Żydo-reżimy coraz bardziej agresywne

dzisaj_modna_jest_demokracja_2014-08-20_22-43-52_middleKażdy kryminalista, zwyrodniały bandzior, świadom swojej słabości względem ofiary staje się bardziej agresywny. Można powiedzieć, że jego agresja jest wprost proporcjonalna do jego słabości.

Od tej notowanej w psychologii, kryminologii, prawidłowości nie są wolne żydowskie reżimy Zachodu. Żydo-media już niemal codziennie dostarczają informacji o kolejnych zbrodniach terrorystów. I chyba coraz mniej jest wśród nas wątpiących, że za światowym terroryzmem stoją służby USA, Wlk.Brytanii, Izraela, podległe Międzynarodowemu Żydowi i realizujące wyznaczone przez niego cele.

Opresyjność, agresja, żydo-reżimów to oczywiście nie tylko brutalny terroryzm, którego zadaniem jest ustawienie przeciw sobie „białych” i „kolorowych”, chrześcijan i muzułmanów, żeby odwrócić uwagę wszystkich od zbrodni żydowskiego kapitalizmu i żydo-reżimowych decydentów. Przejawiają się one we wszystkich sferach życia społeczeństw.

Oto kilka wybranych przykładów pogłębiającej się degeneracji żydo-reżimów – przykładów dostarczają same żydo-media.

1424871305011. W obchodach rocznicy wybuchu powstania warszawskiego 1944r. „apel poległych” zostanie zastąpiony „apelem pamięci”, w którym pojawi się m.in. nazwisko syjonistycznej, antypolskiej kreatury, L.Kaczyńskiego. Ale nie to jest najbardziej paskudne. Paskudna jest bezczelna żydowska retoryka niejakiego A.Macierewicza, szefa MON, który w publicznej TVP w poniedziałek, 25.07.2016r., zapewniał, że nic nie ulega zmianie w/s apelu poległych, że to wszystko są insynuacje, atak przeciwników na władzę PiS. Choć tego samego dnia wymusił na uczestnikach powstania haniebną dla nich zmianę. Owszem, nazwisko L.Kaczyńskiego pasuje, ale do obchodów rocznicowych warszawskiego getta, a nie powstania warszawskiego.

1418128235Tej manipulacji, wymuszenia, oszustwa, na uczestnikach powstania syjonista A.Macierewicz dopuścił się w miejscu o interesującej nazwie: w Centrum Weterana Działań poza Granicami Państwa – powołano takie w IIIŻydo-RP. Rekrutowani w Polsce najemnicy do realizowania żydowskich interesów i zbrodni poza Polską mają być naszymi bohaterami i weteranami, którym żołd i świadczenia będzie płacil polski podatnik.

 

2. 27.07.2016r. wyląduje w IIIŻydo-RP papież Franciszek. Już wśród funkcjonariuszy żydo-reżimu trwają przepychanki, który z syjonistów ma się załapać na trybunę jako czołowy żydo-katolik. Nie dla wszystkich starczy miejsca i nie na każdego łaska boska spłynie przez najwyższego pośrednika. Nie łapie się np. niejaki Rzepliński, prezes TK – informacja za gadzinówką Michnika.

 

3. Powszechne żydo-media w IIIŻydo-RP trąbiły z radością jak oszalałe, że sportowa reprezentacja Rosji zostanie wykluczona z olimpiady w Brazylii za domniemanie stosowania dopingu. MŻ z pewnością stawał na głowie, żeby to stało się faktem. Żyd nie może pokonać ostatecznie Rosji na Ukrainie, w Syrii – tu poniósł sromotna porażkę, a teraz okazało się, że nie zdołał zablokować udziału Rosji w olimpiadzie – i co pozostało jego żydo-mediom? – ano, „morda w kubeł”.

 

4. Żydo-reżim wprowadza totalną kontrolę społeczeństwa – karty SIM będą obowiązkowo rejestrowane. Żydo-reżim musi wiedzieć, co który Polak o nim myśli, bo mogą pojawić się i tacy, którzy będą chcieli wysłać syjonistów na księżyc (?). Oto zachodnia demokracja – ale w żydowskim wydaniu.

