Gdzie jest miejsce dla Polaków?

endecja1Gdyby nawet uznać słowa osobnika pełniącego obecnie funkcję prezydenta IIIRP, że „Polska jest wspólnotą Polaków i Żydów” za ideę właściwą, to i tak jest ona sprzeczna z polityczną rzeczywistością.

Polacy są systematycznie i skutecznie eliminowani nie tylko ze wszystkich sfer funkcjonowania państwa, ale także z obszaru geograficznego o nazwie Polska – już 8 milionów Polaków zmuszono do emigracji zarobkowej.

Proces ten trwa od sierpnia 1980r. – od żydowskiego zamachu stanu. Mimo pełni władzy, którą uzyskali Żydzi po 1989r. projekt federacji IIIRP z Ukrainą nie ma żadnych szans powodzenia – na przeszkodzie stoi ludobójstwo bandytów z OUN-UPA, których żydowski reżim Ukrainy za aprobatą Waszyngtonu wynosi na pomniki. Nie ma także społecznego poparcia dla jakiejkolwiek wojny z Rosją, do której pchają nas żydowskie reżimy USA i Wlk.Brytanii.

Wszyscy, którzy popierali PiS i pozostałe formacje przekonają się niebawem, że żadnych zmian na lepsze nie należy oczekiwać, ani w sytuacji gospodarczej, ani w polityce zagranicznej. Polska pod żydowskimi rządami znajduje się cały czas na równi pochyłej. Pytanie co dalej -?- pozostaje na razie bez odpowiedzi.

 

Dariusz Kosiur

65 Komentarzy

Filed under Polityka

65 responses to “Gdzie jest miejsce dla Polaków?

 1. Miejscem Polaków jest Polska. Oczywiście, że wszystkie marionetkowe rządy są na smyczy i żołdzie syjonistów działają na szkodę Polski i Polaków. To po prostu zdrajcy. Jednakże w momencie, pozornego zwycięstwa bękartów diabła, nastanie całkowity upadek lucyferian. Jeśli ktoś myśli, że szatan, antychryst, baphomet, czy inne gówno jest silniejsze od Jezusa Chrystusa, to powinien sobie palnąć w łeb.

  Polubienie

 2. Panie Tarkowski – za opowiadanie takich bredni pan powinien palnac
  sobie w leb.To dzieki wlasnie takim opowiesciom Polacy ciagle sa
  exterminowani przez zydostwo.Jesli Chrystus jest wyslannikiem Pana
  Boga na Ziemie,Jesli Chrystus jest boski,jesli historia Chrystusa w ogole
  miala miejsce na Ziemi to jak ta boskosc pogodziec z tymi mega zbrodniami
  kosciola katolickiego?!Dlaczego tak bylo i tak jest ze w tych panstwach gdzie
  katolicym byl bardzo silny tam wszedzie niepodzielnie rzadza zydy?! Takimi
  panstwami sa Polska, ale tez Francja,Anglia,Niemcy,kraje beneluksu,itd.
  Dla ocalenia nie tylko Narodu Polskiego brednie katolickie powinny byc
  stanowczo zwalczane.

  Polubione przez 1 osoba

  • Nowak

   Panie Edwardzie daj pan spokój . Pan Tarkowski to patriota , który mógłby dziś spokojnie lizać dupę parchom i dobrze żyć , a nie robi tego dlatego jest mu ciężko i jak sam pisał nie ma środków do życia .
   Proszę tutaj nie obrażać polskich patriotów .
   Niech pan Tarkowski wierzy w Jezusa , Maryję i co tam chce . Ktoś inny wierzy w Krisznę jeszcze inny w grubego i chudego Buddę . To jest ich prywatna sprawa . Jeżeli zechcę to uwierzę w Afrodytę i psa Cerbera , a nawet w kit do okien , a co nie wolno ?.
   Pan Wrzodak , którego tu często cytuje WPS to zagorzały zwolennik Papy Jana Pawła II i niech tam sobie będzie papistą .

   Polubienie

   • Nowak

    Jedynie Bawaria to kraj katolicki związkowy , gdzie jest obrzydliwe bogactwo . Wiem bo byłem . Reszta państw gdzie rządzą katolicy to jest jeden wielki syf i kilo mułu.
    Patrz np Włochy , Polska . W Irlandii już się syf robi . Islandia urwała parchom jaja dlatego tez tam się dobrze zarabia i żyje . Gdzie rządzą parchy tam jest jedna wielka hujnia .

    Polubienie

   • Nowak

    Z tym strzelaniem w łep to pan Tarkowski troszkę się zagalopował , ale wogóle mu się nie dziwię . Gdy żyję się w tej synagodze zwanej Judepolonią , a gdy jeszcze do tego jest to egzystencja , gdzie na wszystko brak pieniędzy. W dodatku gdy jeszcze przyjdą opłaty za wodę , prąd to człowiek traci rozum i jest znerwicowany . Najlepsza wtedy nie modlitwa , a Vipassana . Polecam każdemu.

