Ostrzeżenie przed prowokacją CIA/Mossad na terenie Polski przeciw Rosji

Polska-RosjaByły komandos, oficer kontrwywiadu wojskowego w 1bsz w Dziwnowie /Polska/, kpt. Michał Jarzyński ostrzega Polaków i Rosjan przed możliwą prowokacją służb USA i Izraela zmierzającą do zainicjowania konfliktu zbrojnego między Polską i Rosją.

W środę, mijającego właśnie tygodnia, wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński zapytany o powody utrzymującego się zawieszenia MRG odpowiedział, że nie może ujawnić wszystkiego, o czym „raportują polskie służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo”.

______________________________________________________

Skoro Zieliński nie może ujawnić wszystkiego, o czym „raportują polskie służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo” /czytaj: niebezpieczeństwo/ ja to zrobię /nie wiąże mnie tajemnica państwowa/.

Jako były ekspert kontrwywiadu wojskowego ds. walki z dywersją, w tym dywersją ideologiczną / współczesna wojna informacyjna/ oraz były oficer kontrwywiadu wojskowego 1 batalionu szturmowego w Dziwnowie, kontrwywiadowczo odpowiedzialny za komandosów tej jednostki przeznaczonych do prowadzenia działań na głębokich tyłach wroga oceniam, iż ta sztucznie utrzymywana sytuacja na granicy z obwodem kaliningradzkim, wskazywałaby, że właśnie w tym miejscu przygotowywana jest przez służby specjalne CIA/Mossad operacja specjalna przeciwko Rosji mająca na celu wciągnięcia ją do wojny z Polską poprzez prowokację – co symptomatyczne i bardzo niebezpieczne, przez bezkarnie buszujące w Polsce, przy cichym przyzwoleniu polskich władz i ich agentury umieszczonej w najwyższych konstytucyjnych organach władzy w Polsce.

zydzi-kierowanie-swiatemRzecz w tym, iż doprowadzono w Polsce do sytuacji, w której Polacy nie mają w Polsce nic do powiedzenia, a władze w Polsce to kukiełki Waszyngtonu.

O działaniu obcych służb specjalnych /CIA/Mossad/ przekonaliśmy w czasie śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej, gdzie prowadzący to śledztwo oficer z Prokuratury Wojskowej spotykał się tajnie z oficerami z CIA. Prokurator Przybył, który to ujawnił, by nie dopuścić do wciągnięcia go w te rozgrywki sfingował samobójstwo, co prawdopodobnie uratowało mu życie.

Na marginesie przypomnę, iż jedną z bardzo istotnych hipotez tego śledztwa, której nigdy nie zweryfikowano operacyjnie i procesowo był fakt, iż za tą katastrofą stali Amerykanie (https://monitorpolski.wordpress.com)

Naszą bronią przeciw temu, o czym wyżej napisano, jest informacja i demaskacja, co niniejszym czynię, zresztą zgodnie z treścią mojej wcześniejszej Odezwy (https://opolczykpl.wordpress.com/):

2. Demaskujmy agenturę okupanta! Okres konfliktu sprzyja ujawnianiu się agentury – wykorzystajmy to do wyczyszczenia przedpola.

4. Nie dajmy się sprowokować, ani przez antypolskie działania organów władzy publicznej – sejm, rząd i inne naszpikowane obcą agenturą i działające na ich zlecenie i w ich interesie, ani też przez działające z nimi w jednej drużynie i sterowane zza oceanu i Zachodu organizacje pozarządowe/różne stowarzyszenia, fundacje itd., będące tak naprawdę „zagranicznymi agentami’.

 

Michał Jarzyński

_________________________________

Od Redakcji WPS

Informacji oraz podejrzeń kpt. Michała Jarzyńskiego nie należy bagatelizować.

Żydowskie media informują, że rząd NRF, po raz pierwszy od zakończenia wojny, zachęca swoich obywateli do robienia zapasów żywności, które winny umożliwić przeżycie co najmniej 10 dni na wypadek poważnych zdarzeń – czyli działań wojennych. Akcja zachęcania ma być prowadzona także w przedszkolach i szkołach, ponieważ dorośli obywatele nie wierzą w konflikt wojenny. Dokumenty MSW NRF przewidują także ograniczenia w ruchu publicznym, co ma umożliwić łatwiejsze przemieszczanie się pojazdów wojskowych. (http://wyborcza.pl/)

Niemieckie społeczeństwo dalekie jest od nastrojów wojennych, a już z całą pewnością nie występuje w NRF rusofobia ani antyrosyjskość, które – niestety -, w znacznej mierze udało się żydowskiemu reżimowi IIIRP wywołać wśród wielu politycznie nieświadomych Polaków. Niemieccy politycy, niemieckie społeczeństwo, opowiadają się za szeroką współpracą z Rosją. Podobne poglądy i nastroje dominują w wielu zachodnich państwach. Można zatem przypuszczać, że syjonistyczne ośrodki USA, Wlk.Brytanii i Izraela, zmierzające wszelkimi sposobami do wywołania konfliktu z Rosją na terenie Europy, głównie w jej środkowowschodniej części, podejmują wysiłki w celu wzniecania nastrojów zagrożenia wojną przez Rosję i niechęci do Rosji. Stąd istnieje poważne prawdopodobieństwo przeprowadzenia przez CIA/Mossad antyrosyjskiej prowokacji z obszaru Polski.

Nie można także nie zauważyć charakterystycznego zjawiska, że koncesjonowani „narodowcy” np. kierownictwo Ruchu Narodowego, ks.J.Międlar, i inni, wskazują, zgodnie z wytycznymi swoich syjonistycznych mocodawców, że główne zagrożenie – zorganizowany atak idzie ze Wschodu. Mimo, że coraz więcej świadomych politycznie ludzi źródło wszelkiego zła lokuje w trzech państwach: w USA, Wlk.Brytanii, Izraelu – w centrach światowego kapitału i syjonizmu. A więc zło idzie z Zachodu – zresztą jak zawsze w naszej historii. Dzieje się to w sytuacji, gdy w wielu krajach Europy zachodniej, a także w samych USA, coraz częściej obywatele wyrażają swój sprzeciw wobec syjonizmu, wobec żydowskich rządów, wobec kryzysogennego żydowskiego kapitalizmu. Międzynarodowy Żyd – światowa żydowska finansjera zdaje sobie sprawę, że potęgujący się kryzys gospodarczy i polityczny – nieodwracalny pod jej rządami ! -, będzie sprzyjał rosnącej presji społecznej oraz niechęci wobec żydostwa. Jedyną obroną MŻ jest odwrócenie społecznej uwagi od rzeczywistych przyczyn współczesnego regresu cywilizacyjnego i od jego winowajców. A czy istnieje na to lepszy sposób niż zainicjowanie wojny lub wielu konfliktów wojennych – ? – część z nich już trwa.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

120 Komentarzy

Filed under Polityka

120 responses to “Ostrzeżenie przed prowokacją CIA/Mossad na terenie Polski przeciw Rosji

 1. Nowak

  Myślę podobnie jak pan Kapitan , że coś wisi w powietrzu .
  Mało tego powiem bardziej coś grubego szykują syjoniści coś w Rosji . Patrz parchy w mediach judeopolonijnych trąbią też w niemieckich ,że w Moskwie ktoś oblał pipuńkę dziennikarkę antyputinowską gównami .
  Bardzo będzie teraz kobitka pokrzywdzona . Media w Polsce już parchate gardła drą , że zrobił to ktoś z otoczenia prezydenta Rosji .
  Wisi coś w powietrzu .
  Teraz WPS mi wybaczy ale nie na temat :

  Polubienie

   • paziem

    Ach, jak się żali Ryfka, że ją gównem oblali, tylko szczęśliwa jest, że jej tych dwóch butelek wina, co to miała w torbie nie potłukli, albo nie daj Boże…wypili ! Dobrze, że – jak przyznaje- ona „sportsmenka”, więc pobiegła i … ocaliła winko. Zuch krasawica, nie udało się „zamachowcom” Putina :)))

    Polubienie

   • Nowak

    Świetny komentarz panie prezesie . Szkoda tylko , że zamachowcy Putina nie żywili do ryfki chociaż troszkę uczucia , bo wtedy oblali by ją odchodami mućki tej z serialu ” jak rozpętałem II wojnę światową ” . Mniej by śmierdziało , bo ludzkie gówno jest najbardziej ohydne i tutaj dla Ryfki nie było litości .
    Skoro jednak ludzie pracują przy opróżnianiu szamba żyją to i ryfka przeżyje .
    Oczywiście od wczoraj w pejsatych mediach wielki aj waj . w Judeopolonii żadnej żdzirze syjonistycznej takie oblanie gównem nie grożi . Niech by tylko jakiegoś pejsa oblano takim smrodkiem -skończyłby gorzej jak lider Zmiany .

    Polubienie

   • Nowak

    Oczywiście skończyłby strasznie ten co takiego parchacza by oblał takim syfem . Swoją drogą to mi się marzy , żeby u nas ktoś oblał jakiegoś żydka najlepiej pookrągłostołowego sokiem pomidorowym . O moskiewskim gównie nawet nie marzę i nawet nie śnię .

    Polubienie

 2. paziem

  Z 18/19 sierpnia 1991 roku środowiska polityczne Rosji narodowej, świadome likwidatorskiej działalności Gorbaczowa, podjęły próbę zahamowania destrukcji ( przez syjonistów nazwane to zostało „puczem Janajewa”). Niestety nieudaną , a w rezultacie umożliwiającą zainstalowanie na czele państwa Borysa Jelcyna i praktyczną likwidację ZSRR oraz rozpoczęcie procesu niszczenia narodowych państw słowiańskich w Europie.

  „Liberały” z TV SVOBODA ( pamiętacie zapewne Radio Wolna Europa ?!) wspominają z nostalgią i podsumowują ćwierćwiecze pamiętnej daty tak obiecującego procesu likwidacji Rosji, pod hasłem przebudowy ( pierestrojki) i demokratyzacji ( oczywiście na wzór syjonistyczny) realizowanej za pomocą „jawności” ( głasnosti) i i „przyspieszenia”(uskorienja). Syjonistyczni złodzieje i kolonizatorzy i i ich miejscowi sutenerzy i paserzy nazywają to eufemizmem ” urynkowienie gospodarki i społeczeństwa”. W Polsce ten syjonistyczny, przestępczy przewał nosi nazwę jeszcze wspanialszą i bardziej kamuflującą pospolity rabunek i dewastację: „transformacja ustrojowa”

  Obecnie przygotowywana kolejna próba zdestabilizowania Rosji i obalenia Putina jest pełnym determinacji działaniem syjonistycznej V kolumny w Rosji, która zdaje sobie sprawę, że walczy o swoje życie. Porażka syjonizmu w Rosji oznaczać będzie bardzo poważne jego osłabienie globalne. Wielce prawdopodobne zwycięstwo ” wyborcze” i osadzenie marionetki Clintonowej na stolcu prezydenckim w USA skorelowane jest z próbą ocalenia syjonizmu w Rosji. Jesteśmy zatem w okresie kulminacji napięcia międzynarodowego, które grozi globalnym konfliktem wojennym, gdyż syjonizm jest gotów wmontować ludzkość raz jeszcze w straszliwą hekatombę w celu realizacji swoich paranoicznych, psychopatycznych dążeń do światowego panowania nad wolnymi narodami świata.

  Sojusz z Rosją Putina wszystkich odpowiedzialnych ludzi na świecie jest praktycznie jedyną szansą zatrzymania ludobójców syjonistycznych.

  Polubione przez 1 osoba

 3. paziem

  Dalsza część syjonistycznych, nienawistnych ujadań i prób zniechęcania do Putina. Skowyt wskutek rozpoczętej miejmy nadzieję ostatecznego procesu ostatecznego oczyszczania sfery edukacji i nauki z syjonistycznej socjotechniki, ogłupiającej młode pokolenia Rosjan.

  Polubienie

 4. paziem

  Próby nękania Rosjan „katastrofami” wszedł w fazę realizacji. Awaria kluczowej elektrowni na Uralu pracującej w oparciu o węgiel uruchomił proces wyłączeń na olbrzymich obszarach Rosji.

  http://www.vesti.ru/doc.html?id=2790400

  Polubienie

 5. „Ukryta fortuna Putina” ten film puścili wczoraj (niedziela) o godz.20:40 na TVP INFO
  Opis programu :
  Władimir Putin jest u władzy od 14 lat. Rządzi twardą ręką, dbając, by mieć lojalnych ludzi w policji, wojsku i służbie bezpieczeństwa. Działania rządu są coraz bezwzględniejsze. Przeciwnicy polityczni prezydenta są zastraszani i obarczani fałszywymi oskarżeniami. Ujawniane przez media skandale korupcyjne, w które zamieszani są ludzie związani z władzą, są wyciszane, podobnie protesty społeczne. Celem rządu jest utrzymanie Putina u władzy przynajmniej do 2024 roku.

