Sierpniowe rocznice – nie tylko cud nad Wisłą

logo-wpsIlu współczesnych Polaków zdaje sobie sprawę z faktu, że J.Piłsudski – płatny agent niemiecki – sprowokował wojnę z sowiecką Rosją w interesie żydo-masonerii planującej rozprzestrzenienie żydo-bolszewickiej rewolucji na Niemcy i resztę Europy?

Była to pierwsza przymiarka do budowy Unii Europejskiej planowanej już w 1913r. przez żydowską światową finansjerę z USA i z Wlk.Brytanii. Unii z jednym, prywatnym, żydowskim bankiem centralnym – tak jak ma to miejsce współcześnie -, na wzór sprywatyzowanego przez Żydów w 1913r. amerykańskiego FED.

W 1918r. Międzynarodowy Żyd użył wszystkich swoich wpływów, żeby narodowy projekt restytucji Państwa Polaków legł w gruzach. Temu właśnie projektowi służył J.Piłsudski, który po doprowadzeniu do załamania polskiej obrony zdezerterował z pola walki w 1920r.

Co więc świętują 15 sierpnia żydo-reżimowe władze IIIRP oraz żydo-katolicy pielęgnujący kult J.Piłsudskiego nazywany „tradycją piłsudczykowską”? Czyżby tradycję zdrady na rzecz światowego syjonizmu, która pozornie i chwilowo, bo tylko do 1926r., do przewrotu majowego, została pokonana w warszawskiej bitwie?

A co byłoby, gdyby ten żydowski projekt się powiódł? Odpowiedź przyniosła żydowska gadzinówka Michnika (?) z 13-15 sierpnia 2016r.: po 1933r. w Niemczech, czyli po likwidacji żydowskiej Republiki Weimarskiej „Zniknęły też głośne w czasach republiki lokale kontaktowe lesbijek, homo- i transseksualistów (…)” (http://wyborcza.pl/)

Rozwadowski_plakat

 

Plakat z gen.T.Rozwadowskim – to Jemu zawdzięczamy „Cud nad Wisłą” i zwycięstwo w wojnie z sowiecką Rosją. Z rozkazu Piłsudskiego uwięziony i otruty.

 

Tak, dzisiaj bylibyśmy daleko bardziej zaawansowani w europejskich zdobyczach degeneracji całego obszaru ludzkiej kultury, a więc całej serwowanej nam przez żydostwo zgnilizny moralnej, obyczajowej, ekonomicznej, politycznej. Proces degeneracji został przecież natychmiast uruchomiony wszędzie tam, gdzie żydostwo przejęło władzę: w sowieckiej Rosji, w Węgierskiej Republice Rad i w Republice Weimarskiej – warto porównać te twory z kończącą swój byt UE.

Przypomnijmy sobie teraz, kto we współczesnej Polsce pielęgnuje lub odwołuje się do kultu Marszałka – ? Są to wszystkie założone przez żydowską V kolumnę partie polityczne IIIRP oraz żydo-katolicki Kościół mimo, iż J.Piłsudski nie darzył go sympatią (?). „Tradycja piłsudczykowska” – jeśli Polska ma istnieć, to tylko w takiej tradycji i dlatego głównie do niej odwołują się także wszyscy zdobywający popularność koncesjonowani „narodowcy”.

Czym jest „tradycja piłsudczykowska”? Prawda historyczna może być tylko jedna – to tradycja zdrady narodu i państwa na rzecz Niemiec – na rzecz żydostwa niemieckiego, europejskiego, na rzecz Anglosasów – na rzecz żydostwa anglosaskiego, a więc na rzecz żydostwa światowego – światowej finansjery, na rzecz Międzynarodowego Żyda i występowania zawsze przeciw jedności Słowian. I właśnie w tę tradycję wpisuje się cały żydowski obóz władzy z jego koncesjonowaną opozycją. – Nie czynią z tego najmniejszej tajemnicy, głoszą to oficjalnie!

I gdyby Polacy znali historię własnego kraju, natychmiast rozpoznaliby we wszystkich odwołujących się do „tradycji piłsudczykowskiej” syjonistycznych wrogów i zdrajców narodu i państwa.

A zatem wybierajmy, Polska wedle tradycji narodowej, czy wedle „tradycji piłsudczykowskiej”?

Ks. dr hab. P.Natanek – Dmowski vs Piłsudski

 

ArmiaPolskaW poniedziałek przed pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego przy Belwederze odbędą się centralne uroczystości państwowe Święta Wojska Polskiego oraz 96. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Planowana jest defilada wojskowa. Weźmie w niej udział ok. 200 żołnierzy z następujących państw: Estonii, Kanady, Litwy, Łotwy, Niemiec, Portugalii, Rumunii, USA, Węgier i Ukrainy.

Po nieudanej na szczęście próbie dywersji i aktów terroru na Krymie – na terytorium Rosji przez agentów ukraińskiego żydo-reżimu z inspiracji syjonistów z USA, zaproszenie żołnierzy tych państw jest jawną prowokacją wobec Rosji, której dopuszcza się żydowski reżim IIIRP działając wbrew wszelkim interesom polskiego, słowiańskiego narodu i państwa.