    Polubienie

 3. Ryszard Winczenko

  Jednym słowem – żydo-reżim, nie wolne państwo polskie, nie suwerenne państwo polskie, nie państwo polskie dla Polaków, tylko żydo-reżim. Przykre ale prawdziwe, Polsce potrzebny zdrowy nacjonalizm.

  Polubienie

 4. grzanek

  No wreszcie! Długo kazaliście Panowie czekać na nową audycję. 😉

  Polubione przez 1 osoba

 5. Pi-manńcy liczą na zwycięstwo prezydenta Usraela – Hillary/Devil

  Polubienie

  • Nowak

   Janie miej litość . Nie wklejaj już tej syjonistycznej krowy , bo oszaleje .

   Polubienie

   • Nowak

    Ta z lewej kobitka wygląda mi na jakiś twór z londyńskich figur woskowych , a ta syjonista takim wzrokiem na ta kobitkę patrzy i po cichu jeszcze może ja obmacuje? . Rosjanie mają rację Lucyfer ją opętał . Potrzebna natychmiastowa pomoc egzorcystki z filmu ” duch ” .

    Polubienie

 6. Nowak

  Odpowiedz krótka : miejsce dla Polaków we własnym kraju jest w czarnej śmierdzącej tłustej . Zachowanie prawie 40 mln ludzi wobec parchów to jest już przykład syndromu sztokholmskiego , cóż jeżeli większość Polaków chce lizać dupę parchom w zamian za kiepską pracę i kawałek pasztetowej niech to robi.
  Natomiast mi to nie pasuje , dlatego popieram WPS i Zmianę .
  Kilka dni temu umarł jakiś wojewoda , o którym nikt z nas nigdy nie słyszał . Parchate media mętnego nurtu trąbią o tym od kilku dni .
  Gdy umarła prawdziwa patriotka pani Andrejas napisał tylko o tym WPS i był wpis WPS na parchatym neonie .
  Pierdol… majdaniarskie żydowskie Ukry żebrzą u helmutów i błagają o dostawę broni . Nie miał bym nic przeciwko temu , gdyby helmuty dostarczyły jakieś gówniane Leopardy , wszak Judeopolonii dali je za FREE . Komedia na czterech kółkach .

  Polubienie

  • Nowak

   uzupełnienie : oczywiście nie dopisałem słowa dupy .

   Polubienie

  • Z tym syndromem sztokholmskim to chyba przesada. Polacy zostali poddani przez lata zmasowanej propangandzie. Proszę wziąć pod uwagę, iż ludziom mówiono, że ci, którym się źle powodzi są sami sobie winni. Mamy więc potężną grupę społeczną, która jest bierna, gdyż szuka problemu w sobie.

   Polubienie

   • Nowak

    Panie Glitch oczywiście , że przesadziłem ale tylko trochę .
    Tutaj ma pan rację .
    Po 90 roku pewnie i nieco póżniej zaprzęgnięto całe masy celebrytów ( w zamian za kasę i dobre role ) syf dziennikarski , sprzedajne suki psychologiczne , zafajdanych polityków do pierdol….. ,że jak coś ci nie wychodzi jesteś nieudacznik , debil , kretyn i leń . Ludziom to wmawiano do łbów przez wiele lat , a w tym jest prawdy 10% , bo lenie są wszędzie w każdym kraju , a masę leni widziałem w Niemczech . Tutaj ma pan rację . Miało to jeden cel zakamuflować i wybielić działalność pasożytniczych parchów , tego co robią np z gospodarką , przemysłem , bankami , handlem . Proste , ale nie dla większości gojów.

    Polubienie

 7. Przecław

  Szanowny Panie Cezary Tarkowski, czy był Pan uczniem szkoły podstawowej przy ul.Zwycięzców w Warszawie ? Proszę o odpowiedź tak lub nie. Pozdrawiam.

  Polubienie

 8. Leon

  Film Smoleńsk jako gatunek science-fiction/fantasy

  „Smoleńsk” ma być częścią Enemefu, czyli Nocnego Maratonu Filmowego, który – w edycji poświęconej kinu science-fiction – zapowiadany jest na 9 września. Tak wynika z grafiki zamieszczonej przez organizatorów Enemef na oficjalnym profilu wydarzenia na Facebooku. Maratony, cykliczne pokazy kilku filmów ze wspólnym tematem, odbywają się w kilkunastu miastach w Polsce: w tym w łódzkim kinie Silver Screen.

  Czytaj więcej: http://www.dzienniklodzki.pl/polska-i-swiat/kraj/katastrofa-smolenska/a/smolensk-to-film-sciencefiction-organizator-kinowego-maratonu-w-lodzi-ma-watpliwosci,10532662/

  Polubienie

 9. janex

  Świetna audycja jak zawsze.

