Francuski generał: należy zlikwidować NATO i zjednoczyć się z Rosją

Ćwiczenia NATO na Litwie

Istnienie NATO w obecnej postaci i rozszerzenie sojuszu na wschód jest korzystne głównie dla Stanów Zjednoczonych, które chcą zachować dystans między Rosją a Europą – francuski generał, ekspert ds. geopolityki i wywiadu gospodarczego, Jean-Bernard Pinatel  dla „Le Figaro.

Gdyby Rosja została sojusznikiem krajów europejskich w latach 90., to ten supersojusz mógłby stworzyć poważną konkurencję dla Stanów Zjednoczonych i zakwestionować ich globalną dominację, którą zdobyły one wraz z upadkiem Związku Radzieckiego.

Zagrożenie ze strony islamizmu – zdaniem francuskiego generała – na nowo otworzyło dyskusję o globalnym przywództwie. Niedawne tragiczne wydarzenia w Europie wyraźnie pokazują Francuzom i innym sojusznikom USA w ramach NATO, że ten sojusz w żaden sposób nie pomaga Europejczykom w walce z zagrożeniem terrorystycznym.  Ponadto Europejczycy widzą skuteczną — na tle niepewności i wahania się USA – walkę Moskwy z Państwem Islamskim, co zmusza ich do ponownego zastanowienia się nad sojuszem ze wschodnim sąsiadem.

— Te dowody, zdobyte ceną 234 zabitych i 671 rannych od 2012 roku, powinny nie tylko wstrząsnąć NATO, ale i doprowadzić do jego całkowitej likwidacji lub totalnej europeizacji, bo obecna polityka sojuszu na pewno nie odpowiada interesom Francji – stwierdził  Jean-Bernard Pinatel.

Rosja już dawno proponowała USA koordynowanie działań w sprawie Syrii, ale Obama odmówił pod pretekstem, że umiarkowana opozycja wciąż ma potencjał. W konsekwencji na Bliskim Wschodzie tworzy się nowa równowaga. – Rosja, która historycznie była obecna w regionie, znowu wraca. Chiny, co jest nowością, aktywnie mieszają się w sprawy regionu. I tylko Francja, mająca uprzywilejowaną pozycję pośrednika, wszystko roztrwoniła pod auspicjami USA – ocenił generał.Jego zdaniem, Rosja i Francja mają wspólne interesy strategiczne i gospodarcze, a w historii obu krajów były okresy owocnej współpracy i przyjaźni. – Dążenie USA do przywrócenia w Europie atmosfery zimnej wojny realizowane jest za pośrednictwem NATO i służy interesom Amerykanów oraz  ubezwłasnowolnionych i skorumpowanych europejskich liderów – podsumował Jean-Bernard Pinatel.

za: http://pl.sputniknews.com/swiatowa_prasa/20160731/3604146/francja-usa-rosja-terroryzm-nato.html

9 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

9 responses to “Francuski generał: należy zlikwidować NATO i zjednoczyć się z Rosją

 1. ERROR 404 NSZ

  Jedna jaskółka wiosny nie czyni , ale, ziarenko zasiane…

  Polubienie

 2. Cezary Piotr Tarkowski

  Jeden się obudził. Ale dobre i to.

  W dniu 3 sierpnia 2016 17:41 użytkownik WIERNI POLSCE SUWERENNEJ napisał:

  > rzeczpospolitapolska posted: ” Istnienie NATO w obecnej postaci i > rozszerzenie sojuszu na wschód jest korzystne głównie dla Stanów > Zjednoczonych, które chcą zachować dystans między Rosją a Europą – > francuski generał, ekspert ds. geopolityki i wywiadu gospodarczego, > Jean-Bernard P” >

  Polubienie

 3. nowak

  Wielka szkoda , że tylko jeden , ale ma jaja i za to wielki szacunek . Oby tylko nie skończył jak generał Petelicki .

