Ks. Jacek Międlar – „narodowiec” z koncesją

judeochrystianizm-2Rozprzestrzeniający się i nasilający kryzys zachodnich żydowskich reżimów i współpracujących z nimi agend, a więc także Kościoła, zmusza je do kreowania własnych „narodowców”.

Żydo-katolicki Kościół widząc coraz powszechniejszą dezaprobatę społeczną dla swojej instytucji zaangażowanej politycznie po stronie żydowskiego reżimu, żydowskiego kapitalizmu, a więc wspierającą politykę antynarodową i antypaństwową, usiłuje powstrzymać odpływ wiernych. Odpływ wiernych w oczywisty sposób przekłada się na spadek dochodów Kościoła (w Polsce dochody Kościoła gwarantuje zawarty bez społecznej wiedzy i aprobaty konkordat), ale także ogranicza możliwość manipulacji polityczną świadomością społeczeństwa, czyli ogranicza mentalne przyzwolenie na rzecz syjonistycznej, żydowskiej polityki.

Zatem, żeby odbudować własną wiarygodność i utrzymać wiernych oraz możliwość manipulacji nimi, Kościół obiera identyczną taktykę jak żydowskie reżimy: społeczne poparcie dla odradzającego się nacjonalizmu chce przekierować pod swoje skrzydła. Ponieważ jednak, nacjonalizm w żydowskich reżimach i w ich mediach, a także w hierarchicznej instytucji Kościoła, ma powszechnie negatywną konotację – bo służy obronie interesów narodowych i państwowych, a więc występuje przeciw żydowskiemu imperializmowi -, odwoływać się do niego będą tylko nieliczni księża i to bez oficjalnej aprobaty hierarchii. Taka metoda ma uwiarygodniać księży „narodowców”.

Księża „narodowcy”, jak np. ks. J.Miedlar, otrzymują także medialną, skuteczną reklamę w powszechnych żydowskich mediach. Czyż może być lepsza reklama „narodowca” w sutannie, niż negatywna ocena jego publicznych wystąpień prezentowana w wielkonakładowej, żydowskiej gadzinówce Michnika, którego wielu Polaków, także i katolików, z przyjemnością powitałoby w ostatniej pozie Mussoliniego (tę pozę „wyreżyserowali” Żydzi z USA) – wiszącego na latarni?

Żydo-reżimowi i kościelni spece od marketingu wiedzą dobrze, że taka „antyreklama” – gdy wróg mówi o tobie źle – spełnia znakomicie swoje promocyjne zadanie.

Polityczne kredo „narodowca” ks.J.Międlara

(na podst. filmowych wypowiedzi – poniżej)

Polski nacjonalizm jest koherentny z ideą Kościoła rzymskokatolickiego” – głosi ks.Międlar.

Jest to pogląd całkowicie sprzeczny z nauką Kościoła, z ideą religijnego internacjonalizmu oraz z katolicką filozofią personalizmu, która jednostkę stawia ponad interesem grupy – ponad państwem. Reszty dopełniają papieskie encykliki (głównie JPII, do którego autorytetu ks.Międlar się odwołuje) apologetyzujące „wolny rynek” („Centesimus annus”), czyli utopijny slogan żydowskiego kapitalizmu zniewalający nieświadome społeczności. Istnienie „wolnego rynku” jest sprzeczne z dążeniem żydowskiego kapitalizmu do zdecydowanego osłabienia funkcji państwa. Osłabienie funkcji państwa wspierają także: katolicki personalizm oraz papieskie encykliki („Centesimus annus”). Gdzież zatem występuje owa koherentność nacjonalizmu i idei Kościoła?

Pomijam już całą historię Kościoła – historię podbojów państw oraz grabieży i mordów na narodach.

Nie wahajmy się oddać życia za chrześcijaństwo, za Polskę chrześcijańską”, „Ewangelia a nie Koran”, „zorganizowany atak idzie ze Wschodu” (a nie z Zachodu!) – woła z wyćwiczoną afektacją do nieświadomej, zinfiltrowanej przez żydostwo, oenerowskiej, młodzieży ks.Międlar.

A więc należy bronić własnego zniewolenia przez żydo-chrześcijańska religię. Bo, czyż pasterze Kościoła nie nawołują do zawierzenia „Niebu” losów Ojczyzny? Czyż nie stwierdzają, że antysemityzm (czyli obrona przed żydowskim imperializmem) jest grzechem, a nacjonalizm zaprzeczeniem patriotyzmu? Chyba, że nacjonalizm potraktujemy zgodnie z wykładnią ks.Międlara, jako poświęcenie życia w obronie chrześcijaństwa.

Mamy tu do czynienia i z chrześcijańskim szowinizmem ks.Międlara i z wzniecaniem przez niego nienawiści do muzułmanów, a więc z czymś zasadniczo sprzecznym z ideą nacjonalizmu, ale całkowicie zgodnym z polityką syjonizmu. Młody ksiądz stawia chrześcijaństwo ponad inne religie. Świadomy odbiorca tych treści może poczuć się skonsternowany, bo jakże to jedna żydowska religia jest ponad inną żydowską religię – wszak i chrześcijaństwo i islam wywodzą się z judaizmu. I dlaczego muzułmanie mają być naszymi wrogami, skoro i oni i my mamy tego samego wroga: żydowski imperializm.

Ks.Międlar nie wskazuje winnych migracji muzułmanów wśród, których przemycani są „islamscy” terroryści. Stwierdza tylko ogólnie:

dobrze zorganizowany atak idzie ze Wschodu” (a nie z Zachodu!)

Możemy się więc domyślać, że w obronie chrześcijaństwa nie tylko należy poświęcić życie w walce z islamem, ale także z „zagrożeniem rosyjskim”.

Co prawda ks.Międlar daje jasny przekaz, że „Żydzi i masoneria oraz żydowski imperializm to zło” – a więc potwierdza coraz powszechniejsze w społeczeństwie odczucia. Oczywiście żydowskie media takie stwierdzenie kwitują jednym określeniem „antysemityzm”, co należy odczytać, że ksiądz stoi po stronie narodu, po stronie polskiego nacjonalizmu – tak żydowskie media uwiarygodniają ks.Międlara.

A jak należy walczyć ze złem według ks.J.Międlara?

Istnieje tylko jeden dobry sposób. Oczywiście ze złem – „z żydowskim imperializmem walczymy modlitwą”.

Podsumujmy zatem polityczne kredo „narodowca” w sutannie, ks.J.Międlara.

W obronie chrześcijańskiej wiary (i katolickiej Polski) nie żałujmy krwi, mamy także prawo zabijać muzułmanów i wszystkich wrogów idących ze Wschodu. A za Żydów, masonów, za żydowski imperializm odmówmy pacierze.

Taki się nam objawił katolicki „narodowiec”.

_____________________

Uzupełnienie dla oenerowskiej młodzieży

Chrześcijaństwo (żydo-chrześcijaństwo – żydo-katolicyzm) wywodzi się z judaizmu

Bóg żydowski – Jahwe

Biblia – żydowskie pismo święte (napisane przez Żydów)

Stary i Nowy Testament – części Biblii (twór żydowski)

Jezus – Żyd, jego matka, Maria z Nazaretu – Żydówka

Ewangelie – twórczość żydowska

Tej wiary bronić trzeba woła ks.J.Międlar.

 

Dariusz Kosiur

 

PS

Żydowska gadzinówka Michnika z 20-21.08.2016 zamieściła rozmowę z aktorem A.Sewerynem pt. Wielka Polska mnie przerasta str. 20-21 (http://wyborcza.pl/).

Aktor Seweryn wspomina swoich przyjaciół i kolegów z warszawskiego Żoliborza, J.Kuronia, L. i J.Kaczyńskich, z którymi chodził do tego samego liceum im.J.Lelewela. (Ciekawostka: Kuroń i Kaczyńscy mieszkali na tej samej ulicy A.Mickiewicza – żydo-bolszewia potrafiła zadbać o swoich dając im zaraz po wojnie mieszkania w niezniszczonej dzielnicy.) L.Kaczyński odznaczył później swojego starszego kolegę, A.Seweryna, Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski – wszyscy Żydzi, którzy dążyli do likwidacji polskiego PRL, otrzymali takie odznaczenia po 1989r.

Wywiad z A.Sewerynem istotny jest jednak z innego powodu. Cytuje on wypowiedź swojego przyjaciela, także Żyda, zasłużonego opozycjonisty PRL, autora pomysłu nazwania NSZZ terminem „Solidarność”, Karola Modzelewskiego:

bez Kościoła czeka nas w Polsce zgroza. Kościół jest nosicielem wartości.”

Czeka nas – nas Żydów – zgroza.

Oto, dlaczego utrzymanie pozycji i roli instytucji Kościoła oraz żydo-katolicyzmu w polskim społeczeństwie jest tak ważne – ważne dla Żydów.

______________________________

  Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

81 Komentarzy

Filed under Polityka

81 responses to “Ks. Jacek Międlar – „narodowiec” z koncesją

 1. janex

  o tym koncesjonowanym już było na WPS
  http://gazetawarszawska.com/pugnae/4188-jablonowski-klamie-znowu-klamie

  A o tym księżulku widziałem film un chce wojny z Rosją jak znajdę to wrzucę.

  Polubione przez 2 ludzi

 2. janex

  Wojna propagandowa o percepcję Polaków (i nie tylko) dzieje się na naszych oczach, dosłownie każdego dnia! Niestety jednak nie wszyscy ją dostrzegają. Jest prowadzona rozmyślnie i z wielkim rozmachem, można ją porównać do utajonego zajęcia więcej niż całej sceny przez podstawionych aktorów. Tutaj dzieje się o wiele więcej, tutaj mamy do czynienia z fałszywą dekoracją, udawanymi portierami, itd., wcale nie będzie żadnej sztuki, natomiast skasują nas za bilety na pewno!

  […]27 lat manipulacji medialnej, 27 lat prezentowania jednej, jedynie słusznej wizji świata i postrzegania sytuacji kraju, 27 lat edukacji opartej na podręcznikach niepokazujących pełni obiektywnych informacji i faktów[…]

  … dalej https://obserwatorpolityczny.pl/?p=42858

  Polubione przez 2 ludzi

 3. Jak usłyszałem z ust Międlara o „świętym JP2”, to mi się od razu zapaliła czerwona lampka. Ci wszyscy „patrioci” bardzo szybko się wykładają gloryfikując syjonistów Piłsudskiego i JP2. Gdyby jeszcze Polacy zechcieli posługiwać się tym kluczem przy rozpoznaniach… byłoby szybciej.

