Sejm i Senat RP w zmowie z ludobójcami OUN-UPA

13612241_1127103994017942_5293110061972109594_n

Manifestacja 7 lipca 2016 roku przed Sejmem, szumnie zapowiadana przez posłów i senatorów PiS, stowarzyszenia Kukiz’15 i tzw. niezrzeszonych „narodowców”, jako zdecydowany protest przeciwko kłamstwom historycznym, usprawiedliwiającym ludobójstwo ukraińskich szowinistów z OUN-UPA oraz jako zdecydowane działanie na rzecz ustawy upamiętniajacej ofiary ludobójstwa na Wołyniu i we Wschodniej Galicji – okazała się jeszcze jednym spektaklem hipokrytów politycznych w wykonaniu lub pod dyktando syjonistyczno-banderowskiego lobby parlamentarnego oraz pseudo-patriotycznej i pseudonarodowej opozycji pozaparlamentarnej.

Skandaliczne zachowanie organizatorów manifestacji, którzy nie dopuścili do publicznej debaty nie tyle na temat zbrodni ludobójstwa banderowskiego, ale właśnie na temat politycznej manipulacji nad uznaniem zgodnie z prawdą tej zbrodni jako niepodlegającej przedawnieniu i będącej ludobójstwem, którego źródła ideowe nie tylko nie wygasły, ale konserwowane są przez obecny syjonistyczno-banderowski reżim kijowski i w sprzyjającej sytuacji międzynarodowej mogą powtórnie przynieść tragedię Polakom nie tylko na terenie Ukrainy Zachodniej, ale także na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Banderowski nowotwór rozwija się przy współudziale Związku Ukraińców w Polsce oraz za przyzwoleniem i poparciem nie tylko okrągłostołowych partii PiS i PO, ale także partii i środowisk fasadowo określających się jako polskie partie i organizacje patriotyczne i narodowe, tj. ONR, NOP , Młodzież Wszechpolską, Ruch Narodowy, których kierownictwa zostały w całości przejęte przez żywioł syjonistyczny i agresywnie antyrosyjski.

 Szeregowi członkowie i zwolennicy wspomnianych partii wychowywani są w chorobliwej antyrosyjskości i przygotowywani do cynicznego wykorzystania w regionalnym konflikcie wojennym z Rosją, jako ogłupiałe narzędzie syjonistyczno-neokonserwatywnych ośrodków władzy przede wszystkim z USA, ale także z Wielkiej Brytanii i Izraela.

Instytucje rządowe USA, różnego rodzaju prywatne lub publiczno-prywatne fundacje na rzecz tzw. demokracji i społeczeństwa otwartego, a obecnie także otwarcie amerykańskie instytucje wojskowe ( bezpośrednio, bądź za pośrednictwem kanałów NATO) wspierają środowiska banderowskie w Polsce oraz organizacje pozarządowe w Polsce i ośrodki medialne ( tzw, niezależne telewizje, prasę drukowaną, portale internetowe), których zadaniem jest manipulacja świadomością głównie młodego pokolenia, aby wyrwać je spod wpływu polskiej tradycji niepodległościowej i narodowej.

Pod chwytliwymi hasłami rekonstrukcji historycznej i kultywowania symboliki patriotycznej i narodowej dokonywana jest systematyczna akcja ogłupiania i sekciarskiego formowania młodzieży w duchu nienawiści, do tzw. „komuny”, do idei sojuszu narodów słowiańskich, a przede wszystkim do pokojowej koegzystencji z Rosją.

Środowiskom i partiom widzącym we współpracy z wschodnimi sąsiadami – bez anglosaskiego i syjonistycznego pośrednictwa – trwały kierunek dla stabilizacji politycznej i gospodarczej w Europie oraz respektowania zasad suwerenności- wypowiedziano  jawną wojnę,  łącznie ze stosowaniem przemocy fizycznej i posługiwaniem się policyjnym nadzorem, a nawet aresztowaniem.

Jako polskie  środowiska narodowo-patriotyczne i przeciwne neokolonialnemu wyzyskowi anglosasko-żydowskich korporacji musimy przyspieszyć proces integracji i kooperacji dla własnego bezpieczeństwa oraz ocalenia wspólnoty narodowej i państwa.

PZ

 

Tak wyglądały zapowiedzi manifestacji przed Sejmem 7 lipca 2016 roku

 

 

Taki był przebieg wydarzeń według TV „Sumienie narodu”

 

A taki był przebieg wydarzeń z udziałem Policji, których TV „Sumienie narodu” oraz parlamentarni i pozaparlamentarni suflerzy byli zlecenidawcami

 

26 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

26 responses to “Sejm i Senat RP w zmowie z ludobójcami OUN-UPA

 1. dotykamy tu elementarnej ludzkiej wrażliwości, człowieczeństwa
  jeśli ci zamilkną, kamienie wołać będą

  Polubienie

 2. Pingback: Sejm i Senat RP w zmowie z ludobójcami OUN-UPA — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | Pekok Antylichwiarz

 3. hubalblog

  żydodemokracja czyli koncesjonowana, sterowana odgórnie opozycja w osobach senatorów PIS, posłów Kukiz15, pseudokatolika G. Brauna, Jabłonowskiego, księdza Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego, RN z Winnickim, ONR.