  Polubione przez 1 osoba

  • nowak

   Apele Rosjan naprawdę miałyby duży sens , gdyby narody europejskie nie były totalnie ogłupione w większości przez rządzące żydostwo . Niestety prym w ogłupieniu wiodą narody Polska i USA . Także na większości Polakach wzbudzi to śmiech .
   Tutaj nawet prowokują rosyjskich sportowców ( patrz prowokacje wymierzone w siatkarza rosyjskiego ) to do kogo tu apelować .
   Pocieszeniem jest fakt , że u nas jest Zmiana , WPS . W Bułgarii też rozpoczyna się mała ruchawka przeciwko pejsatym . To są jakieś nadzieję na dalszą przyszłość .

   Polubienie

 4. zydozerca

  dr Lasha Darkmoon -mafia żydowska i nadchodząca krwawa łaźnia
  Korzenie żydowskiej przestępczości zorganizowanej sięgają daleko wstecz do czasów carskich. Zorganizowane syndykaty przestępcze wspierały Lenina/Stalina w napadach na banki i tworzeniu atmosfery ogólnego chaosu. Podczas tzw. rewolucji było trudne, a nawet wręcz niemożliwe, aby odróżnić bolszewickich ideologów i przedstawicieli żydowskich zorganizowanych syndykatów zbrodni. Działali w niemal identyczny sposób ….
  Państwo izrahell jest głównym czynnikiem wzrostu potęgi i siły żydowskiej mafii. Żydowscy handlarze narkotyków, handlarze pornografią dziecięcą i handlarze niewolnikami są wolni przed ściganiem przez prawo w izrahellu. izrahell nie uważa tych czynów za zbrodnie, o ile ofiarami są nie-żydzi. izrahellskie państwo nie dokona ekstradycji swoich obywateli do krajów nie-żydowskich, i dlatego żydowscy mordercy mogą łatwo uciec przed karą do izrahella.
  — Dr M. Raphael Johnson, żydowsko-rosyjska mafia: od gułagu do Brooklynu i dominacji światowej (The Judeo-Russian Mafia: From the Gulag to Brooklyn to World Dominion)
  http://www.iamthewitness.com/books/Raphael.Johnson/The.Judeo-Russian.Mafia.pdf


  Opisany przez CIA jako “zagrożenie poważnego stopnia” dla bezpieczeństwa światowego, a także przez Roberta I. Friedmana jako “najbardziej niebezpieczny człowiek na świecie”, Semion Mogilewicz, nadzwyczajny arcy-kryminalista i szycha w Czerwonej Mafii – w pierwszym szeregu najgroźniejszych rosyjskich przestępców uwolnionych po rozpadzie ZSRR. Ze swej kwatery głównej w Budapeszcie, 67-letni Mogilewicz odpowiedzialny jest za większość handlu białymi niewolnikami z Rosji i dziewczyn z Europy Wschodniej do izrahella.

  http://real-life-villains.wikia.com/wiki/Semion_Mogilevich
  Władza tego rosyjskiego żyda jest prawie legendarna. Jest idealnym czarnym charakterem do filmu o Jamesie Bondzie. Nie tylko jest właścicielem przemysłu zbrojeniowego na Węgrzech, ale jak sam powiedział, kontroluje cały handel wódką w Rosji i Europy Środkowej. Posiada własne wojsko, artylerię, piechotę zmechanizowaną, artylerię przeciwlotniczą i pociski wszystkich typów. Co więcej, mówi się, że ma nawet własną broń jądrową, pozostałości po byłych państwach Układu Warszawskiego. NATO określa go jako “zagrożenie dla stabilności Europy”, choć jego nazwisko pozostaje mało znane opinii publicznej w związku z faktem, że jego współplemieńcy kontrolują media.
  Dzięki wielu przedsięwzięciom gospodarczym w izrahellu, Semion Mogilewicz, samodzielnie kontroluje domy publiczne w izrahellu, gdzie ukraińskie i rosyjskie dziewczyny są zmuszane do niewolnictwa seksualnego“.
  Co roku “setki kobiet z Europy Wschodniej i byłego Związku Radzieckiego są przemycane do izrahella. Przemyt jest związany z rosyjską mafią, jaka zapuściła korzenie w izrahellu jako produkt uboczny masowej imigracji z krajów byłego Związku Radzieckiego“. (Handel seksem kwitnie w Ziemi Świętej, CBS, 24 lutego 2003 – Sex Trade Flourishing in Holy Land, CBS, February 24, 2003).
  http://just-another-inside-job.blogspot.co.uk/2004/05/jewish-dominance-in-prostitution.html


