PiS kpi z prawa i sprawiedliwości

Ale przede wszystkim kpi z Polaków. Najbardziej z tych z nas, którzy kolejny raz dają się zwieść obiecankom, pozorom dbałości o narodowe polskie interesy, pozorom pobożności naczalstwa PiS.

Czy w końcu zrozumiemy, że wszystkie żydowskie partie oraz żydo-katolicki Kościół wyznaczają nam jedynie rolę osła jak na załączonym obrazku. I ciągle jeszcze zbyt wielu z nas daje się w tej roli obsadzić.

Już zaczynają pojawiać się w żydo-mediach oraz w internecie głosy pełne obaw: a co będzie, jeśli władza PiS zostanie obalona? Czy istnieje jakaś polityczna siła zdolna objąć rządy? Z pewnością nie istnieje w Polsce autentyczna, silna, polska, partia narodowa, ponieważ posiadająca pełnię władzy żydowska V kolumna uniemożliwia Polakom niezależną, polityczną, działalność – patrz: Stowarzyszenie WPS, partia Zmiana – brak sądowej rejestracji, a szef Zmiany, Mateusz Piskorski, bez dowodów winy i bez wyroku przetrzymywany w więzieniu. Oto demokratyczna IIIRP pod żydo-reżimem PiS.

Jednak wspomniane „głosy pełne obaw” prawdopodobnie zdają się rozumieć, że regres gospodarczy powodowany żydowskim kapitalizmem nabiera tak dużego tempa, że PiS może nie dotrwać do końca swojej kadencji. A kto wie, czy w trakcie żydo-rządów PiS, na północy naszego kraju, na granicy z Rosją, CIA i Mossad nie sprokurują nam wojny podobnej do tej w Donbasie. Więc „głosy pełne obaw” w rzeczywistości martwią się, choć nie formułują tych obaw głośno: czy w razie kolejnych, być może przedwczesnych, wyborów Polacy kolejny raz zechcą wystąpić w roli osłów -? Jak długo jeszcze pozwolą w tej roli się obsadzać, żeby targać wóz żydowskiego, zbrodniczego, kapitalizmu z żydowskimi pasożytami?

Dariusz Kosiur

 

Zapisz

Zapisz

Reklamy

22 Komentarze

Filed under Polityka

22 responses to “PiS kpi z prawa i sprawiedliwości

 1. Pingback: PiS kpi z prawa i sprawiedliwości — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | Pekok Antylichwiarz

 2. Nowak

  Panowie krótko dlaczego PIS- DA ma sobie nie kpić , skoro naród na to pozwala i w liczbie prawie 40% głosuje na żydów anglosaskich w wyborach . Naprawdę jest wielu PISlamistów , którzy za prezesa oddaliby życie ( daleko szukać zróbcie sobie wycieczkę do Torunia do ojczulka ) .
  Prezes co 4 lata uzyskuje świetny wynik w wyborach . Nawet ta dziennikareczka ,( która wchodziła mu w pupcię w pewnej telewizorni ) została posłanką .
  Jeżeli macie dzieci dobrze wiecie , że jak popuścicie z dyscypliną wejdą wam na łep i będą pyskować . Podobnie jest i tu . Durny naród nie reaguje na nic to dlaczego się dziwicie , że partie żydowskie srają nam na puste mózgi ? . Normalna rzecz . Nic dziwnego .

  Polubione przez 1 osoba

 3. Nowak

  Oczywiście tak jak mówił Albin Siwak dać 500 PLN i kupisz za to każdego , bo on ma trójkę dzieci i nawet na największy syf zagłosuje , bo mu PIS da pieniążki .
  Jeżeli człowieku masz rodzinę narobiłeś dzieci spróbuj poszukać jakiejkolwiek roboty a nie tylko liczyć , bo PIS mi da , a co wtedy jak PIS- owi zabraknie i przestanie dawać ? .