Zaproszenie ukraińskich żołnierzy na uroczystości państwowe w sytuacji, gdy żydo-reżim Ukrainy planuje w odwecie przyjąć uchwałę lub ustawę o polskim ludobójstwie na Ukraińcach, gdy jawnie działający na Ukrainie pogrobowcy zbrodniczych band OUN-UPA postulują odebranie Polsce Małopolski i tzw. Rusi Czerwonej jest jawnym antypolskim, antypaństwowym działaniem funkcjonariuszy żydowskiego reżimu IIIRP.

 

Nie tylko cud nad Wisłą

I tylko tak, jak poniżej na filmie, zgodnie z ideologicznym nakazem żydo-systemu IIIRP można świętować powstanie „Solidarności”.

A kto wie i pamięta -? -, że strajki w Szczecinie nie miały bezpośredniej inspiracji żydowskiej, dlatego ich przywódcy, M.Jurczykowi – jeden z niewielu Polaków w kierownictwie „S” -, uniemożliwiono działalność polityczną. W czasie jego internowania agenci SB – SB w znacznym stopniu opanowanej już przez żydostwo -, zamordowali jego synową wyrzucając ją z okna kamienicy. Tego samego dnia i w taki sam sposób, żydo-agentura zamordowała jej męża, syna M.Jurczyka.

Film rozpoczyna sekwencja z krzyżem – to bardzo symptomatyczna sekwencja. „Bo tylko pod tym znakiem …” – znamy prawie wszyscy to nieszczęsne „epitafium”, ale czy wszyscy potrafimy zrozumieć, że jak długo będziemy identyfikować się z tym „znakiem” (nikt z WPS nie kwestionuje tu społecznej potrzeby religijnej duchowości, ani wiary w Boga), tak długo będzie można skutecznie wmawiać nam – czynią tak władze Kościoła, że „nacjonalizm jest przeciwieństwem patriotyzmu”, że „antysemityzm jest grzechem” i że „udział w wyborach władz jest obowiązkiem żydo-chrześcijanina”. Oczywiście w wyborach władz organizowanych przez syjonistyczny żydo-reżim IIIRP, który ma całkowite poparcie władz „polskiego” Kościoła.

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

14 Komentarzy

Filed under Polityka

14 responses to “Sierpniowe rocznice – nie tylko cud nad Wisłą

 1. Pingback: Sierpniowe rocznice – nie tylko cud nad Wisłą — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | Pekok Antylichwiarz

 2. janek z ursusa

  Ale dzisiaj robią to samo, wypuszczają Polaków na Ruskich.Polacy to jednak głupi i naiwny naród.

  Polubienie

  • Nowak

   Nawet bym się z panem zgodził , ale są wyjątki i Polacy po trochu mądrzeją , a żeby zmądrzeli to takich panów Ziemińskich , Kosiurów , Przemexów , Tarkowskich , musiałoby być miliony , a nie dwóch czy trzech .
   Jutro tego pejsatego cyrku 15 sierpnia nie zamierzam oglądać . Na szczęście jest Olimpiada , ale w pejsatej TV tez tego nie oglądam , bo człowieka szlak trafia , a bez głosu nie lubię .
   Dziś np przed południem mamy badminton , a te ciule zamiast ten sport komentować to gadają o Małachowskim ( medalista , ale to nie ten sport ) .

   Polubienie

 3. Cezary Piotr Tarkowski

  Prawdziwą wiedzę o litwaku Piłsudskim zna kilka promil Polaków. Reszta czci tego zdrajcę i żyda jako bohatera.

  W dniu 14 sierpnia 2016 19:36 użytkownik WIERNI POLSCE SUWERENNEJ napisał:

  > rzeczpospolitapolska posted: „Ilu współczesnych Polaków zdaje sobie sprawę > z faktu, że J.Piłsudski – płatny agent niemiecki – sprowokował wojnę z > sowiecką Rosją w interesie żydo-masonerii planującej rozprzestrzenienie > żydo-bolszewickiej rewolucji na Niemcy i resztę Europy? Była to ” >

  Polubienie

  • Nowak

   Gdzie ci ludzie mają poznać prawdę :
   1. Z pejsatej szkoły – nie , bo tam jadą żydowskim programem i niech by , który podskoczył . Zresztą wiele tam sprzedajnych kut… – nie
   2. Ze studiów od profesorków piłsudczykowskich . – nie
   3. Z parchatych mediów – nie .
   PRL trochę za uszami miał jeżeli chodzi o najnowszą historię , ale to co teraz wyprawia żydoreżim to jest po prostu Korea Północna jeżeli chodzi o kłamstwa historyczne .
   Dwa standardowe powiedzenia parchów .
   1. Jak cię złapią za rękę to mów ,że to nie twoja ręka ( cudnie to goje przeszczepiają do siebie – patrz doping dwóch ciężarowców – a tak parcharnia medialna pluła na Rosję ).
   2. Kłamstwa powtórzone 1000 X się prawdą .
   Te dwie zasady cudne działają w Judepolonii dlatego ten kraj to moralne bagno , ale dość pesymizmu , bo mnie zaraz pan prezes postawi do pionu.
   Prawdę mówił Pająk , ale co z tego jak do niego na spotkania przychodziło 300 – 400 osób . W dodatku coś mu na starość odwaliło , bo plecie o Rosji herezje .