  Żałuję że nie odkryłem WPS-u wcześniej 😦 a trochę już działacie i materiału macie całą masę, zdania nie zmieniacie i wszystko co mówicie się sprawdza.

  Pozdrowił.

  Polubienie

  • Nowak

   Jeżeli o mnie chodzi WPS odkryłem przypadkiem . Jakiś koleś na onecie dał link przy jakimś komentarzu i napisał , że ” jeżeli chcecie poznać prawdę czytajcie WPS „. Kliknąłem w link i można powiedzieć WPS pokochałem , bo tak samo myślę jak oni , a wcześniej nawet nie wiedziałem , że są ludzie , którzy myślą podobnie jak ja . Teraz mi nawet łatwiej żyć w tym parchatym kraju wiedząc , że jest WPS , Zmiana – Piskorski .
   Nie tylko ostatnia audycja jest znakomita . Wszystkie są świetne tylko słuchać .Niestety panowie cholera długo się na nie czeka .
   Płaćmy wszyscy na WPS . Każdy parę groszy chyba może przelać na konto wtedy może i audycje będą częstsze.

   Polubione przez 1 osoba

 10. konik

  4 lipca 2016 roku Duda pojechał do Kielc, aby dalej czapkować żydom i szkodzić Polsce, co chyba powoli staje się głównym zadaniem jego prezydentury.

  Duda całkowicie przemilczał polskie ofiary – dziewięciu niewinnych ludzi; Polaków – zamordowanych przez żydowskie sądy wojskowe, które na posiedzeniach wyjazdowych w Kielcach skazały na śmierć tych nie tylko niewinnych, a często nieświadomych „uczestników pogromu”.

  Duda wyliczył za to wielokrotnie żydów jako „naród” (pięć razy), a Polaków ani razu. Za to bełkotał w koło – na wzór Beaty Szydło – słowo „obywatel” i jego odmiany gramatyczne (czternaście razy).

  Duda jasno postawił wyższość „narodowości żydowskiej” i „obywatelstwa” nad Narodem Polskim i interesami Narodu Polskiego, którego ani razu nie określił narodem, a za to parokrotnie posłużył się słowem „POLIN”, co jest stygmatem wskazującym na żydowską antypolskość tego, który tym słowem – łajnem się posługuje.

  Duda zadeklarował agresję i restrykcje przeciwko wszystkim, którzy będą szkodzić – „choćby w najdrobniejszym przejawie” – i „żydom”, i „obywatelom”.

  gazetawarszawska.

  Polubione przez 1 osoba

  • Nowak

   Drogi panie nic nie ma na tym świecie za darmo . Duda to wytwór Żydów im wszystko zawdzięcza . Oni go tu zrobili prezydentem ( propozycja Kalksteina wystawić Dudę ) to Duda im dupę liże . Normalna rzecz . Akcja i reakcja . Temu Dudzie nie zazdroszczę . Całe życie lizać komuś dupę, aby do czegoś dość . Najpierw w UW potem kapciowy Kalksteina . Niedobrze się robi .

   Polubienie

   • Nowak

    Przykład Piotra Marka , gdzie Żyd go zaatakował i groził pobiciem jest tu klasyką . Oni czują się tu bezkarni , a to zawdzięczamy żydowładzy i naszej głupocie .

    Polubienie

 11. Pan Nowak jest niesamowity!!!! To dobrze ze w tym parchatym kraju zyja tacy wspaniali ludzie!!! I jeszcze to – cudownie ze istnieje WPS!!! Tak dobrze to wszystko dziala na moja psychike – moze jednak nie zwarjuje?!
  Panie Nowak,tak zupelnie serio – takich tarkowskich jednak trzeba tepic bo
  Polska to nasza Ojczyzna.Pan wie dobrze ze w tej naszej ukochanej Ojczyznie znakomita wiekszosc naszych braci i siostr to zupelnie skretyniale istoty ludzkie a to za sprawa parcha zydowskiego ktory opanowal wszystko i bezlitosnie oglupia Polakow!!! No i ten szatanski kosciol – bez tego monstrum
  parch zydowski jest bezsilny!!! Mysle ze w tym wzgledzie zgadzamy sie –
  Ojczyzne musimy odzyskac.Parchy bowiem realizuja zaglade nasza – czy Panu ten scenariusz odpowiada?

  Polubienie

 12. maryjanek

  Cytat z książki „Uniwersum metro 2033”

  Adam i Ewa wygnani z raju zapierdalają ponad siły za miskę kartofli.
  Popełza do nich wąż i mówi: „No i jak podoba się wam demokracja”

  Polubione przez 1 osoba

  • maryjanek

   Cykl „Uniwersum metro 2033” książka Szabałow Denis „Prawo do użycia siły”

   Cytat powyżej pada w trakcie dyskusji o Związku Radzieckim jego rozpadzie i syfie obecnym.