  Polubienie

  • Nowak

   Ten parchaty syf puszczają już od dawna . Nic nowego . W Polsce były jeszcze puszczane inne parchate kiły produkcji francuskiej i niemieckiej . Olać to takim gównem jakim oblano tą dziennikarkę .

   Polubienie

  • Jest to niewątpliwie bardzo dobra nominacja.
   Dla mnie wystarczającą rekomendacją dla tej nominacja jest reakcja żydowskiej gadzinówki Michnika: „Stalinowski renesans w rosyjskiej oświacie”. Żyd, W.Radzinowicz (wyrzucony korespondent gadzinówki z Rosji) napisał: Wasiliewa zajęła miejsce uważanego za umiarkowanie postępowego Dmitrija Liwanowa, który przebudował szkoły i uczelnie, wzorując się na doświadczeniach Zachodu.

   http://wyborcza.pl/1,75399,20583539,stalinowski-renesans-w-rosyjskiej-oswiacie.html

   Dmitrij Liwanow – jego rzeczywiste pochodzenie nie zostawia wątpliwości

   Polubienie

   • Toronto

    Cytat: „Dmitrij Liwanow – jego rzeczywiste pochodzenie nie zostawia wątpliwości”

    Komentarz:
    Tak, to jest zydzisko, ale jednoczesnie jest to dowod jak jest zazydzony rzad w „Rosji”.

    Polubienie

   • Toronto

    Rabin Rosji, Berel Lazar opowiada o przyjaźni z Nathanielem Rothschildem i W.Putinem

    http://wolna-polska pl/wiadomosci/rabin-rosji-berel-lazar-opowiada-o-przyjazni-z-nathanielem-rothschild-i-putiniem-wideo-2016-07

    Polubione przez 1 osoba

 6. Nowak

  Uzupełnienie wypowiedz WPS .
  Panowie zgadza się większość Niemców nie uważa Putina za wroga , a widzi w nim przyjaciela , ale to tylko jedna część medalu .
  Druga część medalu jest taka ,że media niemieckie opluwają Rosję i Putina , gdy tylko nadarzy się okazja ( niczym tutaj nie różnią się od parchatych mediów w Judeopolonii ) .
  Niemcy konkretnie media produkują filmy zarówno dokumentalne jak również fabularne , które w sposób bezwzględny srają na Putina , żeby nie być gołosłownym podam przykład .
  Mniej więcej 2 lata temu TVP pejsacz zakupiła od Niemiec fabularny film kryminalny opluwający rosyjską milicję i Rosja była w nim przedstawiona jako kraj mafijny ( film opowiadał o porwaniu niemieckiego dziecka w Rosji ) .
  TVP pejsacz nie dość , że film zakupiła z pieniędzy podatników to puściła go aż trzykrotnie w pasmie największej oglądalności o 20.15 .
  Oczywiście żydlaki mogą łatwiej ogłupiać polskich gojów niż Niemców ze względu na trudną historię polską – rosyjską , którą zakłamują od 1989 roku. Niestety Polacy łykają to jak pelikany , bo mózgi mają już zgąbczałe od Hamburgerów,frytek i idiotyzmów amerykańskich oglądanych w nowoczesnych kinach ponadto co dzień M jak miłość , barwy szczęścia , tańce z gwiazdami oraz inne kurestwa i mamy efekty .

  Polubione przez 1 osoba

 7. volviak19

  POLSKA MUSI WSPIERAĆ BIAŁĄ ROSJĘ, PONIEWAŻ DZIĘKI BIAŁEJ ROSJI PRZETRWAMY I ZWYCIĘŻYMY, NATOMIAST JEŻELI DAMY SIĘ SPROWOKOWAĆ PARCHOM Z USSRAELA- TO WSZYSCY ZGINIEMY!!!!

  Polubione przez 2 ludzi

  • paziem

   Na prośbę Michała Jarzyńskiego, mającego problemy techniczne z dodaniem komentarza, zamieszczam komentarz jego autorstwa:

   Tak Polska i Polacy muszą wspierać Rosjan i Rosję , bo faktycznie w przeciwnym razie wszyscy zginiemy, a z Nami zginą też nasze matki, ojcowie, żony i dzieci. Zginą również Żydzi, którzy zamieszkiwali na terenach Rosji i innych słowiańskich państw , w tym Polski, cytuję :

   Zachód / przyp. własna – USrael / nigdy nie odstąpił od swoich planów zniszczenia Słowian . Jeden ze współautorów projektu Harwardzkiego / przyp. własna -jeden z tajnych projektów CIA dot. zniszczenia Rosji/ Z. Brzeziński – na zamkniętym posiedzeniu powiedział:

   „Nowy Światowy Porządek się tworzy przeciw Rosji, kosztem Rosji i na ruinach Rosji. Nie ma wątpliwości, że Rosja wcześniej lub później zostanie rozbita i przejdzie do niebytu.”

   Specjalna część tego planu to los narodów słowiańskich, podobny do tego jaki był w hitlerowskim planie Barbarossa. Amerykanie w swym projekcie uwidocznili konkretne liczby. Totalna likwidacja 300 milionów Słowian, a wraz z nimi wszystkich Żydów. Tych najchętniej użyli w swym celu dla rozbicia oraz zniszczenia narodów słowiańskich, a potem czeka ich ten sam los. W procesie likwidacji Słowian dorobili się oni wielkich majątków, a tymi majątkami Władza Światowa nie będzie się chciała dzielić. Swoją rolę spełnili. Jest to w projekcie napisane w sposób jasny i niedwuznaczny, Żydzi są przeznaczeni na likwidację wkrótce za Słowianami.

   Źródło : https://prawda2.info/viewtopic.php?t=23135

   Tak więc również Żydzi zamieszkali na terenach słowiańskich państw przeznaczeni są do likwidacji przez swoich pobratymców syjonistów.

   pozdrawiam Michał Jarzyński

   Polubienie

 8. kristin

  „….koncesjonowani „narodowcy” np. kierownictwo Ruchu Narodowego, ks.J.Międlar, i inni, wskazują, zgodnie z wytycznymi swoich syjonistycznych mocodawców…”..
  Nie zgodzę się z tym, że ks.J.Międlar głosi kazania na zlecenie syjonistów?!!… Wszyscy, tylko nie On.. Pozostała część artykułu smutne, ale prawdziwe..

  Polubienie

  • Nowak

   Jeżeli jednak on też ? co wtedy? . W łep sobie strzelisz? . Nigdy nie mów nigdy . Przesłuchaj sobie tych wszystkich pajaców . Weż to na rozum , a nie uczucie czy twoje emocje wtedy zamiast jakiegoś wielebnego zobaczysz pajaca , ale jeżeli twój mózg tworzy z tego klechy obraz patrioty nikt ci nie pomoże chyba ,że ty sam .

   Polubienie

  • „Nie zgodzę się z tym, że ks.J.Międlar głosi kazania na zlecenie syjonistów?!!…” – nie musi robić tego świadomie i za pieniądze, wystarczy że będzie szczerze wierzył w co głosi. Dla syjonistów to nawet lepsze rozwiązanie bo tańsze, bardziej efektywne i skuteczniejsze, bo głoszący takowe kazania sam się stara i motywuje, nawinie myśląc że służy sprawie a tak naprawdę szkodzi.

   Polubienie

  • @ kristin
   Ale skąd ks.Międlar wie, że „zorganizowany atak idzie ze Wschodu”?
   Kto go tego nauczył?

   Polubienie

   • Nowak

    Myślę panie Darku , że może nauczył go Dziwisz ? może biskupi ? , a może był na takim szkoleniu jak Szydło ? . Tylko mogę spekulować . Wiem jedno jak ktoś tak japę wydziera pod publikę w dodatku sukienkowy mi się zapala czerwone światło . Głowę daję ,że niedługo będzie gościem radia ojczulka . Pożyjecie zobaczycie .

    Polubienie

 9. Re: kristin…
  Moze ks. Miedlar mial koncepcje „zerwania” sie z syjonistycznej smyczy podobnie jak ks. Piotr Natanek…
  Troche wstrzemiezliwosci radze w ocenianiu i odrobine cierpliwosci.
  Jeszcze drzewko nie puscilo pierwszego liscia, a juz jest siekiera gotowa do jego „sciecia”…
  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubione przez 1 osoba

  • Nowak

   Jaśku wiem ,że ty byś chciał żeby najlepiej wszystkie pasibrzuchy były patriotami , ale sam wiesz , że sprawa się rypła już dawno temu .
   Powiem ci przesłuchałem już dawno wszystkie kazania jak leci Natanka włącznie z tym jak krytykował Radwańską za jej gołodupne zdjęcia do jakiegoś parchatego piśmidła z Usraela .
   Taka katoliczka wielce rozmodlona a pokazuję gołą dupę za pieniądze . Oczywiście skąd przyszła obrona oczywiście ze strony parchów , którzy mówili ,że to zdjęcia artystyczne .
   Zauważ , że gdy grała u parchatych w turnieju została wyzwana potwornie ( nie będę pisał jak ) . Otworzyła tam swoją piękną buzię , aby się bronić? chyba nie .
   Zauważ gdy tylko wróciła do kraju wszystkie parchy dziennikarskie lazły jej w dupę i każdy jej mecz obowiązkowo w TVP sport parchatej transmitowany .
   Przypadek ?
   Wracając do Natanka – mądrze mówi np o Kadafim , ale cóż z tego jak zatwardziały papista jaja by ci urwał jakbyś żle o papie Wojtyle powiedział . Jakieś diabły wypędza z ludzi podczas mszy no epoka kamienia łupanego .

   Polubienie

   • Nowak

    Nie tak dawno grała jeszcze w polskich turniejach taka Izraelska tenisistka Szachar Peer . Gdyby polscy kibice tenisa podczas meczu zwyzywali ją tak jak Radwańską w Izraelu parchacze gwarantuję ci głowy tych kibiców w Judeopolonii posypały by się natychmiast i kary byłyby znacznie surowsze niż to co przeżywa Piskorski a parchate media w Judeopolonii nawet w swoich serwisach info o tym jak parchy potraktowały Radwańską nie wspomniały , albo wzmianka była 5 sekundowa .

    Polubienie

   • kempes

    oczywiscie ze natanek by urwał. poza tym … natanek – mowi – RAZ JEDNO A RAZ DRUGIE. np. kiedys mowil o intronizacji lucyfera w watykanie- czy cos takiego . w kazdym razie o lucyferze w watykanie .kiedys cos takiego – ogladałem na filmiku. a potem? kogo kazal czcic? papieza i maryje. dlatego – zadnych natankow. to tez jest ogłupiacz . zdrowomyslacych. zreszta? po co nam kosciół. zwłaszcza… jak sie ZNA JEGO HISTORIE I TERAZNIEJSZOSC.

    Polubienie

   • Re: Nowak.
    Nie mam az tak wielkich pretensji do ks.Piotra za wspominanie JPII i jak na razie nie dotarlo do jego swiadomosci, ze jest zupelnie inaczej w przeciwienstwie do polskiego „kultu” kanalii pilsudskiego czy kalksteina podpisujacych zdrade w sensie poltycznym…
    ===================
    jasiek z toronto
    http://polskawalczaca.com

    Polubienie

   • Toronto

    re: kempes,

    Natanek to WIELKI OGLUPIACZ, a nie tylko oglupiacz.

    Polskiemu ruchowi narodowemu nie jest potrzebna zjudaizowana sekta katolicka z siedziba glowna w Watykanie (obce panstwo-instytucja), ktora realizuje zydowskie interesy lokalne i globalne.
    Polskiemu ruchowi narodowemu moze pomoc POLSKI KOSCIOL NARODOWY, niezalezny od Watykanu, ktory bedzie reprezentowal i bronil polskie interesy narodowe.
    W zwiazku z tym Polacy musza przejac majatek zjudaizowanej sekty katolickiej w Polsce, bo to jest wlasnosc wszystkich Polakow i podobnie nalezy postapic w przypadku majatku panstwowego rozkradzionego w latach 1988 – 2016.
    Polski majatek narodowy powinien znajdowac sie w polskich rekach, bo to jest gwarancja bytu dla narodu polskiego.