  Polubione przez 3 ludzi

 4. bardzo trafny tekst pana Dariusza, ale jakoś wątpię żeby oenerskowska młodzież go przeczytała

  Polubienie

 5. Nowak

  Powiem krótko :Następny pajac Judeopolonii . Podobno pozwała go jakaś kobitka z żydonowoczesnej . Szkoda na takich pajaców czasu i nerwów .

  Polubienie

 6. maryjanek

  „W obronie chrześcijańskiej wiary (i katolickiej Polski) nie żałujmy krwi, mamy także prawo zabijać muzułmanów i wszystkich wrogów idących ze Wschodu. A za Żydów, masonów, za żydowski imperializm odmówmy pacierze.”

  Naprawdę świetne

  Polubienie

 7. Metro

  To tylko moje przeczucie ale myślę że ten chłopak jest autentyczny, mówi to co rzeczywiście czuje. Oczywiście stare wygi papistów mogą go użyć do swych celów.

  On przeżył seminarium duchowne całkiem niedawno. Większość seminarzystów dzisiaj to „pragmatycy”, odbębniają cyrk tylko dla kasy. Ale zdarzają się też ideowcy.

  Póki co, jak rozumiem, ten naturszczyk też jest dla hierarchii problemem. Dlatego zamknęli mu gębę: https://marucha.wordpress.com/2016/08/18/ks-miedlar-z-calkowitym-zakazem-aktywnosci-w-mediach/

  Polubienie

  • Ks.Międlar odwołał się od zakazu publikowania w mediach i nadaje czekając na odpowiedź kościelnych władz.
   Jeśli jednak wsłucha się Pan w to, co mówi Międlar, to nie znajdzie Pan nic, co byłoby sprzeczne z politycznym i religijnym stanowiskiem Kościoła – z wyjątkiem sprzeciwu wobec przyjmowania uchodźców. Jednak ten sprzeciw Międlara spełnia bardzo ważną funkcję w naganianiu żydo-katolickiemu Kościołowi młodej trzody.
   Prawdopodobnie stygmatyzowanie Międlara jest swoistym zabiegiem marketingowym.

   Polubione przez 1 osoba

   • grzanek

    Kolejny sztuczny, uber-egzaltowany aktor jak Braun czy Jabłonowski/Olszański. Szczypior chyba się nie wyspał, albo oglądał Międlącego po kielichu 😉

    Polubienie

   • Metro

    Szczerze mówiąc to nawet się nie chcę wsłuchiwać bo papistów mam w pąpie. Nie mam powodu kwestionowania Pańskich słów.

    Przypuszczam tylko że ten chłopak jest autentyczny, on mówi w to co wierzy. Jest taka linia interpretacji historii Polski typu Chrystus król, Maryja Królowa Polski, wymodlony cud nad Wisłą, itp. Fanatyczny papizm w klimatach Maksymiliana Kolbe. I ten chłopak chyba funkcjonuje w tej atmosferze.

    To chyba jakiś objaw protestu przeciwko tak raptownej judaizacji kościoła. Hierarchia może go używać do swoich celów, może on cieszyć się sympatią niektórych jej przedstawicieli.

    Polubienie

   • Zgodzę się raczej z Metro, ten facet to raczej szczerze i głęboko wierzący fanatyk wykorzystywany przez establishment IIIRP. Nie sądzę by był agentem, po prostu jest naiwny i głupi a ktoś robi z tego użytek. Taki użyteczny idiota. Sam kiedyś miałem światopogląd mocno przypominający poglądy tego księżulka ale mi przeszło. Parę lat poszukiwań i mam spokój z poglądami typu „Polska chrystusem narodów” i innymi paranoidalnymi i ciężkostrawnymi bzdurami. Nie cierpię kościelno-prawicowej interpretacji historii w stylu „bóg-honor-ojczyzna”(ciekawe że ojczyzna zawsze na końcu a na pierwszym miejscu jest ichni „bóg”) i z szabelkami na przeważającego liczebnie, lepiej wyposażonego, wyszkolonego i uzbrojonego, dużo silniejszego przeciwnika(co objawiło się w historii Polski choćby wykorzystaniem konnicy przeciw dywizjom pancernym w kampanii wrześniowej). Ta ideologia wytraciła miliony Polaków na polach bitew w bezsensownych ruchawkach. Polacy powinni częściej korzystać z rozumu i zdrowego rozsądku niż dać się ponosić emocjom podgrzewanym przez użytecznych idiotów podpuszczanych przez agenturę.

    Polubienie

   • grzanek

    Być może za mało tego wikarego obejrzałem, ale podobnie jak p. Kosiur, nie kupuję jego autentyczności. Autentyczny człowiek nie zachowuje się i nie brzmi jak G. Braun, Braun to antyteza autentyczności. Nawet hollywoodzcy aktorzy nie są tak „aktorscy”/sztuczni, jak on.

    Ad x. Maxymilian Kolbe – co prawda nie znam jego twórczości dlatego nt. jego fanatycznego papizmu wypowiadał się nie będę, ale chciałem się podzielić znaleziskiem, które już chyba kiedyś wrzucałem, jak nie tu, to na p2 (nie mogę odnaleźć).

    Otóż o. Kolbe był podobno zdumiewająco dobrze jak na katabasa poinformowanym JUDEOSCEPTYKIEM: http://henrymakow.com/2013/08/Modern-World-is-a-Product-of-Freemasonry%20.html

    Polubienie

   • Ja jeszcze mie dawno bylem tak naiwny wierzac ze nauki chrystusowe wreszcie zbawia ludzkosc ?:) . Jednak po wysluchaniu zaledwie kilku wypowiedzi na youtube Jerzego jaskowskiego i jerzego Zieby na temat kto z premedytacja zabija caly nasz ekosystem wraz z materia zywa 🙂 …NIE MAM WATPLIWOSCI!! ze to: nauki chrystusowe (o przebaczaniu ,milowaniu ,darowaniu ,zapominaniu,a niechta a co tam 🙂 wszelkich zbrodni i zla jakich doswiadczamy od naszych „bliznich” zprawily ze biala rasa europejska rozmodlona i przestrzegajaca praw chrystusowych ! zostala „obrzezana” z naturalnych instynktow OBRONNYCH !!!! jakie wystepuja od milionow lat w NATURZE i KOSMOSIE!.

    Polubione przez 1 osoba

 8. andrzej

  Ad. Pekok Antylichwiarz,
  „bardzo szybko się wykładają gloryfikując syjonistów Piłsudskiego i JP2.”

  Podobnie ze mną było, gdy usłyszałem o Stalinie, który to jest najwększym zbrodniarzem, albo o pianiu peanów na cześć agenta syjonizmu JP2 – dałem sobie spokój, rzeczywiście szkoda czasu na słuchanie.

  Polubione przez 1 osoba

 9. julius

  Parafia watykańska?
  Polska chwili obecnej, Polska radykalna O.N.R.-u dynamicznego, a wkrótce nawet superdynamicznego katolicyzmu, może się pochwalić przynależnością do rzędu narodów aktywnych, o światopoglądzie zaborczym i imperializmie na bardzo szeroką skalę. Na czym że się ten światopogląd opiera?
  Misją dziejową Polski jest stworzenie chrześcijańskiego nacjonalizmu, zdobyć Wschód Europy dla cywilizacji chrześcijańskiej i zorganizowanie narodów słowiańskich. Misją dziejową naszego Narodu są te zadania, które tylko nasz Naród, nie zaś żaden inny spełnić może w świecie.
  Zjawiskiem, które zmienia oblicze cywilizowanego świata, jest wystąpienie świadomych narodów, jako najwyższych związków społecznych. Przyszłość dziejów świata zależy od tego, czy Narody pójdą drogą prawdy bezwzględnej, którą przechowuje katolicyzm, czy też błąkać się będą na manowcach przemijających doktryn. Dziś myśl Narodów europejskich gubi się w sprzecznościach. Polacy są Narodem jednolicie i głęboko katolickim. Myśl Narodowa budowana jest na prawdach katolickich, a myśl religijna polska przepojona jest duchem miłości dla Narodu. Dlatego rolą naszego Narodu jest stworzyć cywilizację prawdziwie chrześcijańską i zarazem prawdziwie Narodową. Polska pierwsza wyjdzie ze splotu sprzeczności (i zdobędzie królestwo niebieskie – przyp. red.) i da innym narodom wzór nowego ustroju…
  Katolickie Państwo Polskiego Narodu prowadzi przeciw komunizmowi i pangermanizmowi środkowej Europy.
  …………………………………
  Wszyscy się przestraszyli. Żydzi na gwałt pchają się do chrztu i stają się „Polakami”. Seminaria przepełniają się, bo popyt na proboszczów i kaznodziei po zdobyciu krajów barbarzyńskich wzrośnie. Rozpoczyna się wyprawa w imię Chrystusa i świętej wiary katolickiej. Wojska rosyjskie jak i cały lud, spragnieni słowa Bożego, rzucają broń i kładą się plackiem. Rosja zdobyta! Teraz czym prędzej na Niemcy póki czas. „Wygłodniałym” Niemcom (którzy według statystyki konsumują sześciokrotnie więcej mięsa i tłuszczu niż przeciętny Polak), obok krzyża pokaże się masło, pachnącą kiełbasę i paczki żywnościowe. Warczące psy zajęte smakołykami, których od lat ciągle im mało, zapomną o swoich obowiązkach… Drugi kraj zdobyty! Następny etap pracy byłby poświęcony budowie kościołów, plebani, klasztorów, krzyży przydrożnych, kapliczek i jeszcze raz kościołów. Niebezpieczeństwo zostanie usunięte raz na zawsze gdyż skatoliczone Niemcy i Rosja upodobnią się do Polski z epoki saskiej. Każdy żyć będzie w cichości i słodyczy, bez burz i wstrząsów, jak robaczek boży samym sobą w swoim małym , cichym domku. Zjadałby to co mu własny zagon da, ubrałby się w to co mu własna żona uprzędła i uszyła.
  Dziwić się należy, dlaczego nasz ruch „narodowy” tak zajadle zwalcza masonerię? Może tylko dlatego, że w jej szeregach znajdują się jeszcze nie ochrzczeni żydzi? Ale trochę cierpliwości, lwowski „Głos Kościelny” swoje robi. Na swoich łamach, szeroko im wrota do międzynarodowej owczarni otwiera. I tak pisze:

  „Żydzi mają do chrześcijaństwa takie samo prawo jak każdy inny naród. A i naszym obowiązkiem jest dopomagać żydom do nawrócenia się, jak pomagamy innym narodom niewiernym. Trzeba tylko o to dbać, by to nawrócenie się było szczere, rzeczywiste. Dla każdego żyda szczerze nawracającego się powinniśmy mieć szacunek, dla neofity obłudnego, z interesu – pogardę.

