Pomocnik aptekarza nowym szefem MON w IIIŻydo-RP – ?

 

W trzecim, a może już w czwartym, świecie wszystko się zdarzyć może (?).

 

Władze IIIŻydo-RP mają w końcu tęgich doradców i to aż z samych USA, ot choćby 20-letni Edmund Janniger – ma się rozumieć, że z przodującej nacji.

__________________________________

___________________________________

Autor: kpt. WP Michał Jarzyński

Monitorując bieżącą sytuację społeczno-polityczną w Polsce stwierdzam , iż aktualnie realizowana jest przez spółkę CIA /Mossad rękami Antka-ministra i podległych mu służb specjalnych kolejna prowokacja, tym razem wobec Polski i Polaków, w tym szczególnie wobec armii, mająca na celu sprokurowanie w wojsku puczu, służącego do destabilizacji sytuacji wewnętrznej i mającego doprowadzić do wkroczenia do Polski tzw. „bratniej pomocy” dla spacyfikowania Polski i Polaków.

W tym celu kanałami operacyjnymi oraz przez podporządkowane służbom specjalnym media rozpowszechniany jest w internecie film, którego celem jest wywołanie wśród wojskowych akcji wzburzenia, a docelowo, puczu wojskowego. Oto ten film :

                        Nieźle ,cyrk małp przed pomocnikiem aptekarza

oraz oczekiwana przez służby reakcja na niego wojskowych – pułkownik Adam Mazguła:
Apeluję do wszystkich oficerów Wojska Polskiego –

Nie pozwalajcie robić z siebie błaznów! „… honoru wojskowego bronić …”(http://polityczek.pl/)

W związku z powyższym jeszcze raz proszę Polaków , by nie ulegali prowokacjom wewnętrznego wroga i postępowali według zasad , które sformułowałem w swojej Odezwie:

4. Nie dajmy się sprowokować, ani przez antypolskie działania organów władzy publicznej – sejm, rząd i inne naszpikowane obcą agenturą i działające na ich zlecenie i w ich interesie, ani też przez działające z nimi w jednej drużynie i sterowane zza oceanu i zachodu organizacje pozarządowe/różne stowarzyszenia, fundacje itd., będące tak naprawdę „zagranicznymi agentami”(https://opolczykpl.wordpress.com/)

Proszę koleżanki i kolegów o pomoc w publicznym zdemaskowaniu tej prowokacji i jej nagłośnieniu , co uczyni ją bezskuteczną. Antka -ministra -prowokatora zamierzam wziąć na siebie. Do roboty !

do wiadomości : minister obrony narodowej Antoni Macierewicz
email : comon.sekretariat@mon.gov.pl

Michał Jarzyński

Zapisz

Reklamy

44 Komentarze

Filed under Polityka

44 responses to “Pomocnik aptekarza nowym szefem MON w IIIŻydo-RP – ?

 1. grzanek

  Jak tak dalej pójdzie, to niedługo Macierewicz będzie miał domowe przedszkole. Sodoma i Gomora.

  Polubienie

 2. Cezary Piotr Tarkowski

  W Judeopolonii nie są ważne kompetencje do objęcia wysokiego staanowiska. Ważny jest tylko zapał i zaangażowanie w lizaniu żydowskiej dupy.

  W dniu 24 sierpnia 2016 18:20 użytkownik WIERNI POLSCE SUWERENNEJ napisał:

  > rzeczpospolitapolska posted: ” W trzecim, a może już w czwartym, świecie > wszystko się zdarzyć może (?). Władze IIIŻydo-RP mają w końcu tęgich > doradców i to aż z samych USA, ot choćby 20-letni Edmund Janniger – ma się > rozumieć, że z przodującej nacji. _” >

  Polubienie

 3. W Judopolonii nie są ważne kompetencje, ponieważ kukły o niczym nie decydują. Wysokość zajmowanego stanowiska jest wprost proporcjonalne do zaangażowania i zapału w lizaniu żydowskiej dupy.