    Polubienie

  • Nowak

   Jaśku wszystkie kazania Natanka znam . Prześledż dokładnie te starsze , a posłuchasz jak chwali Bolka mówiąc prezydent Wałęsa gorąco popierał Chrystusa na króla Polski . Podobnie jest z Kalksteinem chwali w starszych kazaniach , ale jak napisał kempes ksiądz zmienia zdanie więc może 2015 czy 2016 już PIS krytykuje , a na pewno krytykuje . Lepiej pózno niż wcale .

   Polubienie

   • Nowak

    Jeszcze jedno jaśko . Tylko nie denerwuj się , bo równy z ciebie chłop , ale gdy przejrzysz troszkę starsze kazania księdza Natanka zauważysz jak mocno Natanek chwali ojca Rydzola z Torunia jako wielkiego patriotę . Nie pamiętam dokładnie , ale to jest dłuższe kazanie , gdzie odpowiada na zarzuty Dziwisza . To są fakty jaśko . Nie wierzysz ? chyba wierzysz wierzysz.

    Polubienie

 10. Nowak

  Potem się się nie dziwmy ,że jesteśmy łatwym łupem dla żydów i nic tu już nie zostało :

  Polubienie

 11. Norek

  Nie zapominajmy również o tym, że młodzi dostają w tym roku zawiadomienia o wstawieniu się do wojska na odbycie szkoleń. Rezerwiści już dostają zawiadomienia, potem to samo czeka każdego młodego mężczyznę z książeczką wojskową na odbycie 2-3 tyg. szkolenia przygotowawczego, w którym nauczą nas, jak slużyć za mięso armatnie.

  Polubienie

 12. Pingback: Ostrzeżenie przed prowokacją CIA/Mossad na terenie Polski przeciw Rosji – My Budowlańcy

 13. kempes

  ale kogo natanek – na tych szatach ma ? no maryje ! i co pomogła? lepiej nam sie zyje.? gdzie te owoce modlitw do niej?? mimo tych pielgrzymek i apeli. i wołan do niej. poza tym natanek chyba – tez intronizacji chrystusa na krola polski chce. zadnych natankow. ogłupiania juz dosc. wynocha nad jordan . jak mówił pan opolczyk. dosc juz tej ciemnoty. wielowiekowej. i głupich – nic nie dajacych sporow. od których juz głowa boli. jeden rebe to a 2 tamto. sienkiewicz napisał quo vadis? ciekawe co by marek winicjusz zrobił ..? gdyby musiał poznac te wszystkie odłamy i poglady i sekty ..? pewnie ligie mimo urody – by wyrzucił. a zwolennikow dzumy przepedził . dlaczego? bo by go głowa zapewne rozbolała – od zastanawiania sie. kto ma w koncu -racje

  Polubione przez 1 osoba

  • Nowak

   Panie kempes musi ci to mówić sukienka , bo dzięki temu ma klawe życie . Proste jak budowa cepa . Oczywiście warunek musi być taki ,że owieczki muszą w to wierzyć .
   Co robi tak sukienkowy w ciągu dnia :
   8 – 12 – religia w szkole . Pierdoli.. , że będą uczyć za FREE . Biorą normalną pensję .
   2. Odprawianie mszy .
   3. Pogrzeby u mnie 8 stówek od jednego .
   4. Śluby + dodatki też nie za darmo .
   5 . Chrzest też nie za free opłata jest.
   Już za kilka miesięcy kasa po min 20 pln za opłatki . Następnie wizyta pasterza ( gdyby ludzie przestali dawać koperty szybko by te wizyty zlikwidowano ).
   msza za zmarłego – 50 pln
   Można żyć dobrze goląc owieczki ? Można
   W czasie pontyfikatu Franciszka kochanki księży napisały do niego apel , aby zlikwidował celibat . Naiwne kobietki naiwne . Pociupciać nawet można jak celibat obowiązuje po cichu oczywiście 500 km od parafii.

   Polubienie

 14. Nowak

  W ramach uzupełnienia muszę dodać , że tę petycję spłodziły włoskie kochanki na początku pontyfikatu Franciszka . Zupełnie to zostało przemilczane w parchatych mediach .
  Tutaj muszę pochwalić księży kościoła narodowego , bo po pierwsze :
  1. Nie są pasibrzuchami i pasożytami . Pracują na swoje utrzymanie .
  2. Mają rodziny żony , dzieci co nie doprowadza ich do jakiś fiksacji z powodu braku sexu .
  3. Nie słyszałem , aby tam był problem pedofilii .
  4. Pomagają biednym wiernym jak tylko mogą . Paczki żywnościowe z bardzo dobrymi produktami ( wiem to z pewnego żródła ) .
  Pytam was co wam dał ksiądz katolicki z tych frykasów jakie dostawał z żydozachodu , gdy w Polsce był tylko ocet w sklepach ?
  Powiem wam co :
  1. Mleko w proszku w pudełku.
  2. Pierdolony śmierdzący usmański o kolorze pomarańczowym żółty ser Usmanom lepiej to było dawać Słowianom niż wyrzucać – (większe koszta wyrzucenia do Oceanu ).
  Resztę frykasów zatrzymywał dla siebie i rodzinki . Może jak miał humor to zaserwował kakao i null . Taka prawda .
  Proszę napisać jak dziś pomaga bezrobotnym ?

  Polubienie

 15. Nowak

  Oprócz pierdolenia na kazaniu , że tyle Polaków wyjeżdza za granicę .

  Polubienie

 16. Pingback: Ostrzeżenie przed prowokacją CIA/Mossad na terenie Polski przeciw Rosji — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ – komp13

 17. julius

  Niemcy chcą przywrócić armię z poboru. Tylko, żeby się nie okazało, że tymi żołnierzami z poboru będą Islamiści których Niemcy rzekomo nie mogą się doliczyć. Oficerowie Niemcy, szeregowi Muzułmanie przerzuceni do Polski po pretekstem obrony przed spodziewanym atakiem Rosji i mamy wesołą zabawę. Ot taki hipotetyczny scenariusz na najbliższą przyszłość.

  Polubienie

 18. „ks.J.Międlar, i inni, wskazują, zgodnie z wytycznymi swoich syjonistycznych mocodawców, że główne zagrożenie – zorganizowany atak idzie ze Wschodu.”

  Proszę o zamieszczenie linku do źródła, potwierdzającego postawioną tezę.

  Polubienie

 19. Szanowna Redakcjo, cytuję dopisek WPS:
  „Można zatem przypuszczać, że syjonistyczne ośrodki USA, Wlk.Brytanii i Izraela, (…), podejmują wysiłki w celu wzniecania nastrojów zagrożenia wojną przez Rosję i niechęci do Rosji. Stąd istnieje poważne prawdopodobieństwo przeprowadzenia przez CIA/Mossad antyrosyjskiej prowokacji z obszaru Polski.

  Nie można także nie zauważyć charakterystycznego zjawiska, że koncesjonowani „narodowcy” np.(…), ks.J.Międlar, i inni, wskazują, zgodnie z wytycznymi swoich syjonistycznych mocodawców, że główne zagrożenie – zorganizowany atak idzie ze Wschodu.” – koniec cytatu-

  Stawianie Księdzu Jackowi Międlarowi zarzutu, że jest on koncesjonowanym „narodowcem”, realizującym wytyczne swoich syjonistycnych mocodawców poprzez wzniecanie nastrojów zagrożenia wojną przez Rosję i niechęci do Rosji, jest bez ukazania przekonywujących dowodów na potwierdzenie postawionej tezy, zwykłym oszczerczym paszkwilem.

  Bardzo proszę o zamieszczenie tych przekonywujących dowodów na to że Ksiadz Jacek Międlar jest prowokatorem realizującym wytyczne swoich syjonistycnych mocodawców poprzez wzniecanie nastrojów zagrożenia wojną przez Rosję i niechęci do Rosji.

  Polubione przez 1 osoba

 20. Szanowny Zarządzie Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej
  oraz kierownictwo Studia WPS Production

  Paweł Ziemiński
  Dariusz Kosiur
  Andrzej Skorski
  __________________________________
  Witam ponownie. W poprzednich moich komentarzach prosiłem o ukazanie przekonywujących dowodów na to że Ksiądz Jacek Międlar jest prowokatorem realizującym wytyczne swoich syjonistycznych mocodawców poprzez wzniecanie nastrojów zagrożenia wojną przez Rosję i niechęci do Rosji.
  Nadmieniam, że taka konkluzja została zamieszczona w dopisku redakcji WPS pod powyższym artykułem.

  Proszę o krótką odpowiedź, czy szanowna redakcja jest na etapie przygotowywania materiałów, które będą potwierdzały obecnie niepotwierdzone zarzuty stawiane Księdzu Jackowi Międlarowi, czy też szanowni Państwo stosujecie wobec mnie technikę zamilczania?

  Polubione przez 1 osoba

  • Nowak

   Szanowni państwo jeżeli ksiądz poczuł się urażony proszę wysyłać takie prośby na pocztę prywatną . Tutaj tylko robicie śmietnik a wasze posty nic nie wnoszą . Macie adresy prezesa i vice na stronie WPS.

   Polubienie

   • Szanowny Panie, nie wiem jaką rolę Panu przydzielono na WPS, tym niemniej proszę zwrócić uwagę na fakt, że postawione tutaj zarzuty Księdzu Jackowi Międlarowi zostały w sposób jawny UPUBLICZNIONE przez WPS. Zarzuty te nie zostały rozesłane do zainteresowanych osób na ich adresy poczty prywatnej, dlatego też jak się powiedziało publicznie „A” to również należy publicznie powiedzieć „B”. Poza tym mam pytanie, czy posiada Pan pełnomocnictwo Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej do oceny tego, które komentarze robią śmietnik na WPS i nic nie wnoszą, a które nie?

    Polubione przez 1 osoba

   • Nowak

    Szanowny panie mój błąd niepotrzebnie wchodzę między wódkę a zakąskę , ale niech pan uwierzy pana posty nic nie wnoszą . Po drugie prezes i vice może pana postu mogą nie przeczytać i może pan do 24 grudnia umieszczać wpisy i nic , a gdyby pan wysłał na pocztę prywatną na pewno pańskie pytanie by zostało opublikowane na WPS .
    Po trzecie już pan Kosiur już odpowiedział na pana pytanie , ale panu się nie chce szukać taki pan zdenerwowany to ja panu znajdę .
    To jest odp dla pana Przemexa , ale i na pana pytanie :
    Nie zgodzę się z tym, że ks.J.Międlar głosi kazania na zlecenie syjonistów?!!…” – nie musi robić tego świadomie i za pieniądze, wystarczy że będzie szczerze wierzył w co głosi. Dla syjonistów to nawet lepsze rozwiązanie bo tańsze, bardziej efektywne i skuteczniejsze, bo głoszący takowe kazania sam się stara i motywuje, nawinie myśląc że służy sprawie a tak naprawdę szkodzi.

    Lubię

    Odpowiedz
    Dariusz Kosiur
    23 Sierpień 2016 o 14:30
    Oczywiście, że może być i tak. Przecież tzw. radykalni islamiści także z nieba nie spadają.

    Polubienie

   • Może i Międlar bezpośrednio nie nawołuje do nienawiści wobec Rosji ale takimi ogólnymi i nieodpowiedzialnymi stwierdzeniami w stylu „zorganizowany atak idzie ze wschodu” wielu na myśl przychodzi mimowolnie i niestety Rosja i prawosławie, naturalny wróg katolicyzmu. Nawet nie tyle islam(to też wróg katolicyzmu), bo islam to także południe nie tylko wschód. Jak chce być uczciwy to powinien doprecyzować o jaki „zorganizowany atak ze wschodu” mu idzie i kto go organizuje. Bo inaczej różne myśli przez głowę człowiekowi przechodzą a przede wszystkim ta że po prostu swoją niesprecyzowaną mową trawą nawołuje do nienawiści wykorzystując stare historyczne animozje i resentymenty. I może wcale nie czynić tego świadomie i za kasę a po prostu może być głupi i rzeczywiście kierować się autentyczną nienawiścią jak radykalni islamiści, których USA wykorzystuje, być może nawet bez ich wiedzy, jako mięso armatnie w swojej bliskowschodniej polityce. Po za tym jak można być księdzem, funkcjonariuszem aparatu międzynarodowej korporacji watykańskiej, zarządzanej z terytorium obcego państwa instytucji w zasadzie wrogiej Słowianom i narodowcem rzekomo służącym interesom narodu i państwa polskiego? Albo jest Polakiem, rzeczywistym i prawdziwym narodowcem albo agentem antypolskiego KRK. Nie zauważa różnicy pomiędzy kosmopolitycznym KRK a nacjonalizmem? Nie ma facet czasem problemów psychicznych od takiego stania w rozkroku? Niech uważa by mu jaja nie pękły od robienia takiego światopoglądowego szpagatu.

