Po żydowskiej okupacji musi nastąpić odżydzenie kraju

gwiazda.dawida.okupacja.polski.2

Wielu zarzuca nam, że zbyt często piszemy o Żydach, że wszędzie widzimy Żydów, że Żyd stał się naszą chorobliwą już obsesją. I jest w tym sporo racji, poza jednym: naszą chorobliwą obsesją nie jest Żyd, tylko suwerenna ojczyzna, prawa naszego nardu i społeczeństwa, interes naszego państwa – wolna Polska.

Ci, którzy słabo znają historię własnego kraju i nie orientują się dostatecznie w politycznych meandrach, nie mogą rozumieć i akceptować politycznych poglądów WPS w kwestii żydowskiej. Podobnie będą reagować dzieci, którym ktoś próbowałby prezentować wyższą matematykę, czy złożone zagadnienia z innej dziedziny wiedzy.

Wobec poglądów podobnych do naszych jakże często słychać zarzut antysemityzmu. Szkoda tylko, że stawiający narodowym poglądom zarzut antysemityzmu nie próbują dociekać jego przyczyn.

Jeśli osobnicy X, Y, itd., są antysemitami, to możemy uznać, że ich poglądy na temat kwestii żydowskiej są co najmniej dziwne i źródeł problemu należy doszukiwać się w mentalności osobników X, Y, itd. Jeśli problem antysemityzm jest udziałem sporej części społeczeństwa, to jego wyjaśnienia winniśmy szukać już po obydwu stronach, po stronie narodu i mniejszości żydowskiej. Natomiast, jeśli antysemityzm jest zjawiskiem odnotowywanym we wszystkich państwa, w których Żydzi pojawiają się jako mniejszość, to przyczyn tego zjawiska należy upatrywać wyłącznie po stronie żydowskiej. Zwłaszcza, że Żydzi nie są jedyną mniejszością narodową występującą w innych państwach.

Sytuację polityczną w Europie cechuje rosnący dynamizm. Możemy się spodziewać, że zmiany obejmą także i nasz kraj i że „zrządzeniem Opatrzności” pojawi się szansa na wyzwolenie Polski spod anglosaskiej podległości. Jednak do całkowitego wyzwolenia się spod okupacji niezbędny będzie proces odżydzenia wszystkich struktur państwa. Nie możemy kolejny raz względem żydowskiej V kolumny popełnić tych samych błędów, które były udziałem rządów ludowo-narodowych 1918-26 i rządów PRL w tzw. okresie rządów W.Gomułki i E.Gierka – 1956-80.

 

A dlaczego Polska znajduje się pod żydowską okupacją i syjonizm żydo-reżimu funkcjonuje ponad prawem, trafnie, choć przypadkowo, wyjaśnia symboliczna grafika poniższego plakatu – tak, to zaczęło się w 966r.

Zdjęcie0206

 

Dariusz Kosiur

Uwadze Czytelników polecam poniższy film, w którym rozmówcy poruszają kwestię syjonizmu w Polsce

 

Zapisz

Zapisz

48 Komentarzy

Filed under Polityka

48 responses to “Po żydowskiej okupacji musi nastąpić odżydzenie kraju

 1. Kojak

  Ludzi bredza ,ze piszecie za duzo o Zydach , nie znaja bowiem zupelnie skali problemu ! Niech kartke A 4 podziela na trzy czesci . W pierwszej wypisza najwazniejsze urzedy i instytucje w Polsce . W drugiej nazwisko osoby ktora dany urzad sprawauje ,w trzeciej narodowosc tej osoby ! kiedy kartka bedzie w calosci zapelniona ,niech dokonaja wowczas statystyki Wowczas im wyjdzie ze grobo ponad 90 % stanowisk zajmuje zydowstwo! ! !

  Polubione przez 3 ludzi

 2. Nie bardzo rozumiem, skąd bierze się pański optymizm. Obecna władza w Polsce nie ma żadnej realnej opozycji. Skąd miałby się pojawić taki człowiek jak np. Gomułka w 1956 roku?

  Polubienie

  • Istotnie, żydo-reżim IIIRP nie ma realnej opozycji. Proszę jednak pamiętać, że w 1918r. sytuacja była dla Polaków jeszcze trudniejsza.

   Skąd miałby się pojawić następca Gomułki? Kto wie, być może także siedzi w więzieniu jak kiedyś Gomułka – mam na myśli np. M.Piskorskiego.