   Polubienie

 13. Jesli Zyd wypowiada slowo „narod”,to ma na mysli Izrael.

  Polubione przez 1 osoba

 14. Nowak

  Jeżeli jeszcze chodzi o tego Dudę to niewątpliwie jest to pierwszej klasy karierowicz jak większość naszego narodu . W sumie :
  Teść – żyd
  żona – żydówka.
  córka – 50% żydówka .
  Duda obraca się w kręgach pejsatych to nawet nie dziwię się , że sam poczuł się żydem .Nihil novi .

  Polubienie

 15. Nowak

  Odp do pana Edwarda .
  Czytam pana wszystkie wpisy i są one dla mnie cenne . Niestety jednak nieznacznie się różnimy .
  Na temat WPS pisałem to co czuję z serca.
  Wracając do tematu pana Tarkowskiego .
  Uważam go za patriotę z powodów , o których wielokrotnie tu pisałem . Wiem na jego temat wiele i czytam jego regularnie blog .
  Ważna sprawa : Dopóki pan Tarkowski pisze prawdę o Eboli , która objęła w Polsce rządy już w całości po 1989 roku jest dla mnie patriotą . Ta Ebola pozbawiła wielu ludzi życia chociażby z powodów czysto ekonomicznych . Panie Edwardzie my nic nie ryzykujemy przynajmniej do 1 stycznia pisząc na WPS . Pan Tarkowski ryzykuje sporo już dziś krytykując syjonistyczny zgniły żydoreżim . Żyje mu się ciężko z tego powodu i to są fakty . Można powiedzieć , że żydoreżim zatruł mu życie . Na pewno jest to człowiek odważny , a dowody są tego wszędzie dostępne .

  Polubienie

 16. Nowak

  Zawsze będą ludzie , którzy kochać będą Jezusa , matkę bożą . Będą odmawiać różance i oni nie są dla mnie wrogami tylko przyjaciółmi , gdy dostrzegają jak syf syjonistyczny niszczy Polskę i mają odwagę o tym mówić.

  Polubienie

 17. Nowak

  Nigdy nie widziałem , aby pan Tarkowski dostawał orgazmu na widok toruńskiego ojczulka , przebierańca żołnierza czy Brauna . Nigdy , ale to przenigdy ich nie popierał , mało tego pan Tarkowski mocno krytykuje Papieża i pasibrzuchów dobrze wiedząc kim są naprawdę i czy taki człowiek może być zagrożeniem bo kocha Jezusa na pewno nie .

  Polubienie

 18. Nowak

  Najbardziej grożni są PISlamiści , słuchacze ojczulka z Torunia , którzygdyby tylko mogły obcięły by łby wszystkim ateistom , oraz cała rzesza sprzedajnych suk szabesgojskich np urzędasy , policja , wojsko .
  Tutaj jest zagrożenie , a nie pan Tarkowski .

  Polubienie

 19. Nowak

  Dobrze panie Edwardzie wiesz , że już Sumerowie wierzyli w swoje pierdziszewa nie mówiąc o innych kulturach .
  W czasach nam współczesnych Nawet Gustaw Husak przed śmiercią wzywał księdza nie mówiąc o Jaruzelskim .
  Gdy byłem rok we Włoszech tam jest takie powiedzenie :
  ” Włoch żyje jak chce ma w dupie Boga przynajmniej większość Włochów , a jak umiera to wtedy przypomina sobie o Bogu” .
  Nawet bohater WPS . Był gościem WPS Zygmunt Wrzodak jak pisałem to wielbiciel Papy Jana Pawła II i papista.
  Także niech każdy sobie wierzy w co chce od Jezusa do Śiwy ważne , żeby był patriotą i porządnym człowiekiem .
  Pozdrawiam pana panie Edwardzie .

  Polubienie

 20. Nowak

  Przepraszam ,że poszatkowane , ale w calości wywalało . Pozdrawiam pana Edwarda.

  Polubienie

 21. Nowak

  Żeby nie być gołosłownym proszę zobaczyć agresję radiomaryjnych . Wychowanie ojczulka katolickie .

  Polubienie

  • Nowak

   Ludzie starsi są już całkowicie niereformowalni i muszą wymrzeć śmiercią naturalną i nie ważne , że pytanie zadaje leming z PO.
   Takie zachowanie tych ludzi to są ciężkie lata pracy ojczulka w swoim imperium medialnym . Może sobie pogratulować i wypić szampana .

   Polubienie

 22. andrzej

  Panie Nowak, z całym szacunkiem, ale nazywanie Polski judeopolonią nie przystoi Nowakom. Polska to nie polactfo.