  Polubienie

  • Valdi

   hubalblogu, zastanawiam się, czy aby się nie zapętliłeś? – kupę wrogów – żadnych przyjaciół?. Osoby które tu wymieniłeś, uważam, że nie są wrogami Polski?. Powiedz – napisz, Kto jest Twoim przyjacielem?.

   Polubienie

 4. julius

  Nie na temat ale sprawa istotna
  Podczas gdy w Warszawie odbywał się szczyt NATO z wizytą w Moskwie przebywał doradca Donalda Trumpa ds polityki zagranicznej. Prawdopodobnie kandydatem na vice prezydenta zostanie generał Michael Flynn
  Trump May Choose Pro-Russian General Who Predicted Rise of Terror as his VP
  © REUTERS/ Jonathan Ernst
  US
  00:32 11.07.2016(updated 05:50 11.07.2016)
  Obama’s former head of the Defense Intelligence Agency, Lt. Gen. Michael Flynn, who was pushed out of the administration after raising the alarm on the spread of the Daesh terror network is Trump’s top pick.
  Billionaire reality television superstar and real estate mogul turned Republican Presidential nominee Donald Trump has conservatives inside the Beltway sweating this weekend as leaks from inside the campaign suggest that the candidate will select Lt. General Michael Flynn, a lifelong Democrat, as his running mate against former Secretary of State Hillary Clinton.

  Jeśli zwycięży Donald Trump i faktycznie zacznie realizować to co zapowiedział w kampanii, to będezie to kubeł lodowatej wody na rozpalone łby polskiej syjonistycznej wierchuszki.

  Polubienie

 5. Pingback: Sejm i Senat RP w zmowie z ludobójcami OUN-UPA | forumemjot dla Polski

 6. zydozerca

  nakłady na obronność wzrosną do 3% PKB- singer/macierewicz ,minister obrony,który przez Obamę został wytrzebiony

  WŁAŻENIE W D.. OBAMIE Z NATO TO SUKCES W BYCIU ULEGŁĄ SZMATĄ !!!
  Euforia żydowsko-ukraińskich prostytut po NATOwskiej orgii nie ma końca-ciekawe,kiedy zamierzają otrzeźwieć i wyleczyć kaca ?
  Serwisanci i propagatorzy dezinformacji w amoku – kompletnie tracicie wiarygodność i publiczność – tego bełkotu nie da się strawić !

  Polubienie

 7. odlot stad

  Jest jak jest. Ja sie juz nie wymadrzam, bowiem nic to nie daje.

  Polubienie

 8. julius

  Chiny oferują Rosji sojusz przeciwko NATO. Jaka będzie odpowiedź Moskwy?

  Nie mniej ważne jest to, że Rosja i Chiny mają wiele sobie do zaoferowania i jest to dobra okazja dla Rosji w celu złagodzenia niektórych obciążeń przez sojusznika, ale także stymuluje proces ponownej industrializacji. Czekamy na odpowiedź Rosji i reakcję „światowej społeczności.”
  https://southfront.org/china-offers-russia-an-alliance-against-nato-what-will-be-moscows-response/

  Polubienie

 9. PawelK

  To jest dobra poglądowa lekcja jak się robi politykę w demokracji. Przypomina mi się osoba rosyjskiego anarchisty Michaiła Bakunina, który już u schyłku swojego burzliwego życia próbował zrozumieć fenomen sukcesu Karola Marksa który wygrał w konkursie na zagospodarowanie wyobraźni rewolucjonistów. Bakunin wyjaśniał, że na koniec zrozumiał, że Marks miał ochronę Rotschildów. Opieka przejawiała się tym, że znajdowały się pieniądze na propagandę, ktoś ostrzegał przed aresztowaniem albo w niewyjaśniony sposób ludzie byli zwalniani z aresztu, przyjaciele i sojusznicy byli wszędzie (tak chyba działa żydowska mafia) itp. Marks miał to, czego brakowało często Bakuninowi, bardzo wysoko ustosunkowanych sponsorów.

  Tutaj też mamy ustawkę „patriotyczną” ze sponsorami. Ten Rafał Mossadowski, kto mu płaci? Na Youtube jest kupa takich cyrków pod patetycznymi nazwami typu „sumienie narodu”. To wymaga wykwalifikowanej pracy, wielu godzin dziennie. Kto płaci tym ludziom? Wielki filantrop?

  Chciałbym się spytać o opinię na temat ostatniej gwiazdy Internetu, komedianta Olszańskiego/Jabłonowskiego. On jest obecny wśród środowisk PiSkatolickich od lat, dawno nagrywano jego głos w serialu „Telefon do Radia Maryja”. To albo jest idiota albo po prostu aktor na zleceniu. Która opcja jest bardziej prawdopodobna?