  Polubione przez 1 osoba

 4. obudzony

  A Michnik(Szechter) powiedział był kiedyś w Australii do swoich współplemieńców, że Polacy to stado tępych baranów, którymi łatwo rządzić. Kuroń( Icek Kordblum) powiedział, że tylko idiota wyszedłby naprzeciw całemu stadu galopujących koni(Solidarność w latach 80-tych), należy wskoczyć na konia galopującego na przedzie(Wałęsa), a reszta stada pogalopuje za nim. Kaczyński (Kalkstein) powiedział w Izraelu do swoich współwyznawców, że Polskie wojska w Iraku są ze względu na interes Izraela, a Kwaśniewski(Stolcman) tego nie powiedział, ale także te wojska wysyłał. Trudno czasami nie zgodzić się z żydami, którzy mówią prawdę, ale ile jeszcze potrzeba ich oszustw, ordynarnych rabunków narodu i kraju, żeby Polacy nareszcie przejrzeli na własne oczy?
  Polacy są hodowani i tresowani od wielu lat na żydowską modłę tak w szkołach wszystkich szczebli, jak wszystkich żydomediach i kościele katolickim. Na co dzień znam kilku takich, którzy całą swoją wiedzę czerpią z TV, i prasy głównego nurtu. Oni głosujący na PiS i wierzący jednocześnie w Rydzyka Kaczyńskiego i Piłsudskiego nie posiadają żadnej rzetelnej wiedzy historycznej, ekonomicznej, politycznej i autentycznie są wodzeni za nos przez te wymienione wyżej instytucje. Dostrzegam u nich płytkość w myśleniu, niezdolność do samodzielnego oglądu rzeczywistości i wyciągania logicznych wniosków. Za całą prawdę służy im telewizja i pan prezes.
  Identycznie jest z ludźmi, którzy głosują na PO, SLD, PSL, Palikota i Korwina-Mikke. Polaków nauczono, że głosować można tylko na w/w osoby i partie i nie przychodzi im do pustych głów, że mogą stworzyć własne partie, które będą reprezentowały interesy Polski i Polaków. Wiem dobrze jak syjonistyczny reżim w Polsce dba o to, żeby partie takie jak ,,Zmiana” czy WPS nie zostały formalnie zarejestrowane, ale wiedzą, że mogą sobie na to pozwolić, bo liczba zwolenników jest znikoma i medialna blokada uchodzi im na sucho. Sytuacja mogłaby ulec zmianie dopiero gdyby znaczna grupa Polaków poparła te partie i żądała dopuszczenia ich do władzy.
  Ludzi oduczono poszukiwania informacji, czytania ze zrozumieniem i wmówiono im, że słoneczko świeci, bozia z góry czuwa nad wszystkim i wszystko widzi, a pan prezes Kaczyński w dzień i w nocy myśli jakby tu Polakom żyło się jak najlepiej. Jest dokładnie odwrotnie i powtarzam po raz kolejny, aby odzyskać z powrotem władzę w polskie ręce należy zmienić mentalność i douczyć Polaków swojej historii.

  Polubione przez 2 ludzi

 5. zydozerca

  PAP/IAR/agkm
  Wizyta A.Dudy na UPAdlinie 23-24.08.2016

  Ukraina ma prawo wejść do NATO /takiego wała !!!!/
  żydowskie pajace =Andrzej Duda i Petro Poroszenko podkreślili, że przywrócenie pokoju na Ukrainie ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa wszystkich państw europejskich, w tym Polski. Warszaw/k/a deklaruje wspieranie wysiłków Ukrainy w celu przywrócenia jej integralności terytorialnej.
  Prezydenci apelują do wspólnoty międzynarodowej o wzmożenie wysiłków, w tym polityki sankcji wobec agresora =/amerykańsko-żydowskich najemników/
  Potwierdzają, że Ukraina ma prawo do nabycia w przyszłości pełnoprawnego członkostwa w NATO./za ile i czym zapłaci ,skoro d.. już zdarła ? /
  Wspomniano także o integracji europejskiej Ukrainy, którą Polska konsekwentnie wspiera. Warszaw/k/a opowiada się też za zniesieniem wiz dla Ukraińców do Unii Europejskiej. Prezydenci zaznaczyli przy tym, że polska diaspora żydowska z agenturą PiS będzie wspierać ukraińskie reformy.
  Poroszenko po spotkaniu z prezydentem Andrzejem Dudą podkreślał wsparcie zdrajców Polski i współpracę w kwestiach energetycznych. – Doceniamy stanowisko żydowskich władz okupacyjnych Polski w odniesieniu do Nord Stream 2 i Tureckiego Potoku. 2016 rok będzie pierwszym rokiem, kiedy szantaż energetyczny ze strony Federacji Rosyjskiej nie powiódł się. To, że ten szantaż nie działa, to jest sprawa naszych partnerów europejskich, a przede wszystkim naszych żydowskich partnerów z Polski – zaznaczył ukraiński prezydent. /uokik/
  Mam nadzieję, że nasi zachodni partnerzy mają świadomość niebezpieczeństwa dyskusji nad złagodzeniem, czy też całkowitym zniesieniem sankcji wobec Rosji.
  Po aneksji Krymu Ukraina zrujnowała powojenny system światowego bezpieczeństwa. Liczymy na wsparcie ze strony naszych najbliższych partnerów, w tym Polski, którzy nie tylko uświadamiają sobie to niebezpieczeństwo, ale odczuli je na własnej skórze – oświadczył Poroszenko.
  Andrzej Duda zaprosił prezydenta Ukrainy Petra Poroszenkę, aby złożył oficjalną wizytę w Polsce 2 grudnia, w 25. rocznicę uznania przez nasz kraj niepodległości Ukrainy.

