Chrześcijańska Polska fundamentem Judeopolonii

W Muzeach Żydów i tych w USA i tych w Polsce, puszcza się zwiedzającym film — gdzie „żydzi” wyjaśniają, — kto jest panem polskiej ziemi.

 

Autor: Darek Segień

Historia uczy ,że każdy zdrowo myślący człowiek wie, że obcy w kraju (w domu) pod maską religii, czy uchodźcy, jest jak wirus w żywym organizmie. Prędzej czy później zaatakuje (zabierze mu żonę, męża ,zindoktrynuje ich dzieci) i zabije swojego ,,nosiciela” zamiast dostosować się do jego tradycji i prawa. A tu wychodzi, że obcy dyktuje nam swoje prawo.

50 lat temu czytałem w powieściach science fiction, o wynarodowieniu krajów wskutek osiedlania obcych. Mieszkałem 2 lata w Londynie (2004-6) – już wtedy rodowici londyńczycy emigrowali do Nowej Zelandii i Australii, bo nie mogli już znieść coraz bardziej panoszącej się dziczy. Widziałem, co się działo po zamachach bombowych, sam wtedy jeździłem kilka kilometrów rowerem z Heys do Chiswick.

Mieszkałem też po roku w Kopenhadze, Paryżu, Antibes, Aachen i Berlinie. Widziałem co tam robią obcy z ludnością miejscową. Tragedia !!!

Żyd daje kasę na wykończenie Polski. Ludzie wychodzą na ulice bronić tych, którzy okradali ich bezwzględnie przez ostatnich 26 lat.

Nie ma armii, ani gospodarki. Trwa grabież polskiej ziemi (w myśl konkordatu) ,,wykupywanej przez,, obcych” – na SŁUPA oraz wyłudzanej jako darowizny na rzecz „jedynego boga”.

Indoktrynacja od oseska robi swoje, bo jeśli wolno ochrzcić niczego nie świadome dziecko, to jest to zbrodnicze działanie przeciw całej populacji!!! Czy można zapisać oseska do jakiejkolwiek partii? Nie!, bo jest nieświadome! Ale do, ,nich można”. Tysiąc lat okupacji zrobiło swoje i Słowianie zapomnieli, kim byli i gdzie są ich korzenie.

Mamy 21 wiek, a my nadal krążymy wokół drzewa, z którego zeszliśmy!!! Prawda boli? Michnik określił nas stadem baranów.

Chciał Lepper naprawić kraj to śmieliście się z niego, a mafia go zabiła.

Teraz Korwin (i co, że ma żydowskie korzenie) to jednak chciał z nimi zrobić porządek, i bez ogródek mówi ,,niewygodne” prawdy, też się z niego śmiejecie. On ma 4 fakultety (filozofia, psychologia, matematyka, ekonomia) mówi biegle w 8 językach, jest doświadczonym człowiekiem i politykiem, on proponuje rozwiązania kontrowersyjne zdaniem niedouczonych i zaślepionych, a logicznie uzasadnione, radykalne obniżenie podatków. Być może Korwin zrobiłby coś dobrego dla Polski, ale cwaniaki, i zaślepione prostaki do tego nie dopuszczą, bo nie mieliby możliwości kraść, i opluwać go za dbanie o polskie interesy. On pomimo swojego pochodzenia jest bardziej Polakiem, niż wielu ,,bolków”, którzy mu do pięt nie dorastają. Czy u nas zawsze musi być tak, że gdy mówiący prawdę zamknie oczy, to przygłupy dopiero je otwierają ?!

Jest wyjście. Przestańmy ,,tam” chodzić, i wróćmy do korzeni. Do naszej historii z przed roku 966. Oto rozwiązanie problemów z klerem katolickim (kk). Obcy (KK) w naszym kraju są już tak długo, że zapomnieliśmy nasze SŁOWIAŃSKIE tradycje, obrzędy duchowe i wiele innych zwyczajów, myśląc, że to, co nam narzucono mieczem i ogniem płonących stosów inkwizycji – jest naszą rdzenną tradycją. A to są żydowskie wierzenia, nam Słowianom zupełnie obce!!! KK trzyma nas za gardło i kradnie, ile wlezie wmawiając nam, że dobra materialne, budowle, na naszej ziemi wzniesione naszymi rękami są ich ,,własnością”. To dopiero majstersztyk absurdu i kłamstwa doprowadzić do tego, żeby napadnięty i okradziony uwierzył, że spotkało go szczęście i jeszcze za to płacił okupantowi, że ten go trzyma za mordę, i za to jeszcze napstuje nasze dzieci. Niepojęte jak działa psychologia tłumu.