   Polubione przez 1 osoba

  • Franz

   JEŚLI CHCEMY, ŻEBY ROSJA NAS POLUBIŁA MUSIMY POLUBIĆ ROSJE.
   Nie ma w Polsce kandydata na Prezydenta – POpaprańcy i PiSdzielce to agentura zachodu i Izraela.
   Polska czeka na takiego przywódcę, jakiego doczekała się Rosja.
   Polska czeka na polskiego Putina:

   Polubione przez 1 osoba

 3. julius

  Do zarządzania państwem po uprzednim usunieciu kościoła i żydów można zastosować metody stosowane w przedsiębiorstwach i nie są do tego potrzebne wartosci chrzescijańskie a tym bardziej Talmudu, zeby każdy członek narodu i społeczności potrafił znaleźć odpowiednie mu miejsce w życiu.
  Zarządzanie przez wartości wg Kena Blancharda

  ROZPOCZYNAMY OD PRACOWNIKÓW
  Naszym zdaniem pracownicy wielokrotnie są pomijani i odsuwani w cień. Panuje przekonanie, że to tylko dla zarządzających a zwykli pracownicy są poszkodowani. Kiedy w ubiegłym roku rozpoczynaliśmy od pracowników wielokrotnie słyszeliśmy – po co zwykłym ludziom zawracać głowę? Jak się okazało nie mieli racji. To zwykli ludzie budują potęgę każdej firmy.
  NA CZYM POLEGA KONCEPCJA ZARZĄDZANIA PRZEZ WARTOŚCI?

  Zarządzanie przez wartości wg Kena Blancharda buduje porozumienie i wzbudza silnego ducha organizacji do realizacji procesów szybciej i na wyższym poziomie jakościowym. Porozumienie powstaje w wyniku ożywionego dialogu pomiędzy pracownikami, menadżerami i właścicielami. Otwarty dialog ułatwia praktyczne zrozumienie, jak wszyscy w firmie powinniśmy postępować, by energiczniej realizować procesy, w tym swoje zadania w duchu doskonałej jakości czy satysfakcji klienta.

  Dynamiczne poprowadzenie dialogu przez osobę, która ma doświadczenie facylitatora lub mediatora, pozwala wszystkim uczestnikom bezpiecznie uzgodnić pojęcia i osiągnąć porozumienie. Ten proces jest niezwykle ważny, bo od niego zależy z jakim zaangażowaniem będzie realizowane to co zostało uzgodnione.
  LUDZIE ZJEDNOCZENI WOKÓŁ WARTOŚCI

  Zarządzanie przez wartości konkretnie ustala cele i kryteria jakimi będą posługiwać się pracownicy precyzyjniej podejmując decyzję o sposobie działania. W jednej firmie najważniejsza będzie perfekcyjna jakość, w innej, prężne wykonanie umówionej pracy, a w jeszcze innej, zdumiewająca satysfakcja klienta.

  Ludzie zazwyczaj energiczniej ze sobą współpracują jednocząc się wokół takich wartości, jak dobre zarządzanie, współpraca, odpowiedzialność, zaangażowanie. Skracają w ten sposób czas realizacji procesów zwiększając ich precyzję wykonania. Wspólnie dyskutowane wartości, stają się jasnym kryterium do oceny indywidualnej decyzji. Dzięki temu szybciej podejmowane są wydajniejsze decyzje.
  WYZWOLENIE NATURALNEJ SIŁY PRZENOSI GÓRY

  Nowe zachowania pracowników niekiedy zdumiewają klientów. Szefowie także są zdziwieni. Nie mogą stwierdzić czy ta pozytywna zmiana jest chwilowa czy to początek nowego wzrostu aktywności pracowników a co za tym idzie – wzrost przychodów. Na świecie żyje wielu managerów którzy byli świadkami takich przemian, dlatego teraz co trzy lata na w 13 krajach świata 14 branżach i 4300 firmach, badane są wartości jakimi kierują się ludzie w swojej pracy.

  Publikowany w Internecie raport pod nazwą „Corporate Values Index”, przygotowany jest przez międzynarodową sieć firm doradczych Ecco Network. W naszych wdrożeniach zaskakująco podobnie jak gdzie indziej najważniejszymi wartościami są: jakość, satysfakcja klienta a w zależności od branży czy rodzaju firmy dodatkowo profesjonalizm i skuteczność.

  Kolejnym jest Zarządzanie przez cele, poprzez konflikty etc.

  Polubione przez 1 osoba

  • Żeby usunąć żydko-kościół to trzeba mieć – karabin…A karabinów nie ma…Polacy pozwolili się rozbroić…Wojska polskiego nie ma…policja już w większości miejszościowa-narodowo….
   Jak usunąć?….Może ta ‚zawierucha’, którą nam szykują sprawi, że spełni się przysłowie – ‚kto pod kimś dołki kopie ..ten sam w nie wpada..’

   Polubienie

 4. janex

  Mateusz Piskorski- pierwszy więzień polityczny IV RP

  More details about political repressions in Poland:

  http://www.defenddemocracy.press/democracy-attack-poland/

  Polubione przez 1 osoba

 5. janex

  „W drugiej połowie lat osiemdziesiątych powstał w polskim ELWRO program produkcji mikrokomputerów. W owym programie była prognoza, że nastąpi lawinowa komputeryzacja kraju, którą należy oprzeć o własny sprzęt, którego produkcja daje zatrudnienie dla 7 tysięcy ludzi. W latach osiemdziesiątych ELWRO produkowało komputery biurkowe PC Elwro 801 AT nie ustępujące jakością komputerom amerykańskim. W końcu lat osiemdziesiątych Elwro przygotowywało się do produkcji komputerów PC nowej generacji, konstrukcja opracowana przez polskich fachowców.
  Do tego celu wybudowano najnowocześniejszą halę produkcyjną w Europie.
  Do produkcji nowej generacji komputerów zakupiono za granicą najnowocześniejsze linie produkcyjne. ELWRO miało szansę stać się największym producentem komputerów PC w Europie.
  Prace przygotowawcze do produkcji komputerów PC nowej generacji szybko postępowały naprzód.
  Zaczęły przychodzić w kontenerach zamówione za granicą nowoczesne maszyny.
  Nie zdążono ich nawet rozpakować, gdyż Rząd premiera Mazowieckiego podjął decyzję o sprzedaży ELWRO niemieckiej firmie SIEMENS.
  Efektem działań firmy SIEMENS było zwolnienie ponad 6000 pracowników i wywiezienie do Niemiec wszystkich kontenerów z zakupionymi przez ELWRO liniami produkcyjnymi do produkcji komputerów PC nowej generacji.
  Następnie zaczęto demontować nowoczesne maszyny produkcyjne.
  Po wywiezieniu do Niemiec całego parku maszynowego, niemiecki właściciel przystąpił do wyburzania zakładu ELWRO.
  Na początku zburzono najnowszą halę produkcyjną. Następnie zaczęto wyburzać pozostałe budynki.
  W ten sposób na początku lat dziewięćdziesiątych wyburzono około 60 procent budynków ELWRO.
  Dzieła zniszczenia dokończono po roku 2000.
  W podobny sposób postąpiono z większością polskiej gospodarki.”
  Patriotyzm Gospodarczy – Lubię to.
  Więcej archiwalnych materiałów o firmie: http://www.elwrowcy.republika.pl
  Bartłomiej Kluska: Automaty liczą. Komputery PRL http://zaczytani.pl/ksiaz…/automaty_licza_komputery_prl,druk

  W ten sposób – od balcerowiczyzny doszliśmy po ćwierć wieku do premiera, który publicznie reklamuje czołową firmę w Polsce, Biedronkę, która jest firmą portugalską. No bo po co nam własny przemysł, jeśli możemy targać kartony i wkręcać śrubki za grosze.

  Polubione przez 1 osoba

 6. obudzony

  Rzekomy antysemityzm to sprytna broń żydowska wymyślona po to, aby ten, który skrytykuje żyda za cokolwiek, przeszkadza w żydowskiej dominacji nad światem, piętnuje za oszustwa i lichwę mógł być nazwany antysemitą. Termin ten jest zakłamanym żydowskim wytrychem, bo antysemitą nie jest ten, który krytykuje żydów, ale ten którego nie lubią żydzi i nadają mu taką łatkę. Osiągnięto to męczennictwo żydów poprzez tzw. holokaust, który jest zwyczajnym fałszerstwem, ale pozwolił wielu żydom uwierzyć, że są narodem wybranym. Fałsz dotyczący antysemityzmu polega na tym, że żydzi wcale nie są Semitami i wcale nie pochodzą z żadnego Izraela(owszem byli i Semici, ale to oni głównie zostali zgładzeni podczas II WŚ), a obecni żydzi na całym świecie są potomkami Chazarów, Turkmenów i Turków. Izraelski profesor(nazwiska nie pamiętam) przeprowadził badania genetyczne żydów na całym świecie i stwierdził, że nie posiadają oni genów semickich. Semitami za to są Palestyńczycy, ludy Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki, które tak zaciekle niszczy międzynarodowy żyd.
  Co do okiełznania żydowskiej nawałnicy w naszym kraju, to od pewnego już czasu piszę, że pomocą może służyć tutaj prezydent Rosji W. Putin.
  Jako kraj musielibyśmy się wyrwać spod kurateli NATO, UE, MFW, Banku Światowego, przegonić Sorosa i jego fundacje, a na to nie pozwoli żydowska struktura mocno okopana na pozycjach władzy w Polsce.
  Po to, właśnie rozbrojono polską armię, bo żydostwo nie do końca ufało wojskowym, aby można było niepokornych Polaków pacyfikować za pomocą wojsk obcych amerykańskich i natowskich.
  Na razie na nic takiego się nie zanosi, bo Polacy w swojej masie są niedoinformowani i kompletnie nie wiedzą kto nimi rządzi i tak naprawdę
  ,,hodowani” przez wiele lat propagandą żydowską nieświadomie popierają i wybierają swoich ciemiężycieli. Żydzi mają to do siebie, że potrafią się wcisnąć w każdą polską organizację, partię, stowarzyszenie, stronę internetową po to, żeby wiedzieć co się tam mówi i planuje, a jak sprawy idą nie po ich myśli to skłócają i rozbijają taką inicjatywę od środka.
  Świetną inwencją wykazali się członkowie Bractwa Świętego Stanisława z jego przewodniczącym panem Ryszardem Muratem, gdzie nie można się zapisać ot tak, bo tylko jego członkowie śledzą całe życie danej osoby i to oni zapraszają daną osobę do stowarzyszenia. Aby być tamże przyjętym należy podać nazwiska swoich rodziców, dziadków, pradziadków, pokazać gdzie są pochowani, akty zawartych ślubów, daty chrztu i wiele takich informacji, które dla żydów okazują się nie do przejścia i wielu żydów chciało tam się wkręcić się, ale wielu z tych wymogów nie mogli spełnić, bo groziłoby to ich zdemaskowaniem.
  Na razie naszą pracą powinno być uświadamianie tej lwiej części Polaków, którzy są niedouczeni i ochoczo powtarzają slogany wtykane im do głów przez żydowskie media, prasę, oświatę i polityków. Bez uświadomionej większości Polaków nie zdziałamy niczego, bo oni w swej ignorancji zamachną się na tych, którzy działają na rzecz ich dobra oraz dobra własnej ojczyzny.
  Nie można wywoływać jakiegokolwiek buntu przeciwko obecnej władzy nie mając żadnego zaplecza organizacyjnego, finansowego, gotowego planu przejęcia władzy i obsady odpowiednio dobranymi ludźmi kluczowych stanowisk w państwie. Wyłapią przywódców(M. Piskorski), jednostki wsadzą do więzienia, a niektórych zabiją(A. Lepper, D. Ratajczak) i skończy się próba odbicia władzy.
  Nie liczmy na to, że żydzi łatwo oddadzą władzę ot tak sami z siebie,
  a skłonić ich do tego może jedynie potężny, ogólnopolski ruch społeczny mówiący jednym głosem i prezentujący dużą, zwartą siłę społeczną. Należałoby zawczasu uzgodnić z możnym protektorem(W. Putin), że po wystąpieniu ze struktur zachodnich znajdujemy się natychmiast pod jego ochroną i każda próba zbrojnego przejęcia naszego kraju zakończy się konfliktem z Rosją. Nikt na świecie takiego konfliktu nie zaryzykuje i tutaj upatrywałbym nasze szanse.