  Polubione przez 1 osoba

 6. Wszystkie „partie” od 1989 r. prowadzą identyczna politykę wobec Polski i Polaków. Wszystkie „partie” z wielkim zapałem likwidowały polski przemysł i sprowadzały nas do bezrobocia i nędzy. Wszystkie „partie” liżą tyłki żydom i wszystkie były za wejściem do europejskiego syfu. Wszystkie wreszcie „partie” popierają ukraińskich rezunów i nakręcają zoologiczną nienawiść do Rosji i Białorusi. Dlatego podział na tzw. partie jest sztuczny. To poszczególne grupy złodziejskich interesów, które gardzą Polską i naszym Narodem.

  Polubione przez 1 osoba

 7. Kazimierz Rychter

  Zobaczcie jacy jeszcze są ograniczeni ludzie po serii zdrad przez Pis
  moje komenty na fb, jako odpowiedź dla kobiety trolla, lub idiotki:

  Komentarze
  Asia Catrin Czarnecka
  Asia Catrin Czarnecka Miałam nie komentować ale napiszę Ten kto tak myśli że pan prezydent może by c zagrożony to albo przebywa w szpitalu psychiatrycznym albo szykuje ktoś zamach.Tak kochani to nie jest żart W chwili ggdzie naród jest zadowolony z rządu (nie myśle o lewakach antypolakach) PIS wygrał demokratycznie wybory.Gdybym teraz jeszcze raz miała głosować to zdania nie zmieniam Byłam jestem i będę za Prawem i Sprawiedliwością Opozycja widzi co się dzieje i ma „czarne myśli” Coraz bardziej znienawidzeni nie cofną się przed najgorszym.Nie chce nawet o tym my sle c do czego sa zdolni.Już raz udowodnili kwiat narodu zginą czyli zamach!! Kto może głosować na zlodzieja oszusta?? tylko złodziej i oszust!!
  Lubię to! · Odpowiedz · 15 · 3 godz. · Edytowany
  Marta Wilczynska
  Marta Wilczynska
  Lubię to! · Odpowiedz · 2 · 3 godz.
  Renata Junger
  Renata Junger
  Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 2 godz.
  Kazimierz Rychter
  Kazimierz Rychter Tak z „naszego” rządu na pewno jest zadowolony lud Izraela, Usa, Ukrainy, Niemiec, WB, ale na pewno nie Polski, ja nie jestem za Pisem, od poczatku nie byłem, bo wiem czym to pachnie, nie popieram też żadnego innego ugrupowania w sejmie, ani po za nim.Wy ślepi miłośnicy Pisu nie dostrzegacie że to wszystko jest jedna sitwa, Jakiekolwiek ataki na Pis ze strony GW,TVN,Polsat, UE, PO, Nowoczesnej, Kukiz, Mikke, Stonoga, Braun,Razem, Sld ,PSL- to jest teatr dla ubogich, marna reżyserka- to słuzy tylko i wyłącznie legitymizowaniu działań PIS. Jeżeli Michnik zacznie atakować PIS lub Rydzyka to tylko po to by PIS lub Rydzyk miał większe poparcie, przekonać tych nieprzekonanych: no tak żydowska gazeta go atakuje, tzn że on jest naprawde patriota i trzeba go wspomóc.
  Lubię to! · Odpowiedz · 4 min
  Kazimierz Rychter
  Kazimierz Rychter Oprócz tych wymienionych, wrógami zakamuflowanymi są Gazeta Polska, Gazeta Polska Codziennie, Tygodnik Powszechny,Fronda, Radio Maryja, TV Trwam, Niezależna, W poltyce, defense.pl, Republika ,Fakt, Superexpress i wiele innych- przejrzyjcie ludzie na oczy- zdrada goni zdrade, kolejny prezydent coraz gorszy, jak spedzą nas do obozów dla internowanych, to też będzie bronić żydów?. Nasz czas już się kończy, armia urzędasów ma teraz atakować Polaków, polskie wsie i miasta, chłopów i robotników, Psychol Macierewicz chce nas wsadzić w konflikt z Rosją , chcecie popierać tego bydlaka, chcecie by z Polski został lej po neutronie- Zastanowić sie póki czas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubione przez 1 osoba

