Nie tylko oświatowy sukces żydowskich rządów IIIRP

ŻydowoSerce rośnie, gdy popatrzeć jak szybko w poziomie nauczania dogoniliśmy Zachód.

Zintegrowaliśmy się z Zachodem, że ho, ho. Sam św. JPII byłby zaskoczony, wszak o tej integracji marzył wraz z całą żydo-katolicką kościelną hierarchią od dawna. Rzec można: Zachód ci u nas, no, może nie pełną gębą, bo i tam trudności wolnorynkowe i bieda dają o sobie znać, ale za to z coraz bardziej pustą głową – przecież idzie o to, aby żyło się lżej, a w końcu najważniejsza jest świadomość. No i udało się. 

 

Prof. L.Turow (prezes Amerykańskie Towarzystwa Ekonomicznego, doradca ekonomiczny w gabinecie prezydenta USA): „Każdy system społeczny ma swoje mocne i słabe strony. Komunizm źle zarządzał gospodarką, lecz stworzył dobre systemy edukacji… Wyobraźmy sobie, że ktoś przeprowadziłby wszechstronny egzamin obejmujący wszystkich absolwentów w Ameryce…, a potem przeprowadził ten sam egzamin z mieszkańcami dawnego kraju komunistycznego. Jak wielu z nich uzyskało by na tym egzaminie wyższe oceny, niż przeciętny absolwent amerykańskiej szkoły średniej?. Odpowiedź brzmi: „nieskończenie wielu”- miliony ludzi wiedzą więcej niż przeciętny Amerykanin”. (http://docplayer.pl/ – str.23)

W Polsce od 1989r. żydowskie władze realizują reformę edukacji zamieniającą nasz system w amerykański. Publiczna odległa szkoła (gimbusowa – już 60 tysięcy dzieci nie wypełnia obowiązku szkolnego! – tak było w roku 2004, a jak dzisiaj, pewnie gorzej), w przyszłości z bramką antyterrorystyczną przy wejściu, słabo kształcąca, ale dająca już solidny kontakt z przemocą i narkomanią. I prywatne szkoły dla wybranych z cenzusem majątkowym. Taki model trwale ograniczy konkurencyjność młodzieży. A prywatyzacja polskiej gospodarki na rzecz dużych, międzynarodowych, żydowskich korporacji niemal całkowicie eliminuje pracę wymagającą wiedzy.

Po 1989r. skutecznie wyeliminowano także kształcenie zawodowe (średnie i wyższe!), ale jednocześnie zwiększyła się kilkakrotnie – w porównaniu z okresem PRL – ilość studentów. Głównie jednak w prywatnych uczelniach i na kierunkach nie produkcyjnych i na dobrą sprawę z kierunkami studiów, które niczemu w gospodarce kraju nie służą. Na każdym poziomie nauczania obserwuje się drastyczne obniżenie jego poziomu. A tzw. Europejski Program Erasmus (istnieje od 1987r.) to jedynie sposób na wyciąganie od ludzi pieniędzy, chyba że ktoś koniecznie chce wierzyć w żydowską geszefciarską, ideologiczną otoczkę erasmusowej hucpy. Oczywiście jest praca dla tych „wysoko kwalifikowanych” absolwentów wyższych uczelni: 

1457489_688305891188484_1180591894_n

 

Są także dla Polaków inne zawody – zawody z przyszłością – tu pewnie mile będzie widziana pomysłowość i europejska innowacyjność Polaków:

IMG_1698

 

Znajomy, który w latach 1980. pracował kilka lat w USA, po powrocie wyraził opinię, że „przeciętny Amerykanin to głupek”. Jednak dzięki żydowskim rządom udało się szybko nadrobić w Polsce ten stracony w latach PRL dystans i dzisiaj przeciętny Polak nie ustępuje już Amerykaninowi (film poniżej).

 

Nie ustępujemy Zachodowi także na innym polu. Oto niektóre dane na temat sprawności dzieci i młodzieży opracowane przez AWF w Warszawie (https://demo.ncbkf.pl/).

Ponad 80 proc. dzieci ma albo płaskostopie, albo koślawe kolana, albo krzywy kręgosłup.

Kondycja fizyczna jest coraz gorsza – dzisiejszy 15-latek biega 1000 m o 15 s dłużej niż jego rówieśnik w 1989 r.

W 1979r. siedmiolatek skakał w dal średnio 130 cm, w 2009 r. – nie więcej niż 110 cm.

W 1979r. 15-latka mogła wisieć na drążku średnio przez 14 s, dziś zaledwie 6,5 s.