  Gwoli wyjaśnienia mojej pisowni pragnę podkreślić, że słowa żyd nigdy nie napiszę z dużej litery, bo to nie jest nazwa narodu ani państwa, ale wspólnota religijna osób, która wierzy w najbardziej psychopatyczną religię jaka istnieje obecnie na Ziemi, czyli w Talmud.

  Polubione przez 2 ludzi

  • Pytek

   To Kościół wyrzynał Słowian czy ci którzy się na niego uzurpatorko powoływali? Przecież to właśnie chrzest (cokolwiek o nim samym sadzić i jako go nie oceniać) pozwolił zatrzymać napór żywiołu germańskiego na polskie ziemie.

   Przypisywanie tych zbrodni Kościołowi to głupota i ignorancja, albo zła wola. I przede wszystkim kompromitacja intelektualna. Pycha zawsze idzie przed upadkiem.

   Polubienie

   • A czy przypomina Pan sobie temat: wojny religijne w Europie w XV i XVI w.? Toczyły się między chrześcijanami a muzułmanami, czy jednak wśród chrześcijan. Niemcy straciły w wojnie trzydziestoletniej połowę ludności.
    A bitwa pod Grunwaldem czego dotyczyła?
    A jak odradzano chrześcijaństwo w Polsce po jego upadku w pierwszej połowie XI w.? Itd., itp.

    Polubienie

   • Pytek

    @ DK Pan mówi o propagandowych przykrywkach jakie stosuje KAŻDA władza dla swoich poczynań, a nie o rzeczywistych przyczynach/motywacjach ludzi.

    Gdyby było tak jak Pan sugeruje to ludzie by się między sobą tłukli non stop każdy z każdym.

    Polubienie

   • Pytek

    @ DK cz.2 A najlepiej to widać na tzw Ukrainie. Nie tylko ostatnio, ale od początku jej tzw istnienia czyli od około wieku. Ideologie i propaganda są po to, żeby pchnąć masy do wojny i liczy się tylko SKUTECZNOŚĆ. Ideologie religijne są bardzo skutecznie w sterowaniu ludźmi, bo docierają do najgłębszych ludzkich motywacji, do samego centrum sterowania.

    Co do Chrztu Polski to był on genialnym posunięciem z politycznego punktu widzenia. Wystarczy zobaczyć co stało się ze Słowianami Zachodnimi, którzy tego nie zrobili – mówią od wieków po niemiecku.

    Z resztą wystarczy posłuchać red. Gontarza.

    Polubienie

  • Grazka

   Won z Polski !!

   Polubienie

 7. janex

  Józef Kraszewski w powieœci p. t. .Żyd” pisał wyraŸnie o nadziejach przywódców Żydowskich, związanych z wypadkami 1863 r. Mówił oni tam:

  “W POWIETRZU CZUĆ PROCH, ale DLA NAS TO NIC ZŁEGO… SKORZYSTAJMY z DOBREJ OKAZJI. ZAMIAST BAWIĆ SIĘ w PATRJOTYZM itp. MRZONKI, MYŚLMY PRZEDEWSZYSTKIEM o SOBIE.

  CHŁOP POLSKI nie LUBI NAS, WIEMY o TEM, ale CHŁOP jest GŁUPI – NIE BOIMY SIĘ GO.