    Polubienie

   • Przy okazji dodam że nie odmawiam katolikom prawa do bycia patriotami i nacjonalistami ale niech będą świadomi że taka postawa jest sprzeczna z interesami kościoła i podstawami ideologii „nowego narodu wybranego”. Toteż niech nie będą zdziwieni takimi a nie innymi działaniami hierarchii i części odmóżdżonych wyznawców. Po po prostu interesy kościoła i starszych braci w wierze są ważniejsze niż interes jakichś tam Polaków czy innych narodów.

    Polubienie

   • Toronto

    Towarzyszu bolszewiku Nowak….

    D.Kosiur znieslawil ksiedza J.Miedlara na oficjalnej stronie WPS, a nie prywatnie i ks.Miedlar moze mu zalozyc sprawe i zalatwic D.Kosiura, ktory fabrykuje i zabarwia swoje opowiadania niezgodnie z prawda.

    Polubione przez 1 osoba

   • Katopolaki bardzo lubią podawać do syndu o „łobrazę łucuć religijnych” czy „zniesławienie” jak już braknie argumentu, zresztą ta instytucja chyba tylko dla nich i dla strzeżenia monopolu katolickiego została powołana inni(nie licząc żydów) pod nią już nie podlegają. Widać że doskwiera im brak władzy politycznej, ach jakby palili na stosach i torturowali w głębokich lochach przeciwników „jedynie słusznej wiary”! Wyczyny radykalnych muzułmanów przy wyczynach radykalnych katolików mogłyby zblednąć, zresztą zachodni instruktorzy szkolący „bojowników islamskich” sądząc po dokonaniach szajbusów z ISIS musieli chyba brać przykład ze świętej inkwizycji czy konkwistadorów. Ale dobre czasy już minęły, trzeba troszkę umysły wytężyć w dyskusjach z „kacerzami” i powrócić do nieco mniej brutalnych metod. Widać jak bardzo kościołowi i jego agentom nie na rękę jest jakikolwiek ruch narodowy niezależny od jakichkolwiek wpływów, a przede wszystkim ze strony psychopatów religijnych. Taki ruch mógłby pozbawić kościół wpływu na watykańską prowincję zwaną Polska albo raczej Watypolska(dla żydów Judeopolonia ale czy jest jakaś różnica?) Kościół to pacyfikator ruchów narodowych, kierunkujący działania narodowców w niewłaściwą stronę, w ślepą uliczkę „obrony” rzekomej „wiary naszych ojców” i rzekomej „cywilizacji łacińskiej”, niczym nie różniącej się od obecnej „zachodniej cywilizacji” grabieży i wojny. Mało dla nich ważne że zakapturzeni siepacze wybili tych ojców w pień a ich synów i córki odmóżdżyli czyniąc z nich nosicieli żydowskiej tradycji rasowej! Dla nich słowo nacjonalizm to tylko taki dodatek upiększający mający zwieść naiwnego, pobożnego i prostolinijnego niczego nie kumającego parafianina, nie podejrzewającego że ten „nacjonalizm” jest nacjonalizmem „nowego narodu wybranego” a nie narodu polskiego. Co kościołowi po niepodległej Polsce jak nie mógłby na niej skorzystać!? Żadna inicjatywa polityczna nie może w Polsce istnieć jeżeli nie zostanie wcześniej ochrzczona, ukrzyżowana, zapędzona do pielgrzymek do Częstochowy, której twórcy przed każdą przemową nie będą powtarzali wyświechtanego „szczęść boże” albo „niech będzie pochwalony jezus chrystus i jarosław zawsze dziewica”, o przepraszam „Maria zawsze dziewica”! Albo Polska będzie katolicka albo lepiej żeby nie było jej wcale! Zaiste dziwny to kraj. 😉

    Polubienie

   • Nowak

    Przemexie wielkie brawa dla ciebie za ten wpis .

    Polubienie

   • Nowak
    Właściwie nie wiem po co ja w ogóle czas tracę, wewnątrz katolickie wojny religijne to właściwie sprawa zadżumionych. Spory katolicy „liberalni” kontra „tradycyjni” są śmieszne. Obie strony są przekonane o tym że mają rację i tylko ich opcja jest prawdziwa nie dostrzegając że dżuma zawsze dżumą była, jest i będzie a obie strony są zapędzane do wojny religijnej. Mało tego rozkręcana jest wojna wyznawcy kontra hierarchia. Widać syjoniści uznali że za mało naród już jest skłócony…

    Polubienie

   • Toronto

    re: przemex (26 Sierpień 2016 o 10:16),

    Ksiadz Miedlar nie bedzie szarpal sie bydlakiem, ktory psuje jemu opinie, wiec moze wystapic na droge sadowa. Ale gdyby to przydarzylo sie mnie to zrobilbym D.Kosiurowi niespodzianke.

    Nie opowiadaj bajek kto z kogo powinien brac przyklad, ale podszkol sie z historii i nie badz glabem, poniewaz Koran powstal o wiele wczesniej niz Inkwizycja i nakazywal mordowac innowiercow, chyba, ze przeszli na islam i i wtedy unikneli smierci.
    Kosciol prawoslawny w Rosji rowniez byl uwiklany w zbrodnie i przesladowanie katolikow – vide okres ROZBIOROW POLSKI i losy 10 milionow katolikow w rosyjskiej strefie okupacyjnej dawnej Rzeczpospolitej.
    Przypominam rowniez o zbrodniach ATEISTOW i MASONOW na katolikach w okresie REWOLUCJI FRANCUSKIEJ w imie „wolnosci, rownosci i braterstwa” – vide rowniez zbrodnie komunisty i ateisty J.Stalina na Polakach-katolikach w latach 1929-1934 na obszarze Rzeczpospolitej, ktory dostal sie pod panowanie ZSRR w 1921r (Traktat Ryski).

    Jesli chodzi o wspieranie ISIS to robia to ZYDY z USA, Izraela i Arabii Saudyjskiej, a nie „zachod” – chyba musisz pracowac dla zyda, bo boisz sie napisac kto wspiera ISIS albo sam jestes krypto-zydem, ale lubisz krytykowac ks.Miedlara, ze nie wyrazil sie jasno.
    Poza tym naucz sie odrozniac przedsoborowy KK od posoborowego KK oraz naucz sie na pamiec informacji dotyczacej NIEMIECKICH WPLYWOW w KK na przestrzeni kilkunastu wiekow (962 – 1806), poniewaz wypowiadasz sie na tematy, o ktorych nie masz zielonego pojecia.

    Polubienie

   • Słowianin

    Jestem tu nowy i mam pytanie kim jest ten pan Toronto , bo z tego co on pisze to dla mnie to jest jakiś wariat może psychol , szaleniec po prostu . On jest niebezpieczny i wypisuje jakieś idiotyzmy .

    Polubienie

   • Toronto

    re: Slowianin,
    Wiec zacznij mi udowadniac co jest nieprawda w tym co podaje, zamiast onanizowac powietrze.

    Polubienie

   • Znalazł się ten co ma „pojęcie” o wszystkim, durny polakatolicki szpec klawiaturowo-internetowy, nadający zza Oceanu. Takie umysłowe katodebilne kaleki to największa tragedia naszego kraju.

    Polubienie

  • Toronto

   re: WPolonia BIS (AT)

   WPS uprawia taka sama propagande jak TRYBUNA LUDU w okresie PRL.

   Ja rowniez czekam na odpowiedz od D.Kosiura na swoj komentarz z 25 sierpnia 2016r

   Toronto
   25 Sierpien 2016 o 00:45

   Dariusz Kosiur napisal:

   Cytat 1: „Chrzescijanstwo (zydo-chrzescijanstwo – zydo-katolicyzm) wywodzi sie z judaizmu”.

   Pytanie 1 do towarzysza bolszewika D.Kosiura:
   Co ma wspolnego chrzescijanstwo z mitologia wyznawcow bozka „jahwe” i judaizmem upodobnionym do religii ?

   Cytat 2: „Jezus – Zyd, jego matka, Maria z Nazaretu – Zydówka”

   Pytanie 2 do towarzysza bolszewika D.Kosiura:
   Prosze podac cytat, w ktorym Jezus Chrystus mowi o sobie, ze jest Zydem ?

   Cytat 3: „Uzupelnienie dla oenerowskiej mlodziezy” z dopiskiem
   „Tej wiary bronic trzeba wola ks.J.Miedlar”

   Pytanie 3 do towarzysza bolszewika D.Kosiura:
   Prosze podac cytat, w ktorym miejscu ks.J.Miedlar podaje informacje zawarte w „uzupelnieniu dla oenerowskiej mlodziezy” ?

   https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/08/20/ks-j-miedlar-narodowiec-z-koncesja/

   p.s. 1.
   Towarzysz bolszewik „Nowak” to nieoficjalny „rzecznik” WPS i zabiera glos w kazdej sprawie.

   p.s. 2.
   Klamstwa i polprawdy sfabrykowane przez D.Kosiura o ksiedzu J.Miedlar to smierdzaca sprawa.

   Polubione przez 1 osoba

   • Nowak

    Stary syjonisto Toronto ty masz naprawdę nudy ? tak mocno się nudzisz ćwoku kanadyjski . PIerdole… u Maciejczyka już ci nie wystarczy ? . Człowieku byłeś tyle razy banowany syjonisto kanadyjski , a ty dalej wpełzasz na WPS i pierdo….. swoje idiotyzmy . Człowieku , kiedy tobie się to w końcu znudzi ? . Nie masz żony , dzieci zajmij się nimi , a nie przesiadujesz w internecie całymi dniami i pierdol…. głupoty . Ogarnij się człowieku . Wszędzie cię już wyrzucili ten Maciejczyk tak się nad tobą lituję . Jednym uchem cię wpuszcza , a drugim wypuszcza i jakoś cię toleruje . Płodzisz te swoje daumowe pytania na które pan Kosiur ci nie odpowie , bo on ceni swój czas . Rozumiesz to zgąbczały mózgu zreszta prezes ci już odpisywał wielokrotnie . Proszę WPS o szybkie usunięcie tego gnoma z Kanady z portalu .

    Polubienie

   • Jak się wam tam żyje kapitalistyczny naganiaczu z Kanady? „Amerykański sen” ma się dobrze? Tak głęboko śpicie że jeszcze nie zauważyliście że to tylko sen? Nie szukacie czasem jedzenia po śmietnikach? Może wam koce posłać albo namioty? Bo słyszałem że sporo z was pod mostami i w lasach koczuje? Coś chyba Joszue i dobry, miłosierny „bóg” kiepsko się wami opiekuje… 😉

    Polubienie

   • Re:Toronto
    Powoli zaczynam nabierać podejrzeń, że być może, projekt Wierni Polsce Suwerennej prowadzony pod adresem https://wiernipolsce1.wordpress.com/ jest działaniem HASBARY nowej GENERACJI. Obym się mylił, bo byłaby to ogromna przeszkoda, wyrządzona szeroko pojętej myśli narodowej.

    Polubione przez 1 osoba

   • Toronto

    re: Nowak,

    Juz wam pisalem towarzyszu bolszewiku Nowak, ze to wy jestescie syjonista, poniewaz popieracie syjoniste W.Putina, ktory koleguje sie z syjonistami: B.Netanjahu z Izraela, B.Lazarem z Chabad-Lubawicz i M.Kantorem z EKZ.
    Natomiast ja nie mam ani znajomych zydow, ani kolegow zydow jak wasz idol W.Putin i ponadto uwazam zydostwo za wroga Polski i Polakow NUMER JEDEN – vide moj komentarz na stronie ( https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/08/20/ks-j-miedlar-narodowiec-z-koncesja/comment-page-1/#comment-17724 ).
    Jesli te informacje nie wchodza wam towarzyszu bolszewiku Nowak w wasz leb to cierpicie na zaawansowane zgabczenie mozgu.

    Wasz towarzysz bolszewik D.Kosiur dostal ode mnie wielokrotnie „szach-mat” i tym razem tez udowodnilem mu klamstwa, poniewaz klamie i celowo falszuje historie, wiec nie odpisuje na moje pytania – milczenie tez jest odpowiedzia.

