Pucz Janajewa i życzenia śmierci Putinowi

putin_car
Od  18/19  do 22 sierpnia 1991 roku środowiska polityczne Rosji narodowej, świadome likwidatorskiej działalności Gorbaczowa, podjęły próbę zahamowania destrukcji państwa przez „reformatorów” ( przez syjonistów nazwane to zostało „puczem Janajewa”). Niestety nieudaną , a w rezultacie umożliwiającą zainstalowanie na czele państwa – Borysa Jelcyna i praktyczną likwidację ZSRR oraz rozpoczęcie procesu niszczenia narodowych państw słowiańskich w Europie.

„Liberały” z  radia SVOBODA ( pamiętacie zapewne Radio Wolna Europa ?!) wspominają z nostalgią i podsumowują ćwierćwiecze pamiętnej daty- tak obiecującego procesu likwidacji Rosji, pod hasłem przebudowy ( pierestrojki) i demokratyzacji ( oczywiście na wzór syjonistyczny) realizowanej za pomocą „jawności” ( głasnosti)  i „przyspieszenia” (uskorienja).
 Syjonistyczni złodzieje i kolonizatorzy i  ich miejscowi sutenerzy i paserzy nazywają to eufemizmem: ” urynkowienie gospodarki i społeczeństwa”. W Polsce ten syjonistyczny, przestępczy przewał nosi nazwę jeszcze wspanialszą i bardziej kamuflującą pospolity rabunek i dewastację: „transformacja ustrojowa”

Inaczej, zgodnie z prawdą, opisuje wspomniane kilka dni , które wstrząsneły rosyjskim i słowiańskim światem, A. Dugin:

Obecnie przygotowywana kolejna próba zdestabilizowania Rosji i obalenia Putina -jest pełnym determinacji działaniem syjonistycznej V kolumny w Rosji, która zdaje sobie sprawę, że walczy o swoje życie. Porażka syjonizmu w Rosji oznaczać będzie bardzo poważne jego osłabienie globalne.
 Wielce prawdopodobne zwycięstwo ” wyborcze” i osadzenie marionetki Clintonowej na stolcu prezydenckim w USA skorelowane jest z próbą ocalenia syjonizmu w Rosji. Jesteśmy zatem w okresie kulminacji napięcia międzynarodowego, które grozi globalnym konfliktem wojennym, gdyż syjonizm jest gotów wmontować ludzkość raz jeszcze w straszliwą hekatombę w celu realizacji swoich paranoicznych, psychopatycznych dążeń do światowego panowania nad wolnymi narodami świata.
Sojusz z Rosją Putina wszystkich odpowiedzialnych ludzi na świecie jest praktycznie jedyną szansą zatrzymania ludobójców syjonistycznych.
PZ
 
 
P.S. Uwolnienie Rosji od wpływów syjonistycznej V kolumny, jeśli ma byc trwałe, musi rozpocząć sie od podstaw, czyli od edukacji i wychowania młodego pokolenia Rosjan. 
Stąd zapewne zmiany „liberalnego reformatora” na „pro putinowską” panią minister  edukacji.
 
Olga Wasiliewa- nowy minister edukacji Rosji….. wreszcie!!!!

https://ria.ru/politics/20160819/1474800445.html

http://vz.ru/news/2016/8/19/827768.html

https://ria.ru/politics/20160819/1474814417.html

Biografia:

A tak na zmiany ministerialne reaguje syjonistyczna V kolumna w Rosji ( w Polsce na decyzje narodowego rządu tak reagowałaby Gazeta Wyborcza, TV Republika, TVN,  TV Trwam i  zapewne ” narodowcy” – Kowalski, Mossakowski, Braun, Olszański, Ziemkiewicz i inni)

 

Reklamy

29 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

29 responses to “Pucz Janajewa i życzenia śmierci Putinowi

 1. julius

  W 1917 roku żydowska mafia wywołała rewolucję w Rosji i przejęła władzę w tym kraju mordując z premedytacją najlepszych synów i córki narodu ruskiego. W przyszłym roku będzie 100-lecie tego zbrodniczego przewrotu. Będzie to rok kiedy patriotyczne siły słowiańskiego narodu ruskiego w okrągłą rocznicę tego zdarzenia będą mogły dokonać zemsty na żydowskiej mafii okupującej cały aryjski świat. Oby to się rozpoczęło. Myślę, że ruskie patriotyczne siły rozumują podobnie i są zdeterminowane żeby definitywnie rozpocząć rozwiązywanie kwestii żydowskiej. Chciałbym się nie mylić.