  O SZLACHTĘ NAM GŁÓWNIE IDZIE. WMIESZA SIĘ ONA przez SAM PUNKT HONORU w AWANTURĘ, PÓJDZIE do LASU, NA KRWAWE POLA, za CO JĄ RZĄD UKARZE, ZNISZCZY, WYTĘPI, WYDUSI, WYWŁASZCZY, a WÓWCZAS DLA NAS DROGA OTWARTA…

  W KAŻDYM NARODZIE MUSI się WYROBIĆ PONAD MASY JAKAŚ INTELIGENCJA i RODZAJ ARYSTOKRACJI. MY JESTEŚMY MATERJAŁEM GOTOWYM, MY ZAWŁADNIEMY KRAJEM, a PANUJEMY JUŻ PRZEZ GIEŁDY i PRZEZ WIELKĄ CZĘŚĆ PRASY nad POŁOWĄ EUROPY.

  ALE NASZEM WŁAŚCIWEM KRÓLESTWEM, NASZĄ STOLICĄ, NASZEM JERUZALEM BĘDZIE POLSKA. MY BĘDZIEMY JEJ ARYSTOKRACJĄ, MY tu RZĄDZIĆ BĘDZIEMY, KRAJ TEN NALEŻY do NAS, jest NASZ” !!!

  Polubione przez 1 osoba

 8. janex

  Jednym z największych osiągnięć naszego kochanego papieża Jana-Pawła II, jest zlikwidowanie kanonu 1543, który zabraniał pobierania lichwy (czyli procentu od pożyczki), czego dokonał zgodnie z wymaganiami tzw. „lichwiarskiej międzynarodówki” na potrzeby rozpasanej globalizacji. Tę operację przeprowadził nasz kochany papież we współpracy z kard. Ratzingerem, ówczesnym prefektem Kongregacji Wiary (odpowiedzialnej za kanon wiary), i następnym papieżem.

  Jak widać „międzynarodówka lichwiarska” może być całkiem zadowolona z konklawe, bo nie można sobie wyobrazić, żeby ….
  http://pppolsku.blogspot.ru/2011/12/cc.html#Usmiech

  Polubione przez 3 ludzi

  • Janex, dzięki za ten post. W ten sposób dowiedziałem się, ze istnieje całkiem interesujący portal „ProstoPoPolsku”. Każdy, kto cytuje z aprobatą Johna Swintona – tak jak ten portal – jest potencjalnie moim dziennikarskim „frendem”, że się tak fejsbukowo wyrażę. (Nawet jeżeli nie jest do końca jasne, czy ten amerykański dziennikarz rzeczywiście powiedział tak brutalna prawdę o fikcji zwanej „wolną prasą”.

   Polubienie

  • „Anonimowy 11 lutego 2014 17:09
   Chaotycznie, niedokładnie i skrótowo jest tu popisane co pozwala sądzić o wybiórczości autora i chęcią „sterowania” czytelnikiem. Np. jeśli chodzi o kanon 1543 to nie do końca papieże JPII i Benedykt byli autorami „osiągnięcia” polegającego na likwidacji lichwy. Dobrze Pan wie Panie Autorze, że zapis o lichwie został po prostu pominięty ( dlaczego? nie będę pisał, bo to już wywód na temat powiązań gospodarczych i działań rynku ), a już w 1917 roku Kodeks Prawa Kanonicznego dopuszczał „legalną” lichwę i to właśnie ten zapis został pominięty. Z częścią innych Panskich wywodów mogę się zgodzić, ale proszę dbać o prawdę i szczegóły”

   źródło: http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/cc.html?showComment=1392134984543#c6159260140937545044

   Polubienie

   • „nie do końca papieże JPII i Benedykt byli autorami „osiągnięcia” polegającego na likwidacji lichwy”, naturalnie mowa nie o „likwidacji lichwy” tylko „likwidacji zakazu lichwy”. Mgrabas przytacza poprawnie, że likwidacja tego zakazu odbywała się stopniowo, istotnie cztery lata po powstaniu FED został ten zakaz poważnie osłabiony. A więc „zapis o lichwie (dokładnie o zakazie lichwy, kanon 1543) został po prostu pominięty”, tzn. zakaz lichwy został CICHACZEM zlikwidowany, zniknął i mało kto z wierzących to zauważył. Likwidatorzy to JPII i BXVI. To nie zaprzecza w żadnej mierze wypowiedzi prostopopolsku.

    Co chciał magrabas swą wypowiedzią dowieść ?

    Polubienie

 9. zydozerca

  KWAŚNIEWSKI PRACOWAŁ DLA SPEKULANTÓW z GOLDMAN SACHS
  interia,fakt,onet .-07.2013
  Wykryli to prokuratorzy z Katowic, którzy prowadzili śledztwo w sprawie ukrywania przez Kwaśniewskich niektórych źródeł ich dochodów – informuje tabloid, który dotarł do akt tej sprawy.
  Mowa o banku Goldman Sachs, którego działania kilka lat temu doprowadziły do gwałtownego spadku wartości złotówki. Jak pisze „Fakt”, spekulanci sami byli zaskoczeni, że grając na osłabienie polskiej waluty, osiągnęli nie 6-procenty zysk, ale 8-procentowy.