Żyd cieszy się tak dużym poparciem, że będzie kontrolował rozmowy Polaków – „rozmowa kontrolowana”, „rozmowa kontrolowana” – tak było w stanie wojennym żydowskiej junty Jaruzelskiego-Kiszczaka – to informacja dla młodszych Czytelników. Żydo-reżim jest bardziej demokratyczny niż tamta junta i nie będzie informował, że podsłuchuje – mamy więc „dobrą zmianę”.

 

5. Każdy Polak, który kupuje złoto w sztabkach jest rejestrowany. Złoto, choć w żydowskim kapitalizmie nie stanowi już parytetu kruszcu w emisji pieniądza, stanowi jednak zastrzeżoną domenę obrotu dla jednej wybranej przez Boga finansowej nacji. Komu zatem potrzebna jest wiedza, który Polak i ile posiada złota?

A nawiasem mówiąc, zaprzyjaźniony z IIIŻydo-RP, szczególnie z Żydo-PiS i z Młodzieżą Wszechpolską, żydo-reżim Wlk.Brytanii do dnia dzisiejszego nie zwrócił zdeponowanego w 1939r. w jego bankach przez żydo-sanancję IIRP polskiego złota. Dzisiaj jego zasoby zostały uszczuplone przez przyjaciół z Albionu, którzy potrącili sobie równowartość kosztów + odsetki oczywiście -, użytkowania przez polskich lotników bojowych samolotów brytyjskich w czasie walk z Niemcami o Wlk.Brytanię. I kto zaprzeczy, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie -?

 

Zdjęcie numer 3 w galerii - Moskiewska procesja niepokoju w Kijowie. Władze obawiają się starć

6. Procesja Pokoju Ukraińskiej Cerkwi Prawosławnej Patriarchatu Moskiewskiego zbliżająca się do Kijowa wzbudziła ogromny niepokój wśród żydo-reżimowych funkcjonariuszy – pogrobowców ukraińskiego banderyzmu -, wspieranych przez Waszyngton i przez żydo-reżimowe męty warszawskie.

Prawosławie na Ukrainie jest podzielone. Kościołowi rzymskiemu oraz MŻ udało się doprowadzić do rozłamu wśród prawosławnych chrześcijan na Ukrainie w początku lat 1990. Powstała Ukraińska Cerkiew Prawosławna Patriarchatu Kijowskiego. Chodziło o przecięcie wszelkich więzów Ukrainy z Rosją. W tych dniach wszystkie Cerkwie mają świętować w Kijowie 1028 rocznicę chrztu Rusi.

Żydo-reżim Ukrainy musi zadbać, żeby zwolennikom Patriarchatu Moskiewskiego nie spadł włos z głowy w trakcie uroczystości, bo nie wiadomo, czy NATO będzie jeszcze „pomagać”, a ukraiński zydo-reżim do NATO i tak nie należy. Na armię najemników z IIIŻydo-RP także niech liczy, bo to raczej śmiechu kupa niż bojowa armia.

 

Dariusz Kosiur

Zapisz

Reklamy

18 Komentarzy

Filed under Polityka

18 responses to “Żydo-reżimy coraz bardziej agresywne

 1. zydozerca

  KOMISJA EUROPEJSKA
  W 1999 Komisja została rozwiązana w wyniku zarzutów o korupcję i nepotyzm podniesionych przez audytora wewnętrznego Paula van Buitenena, w których główną rolę grała komisarz Édith Cresson[5]. Bezpośrednią przyczyną rozwiązania Komisji, której przewodniczącym był Jacques Santer, był raport Komisji Niezależnych Ekspertów opisujący brak zarządzania sprzyjający korupcji i niegospodarności:

  Badania przeprowadzone przez Komisję zbyt często wykazywały rosnący opór ze strony członków hierarchii wobec podejmowania odpowiedzialności. Trudno było znaleźć kogokolwiek, kto wykazywałby choćby śladowe poczucie odpowiedzialności (…) Skrajnie skomplikowane przepisy narażają EAGGF na korupcję i czynią jakąkolwiek kontrolę bardzo trudną.