  Polubione przez 1 osoba

 2. Nowak

  O puczu słyszałem wersje w parcharni historycznej TV Histeria , że istnieje hipoteza , że pucz zorganizował sam Gorbi , aby wypierdo…. Jelcyna , ratować ZSRR i skończyć z pierestrojką .
  Baju baju żydy będziecie w raju . Szybciej już bym uwierzył , że zmarły Kalkstein to patriota a drugi Kalkstein ma więzy krwi z Chrobrym .
  Dziś poniedziałek , a więc parchate media postanowiły z Kalksteina zrobić świetnego kucharza , który gotuje wspaniałą zupę i potem ją sam konsumuje. Oczywiście zdjęcie prezesunia jak wpierda….. zupę .
  Potem wielkie zdziwienie , bo naród głupi jak but .

  Polubienie

  • Nowak

   Biorą te pejsate media na żart to można podsumować :
   Chłop baby niet
   Prawa jazdy niet .
   To przynajmniej niech sobie pomidorówki ugotuje i schabowych nastuka . Dobre i to . Staremu kawalerowi jak znalazł się przyda.
   Gdyby poszedł do Gesslerowej pewnie drogo by zabulił , a Kalkstein wygląda mi na strasznie skąpego .

   Polubienie

 3. julius

  informacja ta na razie nie przedstawiona społeczeństwu serbskiemu, reporterom udało się uzyskać informację poufną, że Rosja i Serbia osiągnęły porozumienie w sprawie współpracy wojskowej w latach 2017-2020, a także podpisano umowę o rozmieszczeniu wojsk rosyjskich w bazie w serbskim mieście Leskovac (nieoficjalnie rozlokowana jest tam część wojsk serbskich sił zbrojnych, która jest przygotowana do przyjęcia gości rosyjskich).
  http://rusimperia-info.ru/news/id28227.html

  Polubione przez 1 osoba

 4. julius

  Wg Wikipedii
  Przedmurze, przymurek, mur podwala – dodatkowy mur obronny w obwarowaniach średniowiecznych, usytuowany w pewnej odległości od głównego muru obronnego, na podwalu tj. w przestrzeni między głównym obwodem obronnym i fosą; zazwyczaj niższy od głównego muru.

  Czas najwyższy skończyć z mitem przedmurza chrześcijańskiego, gdzie będziemy zawsze skazani na klęski, a tylko nielicznym uda się schronić za głównym murem . Najwyższa pora stanąć za właściwym murem razem z pozostałymi Słowianami a na przedmurze wyznaczyć Germanów. Niech poczują smak walki za innych.

  Polubienie

 5. Re: Artykul…
  Jesli zydowskiej V kolumnie w Rosji nie uda sie szybko obalic W.Putina, to swiatynia w Jerozolimie bedzie „przerobiona” na supermarket…dla Palestynczykow…
  Wyglada na to, ze zydom „pala sie zelowki” a chalaty „faluja”….ze strachu…
  Bladego strachu…
  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

 6. janex

  Rosyjska Dusza – Dumna i Wielka – Cudna Ballada.

  Polubienie

 7. Nowak

  Rozczarowałem się tym zdjęciem , bo myślałem , że zobaczę Singera jak leczy na brzuchu i wącha ziemię . Swoją drogą zobacz jak Bolek w latach 80 się modlił . Ten typ przez 4 godziny odmawiał zdrowaśki jakby był w transie . To jest dopiero osiągnięcie . Tutaj sądząc po facjacie Singera może ma jakieś widzenie ? . Swoją drogą gdyby go maszyną czasu przenieść do Portugalii do Fatimy to by się dopiero działo i byłoby ciekawie .