  Faktem jest, że choć większość nawróceń się żydowskich jest podejrzana, trafiają się jednostki szczerze nawrócone i prawdziwie katolickie. Te jednostki powinniśmy przyjąć po bratersku do społeczności chrześcijańskiej…”

  Ale i nieochrzczone żydy, tudzież inne międzynarodówki, dziwnym trafem głoszą hasła bliźniaczo podobne do tych, jakie ukazały się w ostatniej enuncjacji „Wodza Narodu Polskiego” z siedzibą w Rzymie. Zwalczają równie mocno nacjonalizm i psują robotę kosmopolitycznych nacjonalistów nad Wisłą.

  Wszystko dotychczas jest nam zrozumiałe. Dziwacznie! Potwornie dziwacznie wyglądają te nieszczęśliwe kompozycje „katolickie, a więc powszechne, kosmopolityczne państwo narodu polskiego”. „…chrześcijański nacjonalizm” i wiele takich określeń. Panowie z obozów „narodowych” nie potrafią absolutnie, albo boją się odróżnić nacjonalizm od katolicyzmu. Nie od rzeczy będzie, choć w kilu zdaniach określić oba światopoglądy by trochę światła rzucić naszym zapalonym „powszechno-kosmopolitycznym nacjonalistom” na tak ważne i podstawowe pojęcia.
  Zrozumiałe więc się staje dlaczego tak pieczołowicie zajęto się kiełkującym w Polsce ruchem nacjonalistycznym, dlaczego ojcowie kościoła godzą się na „nacjonalizowanie” katolicyzmu, dlaczego nie puszczą ani na chwilę młodego pokolenia polskiego samopas.

  Jedyna jeszcze silniejsza i wierna rozkazom płynącym z Rzymu parafia utrzymana być musi za wszelką cenę. Dlatego też mamy ustępstwa co do różnych banalnych kompozycji słów, ośmieszających zarówno kościół jak i nacjonalizm. Umiejętność jezuickiego mamienia spełnia swoje zadanie.

  „Polacy są narodem jednolicie katolickim”. To jest bezsprzecznie prawda. Temu chyba nikt w Polsce nie zaprzeczy. Właśnie w tym tkwi cała tragedia Narodu Polskiego.

  T. Topór. (właściwie: Tadeusz Then)

  Polubione przez 1 osoba

 10. janex

  Ne parcharni neon parchy dyżurują, to jest udowodnione było o tym wielokrotnie

  kilka chwili i już 3 pały, uny zbanowali wszystkich co by ktoś mógł coś napisać czy ocenić i udają tępych żydków że to ludzie oceniają 🙂
  http://wps.neon24.pl/post/133361,ks-jacek-miedlar-narodowiec-z-koncesja

  Polubienie

  • janex

   Powiedzmy obserwowałem 🙂 był ex ex ex admim który dalej jest adminem
   To jest prostacka trollnia gdzie cały czas nieudolnie kłamią co u żydków jest normą i o tym każdy wie.

   Niby admini szantażują Oparę, niby ich niet a są wszyscy łącznie z parchem kogutkiem na czele i tym zarządzają, niby nikt nie może przywrócić zbanowanych bo zrobili dywersję i zniszczyli bazę danych na neon, kiedy niby zbanowani admini dalej tam rządzą i niby dalej w neon plują.

   A gzie logika się podziała, żałosna parcharnia.

   Polubienie

 11. jacta

  Księża „narodowcy”, jak np. ks. J.Miedlar, otrzymują także medialną, skuteczną reklamę w powszechnych żydowskich mediach. Czyż może być lepsza reklama „narodowca” w sutannie, niż negatywna ocena jego publicznych wystąpień prezentowana w wielkonakładowej, żydowskiej gadzinówce Michnika, którego wielu Polaków, także i katolików, z przyjemnością powitałoby w ostatniej pozie Mussoliniego (tę pozę „wyreżyserowali” Żydzi z USA) – wiszącego na latarni?

  Żydo-reżimowi i kościelni spece od marketingu wiedzą dobrze, że taka „antyreklama” – gdy wróg mówi o tobie źle – spełnia znakomicie swoje promocyjne zadanie.

  To jest metoda prostacka stosowana na GW od zawsze.
  Ostatnio parchy strzelali w parcha kczysława że un PRL 500+ itd.

  Ktoś przytomny zamieścił tam komentarz po linii „niby” GW czyli walił w żydków żydków z Pis z tą różnicą że napisał zgodnie z prawdą:
  „Pis to żaden PRL tylko piłsucki i sanacja” nagle mnóstwo pał parchatych poszło aby tę oczywistość zakopać.

  Te kurwy robią nie zrobią aby fałszować aby tylko dokopać PRL, PARCHATE KŁAMLIWE PRANIE MÓZGÓW.

  Polubione przez 1 osoba

 12. Jurek

  Zdaje sie, że z ONR chcą zrobić coś podobnego jak banderowski Prawy Sektor. A Krzyżak Międlar ma im poświęcić widły i siekiery i tym sposobem wytracić ich w krótkiej wojence z Rosją.
  Chłopaki z ONR , nie dajcie się nabrać na te medaliki. Rosjanie to ostatni prawdziwi Słowianinie, i położą Was trupem, jak niegdyś krzyżactwo pod Grunwaldem. Judeopolonia nie potrzebuje nacjonalistów i tym podstępnym sposobem was się pozbędzie.

  Polubione przez 1 osoba

 13. obudzony

  Panie Dariuszu – kolejny świetny, rzeczowy, niezwykle celny tekst i ,,rozłożony na łopatki” przez Pana kolejny etatowy syjonistyczny agent w sutannie i nie tylko. Moje gratulacje! Kiedyś pogadanki dla posłusznych baranków w telewizorni wygłaszał jakiś biskup w programie ,,Słowo na niedzielę”, potem, dobrze pamiętam o. Leon Knabit, potem medialny celebryta ks. Sowa, a teraz taka rola przypadła ks. Międlarowi. Cóż można dodać – chyba tylko to, że jednym z naszych celów powinno być piętnowanie fałszerstw kościoła katolickiego, bo ona sama w sobie(wiara w cokolwiek) nie jest niebezpieczna, a co najwyżej nieszkodliwa, ale przejęcie zwierzchników tej religii(Watykan) przez grupę tak niebezpiecznych ludzi jak syjonistyczna hydra oplatająca swoimi mackami cały świat może tak jak Pan twierdzi spowodować takie spustoszenie w mózgach swoich wiernych, że będą oni bronić swoich oprawców.

  Polubienie

  • Eusatce Mullin! opisuje precyzyjnie jak ofiara zaifekowana chorobotworcza grzybnia nie moze juz istnec bez tejze „grzybni”:) Grzybnia/parazyt ,co jest udowodnione w medycynie potrafi wydzielec specjalne jady do organizmu aby go zreformowac:) aby tenze organizm juz nie mogl funkcjonowac bez tej „.grzybni :).Eusate Mullin uja ten OBECNY problem globalnie .Przedsawil swiat jako zywy i zdrowy organizm. jak do tej pory to najbardziej odporni na grzybnie sa narody zolte chinczycy,Indochiny . z posrod Bialych narodow najwiecej przeciwcial od grzybni:) ,maja tylko jeszcze Ruskie . Reszta bialych narodow niemal kona!

   Polubienie

 14. nana

  no, już prawie, prawie Polacy zaskakują, o co chodzi. Bo to równanie jest proste: żyd = katolik. Z Jezusem nie ma to nic wspólnego, czyli z chrześcijaństwem też, ale Polakom sugerowana jest „sprzedaż wiązana” i Polacy broniąc wiary w Boga jednocześnie stają w obronie kościoła katolickiego, co jest zamierzonym i udanym manewrem macherów.

  Powiem wprost: wierzyć w Boga, respektować Jezusa i Jego Nauki, a wówczas wiele spraw stanie się jasnych. Po prostu oddzielić ziarno od plew, jakimi ziarno zostało zainfekowane.

  Polacy występując przeciw Bogu i Synowi Jego – Jezusowi, zawsze poniosą klęskę. Widzimy to dziś i zrozumiejmy to wreszcie. Wszędzie tam, gdzie wszedł kościół katolicki, natychmiast rozpanoszyli się „żydzi” i dostawali przywileje większe niż Polacy, z uwagi na to, że zarówno królów jak i administrację w Polsce ( i nie tylko) ustanawiał kościół katolicki poprzez swoje wpływy (tzw. spowiedników np. króla itp.)

  Jezus głosił prawdę i została ona spacyfikowana przez cwaniaków pejsowych np. w osobie niejakiego zaprzańca szawła/pawła, który to z polecenia i przy wsparciu rabinicznych sił utworzył na bazie Nauk Jezusa kościół katolicki.

  Ludzie, mając w pamięci – wówczas! – absolutną Prawdę głoszoną przez Jezusa dali się podejść katolikom i pozwolili się im zniewolić. Oczywiście na korzyść tych, którzy ten kościół katolicki utworzyli, czyli rabinów.
  Nie ma więc sensu walczyć ani z żydami ani z katolikami, ponieważ tylko zmiana świadomości Polaków może im sytuację naświetlić.

  Czyli najlepiej nic nie robić z tymi „żydami” i katolikami, lecz zająć się sprawami polskimi, dobrosąsiedzkimi układami, także w ramach wspólnot mieszkaniowych, czyli w skali mikro. To wówczas ta hydra sama zdechnie. W przeciwnym razie Polacy sami się wykończą w walkach bratobójczych, a o to przecież wrogom Polski chodzi.

  Wiara jest sprawą prywatną i nie powinniśmy pozwalać, by stała się ona narzędziem politycznym.

  To, co Polaków powinno interesować jest: odbudowa gospodarki naszego kraju, stabilizacja finansów, zapewnienie bezpieczeństwa socjalnego wszystkich obywateli naszego kraju! (i nie bawić się tu w bezsensowne rozliczanie, bo ignorując zwyczajnie zarówno kościół katolicki jak i „żydów” pozbawi się ich zarówno wpływów jak i władzy!), przywrócenie korzystnych sojuszów z państwami Bloku Wschodniego – co jak pokazała Historia dobrze się sprawdziło i zapewniło Polsce możliwość odbudowy i rozbudowy kraju – i co najważniejsze: nawiązać sojusz polityczny i gospodarczy z Rosją.

  Polacy jako Słowianie powinni wrócić do Słowiańskiej Wspólnoty, która zapewni im bezpieczeństwo na przyszłe wieki i nawet pokój na świecie. Silna Rosja to gwarant pokoju światowego.

