Demokracja w USA – dyktatura w Syrii

comment_lELhiJ2zPn4eWF7C06BjWBzstHeVHlAo,w400Kilka lat temu pod takim właśnie tytułem zamieściłem publikację, która składała się z powyższego tytułu i poniższego zdjęcia. Publikacja wyparowała z internetu. Mało tego, z biblioteki mediów strony WPS  i nawet z mojej prywatnej strony, wyparowało także poniższe zdjęcie.

 

247188_457153164368010_1541924070_nCzy tu trzeba cokolwiek wyjaśniać?

Dariusz Kosiur

________________________________

Przypominam tę publikację dzisiaj, gdy żydowscy, syjonistyczni barbarzyńcy z USA, z Wlk.Brytanii, z Izraela i ze skolonizowanej przez Międzynarodowego Żyda Europy, zamienionej w UE pod władzą narzuconych żydo-reżimów, zostali upokorzeni przez dzielny Naród Syryjski i jego władze oraz przez Rosję, gdy już nikt nie powinien mieć wątpliwości, kto ponosi rzeczywistą odpowiedzialność za zbrodnie w Syrii, za światowy terroryzm, za wymuszanie na Europie przyjmowania przeszkolonych przez MŻ terrorystów.

D.Kosiur

_____________________________

za stroną: http://3droga.pl/aktualnosci/hillary-clinton-zniszczenie-syrii-sposobem-na-pomoc-izraelowi/

Hillary Clinton: Zniszczenie Syrii sposobem na pomoc Izraelowi

hillary clinton syjonizm

Wikileaks ujawniło kolejny e-mail, który potwierdza, iż ówczesna Sekretarz Stanu, a dziś kandydat na Prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej niejako „zamówiła” w imieniu rządu USA wojnę w Syrii. Hillary Clinton stwierdziła w powyższym mailu, że obalenie syryjskiego rządu i Prezydenta Bashara Al- Assada jest najlepszym sposobem na pomoc Izraelowi.

Syjonizm od dawna steruję polityką amerykańską, a tworzenie kolejnych sztucznych tworów terrorystów i miliony zabitych na całym świecie, to dla nich nic przy zarobionych pieniądzach i potwierdzaniu dominacji nad gojami. Jak pokazał jednak Prezydent Al- Assad wola walki, silny żarliwy nacjonalizm mogą pokonać syjonistyczne imperium. Trzeba też parafrazując Clinton stwierdzić, że zniszczenie Izraela jest sposobem na pomoc całemu światu.

Reklamy

12 Komentarzy

Filed under Polityka

12 responses to “Demokracja w USA – dyktatura w Syrii

 1. Cezary Piotr Tarkowski

  Mnie też ulatniają się różne rzeczy. Chazarskie bydło robi co chce. Niebawem trzeba będzie zatrudnić gońców do przekazywania informacji. Pytanie: dlaczego nie publikujecie moich postów? Co się dzieje ze Sławkiem Zakrzewskim? Co się dzieje z Lawiną? Nie mm z nimi kontaktu. Sam dostałem w łeb od oczywiście nieznanych sprawców, więc mam powody do niepokoju.

  W dniu 9 sierpnia 2016 19:38 użytkownik WIERNI POLSCE SUWERENNEJ napisał:

  > rzeczpospolitapolska posted: „Kilka lat temu pod takim właśnie tytułem > zamieściłem publikację, która składała się z powyższego tytułu i poniższego > zdjęcia. Publikacja wyparowała z internetu. Mało tego, z biblioteki mediów > strony WPS i nawet z mojej prywatnej strony, wyparowało także ” >

  Polubienie

 2. zydozerca

  Victor Thorn – „Hillary i Bill Clintonowie”, (tom I – „Seks”, tom II – „Narkotyki”, tom III – „Morderstwa”), Wydawnictwo WEKTORY, Wrocław 2016
  Prolific author, AMERICAN FREE PRESS writer and seasoned Clinton researcher Victor Thorn was found at the top of a mountain near his home, the apparent victim of a gunshot wound. Family and some close friends contend Thorn took his own life on his birthday, August 1. Thorn would have been 54.
  Lista zamordowanych świadków zbrodni i przestępstw Clintonów-wybrańców mafii żydowskiej-liczy co najmniej 50 nazwisk,nie wliczając ofiar wojen i bombardowań.Takich degeneratów należy szlachtować a nie promować !

  Polubienie

 3. zydozerca

  Seks, narkotyki i morderstwa – historia Hillary i Billa Clintonów | proKapitalizm – Portal zwolenników wolności
  prokapitalizm.pl › seks-narkotyki-i-mord…
  27.07.2016 – Wybory ….

  Polubienie

 4. zydozerca

  Dlaczego nikt nie komentuje guza mózgu u Killary Clinton,jej ataków drgawek i innych zaburzeń wymagających nawet pomocy w chodzeniu ,które dyskwalifikują ją z udziału w kampanii wyborczej ?
  Demokraci już zapowiadają wystawienie nowego kandydata,bo baba rozpada się w oczach.

  Polubienie

  • Nowak

   Żydożerco jak to nikt nie komentuje . Kika dni temu wstawiłem tutaj dużo materiałów na ten temat . Rosjanie twierdzą – spece od Lucyfera i Belzebuba ,że ona jest opętana .

   Polubienie

   • Nowak

    Niech lepiej jej nie wycofują . Postawiłem na jej zwycięstwo u Hilla i innych bukmacherów 2000 Euro i zamierzam na jesieni zgarnąć trochę forsy . Trza zarabiać na pejsatym cyrku .

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s