Bo „Najlepsi z gojów zasługują na śmierć”

drut

Ja tu niewinny jestem, ja tylko powtarzam słowa amerykańskiego historyka Dawida Duke.

Dziś kolejna rocznica i możemy spodziewać się kolejnego przemówienia niejakiego Jarosława. Wielu ludzi zastanawia się, co ten człowieczek chce przez to osiągnąć. Zastanawiam się i ja.

Przecież w Polsce nie było większych problemów z powszechną świadomością o sprawcach zbrodni katyńskiej. Wciskana nam przez oficjalną propagandę bajeczka nijak kupy się nie trzymała i można było ją jedynie tłumaczyć okolicznościami. Te okoliczności były bardziej skomplikowane nim się nam powszechnie wydaje. Inaczej nijak nie można by wytłumaczyć milczenia „zachodu”. Przecież wiedzieli…

Czego obawiał się zachód?

Zachód obawiał się śledztwa w sprawie mordu katyńskiego chyba jeszcze bardziej niż Rosjanie. Było przecież sprawą naturalną, że nie skończyłoby się na wskazaniu państwa, że dociekliwość sędziów (i opinii społecznej) poszłaby trochę dalej. Pod lupę poszłaby, niebawem, NKWD, jej kadry i inspiracje ideowe. Mogłoby śmierdzieć, mogłoby bardzo śmierdzieć.

Wynalezione przez angielskiego generała Horatio Kitchenera obozy koncentracyjne, podczas wojny burskiej, zostały w ZSSR znacząco udoskonalone. W gułagach nie więziono żydów o cały nadzór z nich to właśnie się składał. Jeśli macie jakieś wątpliwości – dlaczego? To posłuchajcie amerykańskiego historyka Dawida Duke i dotrwajcie do 16-tej minuty.

Ktoś powiedział, że najohydniejsze zbrodnie to takie, które „są Bogu miłe”. Doznaliśmy takich zbrodni. Były to powstania hajdamackie na Ukrainie, kiedy to w cerkwiach spisy (podstawową broń kozaków) poświęcano. Było, gdy podczas rzezi wołyńskiej święconą wodą siekiery i noże kropiono. Daleki jestem od jednostronnego traktowania tych aktów. Polska też popełniła wiele grzechów nie uznając aspiracji politycznych i religijnych tego narodu. To bardziej skomplikowana sprawa. Tragedia zaczyna się wtedy, gdy za zbrodnią stoi religia a w przypadku Katynia, niewątpliwie, od tego wątku uciec nie byłoby sposobu.

Lepiej było za zbrodnię obarczyć Niemców i solidarnie iść w zaparte. Jednak stało się. Jelcyn przyznał, że zrobiło to państwo wtedy nazywane ZSSR i chyba wszyscy na wschodzie i zachodzie byliby zadowoleni gdyby tak zostało. Winien Stalin i nikt mu w tym nie pomagał. Jednak, gdy Putin zebrał się na odwagę i publicznie stwierdził „Z wami żydami bez bata nie ujedzie” sprawy zaczęły się komplikować. W Rosji zaczęła narastać świadomość prawdy o tym kto – tak naprawdę – mordował i kogo – tak naprawdę – mordowano. Ta świadomość dotknęła także Polaków, i to było tym najgorszym, co żydów talmudycznych  nad Wisłą (i nie tylko) mogło spotkać.

Syjonistyczna propaganda robi wszystko, aby zbrodnią katyńska obarczyć etnicznych Rosjan. Słowianie będą się mordowali nawzajem i nie trzeba będzie brudzić sobie rąk.

No to teraz odpowiem na pytanie: jak długo PiS porządzi?

Tak długo jak długo Kaczyński z Macierewiczem będą szczuli etnicznych Polaków na etnicznych Rosjan. Polak ma wierzyć w to, że zbrodni dokonała jakaś nieboszczka ZSSR a nie w 100% zażydzona NKWD. Jeśli zatem czujesz się etnicznym Polakiem katolikiem, to żądaj, aby na lekcjach religii nie robiono tajemnicy z tego jak traktowani są goje w talmudzie rabinicznym. Ja zacytuję amerykańskiego historyka Dawida Duke: „Najlepsi z gojów zasługują na śmierć”.

Jak przyjdą po mnie nad ranem, to będę się tłumaczył, że to nie ja, że tylko zacytowałem… Niewiele mi to pomoże, ale…

za:http://nikander.neon24.pl/post/133164,bo-najlepsi-z-gojow-zasluguja-na-smierc

Reklamy

11 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

11 responses to “Bo „Najlepsi z gojów zasługują na śmierć”

 1. Pingback: Bo „Najlepsi z gojów zasługują na śmierć” — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | Pekok Antylichwiarz

 2. nowak

  Jeżeli dziadziuś z babcią znający historię tą prawdziwą nie powie wnusiowi jaka była prawda historyczna ewentualnie jak wnuczek nie poczyta książek Pająka ( nieważne , że teraz pierdzieli idiotyzmy o Rosji ) to wnusio skazany jest na :
  1. Wykłady codzienne Singera w TV TRWAM i radyju toruńskim , gdzie ta kreatura opowiada głupoty historyczne .
  2. Nauczycieli w szkole opowiadających idiotyzmy takie same jak Singer , ale jakie te biedaki mają w zasadzie inne wyjście . Idą programem spłodzonym przez Żydów , a jak coś nie pasuje to na zmywak do Anglii , albo podcierać dupę helmutom no bo co można innego robić po studiach humanistycznych. Zapomniałem są jeszcze kasy w Biedronce i Lidlu .
  3. Na studiach różnie . Trafi się jeszcze prof , który coś tam prawdę powie na temat Rosji , ale zaraz zostanie zakrzyczany przez tzw profesorków piłsudczykowskich lub młode magisterskie pieski .
  Niestety po tej pejsatej edukacji delikwent krzyczy Precz z Putinem bandytą . Prowokuje rosyjskich sportowców obrażającymi okrzykami bierze sierp i KBKS , który dał mu następny piesek pejsatych – nauczyciel WO i hajda na Moskwę , a żyd ma zabawę i cieszy się z głupiego goja.

