Kiedy szczur atakuje? – gdy czuje się zagrożony.

terrorismoA kto na Zachodzie czuje się najbardziej zagrożony? Czyż nie ten, kto ma najwięcej do stracenia? A więc kto? Biali Europejczycy, islamscy imigranci, Murzyni w USA, czy światowa żydowska finansjera dzierżąca stery władzy i marząca o NWO?

 

Znów żydo-media doniosły o kolejnym zamachu terrorystycznym, tym razem w NRF. Oczywiście wszyscy wiemy – wiemy z żydo-mediów, że terrorystami są zawsze radykalni islamiści. Czego chcą terroryści – czy mają jakieś żądania, postulaty, jakiś program? Nic o tym nie wiadomo. Dlaczego dokonują zbrodniczych ataków na niewinnej ludności, od której przecież nic nie zależy – bo nie ma ona wpływu na politykę żydo-reżimów? W jakim celu terroryści chcą wzbudzić w Europejczykach – zresztą nie tylko w Europejczykach, wśród ofiar są także muzułmanie – nienawiść do samych siebie, przecież chcą pośród Europejczyków żyć? Dlaczego, posiadając broń, często odpowiednie przeszkolenie bojowe (terrorystyczne), tworząc zorganizowane grupy terrorystyczne, adresatem ich zamachów nie są przedstawiciele żydo-reżimowych władz, żydo-reżimowi politycy, od których przynajmniej formalnie zależy polityka? Dlaczego nie atakują finansowych centrów, banków – dlaczego? Dlaczego są zaprogramowani tylko na zabijanie – na zabijanie zwykłych ludzi? Nie wykluczone, że są także zaprogramowani na własną śmierć, jak piloci samolotów wbijających się w wieże WTC w Nowym Yorku? Czemu służy ta eskalacja zbrodni?

Logiczna odpowiedź może być tylko jedna. Celem aktów terroryzmu jest skonfliktowanie społeczeństwa, narodu z mniejszościami, wywołanie zamieszek, zmuszenie do wojen domowych, pozwoli to na odwrócenie społecznej uwagi od faktycznych winowajców niebezpiecznie ewoluującej sytuacji politycznej i ekonomicznej. Stąd terroryści nie atakują żydo-reżimowych centrów politycznych, z których płyną rozkazy zamachów terrorystycznych.

 

Szczur czuje się zagrożony

Brexit był ucieczką złodzieja z wypchanym pieniędzmi workiem na plecach – ucieczką w biały dzień pośród tłumów. W ten sposób Międzynarodowy Żyd (MŻ) próbuje chronić swoje kapitały w brytyjskiej walucie, bo $ USA jest już bezwartościowy, a i € UE nie jest w dużo lepszej kondycji. Aż trudno uwierzyć, że MŻ snujący plany imperium NWO ze swoją nieograniczoną w nim władzą jest jednocześnie tak prostackim i głupim „finansistą”, który nie jest w stanie wznieść się ponad własną pazerność.

Nawet dla początkującego studenta ekonomii już trzydzieści lat temu było oczywiste, że te wszystkie żydowskie finansowe geszefty (kreacja pieniądza wirtualnego, instrumenty pochodne, gry w kursy walut, itd., itp.) będą miały swój koniec, bo nie uda się kraść więcej, niż świat posiada dóbr i producent jest w stanie wytworzyć produktów. Złamanie tej podstawowej prawidłowości ekonomicznej uniemożliwia kontynuowanie żydowskiego geszeftu. Stres szczura powiększa jeszcze świadomość, że praktycznie nie ma on dróg ucieczki, bo nie ma już obszarów, na których mógłby pasoży(t/d)ować. Agresja – czyli terroryzm – to jego jedyna szansa ratunku zwłaszcza, że projekt wywołania wojny, najlepiej światowej, jak na razie ponosi fiasko. Ani Rosja, ani Chiny nie dają się wciągnąć do takiej gry.

Trudno tylko przewidzieć, czy w akcie desperacji MŻ nie sięgnie po broń jądrową USA, do której ma niestety dostęp.