Są dowody, że Słowianie byli tu na wiele lat przed chrystianizacją Europy, ale dziwnym trafem w szkołach o tym nie uczą. Inkwizycja działa do dziś!!! A ten Wasz prożydowski ,,wybraniec” jeszcze ich dekoruje odznaczeniem państwowym i ułaskawia bandziora, bo ma do tego prawo – moralne także? -!!! Ludzie gdzie Wasz rozum?

_________________________

POCZET KRÓLÓW LECHII, czyli Kościół w Polsce od 1050 lat ukrywa przed Polakami, że jesteśmy starożytnym, antycznym wielkim imperium z 18. wieku przed naszą erą! – a więc dużo starszym niż Cesarstwo Rzymskie…

 

jasnogorski-poczet-krolow-i-ksiazat-polskichPoczet Królów Wielkiego Imperium Lechitów z klasztoru na słowiańskim miejscu mocy – Jasnej Górze

slavic-kingdom-lechina-empire

 

Poczet królów LECHII: https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com

_____________

Tytuł oraz wytłuszczenia w tekście od redakcji WPS

___________________________________________________

Od redakcji WPS

Słowo komentarza n/t JKM

Nie podzielamy opinii Autora n/t JKM, który lansuje liberalną ideologię (bo nie naukę ekonomii) „wolnego rynku” – co ciekawe, całkowicie zgodną z nauczanie Kościoła JPII. Niestety, JKM lansuje czysto żydowskie, utopijne zresztą, pomysły dla zniewolonych Słowian. I tu właśnie daje o sobie znać pochodzenie JKM, uczestnika żydowskiej rebelii z marca 1968r.

18 Komentarzy

Filed under Polityka

18 responses to “Chrześcijańska Polska fundamentem Judeopolonii

 1. Pytek

  „(…)W 1969 uzyskał tytuł zawodowy magistra filozofii za obronę pracy pt. Metodologiczne aspekty poglądów Stephena Toulmina, napisaną pod kierunkiem Henryka Jankowskiego[7]. Pozostałych kierunków studiów nie dokończył.(…)”
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Janusz_Korwin-Mikke

  Słyszałem jak duka po angielsku i na pewno nigdy w tym języku płynnie mówić nie będzie. W których 8 niby mówi biegle?

  Polubienie

 2. maryjanek

  a fuj

  Przytaczać oszołoma bredzącego o idiocie kurwinie brednie tylko po to aby w kościół to nędza straszliwa.

  Tak się to robi http://wps.neon24.pl/post/132757,jak-rozpoznac-idiote-albo-szubrawca-poradnik-na-sdm2016 a nie brednie że ten idiota zna języki, przecież tuman był w Rosyjskiej TV ,po rosyjsku prawie nie mówi wcale (rozumieli idiotę bo to język słowiański) a zrobił z siebie pośmiewisko bredniami że nadal się śmieją, po en jeszcze gorzej.

  Polubienie

 3. Nowak

  Jeżeli chodzi o Ozjasza Goldberga niech on ma nawet 10 fakultetów i niech będzie mądrzejszy od Newtona i zna 10 języków . ( Póki co słyszałem jak mówił po angielsku i jakoś super mu to nie wychodziło ) to do tego Żyda zaufania nie mam i podzielam w tej sprawie WPS .
  Wiem natomiast jedno , gdyby Ozjasz i jego ludzie przejęli władzę wielu z nas zdechłoby jak szczury po trutce choćby z tego powodu , że nie stać nas by było na szpital i leczenie .
  Ozjasz = 1000 X Tusk jeżeli chodzi o liberalizm , a wiadomo jak Ryży nas wymęczył .

  Polubienie

 4. JKM propaguje przecież dokładnie taki system jak mamy dziś, tylko że w ekstremalnej hardcorowej wersji. Mam wrażenie, że jego jedynym zadaniem jest sianie skrajnej propagandy, tak że działania jaśnie nam panujących nie wydaje się nam tak straszne. Prosty przykład JKM ządą likwidacji zasiłku dla bezrobotnych, chociaż 90 % bezrobotnych i tak nie ma do niego prawa.

