Putin o możliwości wojny z USA

 

19 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

19 responses to “Putin o możliwości wojny z USA

 1. julius

  Krymski lider wskazuje palcem winnych sabotaży na półwyspie. Jest to Departament Stanu USA zarzadzany przez Johna Kerry’ego; czujemy, że to jest tylko częściowo prawdziwe. Tak, USA jest odpowiedzialne za tą próbę ataku, ale to jest bardziej prawdopodobne, że inspiratorami byli syjonistyczni neokonserwatyści, którzy stoją za ukraińską juntą, rozpatrujemy ich w pierwszej kolejności.
  http://www.veteranstoday.com/2016/08/11/crimean-leader-blames-the-us-for-terrorist-attempts-in-crimea/

  Polubione przez 3 ludzi

 2. Nowak

  Proszę szanownych komentatorów to kto inny może za tym stać jak nie największe bandziory z USraela . To jasne jak słońce . To są fekalia współczesnego świata psujące i niszczące inne narody .
  Nie o tym chcę jednak pisać .
  Piszę , że wszyscy powinniśmy się cieszyć z ponownych dobrych relacji Erdogan – Putin , bo to jest w interesie polskich antysyjonistów .
  Akurat nie ważne jest w tym momencie to , że Erdogan próbuje ratować swój tłusty tyłek i katolicy powiedzieliby swoje standardowe powiedzenie ”
  Jak trwoga to do Boga panie Erdogan ” , ale lepiej póżno niż wcale .
  Popatrzymy teraz na to pejsate syjonistyczne medialne gówno .
  Nie tak dawno jeszcze Turcja i Erdogan to byli wielcy przyjaciele Judeopolonii . Różne sprzedajne dziennikarskie świńskie syjonistyczne ryje chwaliły Erdogana , chociażby wtedy jak Turcja zestrzeliła rosyjski samolot . Latał tam siwy gołąbek . Dawał sobie pyska z Erdoganem i pewnie niejedno piwko wypili .
  Zauważmy jak sytuacja zmienia się po zamachu stanu . Te same syjonistyczne gnidy dziennikarskie już w dupę Erdogana nie całują . Teraz to on dla nich niebezpieczny dyktator , który niszczy Turcję . Bez komentarza .
  Sprzedajne suki , których można kupić zarobkami 80 tys / mc , willą , basenem i AUDI . Siwy gołąbek już szybko do Erdogana nie poleci i piwa z nim nie wypije dobrego tureckiego , oj niechby tylko spróbował Kalkstein by go w ciągu sekundy wyje… z rządu i była by sytuacja podobna jak z tym karierowiczem Kurskim .
  Podsumowując Judeopolonia = kiła i mogiła + rzeżączka .

  Polubione przez 2 ludzi

  • W grudniu 2015 zamieściłem następujący komentarz:

   Syjonistyczna Żydówka, korespondentka z USA dla Radia Wnet, Irena Lasota, w związku z zestrzeleniem przez Turków rosyjskiego myśliwca powiedziała 30.11.2015r. z charakterystycznym żydowskim „rh” , że „należałoby złożyć kwiaty pod ambasadą Turcji, dziękując Turkom, którzy stanęli w naszej obronie, bo Rosja może przecież naruszyć i naszą przestrzeń powietrzną”.

   Radio Wnetprojekt internetowego serwisu społecznościowego, powstały w 2009, założony przez Krzysztofa Skowrońskiego (poch. żydowskie) – prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, Grzegorza Wasowskiego (poch. żydowskie), Katarzynę Adamiak-Sroczyńską i Monikę Makowską-Wasowską, Wojciecha Cejrowskiego (poch. żydowskie), i Jerzego Jachowicza.
   Radio Wnet nadaje na fali warszawskiego katolickiego Radia Nadzieja.