  Polubienie

 3. nowak

  Popr. nie WO , bo tam Żyd uczy idiotyzmów innych . Chodzi o PO jak coś takiego jeszcze jest w szkołach . Kiedyś było .

  Polubienie

 4. zydozerca

  3 sierpnia 2016 r. w siedzibie Prokuratury Krajowej w Warszawie odbyło się, zainicjowane przez stronę izraelską, spotkanie konsultacyjne przedstawicieli Biura Współpracy Międzynarodowej Prokuratury Krajowej, Departamentu Współpracy Międzynarodowej i Praw Człowieka Ministerstwa Sprawiedliwości oraz Departamentu Spraw Międzynarodowych Biura Prokuratora Krajowego w Ministerstwie Sprawiedliwości Państwa Izrael.

  Tematem rozmów była dotychczasowa współpraca w zakresie spraw karnych, zasady wzajemnego porozumiewania się oraz różnice w systemach prawnych obowiązujących w obu państwach.

  Omówione zostały również problemy pojawiające się we wzajemnej realizacji pomocy prawnej oraz sposoby ich rozwiązywania w przyszłości.

  Polubienie

 5. julius

  Były szef CIA wzywa do potajemnego zabijania Rosjan i Irańczyków w Syrii.

  Michael Morell nwoływał do tego w talk show w telewizji CBS News.
  Morell wezwał do zabójstw nie tylko Rosjan, ale także Irańczyków i Syryjczyków. „Musimy sprawić, by Irańczycy zapłacili cenę w Syrii. Musimy sprawić, by Rosjanie zapłacili wysoką cenę,” powiedział. W tym celu zaproponował ściślejszą współpracę z terrorystami w celu wysadzania różnych obiektów rządu syryjskiego i wyeliminowania wszystkiego co uzna za konieczne amerykański wywiad. Jednocześnie stwierdził Morell, amerykańscy agenci nie powinni raportować swoich wyczynów do Białego Domu, lecz jedynie upewniać się, że Moskwa i Teheran jasno zrozumieli przekaz.
  http://katehon.com/agenda/former-cia-head-calls-russians-and-iranians-syria-be-covertly-killed

  Polubienie

  • Nowak

   Przecież to są bandziory i mordercy gorsze od Pol Pota dlatego takie wiadomości nie powinny dziwić no chyba , że jesteś czytelnikiem mediów związanych z PIS- DĄ to wytłumaczysz to obroną demokracji .
   Mnie najbardziej rozbawił fakt jak to bydło zapłaciło naszym parchom 350 tys USD za kamerki warte 200 USD na allegro vide tajne więzienia CIA w Polsce . Potem nasze parchate ryje tłumaczyły to tym ,że kaska poszła na wspaniałe cele . Baju baju żydki , ale niech wam będzie .

   Polubienie

 6. Na III Konferencji Gestapo – NKWD w Zakopanem 20.02.1940 r., w obecności agentów angielskich i amerykańskich, została „przyjęta do akceptującej wiadomości” przez mocarstwa zachodnie koncepcja wyniszczenia Narodu Polskiego poprzez fizyczną eksterminację polskich elit. To wtedy przyjęto program tzw. katyńskich mordów.

  W 1956 i 1958 r. N. Chruszczow, Rosjanin, na stanowisku I-szego sekretarza KC KPZR usiłował wyjawić zbrodnie na Polakach dokonane przez żydo-bolszewizm. ”
  Na podst. „Mord Katyński” ks. Z.J. Peszkowski, S.Z. Zdrojewski (ks. Peszkowski był jeńcem obozu w Katyniu)

  Polubione przez 2 ludzi

  • Nowak

   Nikita święty nie był . Wymordował sporo ludzi , gdy współpracował ze Stalinem to fakt . W momencie jednak gdy przejął władzę można dać mu parę plusów za to o czym pisze pan Kosiur . Ważne jest także to ,że mógł wypie…. w powietrze Breżniewa , Andropowa i inne gnomy , które spiskowały przeciwko niemu . Nie zrobił tego – olał gnojów moczem wziął ręcinę i się usunął .

   Polubienie

  • Polak Słowianin

   O angielskim udziale w mordzie katyńskim jest mowa chociażby tutaj

   Dodam jeszcze ciekawy kanał yt (według mnie oczywiście) poruszający tematy geopolityki, historii (niestety facet ma jakieś złudzenia co do kalksteina, no i jest trochę zafiksowany katolicyzmem, ale na uwagę zasługuje jego wiedza i spojrzenie odnośnie właśnie geopolityki oraz historii)
   https://www.youtube.com/channel/UCvaxg5r6s6UKUxLRfTTv99A

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s