  Począwszy od Malezji aż do Wielkiej Brytanii, gangsterzy z Rosji działają obecnie w ponad pięćdziesięciu krajach. Szmuglują heroinę z południowo-wschodniej Azji z pomocą i we współpracy z CIA. Handlują bronią. I mają specjalny talent do wymuszeń na dużą skalę.
  Kiedy judeo-rosyjska mafia oraz kontrolowani przez Rothschildów banksterzy, którzy stoją na samym końcu tej ogromnej organizacji przestępczej, zechcą, aby rząd amerykański zrobił coś, czego ten rząd zrobić nie chce, na przykład zbombardować Iran – to potrafią dać temu rządowi wyraz swego niezadowolenia, organizując imprezy o charakterze terrorystycznym.
  Jak podczas the Boston Marathon.
  Rząd otrzyma taki oto komunikat: Jeśli nie zbombardujecie Iranu, to ci bolszewiccy żydzi nadal będą terroryzować Amerykę. Jak kiedyś terroryzowali carską Rosję. Będą robić z nas bezsilnych głupców, bo oczywiście nie możemy ich kontrolować w żaden sposób. Więc lepiej zrobić to, co mówią – lepiej zrzućmy bomby na Iran.
  W przypadku bomb podczas Boston Marathon, można wskazać poprawnie, że to mafia czeczeńska była w to zaangażowana. Pośrednio. Nie sama żydowsko-rosyjska mafia. Lecz wstrzymaj oddech.
  Dobrze wiadomo, że mafia czeczeńska jest po prostu jednym z wielu odgałęzień mafii żydowsko-rosyjskiej. Wiemy na pewno, że rosyjski oligarcha Borys Bieriezowski dał wsparcie finansowe mafii czeczeńskiej w zamian za przysługi. Był Grubą Rybą żydowską stojącą za czeczeńską mafią, potajemnie ciągnąc za sznurki i dyktując jej politykę.
  Tajne związki Bieriezowskiego z czeczeńską mafią zostały pierwotnie ujawnione przez rosyjsko-amerykańskiego reportera śledczego dla magazynu Forbes, Paula Klebnikova, w jego przerażającej relacji: Ojciec Chrzestny Kremla: Borys Bieriezowski i grabież Rosji (Godfather of the Kremlin: Boris Berezovsky and the looting of Russia) z 2000 roku.
  http://books.google.pl/books?id=vb2ZAAAAIAAJ&redir_esc=y
  “Nikt nie skorzystał bardziej na spadku Rosji w przepaść”, pisze Klebnikov. W wyniku tych wybuchowych rewelacji na życie Klebnikova wyznaczono kontrakt. W 2004 roku, odważny reporter został zastrzelony na ulicach Moskwy.
  http://en.wikipedia.org/wiki/Paul_Klebnikov#Murder
  W ostatnim wydaniu magazynu Forbes (24 marca 2013), czytamy:
  “Paul [Klebnikov] zbierał materiały do napisania przyszłych artykułów o powiązaniach Nukhayev i innych watażków czeczeńskich z Bieriezowskim …. Oto, gdzie robi się jeszcze ciekawiej. Zeszłego lata, czeczeńskie układy Bieriezowskiego wyszły na jaw, gdy złożył on w Londynie pozew o zapłatę 6,5 miliarda $, jakie zainwestował (i stracił), przeciwko Romanowi Abramowiczowi ….
  Klebnikov był pierwszym amerykańskim reporterem, którego zamordowano w Rosji, a wskutek uciszenia go świat stracił jednego z największych ekspertów w dziedzinie rozległych i mrocznych skrzyżowań rosyjskiej przestępczości zorganizowanej, polityki Kremla, czeczeńskich terrorystów, oligarchów-miliarderów oraz rozprzestrzenianiu się konglomeratów rosyjskiej mafii po całym świecie“.
  http://www.forbes.com/sites/richardbehar/2013/03/24/did-boris-berezovsky-kill-himself-more-compelling-did-he-kill-forbes-editor-paul-klebnikov/