  I trzeba sobie zadać pytanie – jak doszedł do swojego majątku, czy kiedylkowiek pracował w prywatnej firmie, czy on w ogóle pracuje? Przecież przez lata był pracowninkiem naukowym w państwowej uczelni podobnie jak inny guru neoliberalizmu Balcerowicz.

  Polubienie

 5. Tomasz

  Faktem jest że Goldberg jest reklamowany jako kandydat anty-establishmentowy. Wiele ludzi się daje na to nabrać, między innymi autor tego artykułu.

  Mi się zdaje że fascynacja Goldbergiem jest skorelowana z występowaniem trądziku młodzi8eńczego. Tak jak pryszcze na gębie, powinna minąć.

  Polubienie

 6. hubalblog

  Nazwisko zmienisz. Religię zmienisz. Ogolisz pejsy i zdejmiesz swoje łachy ale ten ryj zostanie! Czy Polacy są tak zindoktrynowani, że nie widzą, że to nie są Słowianie?

  Polubienie

 7. Nowak

  Autor artykułu pan Segień robi z pana Ozjasza niebawem wybawcę Polski , niestety ci durni goje zamiast dać mu władzę to się z niego śmieją .
  Odniosę się tylko do tych 8 języków , które pan Ozjasz zna podobno w stopniu doskonałym . Prawie już poliglota .
  Załóżmy , że angielski zna , ale te pozostałe 7 języków może być na zasadzie krowa , która dużo ryczy mało mleka daje , albo wychwalanie się znajomością języków jak dzieciaki w CV .Znajomość 5 a tak naprawdę znajomość angielskiego na poziomie FUCK YOU . Takich przypadków jest wiele , bo ludzie żle się uczą języków obcych .
  Mam nadzieję , że pan Ozjasz te pozostałe 7 języków zna dużo lepiej niż ta kreatura język angielski , cóż pewnie za mało USD w naukę zainwestował Soros i grupa Bilderberg .
  Takiej znajomości pozostałych 7 języków panu Ozjaszowi nie życzę :

  Polubione przez 1 osoba

 8. janex

  Milionom ludzi w Syrii, Iraku, Libii, Jemenie, Afganistanie, itp zniszczono domy, zakłady pracy, pola uprawne, pozabijano im rodziny, ograbiono ich z dobytku. Bandyci Z USA i Europy (sterowani przez lobby żydowskie) zrujnowali cały Bliski Wschód, czyniąc życie tam niemożliwym!

  Ci którzy przeżyli amerykańsko- europejskie bombardowania, uciekli przed śmiercią do Europy: poniżeni, ograbieni, pełni frustracji i poczucia gigantycznej krzywdy! Normalny człowiek postawiony w takiej sytuacji chce się zemścić na swoich katach, a ma ich (w swoim mniemaniu) pod ręką. Najbardziej zdesperowani atakują swoich oprawców, (przypadkowe osoby, bo do bandyckich polityków nie mają dostępu), gdyż chęć zemsty jest wyjątkowo silnym ludzkim uczuciem!..

  czytaj http://anthony1.neon24.pl/post/132893,bij-koziojebca

  Polubienie

 9. Cezary Piotr Tarkowski

  Przyjdzie czas, że to rozliczymy. Należy tylko dopilnować aby nie było brakoróbstwa.

  W dniu 26 lipca 2016 20:48 użytkownik WIERNI POLSCE SUWERENNEJ napisał:

  > rzeczpospolitapolska posted: ” W Muzeach Żydów i tych w USA i tych w > Polsce, puszcza się zwiedzającym film — gdzie „żydzi” wyjaśniają, — kto > jest panem polskiej ziemi. Autor: Darek Segień Historia uczy ,że każdy > zdrowo myślący człowiek wie, że obcy w kraju (w d” >