  Polubienie

 4. Nowak

  Czemu się tu dziwić Singerowi już w resorcie parzył kawę i herbatę oraz przynosił hamburgery na drugie śniadanie dzieciaczek z USA to dlaczego pomocnik aptekarza ma nie być szefem karykatury armii . Poradzi sobie na pewno .
  W III żydoRP gdyby ministrami MON zrobić tych ludzi tez dobrze by im szło .Czekam z utęsknieniem na nominacje ministerialne ludzi z tego kręgu . Można zaoszczędzić bo wypłatę , gdyż wypłata wynagrodzenia może być we flaszkach .

  Polubienie

 5. andrzej

  Prezydent Filipin zagroził wystąpieniem kraju z ONZ.

  Prezydent Filipin Rodrigo Duterte zapowiedział, że jego kraj może opuścić Organizację Narodów Zjednoczonych i stworzyć wraz z innymi państwami, takimi jak Chiny, projekt alternatywny. Powodem takiego stwierdzenia jest krytyka, z jaką spotkała się w ONZ jego koncepcja wojny przeciwko dilerom narkotyków.

  Rodrigo Duterte postanowił rozwiązać problem narkomanii i narkobiznesu w jego kraju radykalnymi metodami. Sam zachęcał ludzi do zabijania dilerów bez sądu a nawet oferował za to nagrody. Od czasu przejęcia przez niego władzy w maju, w całym kraju zabito już 900 domniemanych dilerów.

  Takie działanie spotkało się z ostra krytyką ONZ. Organizacja wezwała prezydenta do zerwania z tą polityką. Duterte odpowiedział na specjalnej konferencji, że zabójstw nie dokonują funkcjonariusze państwowi ani policja tylko zwykli ludzie. Stwierdził także, że dzięki tym zabójstwom spada liczba niewinnych ofiar narkobiznesu.

  Duterte zagroził także wystąpieniem Filipin z ONZ. Powiedział, że organizacja i tak nie radzi sobie z żadnymi istotnymi problemami takimi jak głód czy terroryzm. Zaproponował stworzenie alternatywnej organizacji, do której zaprosiłby państwa afrykańskie i Chiny.

  Znany z ostrych wypowiedzi prezydent, zapytany o konsekwencje swoich wypowiedzi powiedział tylko sram na nie. Zapowiedział, że nie pozwoli tak po prostu obrażać swojego kraju negatywnymi wypowiedziami.

  Reuters/KRESY.PL

  Polubione przez 2 ludzi

  • Polak Słowianin

   Całym handlem narkotykami na świecie trzęsie cia/mossad – najlepiej mi się śmiać chce jak wszystko made in hollywood (i nie tylko) pokazuje, jak to makaroniarze, kolumbijczycy, etc. kontrolują narkobiznes na świecie. No, ale co można serwować w Matrixie, tylko „prawdę” odwróconą dokładnie o 180 stopni. Handel koksem dla goji to obok big pharmy jeden z najbardziej dochodowych biznesów dla „icków” (oczywiście „przemysłem” nr 1 jest banksterka). Odkąd „wpadli” do Afganistanu, to ponoć „eksport” prochów z tamtego regionu wzrósł kilkukrotnie. ONZ stworzona min. przez rockefellera, to wiadomo komu ma służyć i do czego. Dzisiejsza „nowoczesna” medycyna także stworzona jest w głównej mierze przez tego szmaciarza i mu podobnych syjonistów.
   Co do tego prezydenta Filipin, to zobaczymy jak długo pożyje. Szansą dla niego jest to, że pejsate parchy mają teraz o wiele większe zmartwienia, chociaż jakby doszło do wystąpienia kraju z ONZ, mogłaby być to zachęta dla innych, co jest niebezpieczne (tylko jaka tv by powiedziała o tym cokolwiek?).
   Teraz może coś o tym co się dzieje dookoła nas (świadomi to widzą, zahipnotyzowani jeszcze nie). Apokalipsę (z greckiego apokalypsis – odsłonięcie, zdjęcie zasłony, objawienie) mamy już od jakiegoś czasu. To jest po prostu powoli ukazująca się prawda o tym całym syfie, którym karmiony jest świat. Po prostu prawda zaczyna wychodzić na światło dzienne. Tak więc nie jest to jakaś katastroficzna wizja, którą karmi ludzi min. kościół katolicki. Dojdzie do tego, że dotrze to do wszystkich, co to w tym wszystkim chodzi, kto jest kim i w jakiej drużynie pogrywa.
   Radzę nie trzymać żadnych większych środków w bankach, bo RESET nadchodzi wielkimi krokami, Cypr i Grecja to było tylko preludium.

