Pielgrzymka papieża Franciszka umocni w wierze

Nic tak nie umacnia w wierze jak osobisty kontakt z najwyższym pośrednikiem między Niebem a nami.

 

A że stanie pod krzyżem także się opłaci, wie o tym cała syjonistyczna żydo-reżimowa szumowina.

2r6igeo

 

Oto najistotniejsze fragmenty pierwszego przemówienia papieża w trakcie spotkania na Wawelu z żydo-reżimową władzą.

„Spoglądając na wasze najnowsze dzieje dziękuję Bogu, że potrafiliście sprawić, by przeważyła dobra pamięć: na przykład, obchodząc 50-lecie wzajemnie ofiarowanego i przyjętego przebaczenia pomiędzy episkopatami polskim i niemieckim po drugiej wojnie światowej.”

 „Przy tej okazji przypomnijmy także deklarację wspólną między Kościołem katolickim w Polsce a Kościołem prawosławnym Patriarchatu Moskiewskiego: jest to akt, który rozpoczął proces zbliżenia i braterstwa nie tylko między dwoma Kościołami, ale również pomiędzy dwoma narodami.”

 „Ta ostatnia kwestia wymaga dodatkowo mądrości i miłosierdzia, aby przezwyciężyć lęki i zrealizować największe dobro. Trzeba zidentyfikować przyczyny emigracji z Polski, ułatwiając powrót osobom, które chcą wrócić. Jednocześnie potrzebna jest gotowość przyjęcia ludzi uciekających od wojen i głodu; solidarność z osobami pozbawionymi swoich praw podstawowych, w tym do swobodnego i bezpiecznego wyznawania swojej wiary.”

 

Z religijnego i humanistycznego punktu widzenia powyższe stwierdzenia ocenić można tylko pozytywnie. Co nie znaczy, że papież nie pominął kwestii istotnych i nie sądzę, żeby wynikało to ze słabej orientacji politycznej Kościoła.

Dlaczego papież nie wspomniał, że trzeba także zidentyfikować rzeczywiste przyczyny imigracji, potępić siły inspirujące wojny, rebelie, terroryzm, kryzysy gospodarcze? Dlaczego nie wspomniał o konieczności potępienia tych wszystkich, którzy pod hasłami szerzenia jedynie słusznej, zachodniej, demokracji zniewalają narody, niszczą ich kulturę, niszczą państwa?

Dlaczego papież i jego Kościół udają polityczną nieświadomość żądając otwarcia się na imigrantów, bagatelizując istotne zagrożenie ze strony przemycanego w ten sposób terroryzmu oraz dążenia do wywołania wojen religijnych?

Podobne pytania można mnożyć, ale przecież odpowiedzi są nam dobrze znane. Bo, czy Kościół nie propaguje żydowskiego kapitalizmu, zostawiając biednych i bezrobotnych samym sobie – „Centismus annus” – encyklika JPII, czy nie popiera NWO i depopulacji ludzkości poprzez tzw. zrównoważony rozwój, czyli ekologia po żydo-katolicku – „Laudato si” – encyklika Franciszka, czyż nie potępia „teologii wyzwolenia”, bo za bardzo pachnie socjalizmem stając w opozycji do żydowskiego kapitalizmu – otwarcie potępiał ją JPII, który aktualnego papieża wyniósł do godności kardynała?

 

Do wizyty papieża Franciszka przygotował się Nasz Dziennik zamieszczając wczoraj tekst „Lista katów – Memoriał ujawnia spis 40 tys. stalinowskich katów” – to oczywiście w ramach pojednania Kościoła z Cerkwią Prawosławną i Polaków z Rosjanami. Katolicy od o.Rydzyka dostają podwójną katolicką „prawdę”, raz, że to Rosjanie mordowali Polaków i dwa, że ukrywa się żydowskie pochodzenie katów, którzy równie skutecznie mordowali Rosjan i to nawet w znacznie większej liczbie. A któż jest szefem memoriału, popatrzmy na tę słowiańską urodę:

Szef stowarzyszenia Memoriał Arsenij Rogiński

Więcej o tym przedsięwzięciu tu:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2014/11/23/lista-organizacji-syjonistycznych-oraz-kolaborujacych-z-zydo-rezimem-iiirp-broniacych-zydowskiego-memorialu/

 

Ciekaw jestem ilu żydo-katolików zastanawia się, dlaczego Kościół i jego papieże tak nie wiele wspominają o pewnej biblijnej nacji, która dała światu chrześcijaństwo, a jeśli już to czynią to z reguły w pozytywnym kontekście. A nic w świecie nie jest przecież jednowymiarowe, a zwłaszcza nacje, te różnią się między sobą i to czasem dość istotnie.