  Polubienie

  • To potwierdza że nie ma dziś lepszego katolika nad żyda. 😉 Nie zdziwię się jak za niedługo na religii dzieci będą się uczyć(czytaj: indoktrynować) o objawieniach według świętego Antoniego Macierewicza, patrona podżegaczy wojennych i prowokatorów. 😉 Po za tym jak widzę różnej maści szajbusów tak popisujących się publicznie swoją „wiarą” i robiących cyrk przed kamerami to aż mnie mdli a jeżeli robią to politycy to mdli mnie dwa razy mocniej…

   Polubienie

 8. konik

  Jan Kochanowski pisał:
  „Nową przypowieść Polak sobie kupi,
  Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi.”

  Polubienie

 9. Re;janex
  Takie zdiecia robia wrazenie na naiwnych,i tych pozbawionych racjonalnego myslenia. Osobnikom tym,
  zalezy tylko na jednym,aby jak najdluzej utrzymac sie przy
  korycie. Takie cechy charakteru,jak HONOR,GODNOSC,
  POCZUCIE SPRAWIEDLOWOSCI,sa im jak widac nieznane.
  Judasz,zdradzil Pana Jezusa,Judasze w Polsce zdradzaja
  Polske,razem z jej etnicznymi mieszkancami.
  „Po owocach,ich poznacie”,Eg,wg. Sw Mateusza.

  Polubienie

 10. nina

  Białczyński ! środowisko żydów krakowskich / znam trochę/ . Piewca słowiańskości , mnie się wydaje, że on dąży do udowodnienia prawdziwości żydoskiej legendy / TU SPOCZNIJ -POLIN /.
  Znalazłam u niego jak najbardziej pro żydoski polityczny tekst. Jego nienawiść do Rosji ,Putina jest zdumiewająca.
  http://bialczynski.pl/2016/05/19/wielki-sukces-rosji-putina-ad-2016/

  Polubienie

  • Bo to nie żaden „piewca słowiańskości” tylko po prostu słowianin znad Jordanu. Należy bardzo uważać na to co ten typ publikuje i wymyśla, on dostaje wręcz białej gorączki jak ktoś używa przy nim słów Rosja czy Putin.
   Banderowców uważa na „wolnych ludzi” i propaguje „wielką zmianę”(chyba tożsama z pisowską („dobrą zmianą”), której to rzekomo pozytywnym elementem ma być przewrót na Majdanie. Sprawa tego typa jest o tyle ważna że uwiarygadnia się i zasłania bajaniami o Słowiańszczyźnie a w rzeczywistości służy żydowskiemu imperium.
   https://opolczykpl.wordpress.com/2014/10/27/kolejna-antyrosyjska-agitka-nadjordanczyka-bialczynskiego/

   Polubienie

   • kempes

    tu pan trafił w sedno. dokładnie w 100% . ale sie jest słowianinem. albo znad jordanu. nie ma posredniej drogi. poza tym… istotnie w biblii tak stoi. po owocach. sama ksiega dzumy – ja oskarza. własnie bowiem – O TE OWOCE CHODZI. zreszta… kosciół interpretuje biblie – jak chce. i nie tylko on. apostołow – miało byc 12 . paweł byłby 13 a barnaba nawet i 14 . biskup czy starszy -miał miec zone . a jest celibat. opis stajenki betlejemskiej jest tylko u łukasza – ktory pisał do teofila . nic on nie wspomina o innych adresatach. mateusz pisze co innego. w ewangelii jana – NIE MA OGRÓJCA – a jezus jest swiadomy i gotowy. podczas gdy inne ewangelie – opisuja to inaczej. z ogrójcem. jest ten ludzki strach. słowem… co porownanie i opis- to kolejna roznica i kwiatek. powodujace kłotnie i walki na wersety. albo jest sie słowianinem albo zydem (chocby i duchowym!). a nad jordan. do domu. tam jest miejsce tej CHOROBY.