  — Second report on Reform of the Commission. Analysis of current practice and proposals for tackling mismanagement, irregularities and fraud. Committee of Independent Experts, 10 września 1999.
  Zarzuty o nierzetelne rozliczanie środków budżetowych i brak transparentności były podnoszone ponownie w 2004 roku[6].

  Po skandalu w 1999 roku rozwiązaniem problemu miało być uruchomienie biura antykorupcyjnego OLAF[7]. Według Paula van Buitenena w 2008 roku nadal nie funkcjonuje ono skutecznie[8]. Już w latach 2002-2004 zaobserwowano pierwsze przypadki wewnętrznych represji wobec urzędników zgłaszających do OLAF nieprawidłowości w swoich jednostkach[9].

  W 2008 roku Komisja Europejska została skrytykowana przez koalicję organizacji pozarządowych za dopuszczenie do zdominowania grup eksperckich przez lobbystów i przedstawicieli biznesowych grup nacisku[10].

  W 2009 roku 66% skarg do europejskiego rzecznika praw obywatelskich (European Ombudsman) dotyczyło działań Komisji Europejskiej, z czego 36% – braku transparentności, na przykład utrudniania dostępu do informacji publicznej[11].

  W kwietniu 2009 ujawniona została wewnętrzna notatka rozesłana do pracowników Komisji Europejskiej, w której zaleca się im, by w raportach i korespondencji nie wspominali o prywatnych spotkaniach z lobbystami oraz instruuje, w jaki sposób utrudniać dostęp do informacji publicznej przez wąskie interpretowanie zapytań we wnioskach[12].

  W 2010 roku organizacja Transparency International wyraziła zaniepokojenie podejmowaniem pracy przez byłych komisarzy w sytuacjach mogących stwarzać podejrzenie konfliktu interesów[13][14]. Brytyjskie czasopismo „Public Servant Magazine” skrytykowało Komisję za rozrzutność i niekontrolowany rozrost biurokracji, której koszty utrzymania wynoszą ponad 8 miliardów euro, z czego koszty samej Komisji to ponad 3,5 miliarda[15]. Zbiorcze raporty na temat wydatków Komisji Europejskiej opublikowało w 2011 roku The Bureau for Investigative Journalism[16], krytykując równocześnie KE za utrudnianie dostępu do tych informacji[17]

  W 2010 roku Reuters ujawnił korespondencję urzędników Komisji, którzy ukrywali lub przeinaczali wyniki badań naukowych dla wsparcia politycznego programu promocji biopaliw[18]. Wkrótce potem Komisja została pozwana do sądu przez grupę Climate Earth z zarzutem ograniczania prawa do informacji publicznej[19]. Kontrowersje wzbudza także – zgodna z przepisami KE – praktyka wypłacania byłym komisarzom „przejściowych wynagrodzeń” w wysokości 40-65% ich zarobków przez trzy lata od odejścia z pracy.