    Polubienie

   • Toronto

    re: WPolonia BIS (AT)

    W/g moich spostrzezen forum WPS to LOBBY BOLSZEWICKO-KOMUNISTYCZNO-ATEISTYCZNE, ktore chce wepchnac Polske i Polakow w orbite Moskwy i probuja roznych sztuczek wlacznie z falszowaniem historii Polski, falszowaniem historii chrzescijanstwa etc.
    Kto nie zna dobrze tych tematow to latwo uwierzy w opowiadania bajkopisarzy z WPS, ktorzy w sposob wybiorczy uzywaja odpowiednio dobrane argumenty, zeby stworzyc swoja wersje opowiadan – vide metody stosowane przez komuniste, UB-ka i ORMO-wca J.Kosseckiego, ktory szkolil agentow spec sluzb PRL i nomenklature komunistyczna, ktorzy praktykowali te metody na Polakach, robiac Polakom wode w mozgu i to im sie udawalo, poniewaz w okresie PRL nie bylo dostepu do rzetelnych zrodel informacji.

    Mysl narodowa Romana Dmowskiego jest sluszna, ale trzeba naniesc poprawki, poniewaz zmienily sie czasy i sytuacja polityczna, i teraz zydostwo jest najwiekszym wrogiem Polski (Dmowski uwazal, ze Niemcy), a dokladnie od 1897r, kiedy powstal PLAN SYJONISTOW na I-szym swiatowym zjezdzie syjonistycznym w Bazylei (Szwajcaria).
    Rowniez dzisiejszy KK to zydo-masono-libertynska sekta religijna opanowana przez zydostwo, ktore chce podporzadkowac sobie i wplywac na wszystkich czlonkow KK.
    Poza tym wracajac do poczatkow powstania KK w 325r na soborze w Nicei jasno wynika, ze dzialala grupa interesu, ktorej bardziej zalezalo na zdobyciu wladzy i wplywow nad ludem i panstwami – vide wznosy i upadki KK na przestrzeni wiekow i polityka prowadzona przez przywodcow KK.
    Istnieje rowniez zasadnicza roznica miedzy istytucja jaka jest KK, a KOSCIOLEM CHRYSTUSOWYM, ktory z kolei opiera sie na DUCHU PRAWDY i jest kosciolem duchowym (skupisko dusz wierzacych w Jezusa Chrystusa – Boga), a zarazem jest niewidzialny i niezniszczalny.
    Oprocz tego wyszlo na jaw, ze zydostwo wymyslilo wiele opowiadan jakie znajduja sie w ST – vide badania archeologiczne i historyczne zwojow z Ras-Shamra oraz z Qumran, badania archeologiczne przeprowadzone w Palestynie etc i nie ulega watpliwosci, ze koscielne owieczki i barany byly i sa oglupiane mitologia ST, ktora ma niewiele wspolnego z faktami historycznymi.
    Nawet niektorzy rabini twierdza, ze wierzenia zydowskie zostaly wymyslone i upodobnione do religii, tym bardziej, ze zydzi mieli kilkunastu tzw. „bogow”, poczawszy od mitycznego „El”, ktory mial zone o imieniu „Aszera” (mitologia sumeryjska) poprzez Baal, Moloch, Slonce, a skonczywszy na „jahwe”, ktorego kult i wierzenia przyjeli od Kananejczykow – tych informacji nie podaje propaganda koscielna tylko ukrywa je przed koscielnymi owieczkami i baranami i wszystkich zydowskich „bogow” okresla mianem jednego i tego samego Boga i faktycznie robi idiotow z ludzi wierzacych.
    Zydzi jako narod nigdy nie istnieli i nazwa „zydzi” powstala dopiero w 1795r i zostala uzyta po raz pierwszy w biblii protestanckiej, a nastepnie wyraz „zydzi” zostal rozpowszechniony na inne tlumaczenia biblii.
    Poza tym biblia byla komponowana w IV wieku na zafalszowanych informacjach, ktore KK uznal jako „pismo swiete” i takimi zafalszowanymi informacjami sa karmione koscielne owieczki i barany przez kilkanascie wiekow co oczywiscie wykorzystuje propaganda WPS do swoich celow propagandowych i nawet z Jezusa Chrystusa zrobili „zyda”, zeby wybic Polakom religie z glowy i w ten sposob Lenin i Stalin sa „wiecznie zywi” w ideologii WPS.

    Polubienie

   • Toronto

    Towarzyszu bolszewiku „przemex” (26 Sierpień 2016 o 07:42),

    Ja juz dawno przestalem wierzyc w bajke o „wyzszosci komunizmu nad kapitalizmem”, a wam towarzyszu bolszewiku „przemex” ciagle w glowie komunizm. Nawet wasz idol oraz byly agent KGB i komunista W.Putin lubi kapitalizm i teraz wie, ze zyje jak lord.
    Ale jesli tak naprawde chcecie towarzyszu bolszewiku „przemex” powrotu do komunizmu to pozostal wam wyjazd na Kube do Fidela i Raula Castro – dwoch obrzezanych zydow, gdzie wlasciwie czas stanal w miejscu i bieda z nedza zycie pedza.
    A dla ludzi pracowitych Kanada stanowi duzy potencjal i moj sen sprawdzil sie w 100% , wiec nie mam powodu do narzekan.
    Ale w Kanadzie tez sa osoby, ktore nie chca pracowac i wyciagaja lapy po zasilek od rzadu, ktory niestety im pomaga, wiec nikt tu z glodu nie umiera i nawet maja zapewniona bezplatna opieke lekarska i dentystyczna oraz mieszkaja w mieszkaniach subsydiowanych przez rzad.
    W prowincji Ontario Kanadyjczycy tak sie wycwanili, ze nie chca pracowac za 11 dolarow na godzine i rzad Kanady corocznie sprowadza robotnikow sezonowych z Meksyku lub z wysp poludniowych i po przepracowaniu w jednym sezonie wracaja do siebie i tam zyja jak paniagi.
    Faktem jest, ze pojawiaja sie „przebierancy” np. na ulicach w Toronto i zebrza o pieniadze, ale to jest element, ktory jest uzalezniony od narkotykow lub alkoholu i nie chce pracowac.
    Faktem rowniez jest, ze z Kanady nikt nie emigrowal do PRL po lepsze warunki zycia, ale bylo zupelnie odwrotnie i Polacy chcieli wyjezdzac na zachod z PRL, ale rzadzaca komuna nie pozwalala na masowe wyjazdy, bo chcieli miec niewolnikow, ktorzy beda pracowac na komunistycznych darmozjadow.

    Koce i namioty zatrzymajcie dla siebie towarzyszu bolszewiku „przemex”, bo jak Putin zakreci wam rure z gazem to pomarzniecie i nawet towarzysze Lenin i Stalin wam nie pomoga.

    Polubienie

 21. Nowak

  Przemexie szczere i wielkie brawa dla ciebie . Nikt by tego lepiej nie napisał . Pozdrawiam.

  Polubienie

 22. Proszę Panów, obecnie w Polsce i innych wielu krajach, są prowadzone od lat, przez Katolików świeckich i Księży Kościoła Katolickiego działania mające na celu uświadomienie społeczności Kościoła Katolickiego o fakcie odstępstwa sporej części hierarchów tegoż Kościoła od Wiary i Tradycji Katolickiej. Działania te są o tyle utrudnione, o ile brakuje nowych powołań, a ci z młodych księży, którzy podejmują trud uświadamiania tego faktu szerszemu gronu, zostają publicznie napiętnowani nie tylko przez swoich niejednokrotnie zażydzonych przełożonych, ale również przez środowiska, które niby to też walczą z powszechnym zażydzeniem. Nie rozumiem takiej Panów logiki działania. Musicie się Panowie jednoznacznie określić, po której właściwie stronie stoicie. Proszę Panów, dla jasności, nie ma czegoś takiego jak judeochrześcijaństwo, są tylko niektórzy wpływowi hierarchowie Kościoła Katolickiego, którzy ulegli żydowskiemu spatrzeniu. Trwa obecnie nierówna konfrontacja Katolików z zażydzoną hierarchią Kościelną, w której to konfrontacji nie jesteście Panowie stroną pomocną.

  Polubione przez 1 osoba

  • Nowak

   Panowie pozostańmy przy swoim . Oczywiście my nie jesteśmy stroną pomocną bo to tylko wy widzicie problem i z tym walczycie przy pomocą szabelki ,a ateiści nie robią nic . Panowie twierdzicie , że nie ma czegoś takiego jak Judeochrześcijańtwo my twierdzimy , że jest i masę dowodów na WPS przedstawiali przemex i opolczyk o tym pisząc dziesiątki razy , ale was się nie przekona . My nie jesteśmy wam do niczego potrzebni . Udanej walki .
   Proszę pokazać katolików czarno na białym , gdzie oni tak walczą z zażydzonym Kościołem tylko miejcie litość nie pokazujcie Natanka i Rydzyka oraz jego koncernu.

   Polubienie

   • Toronto

    Towarzyszu bolszewiku Nowak,

    A czy slyszeliscie o Bractwie Piusa X i arcybiskupie M.Lefebvre oraz o ksiezach, biskupach i kardynalach krytykujacych posoborowy modernizm w KK w ksiazkach i artykulach na ten temat ?

    PRZYKLADY:

    Ks.prof.M.Poradowski – Trzydziestolecie Soboru Watykanskiego II.

    The Pope in red
    http://www.thepopeinred.com/

    Cardinal José María Caro Rodríguez of Chile – The Mystery of Freemasonry Unveiled.

    Polubienie

   • Nowak

    Słyszał słyszał i czytał w książkach kupionych na allegro za grosze . Tylko , że to jest panie syjonisto 5 % wszystkich katolików nie więcej . M Lefebvre nawet szanowałem i zdania nie zmieniłem . Ponjał to ?
    Tylko ja ta książkę kupilem za 6 pln . Tu jest troszkę droższa :
    http://allegro.pl/trzydziestolecie-drugiego-soboru-watykanskiego-i6322909907.html

    Polubienie

  • Rozumiem pana punkt widzenia niemniej „odżydzenie” hierarchii niewiele tutaj da. Po pierwsze katolicyzm sam jest w dużej mierze żydowski, jedyne ratują go jeszcze naleciałości pogańskie. Po drugie instytucja ta zarządzana jest z zewnątrz, z terytorium obcego państwa będącego pod obcą okupacją. Watykan niby jest państwem niezależnym ale od dawna wiadomo jakie siły nim zawładnęły. Inną sprawą jest że nigdy całkowicie nie był niezależny, przez długi czas był narzędziem polityki niemieckiej(antypolskiej) a jak wyrwał się od zależności wobec Niemiec to służył głównie samemu sobie czego przykładem było wpędzenie Rzeczypospolitej w szereg wojen z sąsiadami w interesie papiestwa. Po za tym bez wsparcia władz świeckich kościół zawsze był i będzie zerem. A szeroko propagowana „wojna” katolików z rzekomo judaizującym się kościołem jest celowo rozpowszechniana i podgrzewana, ma odwracać uwagę społeczeństwa od spraw ważniejszych. Jest zapędzaniem głupich parafialnych owiec na barykady „walki w obronie prawdziwego katolicyzmu”. Nie ma dla mnie nic śmieszniejszego niż przeciętny katolik pouczający papieża w kwestiach wiary, przy czym owca wcale nie jest tu mądrzejsza od pasterza. Jak nie podobają się decyzje hierarchii której macie bezwzględnie słuchać jako naziemnego personelu boga jahwe to przestańcie być katolikami. Inaczej po prostu w myśl doktryny katolickiej jesteście heretykami, tworzycie nową sektę(w sumie działacie tym nieświadomie na rzecz międzynarodowego żyda lubiącego wszelkie podziały religijne, między religijne i wewnątrz religijne), będziecie potępieni i skazani na wieczne męki piekielne w które sami przecież wierzycie że istnieją. Tak więc jak tak czy siak traficie do piekła to po co wam wiara w taką „zbawienną” religię? 😉

   Polubienie

 23. Popełnia Pan systemowy błąd, nie ma żadnego zażydzonego Kościoła. Powtarzam, są tylko i wyłącznie zażydzeni w sporej części hierarchowie Kościoła Katolickiego. To tak jakby Pan powiedział, że w okresie dyktatury NKWD panującej w Polsce, wszyscy Polacy byli żydowskimi zbrodniarzami. Bardzo proszę o roztropne używanie określeń.