  W aktach śledztwa gazeta znalazła m.in. informacje o współpracy prezydenta z Goldman Sachs w 2006 roku, czyli tuż przed wybuchem wielkiego kryzysu finansowego, do którego bank się przyczynił. „Okazuje się, że wysokie zarobki w 2006 r. prezydent zawdzięczał m.in. udziałom w licznych sympozjach w USA. Amerykańska agencja Harry Walker Agency przekazała polskiej prokuraturze szczegóły. Wiemy, że Kwaśniewski wykładał m.in. w Wiedniu, gdzie na konferencji dyrektora inwestycyjnego Goldman Sachs opowiadał o „szansach w Europie Wschodniej i Polsce” – czytamy w „Fakcie”.

  Polubienie

  • obudzony

   Bardzo dobry link panie jangryko.
   Ciekawi mnie w jaki to sposób Departament Stanu z USA znalazł nagle w Brzeszczach prezesa OSP i zafundował mu szkolenie (inaczej pranie mózgu) na rzekomego lidera? Tutaj muszą być inne powiązania i do nich chcę dotrzeć. Kto kontroluje Departament Stanu z USA – oczywiście syjonistyczna hasbara i to ona pociąga za wszystkie sznurki w krajach UE i nie tylko. Oni znajdują ludzi słabych, miernych o wygórowanych ambicjach, pragnących władzy, którzy są dobrym materiałem do tresury i łatwego sterowania i kontroli. Co osiągnęłaby pani Szydło, Tusk, Komorowski, gdyby nie nagły kop w górę po szkoleniu? A może właśnie pochodzenie jest kluczem do polecenia przez swojaków i zakwalifikowania danej osoby do przeszkolenia w USA?
   Komorowski wprawdzie żydem nie jest, ale jego teść to żydowski oficer UB, który ,,ciągnął go do góry za uszy” po ożenku z jego córeczką. Nawet pracę magisterską mu kupił i dlatego półhrabek Komorowski nie zna zasad polskiej ortografii i pisowni, a co dopiero mówić o jego manierach jako prezydenta Polski rodem z altanki w Ruskiej Budzie. Jarosławowi Kaczyńskiemu przypisuje się spryt polityczny i mądrość, ale wiem na pewno, że Kaczyński wykonuje polecenia ambasady USA, Izraela i Gminy żydowskiej w Warszawie podobnie jak Tusk, Kwaśniewski i inni kacykowie. Czy na podstawie tej publikacji trzeba się zastanawiać kto tak naprawdę rozdaje karty w Polsce mianuje premierów, prezydentów, ministrów o czym od dawna piszę nie tylko ja ale wiele osób, które tę sytuację dobrze rozumieją. Identyczna sytuacja ma miejsce w krajach UE, których mieszkańcy są poprzez swoich liderów (także szkolonych w USA, Wielkiej Brytanii) oszukiwani, okradani i wiedzeni na manowce?
   Czy to tak trudno zrozumieć milionom Polaków, że Unia Europejska to projekt od samego początku amerykański pod syjonistycznym protektoratem i kartelem bankowo-przemysłowym? Plany stworzenia jednego superpaństwa w Europie istniały od dawna, bo międzynarodowa banksteria miała kłopot w negocjacjach z wieloma krajami, a tak wciągała po kolei wszystkie kraje obiecując im gruszki na wierzbie, po to aby teraz w świetle prawa mogła je rabować i okradać.
   Ale psychopaci z USA i Izraela mają jeszcze jeden ukryty cel i do tego może służyć właśnie TTIP, mianowicie przetrzebienie populacji Europy poprzez zatrute szczepionki, żywność modyfikowaną genetycznie, zatrucie wód pitnych fluorem, gdyż liczba ludności w Europie przekracza tę w USA.
   Oni muszą mieć niewolników, aby na nich pracowali, ale nie w takiej liczbie jak obecnie, bo z jednego kraju może wyjść iskra buntu i rozprzestrzenić się po całym kontynencie

   Polubienie

 10. Pytek

  M.in. o roli Kościoła

  Polubienie

 11. woytas

  To ja może zwrócę się do Panów wyczekujacych nadejścia drugiego Gierka jak Zbawiciela. Otóż Szanowni Państwo, szlachetny miot tego osobnika już króluje na polskiej ziemi. Rzeczywistą emanacja tego „męża swojej żony” (zapewne tylko przez przypadek zydowki) jest niejaki szlachcic jerozolimski Borys Budka (poseł PO). Jest zatem waszym zadaniem Panowie, przekonać tego polskojezycznego gnoma, żeby powrócił do poglądów dziadka. Może ten karzel, choć zyd, da się wykiwać polskiemu gojowi. Gierek Forever!

  Polubienie

  • Nowak

   Właśnie dlatego szanowny panie polskim gojom patriotom podrzucano takie Rywki , aby w dalszej przyszłości powstawały tu takie Budki , a jest ich cała masa . PO drugie co ma piernik do wiatraka i patriotyzm Gomułki do kodowca Budki ?.