  Rosja ma potencjał, by rozwalić zarówno ussa jak i całą resztę tej pomylonej bandy, pytanie tylko: CO DALEJ? Ludzie pozbawieni punktów orientacyjnych, wpędzeni w nędzę jaką niesie ze sobą każda wojna, przeklinali by Rosjan za ich zwycięstwo nad bestią, ponieważ człowiek chce żyć, a to oznacza, że musi mieć co jeść, gdzie spać i jak zarobić pieniądze na życie – a więc czas pod jarzmem bestii byłby postrzegany jako ten „lepszy”.

  No więc światli Rosjanie pod przywództwem Prezydenta Putina, znoszą na ile się da napastliwe działania pomyleńców z zachodu, ponieważ jest to w interesie całej ludzkości.
  Polacy powinni zacząć myśleć w kategoriach kolektywnych, tak jak robią to Rosjanie.

  Jak wiemy, na wojnie zginie paru bydlaków, ale do tego miliony ludzi zwyczajnych, zdezorientowanych, zmanipulowanych, wpędzonych w sytuację bez własnej winy.
  Więc Rosja czeka na stan przebudzenia ludzkości, by wojna mogła być uniknięta i hydra z braku zasilania zdechła sama.

  Ludzie wymieniając się bezgotówkowo usługami i towarami znacznie by przyspieszyli agonię hydry. Wystarczy tylko choćby drobna zmiana świadomości. Czyli kto chce, niech wierzy w Boga i prosi Go o pomoc, a cała reszta niech polega na rozumie, ale tym zdrowym. Czy taki ma u nas jeszcze ktoś?

  Polubienie

  • Cały mój długi komentarz zniknął. Czy ktoś wie dlaczego?

   Polubienie

   • Nowak

    Panie Cezary żaden pejsaty panu nic nie blokuje . Czasami tak jest ,że odbija . niech pan podzieli tekst na małe kawałki i wysle . Wtedy pójdzie.

    Polubienie

  • Nowak

   Cytat :
   Powiem wprost: wierzyć w Boga, respektować Jezusa i Jego Nauki, a wówczas wiele spraw stanie się jasnych. Po prostu oddzielić ziarno od plew, jakimi ziarno zostało zainfekowane.

   Polacy występując przeciw Bogu i Synowi Jego – Jezusowi, zawsze poniosą klęskę. Widzimy to dziś i zrozumiejmy to wreszcie.

   Nana płodzisz duby smalone . Wszystkie najwspanialsze kultury powstały , gdy o Jezucie nikt jeszcze nie słyszał . Attyla tworząc imperium wierzył w Jezusa ? chyba nie , a je utworzył . Oczywiście po jego śmierci upadło , ale nie z tego powodu , że pokazał fakolca Jezusowi .
   W Chinach jest około 35 mln chrześcijan w tym z tej liczby 30 mln protestanci czyli znakomity promil . Buddyzm rozwija się tam bardzo szybko
   ( około 200 mln Chińczyków ) ludzie uprawiają Vipassane i stworzyli dobrobyt bez Jezusa .
   Powiem ci coś nana . Porządni ateiści są w stanie stworzyć państwo mlekiem i miodem płynące , a ty szanowna pani takie bzdety wypisujesz jakbyś była klaryską . Te zakonnice mówią wypisz wymaluj co ty .

   Polubienie

   • Porządny człowiek czy naród, dobrze zorganizowany i ciężko pracujący obojętnie w co wierzący czy nie wierzący jest w stanie osiągnąć sukces. Nie potrzeba do tego Jezusa, choć jeżeli ktoś prywatnie go potrzebuje to jego sprawa. Wiara(nie koniecznie religijna, bo wiara to nie religia a przynajmniej nie tylko) czy niewiara sama w sobie nie jest zła, czasem bywa przydatna(na przykład wiara w uzdrowienie z choroby), zależy jak się ją wykorzysta i jak silna ona jest. Ważne jest to żeby z wiarą w cokolwiek nie przeginać i nie zmuszać do niej innych. Po za tym jak się w coś wierzy to trzeba mieć świadomość że to w co się wierzy(zależy to też od siły tejże wiary) będzie się realizowało w życiu i efekty takiej wiary będą dotyczyły przede wszystkim wierzącego. Jeżeli dana wiara jest negatywna to wierzący krzywdę zrobi ale najwyżej sobie i być może kilku najbliższym osobom. Dlatego jeżeli jako naród polski jako całość będziemy wierzyli że osiągniemy sukces, dobrze się zorganizujemy i będziemy realnie działali w tym kierunku to tak będzie. A jeżeli uwierzymy że jesteśmy tylko i wyłącznie bandą nieudaczników, leni, złodziei, alkoholików, cierpiętników(Polska chrystusem narodów) i niewolników nie umiejących samymi sobą rządzić i potrzebujących obcego panowania(również watykańskiego) to też tak właśnie będzie. Sami jesteśmy panami własnego losu, żaden Joszue ani bóg nam tu nie pomoże ani niczego za nas nie zrobi. Dlatego międzynarodowe żydostwo tak miesza, tworzy różnej maści ideologie aby podzielić i namącić ludziom w głowach by nie mogli skoncentrować się na rozwoju lecz na regresji i walce między sobą. Wiedzą że ludzie zjednoczeni, zorganizowani i świadomi problemu zniszczą ich w ciągu paru dni. Dlatego robią wszystko by ludzi uśpić, zająć czymkolwiek, odwrócić uwagę w dodatku mamiąc ideologiami, które zamiast przynosić korzyści szkodzą. Wszystko w celu utrzymania się przy korycie i zagrabienia jeszcze więcej.

    Polubione przez 1 osoba

   • Metro

    @ przemex
    No nie zgodzę się. Współcześnie przyjmuje się że polityka polityką a religia religią, że są to autonomiczne i nie-pokrywające się sfery. To nieprawda.

    Przede wszystkim: człowiek jest zwierzęciem społecznym, jak krowa, świnia i wiele innych. Człowiek nie jest stworzeniem racjonalnym, przynajmniej zdrowy człowiek nie jest racjonalny. Typowe kategorie poza-racjonalne to Dobro czy Zło. Etyka jest całkowicie irracjonalna.

    Człowiek jest zwierzęciem społecznym i dobrze się czuje w grupie. Dla utworzenia i zachowania grupy w dobrej formie potrzebny jest światopogląd (Weltanschauung), odpowiedzi na pytania: kim jestem, kim jest społeczeństwo, po co żyjemy, itp. Odpowiedzi na te pytania narzuca władza. Społeczeństwo to grupa która ma wspólny światopogląd.

    W ostatnim tysiącleciu w Europie odpowiedzi na te pytania dostarczało chrześcijaństwo, to ono utworzyło nowoczesne społeczeństwa. To chrześcijaństwo było czynnikiem państwotwórczym. Niezależnie czy jest to prawda czy nie (w tym kontekście nie ma to znaczenia), to uczymy się że Polska powstała bo Mieszko z całym państwem przymusowo przyjęli chrześcijaństwo, podobnie uczą się Ruskie, tylko że Włodzimierz się ochrzcił w…. Kijowie.

    Dzisiaj chrześcijaństwo nie jest czynnikiem państwotwórczym, obowiązuje inna, także uniwersalna religia, której fundamenty to teoria ewolucji i „holokaust”. Nie widzimy tej ideologii bo nie ma ona charakteru państwowego tylko uniwersalny, ale to ona ma na Zachodzie decydujące znaczenie.

    Dobrze funkcjonujące państwo potrzebuje ideologii która nada sens istnienia narodowi (każdy nardów to mniej lub bardziej sztuczny but tak jak sztuczna jest każda grupa, np. kibice „Górnika Szczecin”). Baćko Łukaszenka narzucił narodowi „białorusizację” mimo że większość narodu odbiera to jako uciążliwą propagandę. To jest właśnie religia czy część religii która ma uzasadnić istnienie Białorusi.

    Każda religia oparta jest na dogmatach, opisuje jakiś fragment rzeczywistości i trudno od niej wymagać aby była racjonalna. Ale jest potrzebna. Oczywiście najlepiej tworzą ją Żydzi, urodzeni kłamcy (chrześcijaństwo i święty Szaweł to doskonały przykład). Proponuję wrócić do fantastycznego filmu „Tryumf woli” Leni Riefenstahl o tworzeniu takiej religii w Niemczech. Fragmencik z Norymbergi: https://www.youtube.com/watch?v=tgEpnG7b8i4
    lub to: https://www.youtube.com/watch?v=1GQXxhHpMPs

    Czy to zdjęcie: http://img.sadistic.pl/pics/035f86482dbc.jpg

    Chodzi o religię czy ideologię (to to samo). To władza formuje naród i władza powinna nadać narodowi sens istnienia. Przy takich wiecach na miliony osób bledną sztuczki papistów z przemianą dietetycznego chleba w kawałki ludzkiej padliny czy podłego wina w ludzką krew. Taką wspólnotę stworzyli w Niemczech narodowi socjaliści, pewnie dlatego Niemcy bili się jak lwy.

    To jest kluczowa sprawa i ciężko to ująć w kategoriach racjonalnych.

    Polubienie

   • nana

    No i co ci to dało, to wymądrzanie? dlaczego jeszcze Polska nie jest wolna mając takich boCHaterów jak ty? noooo? to ja ci powiem: ponieważ ludzie nawet za cenę fałszywego zbawienia (katolickiego) tzw. duszy nie chcą zrezygnować z wiary w Boga.

    Rzeczywistość to coś zupełnie innego, niż twoje wyobrażenia o niej.

    Właśnie dlatego, że światli ludzie byli świadomi potrzeby posiadania przez tzw. masy wiary w Boga, socjalizm nie likwidował kościołów. Ponad tym, co jest w stanie wytworzyć twój móżdżek, są kolosalne, niewidzialne światy.

    Dla mnie jesteś zwykły prostak i choć się starasz, to jednak nie masz potencjału, bo ten możesz zyskać poprzez rozwój, a nie wymyślanie teorii na własny użytek (czego właściwie chcesz? – czy nie rozumiesz, że świat wg ciebie byłby ubogi, prostacki i ludzie szarpali by się wzajemnie na sztuki? – ale pewnie akurat o to ci chodzi, nieprawdaż?).

    Co do zakonnic, to wiele kobiet pragnących żyć w czystości nie ma po prostu żadnego innego wyjścia niż dołączyć do jakichś klarysek czy innych karmelitanek bosych. I co ci do tego?!?
    To jest częścią co prawda katolickiego planu, ale ty jesteś za mały, by takie poważne rzeczy rozumieć.

    Miałam nadzieję, że WPS jakoś ruszył w ważnych sprawach. Ale przy pomocy byle kogo można załatwiać tylko byle jakie sprawy, a „nowak” czuwa :)))))))))

    Takie nazwiska/nazwy przybierali właśnie starozakonni, jest wpis na WPS na ten temat. Mnie twój zapach czosnku nie przeszkadza, bo żyję według zasad Dekalogu i uważam, że skoro Bóg toleruje istnienie szarańczy i pluskiew, to i „nowaka” też tolerować będzie.