   Polubione przez 2 ludzi

   • Re: Polak Slowianin…
    Dokladnie!!.
    Wciaz mam wrazenie, ze w dalszym ciagu wiekszosc (nawet tutaj) czytajacych wogole nie zdaje sobie sprawy w jakim „wymiarze” (matrixa) spedza swoj czas swego zycia…
    To wrecz jest niesamowite, ze mamy okazje widziec to co nie widza inni, za co pierwsi Apostolowie oddali by zycie, by te ostatnie chwile konca czasu ujrzec na wlasne oczy…
    ============================
    jasiek z toronto

    http://polskawalczaca.com

    Polubienie

 6. Metro

  To wina tych głupich „amerykańskich” ćwoków że pozwolili Rodrigo Duterte wygrać wybory w swojej kolonii.

  To fajny koleś, powiedział że „amerykański” ambasador „go wkurwia” tylko dlatego że wydawał polecenia, czył się jak namiestnik. Prywatnie ambasador to żydowski sodomita, ale cyrk.

  Autor jako wojskowy pewnie lepiej to czuje ale ja bym powiedział że oni nie myślą tutaj o żadnej prowokacji, to po prostu beznadziejnie głupie parchy co lubią celebrę

  Polubienie

  • Ja się w ogóle dziwię jak wojsko jeszcze może wytrzymywać takie traktowanie. Od 27 lat robią sobie z armii błazenadę, jawnie plują wojskowym w oczy. W innym kraju(ale nie zachodnim) zakończyło by się to przewrotem wojskowym ale chyba stan polskiej armii już to uniemożliwia…

   Polubione przez 1 osoba

   • Nowak

    Oczywiście nie ma co porównywać dzisiejszego syfu do armii PRL , ale jakby się uczepił tamta armia tez wady miała .
    Pierwszy przykład np te zupaki – wielu głupizna totalna . Jedni czyścili konie , drudzy chlali wódkę – mieli fuchę niesamowitą .Jednak to są takie szczegóły , które czasami nie warto wspominać .

    Polubienie

  • grzanek

   Morris zauważył, że Duerte nie jest jednak taki kryształowy, bo żołdactwo USrAela ciągle siedzi w swoich filipińskich bazach nie niepokojone.

   Polubienie

 7. Kazimierz Rychter

  Zobaczcie jacy jeszcze są ograniczeni ludzie po serii zdrad przez Pis
  moje komenty na fb, jako odpowiedź dla kobiety trolla, lub idiotki:

  Komentarze
  Asia Catrin Czarnecka
  Asia Catrin Czarnecka Miałam nie komentować ale napiszę Ten kto tak myśli że pan prezydent może by c zagrożony to albo przebywa w szpitalu psychiatrycznym albo szykuje ktoś zamach.Tak kochani to nie jest żart W chwili ggdzie naród jest zadowolony z rządu (nie myśle o lewakach antypolakach) PIS wygrał demokratycznie wybory.Gdybym teraz jeszcze raz miała głosować to zdania nie zmieniam Byłam jestem i będę za Prawem i Sprawiedliwością Opozycja widzi co się dzieje i ma „czarne myśli” Coraz bardziej znienawidzeni nie cofną się przed najgorszym.Nie chce nawet o tym my sle c do czego sa zdolni.Już raz udowodnili kwiat narodu zginą czyli zamach!! Kto może głosować na zlodzieja oszusta?? tylko złodziej i oszust!!
  Lubię to! · Odpowiedz · 15 · 3 godz. · Edytowany
  Marta Wilczynska
  Marta Wilczynska
  Lubię to! · Odpowiedz · 2 · 3 godz.
  Renata Junger
  Renata Junger
  Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 2 godz.
  Kazimierz Rychter
  Kazimierz Rychter Tak z „naszego” rządu na pewno jest zadowolony lud Izraela, Usa, Ukrainy, Niemiec, WB, ale na pewno nie Polski, ja nie jestem za Pisem, od poczatku nie byłem, bo wiem czym to pachnie, nie popieram też żadnego innego ugrupowania w sejmie, ani po za nim.Wy ślepi miłośnicy Pisu nie dostrzegacie że to wszystko jest jedna sitwa, Jakiekolwiek ataki na Pis ze strony GW,TVN,Polsat, UE, PO, Nowoczesnej, Kukiz, Mikke, Stonoga, Braun,Razem, Sld ,PSL- to jest teatr dla ubogich, marna reżyserka- to słuzy tylko i wyłącznie legitymizowaniu działań PIS. Jeżeli Michnik zacznie atakować PIS lub Rydzyka to tylko po to by PIS lub Rydzyk miał większe poparcie, przekonać tych nieprzekonanych: no tak żydowska gazeta go atakuje, tzn że on jest naprawde patriota i trzeba go wspomóc.
  Lubię to! · Odpowiedz · 4 min
  Kazimierz Rychter
  Kazimierz Rychter Oprócz tych wymienionych, wrógami zakamuflowanymi są Gazeta Polska, Gazeta Polska Codziennie, Tygodnik Powszechny,Fronda, Radio Maryja, TV Trwam, Niezależna, W poltyce, defense.pl, Republika ,Fakt, Superexpress i wiele innych- przejrzyjcie ludzie na oczy- zdrada goni zdrade, kolejny prezydent coraz gorszy, jak spedzą nas do obozów dla internowanych, to też będzie bronić żydów?. Nasz czas już się kończy, armia urzędasów ma teraz atakować Polaków, polskie wsie i miasta, chłopów i robotników, Psychol Macierewicz chce nas wsadzić w konflikt z Rosją , chcecie popierać tego bydlaka, chcecie by z Polski został lej po neutronie- Zastanowić sie póki czas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubione przez 1 osoba

  • Byli tępi, są tępi i w większości będą tępi aż do grobowej deski. Oni nie myślą tylko wierzą i widzą tylko to w co wierzą. A biorąc pod uwagę fakt że wielu z nich to tępogłowi katopolacy to nie dziwota że jest jak jest. Zresztą zwolennicy innych partii nie są lepsi.

   Polubienie

   • Nowak

    Panie takich ludzi to ja znam wielu . Na pierwszym piętrze mojego bloku dwie babcie radyjko Maryja włączają już o 8 i tak ten warkot na cały pion do 22.00 . Nie raz z PISlamistami po flaszce daliśmy sobie po ryju i nie raz PISowiec nazwał mnie lewakiem . Przemex pisze prawdę ci ludzie są niereformowalni i im szybciej wymrą tym lepiej dla ojczyzny .

    Polubienie

   • Nowak

    Przepraszam , ale ktoś trafił w moje wyobrażenia tej podłoty babskiej :

    Polubione przez 1 osoba

   • Nowak

    Zaznaczam , że to jest wygląd tej babiny prawdziwy , a żeby zobaczyć jej prawdziwy ryj trzeba założyć czarne okularu z filmu Johna Carpentera ” Obcy ” . Uwaga nie pokazywać dzieciom – grożi ciężki szok !!!!!!!!!!!.