  To dzięki czeczeńskiej mafii międzynarodowe żydostwo kontynuuje swoją tajną wojnę z Rosją Putina.
  Borys Bieriezowski, rosyjski oligarcha żydowski (1946-2013), zmarł w tajemniczych okolicznościach 23 marca tego roku w swoim domu w Ascot, Anglia, w wieku 67 lat. Według oficjalnej wersji wydarzeń cierpiał na depresję, więc zamknął się w swojej łazience i powiesił się. Jeden z jego najstarszych przyjaciół, Nikolai Glushkov, powiedział: “Boris został uduszony”.
  http://www.guardian.co.uk/world/2013/mar/24/boris-berezovsky-death-foul-play
  Bliskie powiązania Bieriezowskiego jest z czeczeńską mafią wyraźnie wskazują, że wielkie żydostwo prawdopodobnie maczało palce w zamachu Boston Marathon.


  Teraz mafia czeczeńska trzyma w żelaznych mackach całą Moskwę. Ale czeczeńska mafia sama jest kontrolowana, jak wiemy, przez mafię żydowską i zorganizowane żydostwo, które pomaga prać pieniądze z bogatych nielegalnych zysków przez kontrolowane przez żydów banki centralne świata. To nie jest fizyka jądrowa. Żydzi sterują wszystkim i wszystkimi poprzez kontrolowanie światowej podaży pieniądza. Czy to nie Rothschild powiedział o tym? Pewnie, że to był Rothschild i powiedział, że: “Daj mi kontrolę nad pieniędzmi państwa, a nie obchodzi mnie, kto stanowi w nim prawa”. (Mayer Amschel Rothschild)
  Więc żydzi pomagają prać pieniądze z łupów czeczeńskiej mafii: i w ten sposób kontrolują czeczeńską mafię, tak samo jak kontrolują rząd amerykański.
  Judeo-rosyjska mafia i mafia czeczeńska nie są konkurentami w Ameryce. Są kumplami. Mają wydzielone swoje oddzielne królestwa. Jak przyjazne lwy, dzielą łupy, pożywiają się z różnych stron tej samej padliny. Padliną jest Ameryka.
  Ile kosztuje kontrakt na morderstwo? Ile to będzie kosztować Mossad – zlecenie wykonania zamachu Boston Marathon przez czeczeńską mafię, zakładając że zdecydowała się na przeprowadzenie takiego aktu terrorystycznego w interesie izrahella? Czy 10 mln $ to za mało? A co na propozycję 100 milionów dolarów? To tyle, co zakup orzeszków. izrahell ma 8,2 mln $ dziennie od amerykańskiego podatnika. No to może sobie kupić masakrę w wykonaniu czeczeńskiej mafii poświęcając swoje kieszonkowe na dwa dni lub dwa tygodnie w najbardziej kosztownym scenariuszu – w zależności od ceny.
  Wygoogle’uj sobie słowo “Israelification” (izraelizacja). Otrzymasz „izraelizację amerykańskich lotnisk”. „izraelizację amerykańskiego bezpieczeństwa wewnętrznego”. „izraelizację amerykańskiej policji”. „izraelizację Ameryki”.
  Coś jest na rzeczy, prawda?
  Czy amerykańscy policjanci naprawdę dyszą pragnieniem, aby wskoczyć w samolot do Tel Awiwu, aby dowiedzieć się, jak przy użyciu paralizatora pacyfikować swoich rodaków?
  Jak to jest, że na wszystkich portach lotniczych, gdzie nie powiodło się zatrzymanie domniemanych terrorystów Al-Kaidy przed przeprowadzeniem ataków z 9/11, że wszystkie one były nadzorowane przez jedną prywatną firmę ochroniarską, ICTS, będącą własnością izrahellskiego żyda, Ezry Harela? “Jedna firma miała automatyczny dostęp do wszystkich pomieszczeń na lotniskach, z jakich uprowadzono samoloty w dniu 9-11″, czytamy z niedowierzaniem. “izrahellska firma. Taka, gdzie agenci Mossadu mogli z łatwością znaleźć pracę”. (Patrz “Wszystkie lotniska z 9/11 były obsługiwane przez jedną izrahellską firmę” (All 9/11 Airports Serviced by One Israeli Owned Company)