  Polubienie

 23. Panie Andrzeju – To prawda,Polska to nie polactfo.Czy naprawde pan nie widzi ze w sejmie prawie Polakow nie ma?Czy pan nie widzi ze Polacy nic nie maja i nie maja zadnej wladzy?Jesli tak jest – a jest z cala pewnoscia,
  slepiec to widzi – to czym jest Polska?! Jest judeopolonia w ktorej zydostwo
  robi co chce a zydowski kosciol ktory nie ma poparcia wiekszosci Polakow
  sam sobie ustanawia prawa.Polacy musza widziec ta tragedie i podejmowac walke a nie opowiadac bzdury panie Andrzeju.

  Polubienie

  • Nowak

   Ta parada wojskowa sprzed kilku dni to po prostu Jaś Fasola . Proszę porównać z paradą wojskową z 1966 roku i mamy odpowiedz . Dudy wtedy nawet w planach nie było . Skoro Bolka się przeżyło jakoo prezydenta , potem analfabetę Szoguna i Dudę się przeżyje . Co z tej Polski zostało ?

   Polubienie

 24. janex

  PIS oficjalnie staje po stronie Stepana Bandery.
  Agentura Kraju Pełnego Koszerności, ulokowana na terenie naszego Państwa czyli niejacy PIS, po raz kolejny bronią swojej ukochanej „Ukrainy”. Tym razem oficjalnie, wręcz pozytywnie odnoszą się do banderyzmu traktując go jako miłą ideologię antyrosyjską. Według pisowców, „Ukraina” jest biedną ofiarą rosyjskiej agresji a banderyzm jest spoiwem łączącym „Naród” i dającym mu poczucie tożsamości, niezbędnej do walki z Rosjanami. Pani Gosiewska czyli płodzicielka raportu o ukochanym Banderlandzie, twierdzi, że Banderowcy nie znają historii II Wojny Światowej i dlatego (w sensie z tej niewiedzy) są Banderowcami, bo gdyby znali historię to (wg Pani Gosiewskiej) zapewne Banderowcami by nie byli. PIS za swoją anty słowiańską działalność powinien otrzymać Order Koszernego Obrzezania II Klasy z Kredytowymi Wstążeczkami, a za działalność na rzecz szerzenia ideologii „Wielkiej Ukrainy” Stepana Bandery, Medal Złotej Siekiery.

  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/malgorzata-gosiewska-o-raporcie-nt-zbrodni-rosyjskich-na-ukrainie/727gpc

  Polubienie

  • Nowak

   Przecież takie rzeczy nikogo nie mogą dziwić w tej synagodze zwanej Judeopolonią .Żydzi plus szabesgoje i mamy to co mamy . Nadejdzie kiedyś taki dzień , że rządzić będą Polacy -patrioci i wszystko naprawią . Żyd nie jest wieczny.

   Polubienie

  • janex

   Czy posłowie Prawa i Sprawiedliwości cierpią na schizofrenię polityczną?

   Publikujemy wywiad z posłanką PiS Małgorzatą Gosiewską inicjatorką raportu pt. „Rosyjskie zbrodnie na Wschodniej Ukrainie w 2014 roku”, której poglądy na to co się dzieje na Ukrainie i na relacje polsko-ukraińskie są reprezentatywne dla dużej części posłów tej rządzącej partii, a zwłaszcza jego kierownictwa. Ten wywiad ma jeden dobry cel, a mianowicie wielu ludzi przejrzy na oczy w kwestii polityki wschodniej PiS-u. Nasz Komentarz do wywiadu zamieszczamy na końcu. Redakcja KIP Małgorzata Gosiewska: ten raport pokazuje, czym faktycznie jest Federacja Rosyjska Wywiad

   Czytaj całość… http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/08/czy-poslowie-prawa-i-sprawiedliwosci-cierpia-na-schizofrenie-polityczna/

   Polubienie

 25. janex

  Agentura Koszernego Zachodu wciąga nas w bratobójczą wojnę z Rosją.
  PIS, bo oczywiście o nich mowa, ewidentnie szukają guza, robią co tylko się da aby doprowadzić do otwartego konfliktu z Federacją Rosyjską. Proszę nie mieć złudzeń, PIS realizują wytyczne otrzymane od swoich mocodawców wśród których „Dawid” jest imieniem popularnym. Takich ludzi dopuściliście do władzy.

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/jaroslaw-zielinski-skomentowal-spotkanie-ws-krymu/4wt510

  Polubienie

 26. zydozerca

  W ciągu 4 lat kolejnej kadencji niekryjąca swoich komunizujących poglądów formacja ADRIANA ZANDBERGA otrzyma z pieniędzy każdego z nas aż 14 milionów złotych. Czy zapłacą od tego podatki zgodnie ze swoimi propozycjami? A może 75 proc. kwoty oddadzą na cele społeczne i zwalczanie nierówności społecznych? Internauci pytają o to formację na jej profilu facebookowym. Jak dotąd lewicowcy nie odpowiedzieli czy pozostaną w zgodzie ze swoimi deklaracjami, czy staną się kolejnym oportunistycznym środowiskiem zainteresowanym łatwym zyskiem z pieniędzy publicznych.
  pch.24.pl
  Państwowa Komisja Wyborcza podjęła dziś uchwałę o odrzuceniu sprawozdania finansowego Komitetu Wyborczego Partii Razem. Popełniliśmy drobny błąd – kwota 10 tys. złotych trafiła na konto komitetu wyborczego partii, zamiast na konto funduszu wyborczego partii. Błąd ten został szybko dostrzeżony i kwota została zwrócona w ustawowym terminie. Niestety w międzyczasie część pieniędzy została wydana, co poskutkowało odrzuceniem całego sprawozdania finansowego.