  Polubienie

  • Nowak

   Naprawdę jak już nie mam zdrowia pisać o pewnych rzeczach tysiące razy . Może Przemex jak będzie się nudził to odpowie i coś napisze . Od 13.00 do 18.00 t uczę biedne dzieci niemieckiego i nie mam już czasu na pierdoły .

   Polubienie

   • Nowak

    Proszę pana ostatnia moja wypowiedz naprawdę nie jestem ostatnim idiotą , aby wypowiadać takie zdanie jak pan napisał cytat:”
    To tak jakby Pan powiedział, że w okresie dyktatury NKWD panującej w Polsce, wszyscy Polacy byli żydowskimi zbrodniarzami. Bardzo proszę o roztropne używanie określeń.”.
    Pan ma swoje zdanie i jako ateista je bardzo szanuje , ale proszę uszanować moje zdanie i mnie nie strofować w związku z tym .

    Polubienie

 24. kempes

  to pan popełnia bład. kosciól kat. jest zydowski i zazydzony. zydowski bo- czci zydowska biblie ,modli sie do zydowki maryi i czci -zyda jezusa. . a tylko zyd mogł wejsc do zydowskiej swiatyni.i głosic tam kazania i czytac – pisma. zazydzony bo – głosi tresci podobne do masonerii .( JEDEN Z RABINÓW O MASONERII POWIEDZIAŁ ZE – CAŁA NAUKA MASONERII JEST ZYDOWSKA . JESLI ZABIERZEMY MASONERII – TO CO JEST ZYDOWSKIE TO – NIE POZOSTANIE – NIC!!!! NIC!!!) przykłady : ekumenizm . np. masoneria tez go lubi. za czasów jana pawła 2 – kosciół popierał zachod i integracje z ue. franciszek to tez popiera. papiez – jaki by nie był – SAM SIE NIE WYBIERA. wybiera go hierarchia .. UZNAWANA PRZEZ WSZYSTKICH KATOLIKOW. ciekawe tez ze tego miedlara tak sie nagłasnia ? nienawisc do muzułmanow ? ma kryc rzeczywistych sprawcow . ale wezmy taka tv trwam – katolicka – prawda ?? i powiedz cos na zyda – zaraz cie wyłacza. w ciagu sekundy. to jednych nienawidzic (obojetnie kogo – a drugich – nie??) kolejna sprawa.nie widze owocow religii i modlitw kat – na sytuacje polakow. co lepiej na sie zyje ? dzieki tym modlitwom.apelom i pielgrzymkom do maryi? dlaczego byle niemiec ma od polaka lepiej – mimo 2 wojny swiatowej? zastanawiał sie pan- nad tym ?? i to mimo braku tylu pielgrzymek. pisze pan ze np. hierarchowie katoliccy – niektorzy sa zażydzeni. ok . TO KTO MA Z TYM ZROBIC PORZADEK – MY? to kosciół od tego jest – BY OCZYSCIŁ SWE SZEREGI. prawda? polecam blog- pana opolczyka. zreszta to kosciół – powinien dbac o swoje dobre imie. dlaczegoz to my mamy byc zainteresowani w przetrwaniu tej instytucji.? kosciół popełniał błedy w historii i teraz i płaci za to. i sam musi sobie pomoc. i tyle.

  Polubienie

 25. kempes

  ostatnia sprawa. kosciół poparł kapitalizm. bo zachod i ue to -KAPITALIZM. A W KAPITALIZMIE MUSISZ BYC – KONKURENCYJNY!!!postawe koscioła i jego hierarchii oceniaja przede wszystkim WIERNI. jesli odchodza – to widocznie znalezli lepsza oferte. lub oferta koscioła im nie odpowiada. to nie jest nasza sprawa – oczyszczac koscioł (jaki my mamy mandat – do tego – chocby?) i go ratowac. po to sa pasterze – zwłaszcza za taka kapuche (czyt .forsę )- umieli zaradzic sytuacji. ani mysmy tu – nie wybierali polityki koscioła . i nie my mamy to naprawiac. my oceniamy kosciół – Z POLITYCZNEGO PUNKTU WIDZENIA.

  Polubienie

  • Nowak

   Jeszcze jeden przykład panie kempes . Wczoraj w parchatym serialiku „barwy szczęścia” bohaterowie tego serialu tak troszczą się o uchodżców ,że jedna z bohaterek serialu użycza im mieszkania za free .
   Zgadnij kto to mocno popiera ?
   Oczywiście niebożątko serialowy ksiądz katolicki , bo on taki dobry . Jeszcze mu tylko dać stary rower jak ks Mateuszowi i będzie świętym już na ziemi . Ogłupiania gojów ciąg dalszy .
   Skąd wiem? . żona ogląda to gówno i tak mi wczoraj opowiadała .
   No i oczywiście nie obyło się bez tego ,że jakiś 15 letni smarkacz zrobił dziecko 16 letniej koleżance z klasy i teraz oboje drżą jak powiedzieć o tym rodzicom . Co za syf i kilo mułu .

   Polubienie

  • Nowak

   Zwłaszcza z punktu widzenia okrągłego żłobu .

   Polubienie

 26. Nowak

  Zdziwienie , bo mówi to ateista ?

  Polubienie

 27. Szanowni ateiści, w Waszym strategicznym interesie są działania prowadzące do ratowania Kościoła Katolickiego, posiadacie do tego naturalne prawo ratowania Waszego własnego doczesnego życia. Proszę sobie w końcu uzmysłowić, że w momencie kiedy na ziemiach Polskich zapanuje ISLAM, to będzie to ostatni dzień Waszego życia. Prawo Islamu nakazuje ZABIJAĆ ateistów. Tak więc chcecie żyć, czy jest Wam wszystko jedno? Otóż myli się Pan bardzo mówiąc, że zażydzeni hierarchowie Kościoła uznawani są przez wszystkich Katolików. Nikt nie oczekuje od ateistów, że będą oni robić w Kościele Katolickim porządki z zażydzonymi hierarchami Kościoła. Działaniem swoim nie przeszkadzajcie Panowie w robieniu tych „porządków” Katolikom. Nazywajcie rzeczy takimi jakie one są, a nie takimi jak myślicie, że są. Nie bądźcie przeszkodą w tym odpowiedzialnym działaniu.

  Polubione przez 1 osoba

  • Nowak

   Powiem panu tak szkoda jakiejkolwiek dyskusji , bo nie mając merytorycznych argumentów wyciąga pan Islam . Moja osoba od kilku lat dokładnie od pięciu wykonuję Vipassanę i jestem zachwycony , bo wiele zyskałem . Te wasze modlitwy , co one wam dały ? agenta Bolka z matką boską w klapie oraz pasibrzuchów siedzących przy okrągłym stole , którzy was wydymali dbając jedynie o swoje tłuste dupska .
   Żaden ateista w niczym wam nie przeszkadza . Odżydzajcie z sukcesami . Powodzenia.

   Polubione przez 1 osoba

   • Nowak

    Jeżeli wam się to uda to będę was traktował pozytywnie bez nienawiści tak jak mam w zwyczaju traktować pozytywnie kościół polsko- katolicki tylko usuńcie chwasty , bo gdy je usuniecie skończy się pedofilia , branie po 9 stówek za pogrzeb i inne usługi . W końcu każdy pasibrzuch zacznie na siebie pracować , a nie robić za pasożyta . Wtedy ja ateista bez wiary potraktuje taki Kościół z sympatią , ale czy to możliwe ? mam ogromne wątpliwości .

    Polubienie

   • Nowak

    Mam przeczucie ,że z panem można dość jednak do jakiegoś consensusu , ale jak porozumieć się ze słuchaczami ojczulka z Torunia , którzy plują podłym jadem i najchętniej ubiliby każdego ateistę . Powiem szczerze ludzi z takimi pokładami nienawiści nie spotyka się często . To jest straszne .

    Polubienie

 28. kempes

  a czym my wam przeszkadzamy.? NAS KOSCIÓŁ NIE INTERESUJE. POZA POLITYCZNYM PUNKTEM WIDZENIA. NIE ZAMIERZAMY WAM PRZESZKADZAC. ani bowiem- nie ma- jak ? ANI PRZEDE WSZYSTKIM – PO CO!!! widzi pan tak. zabijac to my tez umiemy. jesli jestesmy zmuszeni. to chrzescijanstwo głosi drugi policzek . my głosimy – ROZUM. I NIE BEDZIEMY UMIERAC – JAK BARANY NA RZEZ. a co do koscioła. i tak padnie albo musi sie przebudowac. po co my mamy -mu przeszkadzac ? NO DROGI PANIE.niech pan pomysli logicznie . by byli co – meczennicy? co to ma byc – SREDNIOWIECZE ZNOWU ? ALBO JAKIES WOJNY RELIGIJNE JAK WE FRANCJI W XVI WIEKU?i inne tym podobne głupoty.? a bron boze . jak mówia chrzescijanie. TO JUZ BYŁO. I NIC NIE DAŁO. poza tym widzi pan. wezmy komune klasyczna. hasła układała na kosciół – walczyła z nim . konkurencyjne swieta urzadzała i PRZEGRAŁA. poł polski krzyczało albo wojtyła albo wyszyński. drogi panie . cos panu napisze. za komuny – kosciół kat miał zle ale i MIAŁ REALNE KORZYŚCI W POLSCE. islam? był egzotyka- co najwyzej. (obejrzyj pan sobie wyglad meczetu w polsce a w kraju arabskim. polski meczet jest nieatrakcyjny -przy tych w krajach arabskich.z wygladu przynajmniej.) swiadków jehowy – prl – nie lubił. WIADOMO – CENTRALA W USA.protestanci byli podzieleni. i byli w pewnych regionach polski. prawosławni? to samo. była praca dla kazdego – był obiadek z rodzinka w niedziele. prawda? nie było net-u . na pielgrzymki sie chodziło i msze szło nawet -bardzo duzo ludzi. i ok. ALE KOSCIOŁOWI – BYŁO MAŁO. zachodu sie chciało i kapuchy. i kapitalizmu. to teraz ma. w kapitalizmie – trzeba byc konkurencyjnym. doszły sekty – rózne . a nawet i satanizm. kosciół sie wzbogacił. ale ludzie zbiednieli. zaistniały nowe poglady – z zachodu zwłaszcza.(ulubionym wszak – kierunku koscioła.)pojawiły sie rozwody ,emigracja. eurosieroty. zmieniły sie kobiety . a z nimi i mezczyzni. zaczał sie kult nauki. pojawił sie i ateizm. z róznych przyczyn. i teraz tak. niektórym kosciół przeszkadza w używaniu zycia.(maja kase – to po co im przykazania . np. chocby – nie cudzołóż- prawda…? a kosciół oficjalnie je głosi. no własnie.) a inni odeszli widzac jaki kosciół jest. i co głosi. inna teoria i inna praktyka. itd. prosze pana dzisiaj stalin (przynajmniej ten powojenny)- to byłby prosze pana PORAZONY!!!gdyby wział pierwsze lepsze forum. bo za jego czasow partia – nie smiała (przynajmniej w polsce )- tak o kosciele mówic czy pisac – jak niektórzy na forach. i widzi pan.? bez walki . bez agitki ideologicznej. bez konkurencyjnych swiat. KOSCIÓŁ STRZELIŁ SOBIE W STOPE – SAM!! SAM!! po coz my wiec mamy wam przeszkadzac ? no naprawde – PO CO??i jeszcze jedno. NIKT KOSCIOŁA – NIE ZMUSZAŁ!!! BICIEM CZY KATOWANIEM. STRZELIŁ SOBIE W STOPE – SAM!!! to np. papiez-franciszek wypowiadał sie o tolerancji dla emigrantów muzułmanskich. czesc episkopatu w polsce – takze. (za nic majac wywiad – chocby o szwecji – z pania teglund . pokazujacy skutki – przyjecia tych muzułmanów.)a ludzie WIDZA – CO SIE DZIEJE. to co sie pan dziwi. kosciól pograza sie sam. nikt mu nie przeszkadza ani mu w tym „pomaga”. NA SWOJE – ZYCZENIE.

  Polubienie

 29. kempes

  oo a te 8 czy 9 stówek za sluby czy pogrzeby . to co ? to my zmuszamy kosciół ? by tyle brał?albo celibat? to tez-wymysł ateistów. ? bo pedofilia chyba czesciowo przynajmniej tez tego wynika. rzymski katolicyzm koscielny- sam sie pograza. chciał kapitalizmu i konkurencyjnosci? to ma.