    Polubienie

 11. konik

  Żydłaki z Rosji zawsze przeciwko Stalinowi (WIDEO)

  Rosyjscy Żydzi zwrócili się do nowej minister edukacji Wasiliewoj z sugestywnym zapytaniem, jaki jest jej stosunek do Stalina, który ich zdaniem jawi się jako postać jednoznacznie negatywna.
  Nie chcą niewdzięczne syjonistyczne szmaty pamiętać, jak wielu Żydów Stalin uratował przed hitlerowcami.
  Na każdym kroku wyłazi ta ich liberalna, trockistowska obłuda i chęć zniszczenia wszystkiego co narodowe, patriotyczne i przeciwne globalistycznej degrengoladzie z polecenia banksterów zachodnich.
  https://pekokantylichwiarz.wordpress.com/2016/08/23/zydlaki-z-rosji-zawsze-przeciwko-stalinowi/

  Polubienie

  • konik

   Amerykański historyk Dawid Duke:

   Dziś kolejna rocznica i możemy spodziewać się kolejnego przemówienia niejakiego Jarosława. — Wielu ludzi zastanawia się, co ten człowieczek chce przez to osiągnąć. Zastanawiam się i ja.

   Przecież w Polsce nie było większych problemów z powszechną świadomością o sprawcach zbrodni katyńskiej. Wciskana nam przez oficjalną propagandę bajeczka nijak kupy się nie trzymała i można było ją jedynie tłumaczyć okolicznościami.

   Te okoliczności były bardziej skomplikowane nim się nam powszechnie wydaje. — Inaczej nijak nie można by wytłumaczyć milczenia „zachodu”. Przecież wiedzieli…

   Czego obawiał się zachód?

   Zachód obawiał się śledztwa w sprawie mordu katyńskiego chyba jeszcze bardziej niż Rosjanie. — Było przecież sprawą naturalną, że nie skończyłoby się na wskazaniu państwa, że dociekliwość sędziów (i opinii społecznej) poszłaby trochę dalej.

   Pod lupę poszłaby, niebawem, NKWD, jej kadry i inspiracje ideowe. Mogłoby śmierdzieć, mogłoby bardzo śmierdzieć.
   Wynalezione przez angielskiego generała Horatio Kitchenera obozy koncentracyjne, podczas wojny burskiej, zostały w ZSSR znacząco udoskonalone. — W gułagach nie więziono żydów a cały nadzór z nich to właśnie się składał.

   Jeśli macie jakieś wątpliwości – dlaczego?, — to posłuchajcie amerykańskiego historyka Dawida Duke i dotrwajcie do 16-tej minuty.

   Ktoś powiedział, — że najohydniejsze zbrodnie to takie, które „są Bogu miłe”.

   Doznaliśmy takich zbrodni.

   Były to powstania hajdamackie na Ukrainie, kiedy to w cerkwiach spisy (podstawową broń kozaków) poświęcano. — Było, gdy podczas rzezi wołyńskiej święconą wodą siekiery i noże kropiono.

   Daleki jestem od jednostronnego traktowania tych aktów.

   Polska też popełniła wiele grzechów nie uznając aspiracji politycznych i religijnych tego narodu. — To bardziej skomplikowana sprawa.

   Tragedia zaczyna się wtedy, gdy za zbrodnią stoi religia — a w przypadku Katynia, — niewątpliwie, od tego wątku uciec nie byłoby sposobu.

   Lepiej było za zbrodnię obarczyć Niemców i solidarnie iść w zaparte.

   Jednak stało się.

   Jelcyn przyznał, że zrobiło to państwo wtedy nazywane ZSSR — i chyba wszyscy na wschodzie i zachodzie byliby zadowoleni gdyby tak zostało.

   Winien Stalin i nikt mu w tym nie pomagał.

   Jednak, gdy Putin zebrał się na odwagę i publicznie stwierdził

   — „Z wami żydami bez bata nie ujedzie”

   — sprawy zaczęły się komplikować.

   W Rosji zaczęła narastać świadomość prawdy o tym kto – tak naprawdę – mordował i kogo – tak naprawdę – mordowano.