  Obecny skład Komisji

  Osoba Państwo Stanowisko
  Jean-Claude Juncker Luksemburg przewodniczący
  Federica Mogherini Włochy wysoki przedstawiciel Unii do spraw zagranicznych i polityki bezpieczeństwa
  Frans Timmermans Holandia pierwszy wiceprzewodniczący
  komisarz ds. lepszej regulacji, rządów prawa i Karty Praw Podstawowych
  Kristalina Georgiewa Bułgaria wiceprzewodnicząca
  komisarz ds. budżetu i zasobów ludzkich
  Maroš Šefčovič Słowacja wiceprzewodniczący
  komisarz ds. unii energetycznej
  Jyrki Katainen Finlandia wiceprzewodniczący
  komisarz ds. miejsc pracy, wzrostu, inwestycji i konkurencyjności
  Valdis Dombrovskis Łotwa wiceprzewodniczący
  komisarz ds. euro i dialogu społecznego
  Andrus Ansip Estonia wiceprzewodniczący
  komisarz ds. jednolitego rynku cyfrowego
  Věra Jourová Czechy komisarz ds. sprawiedliwości, spraw konsumenckich i równości płci
  Günther Oettinger Niemcy komisarz ds. gospodarki cyfrowej i społeczeństwa
  Pierre Moscovici Francja komisarz ds. ekonomicznych i finansowych, podatków i ceł
  Marianne Thyssen Belgia komisarz ds. zatrudnienia, spraw społecznych, umiejętności i mobilności pracowników
  Corina Crețu Rumunia komisarz ds. polityki regionalnej
  Johannes Hahn Austria komisarz ds. Europejskiej Polityki Sąsiedztwa i negocjacji akcesyjnych
  Dimitris Awramopulos Grecja komisarz ds. migracji, spraw wewnętrznych i obywatelstwa
  Vytenis Andriukaitis Litwa komisarz ds. zdrowia i bezpieczeństwa żywności
  Jonathan Hill Wielka Brytania komisarz ds. stabilności finansowej, usług finansowych i unii rynków kapitałowych
  Elżbieta Bieńkowska Polska komisarz ds. rynku wewnętrznego, przemysłu, przedsiębiorczości oraz małych i średnich przedsiębiorstw
  Miguel Arias Cañete Hiszpania komisarz ds. działań w dziedzinie klimatu i energii
  Neven Mimica Chorwacja komisarz ds. współpracy międzynarodowej i rozwoju
  Margrethe Vestager Dania komisarz ds. konkurencji
  Violeta Bulc Słowenia komisarz ds. transportu
  Cecilia Malmström Szwecja komisarz ds. handlu
  Karmenu Vella Malta komisarz ds. środowiska, gospodarki morskiej i rybołówstwa
  Tibor Navracsics Węgry komisarz ds. edukacji, kultury, młodzieży i sportu
  Carlos Moedas Portugalia komisarz ds. badań, nauki i innowacji
  Phil Hogan Irlandia komisarz ds. rolnictwa i rozwoju wsi
  Christos Stilianidis Cypr komisarz ds. pomocy humanitarnej i zarządzania kryzysowego

  Polubione przez 1 osoba

 2. Cezary Piotr Tarkowski

  żydowskie bestie blokują moje komentarze.

  W dniu 27 lipca 2016 20:22 użytkownik WIERNI POLSCE SUWERENNEJ napisał:

  > rzeczpospolitapolska posted: „Każdy kryminalista, zwyrodniały bandzior, > świadom swojej słabości względem ofiary staje się bardziej agresywny. Można > powiedzieć, że jego agresja jest wprost proporcjonalna do jego słabości. Od > tej notowanej w psychologii, kryminologii, prawidłowości n” >

  Polubienie

  • janex

   kto gdzie blokuje?

   uważaj na znaczki „>” i inne których sporo używasz, widać sam się blokujesz przeczytaj co to „tagi html” a w komentarzach można ich używać.

   Polubienie

  • Nowak

   Panie janex może jednak trochę więcej szacunku dla polskiego patrioty , który zaszczycił swoimi wpisami WPS i może jednak by pan zwracał się na pan do pana Tarkowskiego , a nie tykał tyczkami .
   Panie Cezary . Parchy z tym raczej wspólnego nic nie mają , zresztą oni mają teraz ważniejsze sprawy na głowie niż blokady w internecie . Spęd dzieciaków musi zakończyć się sukcesem . Po prostu czasami tak jest , że komentarz się nie publikuje i nie wiadomo czemu . Mam czasami też problem z komentarzami .

   Polubione przez 1 osoba

  • Z naszej, WPS, strony nie istnieje jakakolwiek blokada, czy cenzura treści.

   Eliminujemy jedynie wulgaryzmy.
   Istnieje także filtr dla treści komentarzy, który blokuje komentarze zawierający więcej, niż dwa linki.

   Polubienie

 3. julius

  Głośnym echem odbiły się słowa Trumpa o rozważaniu czy kraje zasłużyły na obronę przez USA czy nie. Natomiast całkowicie pominięto w zydowskich nediach dla Polaków jego następną wypwiedź. Stwierdził on, że europejskie natowskie lachociągi mają płacić haracz Ameryce za opiekę nad nimi.

  Polubienie

 4. Nowak

  Za to żydowskie media w Polsce ochoczo informowały , że szef sztabu wyborczego tej żydówki oskarżył otwarcie Rosję o nielegalne sprzyjanie Trumpowi . Osobiście jestem pewny na 100% , że wygra Clinton , bo taka decyzja już dawno zapadła .
  Osobiście jest mi obojętne kto wygra , po tym jak Trump deklarował swoją dozgonną miłość do Izraela w dodatku mając w rodzinie Żydów . Na tym żydowskim cyrku zarobię , bo postawiłem 3000 PLN na zwycięstwo Clinton po kursie 1.30 .