   Polubienie

  • @ woytas

   Z tego wynika, że E.Gierek został ojcem w wieku 65 lat, a Stanisława Gierek matką w wieku lat 60 – (?).
   Oj, coś ma Pan wątpliwe informacje.
   E. i S. Gierek mieli trzech synów, Adama, Zygmunta i Jerzego. Stanisława Gierek była Polką.
   Żydowską Żonę miał natomiast W.Gomułka.

   Polubienie

 12. Nowak

  Szanowny panie Woytas no i żle koledzy PISolubni antykodziarze podpowiedzieli i aby zabłysnąć tylko się bidaku skompromitowałeś myląc Edwarda Gierka z Gomułką .
  Czytaj WPS i pana Dariusza to będziesz miał wiedzę i prawdę w jednym .
  Teraz trochę prawdy dla ciebie , żebyś się odmóżdzył od głupot , które opowiada Kalkstein .
  Gierek był ateistą . Bardzo porządnym człowiekiem . Ciężko pracował w kopalni , aby zarobić na chleb i nie kradł bezczelnie jak władzunia po 89 roku .
  Zaraz po objęciu władzy żydostwo zaczęło go opluwać za długi . Wziął 20 mld i 20 mld to odsetki . Część może się zmarnowało , ale dużo wykorzystano z tych pieniędzy . Był socjal i dla każdego praca , kto chciał pracować .
  Druga sprawa , którą podnosiło bezczelne żydostwo to taka ,że jego żona miała latać do Paryża , aby sobie robić fryzurę . Jeżeli nawet tak było to były to podróże za jej pieniądze i męża i żydostwu nic do tego . W końcu to zrozum . W podły sposób został pozbawiony władzy w wyniku przewrótu pałacowego przez Jaruzelskiego i trzymany był w podłych warunkach . Porównaj sobie jakie frykasy zapewniał Bolkowi Jaruzelski i jakie Gierkowi i masz odpowiedz . Dodatkowo Gierek miał opozycję wewnątrz PZPR co też mu sprawy nie ułatwiało.
  Szanowny Braun wytyka Gierkowi brak jakiegoś zęba na przodzie , którego trzeba było szybko wstawiać , bo pierwszemu nie wypada być bez ząbków . Niech szanowny Żyd zobaczy zdjęcia Szechtera podczas libacji alkoholowej w Magdalence to od razu niedobrze mu się zrobi i zwróci takie piękne ząbki miał Szechter – wielki opozycjonista , ale przecież to wina Jaruzela . Ten go trzymał biedaka tyle lat w więzieniu to gdzie były warunki , aby zęby pielęgnować .
  Jeżeli coś żle napisałem to może pan Dariusz mnie poprawi .

  Polubione przez 1 osoba

  • woytas

   Do towarzysza Gierka nie mam absolutnie nic. Pomyliłem go z Gomułką. Budka to wnuczek tego drugiego, choć się nie przyznaje. A co do kalksteinow, to podzielam wyglaszana opinie na wps że to zdrajcy stanu i tyle w temacie.

   Polubienie

 13. Franz

  ” Gdyby nas nawet setkami tysięcy topiono, wbijano na pale, obdzierano ze skóry, pieczono na wolnym ogniu – w całej Europie nikt palcem nie ruszy, nikt nie otrząśnie popiołu z cygara…

  Odżydzić polski postęp, polski socjalizm, polską myśl narodową! Jest nam coraz ciaśniej; dotychczas my ustępowaliśmy miejsca Żydom, musi więc nadejść czas, że Żydzi nam miejsca ustąpią…” Bolesław Prus

  Polubienie

 14. Pingback: Po żydowskiej okupacji musi nastąpić odżydzenie kraju | 7777777blog

 15. Pingback: Jak się żyło w PRL-u – 22.07.2016. | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

 16. zydozerca

  Czy znany jest termin końca okupacji aby móc przystąpić do odżydzania ?
  Póki co okupanci nie dają za wygraną i panoszą się bezkarnie-nawet zbojkotowali gest min.Ziobry skazując na areszt winnych pomalowania pomnika bieruta. Bez samosądów i linczu możemy czekać na ich ustąpienie do usranej śmierci – może by tak ktoś coś zaczął organizować…..

  W 2014 roku na pensje pracowników TK poszło niemal 16 mln zł. Najbardziej opłacani są sami sędziowie – dostają po około 19 tys. zł. Na konto przewodniczącego wpływa miesiąc w miesiąc niemal 23 tys. zł.
  Średnia pensja pracownika Biura Trybunału Konstytucyjnego wynosiła w 2014 roku 6 tys. 664 zł. TK na podróże zagraniczne i krajowe swoich pracowników wydał w ubiegłym roku 340 tys. zł.
  „Sędziowie TK, którzy na stałe mieszkają poza Warszawą mogą ubiegać się również o pokrycie kosztów zakwaterowania w stolicy i zwrot wydatków za dojazdy. O specjalnym dodatku za rozłąkę z rodziną nie wspominając” – pisze „Fakt”.
  Sędzia Trybunału na emeryturę może przejść już po zakończeniu 9-letniej kadencji i wynosi 75 proc. ostatniej pensji – około 14 tys. zł.