 

Dariusz Kosiur

 

 ______________________________________________

Ten sam fotograf filmował zamach w Nicei i w Monachium!

1-guhjahr-640x361

Mossad photographer Richard Gutjahr was pre-positioned in both Nice AND Munich! Talk about chutzpah… (Editor’s note: Shortly after this article was posted, Richard Gutjahr’s tweets, including the one shown above on the right, were deleted both from his Twitter feed and from the RT article.) – http://www.veteranstoday.com/2016/07/22/nice-munich/

Fotograf Mossadu, Richard Gutjahr, został ulokowany w centrum ataków zarówno w Nicei, jak i Monachium. Mówić o chucpie… Wkrótce po zamieszczeniu tego artykułu, tweety Gutjahra zostały usunięte.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Reklamy

20 Komentarzy

Filed under Polityka

20 responses to “Kiedy szczur atakuje? – gdy czuje się zagrożony.

 1. janex

  ŚWIETNE porostu świetne i artykuł i słuchowiska
  100/100

  Polubione przez 1 osoba

 2. janex

  Widzę że ten cały „Aleksander Jabłonowski” musi słuchać waszych audycji 🙂 bo mówi to co wy już dawno powiedzieliście.

  Polubienie

 3. jacta

  W środę 20 lipca władze w Paryżu (konkretnie: policja antyterrorystyczna, wydział SDAT) zażądały od miejskiego centrum nadzoru w Nicei zniszczenia nagrań z kamer miejskich, które zarejestrowały atak terrorystyczny w tym mieście – a to w celu „uniknięcia niekontrolowanego ich rozpowszechniania”.

  Władze powołują się na artykuły 53 i L706-24 Kodeksu Postępowania Karnego oraz art R642-1 Kodeksu Karnego.

  Miasto Nicea odmówiło na razie spełnienia żądań i jest zdumione ich postawieniem, które uważa za próbę zniszczenia dowodów oraz dokonania czynu nielegalnego.

  Wg. http://www.lefigaro.fr/

  Polubione przez 1 osoba

 4. Metro

  Obawiam się że (znowu) na próźno wyczekuje Pan upadku żydowskiego kapitalizmu.

  Oczywiście wiadomo że system momentarny i finansowy oparty na kreacji oprocentowanego długu musi upaść. Wiedzieli i wiedzą to twórcy tego systemu.

  To co się dzieje teraz do droga do upadku, to jasne. Tylko że ten chaos, także monetarny i finansowy, jest przez nich zaprogramowany i ma doprowadzić do nowego etapu zniewolenia, do pieniądza elektronicznego obsługiwanego przez czipy RFID wszczepiane pod skórę.

  Ten system był testowany od dziesiątek lat, najpierw na świnkach czy krówkach a teraz na ludziach. W Szwecji już działa system bezgotówkowy, tyle że jeszcze nie wszczepiają portfeli pod skórę. Ale technologia jest gotowa od dawna.

  Następny etapem zniewolenia jest pieniądz elektroniczny, ludzie go zaakceptują jeśli będzie on wybawieniem w czasach totalnego chaosu, jeśli wszczepiona portmonetka pozwoli przeżyć.

  MŻ nie trzymają pieniędzy a nawet jak je trzymają to pieniądze są bez znaczenia. Pieniądze są dla nich bezwartościowe, oni je tworzą z niczego w każdej ilości. Oni mają aktywa, prawdziwe aktywa. Pieniądze przechowują ludzie na niższych szczeblach tej drabiny.

  Jakikolwiek kryzys się wydarzy to będzie starannie wyreżyserowany. Społeczeństwa Zachodu i peryferii (np. Polska) są tak ogłupione, tak zahipnotyzowane, że wszystko przełkną.

  Polubione przez 2 ludzi

  • To moje przekonanie o upadku żydowskiego kapitalizmu nie wynika z „nadziei, która jest matką głupich”. Wynika natomiast z faktu, że obserwowany od początku istnienia ludzkości stały postęp we wszystkich dziedzinach ludzkiej działalności jest immanentną cechą rodzaju ludzkiego – niektórzy uważają, że jest darem Stwórcy – i trudno to inaczej wytłumaczyć. A więc nie istnieją ograniczenia rozwoju ludzkości.