  Odrzucenie sprawozdania finansowego nie oznacza utraty całej subwencji jaka przysługuje Partii. Oznacza jedynie konieczność zwrotu środków, które zdaniem PKW Komitet Wyborczy przyjął w sposób nieprawidłowy (tj. 10 tys. złotych) oraz pomniejszenie otrzymywanej subwencji o trzykrotność tej kwoty czyli o 30 tys. złotych.

  WNIOSEK DO PKW O NATYCHMIASTOWE ODEBRANIE CAŁEJ SUBWENCJI CZŁONKOM PARTII RAZEM-żydowskiej hołocie
  i
  PRZEKAZANIE JEJ W CAŁOŚCI POMINIĘTYM CZŁONKOM PARTII KUKIZ-15

  Polubienie

 27. Panie Nowak,wroce jeszcze do prezydenta Dudy.Jest wielu takich ktorzy
  udowadniaja ze ten Duda jest zydem a nie Polakiem ozenionym z zydowka.
  Pierwsza sprawa – oboje jego rodzicow sa profesorami a matka ma nawet
  katedre na UJ.Jesli ktos ma pojecie jak zydostwo tepi Polakow to ten wie ze taka sytuacja graniczy z cudem!!!! Za walke o polskosc wielu naukowcow
  wydalaja z uczelni polskich a na ich miejsce umieszczaja tepych i bezwzglednych zydow.Ci ludzie wyciagaja tez dowody na to ze dziadek tego
  Dudy jako zyd byl dowodca w randze oficera ukrainskich sotni.To tez jest jeden z wielu dowodow na to ze zydostwo jeszcze od czasow zaborow stoi
  za organizowaniem „narodu ukrainskiego”(glownie zabor austryjacki) a nastepnie propagandowo przygotowalo duza czesc ukraincow do mordowania Polakow w sposob wrecz wg.zydowskiego rytualu.
  Interesuje mnie jaka jest Pana wiedza na ten temat.

  Polubienie

 28. Nowak

  Witam panie Edwardzie . Z wieloma rzeczami się zgadzam jest tylko jedno ale . Może pan nie uwierzy , ale mi wystarczy przez 2 minuty na mordę popatrzeć i wiem czy to parch czy nie .
  Twarz Dudy widziałem dłużej i stwierdzam , że jest to goj przepraszam za wyrażenie . To jest twarz typowo słowiańska bez żadnych semickich cech . Inaczej to się ma do jego żony , ale już dziecko po twarzy pozna , że to żydówka .
  Rodziców Dudy widziałem też wielokrotnie i podobnie myślę , że to Słowianie. Głowę sobie daję uciąć za to .
  Moja skuteczność w rozpoznawaniu chazarstwa po twarzy wynosi 99 % , dlaczego nie 100%? , bo nie mogę rozgryżć jak na razie tylko Bolka .
  Może o polskość kiedyś się walczyło na uczelniach , natomiast jaka tam jest walka o polskość dziś ? – żadna . Wszystko to sprzedajne stare suki . Nawet takiego magisterka Zyzaka ( kumpel tego nawiedzonego Cenckiewicza ) owalili i opluli wszyscy solidarnie , bo napisał , że Bolek miał nieślubne dziecko , ale jak to u nas bywa zawsze znajdzie się żyd , który Zyzaka będzie bronił patrz Bender ( KUL ) .
  Moim zdaniem Duda był już od dawna szkolony na jakieś ważne stanowisko państwowe niekoniecznie prezydent bardziej jako premier . Jeżeli chodzi o lojalność musiał być sprawdzony od stóp do głów przez żydostwo dlatego Kalkstein go wystawił ( polecenie z góry przez anglosaskich rabinów ? ) . Nie zdziwiło pana , że Kalkstein , który ma pęd na władzę rezygnuje z kandydowania na prezydenta i potem odpuszcza premierowanie . Przez te 8 lat , gdy nie rządził na słowo prezydent czy premier ślinił się jak 16 letni dzieciak oglądający porno .
  Jeżeli chodzi o rodziców Dudy wiem tyle co pan . Ojczulek nie raz pokazywał ich u siebie w koncernie .
  Natomiast ten człowiek już się tak zżył z żydami ,że już tym żydem się sam poczuł stąd jego idiotyczne wypowiedzi , szlajanie się w Krakowie podczas obrad Knesetu . To jest logiczne zachowanie , które każdy psycholog wytłumaczy dlatego dziś ten facet jest prezydentem .
  to jest idealny kandydat dla żydostwa.