    Człowiek rozumny wie, że nie wolno mu narzucać innym ludziom swojego punktu widzenia – zwłaszcza dotyczących spraw wiary – lecz należy szukać płaszczyzn wspólnych, a takie zawsze są.

    Ja mam rację w tym co piszę i sam to udowadniasz a to chcąc mnie ośmieszyć, a to wyśmiać wagę moich argumentów. Jak to robi typowy zadaniowiec. Już niewiele osób się na to nabiera, choć koledzy po fachu udając obcych piszą komentarze „podpierające”.

    Nie ma innego wyjścia niż odejście Polaków od niszczących nasz Naród sporów na płaszczyźnie religii i zajęcie się życiem codziennym tak, by Naród zrozumiał konieczność wspólnego działania.

    No to jak, „żydku”? zaplułeś się z nienawiści? No popatrz, a mnie twoje upodobanie do czosnku nie przeszkadza.

    Co do Jezusa, to jako prostak nie rozumiesz istoty Ewolucji, istoty Stworzenia i nie możesz wyjść poza swój ograniczony móżdżek. Poza tym to typowe dla starozakonnych, takie nienawistne napadanie na Chrystusa, to ich demaskuje bezwzględnie. Nie mój to problem i to musisz pokonać we własnym zakresie.
    Czyli mamy następną odsłonę jakiejś „jagienki”, tym razem udającej „nowaka”.
    Nie musisz się wysilać z odpowiedzią; ja tu przynajmniej na razie nie będę zaglądać. Szkoda mi czasu na byle co.

    Polubienie

   • Nowak

    Nana na uspokojenie coś weż a jak ja Żyd to ty żydówka .

    Polubienie

   • Nowak

    Widzisz nana z tobą jest taki problem , że jesteś potężnie nerwowa i jak ktoś ma inne zdanie zaraz padają z twojej strony chore wyzwiska włącznie z najgorszymi bluzgami czego doświadczyła pewna pani z USA gdzie ją zwyzywałaś niesamowicie i skutecznie odstraszyłaś od WPS .
    Napisałem swoje zdanie ty masz inne i wierz w Jezusa . Kto ci broni ? . Uspokój się kobieto weż nervosol i będzie dobrze .

    Polubienie

   • Nowak

    Konćząc juz temat pani nany , bo nie chcę żeby przeze mnie dostała nerwicy zacytuję jej najbardziej cudowny fragment jej wpisu . Naprawdę mocno mnie rozbawił .
    „Co do Jezusa, to jako prostak nie rozumiesz istoty Ewolucji, istoty Stworzenia i nie możesz wyjść poza swój ograniczony móżdżek. Poza tym to typowe dla starozakonnych, takie nienawistne napadanie na Chrystusa, to ich demaskuje bezwzględnie. Nie mój to problem i to musisz pokonać we własnym zakresie.”
    Bardzo dziękuję pani nano za super niedzielę . Błagam niech pani tu często pisze na WPS proszę się nie żegnać po raz setny . Czytając pani wpisy nie będę musiał oglądać kabaretu ani mru mru .
    Pozdrawiam .

    Polubienie

   • Nowak

    Podsumowując chciałbym powitać w gronie starozakonnych daumów panów
    Przemexa
    Obudzonego
    Konrada
    Edwarda
    Kosiura
    I moja skromną osobę .
    amen pani nano .

    Polubienie

   • „No nie zgodzę się. Współcześnie przyjmuje się że polityka polityką a religia religią, że są to autonomiczne i nie-pokrywające się sfery. To nieprawda.” – może nie wyraziłem się zbyt jasno i czytelnie i być może nie wszystko ująłem tak jak trzeba bo post pisałem dość szybko ale jest rzeczą oczywistą że państwo musi mieć jakąś uniwersalną ideologię dzięki której będzie spajało naród i uzasadniało sens istnienia państwa. Problem jednak w tym że ideologia/religia ideologii/religii jest nie równa. Jedne mają więcej wspólnego z prawdą inne mniej, jedne są bardziej negatywne i inne bardziej pozytywne i lepiej oddziaływające na psychikę ludzi. Akurat my Słowianie nie musimy opierać własnego państwa na czymś co nazywa się „chrześcijaństwem” lub czymś co nazywa się „teorią ewolucji”, bo obie ideologie mają tych samych żydowskich twórców i są tutaj obce. Mamy własną słowiańską tradycję, kulturę i też nie musi ona być we wszystkim zgodna z prawdą, może być nawet naiwna ale wystarczy że jest dużo pozytywniejsza od cierpiętniczego chrześcijaństwa i jest nasza własna, rodzima, nie przywleczona tutaj przez obcych. Mało tego dzięki niej mamy wiele wspólnego z naszymi słowiańskim sąsiadami, co umożliwia nam stworzenie szerszej wspólnoty słowiańskiej, na przykład federacji lub jakiegoś innego związku czy sojuszu. A przede wszystkim państwo musi mieć taką ideologię aby względnie jednoczyła wszystkich a nie dzieliła naród na frakcje „gorszych” i „lepszych”, na przykład „wiernych”(katolików) i „niewiernych”(ateistów). Po za tym religia powinna być moim zdaniem ograniczona zasięgiem do narodu, w przypadku Słowian do terytorium przez nich zamieszkanego, centralnie sterowane religie globalne, ponadnarodowe stawiające własny interes ponad interes wspólnot narodowych powinny zostać wyeliminowane.

    Polubienie

 15. jacta

  Od zarania dziejów Kościół dążył do supremacji władzy religijnej nad świecką. Cel był prosty: podporządkować władzę świecką Kościołowi by objąć niepodzielnie rządy dusz i wyłudzać kasę. Kościół zawsze będzie zwalczał silną władzę, bo od słabych, zmuszonych do szukania poparcia z ambony da się wyłudzić więcej. Polska była areną, poligonem tej walki. Niestety, w naszym przypadku wygrał ten Kościół. Za osłabienie państwa i podporządkowanie go temu Kościołowi zapłaciliśmy cenę straszliwą, najwyższą w Europie…
  http://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=17525

  Polubione przez 1 osoba

 16. Nowak

  Witaj dobra zmiano . Panie Singer zatrudnij mnie pan do mycia swoich owłosionych plecków pejsatym mydełkiem FA .
  Suma 10 tys PLN na miesiąc mnie zadowoli .
  Waszego prezesa łączą więzy krwi z Chrobrym , a ja jestem spokrewniony z Walerym Sławkiem . Taka fucha byłaby dla mnie dobra .
  I info :
  „U Macierewicza można dorobić z doskoku jako ekspert na umowę zlecenie. 28-latka jest instruktorem nurkowania, przez 6 miesięcy dostała 34 tys. zł. Czyżby doradzała marynarce wojennej albo doradzała w kwestii łodzi podwodnych? Ekspertka od bulgotu. Albo 26-latka, która zarobiła 30 tys. zł w ciągu 5 miesięcy, wydaje opinię „w zakresie sytuacji kadrowej MON”, a to dlatego, iż pracowała i pracuje w biurze poselskim Małgorzaty Gosiewskiej.”

  Polubienie

 17. Nowak

  Najpierw dzieciak okularnik US-maniec pażył kawę Tchibo Singerowi teraz jakaś młoda kobitka następny ekspert .
  Panie Singer widzę przygotowania do jebania Putina trwają i idą pełną parą . Powodzenia i do zobaczenia w Rosji tylko , aby ta parada zwycięstwa była ładniejsza niż ta sprzed kliku dni i najważniejsze za kilka chwil preziem USraela będzie fajna diablica . Proś pan ją , aby nas dopuściła do defilady . Ptaszka kobitka nie ma jak Obama , a więc robienie loda nie wchodzi w rachubę . Szabesgoj Sikorski wymyśli coś innego i się pogodzicie.

  Polubienie

  • Rusofobów mi nie szkoda, PI(e)S ich jebał, najwyżej zdechną gdzieś na Uralu w wojence z Rosją a pies przybłęda z kulawą nogą nawet na grób się im nie wysra a historia o nich zapomni. A Clintonowej zamiast „loda” co innego „polskie elyty” będą robiły, chyba sam wiesz co, coś bardzo przyjemnego, nie chce pisać obscenicznych komentarzy a znając gorącą miłość Kaczyńskiego i jego kamaryli to Hameryki to zapewne fontanny będą tryskały. 😉

   Polubienie

 18. Żydowska gadzinówka Michnika z 20-21.08.2016 zamieściła rozmowę z aktorem A.Sewerynem pt. Wielka Polska mnie przerasta – str. 20-21 (http://wyborcza.pl/).

  Aktor Seweryn wspomina swoich przyjaciół i kolegów z warszawskiego Żoliborza, J.Kuronia, L. i J.Kaczyńskich, z którymi chodził do tego samego liceum im.J.Lelewela. (Ciekawostka: Kuroń i Kaczyńscy mieszkali na tej samej ulicy A.Mickiewicza – żydo-bolszewia potrafiła zadbać o swoich dając im zaraz po wojnie mieszkania w niezniszczonej dzielnicy.) L.Kaczyński odznaczył później swojego starszego kolegę, A.Seweryna, Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski – wszyscy Żydzi, którzy dążyli do likwidacji polskiego PRL, otrzymali takie odznaczenia po 1989r.

  Wywiad z A.Sewerynem istotny jest jednak z innego powodu. Cytuje on wypowiedź swojego przyjaciela, także Żyda, zasłużonego opozycjonisty PRL, autora pomysłu nazwania NSZZ terminem „Solidarność”, Karola Modzelewskiego:

  „bez Kościoła czeka nas w Polsce zgroza. Kościół jest nosicielem wartości.”

  Czeka nas – nas Żydów – zgroza.

  Oto, dlaczego utrzymanie pozycji i roli instytucji Kościoła oraz żydo-katolicyzmu w polskim społeczeństwie jest tak ważne – ważne dla Żydów.