   Ta świadomość dotknęła także Polaków, — i to było tym najgorszym, co żydów talmudycznych nad Wisłą (i nie tylko) mogło spotkać.

   Syjonistyczna propaganda robi wszystko, aby zbrodnią katyńską obarczyć etnicznych Rosjan. — Słowianie będą się mordowali nawzajem i nie trzeba będzie brudzić sobie rąk.

   No to teraz odpowiem na pytanie: — jak długo PiS porządzi?

   Tak długo jak długo Kaczyński z Macierewiczem będą szczuli etnicznych Polaków na etnicznych Rosjan.

   Polak ma wierzyć w to, że zbrodni dokonała jakaś nieboszczka ZSSR a nie w 100% zażydzona NKWD.

   Jeśli zatem czujesz się etnicznym Polakiem katolikiem, — to żądaj, aby na lekcjach religii nie robiono tajemnicy z tego jak traktowani są goje w talmudzie rabinicznym.

   Ja zacytuję amerykańskiego historyka Dawida Duke:

   — „Najlepsi z gojów zasługują na śmierć”…..

   http://zygumntbalas.neon24.pl/post/133394,co-sie-dzieje-na-swiecie-23-08-2016#comment_1328121

   Polubienie

  • Nowak

   Pipka Friszke . Cytujesz tego Friszke co to do ostatniej sekundy robił z Bolka bohatyra narodowego . Nawet nie spasował jak już było wiadomo , że to agencik .
   Lekko zaczął przebąkiwać coś negatywnego o Bolku jak pokazano dokumenty opasłego bezpieczniaka .
   Teraz Friszke bohater bo napisał trochę prawdy w przeciwną stronę . Nie bronię Kalksteina , ale czy ty nie widzisz , że manipulują tobą z każdej strony .
   Niech on się weżmie za Bolka i poprawi swoje idiotyzmy , które wcześniej pisał . Potem będzie czas na Kalksteina .
   Friszke – wielki bohater !!! żydoRP .
   Chyba , że to inny friszke i h….. tam z nim .

   Polubienie

   • Nowak

    Oczywiście nie wiem czy to jest prawda , ale gdy Kalksteina zatrzymało SB podczas przesłuchań płakał on niemiłosiernie , smarkał gluty w chustkę i błagał , aby go wypuścili zapewniając , że jest lojalnym obywatelem PRL . SB miała z tego niezły ubaw . Dostawał kopa w dupę i został wypuszczony .Brat jego zdaje się był bardziej odważny .
    Prawda to jest ? Nie wiem , ale na takie informacje dawno temu natrafiłem .Mogłoby to się zgadzać z portretem psychologicznym dlatego , że tacy ludzie gdy nie widzą zagrożenia udają supermanów ” pamiętne krzyki „tam stało ZOMO ” .