  http://whatreallyhappened.com/WRHARTICLES/ICTS.html
  Wygląda na to, żydowska mafia w Ameryce nie tylko prowadzi system wymuszeń o nazwie “Bezpieczeństwo izrahella”, ale zajmuje się prowadzeniem wymuszania ochrony, jaka w ogóle nie działa.
  Naiwne jest założenie, że wszystkie te ataki terrorystyczne przeciw Ameryce są prowadzone przez amatorskie organizacje muzułmańskie uzbrojone w coś niewiele więcej niż noże do cięcia kartonów i bomby w kuchenkach ciśnieniowych wypełnionych gwoździami i szrapnelami. Równie naiwne jest wierzyć, że rząd sam jest niezmiennie zaangażowany we współudział w wszystkich tych atakach i aranżuje je z żadnego innego powodu, niż tylko z potrzeby zdobycia pretekstu do konfiskaty broni i narzucenia wszystkim wizji upiornego państwa policyjnego z powieści Orwella.
  Jest o wiele bardziej prawdopodobne traktowanie tych ataków na Amerykę jako taktykę silnej ręki żydowskiej mafii, aby wymusić na Ameryce spełnienie woli izrahella i udział w jego wojnach w jego interesie. Jeśli administracja odmawia wykonania brudnej roboty zbombardowania Iranu do izrahella, to potem musi dostać nauczkę. Jeśli amerykańscy politycy nie mogą zostać przekonani przez wszystkie marchewki dostarczone przez AIPAC, to może nadchodzi czas, aby dać im poczuć smak kija Mossadu.
  Marchewka i kij. To tak działa. Oto jak wywierany jest żydowski nacisk. AIPAC oferuje marchewki, Mossad dzierży wielki kij.
  Judeo-rosyjska mafia lub Czerwona Mafia – albo jak wolisz nazywaj ją “żydowska mafia” – jest to teraz tajemna armia Mossadu w Ameryce. To nie jest teoria spiskowa, to teza łatwa do obrony intelektualnie, na poparcie której jest już coraz więcej przekonywujących dowodów. Kto ma oczy, aby widzieć, niech sam zobaczy.