   Istnieje matematyczny opis tego postępu (przy zastosowaniu geometrii syntetycznej i liczb zespolonych), mającego charakter negentropiczny – jest to cecha charakterystyczna dla procesów życia (wykazujących stały rozwój), w tym także egzystencji gatunku ludzkiego.
   Działalność MŻ i jego system żydowskiego kapitalizmu są pozbawione tej cechy, posiadają natomiast cechę przeciwną, gwarantującą stały regres.

   Polubione przez 1 osoba

 5. Polak Słowianin

  Panie Dariuszu wielki szacunek do tego co robicie, ale muszę sprostować tu jedno Pańskie zdanie, a mianowicie „… jak piloci samolotów wbijających się w wieże WTC w Nowym Yorku…”. Poniżej materiały, które udowadniają, że nie było żadnych samolotów !!!!


  A tu dodatkowo brak efektu vortex, który nieodłącznie towarzyszy silnikom:

  Jest jeszcze jeden film, gdzie klatka po klatce jest pokazane, że przód samolotu pokazuje się na chwilę po drugiej stronie budynku (uderzył z jednej strony, a tu nagle po przeciwnej jest na kilku klatkach nos tego samolotu).
  Na koniec film, który tłumaczy dlaczego budynki zamieniły się w pył i doszło do tzw. efektu swobodnego spadania górnych pięter wież.

  Wierny Suwerennej Słowiańskiej Polsce

  Polubione przez 2 ludzi

  • Całkowicie zgadzam się z pańskim komentarzem – uderzenie samolotu w budynek zostało zrealizowane techniką komputerową i to w sposób jak najbardziej prostacki.

   To moje zdanie o zaprogramowanych na własną śmierć pilotach nie tyle jednak odnosi się do rzeczywistego przebiegu tego zamachu, ile do jego żydo-medialnej prezentacji, czy do prezentacji zdecydowanej większości zamachów terrorystycznych, w których terroryści prawie zawsze giną – a wiemy o tym tylko za pośrednictwem żydo-mediów, jak w przypadku WTC.

   Polubione przez 1 osoba

 6. Ten sam fotograf filmował zamach w Nicei i w Monachium!

  Fotograf Mossadu, Richard Gutjahr, został ulokowany w centrum ataków zarówno w Nicei, jak i Monachium. Mówić o chucpie… Wkrótce po zamieszczeniu tego artykułu, tweety Gutjahra zostały usunięte.

  Polubione przez 1 osoba

 7. julius

  Propaganda antyrosyjska i zastraszanie państw Europy Wschodniej na zachodzie sięga zenitu.

  NATO na krawędzi: Jeden z wysokich rangą wojskowych ostrzega, że Putin jest gotowy do rozpoczęcia trzeciej wojny światowej z dnia na dzień.

  Władimir Putin może wywołać wojnę światową w dowolnym momencie, podejmując decyzję o inwazji na Polskę w ciągu kilku godzin, ostrzegł dzisiaj Generał Richard Shirreff.
  Rosyjski przywódca ma już wojska gotowe do rozpoczęcia błyskawicznego przejęcia Europy Wschodniej w jednym ruchu, który rozpocznie globalny konfliktu na progu Europy.
  Generał Shirreff ostrzegł: „Jest oczywiste, że Rosja jest zdolna do zaskoczenia Zachodu …z potencjalnie katastrofalnymi konsekwencjami dla Polski wschodniej i śmiertelnymi konsekwencjami dla Sojuszu.”
  http://www.express.co.uk/news/world/692601/NATO-military-chief-warns-Vladimir-Putin-invade-Poland-start-World-War-Three

  Polubienie

 8. Polak Słowianin

  Czy ten rabin faktycznie mógł być taki szczery ??!!

