Bułgarska samoobrona patriotyczna na straży suwerenności i Słowiańszczyzny

Lewski

Oprócz Greków główny napór zainspirowanej przez syjonistów fali tzw. „imigrantów islamskich” –  biorą na siebie słowiańskie narody południowej Europy.

Po dewastacji w latach 80-90 tych XX wieku krajów socjalistycznych, wywołanej  tzw. „liberalną demokracją” w duchu Brzezińskiego i Sorosa, a następnie demograficznej i gospodarczej zbrodni, głównie na młodych pokoleniach Słowian „wyeksportowanych jako utowarowiony-kapitał ludzki” do unijnego raju, kolejna fala zniszczenia i chaosu- tym razem dotycząca już zarówno Słowian, jak i co bardziej krnąbrnych przeciwników pax syjono-americana ( Francuzów, Niemców, Węgrów) przybiera postać tzw. fali muzułmańskich imigrantów religijno- ekonomicznych, chcących wziąć rzekomo odwet na europejskich krzyżowcach.  Te realizowane procesy dezintegracji kulturowej, narodowej, społecznej  i państwowej, to skrupulatnie przemyślana strategia zniszczenia i powszechnego chaosu, stosowana od wieków przez  środowiska żydowskich, psychopatycznych elit   wobec państw, kultur lub narodów, nad którymi chcą zapanować. Burzyć stary ład, aby na gruzach i na coraz liczniejszych i krwawych stosach ofiar budować nowy -„porewolucyjny ład”, to konsekwentnie realizowany scenariusz. Jedyne wyjście z tego morderczego kręgu, jakie stoi przed wolnymi, suwerennymi narodami świata, to śmiertelne przetrącenie kręgosłupa, nienażartej, mrocznej bestii – ludobójczej oligarchii syjonistycznej i jej euro-atlantyckim wasalom.

A póki co, to w sytuacji, gdy niesprawne i skorumpowane instytucje państwowe przestają działać, oddolnym ruchom narodowej samoorganizacji i samoobrony nie pozostaje inna alternatywa, jak wziąć odpowiedzialność za swoje państwo i własne losy. Tak organizują się Bułgarzy, a być może, że niezadługo tak też będą zmuszeni uczynić i Polacy, gdy „konceptualiści” Sorosa postanowią zagrać na ostro kartą szowinistycznego banderyzmu w Polsce, wobec nas- Polaków.

PZ

 

 

Reklamy

10 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

10 responses to “Bułgarska samoobrona patriotyczna na straży suwerenności i Słowiańszczyzny

 1. Cezary Piotr Tarkowski

  My Słowianie nie mamy innego wyjścia jak zjednoczenie w walce z syjonizmem i lucyferianizmem.

  Polubione przez 2 ludzi

  • nowak

   Jeżeli chodzi o Bułgarię ten kraj jest dużo bardziej zdewastowany przez liberalizm żydowski . Większość lekarzy dała drapaka do Niemiec . Praktycznie leczy tam nie wiadomo kto . Bułgarzy spierdzielają z Bułgarii jak szczury z płonącego okrętu . Nie chcieli Bułgarzy Todora Żiwkowa to teraz mają lepszy dobrobyt .Bułgarskiej Samoobronie życzę jak najlepiej , ale czy coś z tego wyjdzie . Myślę , że Soros zdławi to w zarodku .

   Polubienie

 2. Pingback: Bułgarska samoobrona patriotyczna na straży suwerenności i Słowiańszczyzny — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | Pekok Antylichwiarz

 3. Nowak

  Oczywiście byłoby to budujące gdyby Bułgarzy mieli jaja i mam nadzieję , że je mają . To mogą być dla nas cudne wiadomości .
  Pamiętajmy jednak jedno żydostwo jest mocne dalej . Zrobiło kawał świetnej roboty na Ukrainie . To przecież Soros chwalił się , że mniej wydał na rebelię ukraińską niż sądził i jeszcze muu sporo szmalcu zostało .
  Pewnie może zainwestować to teraz w Bułgarii .
  Chwała wielkim patriotom z Bułgarii . Trzymamy kciuki.

  Polubienie

 4. Nowak

  Przepraszam , że nie na temat , ale wiadomość jest bardzo gorąca .
  Pan prezes Jaruś Kurski odwołany z funkcji prezesa . Żydomedia donoszą jak i sam zainteresowany , że maczał w tym palce Kalkstein .
  Panie prezesie jak mi przykro . Długo się pan preziem nie nabył . Pan prezes już się witał z gąską ( miał super fuchę ) Kalksteinowi pupkę wycierał , a ten taki niewdzięcznik kopnął go w dupę .
  Kwestia tylko czym Kurski podpadł lub od kogo z góry prezesunio dostał polecenie , aby kiepskiego prezesa TVP usunąć .

  Polubienie

  • Easy Rider

   Nie Jaruś, lecz Jacuś – ale na razie zostaje do 15 października. Brat, Jaruś, jest od dawna w GWnie – swoją drogą ciekawe, nieprawdaż?

   Polubienie

   • nowak

    Faktycznie moja pomyłka , ale to dwie świńskie gęby i mała strata . Zostaje do jesieni , bo taka jest procedura . Osobiście według mnie to jeden hu…. czy pracujesz dla Kalksteina czy Szechtera . To jedno bagno .

    Polubienie

 5. ERROR 404 NSZ

  Myślę, że jednym z powodów odesłania na boczny tor Immunitenta z A7 , były między innymi pyskówki jego brata z „gw”, które przez wspólne nazwisko zle wpływały na wizaż medialny okupacyjnej frakcji rządzącej Rzeczypospolitą…

  Polubienie

  • Easy Rider

   Gdyby przyczyną odwołania J. Kurskiego był jego braciszek z GW – to Jacuś w ogóle nie zostałby mianowany na to stanowisko, bo przecież ta rodzinna (choć może pozorna) ambiwalencja istnieje od dawna i nietrudno było przewidzieć, do czego może doprowadzić. Sądzę, że musiał w jakiś sposób podpaść nie tyle swojemu „ojcu chrzestnemu”, co jego mocodawcom lub Krk. Jednak sprawa jest zbyt świeża, aby wyciągać jakieś konkretne wnioski.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s