  FOR: Zarobki sędziów nie są niskie
  Bankier.pl
  2014-11-27 15:49
  Zarobki sędziów są wysokie – zarówno w porównaniu z „przeciętnym Kowalskim”, jak i sędziami w innych krajach UE – to główny wniosek płynący z najnowszej analizy Forum Obywatelskiego Rozwoju.
  Jak wynika z analizy think tanku, sędzia zarabia w Polsce średnio 10 410,33 zł w sądzie rejonowym, 13 185,59 zł w okręgowym i 15 503,11 zł w apelacyjnym. Zarobki rosną – w latach 2011-13 wzrosły kolejno o: 1009,24 zł, 1208,51 zł, 1631,35 zł. Od wynagrodzenia nie odprowadza się składek na ubezpieczenie społeczne, więc zarobek netto jest wyższy niż dla innych pracowników zarabiających tę samą kwotę brutto (w przypadku zarobku rzędu 11 668 zł różnica wynosi 1068 zł więcej „na rękę”). Sędziowie nie są objęci powszechnym systemem emerytalnym – po przejściu w stan spoczynku mogą pobierać świadczenie w wysokości 75% wynagrodzenia zasadniczego i dodatku za wysługę lat, pobieranych na ostatnio zajmowanym stanowisku. Minimalne uposażenie to dziś 5554,24 zł, maksymalne 10 501,58 zł.
  Wysokość zarobków jest ustalana ustawowo, więc sędziowie nie muszą martwić się o rynkową grę popytu i podaży, jak np. adwokaci. 40% polskich sędziów oprócz wynagrodzenia dostaje też dodatki (funkcyjne i za długi czas pracy). Dodatki te stanowią często dużą część osiąganego dochodu.

  PiS pracuje nad projektem ustawy, wyraźnie ograniczającej przywileje sędziowskie.
  A to oczywiście może się nie podobać. Ba! To na pewno się nie podoba!
  Ustawa ma ich m.in. pozbawić uposażenia po przejściu w stan spoczynku. Sędziowie będą pozbawieni także możliwości dodatkowej pracy poza Trybunałem, m.in. na uczelniach wyższych. Projekt ma też pozbawić sędziów możliwości korzystania ze środków na asystentów, a także ma zlikwidować możliwość pobierania niektórych dodatków funkcyjnych.
  – To się wpisuje w koncepcję taniego państwa – komentuje projekt dla stacji TVP Info polityk PiS.
  Tanie państwo, jak najbardziej nam się podoba. Problem w tym, że jeśli ktoś raz włożył mordę do koryta, to boli, gdy musi ją odrywać…
  A przecież wszyscy wiemy i pamiętamy ile zarabiają sędziowie TK. Wybierani na długoletnie kadencje, podróżują po świecie, zarabiają po 20 tys., a ich praca w ostatnich latach była spokojna. Nic dziwnego, że dostają szału.

  ZADANIA DO NATYCHMIASTOWEGO WYKONANIA PRZEZ RZĄD :
  *krajowa rada prokuratury/sądownictwa/trybunał prostytucyjny do natychmiastowej likwidacji

  *lustracja i odżydzenie,rozliczenie potomków żydowskich zbrodniarzy z UB/SB
  /całe klany obsiadły wymiar parodii sprawiedliwości/
  *ustawa o prokuraturze i sądach do poprawki,nadzór obywatelski, odpowiedzialność materialna za błędy

  *natychmiastowa zmiana kodeksów prawa cywilnego i karnego oraz konstytucji,przywracająca wolność obywatelom,likwidująca cenzurę i skandaliczny art.226-obraza funkcjonaiusza publicznego,znosząca immunitety i przywileje rządzącej mafii

  *walka z patologią w wymiarze sprawiedliwości ,likwidacja większości ustaw i przepisów uchwalanych taśmowo przez skompromitowaną/skorumpowaną do cna władzę ustawodawczą

  *likwidacja niezawisłości sędziów,likwidacja wszystkich przywilejów, emerytur kominowych i zwolnień z opłat składek z obowiązkiem zwrotu różnicy za minione lata

  *audyt orzeczeń i decyzji sądów/prokuratur od 1989r.

  *zniesienie przedawnienia przestępstw rządzącej mafii od 1989r.

  *ściganie i osądzenie winnych afer i „pomyłek”sędziowskich
  /które rutynowo potwierdza ETPC /

  *odszkodowania dla ofiar skandalicznych orzeczeń /oskarżeń z pensji/emerytur sędziów /prokuratorów

  * nakaz zwalczania antypolonizmu i ścigania autorów skandalicznych wypowiedzi szkalujących Polskę i Polaków

  * zakaz walki z antysemityzmem i propagowania holokitu oraz fałszywej martyrologii żydowskich degeneratów -kryminalistów i ludobójców

  * konfiskata mienia aferzystów=agentów /polityków /cwelebrytów/presstytutek i obowiązkowe prace społeczne przy opróżnianiu szamb i grze na dudach -klany kulczyk,solorz,niemczycki,lisy,etc.

  Polubienie

 17. gosc po raz pierwszy

  __ Do jak wyzej __ Nic dodac , na razie , chociaz tyle wykonac .

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.