  Polubienie

 9. janex

  ajway ukrytych w szczurzej norze pejsów zbombardowali

  Zbombardowana nielegalna/tajna baza USA i UK w Syrii ,Ministerstwo Obrony FR odpowiada
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20160724/3552601/rosja-baza-usa-uk-bombardowanie-syria.html

  Polubienie

 10. janex

  Nie chcem, ale muszem!
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wałęsizm

  Zbrodniarz/ludobójca (ryj ma jak paskudny chłop) Sawczenko, wcześniej skazana w Rosji za współudział z zamordowaniu rosyjskich dziennikarzy w Donbasie, oświadczyła, że „nie chce, ale powinna być” prezydentem Ukrainy.
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20160724/3552650/sawczenko-ukraina-dyktatura.html

  Polubienie

 11. zydozerca

  DZIESIĄTKI Muzeów Holokaustycznych UTRWALAJĄ MIT 6 Milionowy!
  2015-02-02 @ 07:42 Wirtualna Polonia
  Maszyną do wmówienia MITU holokaustycznego przeciętnym obywatelom nieomal we wszystkich państwach Świata, aby WYCHOWAĆ ich w POCZUCIU WINNY za jakoby spowodowanie tej „holokaustycznej” wytrzepanej z rękawa cyfry zafałszowanego mitu 6 milionów jest SYSTEM INDOKTRYNACJI holokaustycznej za pomocą wybudowanych MUZEÓW holokaustycznych.

  To wybudowanie NIEZLICZONYCH MUZEÓW holokaustycznych na całym Świecie WYMUSIŁA bardzo agresywna międzynarodowa MAFIA żydowska „Kosher Nostra” za pieniądze PODATNIKA lokalnych tubylców.
  W budowie są NASTĘPNE tysiące muzeów i memoriali holokaustycznych na całym świecie, gdyż IDEOLOGIA holokaustyczna stała się OBOWIĄZKOWĄ indoktrynacją, która ma ZASTĄPIĆ religię !

  Te TYSIĄCE już funkcjonujących „muzeów holokaustycznych” na całym świecie są w 100% finansowane oczywiście za pięniędze PODATNIKA lokanych tubylców. Te muzea holokaustyczne są miejscem pracy MILONÓW lokalnych żydów fabrykujących oraz umacniających ten MIT holokaustycznej indoktrynacji w taki sposób, aby wymusić POCZUCIE WINY tych tubylców, że NIC a NIC nie zrobili aby ratować żydów przed tym „holokaustem” wiec teraz MUSZĄ się czuc ZOOBLIGOWANI opodatkować się na rzecz lokalnych kast żydowskich, oraz ci lokalni tubylcy MUSZĄ być ULEGLI wobec agresji i pazernej chciwości żydów.

  Pracownicy tych muzeów holokaustycznych wypracowały METODOLOGIE oraz technologię WYMUSZANIA poczucia WINY lokalnych tubylców, aby ci ZREKOMPENSOWALI FINANSOWO tą swoją „bezczynnośc” wobec żydowskiego holokaustu i się OPODATKOWALI na zawsze na rzecz WSZYSTKICH żydów żyjących na tej planecie ..

  Prekursorem wiodącym we wmówienia tego MITU holkaustycznego na świecie są żydowskie KLUBY FINANSOWE w USA, który wymusiły tylko Ameryce poświecenia NAJWIĘCEJ GODZIN lekcyjnych ze wszystkich innych zdarzeń historycznych we wszystkich szczeblach szkolnictwa w Ameryce Północnej na „nauczanie” o żydowskim światowym holokauście. Absolutnie najważniejszą OBOWIĄZKOWĄ wycieczką KAŻDEGO ucznia amerykańskiej szkoły stało się wspólne pójście do muzeum holokastycznego, aby tam mieć odpowiednio wypraną mózgownicę, aby było subordynowane wobec żydowskiej KASTY rządzącej w USA lub Kanadzie.
  Czy tak też zaczyna być w III RP po wyrzuceniu z polskich szkolnych lektur obowiązkowych polskich pisarzy A.Mickiewicza i H.Sienkiewicza i ZASTĄPIENIA ich przez jakiś grafomanów żydowskich ???