   Lasota (Hirszowicz) Irena – ur. 1947r. – m.in. dyrektorka i założycielka w 1984r. fundacji na rzecz demokracji w Europie Wschodniej IDEE w Waszyngtonie. W PRL należała do tzw. komandosów w „marcu 1968”. Członek ZMS, pracowała w wydawnictwie Wiedza Powszechna, od 1970r. działaczka emigracji w USA. W 1981r. współzałożycielka Komitetu Poparcia Solidarności w NY. jej inicjatywy efektywnie wspomagały część „opozycji” w Polsce. Członek kapituły Nagrody im.J.Giedroycia. W marcu 2008 odznaczona przez prezydenta L.Kaczyńskiego Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski za udział w wydarzeniach Marca’68.

   Polubione przez 2 ludzi

  • Nowak

   Celowo w moich wpisach nie piszę Polska , bo Polski już nie ma ,a polscy patrioci wymierają jak Beata Andrejas i nie tylko ona .
   Cześć waszej pamięci .

   Polubione przez 1 osoba

   • paziem

    Zalecam w pana aktywności trochę powściągliwości i powstrzymanie się od szerznia czarnowidztwa. Niezuzasadniony optymizm jest błędem, ale permanentny pesymizm jest działaniem demobilizujacym i wrogim działaniom narodowym.

    Polubione przez 1 osoba

 3. Nowak

  Bardzo przepraszam . Trzeba być optymistą .

  Polubienie

 4. Nowak

  Kolejna sprawa jaką chciałbym poruszyć na WPS .
  Oczywiście nie wiem na ile prezydent Rosji patrzy łaskawszym okiem na Trumpa niż na podobnie opętaną kobiecinę , ale jako mąż stanu sporego formatu zapewne wie , że Trumpowi nie można ufać nawet w 1 % .
  Wszyscy wiemy , że to jest polityczny idiota , który dziś Putina chwali , ale za rok czy dwa może go opluwać i doprowadzić do poważnego kryzysu politycznego . To jest typ człowieka nieobliczalnego , który może zmieniać zdanie dziesięć razy w ciągu 24 godzin .
  Nie można również zapominać , że ta opasła morda darła swój opasły ryj w CNN w czasie kampanii , że kocha Izrael i ma żydów w rodzinie i czy on to robił na potrzeby kampanii wyborczej czy nie , czy ktoś mu kazał czy nie jakie to ma znaczenie .
  Nie sądzę , że zostanie prezydentem w pejsatym USraelu , bo żydostwo jednak się obawia , że mógłby im się urwać ze smyczy , a wtedy trzeba by było uruchamiać Impeachment ( demokraci , aby to się udało musieliby mieć dużą siłę , gdyby głosów nie starczyło pewnie wielu Republikanów podniosłoby rękę . Oni już dziś dają sygnały , że nienawidzą Trumpa).
  Podsumowując :
  Nawet gdyby ten idiota ( nie oceniam tu jego zdolności w biznesie ) został prezydentem to najwyżej na 1, 5 – 2 lata i tak się skończyłaby jego prezydentura, bo to jest po prostu polityczny kretyn .
  Druga sprawa .
  Nie rozumiem całkowicie ostatniej polityki jaką prowadzi prezydent Białorusi . Po jaką cholerę jest mu potrzebne zbliżenie z Judeopolonią . Po co zaprasza do siebie swoich najgorszych wrogów i jeszcze podaję im rękę . Oczywiście chodzi o siwego opasłego gołębia .
  Po jaką cholerę kilka lat temu jego minister finansów skomlał o pożyczkę u żydów( MFW) , skoro było wiadomo od początku , że parchy nie dadzą ani jednego USD .
  Pożyczka dla Białorusi byłaby wtedy możliwa , gdyby prezydent Białorusi dostał czapę jak Husajn , a w nowych wyborach wybrano by jakieś żydowskiego Stolzmana o ksywce Andriej Bierłatnyj.
  Nie wiem po jaką cholerę on to robi i igra z ogniem .