  Polubienie

 10. Nowak

  Moim zdaniem Ozjasz sam z siebie robi wariata a potem jego zwolennicy jak pan Dariusz autor artykułu płaczą , bo co mądrzejsi Polacy się z niego śmieją .
  Znana sprawa , kiedy dał po pysku innemu Żydkowi Boniemu , a potem Boni pipuńka chodził po wszystkich telewizjach żydowskich jakie są i płakał jak , bo mu Ozjasz mocno przywalił . Oczywiście ci szabesgoje dziennikarzyny płakali razem z nim od TV Polszmat do TVP1 i TVP2 .
  Gdy to oglądałem miałem niezłą zabawę , bo miło zobaczyć jak jeden Żyd daje w pysk drugiemu , chociaż według mnie wszystko mogło być ukantowane , no bo po pierwsze po co czekać ponad 20 lat , aby dać Boniemu w pysk zamiast to zrobić jeszcze w latach 90 . Po drugie jedni goje będą popierać Ozjasza jeszcze inni płakać nad losem cipciuni Boniego i już mamy konflikt między gojami , a Żydzi się cieszą i rządzą . Dziel i rządż jak znalazł .
  Potężnie surowo miał być Ozjasz ukarany za ten czyn potworny , ale sprawa ucichła i cholera wie czy w ogóle dostał jakąś karę . Dziwne ? chyba nie .

  Polubienie

 11. Pozmieniali nazwiska bo jak by to wyglądało…
  Przewodniczacy solidarności i prezydent Polski – Lejba Kohne
  Pierwszy premier ‚wolnej’ Polski – Icek Dikman
  Prezydent Polski dwóch kadencji – Izaak Stoltzman
  Prezydent Polski – Kalkstein
  Premier Polski – Kalkstein
  Premier Polski – Haka Silberstein
  Twórca partii ‚platforma’ – Mosze Brandwein
  Prezes banku narodowego – Aaron Bucholtz
  Prezes trybunału konstytucyjnego – Rojeschwanz

  No jak by to wyglądało i kto by na nich głosował

  Polubione przez 1 osoba

 12. Nowak

  Podam jeszcze z innego forum na temat Ozjasza . Niestety to jest już taka pralnia mózgów , że tych ludzi już się uratować nie da niestety . Cytat ”
  Po czynach się ocenia ludzi, a Pan Korwin całe swoje życie poświecił Polsce i Polakom, robi wszystko by zniszczyć ten potworny socjalistyczny system. JP II też ciężko nie pracował całe życie, a mimo to jest uwielbiany przez większość Polaków bo kochał swój kraj i był dobrym człowiekiem o dobrym sercu. Tak samo Korwin. Wejdź sobie na profil Pan Janusza Korwina Mikke i zobacz ile ma polubień. Ponad pół miliona. Gdyby młodzież miała prawo głosu Korwin wygrałby wybory”
  Tylko ręce załamać i płakać nad tymi naszymi ziomalami Słowianami

  Polubienie

 13. Re: Nowak
  Generalnie o „j.kurwinie muuke”, ktory od zawsze pier…oli o „wolnym rynku”, o wolnosci itd., itd., ale NIGDY nie padlo do niego pytanie: „Na jakiej podstawie mowi o wolnym rynku, kiedy mamy w Polsce zniewolony (oprocentowany i opodatkowy) pieniadz???”…

  I jeszcze jedno: Nie znam ani nie znalem zyda czy pol-zyda, ktory mowil (pisal) prawde i tylko prawde, nawet wtedy, kiedy przez 24 godziny lezalby krzyzem w Bazylice (vide michnik czy kuron)…

  Jak rozpoznac zyda czy pol-zyda? Dzisiaj wystarczy pobrac probke (wlosa, skory, paznokcia itd.) i zbadac DNA… zydzi maja „specjalna” grupe DNA…
  ===============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubione przez 1 osoba

  • Nowak

   Cenię cię jaśko za twoją wieloletnią działalność i miłość do Ojczyzny , wiedzę i patriotyzm , ale chyba pomyliłeś czytelników WPS , bo odpowiedz chyba nie jest do mnie , ale się z nią zgadzam . Zdrowia życzę .

   Polubienie

 14. Jazydów

  ŚDM = Dominus – Spirytus – Satanas

  Polubienie

 15. Nowak

  Włączam sobie dziś na chwilkę żydowską TVP1 i TVP2 , a tam jak zwykle program z gadającymi głowami dziennikarzyny zadowolone od ucha do ucha i artyści jako goście zgadniecie kto ? większość pochodzenia żydowskiego . Śmieją się , dobrze się bawią , żartują . O czym rozmawiają zapytacie a no o spędzie młodzieży . Kto króluje wśród artystów tego spotkania – oczywiście dwie żydowskie piosenkarki bliżniaczki . Napiszecie jak się nazywają . To nie trudne pytanie .

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.