    Polubienie

 8. julius

  Całe nieszczęście naszego Słowiańskiego Narodu idealnie zdiagnozowali działacze przedwojennej Zadrugi. Kościół katolicki i żydostwo to podstawowe przyczyny naszego dzisiejszego położenia, od stuleci te dwie grupy żyją w idealnej symbiozie robiąc z tubylczego narodu bez względu na status pochodzenia stado bezmózgowych baranów. Tylko wyrwanie się z tych dwóch pęt może przynieść realny sukces

  Polubione przez 2 ludzi

  • Toronto

   Na problemy Polski i Polakow mialy glownie wplyw:
   1. Krzyzactwo, Prusy, Niemcy.
   2. Rosja, ZSRR.
   3. Zydostwo lokalne i globalne.
   4. Zdradzieccy wladcy Polski.
   5. Watykan.
   6. Masoneria.
   7. Wojny, bledne ideologie i totalitaryzmy.
   8. Zaklamana propaganda swiecka i koscielna.
   9. Brak rzeczywistej wiedzy historycznej wsrod Polakow.
   10. Lenistwo i naiwnosc graniczaca z glupota.

   Polubienie

   • jangryko

    Rosja ?..na czele z niemieckimi carami…?..czyli – niemcy…CCCP – żydzi…Ja tu rosjan nie widzę..

    Polubienie

   • Toronto

    re: jangryko…
    Sprawa wrogosci Rosji do Rzeczpospolitej ma miejsce w drugiej polowie XVI wieku w okresie panowania cara Iwana IV.
    Czy Iwan IV byl Niemcem ?
    A czy „jangryko” slyszal o bandytyzmie cara Rosji Piotra I wobec Polski ?
    Pod koniec XVII wieku Piotr I przymierzal sie do ROZBIOROW POLSKI do spolki z Prusami.
    Czy Piotr I byl Niemcem ?

    Poza tym czy to nie Rosja czerpala korzysci z chwila przeprowadzenia TRZECH ROZBIOROW POLSKI i 123 lat ROSYJSKIEJ OKUPACJI Polski ?
    (Identyczne korzysci mialy Prusy i Austria w swoich strefach okupacyjnych Rzeczpospolitej).
    A kto zabral ziemie nalezace do Rzeczpospoltiej, rabowal Polske i dyskryminowal Polakow jak nie wladcy Rosji w kolaboracji z Prusami i Austria w czasie ROZBIOROW I ZABOROW ?…. w okresie 1772 – 1918, lacznie przez 146 lat; niemra „Katarzyna II” zdechla w 1796r (koniec XVIII wieku) i przez kolejne 122 lata (5 pokolen) wladcy Rosji w dalszym ciagu okradali Polske i Polakow – w zaborze rosyjskim panowala najwieksza dyskryminacja i przesladowanie Polakow i panowal rowniez najwiekszy ucisk, najgorsze warunki bytowe i najwieksze zubozenie Polakow.

    Takich aktow terroru i wrogosci Rosji do Polski w kolaboracji z NIEMIECKA ZARAZA na przestrzeni kilkunastu wiekow nie czynia przyjaciele, ale podle kreatury, ktore nie zasluguja na jakiekolwiek zaufanie i przyjazn, tym bardziej, ze Rosja to CYWILIZACJA TURANSKA – vide opis F.Konecznego.

    Polubienie

   • Nie wszyscy rosyjscy carowie i nie wszyscy pruscy królowie (czy niemieccy władcy) byli wrodzy Polsce. Istniało tez wielu, którzy widzieli w nas partnerów. Byli to Aleksander I, Aleksander II, Fryderyk Wilhelm IV, Wilhelm II, austriacki Franciszek Józef. Dzięki Aleksandrowi I stworzono polskie siły zbrojne do walki z bonapartystyczną zarazą burzącą kościoły i budującej na to miejsce loże masońskie. Król Fryderyk Wilhelm III chciał oddać Polakom polskie regalia, ale żadna bonapartystyczna wywłoka się po nie wcale nie zgłosiła, a uczciwi Polacy byli przez tych żydomasonów zablokowani. Aleksander II uwłaszczył chłopów za co spotkała go wdzięczność w postaci zamachu wywołanego przez żydostwo podsycające Polaków do nieudanego powstania. Fryderyk Wilhelm IV utworzył na Pomorzu autonomię z polskim wojskiem za co spotkała go wdzięczność w postaci powstania wywołanego na polecenie włoskiej żydomasonerii (potem rozpoczęła się pierwsza germanizacja). Wilhelm II to pierwszy zagraniczny polityk, który podczas I WŚ zaoferował poparcie dla pierwszego konceptu polski niepodległej w akcie 5 listopada,