   Polubienie

   • To wszystko święta prawda. Jednak jeśli jest ktoś dociekliwy, szuka. Są odpowiednie materiały, książki itd., tylko trzeba chcieć poznawać prawdę. Nic więcej. Ale ilu Polaków chce wiedzieć? Czytanie boli, lepiej oglądać kretyńskie programy w żydowskiej telewizji.

    Polubienie

   • Nowak

    Panie Cezary zgadza się , ale jak to wytłumaczyć mam swojej babie . Ona tylko na wrzesień czeka , bo wtedy zaczyna się M jak miłość , barwy szczęścia , tańce z gwiazdami oraz cała kupa żydowskiego gówna . Takich bab są miliony . Kłócić się z babą nie będę . Trzeba było zostać kawalerem .
    Mówię poczytaj Pająka , a ta mi mówi , że się pająków boi . Poważnie . Szkoda już pisać .

    Polubienie

 4. julius

  cuda nad urną wyborczą w USA
  jak łatwo jest sfałszować wybory, fragment dłuższego filmu

  Polubienie

 5. hubalblog

  można by pokusi się o stwierdzenie, że papierkiem lakmusowym w teście na narodowca jest jego stosunek do Piłsudskiego i sanacji

  Polubione przez 1 osoba

 6. Odpowiadam Panu Nowakowi: Ma Pan świętą rację. Ja też nie powinienem się żenić z głupią babą, ale stało się. Jednak od kilkunastu lat trzymam się od niej z daleka. Jednakże nie patrzmy tylko na baby, bo większość męskich umysłów jest bardzo podobna do niewieścich. Poznałem wiele mądrych kobiet, które wiedzą co w trawie piszczy. Być może jest ich więcej niż facetów. W ogóle stan wiedzy naszego społeczeństwa jest katastrofalny. Jeśli ktoś przeżyje nadchodzącą wojnę, to może się zastanowi. A wojna ta jest potrzebna żydom, aby Polskę wyludnić i bez oporu z naszej strony, przenieść tu Izrael. Mają już tu wszystko, wszystko zagrabili, jednak nie potrzebują aż 34 mln Polaków, bo tylu nas faktycznie pozostało w granicach. Im wystarczy 1/10 naszej populacji do najgorszej roboty w systemie niewolniczym.

  Polubienie

 7. maryjanek

  Józef Piłsudski – bohater czy zdrajca? : http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/05/jozef-pilsudski-bohater-czy-zdrajca/
  Robert Grunholz – Prawda o Piłsudskim: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/robert-grunholz-prawda-o-pilsudskim/
  Tajny pakt Lenin-Piłsudski (cz. I i II): http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/05/tajny-pakt-lenin-pilsudski-cz-i-i-ii-2/
  Józef Piłsudski likwidator polskiej armii: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/05/jozef-pilsudski-likwidator-polskiej-armii/
  Jan Bodakowski: Wsparcie sanacyjnej dyktatury dla żydowskich terrorystów: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/05/jan-bodakowski-wsparcie-sanacyjnej-dyktatury-dla-zydowskich-terrorystow/
  Zabójstwo gen. Zagórskiego – zbrodnia ludzi Piłsudskiego: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/05/zabojstwo-gen-zagorskiego-zbrodnia-ludzi-pilsudskiego/
  Autor zwycięstwa w wojnie 1920 r. z bolszewikami – GEN. TADEUSZ JORDAN ROZWADOWSKI: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/05/autor-zwyciestwa-w-wojnie-1920-r-z-bolszewikami-gen-tadeusz-jordan-rozwadowski/
  Deprawacja struktury państwa polskiego skutkiem zamachu majowego: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/05/deprawacja-struktury-panstwa-polskiego-skutkiem-zamachu-majowego/
  Od zamachu majowego do dyktatury sanacyjnej: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/05/od-zamachu-majowego-do-dyktatury-sanacyjnej/
  Izydor Modelski, Wojskowe przyczyny klęski wrześniowej: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/gen-izydor-modelski-wojskowe-przyczyny-kleski-wrzesniowej-1939-r-czesc-i-1/
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/gen-izydor-modelski-wojskowe-przyczyny-kleski-wrzesniowej-1939-czesc-i-2/
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/gen-izydor-modelski-wojskowe-przyczyny-kleski-wrzesniowej-1939-r-czesc-ii/
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/gen-izydor-modelski-wojskowe-przyczyny-kleski-wrzesniowej-czesc-iii-podczas-wojny-i-zakonczenie/)

  Polubienie

 8. jacta

  Koniec Legendy Piłsudskiego !!!
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/08/koniec-legendy-pilsudskiego/

  a w końcówce art. masa linków o parchu piłsudzkim

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s