 

Oto interesujące i zgodne z prawdą stwierdzenie lekarza weterynarii, C.Mazalona (za gadzinówką Michnika z 28.07.2016):

„Niemal każde stworzenie pełni w świecie natury jakąś funkcję. Ale kleszcze to takie pajęczaki, które nie pełnią żadnej roli w środowisku. Są pasożytami, które chcą tylko przeżyć i rozmnażać się, a przy okazji zarażają nas różnymi niebezpiecznymi chorobami.”

 

Podobne zjawisko zaobserwowano wśród narodów. 13 czerwca 1934 przybył do Warszawy i w Resursie Obywatelskiej (obecnie Dom Polonii) wygłosił odczyt Joseph Goebbels (pochodzenie żydowskie), minister propagandy i oświecenia publicznego III Rzeszy (na zdjęciu trzeci od lewej).

Powiedział m.in.:

 „ … to pasożyt, niszczyciel kultury i enzym wszelkiego rozkładu.”

 Jaką nację miał na myśli minister III Rzeszy?

 

Dariusz Kosiur

Zapisz

Zapisz

Reklamy

15 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

15 responses to “Pielgrzymka papieża Franciszka umocni w wierze

 1. Cezary Piotr Tarkowski

  A czy Franciszek wierzy w Jezusa Chrystusa, czy w lucyfera? Bo ja widziałem na zdjęciach znaki nie tylko masońskie, lecz również satanistyczne.

  W dniu 28 lipca 2016 13:52 użytkownik WIERNI POLSCE SUWERENNEJ napisał:

  > rzeczpospolitapolska posted: ” Nic tak nie umacnia w wierze jak osobisty > kontakt z najwyższym pośrednikiem między Niebem a nami. A że stanie pod > krzyżem także się opłaci, wie o tym cała syjonistyczna żydo-reżimowa > szumowina. Oto najistotniejsze fragmenty pierw” >

  Polubienie

  • Ratzinger, Bergolio – oskarzeni o tortury i mordy rytualne dzieci..z Irlandi, Angli, Holandi,,Kanady…
   Brgolio – członek satanistycznego ‚dziewiątego kręgu’…
   Ratzingerowi wręczono akt oskarżenia, lecz chroni go immunitet Watykanu..
   W Polsce ŚDM…a w watykańskich podziemiach składają dzieci w ofierze Bohemotowi..
   http://itccs-polski.blogspot.com

   Polubienie

 2. żart

  Co tu jest grane? – śpiewał MARIUSZ KALAGA.
  Kościol (wiara) jest potrzebny dla kobiet (bo nie są „dziewicami”- jak ś.p.Maria – w/g Biblii).
  Jak mozna urodzić „dzieciątko”, bez „chłopa”.
  Same „amazonki”, żyją na tym świecie (małpy je zaplodniają).

  Polubione przez 1 osoba

 3. Polecam komentarz umieszczony dziś na Onet.pl:

  ~~jurga : Znalezione w Internecie :
  „~zawisza czarny : WYOBRAŹCIE sobie taką hipotetyczną sytuację:
  Polska podpisuje z Rosją układ, na podstawie którego:

  1. Polska będzie utrzymywać na swój koszt wszystkie placówki dyplomatyczne Rosji, rosyjskie uczelnie wyższe, licea i gimnazja na terenie Polski.
  2. Polska zgodzi się, aby Rosja posiadała na terytorium Polski siatkę jawnych funkcjonariuszy, zarówno obcego pochodzenia jak i rekrutowanych miejscowo.
  3. Funkcjonariusze ci będą mieli gwarantowany wstęp do szkół, szpitali, wiezień, jednostek wojskowych, w celu gromadzenia informacji i prowadzenia działań propagandowych i manipulacyjnych na rzecz Rosji i jej interesów.
  4. Funkcjonariusze ci, wstępując do polskiego wojska, zostają od razu co najmniej kapitanami, a nawet generałami i mają nie tylko pensje pochodzące z dochodu narodowego Polski, ale także mieć będą dostęp do największych tajemnic.
  5. W stosownych przypadkach będą mieli też pensje i przywileje takie same jak pracownicy tych ośrodków, ale pod wieloma względami nie będą podlegać takim samym przepisom (np. ci w szkołach nie będą podlegali kuratorium i ministerstwu).
  6. Ponadto, Polska przyzna im bezpłatną opiekę medyczną, socjalną i emerytury.
  7. W przypadku łamania prawa przez tych funkcjonariuszy – o ile nie zostali złapani na gorącym uczynku – Moskwa zastrzega sobie prawo do nieinformowania polskich władz i podejmowania kroków zgodnie ze swoimi interesami – np. tuszowania spraw, zastraszania ofiar, przenoszenia winnych na inną placówkę, kłamania, oskarżania innych etc.
  8. Rosja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania swoich funkcjonariuszy do otwartego krytykowania i wpływania na polską politykę wewnętrzną i zewnętrzną, prawa obywatelskie, kierunki badań naukowych i każdą inną dowolny dziedzinę życia społecznego i politycznego.
  9. Krytyka ta będzie dokonywać się na koszt polskiego podatnika w mediach publicznych. W przypadku stworzenia przez Rosję własnych mediów w Polsce – będą one korzystać ze wsparcia finansowego RP.
  10. Rosja zastrzega sobie prawo zakazu krytyki jej działań uznając takie praktyki za niedopuszczalne manipulacje.
  11. W przypadku stwierdzenia przez Rosjan naruszenia swoich dóbr osobistych (np. w przypadku poczucia się urażonym krytyką), winni takich zachowań odpowiadać będą przed polskimi sądami. Postępowania dochodzeniowe (prokuratura) i sądowe toczyć się będą na koszt polskiego podatnika.
  12. Polska ma też oddać Rosji wszystkie ziemie i nieruchomości jakie kiedykolwiek należały do władz Imperium Rosyjskiego lub Związku Radzieckiego albo obywateli któregoś z tych krajów.
  13. Polacy robią codzienną składkę pieniężną (daninę) na rzecz Rosji.
  14. Polski rząd finansuje działalność agentów Rosji pracujących w Polsce.
  15. Obywatele polscy będą obchodzić święta narodowe Federacji Rosyjskiej. Rząd polski zagwarantuje, iż będą to dni wolne od pracy, zaś straty gospodarki pokrywane będą ze środków skarbu państwa.
  16. Państwo polskie zagwarantuje Rosji wszelką pomoc: materialną, prawną, organizacyjną i logistyczną w obchodach świąt Federacji Rosyjskiej.
  17. Pomniki przywódców i ideologów państwa rosyjskiego powstawać będą w Polsce na koszt skarbu państwa RP. W przypadku społecznej zbiórki środków – jej rozpoczęcie nie będzie wymagać zgody polskiego ministerstwa finansów, nie będzie też podlegać opodatkowaniu.
  18. Rosja gwarantuje sobie prawo do prowadzenia działalności gospodarczej na terenie RP wolnej od opodatkowania.
  19. UMOWA GWARANTUJĄCA TE WSZYSTKIE PRZYWILEJE NIE PODLEGA WYPOWIEDZENIU.

  PODOBA SIĘ ??? NIE ???
  A co, jeżeli to zamiast Rosji byłyby Niemcy? TEŻ NIE?
  Jak umowę taką zdefiniować? Czy to protektorat, świadoma rezygnacja z niepodległości? A może działalność na szkodę interesów własnego państwa i jej narodu, czyli Z D R A D A ???
  Więc dlaczego zgodziliśmy się na coś takiego SAMEGO w stosunku do WATYKANU?!

  Polubione przez 4 ludzi

 4. janex

  Migracja Miłosierdzia #4 – Pielgrzymi z Syrii. Dramatyczny apel na ŚDM

  Polubienie

 5. janex

  ~ikulalibal napisał: http://wps.neon24.pl/post/132926,pielgrzymka-papieza-franciszka-umocni-w-wierze#comment_1323338

  Rydzyk to polski Gülen czy znajdzie się polski Erdogan w to wątpię.
  Wczoraj były minister Turcji Ahmet Davutoğlu potwierdził że osobiście wydał rozkaz zestrzelenia rosyjskiego Su-24
  http://www.hurriyetdailynews.com/i-ordered-military-to-down-any-jet-coming-from-syria-former-pm-davutoglu.aspx?pageID=238&nID=102153&NewsCatID=338

  http://vz.ru/news/2016/7/28/823954.html

  Tak siedzę,słucham o formach działalności Fethullaha Gülena i myślę sobie:wypisz wymaluj nasz Tadeusz Rydzyk z całą stworzoną przez siebie bazą (Mediami,toruńską szkołą itd)
  Gulen i Rydzyk to dokładnie ten sam amerykański projekt polityczny.Oczywiście z uwzględnieniem lokalnej specyfiki.Turcja państwo historycznie islamskie więc organizacja Gulena musiała prawem mimikry upodobnić się do tamtejszych realiów.A Polska jest państwem katolickim więc amerykańskie agendy muszą przybrać pozór katolicki.