    Franciszek Józef traktował swoich poddanych na równym stopniu bez żadnej dyskryminacji, czy to niemieckich, czy węgierskich, czy czeskich czy polskich. Może miłował najbardziej swoich Austriaków, ale każdy inny był dla niego poddanym. Czesi nie raz sprawowali największe urzędy w „austriackiej” armii, Węgrzy rządzili huzarami i marynarką, zaś Polaków pozycja rosła do tego stopnia, że sami Austriacy najbardziej obawiali się, że popierana przez Franciszka Józefa Austro-Węgro-Polska sprawi, że „polski ogon będzie wymachiwać wiedeńskim psem”. Co ciekawe, to eskalacji przemocy na Bałkanach w 1914 doprowadził samowolnie generał czeski, a nie austriacki, Oskar Potiorek. To tylko XIX wiek.

    Można dodać, że na początkach polskiej państwowości to nie cesarze grabili Polskę, ale niemieckojęzyczni margrabiowie (których państwa były wrogie I Rzeszy), którzy także walczyli z cesarstwem. Bitwa pod Cedynią była właśnie walką z jednym z takich margrabiów, który przy okazji nieźle rabował na granicach samego cesarstwa. Tak więc historia dowodzi tego, że nie ma nikt odwiecznych wrogów, ale istnieją jedynie odwieczne interesy, i kiedy nasza geopolityka swoją linią skrzyżuje się z niemiecką i rosyjską, będzie wtedy ten czas. Tylko to skrzyżowanie możemy osiągnąć jedynie na drodze budowy rządów narodowo-konserwatywnych. Żydzi i lewica pchną nas ku nowej haniebnej rewolucji.

    Polubienie

   • Słowianin

    Panie Piotrze zgadza to jest oczywiste . Teraz będzie taki scenariusz obudzi się ten syjonistyczny zakapior w tej pejsatej Kanadzie przeczyta coś pan napisał i spłodzi bluzgi pod pana adresem i coś tam odpowie . Kużwa dajmy już spokój , bo od tego gnoja się nie uwolnimy . Przecież pan już z nim tyle polemizował . Nie szkoda panu czasu na gnoja .

    Polubienie

   • Piotr Marek

    Piszę to ogólnie, dla każdego. Nie polemizuję z tym człowiekiem, bo dyskusja z nim jest na poziomie tej, prowadzonej z innym osobnikiem, Bogdanem Pliszką zwanym „Bogusiem”. Jeden drugiego warty, poglądy praktycznie te same, a gadają na siebie. Ten tyle lepszy od „Bogusia”, że nie ma „prawników”.

    Polubienie

 9. Toronto

  JAJA JAK BERETY….

  Bartłomiej Misiewicz ma 25 lat, pracował w aptece w Łomiankach (dzielnica Warszawy) i jest prawą ręką Macierewicza oraz jest tylko o pięć lat starszy od E.Jannigera (20 lat) , który jest pierwszym doradcą Antoniego Macierewicza.

  Wiecej informacji jest na stronach:
  http://natemat.pl/166191,ma-25-lat-pracowal-w-aptece-w-lomiankach-a-teraz-jest-prawa-reka-macierewicza-byly-szef-mon-ja-bym-go-nie-zatrudnil
  oraz
  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/bartlomiej-misiewicz-zostal-ministrem/s8zvwjf

  p.s.
  B.Misiewicz wygląda jak wór kartofli, porusza sie jak pokraka i swoim wygladem oszpeca wojsko polskie.
  Z kolei E.Janniger wyglada jak zaszczaniec i oszpeca MON.
  Wszyscy trzej z A.Macierewiczem na czele wygladaja jak zydy.

  Polubione przez 1 osoba

 10. janex

  Jednak, gdy Putin publicznie stwierdził

  — „Z wami żydami bez bata nie ujedzie”

  — sprawy zaczęły się komplikować.

  W Rosji zaczęła narastać świadomość prawdy o tym kto – tak naprawdę – mordował i kogo – tak naprawdę – mordowano.