 8. obudzony

  Oczywiście pełna zgoda Panie Rychter od dawna wiemy, że medialne ataki na PiS mają ich uwiarygadniać w oczach opinii społecznej. Czasem nawet żydowi zdarzy się powiedzieć prawdę, np taki Korwin-Mikke, to taka koncesjonowana opozycja i jego rolą jest przyciągnąć na swoją stronę tę cześć elektoratu, która nie zdecyduje się zagłosować ani na PiS, ani PO.
  Kiedy kilkanaście lat temu wypalił w reżimowej TV, że PiS i PO niczym się od siebie nie różnią wyleciał z hukiem i nie zapraszano go tam wiele lat. Całkiem sensownie wypowiada się o Rosji, Unii Europejskiej, ale niech to nie zwiedzie czujności rodaków, to jest ta sama sitwa co reszta sceny politycznej i on gra tylko swoją wyznaczoną mu rolę. Durni rodacy zostali kupieni przez PiS za 500 złotych, które tylko zadłuży jeszcze bardziej kraj, bo Kalkstein nie daje z własnej kieszeni tylko z naszej Polskiej. Oni już dobrze wiedzą jakie podatki wprowadzą, aby wyciągnąć z kieszeni Polaków te 500 złotych. To działanie znamionuje wypełnienie nakazu Talmudu, aby goja oszukać, że coś dostaje, a tak naprawdę mu odebrać i działać na szkodę jego i jego kraju. Dobry gospodarz najpierw uszczelnia granice kraju i uniemożliwia wypływ żywej gotówki via zagraniczne banki i zachodnie koncerny, a potem dopiero decyduje co zrobić z uzyskanymi w ten sposób środkami. Ale tego na pewno Kalkstein nie zrobi, bo nie po to jego współplemieńcy i polscy judasze u władzy pozbawili Polskę własnego przemysłu i handlu, sprzedali wszystkie banki międzynarodowej lichwie, aby on cokolwiek tym zachodnim grabieżcom zabierał. Ten podatek od hipermarketów i banków to czysty blef, bo skoro my wszyscy jako podatnicy ze swojego wynagrodzenia płacimy podatki w wys ok. 60%(PIT, ZUS, Zdrowotny, VAT), a obrzydliwie bogaty koncern i bank ani grosza, to kto tak naprawdę rządzi Kaczyński, czy zachodnie koncerny i banki?
  Co najmniej kilkaset tysięcy podatników w Polsce osiąga wg PIT dochody, które w przeliczeniu na rodzinę wynoszą od kilku do kilkunastu tys PLN i co miesiąc tym ludziom należy się kwota 500 PLN, które nie stanowią dla nich żadnego realnego dochodu. Taką kwotę mogą przeznaczyć na dowolny cel np na swojego czworonoga i to jest zwykłe rozdawnictwo i zadłużanie kraju. Wcale nie twierdzę, że wszyscy ci ludzie takowe wnioski złożyli, ale znam osoby, których sytuacja materialna jest bardzo dobra i już w ub. roku czekali aby można było złożyć stosowny wniosek. To są właśnie kpiny z prawa i sprawiedliwości i kpiny z Polski i Polaków i szkoda tylko, że zaślepieni rodacy tego nie dostrzegają.

  Polubione przez 1 osoba

  • Nowak

   Moja sąsiadka pojechała sobie za 500 + na wycieczkę do Szczyrku , natomiast druga moja znajoma jej dzieci to już srają pizzą , lodami , hamburgerami i coca – colą za te 500 pln . Bardzo dobrze , że to nie za moje pieniądze , bo ja mam emeryturę niemiecką , którą tam wypracowałem z ciężkiej 13 godzinnej roboty od poniedziałku do soboty dlatego z polskiej durnoty mogę sobie pozwolić na śmiech i mam niezłą zabawę oraz kabaret lepszy od Benny Hilla .

   Polubione przez 1 osoba

   • Nowak

    Co nie znaczy ,że mnie serce nie boli widząc durnotę do potęgi nie drugiej , a trzeciej niestety .

    Polubione przez 1 osoba

   • Ciekawi mnie ile 500+ kochani rodzice prze…bali już w automaty czy zostawili w barze u żyda. 😉 Ludzie nie mają zielonego pojęcia że wkładając im do kieszeni 500 marnych stówek z drugiej kieszeni żyd wyciąga 1000.