  Polubienie

 6. Nowak

  Szanowny pan Owsiak mówi , że na jego pierdziszowatej imprezie nikt nie będzie krzyczał ” Polska dla Polaków ” .
  Szanowny panie Owsiaczynko . Niech by tylko spróbował tak krzyczeć to za rok tego spędu już by nie było . Przecież każdy wie , że Polin czy ta Judeopolonia już na ukończeniu i ma być tylko dla pejsatych . Goje na ulice , a nasze i kleru kamienice . Taka poprawka .
  Wczoraj słuchałem 5 minut tego spędu dzieciaków . Komentował jakiś duchowny . Tego się po prostu słuchać nie dało . takie idiotyzmy wygadywał.
  Zauważyć się dała jedna rzecz:
  Ani razu nie powiedział Niemcy . Tylko cały czas operował słownictwem naziści , hitlerowcy . Dziwne . Chyba nie.
  http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,20451354,owsiak-na-woodstocku-kochamy-polske-jestesmy-patriotami-ale.html#TRwknd

  Polubienie

 7. Franz

  Papież Franciszek powiedział w samolocie dziennikarzom towarzyszącym mu w podróży do Polski, że najbardziej właściwym słowem, by opisać to, co się dzieje na świecie, jest „wojna”.

  Zwracając się do ponad 70 wysłanników światowych mediów, Franciszek podkreślił, że ostatnio często powtarza się określenie „brak bezpieczeństwa”. Ale zdaniem papieża najbardziej właściwym słowem, by opisać to, co się dzieje, jest „wojna”.

  „Od dawna mówimy, że świat jest w stanie wojny w kawałkach” – mówił papież, przywołując często powtarzane przez siebie słowa. Wskazał, że była pierwsza, druga wojna światowa, „a teraz jest ta wojna”. Wyraził opinię, że obecna wojna „nie jest organiczna”, to znaczy w pełnym tego słowa znaczeniu, „ale to jest wojna”.

  Nawiązał do wtorkowej zbrodni popełnionej na francuskim księdzu w kościele w Normandii. „Ten święty ksiądz zginął w chwili modlitwy” – zaznaczył papież. Zauważył, że wciąż ginie wielu chrześcijan, niewinnych, dzieci. W tym kontekście wymienił Nigerię i całą Afrykę. „Nie bójmy się powiedzieć tej prawdy, że świat jest w stanie wojny”.

  Nawiązując do głównego celu podróży do Krakowa, jakim jest udział w Światowych Dniach Młodzieży, papież powiedział, że młodzież to nadzieja. „Ufajmy, że młodzież powie nam coś, co napełni nas nadzieją” – dodał. Franciszek wyraził wdzięczność za słowa kondolencji, jakie napłynęły po tragicznej śmierci francuskiego proboszcza. Z uznaniem mówił o geście prezydenta Francji Francois Hollande’a, który do niego zadzwonił.

  Wyjaśnienie papieża i brawa

  Po kilkunastu minutach osobistego powitania z każdym dziennikarzem, papież ponownie wziął mikrofon do ręki i powiedział, że chce coś wyjaśnić. Mówił, że trwa wojna interesów, o pieniądze, o zasoby, naturę, panowanie nad narodami. „Nie mówię o wojnie religijnej. To inni chcą, żeby to była wojna religijna” – zastrzegł papież. Po tych słowach w samolocie rozległy się brawa.

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/07/papiez-franciszek-swiat-jest-w-stanie-wojny-kiedy-wyjasnil-jaka-wojne-mial-na-mysli-dostal-brawa/

  Polubienie

 8. ja

  islamczycy zabijają chrześcijan /księży kat./dlaczego nie prawosławnych?a jednocześnie papież nawoluje do przyjmowania do domu tych gnoi peciatych. o co tu ku…a chodzi ?napiszcie cos co wiecie na ten temat

  Polubienie

 9. Ten,gest oznacza calkowite poddanstwo.
  Przeciez wiadomo,ze Watykan sprawuje wladze nad Swiatem. Wszyscy nowo „wybrani” prezydenci,premierzy,
  przedstawiciele innych krajow,ktore nie podlagaja pod Watykan,jada tam oddac poklon. Kobiety obwleczone w czarne w welonach na glowach patrz,
  Tuskowa,Obamowa,Szydlo,Dudowa,nawet Krolowa
  Angielska w czerni byla u papieza,chociaz na codzien
  ubiera sie na kolorowo.Ale sa i tacy,ktorzy tam jezdza,
  nie po to zeby chylic czola…,od roku 1978.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s