  Polubienie

 29. Tak,to prawda,zydostwo uwielbia wystawic skretynialego goja na swiecznik
  by nastepnie pociagac za sznurki – maja ubaw nie z tej ziemi z takiego pajaca!!! No tak,ale za to pajacowanie placi caly narod.
  Wracajac do naszej sprawy – czy rodzina Dudy jest zydowska!!! To jednak nie jest prosta sprawa do rozpoznania patrzac na morde takiego parcha.
  Jak pan wie istnieja trzy grupy zydostwa:semici-to ci z okolic Jordanu (jak ta dzuma chrzescijanska),mowia ze to prawdziwi zydzi;chazarzy-chca tez aby ich nazywac askenazejczycy,sa to azjaci po imperium chazarow ktorzy w ~VI
  wieku przyjeli judaizm,ich jest masa w europie wschodniej;zydzi sefaradyjczycy z europy zachodniej (Francja,Hiszpania,itd.),naukowcy nie sa w stanie powiedziec skad ta grupa zydowska wziela sie.
  Semitow mozna dosc latwo identyfikowac,problem w tym ze ta grupa zydowska nie garnie sie do wladzy.Do wladzy garna sie przede wszystkim
  chazarzy i to im zawdzieczamy ta azjatycka zbrodnicza metalnosc.Na przestrzeni wiekow,tez wtedy kiedy istnialo imperium chazarow,masowo brali
  w niewole slowianskie niewolnice ktore oczywiscie byly gwalcone i z tego rodzily sie dzieci.Dlatego dzisiaj oni sa tak bardzo podobni do nas-trzeba
  dobrze przygladac sie aby wylowic rysy azjatyckie.Latwo te rysy widac np.
  u krd.Nycza,Gronkiewicz,Tusk,itd.Natomiast u wielu innych tych cech zewnetrznych nie widac i ta metoda wobec nich nie zdaje egzaminu.Na szczescie istnieje cala gama innych metod na podstawie ktorych jestesmy w stanie okreslic czy mamy do czynienia z zydem sztucznym,np.zyd ma charakterystyczna mimike,nerwowe tiki,sa megalomanami,itd.Oni sa znani z tego ze jesli chca obsadzic wazne stanowisko panstwowe swoim czlowiekiem to potrafia gleboko ukryc swoja zydowskosc bowiem sa oni tez
  urodzonymi aktorami,klownami.W historii bylo pelno zdarzen ze daleko po
  fakcie ludzkosc dowiadywala sie ze dany osobnik byl zydem.Przykladem moze byc Stalin-wielu jeszcze niedawno zaprzeczalo temu ze on byl zydem.
  Sprawa ucichla bo my dzisiaj wiemy ze gruzini,czeczency i pare innych narodow to efekt rozbicia chazarii i oni wszyscy sa zydami-tymi sztucznymi.
  Dlatego Stalin byl zydem i to dlatego tak bardzo go cechowala bestialska
  zbrodniczosc.To wlasnie on przyslal do Polski po wojnie ~136tys.zydow do
  rzadzenia Polakami a raczej do ich wymordowania!!!Dlatego Polacy nie powinni darzyc miloscia gruzinow,czeczencow i innych bo oni nie sa nam
  przyjazni,oni chca naszej exterminacji.
  Rodzice Dudy i on sam zdradza jednak cechy zydostwa chazarskiego.
  Dusza polska a wiec slowianska jest dusza otwarta,goscinna,pozbawiona
  sztucznosci,chetnie wyciaga dlon do udzielenia pomycy innym i dziesiatki innych cech bardzo pozytywnych za ktore zaplacilismy ciezko zbrodniarzom
  zydowskim w tym kosciolowi.Im takie cechy sa obce a nawet smieszne.
  Trzeba pamietac ze nie warto im pomagac bo dla nich wdzecznosc gojowi
  jest najgorsza rzecza.Znane sa liczne przypadki kiedy we wojne Polacy ich
  przechowywali to po wojnie oni przychodzili do tych Polakow i ich zabijali.
  Taka jest metalnosc tej dziczy azjatyckiej.
  Rodzina Dudow cech slowianskich nie posiada – obojetnie patrzy na niszczenie Polski i Polakow,nie przejawia zainteresowania zbrodniami w minionych czasach.Ta rodzina chetnie wspomaga ciemiezycieli Polakow.

