Nie chcemy w Polsce okupacyjnych wojsk USA i NATO

comment_lELhiJ2zPn4eWF7C06BjWBzstHeVHlAo,w400Rzeczywiste osie zła

9.07.2016 Warszawa – Pikieta partii Zmiana

 

 

FILM ZBIGNIEWA JUŹKÓW

 

Nie popieramy  zbrodniczego, światowego, żydowskiego imperializmu i terroryzmu. Jesteśmy przeciwni panoszeniu się w Polsce i Europie żydowskich reżimów. 

Jedynie współpraca gospodarcza, polityczna i militarna z naszym najbliższym słowiańskim sąsiadem, z Rosją oraz z pozostałymi państwami słowiańskimi może gwarantować pokojową egzystencję i rozwój Polski. Najnowsza historia dowodzi, że militarny blok Układu Warszawskiego był skutecznym gwarantem pokoju nie tylko w naszej części Europy.

 

1005430_216067958540299_1065785394_n

10 Komentarzy

Filed under Polityka

10 responses to “Nie chcemy w Polsce okupacyjnych wojsk USA i NATO

 1. julius

  „Jeżeli NATO uderzy na Rosję będzie ukarane”
  Rosja ma zerowe zaufanie do NATO i uważa, że ​​Sojusz przygotowuje się do wojny przeciwko niej, czołowy rosyjski ekspert polityki zagranicznej powiedział Spiegel, ostrzegając, że jeśli dojdzie do nowej wielkiej wojny, Rosja nie będzie walczyć na własnej ziemi.
  W wywiadzie dla niemieckiego magazynu, Siergiej Karaganow, weteran politologii, członek wpływowej Rady MSZ Rosji ds polityki zagranicznej i obronnej, powiedział , że ryzyko nowej wojny w Europie jest obecnie tak wysokie, jak to było w szczytowym okresie zimnej wojny. Obfitość propagandy pochodzącej z obu stron świadczy o niebezpiecznej sytuacji kryzysu.
  „Media rosyjskie są bardziej powściągliwe niż zachodnie. Trzeba zrozumieć, że Rosja jest bardzo wrażliwa na punkcie swojej obrony. Musimy być przygotowani na wszystko. To jest źródło tej czasami ogromnej ilości propagandy „, powiedział. „Lecz co robią na Zachodzie? Tylko oczerniają Rosję; uważają, że ​​grozi atakiem. Sytuacja jest porównywalna do kryzysu na koniec lat 1970 oraz początek 1980 „.
  „Obawy w krajach takich jak Polska, Litwa i Łotwa mają zostać rozwiane przez siły NATO i uzbrojenie stacjonujące tam. Ale to im nie pomoże; interpretujemy to jako prowokację. W czasie kryzysu, będziemy musieli zniszczyć dokładnie te uzbrojenie. Rosja nigdy nie będzie ponownie walczyć na własnym terytorium, „powiedział.
  „Pomoc oferowana przez NATO nie jest symboliczną dla państw bałtyckich. To prowokacja. Jeżeli NATO zainicjuje atak na mocarstwo atomowe takie jak my – będzie ukarane „, podkreślił.
  Wrogość między Rosją a Europą rani obie strony w inny sposób. Po dziesięcioleciach życia w błogości Europa zapomniała jak angażować się w realpolitik, w przeciwieństwie do Rosji, Karaganow mówi, to oznacza, że ​​Europa traci pomoc Rosji w kwestiach takich jak kryzys związany z uchodźcami, pomoc jest mało prawdopodobna w obliczu konfrontacji.
  „W Europie, macie inny ład polityczny, taki, który nie jest w stanie dostosować się do wyzwań nowego świata. Kanclerz Niemiec powiedziała, że ​​nasz prezydent żyje w innym świecie. Wierzę, że żyje w bardzo realnym świecie „Karaganow powiedział.
  Rosja, ze swej strony, jest zraniona, ponieważ elity Rosji nie mogą znaleźć pretekstu do podejmowania bolesnych, lecz koniecznych reform wewnętrznych dopóki istnieje zagrożenie ze strony NATO.
  Karaganow mówi, Rosja nie będzie oferowała żadnych ustępstw wobec Zachodu w obliczu stojacych wyzwan w najbliższym czasie, ale raczej będzie ona skupiać swoją uwagę w kierunku wschodnim, gdy dryfuje dalej od Europy, przyznał, taki wynik nie jest najlepszy dla Rosji.
  „Jestem zdania, że ​​nie powinniśmy odwracać się od Europy. Musimy znaleźć sposoby naprawienia naszych stosunków. ”

  https://www.rt.com/news/350986-russia-nato-encroachment-punishment/

  Polubienie

 2. julius

  „ponieważ elity Rosji nie mogą znaleźć pretekstu do podejmowania bolesnych, lecz koniecznych reform wewnętrznych dopóki istnieje zagrożenie ze strony NATO.”
  Jesli elitami Rosji są Słowianie to zrozumiałe jest, że na dzień dzisiejszy nie mogą przystapić do rozprawy z żydowskim kapitałem ale można oczekiwać, że te czasy nastąpią gdy żydowski wróg zewnetrzny zostanie rozbity. Tak na marginesie to trochę wishfull thinking jak mówią Anglicy, ale prawda jest taka, że jak biała rasa nie zacznie w końcu działać to wyląduje na śmietniku historii jak Indianie w Ameryce

  Polubione przez 1 osoba

 3. Ale chcemy protektoratu Rosyjskiego? Nie wiem kto jest większym debilem i pożytecznym idiotą: autor tych wpisów czy jego czytelnicy.

  Polubienie

  • paziem

   Tak, wobec podpalającej świat, agresywnej, terroryzującej świat polityki finansowo-militarnego kompleksu syjonistyczno-anglosaskiego, chcemy wyjścia Polski z NATO ( jako narzędzia imperializmu wspomnianego kompleksu). Bezpieczeństwo międzynarodowe chcemy oprzeć o pokojową, wzajemnie korzystną współpracę gospodarczą suwerennych krajów w Europie i świecie oraz o militarny parasol bezpieczeństwa Rosji i stabilizującą bezpieczeństwo na Dalekim Wschodzie równowagę militarną Chin, Indii i Japonii. Na Bliskim Wschodzie chcemy międzynarodowej kontroli nad militarnym szaleństwem syjonistycznych środowisk Izraela rojących sobie Wielki Izrael kosztem krajów muzułmańskich..

   Polubienie

  • henry

   No to oświeć nas ciemnych niemytych geniuszu!

   Polubienie

  • @ Mariusz “devMariusz” Żabiński

   Mam podobną wątpliwość, ale dotyczy ona wyłącznie jednego Czytelnika, który chyba nie rozumie, co przeczytał i nie wie nic o współczesnej Polsce.
   Może pomocnicze pytania pomogą w zrozumieniu zaledwie dwu zdań tekstu i w politycznej refleksji nad sytuacją Polski.

   – Czy w tych dwu zdaniach jest mowa o protektoracie, czy o współpracy?
   – Czy aktualna sytuacja i pozycja polityczna Polski pozwala na indywidualny polityczny byt między Zachodem i Wschodem?
   – Czy gwarancje pokojowego rozwoju kraju są większe obecnie, czy były w czasie członkostwa Polski w UW?

   Polubienie

 4. czytelnik

  A czy Rosja oczyscila sie juz „ze zlych Zydow” i ich potomkow zagniezdzonych u nich od czasow Rewolucji Pazdziernikowej ?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s