  Etatowi pracownicy muzeów holokaustu w Ameryce dokonują inspekcji wszystkich szkół, tak aby programy opracowane o nauczaniu holokaustu były w 100% realizowane oraz wbijane do umysłow tubylców, ze JAKOBY żydowski holokaust to NAJWAŻNIEJSZE wydarzenie w dziejach ludzkości. Jakoby historia Świata ma tylko dwa okresy: PRZED i PO żydowskim holokauście …
  Przecież to jest istna PARANOJA i BZURA !
  We wszystkich szkołach Ameryki Północnej są wyznaczeni specjalni nauczyciele, którzy są ZOBLIGOWANI do obowiązkowego DOZOROWANIA programów nauczania o żydowskim holokauście tak jak nakazują te programy. Tym to sposobem żydowski holokaust stał się nieomal OBOWIĄZKOWĄ religą w Północnej Ameryce. Koszty tych programów są ogromne, ale pokrywane z kasy lokalnego podatnika.
  Ten system nauczania w Ameryce Północnej o żydowskim holokauście jest lustrzanym odbiciem tego jak żydo-bolszewia w ZSRR nauczała wszystkich wymyślonych bredni o żydo-bolszewiku Włodzimierzu Leninie oraz budowaniu komunizmu, którego wynalazcami byli żydzi.
  Obecnie w samym USA jest 47 MUZEÓW holokaustu, które są OPŁACANE przez amerykańskiego podatnika w 100% !!!
  Intrygujące jest to, że w Izraelu jest TYLKO 12 muzeów żydowskiego holokaustu.
  Za to we Francji jest aż 54 muzeów żydowskiego holokaustu.
  W Wielkiej Brytanii jest 8 muzeów holokaustu, a w Australi-4, Brazyli-6, Niemczech-8, Holandia-8, Południowej Afryce – 6 … itd. LISTA krajów BARDZO DŁUGA w których jest bardzo WIELE muzeów holokaustycznych. W Polsce oficjalnie jest 8 muzeów holokaustycznych.
  Internauto weź wy-Googluj hasło:

  „List of Holocaust museums and memorials” to się przekonasz jaka jest tego MASA i to wszystko jest na KOSZT lokalnych tubylczych podatników a NIE tam zamieszkałych żydów !

  ronald lauder . światowy kongres żydów jonathan greenblatt ADL

  Stanisław Wysocki – Żydzi – przeproście
  R.J.Nowak-Kogo muszą przeprosić żydzi? itd.
  H.Pająk-Dyktatura nietykalnych itd.
  Norman Finkelstein-Przedsiębiorstwo Holocaust
  John Kaminsky
  brother Nathanael Kapner -Real Jews News
  The Ugly True
  A.Sołżenicyn- 200 lat razem,historia stosunkow rosyjsko-żydowskich
  Igor Bunicz -Poligon szatana,złoto dla partii

  HOLOCAUST INDIAN,MURZYNÓW-NIEWOLNIKÓW, SŁOWIAN,PALESTYŃCZYKÓW =
  WIELOMILIONOWE ŻYDOWSKIE LUDOBÓJSTWO ZA KTÓRE ŻYDZI MUSZĄ PRZEPROSIĆ I PONIEŚĆ KARĘ ,TAKŻE FINANSOWĄ !!!

  NA POCZĄTEK-6 BLN DOLARÓW ODSZKODOWANIA ZA OKUPACJĘ POLSKI,20 BLN – ROSJI,2 BLN-PALESTYNY,10 BLN-USA

  Polubione przez 1 osoba

 12. zydozerca

  Jerzy Robert Nowak w pracy „ Kogo muszą przeprosić Żydzi” (Warszawa 2001) wskazują na oczekiwane przez Polaków przeproszenie za:
  – zdradzanie nas na rzecz zaborców;
  – licznych Żydów szpicli i donosicieli w służbie carów;
  – koncepcję Judeo – Polonii
  – rozliczne kampanie antypolonizmu;
  – rolę w partii zdrady narodowej – KPP;
  – zdradę Polski na Kresach w latach 1939 – 1941;
  – zbrodnie w Koniuchach i Nalibokach;
  – rolę w stalinizacji Polski;
  – gospodarcze niszczenie Polski w dobie stalinowskiej;
  – zaprzepaszczenie tak wielu polskich szans po 1989r.