    Polubione przez 1 osoba

   • Nowak

    Do tej mojej sąsiadki a nie jest to strasznie biedna osoba praktycznie co dzień przyjeżdza samochód rozwożący pizzę . Wczoraj też był . Natomiast kilka dni temu widziałem jak te dzieciaki już nie mogąc jeść tej pizzy ( patrzę przez okno , a jeden z tych dzieciaków karmi tą pizzą psa – problem tylko taki , że jak zauważyłem pies też tej pizzy nie chciał spożywać ). Nie wiem co pisać – ZGROZA .

    Polubione przez 1 osoba

   • Nowak

    Jestem za pomocą dla ludzi , ale cholerne parchy pomagajcie tym , którym ta pomoc jest rzeczywiście potrzebna , bo nie potrafili się przestawić na wasz parchaty liberalizm .

    Polubione przez 1 osoba

   • Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, może od tych hamburgerów, pizzy i coca-coli kupowanych za 500+ powymierają idioci od których tak bardzo cierpi nasz kraj? 😉

    Polubione przez 1 osoba

 9. Re: Artykul…
  A kiedy ta zydowska PiS-da nie kpila sobie z Polakow???…
  (w bialy dzien i w swietle reflektorow – tacy sa bezczelni )
  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubione przez 1 osoba

 10. zydozerca

  Z wyrazami obrzydzenia i pogardy dla żydowsko-banderowskich c..eli za obstawianie demonstracji przed ambasadą UPAdliny w dniu 24.08.2016,szpiclowanie,węszenie i służalczą uległość tych szmat, debili & sprzedawczyków,klonów dudy oraz zleceniodawców represji za głoszenie prawdy obiektywnej i niepodważalnej :
  DUDA-OBŁUDA NIECH ZBAWIA SUDAN !
  PiS- DAJ UKRAINIE ZARAŻONE ŚWINIE !
  PSY I TREPY NA PRZESZCZEPY i PAPIER DO TOALETY !
  Odmóżdżone psy-bul/dogi reżim wypuścił na drogi,popakował w kundlochody,by wąchały własne smrody;
  zebrał żuli całe stada,by błażniła się parada radiowozów oraz suk pełnych głąbów ksywa „zbuk”;
  kur..om władzy mózg przetrącił,podczas szkoleń rozum zmącił,wyposażył w broń i pały,by policję /straż miejską /żandarmów ośmieszały;
  Duda prześle im nagrodę za zmaganie się z narodem-czcząc rządzącą żydów trzodę mają chronić jej zagrodę;
  w oczekiwaniu kiełbasy kupa psów obstawi trasy-rwą się tak do ochraniania,bo im wszyto kurze jaja i pejsy na cześć obrzezania;
  durnie+ściery bez godności dadzą popis poprawności broniąc mafii bezkarności,łamiąc prawo do wolności;
  odkąd władze się sprzedały knessetowi za przewały i żydostwu kraj poddały-suki z psami w durnia grają i masowo się puszczają;
  za lojalność i odwagę po akcji dostają w d. flagę-wpada premia od psubrata /c..ela żydów+renegata/za trud,gdy stali na czatach i donosy o żydłakach;
  spod komendy na kolędy wożą dupy psie przybłędy,dla zaprawy wyręczają kler i ludzi spowiadają;lubią węszyć,gdzie ktoś szura i chce zgładzić mafię ciula-w zamian jest emerytura,która psa zamienia w knura;

  Polubienie

 11. paziem

  Oprócz wielu słów prawdy dokonano manipulacji, bo zamilczano kto stworzył faszyzm niemiecki, banderowski szowinizm i współczesny przestępczy rząd kijowski . Zamilczano z premedytacją I nie wymieniono rzeczywistych inspiratorów, czyli syjonistów ( rzeczywistych inspiratorów antysłowiańskiego ( antyrosyjskiego, antypolskiego, antyukraińskiego, antybiałoruskiego, antyserbskiego itd) twórców bolszewizmu, Rewolucji Październikowej, I WS, II WS, anarchii na Bałkanach, na Ukrainie i planów anarchii w innych krajach słowiańskich. Przemilczano z premedytacją i nie wyjaśniono, że za zbrodniczymi systemami ludobójstwa stały i stoją syjonistyczno-anglosaskie korporacje i środowiska polityczne.

  Jedynie przedstawiciel OWP, kolega Roland Dubowski dał charakterystyke bliską rzeczywistej sytuacji politycznej i społecznej.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s