  Polubienie

  • Nowak

   Panie kempes naprawdę gorące podziękowania od byłego gorącego katolika za pana wpis takie szczere podziekowania z całego serca . Dodam oczywiście niech dalej sukienka popiera banderyzm , a opluwa Rosję to będzie odpływ następny .

   Polubienie

 30. Wracając więc do poprzednich moich komentarzy proszę ponownie, o ukazanie przekonywujących dowodów na to że Ksiądz Jacek Międlar jest prowokatorem realizującym wytyczne swoich syjonistycznych mocodawców poprzez wzniecanie nastrojów zagrożenia wojną przez Rosję i niechęci do Rosji, gdyż taka konkluzja została zamieszczona w dopisku redakcji WPS pod powyższym artykułem.
  W innym przypadku, etycznym zachowaniem ze strony Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej byłoby uznanie, że artykuły dotyczące Księdza Jacka Międlara zamieszczone na WPS, okazały się nadinterpretacją wynikającą z niedojaśnienia intencji, będącej skutkiem ostrożności procesowej, głównego bohatera. W takim przypadku stosownym byłoby usunięcie tych pochopnych w osądach treści umieszczonych na stronie WPS, oraz zamieszczenie odpowiednich przeprosin kierowanych do Księdza Jacka Międlara w widocznym miejscu tego serwisu.

  Polubione przez 1 osoba

  • Nowak

   Proszę pan rozumie pan po polsku . Przecież prezes i vice mogą tego nie przeczytać , bo nie wejdą w ten temat . Proszę do nich napisać na pocztę , a oni potem odpowiedz swoją umieszczą na WPS.
   Uczepił się pan tego Międlara , a przecież już Przemex i parę innych osób odpowiedzi udzieliło . Weż pan żonę do restauracji na obiad albo do kina nie będziesz się pan nudził i gitary ludziom zawracał .

   Polubienie

   • Nowak

    Ponadto coś tak podejrzewam ,że to szanowni zwolennicy księdza się wkurzyli lub on sam i chcą WPS jak nie odszczeka tego co napisało podać do sądu Panowie WPS nie przestraszycie .To taka moja hipoteza.

    Polubienie

 31. Pingback: Terror państwowy w Polin: Andrzej Szubert zdalnie szykanowany « Grypa666's Blog

 32. Nowak

  Drogi panie antyżydowski katoliku . Pan się zastanowi jakie pan brednie wypisuje i wy chcecie z nami w zgodzie żyć jednocześnie nas opluwając . Wczoraj po tej dyskusji nawet poczułem troszkę do pana sympatii .

  Polubienie

 33. Nowak

  Myliłem się zupełnie . Jesteście tacy sami jak pozostali katolicy , gdy coś wam nie pasuje zaraz obelgi czy idiotyczne podejrzenia

  Polubienie

 34. Nowak

  Niech pan poprosi Maciejczyka , aby panu odblokował forum stworzycie tam niezły team z toronto

  Polubienie

 35. Nowak

  wielbicielem zbrodniczego USA i liberalizmu żydowskiego . Tylko się nie udławcie frytkami i colą .

  Polubienie

 36. Nowak

  musi być poszatkowane inaczej odbija.

  Polubienie

 37. Czy do Pana jeszcze nie dotarło, że bazując na dotychczasowej mojej sympatii do portalu Wierni Polsce Suwerennej, moimi prośbami staram się nie dopuścić do myśli, że rzeczywiście jesteście Hasbarą nowej Generacji? Przecież to tylko od Państwa zależy jak będziecie postrzegani. Dla Pana wiedzy, Katolicy nie są antyżydowscy, antyislamscy, itp., Katolicy w Polsce szanowny Panie, każdemu oddają to co jego. Bo widzi Pan, Polska nie należała i nie należy ani do żydów, ani też do islamistów, dlaczego więc Katolicy w Polsce mieliby się godzić na oddawanie Polski żydom czy też islamistom. Wyrażany brak zgody na podejmowaną grabież, dokonywaną przez żydów i islamistów jest kierowany do konkretnych grabieżców, znanych z imienia i z nazwiska lub podmiotowości prawnej, nie zaś narodów mieszkających na swoich obszarowo terytorialnie państwach. Jeżeli zaś oficjalni przedstawiciele któregokolwiek państwa, działają bez jakichkolwiek konsekwencji ze strony swoich organów nadrzędnych, na szkodę Katolickiego Narodu Polskiego, to z własnej woli i w pełni świadomi wchodzą na drogę konfrontacji.

  Polubione przez 1 osoba

  • paziem

   Szanowny Panie,

   cenimy sobie zarówno pańską, jak i każdej innej osoby-sympatię do naszego portalu. Z pewnym zdziwieniem przyjmuję jednak pana „rozterki”, czy nie uważać naszego portalu za, jak to pan eufemistycznie stwierdził, Hasbarę nowej Generacji ? Swiadczy to jedynie, albo o zbyt małym wyrobieniu politycznym szanownego pana, albo przeciwnie – o „dużym doświadczeniu”, którego zadaniem jest niebezpieczne dla hasbary środowiska rekomendować Polakom jako ” Hasbarę nowej Generacji” ( ten sposób pisania z dużych liter zachowuję za pana oryginałem, gdyż to także pokazuje pana intencje, warsztat i metodologię).

   Nasz portal w ciągu już niemal siedmiu lat jego istnienia, odwiedzało i odwiedza, wielu „zatroskanych o nasz kręgosłup narodowy i patriotyzm”. Zazwyczaj są to zatroskani katolicy lub osoby stwierdzające odstępstwo tzw. posoborowego katolicyzmu od tradycyjnej doktryny katolickiej – zwolennicy Jezusa Chrystusa ( króla Polski) i mesjanizmu chrystusowego, do którego krzewienia ( zwłaszcza na Wschód, jako do siedliska diabla, obecnie tym „diabłem” jest W.Putin) rzekomo Polacy są przeznaczeni. Piszący tutaj z męczącą monotonią niejaki Toronto, vel Mars, vel Autobahn jest przykładem klinicznym tego nurtu.

   Owych „zatroskanych” jak chociażby pana uspokajam i stwierdzam, że nasze sądy w sprawach polskiej polityki są dobrze przemyślane i formułowane jako racjonalna refleksja, oparta na obserwacji współczesności, doświadczeniu politycznym i wiedzy zarówno historycznej, jak współczesnej, z którą bez uprzedzeń staramy się sami i naszych czytelników zapoznawać. Oczywiście jako ludzie możemy się mylić, głównie z powodu niedostatecznego dostępu do materiałów źródłowych i tzw. informacji dyskretnej, ale łącząc metodę indukcyjnego i dedukcyjnego rozumowania staramy się popełniać możliwie jak najmniej błędów w ocenie faktów historycznych, jak i tendencji rozwojowych w kwestach politycznych , gospodarczych i kulturowych.

   Trzymając się racjonalizmu unikamy wchodzenia w doktrynalne kwestie wiary religijnej i zagadnienia eschatologiczne. Nie znaczy to, że unikamy ocen publicznych i politycznych działań zarówno poszczególnych duchownych, jak i instytucji KK . W tym aspekcie demaskujemy i zwalczamy antypolskie poglądy i działania duchowieństwa i instytucji KK, jeżeli szkodzą one interesowi narodowemu Polaków i racji politycznej państwa polskiego.

   Szczególnie ujawniać będziemy i zwalczać te poglądy i działania duchownych KK, które starają się żerować na emocjonalności oraz niedostatecznej wiedzy i doświadczeniu politycznym młodego pokolenia Polaków, w celu uprzedmiotowieniu tego pokolenia i użycia go do straceńczych misji „ewangelizacyjnych”, ” cywilizacyjnych ” i do różnego rodzaju nowych wojen religijnych i ekspedycji prewencyjnych pod dowództwem USA, a wywoływanych dla realizacji globalnych celów syjonizmu.

   Zdaniem młodego pokolenia Polków jest poszerzanie swojej wiedzy i doświadczenia politycznego, po to, aby dbać o swoje rodziny, swoje wspólnoty lokalne i swój naród w ramach suwerennego państwa Polskiego.

   Polubione przez 1 osoba

   • Nowak

    Szanowny panie po tej wypowiedzi pana prezesa , którego czytam z uwagą zawsze już właściwie nic nie powinienem pisać , ale zadam pytanie . Proszę mi pokazać tą masę Polaków , która walczy z żydostwem i islamizmem w Polsce oprócz WPS , Zmiany i paru innych podmiotów ( protestowaliście gdy aresztowano Pawła Piskorskiego? tylko grzecznie pytam ) .
    Mieszkam w bloku gdzie mieszkają dwie babcie i od 8.00 do 22.00 na cały regulator słuchają Rydzyka . Reszta to PISowcy i jedna kobitka , która wychwala PIS-de pod niebiosa bo dostała 500 + . Gdyby ją przenieść w czasie i zrobić ją Niemką wychwala by Hitlera po jak wiadomo Hitler postawił Niemcy na nogi ( likwidacja bezrobocia , budowa autostrad , samochód dla każdej rodziny , urlopy itp ) .
    W każdych wyborach żydostwo zdobywa bezwzględną większość . Kalkstein co cztery lata uzyskuje świetny wynik wyborczy , wszystko w rękach żydów przy całkowitej bierności Polaków co już ociera się o syndrom sztokholmski , a pan mówi o walce Polaków z żydostwem gdzie ? . Polak siedzi być może z zarzutami sfabrykowanymi przez żydostwo już od wiosny a protesty jakie ? . Prezes WPS nie dopuszczany do głosu i wygwizdany na każdym kroku , bo mówi prawdę o Rosji i parchatych np spotkanie z Pająkiem .
    Nie chcę już mi się pisać . O piątej rano wylatuję na wycieczkę do Moskwy i z tego się bardzo cieszę .
    Pozdrawiam pana prezesa i viceprezesa.

    Polubienie

  • paziem

   Dla uzupełnienia:

   No więc wszystko jest jasne.
   To nie jakieś zwariowane pojedyńcze Żydy nas atakują lecz jest to dobrze zorganizowana operacja „hasbara ” organizowana i finansowana przez Izraelskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Wpiszcie do Google hasło „hasbara” i poczytajcie.

   Osoba, która na początku stycznia przystąpiła do Hasbary, dostała na początek argumentariusz na rzecz wyrobienia pozytywnej opinii o akcji w Gazie, a potem listę mediów. Hasbara jest nastawiona głównie na media europejskie. Zadaniem uczestników jest odpowiednie reagowanie na artykuły czy wypowiedzi dotyczące konfliktu. Każdy z nich dostaje oprogramowanie o nazwie Megaphone, które wyświetla argumenty dostosowane do aktualnej chwili i wyznacza media, na które należy właśnie zwrócić większą uwagę. W tamtym momencie były to Times, Guardian, Sky News, BBC, Yahoo!News, Huffington Post i Dutch Telegraaf.

   Uczestnicy, rekrutowani w Izraelu i krajach diaspory, mają pełną swobodę formy i treści oddziaływania, ale dla tych, którzy mają mniej czasu, przewidziano gotowce, które da się wkleić wszędzie jednym kliknięciem. Czasem to rozbudowane wypowiedzi, czasem pojedyncze, te same zdania w różnych wersjach, do wyboru w kilku językach.

   W dniach 8 -10 grudnia w Łodzi odbyło się seminarium Hasbara zorganizowane przez ambasadę Izraela w Polsce. Szkolenie w Łodzi przeznaczone było dla młodych liderów organizacji w Polsce , które zajmują się tematyką związaną z Izraelem i judaizmem.
   Na seminarium byli przedstawiciele organizacji z Warszawy, Łodzi, Krakowa, Olsztyna oraz Wrocławia. Odbywały się spotkania z ambasadorem Izraela Davidem Pelegiem, I radcą ambasady Izraela Yossim Levim, a także z prowadzącymi seminarium pracownikami ambasady, Jackiem Olejnikiem oraz attache kulturalnym Yaakovem Finkelsteinem. Oprócz tego uczestnicy byli gośćmi łódzkiej gminy żydowskiej. Głównym punktem programu było szkolenie dotyczące bezpośrednio hasbary, przeprowadzone przez specjalistę z Niemiec.

   Efekty już są : http://www.blogs.waw.pl/index.php/01/28/operacja-hasbara/
   „Izraelskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych poprosiło mnie o zorganizowanie sieci ochotników, którzy chcieliby uczestniczyć w tym wspólnym wysiłku. Jeśli się zgodzicie, będziecie codziennie dostawać odpowiednie informacje, programy komputerowe i listę celów.