  Polubione przez 1 osoba

  • Nowak

   Panie Darku to jest oczywiste , ale trzeba również o następujących zaniechaniach Gomułki i Gierka napisać .
   Niestety prawda jest taka , że dano możliwość parchatym kształtowania polskiej kultury i bycia w tej kulturze i duchem i ciałem wystarczy prześledzić aktorów pochodzenia parchatego , którzy występowali w takich filmach jak ” Ziemia obiecana ” , „Polskie drogi ” . Przecież nazwisko pan w swoim wpisie u góry wymienił .
   Ktoś tu kilka tygodni temu napisał , że teraz 90 % aktorów to parchaci ,a jak było za Gierka inaczej? . Też było mnóstwo parchatych może mniej , ale było sporo .
   Ani Gomułka , ani Gierek z tym porządku nie zrobił .
   Panie Darku jeszcze raz przykład natury parchacza .
   Z jednej strony jak pan pisał dążył do upadku PRL mącił ile się da zwłaszcza za Gierka , a jednocześnie nieco póżniej wysyłał wiernopoddańcze listy do spasionej świni króla bezpieczniaków . Pan wie kto to jest panie Darku . Pisał nie będę .
   Moim zdaniem jeżeli Gomułka miał trochę jaj i ochoty , aby Polskę uwolnić od żydostwa to Gierek w tej sprawie całkowicie spasował . Nie wiem czy ten Kania co go po cichu niszczył nie jest parchaczem .

   Polubienie

   • Moja wiedza nie pozwala mi na dokonanie oceny, czy brak skutecznego odżydzenia polskiej polityki przez Gomułkę i Gierka wynikał z zaniechań, czy też z politycznej niemocy.
    Proszę zauważyć, że Żydzi dysponowali wieloma możliwościami restrykcyjnymi.
    Np. polskie statki morskie (zresztą wszystkich państw) musiały posiadać ubezpieczenie zawarte w Protection and Indemnity Associations (tzw. Kluby P&I) – towarzystwa brytyjskie, później także amerykańskie, całkowicie kontrolowane przez kapitał żydowski – bez tych ubezpieczeń nie mogły zawijać do portów. Istniało niebezpieczeństwo przejęcia naszych statków, gdyby podjąć próbę procesu odżydzania. (Po 1980r. monopol Klubów P&I uległ osłabieniu, pojawiły się towarzystwa ubezpieczeniowe w innych państwach, w tym w Polsce, ale i one są własnością kapitału żydowskiego.)

    Polecam wysłuchanie wypowiedzi A.Siwaka o marszałku K.Rokosowskim poczynając od czasu: 1:17:45

    W 1955r. głosował za odwołaniem ze stanowiska kierującego Ministerstwem Bezpieczeństwa Publicznego Radkiewicza. Żydostwo wymusiło jednak odesłanie K.Rokosowskiego – Polaka – do ZSRR. Gdyby został, być może wyeliminowałby żydowską IW i takich osobników jak Jaruzelski i Kiszczak.

    Polubione przez 1 osoba

   • Nowak

    Panie Dariuszu dziękuję za odpowiedz . Te materiały przesłuchałem już dwa razy zamieszczał je tydzień temu pan pan Franz .
    Ponadto Siwaka polecam :
    Syndrom gotowanej żaby
    Bez strachu Tom 1 i 2
    od łopaty do dyplomaty

    Polubienie

  • „Kościół jest nosicielem wartości” – chyba nosicielem żydowskich wartości, to co wartościowego jest jeszcze w religii żydokatolickiej zostało skradzione poganom i przeinaczone reszta to judaizm. Manipulują tą religią i z jej pomocą z łatwością bo jest im pokrewna i jest nosicielem żydowskiej tradycji rasowej, toteż łatwo im się w rolę katolików wcielić i krzyżami się zasłaniać. Pytanie tylko dokąd prostolinijni i „pobożni” Polacy będą to kupować?

   Polubione przez 1 osoba

  • nie wyslowiona …PRAWDA ! panie Kosiur:) bez : przebaczania ,bez darowania,bez zapominania wszystkich zbrodni i wszelkiego zla ! Jahvisci bede mieli przewalone w Polin:)

   Polubienie

 19. Nowak

  Panie Darku jak to jest E. Gierek mając do dyspozycji cały aparat państwowy , wszystkich bezpieczniaków pewnie mniej miał wpływ na wojsko nie potrafił rozprawić się z żydlakami przecież nie tak liczną grupą , która albo organizowała sobie jakieś głodówki w Kościołach , albo spiskowa z Usraelem . Ponadto przecież miał doświadczenia związane z rządami Gomułki .
  Nie wiem od którego roku , ale chyba łapę na bezpieczeństwie trzymał Kania i no coś mieszał , aby włos żydlactwu z głowy nie spadł , a Gierka mało to interesowało i ufał Kani .
  Może będę za to skrytykowany , ale w końcowym okresie rządów Gierek wydaje mi się jak dziecko nieco zagubione we mgle , które powoli nad wszystkim traciło kontrolę zawierzając temu Kani . Niestety mocno za to E. Gierek zapłacił

  Polubienie

 20. Nowak

  Przepraszam za tak dużą wpisów , ale jeszcze jedno.
  Popatrzmy jak dziś w 2016 roku Żyd w sposób bezwzględny potrafi jebać opozycję prawdopodobnie fabrykując zarzuty przy całkowitej bierności prawie 40 mln kraju .
  Wróćmy do Gierka . Gdyby działał podobnymi metodami może uratowałby nasz kraj przed parchami . Szansę miał . Nie wiem może odcinano go od informacji i kompletnie nie wiedział co się szykuje ? Być może .

  Polubienie

 21. Pomimo że najpierw Gomułka a potem Gierek byli formalnie pierwszymi sekretarzami to tak czy siak dużą część władzy nadal mieli żydzi, niektóre agendy państwa nigdy z rąk nie wypuścili. Toteż mieli dużo możliwości kopania dołków pod Gomułką i Gierkiem. Na pewno odcinali ich od części informacji, szczególnie tych wrażliwych dla żydów, to pewne. Ale też manipulowali oboma właśnie poprzez kontrolę dróg informacji. Być może też że obaj nie mieli dość odwagi żeby ostatecznie rozwiązać problem żydowski w sposób radykalny. A wpływy żydostwa za granicą, zarówno na zachodzie jak i wschodzie, które mogłoby się zemścić w razie próby rozprawy z żydostwem w Polsce w sposób zdecydowany i radykalny też nie pozostają bez znaczenia. Możliwe więc że po prostu nie mieli zbyt dużego wyboru, zrobili tylko to co było w ich mocy.

  Polubione przez 1 osoba

 22. julius

  Każdy kto pretenduje do bycia członkiem organizacji nacjonalistycznej a zwłaszcza jej gremium przywódczych na każdym szczeblu zarządzania powinien dobrowolnie poddać się lustracji genetycznej aby wykluczyć jakiekolwiek podejrzenie o bycie żydem, nawet paruprocentowym.

  Polubione przez 1 osoba

 23. Nowak

  Niedawno w parchatym pisemku historycznym parchacze wysmażyli potężny artykuł o tym , że towarzysze PZPR za czasów Gomułki i Gierka pili najwięcej wódki . Myślałby kto , że pejsy typu Szechter , Bolek i cała ta zgraja to abstynenci . Pokaz ich trzeżwości i uzębienia Szechtera mieliśmy w Magdalence . Manipulują pejsy za pieniądze Sorosa .
  Przemexie dlatego Łukaszenka zarządził kilka lat temu dokładne sprawdzanie wszystkich urzędów czy aby jakieś parchy się tam nie zagnieżdziły .

  Polubienie

  • paziem

   I ciekaw jestem jaki był wynik tego przeglądu i jakie jego następstwa według pana wiedzy?

   Polubienie

   • Nowak

    Panie Andrzeju taką kontrolę prezydent Białorusi na pewno zarządził od najniższych szczebli do tych najwyższych . Jakie były jej efekty pojęcia zielonego nie mam , ale pewnie pozytywne ponieważ gospodarka białoruska mimo problemów rozwija się . Wystarczy na Białoruś pojechać i się samemu przekonać . Byłem tam i wiem dobrze jak jest .
    Po drugie wcale to nie oznacza , że na Białorusi żydów nie ma . Oczywiście jak to parchy dupę liżą Łukaszence np niejaki Szapiro . Teraz pytanie czy Łukaszenka daje się nabierać na to lizanie dupy , czy też nie ?
    Gdyby doszło do takiej sytuacji jak na Ukrainie ten Szapiro pierwszy by Łukaszence jajka urwał .

    Polubienie

   • paziem

    Żydzi na Białorusi i w Rosji, to problem groźniejszy niż się wydaje. Szczególnie na Białorusi, bo to kraj mniejszy i programowo zbudowany na wielokulturowości, a dodatkowo to niemal „ziemia święta” różnych odcieni żydostwa, bo miejsce urodzin bardzo wielu wpływowych( żyjących i nieżyjących Żydów). Podobnie jak Janukowycza, tak i A.Łukaszenkę kusi żydostwo”europejskością i liberalizmem”, i niestety ostatnio spostrzegam z niepokojem, że to kuszenie zaczyna ( samobójczo) być brane pod uwagę przez czynniki władzy białoruskiej.
    W Rosji problem Żydostwa też jest poważny i nierozwiązany( pozostają ciągle obecni w finansach, gospodarce, edukacji i kulturze- a więc w dziedzinach oprócz sektorów siłowych, najbardziej istotnych). Żydostwo już przygotowuje przedpole i zaatakuje bardzo przebiegle i z determinacją w ciągu najbliższych 2 lat starając nie dopuścić do reelekcji W.Putina na prezydenta. Gdyby tylko mogli, Żydzi zamordowaliby Putina z jeszcze większą chęcią i okrutnością niż cara Mikołaja II i jego rodzinę.

    Polubienie

   • Nowak

    Panie prezesie dziękuję za poświęcony czas i mądry wpis .
    Muszę coś jeszcze zaznaczyć . Na Białorusi byłem wtedy gdy wydawało się ,że Łukaszenka ma metrowe jaja . Niestety dziś skurczyły mu się do 20 cm.
    Dlaczego , o tym pan dokładnie napisał . Dodam , że pisałem o tym w temacie siwego gołębia , że są bardzo niepokojące symptomy :
    1. Chłodna pomoc werbalna dla Putina w sprawie Ukrainy . Łukaszenka jeżdził tam i spotykał się na początku z tamtejszymi parchami ( mylę się ?).
    2. Skomlenie ministra finansów Białorusi o pożyczkę od MFW . Wiadomo było ,że parch nie da nawet 1 USD tłumacząc to pierdoleniem , że Białoruś nie spełnia warunków politycznych i ekonomicznych .
    3 .Wreszcie i to mnie najbardziej wkurwiło szukanie jakiegoś zbliżenia z polskimi syjonistami . Po jaką cholerę ? . Nie wiem . Kiedyś Łukaszenka był twardy potrafił parchaczy opluć dziś podaje rękę siwemu.
    4. Na marginesie wspominam coraz częstsze występy chórów wojskowych z Usraela . Przypadek ? może i tak .
    W piątek będę w Moskwie wycieczka ) . Ciekawe rzeczy się dzieją . Wczoraj została tam oblana fekaliami jakaś antyputinowska cipcia . Parchate media w Judeopolonii już grzmią na ten temat no i pewnie oblał ją Putin .
    Bodajże jest taki dziennikarzyna syjonistyczny w okularkach nie pamiętam , ale chyba Jerzy Marek Nowak się nazywa . On pewnie w mediach parchatych zacznie Łukaszence bić prawa , a mi z tego powodu nie do śmiechu .