  Polubienie

  • Nowak

   Nie chcę pisać o innych sposobach niż Impeachment , bo trzeba by było wtedy ugryżć zamach na Reagana i śmierć prezydenta Johna Kennedy . Portal ten czytają ludzie inteligentni , a nie lemingi czy 5 latki , a więc szkoda czasu na pisanie o tym .

   Polubienie

 5. Nowak

  Przepraszam trochę nie na temat .
  Głupia parcharnio w Judeopolonii i głupi szabesgoje oraz otułmanieni szabesgoje ze zgąbczastym mózgiem .
  Znacie powiedzonko ” kto mieczem wojuje od miecza ginie ” .
  Oskarżaliście bez podstaw sportowców rosyjskich o doping , a początek IO i u was co jest ? jedno wielkie dopingowe gówno i mali ludzie , którzy nie potrafią się do tego przyznać , cóż to jest wychowanie Judeopolonii , bezstresowego wychowania Lewartowa i ” róbra co chceta „. Zbieracie żniwa parchate gnojki .

  Polubienie

 6. andrzej

  Re. paziem
  Pozwolę sobie na takie oto spostrzeżenie.

  Pan Nowak wyszedł właśnie z karczmy.

  Poz.

  Polubienie

 7. obudzony

  Panie Dariuszu, muszę powiedzieć, że po Pańskim wpisie ,,czytam” dosłownie to towarzystwo jak w jakiejś księdze. Oni się dobrali jak w korcu maku i chociaż niemal wszystkie te postaci są mi dobrze znane, to muszę przyznać, że nie wiedziałem, że Cejrowski jest pochodzenia żydowskiego. Chyba na dobrą sprawę to nikt, kto posiada sporych rozmiarów ,,nochal” nie może być od razu uznany żydem, ale prezentowany wojowniczy katolicyzm może zdradzać pochodzenie tego osobnika(Cejrowski). Podobnie Grzegorz Wasowski – syn jakże hołubionego do dziś Jerzego Wasowskiego współtwórcy kabaretu ,,Starszych Panów” może być nieprzypadkowy, bo kiedyś dostał szansę pracy w telewizji współtworząc ,,KOC”, czyli komiczny odcinek cykliczny. Jeżeli nic mi się w mojej głowie nie ,,pokiełbasiło” to właśnie Grzegorz Wasowski jest byłym mężem, jakże wpływowej obecnie dziennikarki Moniki Olejnik.

  Polubienie

 8. Nowak

  Powiem ci obudzony masz rację . Polak też może mieć duży nochal . Przyjaciel mojego pradziadka starał się usilnie ,by zostać volksdeutschem , bo Niemcy dawali dwa razy w tygodniu po kilo kiełbasy i trzy bochenki chleba.Miał mocne papiery a jednak Niemcy kopnęli go w dupę , bo zmierzyli nos i okazało się , że ma za duży .
  Co do Cejrowskiego od początku wiedziałem ,że to Chazar już jak zaczynał pracę jako debil kowboj , a potwierdziło się to wtedy gdy udawał super katolika i w jednym z programów , które robi mocno zaatakował buddyzm , a zwłaszcza cienkiego i grubego Buddę – pewnie atak na pokaz dla gojostwa .Szkoda ,że nie uprawia Vipassany może miałby inny pogląd na buddyzm .

  Polubienie

  • Nowak

   Nie wiem czy mu się to opłaciło , bo po wojnie wszyscy mówili na niego długi nochal i stracił przyjażń mojego pradziadka i wielu innych osób . Tak to niewymiarowy nochal pozbawił go kiełbasy i innych rarytasów ,cóż przed badaniem trzeba było robić operację plastyczną u Stokingera tego z Klanu.

   Polubienie

 9. Nowak

  Widzisz drogi Obudzony wystarczy ,że spojrzę na ryj i rozpoznaję Chazara . Taki dar.