  Polubienie

  • Nowak

   Znam temat dokładnie pisałem pracę :
   „Powstanie Izraela w polskim czasopiśmiennictwie w latach 45 – 48 „plus do tego jest parę pozycji PRL , ale dużo tego nie ma . Teraz tylko w bibliotekach .
   Żydzi od dłuższego czasu promują gojom w Polsce takie gówienko jak :
   Doris Bensimon .Eglal Errara . powstanie Izraela jakoś . Była dostępna niemal w każdej księgarni .
   Praca oceniona na całą tróję ( dlaczego ? ) . Wiadomo .

   Polubienie

  • rob

   Przypominam, ze rasa semicka nalezy do rasy bialej tzw typ srodziemnomorski, dlatego tak trudno odroznic prawdziwego wlocha , greka lub chiszpana od zyda. Po drugie, przypominam, ze polska szlachta urzadzala wyprawy na wschod celem pozyskania niewolnikow do prac na roli, stad u polskiego chlopstwa czesto sa widoczne charakterystyczne dla azjiatow szerokie kosci policzkowe, zdarzyc sie tez moga skosne oczy (miałem takiego kolege w szkole, drugiego, w wojsku)
   Pozdrawiam

   Polubienie

 30. Nowak

  Bardzo dziękuje za ten post panie Edwardzie . Dotychczas patrzyłem na ich ryje bez posiłkowania się listą Bubla czy inną dlatego pisałem o mojej skuteczności .
  Żartując sobie jednak w maju sporo ten Duda porannej kawy stracił na gojów . 7 rano – kampania wyborcza – poczęstunek kawusią od Dudy . Ciekawe tylko czy była dobra , czy jakieś gówno za parę groszy.
  Cóż w durnotę trzeba inwestować jak mawiają Żydzi . Kawa też kosztuje . Chodż do tej kawy jeszcze przydałyby się gumki za FREE przecież na 500+ Żyd nie może za dużo stracić .

  Polubienie

 31. zydozerca

  Prime Minister Stefan Löfven has been invited to meet with Federal Chancellor Angela Merkel in Berlin on 26 August. Together with the Danish Prime Minister Lars Løkke Rasmussen, the Finnish Prime Minister Juha Sipilä and the Dutch Prime Minister Mark Rutte, the two heads of government will discuss the EU’s future and the challenges it is facing following the UK referendum, in preparation for the informal European Council meeting to be held in Bratislava in September.

  26 sierpnia kanclerz Niemiec Angela Merkel przybędzie do Warszawy na rozmowy z premier Beatą Szydło oraz szefami rządów wszystkich państw Grupy Wyszehradzkiej – poinformował rzecznik rządu Rafał Bochenek. Tematem spotkań ma być przyszłość UE.

  albo się rozdwoi,albo ma sobowtóra,albo wpadnie na krótki numerek ?

  Polubienie

 32. Pingback: Gdzie jest miejsce dla Polaków? | 7777777blog

 33. Pingback: Depopulacja Polski | hubalblog

 34. Osobiscie znam kilku wiernych sluchaczy Radio-ma -ryja,
  i o zgrozo, wszyscy oni sa agresywni,i aroganccy.

  Polubienie

  • Są przekonani o swojej racji a agresja to ich argument, najlepiej omijać ich z daleka, nie wdawać się w dyskusję, bo będzie to przypominać rozmowę z psychicznie chorym, która doprowadzi do bijatyki. To pokolenie liżących dupę Rydzykowi musi wymrzeć, innej rady nie ma, ich się nie przekona, przykre to ale taka prawda. 😉

   Polubienie

 35. Pingback: Rezydent Polin. Andrzej Juda | hubalblog

 36. grzanek

  Oglądałem sobie rekreacyjnie ostatnie nagrania z kanału YouTube niezależnego judeosceptycznego serwisu Red Ice Networks (prowadzący to Henrik Palmgren ze Szwecji i rosyjskiego pochodzenia Lana Lokteff z uSA) aż trafiłem na materiał o tej niemieckiej rodzinie szukającej azylu w Moskwie:

  i naszła mnie taka refleksja: „a co jeśli oni mają rację”? Co by się stało, gdyby etniczni Niemcy przyparci do muru faktycznie zaczęli masowo emigrować na wschód, m.in. do Polski? Tajemnicą poliszynela jest, że Niemcy nigdy tak naprawdę nie wyrzekły się swoich dawnych kresów wschodnich, czyli naszych Ziem Odzyskanych (ichnich Ziem Utraconych).
  Obawiam się, że przykład rodziny Griesbachów może wywołać lawinę podobnych przypadków. Wszyscy wiemy, na jakiej zasadzie zagrabiono Serbii Kosowo – poprzez masową migrację Albańczyków. Precedensów więc nie brakuje. Ja wiem, że to dość pesymistyczny scenariusz, ale wszystko jest możliwe. Jeśli to nastąpi, Polacy nie mogą ulec pokusie altruizmu.

  Polubienie

 37. Pingback: Rezydent Polin. Andrzej Juda – JESTEM POLAKIEM ALE OBOWIĄZKI MAM ŻYDOWSKIE | forumemjot dla Polski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.