15-letnie dziewczęta ważą dziś średnio o 4 kg więcej, a chłopcy o 6 kg, niż 30 lat temu.

Zaniedbania w rozwoju motorycznym oznaczają słabe zdrowie, gorsze relacje społeczne, mniejsze wykorzystanie potencjału intelektualnego, niedołężną starość i szybsze uzależnienie od pomocy innych, prawdopodobnie także wcześniejszą śmierć. 

 

Dariusz Kosiur

 

Zapisz

Zapisz

Reklamy

12 Komentarzy

Filed under Polityka

12 responses to “Nie tylko oświatowy sukces żydowskich rządów IIIRP

  1. Po co Chazarom niewolnicy posiadający wiedzę?

    Polubione przez 1 osoba

  2. Po co Chazarom niewolnicy posiadający wiedzę? Niemcy też zaczynając okupację Polski wymordowali inteligencję. Teraz po prostu produkuje się debili do podcierania tyłków starym żydom, bo starych Polaków nie stać na płatną opiekę.

    Polubione przez 2 ludzi

  3. zydozerca

    Polecam sprawdzič osobiście,jak wysokie mniemanie o sobie mają dzięki temu nieuctwu miejscowe głąby-mięśniaki,ciapciaki,lemingi i leminżyce wytatuowane,zarośnięte lub wystrzyżone,ubrane w podziurawione szmaty zgodnie z aktualną modą – wystarczy zwrócić im uwagę lub skomentować pokraczny wygląd.Zero kompleksów,zero ambicji-urodzeni degeneraci,kapusie,szmaty i pomioty ,należymisie /kopniak w d.. /
    Dziwy nie potrafią się uszminkować inaczej niż prostytutki u schyłku kariery,długością szponów przebiły orły i sępy,nałogowym pieprzeniem od rzeczy przez komórkę populację świrów,zwłaszcza w miejscach publicznych wliczając parki.
    Fiu -bździu we łbach,bo niemal do starości są na utrzymaniu męża,rodziców, dziadków a dzięki 500+ ich jedynym zajęciem jest reprodukcja i niańczenie kolejnych pokoleń odmóżdżonych Kiepskich.
    Co to będzie,jak narodzą bachorów a rząd wstrzyma dotacje ?.
    Ciotowate samce pozapuszczały popie brody czcząc inwazję muzułmanów,którym p/oddają się walkowerem.
    Rzygać się chce na widok takiej debilnej młodzieży,bo inteligentni wyjechali z kraju-a zostały same odpady .Ortografia-wprost tragiczna,reszta wiedzy-symboliczna.

    Polubienie

    • Nowak

      Niezupełnie tak jest . W Polsce są jeszcze mądrzy ludzie – inteligentni żyjący na obszarach o ogromnym bezrobociu i nie mogąc znależć pracy pracują na czarno , albo wcale i nie każdy kto wyjechał za granicę musi być szalenie mądrym Polakiem co to miał tyle rozumu , że opuścił tą polską synagogę . To są stereotypy .
      Panie żydożerco tak jakbym słyszał Ozjasza dla którego ten kto nie pracuje musi być obibok i leń , a to jest gówno prawda i niepotrzebnie ludzi się obraża , chociaż pan żydożerca ma dużo racji .

      Polubienie

  4. Nowak

    Troszkę słów prawdy .
    Żydostwo popularyzuje takie kierunki studiów jak :
    Politologia .
    Historia .
    Zarządzanie i marketing .
    U mnie w mieście mnóstwo banerów . Dodatkowo na KUL dużo kierunków po , których można od razu iść na bezrobocie . Po prostu żal dupę ściska jak pejsaci już z tych młodych gojów robią idiotów.
    Do szkół wprowadzili jakieś idiotyczne konspekty , które nauczyciel robi przed każdą lekcją . Cholera wie po co tak naprawdę . Następny żydowski wynalazek CV . Mam z tym doświadczenie i wiem , że ludzie wypisują tam normalne jaja nie mające nic wspólnego ze stanem faktycznym np znajomość 3 jeżyków gdy tak naprawdę nic nie umieją , akcent leży i kwiczy itp .Najgorsze jest to , że dzieciaki żle uczą się języków . Stosują metody , które są nic nie warte np wkuwanie czasów , trybów itp . To nie jest metoda na poznanie języka . Pejsacze wydają książki dzięki , którym poznasz język za 30 dni . Następny idiotyzm .
    Sam już naprawdę nie wiem czy my jesteśmy naprawdę tacy głupi a Żydzi mądrzy , że robią z nas idiotów , a my tak bardzo z tego powodu zadowoleni. .