  Polubienie

 10. Yah

  ad jangryko

  Czyli przygotowywane jest zaplecze do ewentualnej zmieny kierunku wiatru Braun, jabłonowski itd.

  Polubienie

  • To znaczy ‚kierunek wiatru’ pozostane ten sam jaki jest …raczej chodzi o wyniesienie tych, których tewizja nie pokazuje w realu, a którzy tak ‚walczą’ o interes Polski…jak ich posadzą na wierchu – to rzeczywiście ‚lud’ uwierzy, że w końcu nastąpi zmiana….
   Tak więc zmiana za zmianą….a kierunek ten sam ..

   Tu mamy filmik z ‚krwawej niedzieli’ , gdzie ‚lud’ prosi kościół k. o wsparcie i zajęcie stanowiska…
   Ale ci ludzie nie rozumieją, że kościół już zajął stanowisko – jest – za – i -przeciw –

   Mamy do czynienia ze zbiorową paranoją….na wiecach wsparcia udzielają katoliccy kapelani…i na tych samych wiecach , ludzie proszą kościoł o wsparcie ….
   Tą schizofrenię wprowadzają właśnie – Brown, Jabłonowski, Sanocki, Mossa’dowski, Tv -emisja, – wszyscy pro – kościelni czyli wszyscy pro żydowscy pracujacy na obowiazujace w Polsce- status quo.

   Polubienie

   • O…proszę kto żąda prawdy….ten co jednym kątem ust nawołuje do przebaczenia a drugim kątem do potępienia….Typowa cwaniacka i rozkroczna postawa KRK,,
    Od kogo on żąda prawdy?.. Od pisowskiego kapitana bez pagonów?..A może niech woła o prawdę do swego zwierzchnika co każe się nazywać – ojcem świętym i namiestnikiem Chrystusa na ziemi- do Brgoliego. Ten napewno zna prawdę…

    Polubienie

 11. zydozerca

  Kto nie atakuje-ten się cofa.
  Dlaczego Rosja pozwala sobie s..ać na głowę i potulnie znosi impertynencje żydowskich pajaców wynajętych do rządzenia typu duda,waszczykowski,macierewicz i inni podżegacze wojenni?
  Dlaczego nie stosuje sankcji i restrykcji z wyprzedzeniem poniżając i ośmieszając przeciwnika?
  Dlaczego nie obnaża skandali w które zamieszani są niemal wszyscy skorumpowani politycy -jak pozyskiwali środki na kampanie wyborcze,komu włazili w d.. ?
  Dlaczego nie przeprowadza zamachów false flag wzorem USA i nie odstrasza zbrojnie wojsk NATO spod swoich granic ?
  Dlaczego grzecznie przyjmuje narzucone jej ultimatum i toleruje szantaże ?
  Dlaczego wraz Chinami/Iranem /Koreą Płn… nie pręży muskułów parodiując NATO i nie przedstawia żadnych warunków nie do odrzucenia oraz nie odmawia negocjacji,chyba że na swoich warunkach ?
  Dlaczego Rosja jawnie potępia antysemityzm i wprowadza restrykcyjną ustawę antyterrorystyczną wzorem zachodnich wasali Izraela ?
  Dlaczego Rosja nie ujawnia nazwisk żydowskich zbrodniarzy którzy ograbili ten kraj i wymordowali miliony Rosjan ?
  Dlaczego Rosja toleruje narzuconą światu żydowską dominację i mając do dyspozycji cały arsenał broni,trzyma go pod kluczem?
  Dlaczego nie stać Rosji na żadne ryzykowne zagranie,które przywoła do porządku żałosnych ujadających cykorów z zachodu i spuści z nich powietrze?
  Nie macie haków na podżegaczy?-dlatego każdy tak dziś majaczy !

  Polubienie

 12. Pingback: AKCJA Piszemy listy do naszego Mateusza Piskorskiego « Grypa666's Blog

 13. Valdi

  Kolesie, ja myślę, że wam odbiło – wy nie wiecie gdzie triumf?,
  ……a jest być może inaczej, tzn. jesteśmy manipulowani, mało: was manipulują, a wy nas?!. –
  PĘTLA!!!!!.

  Polubienie

 14. Tamaar

  „Solidarni 2010” – Pisiory są , ale „Braterstwo Polsko Rosyjskie” z baneru musiało zrezygnować ze względu na cynk o nieprzyjemnościach , które mogą ich spotkać jak baner wezmą…
  Nie wiem czy wogóle warto chodzić na te manifestacje, bo mam wrażenie że to jakaś szopka pod kontrolą Pisiorów .

  Polubienie

 15. Po co pisać taki art, w tak ważnej sprawie, pod pseudonimem (PZ)?
  A ci syjoniści, to kto to taki?

  Nie jest prościej i uczciwej pisać żydzi, zamiast syjoniści?

  Polubienie

 16. Pingback: Terror państwowy w Polin: Andrzej Szubert zdalnie szykanowany « Grypa666's Blog

 17. Pingback: Terror państwowy w Polin: Andrzej Szubert zdalnie szykanowany | 7777777blog

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.