    Polubienie

 24. janex

  Sam fakt że na neon24 wszyscy żydzi przefarbowali się nagle na katolików i siedzieli sobie u żydka helena aka moher mówi samo za się.

  Partyzanta za to że to co oczywiste jak na dłoni zauważył ,zbanowali.
  O tym można by było pisać i pisać ,obserwuję to co pisze WPS się sprawdza ….

  Parchrnia24

  Polubienie

  • janex

   Uny NIBY tam na neonie ich trzymały jako „niby” folklor jak niby pisał un SL który wszystkich polaków wytępił szukając „niby” żyda.
   Żydom skasowali tylko konto rangera który pod innym nickiem jest tam dalej tylko dlatego że napisał prawdę „Otrzymalem chrzest ale do konca pozostalem zydem jak wszyscy apostolowie”
   http://ranger.salon24.pl/658766,otrzymalem-chrzest-ale-do-konca-pozostalem-zydem-jak-wszyscy-apostolowie a talbot się nie przyznał i dalej żyje razem z innymi i na czołówkę go.

   Obserwacja neon i „katolików” wystarczyła mi w zupełności do tego aby zauważyć prawdę o której pisze WPS, hmm dzięki parchatym manipulacją niby chrześcijan z neonu ,przejrzałem na oczy.

   Polubienie

  • Nowak

   Zdjęcie to pokazywałem wielokrotnie znajomym PIS – dzielcom , z którymi nie raz lałem się po pysku po alkoholu .
   Oto ich wypociny :
   „No wiesz to jest patriota – działał w KOR .Popierała go sama Walentynowicz . On kocha Polskę , a w tym okrągłym stole to musiał brać udział , bo go zmusili i tylko on jako jedyny patriota bronił interesów Polski przy tym okrągłym żłobie , gdy cała reszta nas sprzedała .”
   Nie dziwcie się komentatorzy WPS , że po wypiciu pół litra leję PIS- dzielca po pysku . Zdarza się , że mi odda , bo jednak to nie są takie cipcie jak Boni i się chodzi z podbitym okiem , ale nie żałuję .

   Polubienie

 25. Ten oblesnyTYP,nie ma najmniejszego problemu KLAMAC
  w zywe oczy. Zapieral sie,ze nie bral udzialu w zdradzie Polski,i etnicznych Polakow. Mam na mysli „kartofla”.

  Polubione przez 1 osoba

 26. Toronto

  R.Dmowski twierdzil – cytat: „Katolicyzm nie jest dodatkiem do polskości, zabarwieniem na pewien sposób, ale tkwi w jej istocie, w znacznej mierze stanowi jej istotę. Usiłowanie oddzielenia w nas katolicyzmu od polskości, oderwania narodu od religii i od Kościoła jest niszczeniem samej istoty narodu” (Zrodlo: http://e-civitas.pl/dmowski-a-kosciol-6/).

  Ja z kolei twierdzilem, ze chrzescijanstwo jest dodatkiem do polskosci, poniewaz jako narod jestesmy Slowianami, posiadamy slowianska kulture i obyczaje liczace ponad 10 tysiecy lat, a przede wszystkim posiadamy slowianskie korzenie okreslone w DNA (haplogrupa R1a1a), wspolne z mieszkancami Indii i Iranu, ktorzy tak jak Slowianie wywodza sie od cywilizacji Ariow, podczas gdy chrzescijanstwo na ziemiach polskich pojawilo sie dopiero w IX i X wieku – w IX wieku byla misja Cyryla i Metodego na poludniowych krancach dzisiejszej Polski, natomiast w X wieku ksiaze Mieszko I przyjal oficjalnie chrzest od Czech, czyli od kraju sasiedniego, a nie od Watykanu, ktory w tamtym czasie wspieral polityke germanska i kolaborowal z cesarzem niemieckim Ottonem I , ktorego uczynil cesarzem cesarstwa rzymskiego w 962r.

  Jesli chodzi o scislosc to przez ostatnie 1000 lat w Polsce rozkrzewiala sie wiara w Jezusa Chrystusa – Boga i wiara w Jezusa Chrystusa tkwi w istocie polskosci i odgrywa znaczna role, wiec atak na Jezusa Chrystusa jest rowniez atakiem na polskosc.
  KK z kolei przechodzil swoje wznosy i upadki na przestrzeni wiekow, a po Soborze Watykanskim II (odbyl sie w latach 1962-1965) KK stal sie ZYDO-MASONO-LIBERTYNSKA SEKTA RELIGIJNA nawolujaca do GLOBALIZACJI, czyli zaprowadzenia ZYDOWSKIEGO PORZADKU SWIATA.
  Istnieje rowniez zasadnicza roznica miedzy nauczaniem przedsoborowym KK opartym na teologii katolickiego kaznodziei i filozofa Tomasza z Akwinu jaka obowiazywala w KK przez VII wiekow, a nauczaniem posoborowym opartym na ideologii niemieckiego jezuity K.Rahnera i posoborowej zydo-masono-libertynskiej sekty katolickiej.
  W zwiazku z tym trzymanie sie twierdzenia R.Dmowskiego w dzisiejszych czasach jest NIEAKTUALNE, poniewaz Watykan to obecnie SIEDZIBA ANTYCHRYSTA.

  Toronto, Kanada

  Polubienie

  • Boleslaw Deperas

   obecny!!! holokaust ekosystemu Ziemskiego z calym Ziemskim inventarzem jest dokoywany wlasnie przez tych trzech obrzezanych biblijnych bogow wymyslonych(obiawionych ) nad jordanem .Jesli rodzaj ludzki nie zlikwiduje ,pozbedzie sie tychze obrzezanych bogow .to ….Slowianie ( Rasa Biala) bedzie juz w baaaaardzo krutkim czasie unicestwiona! poprzez globalny zakaz zwiazkow heteroseksualnych .Te zlowrogie sygnaly sa juz glosno slyszane z ust Episkopatu i koszernej swiatowej grzybni

   Polubienie

 27. volviak19

  rzed chwilą ·
  Ma byc krach rynków finansowych, brak gotówki w bankomatach i związane z tym rozruchy,może przygotowują się do wysłania na upadlinę.Byc może będą wcielać do armii muslimów, których już przeszkolono, po to ich sprowadzono. Tylko coś mi nie pasuje- po kiego zapas na 10 dni: gotówki i jedzenia, przecież w przypadku wojny taki zapas, to tyle co nic.Może Yellowstone ma pierdyknąć i zjadą do Jewropy jankesy, albo żydzi z Izraela, bo okaże się że Turcja z Iranem szykuje na nich bomby- nie wiadomo zagadka- a może unia padnie: kto ma jakieś pomysły, niech tu podaje.
  Tom Simon
  Niemcy czasowe przywrócenie armii poborowej , dyskutowane jutro 24 sierpnia !
  Niemcy korygują swoją politykę obronności w reakcji na falę ataków terrorystycznych w Europie. Chcąc poprawić bezpieczeństwo w kraju, Niemcy rozważają przywrócenie poboru do wojska. Wprowadzają również nowe środki i strategię, został opracowany nowy projekt obrony cywilnej, który pod obrady komitetu parlamentarnego trafi we środę 24 sierpnia.
  W środę na spotkaniu rządu będzie omawiana rola cywilów w nowej strategii obronnej Niemiec. Nie ma jednak w planów, aby przywrócić obowiązkową służbę wojskową na stałe.
  Plan reaktywacji poboru wyciekł do mediów niemieckich wraz z papierami dotyczącymi komunikacji i infrastruktury.
  PAP
  CO JESZCZE OPRÓCZ DYSKUSJI O WZNOWIENIU POBORU DO BUNDESWEHRY ODBĘDZIE SIĘ JUTRO
  🙂 „rola cywilów w nowej strategii obronnej Niemiec.”
  ładnie zawoalowana nazwa przywrócenia obowiązku poborowego do armii …… ROLA CYWILÓW…….. 🙂
  i coś ważnego zestawienie informacji z Niemiec z ostatniego miesiąca
  1 – EWAKUACJA NIEMIECKICH REZERW ZŁOTA Z FRANCJI DO NIEMIEC
  2 – NOWE ROZPORZĄDZENIA NAKAZUJĄCE NIEMIECKIM CYWILOM GROMADZENIE ZAPASÓW JEDZENIA WODY I GOTÓWKI NA PRZEŻYCIE 10 DNI
  3 – INFORMACJA O PRZYWRÓCENIU OBOWIĄZKOWEJ SŁUŻBY WOJSKOWEJ W NIEMCZECH
  PO MOJEMU TO SĄ PRZYGOTOWANIA DO WOJNY !
  WIECIE CO WAM POWIEM, NIKT W TO NIE UWIERZY MOŻE MAŁY PROMIL CHOĆ WAM TO PISZĄ ………. NAWET JAK SIĘ ZACZNIE TO 90% LUDZI NIE BĘDZIE W TO CHCIAŁA UWIERZYĆ NAWET JAK IM W TV POKAŻĄ RELACJE MOŻE PO 24 GODZINACH … A NIEKTÓRZY JAK IM NA ŁEB SPADNIE POCISK.
  NA SEKUNDY PRZED ŚMIERCIĄ UWIERZY ŻE WOJNA …..70 LAT SPOKOJU WZGLĘDNEGO ZROBIŁO SWOJE.

  Polubienie

 28. Toronto

  Dariusz Kosiur napisal:

  Cytat 1: „Chrześcijaństwo (żydo-chrześcijaństwo – żydo-katolicyzm) wywodzi się z judaizmu”.

  Pytanie 1 do towarzysza bolszewika D.Kosiura:
  Co ma wspolnego chrzescijanstwo z mitologia wyznawcow bozka „jahwe” i judaizmem upodobnionym do religii ?

  Cytat 2: „Jezus – Żyd, jego matka, Maria z Nazaretu – Żydówka”

  Pytanie 2 do towarzysza bolszewika D.Kosiura:
  Prosze podac cytat, w ktorym Jezus Chrystus mowi o sobie, ze jest Zydem ?

  Cytat 3: „Uzupełnienie dla oenerowskiej młodzieży” z dopiskiem
  „Tej wiary bronić trzeba woła ks.J.Międlar”

  Pytanie 3 do towarzysza bolszewika D.Kosiura:
  Prosze podac cytat, w ktorym miejscu ks.J.Miedlar podaje informacje zawarte w „uzupelnieniu dla oenerowskiej mlodziezy” ?