  Polubienie

 10. zydozerca

  CARL BILDT – b.minister obrony Szwecji pomysłodawcą wojny na Ukrainie

  The PROFESSORS’ BLOG – Science, Culture & Human Rights For All
  University professors contributing in Sweden’s earliest professor’s blog. Founded by Prof. Marcello Ferrada de Noli Ph.D. [Med. dr. i psykiatri, Karolinska Institutet] Professor Em. Epidemiology. Prof. de Filosofía. Former Research Fellow & Lecturer in Social Medicine, Harvard Medical School
  Skip to content
  Home
  | LIBERTARIAN BOOKS – Sweden
  | Authors & materials
  | Book “Human Rights Issues In The Swedish Case VS. Assange”

  Is weapon-export industry behind US & Carl Bildt’s Sweden Foreign Offices instigating war in Ukraine?
  artedenoli / May 7, 2014

  Who Profits from Ukraine’s War
  Posted on July 12, 2014 by Eric Zuesse.

  In the documentary, one hears the bombs go off there, and sees the burning buildings, and the corpses. This is not collateral damage in a war, but instead it’s the targets of the Obama-initiated ethnic-cleansing campaign, to get rid of the people who voted for Yanukovych, to get them to die, or else to flee to Russia. Obama just doesn’t want them to be voting when the next real election is held throughout Ukraine — he wants them to be gone by then (so that he can install a NATO nuclear-missile site there, a mere ten minutes away from being able to annihilate Moscow). And this is how that’s done. It’s a messy job. You just keep dropping bombs on them, and they’ll get the message that they’re not wanted by their new, Obama-installed, Ukrainian government.
  Professor M.F. de Noli, of Sweden’s Karolinska Institute, is the first person to fit the parts together to explain the profit-interests that are behind the February 22nd coup that overthrew Ukraine’s democracy, and that replaced it with a government controlled by a coalition of two nazi parties and two fascist parties. (The difference between these two respective ideologies is that nazism is the specifically racist form of fascism. The current government of Ukraine is 100% fascist, but it’s not 100% nazi. So, that’s the ideological background behind the civil war in Ukraine: both types of fascism run the government there, after Obama’s Ukrainian coup in February.)
  Writing at professorsblog.com, this great historian, Dr. de Noli, noticed that whereas in “Berlin 27 Feb 1933, Nazis set fire the Reichstag, and Adolf Hitler blames ‘pro-Russian gangsters’,” a chief instigator of the 22 February 2014 Ukrainian coup was a leading Swedish nazi, Sweden’s Foreign Minister Carl Bildt, and that a remarkably similar tactic was used by Bildt and the Obama Administration to start the Ukrainian civil war. De Noli notes that this war was sparked and made inevitable when in “Odessa 2 May 2014, nazis set fire [to the Trade] Union building and Carl Bildt blames ‘pro-Russian gangsters’.” In both of the two instances (first, with Hitler, and then with Obama), a “false-flag operation” was employed in order to confuse onlookers regarding which side the perpetrators of these fires and explosions actually were on. For example, in the Odessa event, the thugs wore armbands with anti-nazi insignia but were actually from the two Ukrainian nazi parties, Svoboda and Pravy Sektor..

  Polubienie

 11. zydozerca

  sorry-b.minister spraw zagranicznych Szwecji

  Polubienie

 12. julius

  @ JohnDeNugent

  “In chess, you cannot hide your moves but you do not want your opponent to understand WHY you made the move — and what the big plan is.”

  You nailed it properly. If your opponent is confused about what you are up to, you win because you are in control. Putin is obviously in control of what he is doing or Russia would not be successfully bombing the hell out of the jewish West’s proxy pet ISIS without meaningful resistance from the jewish West.

  China has been doing the same thing in finance during the past 25 years. They tell the jews what they want to hear while gradually undercutting jewish financial control with every move they make.

  The reason things seem to be out of control all around the globe is not because of jewish engineered chaos, but because the jewish control norm is dissolving as a result of Russian and Chinese clever maneuvers.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s