  Oto co przeczytałem dzisiaj w autorytatywnym źródle i przejęły mnie dreszcze, gdy to czytałem:
  Urzędnicy wywiadu USA wyrażają troskę, że rosyjscy gangsterzy wejdą w posiadanie broni masowego rażenia, jak materiał rozszczepialny lub śmiertelne trucizny, łatwe do ukrycia patogeny, jak wirusy ospy – zbyt łatwo dostępne w słabo strzeżonych bazach wojskowych i naukowych laboratoriach – i sprzedadzą te śmiercionośne wyroby dowolnej liczbie grup terrorystycznych i państwom renegatom.
  W samej Ameryce Północnej istnieje obecnie trzydzieści rosyjskich syndykatów przestępczych działających w co najmniej siedemnastu miastach USA, przede wszystkim Nowym Jorku, Miami, San Francisco, Los Angeles i Denver.
  Grupy mafijne, jakie rozkwitły w Rosji po pierestrojce, mają coś, o czym La Cosa Nostra mogła tylko pomarzyć: swój własny kraj. Rosyjska mafia praktycznie kontroluje dawne jądrowe mocarstwo, które zapewnia im ogromne aktywa finansowe oraz zasięg prawdziwie globalny. Prezydent Rosji Borys Jelcyn nie przesadził, kiedy opisał Rosję jako “największe mafijne państwo na świecie”.
  W 1993 roku wysoki rangą rosyjski urzędnik imigracyjny w Moskwie powiedział śledczym, że w USA znalazło się pięć milionów niebezpiecznych przestępców z byłego ZSRR, którym pozwolono wyjechać na Zachód.
  — Laura Radanko, The Russian Mafia in America
  Oni tutaj są! Teraz.
  Pięć milionów niebezpiecznych rosyjskich przestępców, byłych mieszkańców gułagów. Amerykańska armia Mossadu. Pięć milionów bolszewickich terrorystów przybyło do Ameryki, aby się na niej tuczyć jak krwiożercze wampiry.
  Ci faceci nie są wymienieni w oficjalnych statystykach. Wielu z nich to izrahellczycy, część izrahellskiej mafii, swobodnie latają do i z Ameryki bez wiz. Podobnie jak to miało miejsce około dnia 9/11, tworzą łącza, klikają zdjęcia, robią „wielką piątkę” i tańczą, gdy Twin Towers walą się w gruzy.
  Nigdy nie zapominajcie o rewolucji bolszewickiej. Sześćdziesiąt sześć milionów martwych rosyjskich Chrześcijan zamordowanych przez żydowskie Czeka. Potomkowie tych bolszewickich rewolucjonistów są teraz tutaj! Jak stado wygłodniałych wilków poruszających się w morderczym ataku …
  Adolf Hitler opisał Amerykę jako “nowe tereny łowieckie” dla żydów.
  http://www.counter-currents.com/2011/06/holocaust-commemoration/
  Z niezwykłą zdolnością przewidywania zobaczył, że państwo izrahell pewnego dnia rozwinie się w bazę międzynarodowej zbrodni zorganizowanego żydostwa, skąd będzie ono plądrować inne kraje, w tym Amerykę, w bezkarny sposób:
  “Nie będą sobie zawracać głowy budowaniem państwa żydowskiego w Palestynie w celu zapewnienia sobie warunków do życia; to, czego oni tam chcą, to posiadanie centralnej organizacji ich międzynarodowego szwindlu wobec całego świata, obdarzonej własnymi suwerennymi prawami i usuniętą spod możliwości interwencji innych państw: raj dla skończonych łotrów i uniwersytet dla początkujących oszustów“. – Adolf Hitler, Mein Kampf, Rozdział 11
  http://www.fpp.co.uk/Hitler/MeinKampf/Palestine_prophesy_dt.html
  Nigdy nie zapominajcie tego, co premier izrahella, Benjamin Netanjahu, powiedział do Jonathana Pollarda, gdy wychodził z celi więziennej tego szpiega po przyjacielskiej wizycie w 2002 roku: “Kiedy wyciśniemy wszystko, co tylko się da z USA, to wtedy może ono sobie uschnąć i wylecieć w powietrze”.
  Ameryka leży na łopatkach i krwawi.
  Padlinożercy karmią się teraz na jej zwłokach.

  Polubienie

 5. zydozerca

  żydowsko-rosyjska mafia i nadchodząca krwawa łaźnia, dr Lasha Darkmoon
  May 28, 2013
  https://www.darkmoon.me/2013/the-judeo-russian-mafia-and-the-bloodbath-to-come-by-dr-lasha-darkmoon/

  Polubienie

 6. makry

  Nie zgadzam sie z Niwakiem, ze ta odezwa wzbudi smiech. Polacy wiedza, ze wiekszosc Rosjan to szczerzy i serdeczni ludzie. Opröcz cieplych slöw jest w tych przeslaniach przerazajaca prawda o nas samych-oglupionych przez system, zniewolonych przez bezmyslne /?/ elity.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s