  Polubienie

 5. janex

  Ku pamięci Pani Beaty Andrejas
  http://ewinia.nowyekran.pl.neon24.pl/post/132912,ku-pamieci-pani-beaty-andrejas

  Jest u was wśród ulubionych na WPS
  Proszę tam dopisać „zbanowanej bezczelnie za nic na parcharni neon24” tylko dlatego że dureń kulalis powklejał jej tam jakieś bzdury na temat Opary.

  Polubione przez 1 osoba

  • janex

   A i dopisać wklejający idiota kula-lis dalej sobie na parcharni neon wkleja a ją zbanowana za nic do śmierci.

   Polubienie

  • janex

   Politruki na parcharni wydumali tak:

   Zbanujemy ją bo jak zbanujemy kula-lis to będzie kupa krzyku a i admin żyd astra/rebeliantka będzie wyła i inne pejsy a po Beacie tyle kwiku nie będzie.

   I skasowali jej konto z wszystkimi wpisami, po czasie upomniała się „ninanonimowa” do której Beata wysłała mail, partyzant dołączył i pokazał jak kłamią bezczelnie no i dostał bana.

   kulalis dalej pisze….

   Polubienie

   • Nowak

    Parcharni neonowej 24 dawno już nie czytam , bo zaczęła mi śmierdzieć gównem po wyrzuceniu stamtąd wpisów D. Kosiura i Ziemińskiego jak również nany , którą o ile dobrze pamiętam w komentarzach co niektórzy nazywali żydówką .
    Człowieka można usunąć , zbanować czy tam jeszcze inne metody stosować , ale mi pani Andrejas żaden parch nie usunie z serca i nie zabierze mi szacunku do niej . Tyle.

    Polubienie

 6. 27. 07 2016 zmarła Beata Andrejas..blogerka – walczyła słowem z żydo-reżimem..

  Polubienie

 7. zydozerca

  Dodajmy do tego poparcie Jarosława Kantczyńskiego dla Adolfiny halbjudin Merkel i deklarację,że jest najlepszą kandydatką na kanclerza po raz trzeci oraz zapowiedziane podwyżki cen prądu i wody o 20% oraz wliczenie abonamentu za żydowską propagandę do rachunku za prąd.
  Oto dobra zmiana w g…/żydowskim / po kolana !!!
  Co im każą,to zrobią dotknięci rusofobią nędzni zdrajcy narodu ulepieni z odchodów !!
  Ciekawe,jakie dyspozycje przywiózł klechom Fernandel Bergoglio – ośmieszyć rząd i katoli szczęśliwych,że żyd ich pier… chrom/oli ?

  Polubienie

 8. „Nie weźmiemy udziału w spotkaniu z Prezydentem RP w Muzeum Powstania poprzedzającym obchody 72. rocznicy Powstania Warszawskiego – pisze grupa powstańców. 30 lipca – my, żyjący jeszcze uczestnicy Powstania – mieliśmy uczestniczyć w dorocznym spotkaniu w Muzeum Powstania Warszawskiego z Prezydentem RP i Prezydentem m.st. Warszawy” – pisze pięcioro powstańców. – http://natemat.pl/186355,tak-sie-konczy-cyrk-wokol-apelu-pamieci-ze-spotkania-z-prezydentem-rezygnuja-weterani-powstania-warszawskiego

  Polubienie

 9. Pingback: Żydo-reżimy coraz bardziej agresywne | forumemjot dla Polski

 10. Pingback: Żydo-reżimy coraz bardziej agresywne | forumemjot dla Polski

 11. julius

  „Oni … uwierzyli, że historia może zostać odtworzona wraz z właściwym zastosowaniem siły i woli. Leninizm był tragedią w wersji bolszewickiej, a wrócił jako farsa, kiedy praktykowany jest przez Stany Zjednoczone …”
  http://katehon.com/article/red-hillary

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s