   Ogólnie zasady tej operacji są następujące.

   Pierwsza zasada hasbara to „name calling” – próba trwałego przypisania jakiejś osobie lub idei negatywnego symbolu czy atrybutu. Najważniejsze jest powtarzanie dokładnie tych samych słów (np. przymiotników) w odniesieniu do konkretnych celów.

   Druga zasada hasbara to „glittering generality” („lśniący ogólnik”), polega na trwałym łączeniu opisu działań z pojęciami cenionymi powszechnie (np. „wolność”, „cywilizacja”, „demokracja” itd.). Przypomina się też techniki zwalczania „błyszczącego ogólnika”, gdyby stosował go przeciwnik. Np. „demokratyczny Izrael, „zachodnia cywilizacja Izraela, „palestyńscy terroryści,

   Transfer, trzecia zasada, to przypisanie prestiżu jakiegoś autorytetu bądź idei czemuś innemu (nam – jeśli jest pozytywny, przeciwnikom – jeśli negatywny).

   Na czwartym miejscu jest testimonial (świadectwo szacunku), czyli wciąganie (najczęściej cytowanie) popularnych gwiazd czy osobistości ( np. papieża) do publicznego poparcia odpowiedniego stanowiska. Cytaty nie muszą być rzetelne. Nie wszyscy sprawdzają.

   Piąta, „plain folks”, to prezentowanie jak największej ilości odpowiednich poglądów jako ogólnie przyjętych, wychodzących prosto „z uczciwego ludu” nie mającego niby nic wspólnego z Żydami.

   Szósta to zwykły strach, metoda „jeśli mnie nie posłuchasz to stanie się coś strasznego”. Grożenie, np. prokuraturą, pobiciem itp. Podaje się też przykłady technik, które mogą rozbroić tę metodę, jeśli jest stosowana przez przeciwnika.

   Ostatnia to „bandwagon”, tworzenie sztucznej większości. W powiązaniu z „plain folks robienie dużego jazgotu w celu sprawienia wrażenia, że większość internautów jest „za lub „przeciw w zależności od tematu.

   Hasbara jest przykładem profesjonalnej, dobrze skoordynowanej akcji PR (według Guardiana w „operacji” bierze aktywny udział kilkadziesiąt tysięcy osób !!!!).
   W każdym razie Izraelczycy podkreślają, że w europejskim Internecie przegrywają, a to by znaczyło, że „operacja Hasbara” natrafia tu na pewne ograniczenia. Jedni to tłumaczą europejskim indywidualizmem, inni zakorzenionym antysemityzmem. Nie wykluczone też, że popełniono jakiś błąd, o którym nie da się mówić przez megafon.

   Odezwa syjonistów żydowskich
   „Mamy przewagę militarną, ale przegrywamy walkę w międzynarodowych mediach.
   Musimy zyskać na czasie, by wojsko odniosło sukces. Możemy mu pomóc pozostając kilka minut więcej w Internecie. Ministerstwo Spraw Zagranicznych podejmuje wysiłki, by zrównoważyć media, ale wszyscy wiemy, że ta bitwa rozgrywa się na poziomie ilości. Im bardziej angażujemy się w komentarzach, blogach, odpowiedziach i sondażach, tym więcej zdobywamy opinii przychylnych naszej sprawie.

   Izraelskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych poprosiło mnie o zorganizowanie sieci ochotników, którzy chcieliby uczestniczyć w tym wspólnym wysiłku. Jeśli się zgodzicie, będziecie codziennie dostawać odpowiednie informacje, programy komputerowe i listę celów.

   Po chamskim pobiciu przez Żyda Michaela Hermona Polaków w Poznaniu na portalach ukazały się s e t k i komentarzy bardzo nieprzychylnych Izraelowi ale i prawdziwych.
   Część z nich po jakimś czasie została usunięta. Można to było sprawdzić. I wszędzie też włażą te dyżurne chamidła. Nawet pod filmami dotyczącymi wewnętrznych spraw wspólnoty katolickiej jak np. dot. liturgii katolickiej, mszy św., mszy trydenckiej lub zdjęcia ekskomuniki w stosunku do czterech biskupów tzw. lefebrystów. Wpisy tam były szczególnie ordynarne.
   Czasami podłość ludzka nie zna granic.
   Dajmy im odpór!

   za:https://prawda2.info/viewtopic.php?t=5782

   Polecam także:

   https://myslnarodowa.wordpress.com/2012/04/25/hasbara-w-polskim-internecie-definicja-metody-organizacja-wikipedia/

   Polubione przez 1 osoba

 38. Pingback: Jak NIE budować domu z gliny i słomy « Grypa666's Blog

 39. kempes

  panie toronto daj pan juz spokoj. nikt tu panie chce. i posłuchaj pan wreszcie. zydo kosciół – prawy czy lewy – NIC NAS NIE OBCHODZI. ZAŁOZMY ZE PAN TWIERDZISZ . ZAŁOZMY. .. ze zydzi zmienili postac jezusa. drogi panie.. prawdziwy czy nie prawdziwy… – to GO NIE BYŁO – jak polakow okradano i oszukiwano. od 1989r. nie reagował (nawet ten prawdziwy – jesli jest – czy był..) – jak niejaki jp 2 – twierdził ze – JEST Z JEGO RAMIENIA -PASTERZEM. i opowiadał swoje dyrdymały. i zachecał do zachodu – ktory z polski zrobił – mambuko. i rózne złe rzeczy – przyszły stamtad – do polski. a teraz ten – prawdziwy wg pana jezus – co robi? czy broni polske – przed tym ze polacy – moga wystawieni – na 1 linie w wojnie z rosja? KTÓREJ WIELU – NIE CHCE? (a obronił polske w 2 wojnie swiatowej..? to skad auschwitze i majdanki-itp?? ). TO – PO CO NAM TAKI KULT? który – NIC NIE DAJE??pis tez powołuje – jako katolicy – na jezusa. modla sie klekaja. tak czy nie. ..? panie . MY TU JESTESMY – RACJONALISTAMI. I ZMIANY w biblii – nas -nic nie obchodza. ani- kto je wprowadzał. TO SPRAWA – WYZNAWCOW. a nie nasza. kosciół katolicki – i jego ewentualna-reforma – to tez nie nasza sprawa. ani to jaki był kosciół przed i posoborowy.TO WASZA SPRAWA. I KOSCIÓŁ KAT I CAŁE CHRZESCIJANSTWO – JESLI – TACY JAK PAN SOBIE TYLKO- CHCECIE .reformuj sobie pan- te nadjordanska hydre . pisz gdzie trzeba. pisma – czy petycje .czy co pan – tam chcesz. my oceniamy kosciół z POLITYCZNEGO PUNKTU WIDZENIA.oceniamy skutki i owoce KOSCIOŁA TERAZ I W HISTORII POLSKI – NA PRZESTRZENI DZIEJÓW.RACJONALNIE. jesli pan nas widzisz jako bolszewikow – TO WIDZ PAN SOBIE JAKO I CHCESZ. tylko idz pan sobie stad. bo pana posty – nic nie wnosza. wzbudzaja tylko spory. i niepotrzebne – polemiki. wyznawaj pan sobie – co chcesz. my dzumy ZNAD JORDANU – nie lubimy. nie widzimy jej pozytywnych owocow. wrecz przeciwnie. wiec- skoro nie ma owocow – TO MY JEJ – NIE CHCEMY. ANI PRAWEJ ,ANI LEWEJ ,ANI SRODKOWEJ. I…. ZROZUM PAN TO W KONCU.

  Polubienie

 40. Słowianin

  Jestem tu nowy i mam pytanie kim jest ten pan Toronto , bo z tego co on pisze to dla mnie to jest jakiś wariat może psychol , szaleniec po prostu . On jest niebezpieczny i wypisuje jakieś idiotyzmy .

  Polubienie

 41. paziem

  Toronto vel Mars vel Autobahn vel coś tam jeszcze ( bo typek pisze pod różnymi nickami), to nie tyle niebezpieczny ( gdyż żadnego realnego wpływu na jakiekolwiek środowiska polityczne w Polsce ten typ nie ma ), co maniakalny troll internetowy. W zasadzie popularyzator poglądów Zbigniewa Brzezińskiego ( choć oczywiście sam Toronto żachnie się na to, i napisze spiesznie, że wskazywanie podobieństw do tego masona, żyda i globalisty, to „typowy zabieg takiego KGBisty jak ja”) . Oczywiście w wydaniu Marsa, to jest taki zwulgaryzowany Brzeziński ( też Polska od morza do morz, też Polska antyrosyjska i zarazem antyniemiecka, też Polska służalczo proamerykańska, też Polska liberalna, też Polska maniakalnie anty Gomułkowska i anty socjalno-planistyczna). Sam Toronto, to „badacz” historii na poziomie amerykańskiego WUMLu, tj. uproszczonej, skatoliczonej, mesjanistyczno-urojeniowej ( dla uwiarygodnienia siebie Toronto jest wyznawcą katolicyzmu tradycjonalistycznego, przedsoborowego, chrystusowego, krucjatowego,”antymasońskiego’ – stąd jego „krytyka” JP II) Narzędzia tego typka pochodzą ze skompromitowanych metod różnych kuźni atlantyckiej sowietologii, tj. demonizowania Rosji, głównie jej wybitnych przywódców, polityków i w ogóle rosyjskiej myśli społecznej oraz nie dopuszczanie do dialogu oraz porozumienia Słowian. W zamian za to, eksponowanie „zbawiennej” koncepcji Międzymorza( obecnie Trójmorza), podbijanie w realizacji tego projektu ambicjonalnego bębenka szczególnie polskiej „mocarstwowości” ( w oderwaniu od historyczno-politycznego realizmu oraz historyzmu w ogóle) oraz zwalczanie poglądów i środowisk krytycznych wobec koncepcji atlantystów ( anglosaskich syjonistów), poprzez nadawanie tym środowiskom epitetów : KGBiści. komuchy, komunofaszyści itp. i uporczywe ( w domyśle opłacane przez mocodawców) zwalczanie idei suwerennej Polski zorientowanej politycznie na równowagę regionalną w oparciu o sojusz z Rosją i pozyskanie Niemiec dla przeciwdziałania kolonizatorskim i ludobójczym tendencjom syjonistyczno-anglosaskiego układu globalnego.

  Polubienie

  • kempes

   ale dla – myslacego człowieka to.. całe to miedzymorze z polskiego prawdziwego punktu widzenia- to czysty idiotyzm. poniewaz za wiele krajów chocby jest w tej koncepcji. i majacych- rozne interesy. coz bowiem np. takiemu łukaszence z miedzymorza ? nie lepsze sa dla białorusi przyjazne stosunki z rosją? a litwa i ukraina .. to akurat sa najwieksi – wielbiciele polski. ha ha ha. az boki zrywac. a łotwa i estonia jezyki trudne. i to tez akurat sa potegi gospodarcze i militarne. hi hi. i akurat polska – jest dla nich az tak wazna. w grupie wyszehradzkiej czesi i wegrzy – na tyle ile moga – tez staraja sie prowadzic rozsadna polityke. dbania o swój interes. to kto zostaje >.? rumunia i bułgaria ? a moze ..? podzielona była jugosławia? miedzymorze – kon by sie usmiał.

   Polubienie

 42. Słowianin

  Toronto ty idioto pokaż w którym miejscu Maciejczyk popiera twoje debilizmy na Suwerenności . Cytaty dawaj .Głupasie jeden żeś się tam przyssał do Maciejczyka jak wesz do dupy to cię toleruje . Maciejczyk popiera WPS.

  Polubienie

 43. mordować żydostwo pierdolone

  Pierdolone skurwiałe zajebane żydostwo, niech wreszcie już ktoś pierdolnie w to pejsate kurewstwo atomem i niech to ścierwo wreszcie zniknie raz na zawsze.

  Polubienie

  • Słowianin

   Drogi panie żle pan życzysz WPS? . Panu nic nie zrobią , ale WPS może mieć nalot szabesgojstwa z ABW po takich wpisach zwłaszcza po 1 stycznia . O to panu chodzi ?

   Polubienie

   • Kazach z Ałmaty

    I WPS nie jest szanowany przez nikogo i nie jest poważną organizacją. Nigdy nie będzie, bądźmy dobrej myśli. Bez rejestracji nie jesteście organizacją tylko grupą piwniczników.

    Polubienie

 44. Pingback: WPS – 10 lat w obronie suwerenności. | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.