    Polubienie

 12. obudzony

  Co do Kalksteina, to wiadomo od dawna, że jest on odmiennej orientacji seksualnej i Kiszczak oraz osoby z aparatu PRL dobrze o tym wiedziały(akcja ,,Hiacynt”). W latach 70-ty ub. wieku było takie miejsce w Warszawie, gdzie tacy jak on się spotykali i szukali partnerów i niektórzy anonimowi świadkowie piszą o tym w sieci.
  To nikt inny jak jego brat przekonywał w Brukseli, że w Polsce nie ma homofobii, bo osoby homoseksualne zajmują najwyższe stanowiska w rządzie. Jak myślicie kogo miał na myśli? To nikt inny jak Palikot kilka lat temu wyskoczył publicznie z żądaniem aby J. Kaczyński wystąpił publicznie i potwierdził swoją odmienność seksualną, bo może stanowić łatwy kąsek do manipulacji przez wywiady państw obcych. Wreszcie Zbigniew Stonoga przedstawił na swoim kanale na youtube dowody na to, że były kierowca Kaczyńskiego to jego seksualny partner, co w liście pełnym żalu wyjawiła matka tegoż osobnika posądzając wprost Kaczyńskiego, że jej syna zrobił homoseksualistą. Nie mam osobiście nic do osób odmiennej orientacji, bo kilka procent takowych w całym społeczeństwie się zawsze znajduje, ale mam odruch wymiotny jak widzę nachalną promocję tegoż w we wszystkich mediach i wmawianie wszystkim dookoła, że homoseksualizm to normalność. Niech sobie żyją w swoich związkach, ale niech nie protestują na ulicy domagając się praw takich jak heteroseksualna reszta. Drażni mnie także to, że wiele osób o których wiadomo, że są odmiennej orientacji piastując różne funkcje publiczne oszukuje społeczeństwo, że są hetero, aby utrzymać się na stołku i zarabiać wielką kasę. Dotyczy to kilku prezenterów telewizyjnych, showmenów, projektantów mody, reżyserów teatralnych i telewizyjnych i innych.
  Po co ja to piszę? Uważam, że PiS z Kaczyńskim jest sterowany przez Zachodnie ośrodki władzy i szczuje wciąż przeciwko Rosji identycznie jak to robiło PO. Różne Natanki, Brauny, Mossakowskie, Sendeckie, Jabłonowskie to zwykłe kukiełki, które można wykorzystać do swoich celów. Myślę, że Moskwa dysponuje dokumentami o rzeczywistej orientacji seksualnej Kaczyńskiego, ale tego nie wykorzysta, bo mogliby go tym wysadzić w niebyt. Mogliby także szantażem zmusić go w ten sposób do częściowej zmiany swojego stanowiska wobec Rosji, ale tego nie zrobią, bo Zachód mógłby to zrobić bez mrugnięcia okiem. Celem syjonistycznej i okupacyjnej władzy w Polsce jest niedopuszczenie do tego, aby Słowianie się ze sobą dogadali i porozumieli, bo to mógłby być koniec ich władzy. Chciałbym mieć okazję, aby móc osobiście powiedzieć Kaczyńskiemu, żeby modlił się do swojego Boga o to, aby kiedyś sądzili jego i jego współplemieńców za czyny zdrady narodowej takie osoby jak np moja osoba. W przypadku kiedy naród wreszcie przejrzy na oczy, zrozumie kto zgotował im taką niedolę, kto rzucił ich na żer Zachodnim psychopatom, kto judził i napuszczał jednych Słowian na drugich może się odbyć rzeź niewiniątek i Kaczyński pewnie tego nie dożyje, ale dożyją dzieci i wnuki jego współplemieńców. Właśnie po to rozbrojono polską armię w obawie, że świadome polskie kierownictwo tejże armii mogłoby zorganizować przewrót wojskowy odbierając władzę syjonistom pomimo żydowskich wtyczek. Oni wolą NATO w Polsce, bo to obcy w razie buntu będą strzelać do Polaków, oni pozwalają robić w Polsce Amerykanom na wszystko, co im się żywnie podoba. Równie dobrze moż im się spodobać prowokacja NATO przeciwko Rosji z terenu Polski i co wtedy?

  Polubienie

 13. Nowak

  Obudzony kiedyś Bolek zaczął o tym mówić , ale szybciutko Kalksteina przeprosił , bo ten mu zagroził sądem . Spokojnie nie każdy stary kawaler to musi być gej . Występują zahamowania natury psychologicznej np wstręt przed sexem , wstydliwość także spokojnie . Dodatkowo ta akcja „Hiacynt” . Wierzysz we wszystko Kiszczakowi ?.
  Druga kwestia . Tez nie do końca masz rację , bo np Tomasz Raczek się przyznał .
  Do gejów nic nie mam , ale jak moja wnuczka zobaczy jak się na mieście obmacują i całują podejdę i dam w mordę .

  Polubienie

  • Nowak

   Jeżeli chodzi o Kalksteina taka ciekawostka . Kilka lat temu jedno z parchatych piśmideł bodajże Newsweek być może jakieś inne napisało ogromny artykuł o ojcu Kalksteina . Kalkstein wariował miał podawać do sądu , ale nie podał i sprawa się rypła przypadek? .

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s