  Polubione przez 1 osoba

  • Nowak

   Towarzyszu syjonisto Toronto czy tobie się nudzi już u Maciejczyka czy Maciejczyk kopnął się w tłustą dupę i znowu pchasz swoją mordę do WPS . Człowieku dostawałeś już ze 100 banów , ale ciągle śmierdzielu tu się wciskasz . Nie masz innej roboty , nudzisz się ? . Człowieku ty jesteś pierdolnięty i pisze to poważnie .

   Polubienie

   • Toronto

    Towarzyszu bolszewiku Nowak,

    Wasz idol W.Putin jest SYJONISTA, poniewaz utrzymuje bliskie stosunki z syjonistami z Izraela m.inn. z B.Netanjahu, z syjonistami z Chabad-Lubawicz, ktorych przedstawicielem jest rabin B.Lazar i z syjonista Mosze Kantorem (przyjaciel W.Putina, rosyjski zyd, ktory wzbogacil sie na wykupie za bezcen majatku po bylym ZSRR oraz jest prezesem europejskiego kongresu zydow – filia swiatowego kongresu zydow w Europie).
    W zwiazku z tym i wy towarzyszu bolszewiku Nowak jestescie posrednio syjonista, bo wspieracie waszego towarzysza bolszewika i syjoniste W.Putina.

    Jesli chodzi o mnie to nie mam ani znajomych, ani kolegow zydow i uwazam zydostwo za wroga Polski i Polakow numer 1, podczas gdy wasz idol W.Putin po zostaniu prezydentem w 2000r wlaczyl „zielone swiatlo” na ponowne osiedlanie sie zydostwa w „Rosji” , zapalal menore w synagodze w Moskwie, nagrodzil rabina Pewznera zlotym medalem za krzewienie judaizmu w „Rosji” etc oraz na poczatku 2016r po rozmowie ze swoim kolega Mosze Kantorem zachecal zydow z Europy, zeby emigrowali do „Rosji” w zwiazku z nasilajacym sie „antysemityzmem” w Europie.

    Poza tym zauwazylem u was towarzyszu bolszewiku Nowak, ze stosujecie LOGIKE TALMUDYCZNA co jest cecha charakterystyczna zyda, chociaz nie wykluczam rowniez, ze odziedziliscie pewne cechy charakteru po przodkach w linii zenskiej i gledzicie na forum WPS bez sensu jak stara dewota lub chlopo-baba i to juz od dluzszego czasu, co tym bardziej wskazuje na powiklania w cechach genetycznych i objaw chorobowy.
    Ten wasz jad towarzyszu bolszewiku Nowak zre was od srodka i grozi zawalem.

    Polubione przez 1 osoba

   • Nowak

    Przecież to jest skończony idiota .

    Polubienie

 29. julius

  Dodaje, że celem obozu narodowo-radykalnego, do którego należy, jest krzewienie tego, co narodowe(jakiego narodu), poprawne historyczne(czyli historia pisana przez kościół) i wyzwolenie Polski z niewoli(czyjej niewoli i w jaki sposób). – Polsce zagraża m.in. seksualizacja programu edukacyjnego, czy targanie się na dzieci nienarodzone. Bardzo niebezpieczny jest też liberalizm katolicki – stwierdza.( Nie poruszył tematu największych zagrożeń dla Polski)
  – Obóz narodowo-radykalny nie ma tendencji antysemickich(kośćiół nie moze być antysemicki, czy jest to wypowiedź w imieniu ONR czy Watykanu). Odrzucamy ksenofobie i rasizm. Jeżeli jesteśmy uprzedzeni to nie do ludzi a do ideologii, które mogą nam zagrażać – podkreśla. (jakie ideologie)
  Ks. Międlar tłumaczy, że obecnie zostały na niego nałożone rozmaite zakazy, lecz milczenie byłoby dla niego „sprzeniewierzeniem wobec Kościoła”( dlaczego nie względem narodu polskiego). (Telewizja Republika jednak go dopuściła na wizję)
  – Ściganie za wygłoszenie niepoprawnego kazania to coś nowego. To sprawa bezprecedensowa. Obawiam się, że moja sprawa jest początkiem w politycznej grze – mówił na antenie Telewizji Republika ks. Międlar.(między kim ta niby polityczna gra przebiega)
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ks-miedlar-polska-nie-jest-wolnym-krajem/53j15n

  Polubienie

  • Toronto

   re: Julius,
   W/g informacji zamieszczonych przez „onet.pl” ks.J.Miedlar mowi ogolnikami, bo za nazywanie rzeczy po imieniu groza mu kary z wiezieniem wlacznie i zydowski wymiar niesprawiedliwosci w Polsce moze mu wytoczyc proces pokazowy i przykladnie ukarac – np. E.Maciejczyka uratowal paszport amerykanski.
   Ze wstepnych dzialan prokuratury w Bialymstoku i wypowiedzi zydowskiego biskupa, a takze z wielokrotnych wypowiedzi zydowskiego przydupasa A.Dudy wynika, ze ZYDOSTWO U WLADZY W POLSCE prowadzi walke z polskim nacjonalizmem i jednoczesnie zamienia Polske w JUDENLAND oraz narzuca Polakom ZYDOWSKI PORZADEK SWIATA.

   Glownym celem Polakow powinna byc walka z najwiekszym wrogiem Polski jakim jest ZYDOWSKA ZARAZA zagniezdzona w Polsce na stanowiskach panstwowych oraz w organizacjach publicznych (prasa, radio, telewizja, fundacje etc) i w zjudaizowanym KK w Polsce.
   Polacy stanowia wiekszosc w Polsce i nie powinni pozwolic na to, zeby garsc zydow rzadzila Polska i Polakami.

   Polubione przez 1 osoba

 30. Mirka

  Czystość rasowa i poczucie narodowe to podstawa egzystencji Słowian , żyd podszywa się pod różne narody .

  Polubienie

 31. Mirka

  Religia każda to narzędzie wladzy żydów , oni ją wykreowali w 100%, czego dowodem jest religijna parszywa sugestia , żebyś oddał im jeszcze swój płaszcz gdy oskubia cię że wszystkiego oraz nadstawil swój drugi policzek gdy dostaniesz kopa w jeden . To jest żydowskie „prawo do obrony” sugerowane niezydom , żeby potulnie i pokornie znosili terror okupanta , a dopiero po zgniciu ciała nastapi zmartwychwstanie i sprawiedliwośc Boga , który spokojnie sobie patrzy jak żydzi gnebia i mordują tych , którzy nie chcą się im podporządkować . Taki jest cel religii , uległość , pokora i naiwnosc dziecka wszystkich narodów . A najlepiej , żeby nie było odrębności rasowych , narodowych ,żeby wszyscy mezczyzni i kobiety byli już homosiami , zboczencami od dzieciństwa , księża to pedalstwo, pedofilia albo kobiety na boku . Bez religii żydzi nie mogliby pasozytowac .

  Polubienie

 32. Pingback: W co gra Jacek Międlar? | hubalblog

 33. zorbaG22

  Nana, Nowak oboje lekko błądzicie a wynika to z wielowiekowego zakłamywania historii i wbicia Polakom do głów kłamstw historycznych. Najogólniej mówiąc katolicyzm to nie chrześcijaństwo. Najdobitniej wyraził to Wojtyła-Katz słowami „ kto wyznaje Chrystusa wyznaje judaizm” ale… Chrześcijaństwo w rozumieniu kulturowym to bezpośrednia historyczna kontynuacja kultury antycznej, przetrwało w tej prawdziwej formie jako ryt wschodni w pn Afryce, na Bliskim wschodzie w takich krajach kolebkach jak Syria, także w Serbii, Bułgarii, w Rosji , Grecji.
  W Polsce wykończone definitywnie w czasie II RP kiedy cerkwie płonęły jak zapałki a kościoły zbyt chrześcijańskie, średniowieczne przebudowywano wg. wytycznych przynajmniej wewnątrz. Przypomnę że tzw.papież [ też herezja ] zacierał swoje kosmate łapki kiedy gratulował ekipie Lenina skutecznego podboju Rosji i też cerkwie płonęły. Wywołało to później wściekłość Stalina który jako wieloletni badacz pisma świętego poprawnie odczytał „wymiar duchowy” judajskiej rewolucji komunistycznej.
  Chrześcijaństwo zamordowali żydzi europejscy płacąc swego czasu Turkom za zniszczenie Bizancjum i ta ekspansja trwa cały czas. To katolicy w tej chwili mordują Chrześcijan na całym świecie.
  Szanuję tych którzy traktują Chrześcijaństwo historycznie lub trwają w kulcie pierwotnego rytu z daleka od rządu światowego który właśnie posługuje się herezją rzymsko-katolicką dokonując ludobójstwa na całym świecie. Mało tego watykan pozwolił sobie na rzucenie wyzwania narodom tworząc to coś posoborowe co jest – kabałą, satanizmem, talmudem wszystkim tylko nie Chrześcijaństwem ani nawet nie heretyckim katolicyzmem czy protestantyzmem.
  Była epoka neolitu, brązu, tę obecną chyba ktoś nazwie epoką pełzającego judaizmu lub inaczej komunizmu talmudycznego i jakby nie kombinować katolicyzm będzie duchowym wyrazem tej nędznej epoki.
  A już fachowo to powiem że te budynki masońskie zwane w Polsce kościołami są pozbawione cech kościołów chrześcijańskich, o jakimkolwiek sacrum mowy nie ma w tych przybytkach, mają bardzo okultystyczną wymowę i naszpikowane są elementami zapożyczonymi z architektury tajnych bractw, czcicieli sił ciemności, krwawych rytuałów i to nie jest przypadek. Najlepiej jak ludzie zapomną o antycywilizacji łacińskiej i ratują co się jeszcze da z WŁASNEJ spuścizny historycznej sprzed tej „cywilizacji”zanim oni, nasi obcy kulturowo okupanci to wszystko zrównają z ziemią.
  Od 15 a szczególnie w 17 wieku programowo przykrywano w Polsce kościołami wszelkie historyczne punkty, wykopane podczas budowy relikty świadczące o historii naszej ziemi były niszczone, na początku rebelii Solidarności i JPII wstrzymano prace archeologiczne i rozwiązano grupy badawcze które zajmowały się historią średniowieczną, od tego czasu datuje się też lekceważące hehe mówienie o Polsce średniowiecznej jako kraju nieokrzesanych pogan w podartych gaciach a te ich obecne „rekonstrukcje historyczne „ reżyserowane są na podobieństwo westernów o dzikich Indianach i cywilizowanych kowbojach.
  Trudno, w tych warunkach trzeba samemu uzupełniać wiedzę a nie karmić głowy bajkami z głównego ścieku.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.