  Autor Stanisław Wysocki w pracy „Żydzi przeproście!” (Warszawa 1998) rozszerza tę listę żądając przeprosin za:
  -Służalcze wysługiwanie się Sowietom na wschodnich terenach Polski zajętych przez nich po 17 września 1939r;
  -wprowadzenie i utrwalenie władzy w naszym kraju na wzór sowiecki oraz opanowanie w niej kluczowych stanowisk;
  -bestialskie znęcanie się nad niewinnie aresztowanymi patriotami polskimi i ich masowe uśmiercanie w ubeckich kazamatach więziennych;
  -opanowanie kierownictwa „Solidarności” i przejęcie za jej pośrednictwem władzy w Polsce po 1989r;
  -wprowadzenie przez T. Mazowieckiego tzw. Grubej kreski oznaczającej pozostawienie w spokoju, bez żadnych rozliczeń, wszystkich prominentów byłej PRL;
  -szkody wyrządzone państwu i narodowi polskiemu przez wyprzedaż za bezcen, obcym, naszych zakładów pracy;
  -szkody wyrządzone polskiemu rolnictwu – zgodę na znaczne obniżenie produkcji rolnej, by Polska mogła stać się importerem żywności z krajów zachodnio – europejskich;
  -rzadko spotykane zażydzenie polskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych;
  -oskarżenia Polaków o antysemityzm;
  -oskarżanie Polaków o współudział a Holokauście;
  – wyszydzanie polskiego patriotyzmu i tradycji narodowych;
  – napastliwe ataki na Kościół Katolicki;
  – upowszechnianie kłamstw o wydarzeniach kieleckich w 1946 r. I marcowych w 1968 r.
  Nikt nie jest w stanie ująć w liczbach ile upokorzeń, cierpień i utraty istnień ludzkich miało początek w działaniach owych niewdzięcznych synów naszej ziemi. Około 2 mln naszych rodaków wypędzono z ich ojcowizny i skazano na śmierć, w najlepszym wypadku wieloletnią tułaczkę. Kto na nich donosił do NKWD o ich statusie społecznym i znaczeniu dla polskości? Kto wskazywał domy w których mieszkali? Kto uczestniczył w grabieniu ich mieszkań i strzeżeniu, by uciekając w czasie wywózki nie uratowali życia? Kto wulgarnością, obelgami znęcał się w czasie ich konwojowania i doprowadzał do upokorzeń? Czy nie powinniśmy odnaleźć sprawców tej wielkiej tragedii?

  Minęło 70 lat od najazdu na Polskę jej sąsiadów. Doświadczenia tamtych czasów wciąż dają znać o sobie, a narosła niechęć przez pewne środowiska Żydowskie stale jest podsycana. Pojawiają się różne paszkwile jak prace Kosińskiego, Grossa, w Gazecie Wyborczej, Tygodniku Powszechnym i innych czasopismach. Jednocześnie polityka rządu robi wrażenie, jakby rozwojowi kraju przeszkadzała polskość i polscy patrioci. Dlatego tak ważne dziś staje się zawołanie: Żeby Polska była Polską!

  Dr Rudolf Jaworek ,Wolna Polska

  Polubienie

 13. Cezary Piotr Tarkowski

  Oczywiście najwięcej do stracenia ma plugastwo chazarskie.

  W dniu 23 lipca 2016 01:44 użytkownik WIERNI POLSCE SUWERENNEJ napisał:

  > rzeczpospolitapolska posted: „A kto na Zachodzie czuje się najbardziej > zagrożony? Czyż nie ten, kto ma najwięcej do stracenia? A więc kto? Biali > Europejczycy, islamscy imigranci, Murzyni w USA, czy światowa żydowska > finansjera dzierżąca stery władzy i marząca o NWO? Znów ” >

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s