    Polubienie

  5. Nowak

    Pisałem już o tym w innym temacie , ale np w moim mieście jest cała masa banerów , które namawiają Polaków do wyjazdu do Reichu – opieka nad starymi helmutami . W rzeczywistości podcieranie im dup za parę Euro . Podobnie w pośredniakach mnóstwo reklam o pracy w Niemczech . Jeżeli w ciągu najbliższych 30 – 20 latach nie zmądrzejemy Polski nie będzie .

    Polubienie

  6. Nowak

    Każdy normalny człowiek wie wyłączając lemingowych idiotów , że Lewartow i spółka żydowska rozwalały i niszczyły polską oświatę wprowadzając bezstresowy model wychowania , który był przydatny do 15 % wrażliwych i znerwicowanych dzieci , natomiast pozostałe psuł do szpiku kości vide zakładanie nauczycielom koszów na śmieci na łep itp .
    Przecież same pejsy nie zdołali by tego sami przeforsować . Do ich dyspozycji zaprzęgnięto ogromne ilości dydaktyków , którzy bądż to na uczelniach bądż w szkołach uczyli takiego wychowania . Działali na niekorzyść państwa polskiego reprezentując interesy żydowskie dlatego zasłużyli na miano szabesgojów .

    Polubienie

  7. zydozerca

    Jednoręki bandyta przy każdej ulicy. -dgp/forsal.pl
    Blisko trzydzieści razy więcej legalnych automatów do gier niż jest obecnie. Taki będzie skutek przyjęcia nowelizacji przygotowanej w resorcie finansów.
    Jednoręki bandyta na każdym rogu ruchliwej ulicy? To realne. Wystarczy, że posłowie przegłosują ustawę przygotowaną w ministerstwie kierowanym przez Pawła Szałamachę.
    Rząd PiS uznał, że metody poprzedników na walkę z hazardem były kiepskie. Ma więc własny pomysł. Jednym z elementów planu jest ponowne zalegalizowanie urządzania gier na automatach poza kasynami. Tyle że zagrać będzie można wyłącznie w punktach Totalizatora Sportowego. Spółka otrzyma prawo do rozstawienia aż 60 tys. urządzeń. Dla porównania, na koniec 2010 r. – gdy ważne były jeszcze licencje sprzed wejścia w życie ustawy hazardowej z 2009 r. – legalnie działających automatów rozstawionych poza kasynami gry było 19 tys. Jeśli teraz Totalizator zdecydowałby rozstawić jednorękich bandytów po równo w każdej z polskich gmin, znalazłoby się w nich po 25 urządzeń. W dużych miastach będzie można zagrać na automacie niemal przy każdej ruchliwej ulicy.

    Polubienie

  8. Nowak

    Panie żydożerco proszę się zapoznać z projektem wtedy się pan dowie :
    1. Od 1 stycznia nie będę mógł w Polsce zagrać u zagranicznych bukmacherów typu Hill . Dziś jeszcze mogę . Postawiłem sporą kwotę na wygraną Clinton
    2. Poker nie będzie możliwości grać legalnie .
    3. Kasyna internetowe podobnie .
    Będzie blokada stron bo kanałom płatności zagranicznych typu Skrill , neteller gówno zrobią .
    Gra możliwa będzie tylko u polskich i czeskich firm bukmacherskich , które moim kosztem płacą Żydom wysokie podatki – 12 % .
    Czepiłeś się pan tych jednorękich . Niech ich powstanie cała masa . To są w końcu moje pieniądze i powinienem mieć prawo wydać je gdzie mi się chce , a nie wyjeżdzać do Czech , aby zasmakować super kasyn na wysokim poziomie .
    Moje pieniądze moja sprawa gdzie je wydaje , a że totka promują , a co w tym dziwnego . Wiadomo dlaczego .

    Polubienie

  9. Nowak

    W Czechach jest do ciężkiej cholery jednorękich bandytów , pokeroomów , kasyn i nikt z tego powodu nie kwęka . Czeskie pejsy mądrzejsze od nas , bo spłodzili ustawę naprawdę świetną dzięki , której już cała masa bukmacherskich firm internetowych chce wykupywać licencje i u nich inwestować , a hazard na wysokim poziomie oznacza miejsca pracy i zarobku dla państwa. Tego nie trzeba tłumaczyć .
    Juroszek właściciel STS . Wiadomo trzyma sztamę z PIS- dami , bo zainteresowany jest wyje… z polskiego rynku zagranicznej konkurencji jednak daje robotę wielu Polakom w punktach naziemnych STS .Taka prawda i po co kwękać .

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s