  Ta świadomość dotknęła także Polaków, — i to było tym najgorszym, co żydów talmudycznych nad Wisłą (i nie tylko) mogło spotkać.

  Syjonistyczna propaganda robi wszystko, aby zbrodnią katyńską obarczyć etnicznych Rosjan. — Słowianie będą się mordowali nawzajem i nie trzeba będzie brudzić sobie rąk.

  No to teraz odpowiem na pytanie: — jak długo PiS porządzi?…

  dalej http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ja-tu-niewinny-jestem-ja-tylko-powtarzam-slowa-amerykanskiego-historyka-dawida-2016-08

  Polubione przez 1 osoba

 11. janex

  Spotkanie z G. A. Sidorowem NAPISY PL
  Jak żydzi narzucili siłą koczowniczą religię europie (jest i o Stalinie)

  Spotkanie nagrane 8 lutego 2013. Napisy włączane jak zwykle klawiszem

  Polubienie

 12. janex

  Wiele działań naszej partii i narodu będzie wypaczone i oplute przed wszystkim za granicą ale i w naszym kraju.Będą się mścić okrutnie za nasze osiągnięcia i sukcesy i moje imię też będzie zelżone i oplute.Przypiszą mi wiele okrucieństw.Ale mimo tego, jakby nie rozwijały się zdarzenia, przejdzie czas i uwaga nowych pokoleń zwróci się do spraw i zwycięstw naszej ojczyzny.Rok za rokiem będą przychodzić nowe pokolenia które podniosą sztandar swoich ojców i dziadów i oddadzą nam cześć,a swoją przyszłość będą budować na naszej przeszłości -Józef Stalin wrzesień 1939 r

  dalej… https://prawda2.info/viewpost.php?p=256944

  Polubienie

 13. julius

  W niektórych północnozachodnio europejskich mediach Polska została już zdegradowana do roli sługi USA.

  Dziś na konferencji prasowej w Sztokholmie, wiceprezydent USA powiedział, że Stany są niezadowolone z polityki europejskiej. Nazwał projekt gazociągu „Nord Stream-2”, „złym interesem dla Europy”.
  Wiele północno europejskich mediów donosi, że prawdziwym celem wizyty Bidena w krajach bałtyckich i skandynawskich jest wywarcie presji na przywódców tych krajów żeby zdecydowanie przeciwstawili się projektowi „Nord Stream-2”. W chwili obecnej w Stanach Zjednoczonych mogą być zadowoleni ze swojego jedynego prawdziwego sługi – Polski, która miesiąc temu próbowała zablokować projekt.
  http://katehon.com/news/us-pressure-europe-because-nord-stream

  Niech dalej Macierewicz i Spólka walczą na froncie wschodnim to może awansujemy na kamerdynera

  Polubione przez 1 osoba

 14. Kazimierz Rychter

  „Pamiętajcie wszyscy. Zwłaszcza ci co chcą być martwym bohaterem. Jesteście potrzebni żywi w tych czasach gdy w kościele, szkole, urzędzie i sejmie więcej obcych agentów niż żarówek.
  Wojna na obcym terenie to gwałt i bezprawie. NIE WOLNO NAM W TYM WZIĄĆ UDZIAŁU. Co innego napaść na naszą ziemię.
  Musimy być gotowi wypowiedzieć posłuszeństwo „naszemu” rządowi jeśli dadzą się popchnąć na Rosję.
  Alternatywą jest upadek Chrześcijaństwa, Słowian, moralności i natury która sama produkuje nasiona. Roślin które leczą. Dzieci produkowane na organy i dla pedofilii u szczytu władzy w laboratoriach. Globalna schizofrenia idiotów zamiast świętej natury która przecież nam mówi gdzie życie gdzie śmierć.”

  Polubione przez 1 osoba

 15. konik

  Człowiek niewiele potrzebuje by wieść spokojne i dostatnie życie – i jako społeczeństwo jesteśmy w stanie zapewnić dobrobyt wszystkim. Problem nie leży w deficycie dóbr – problem leży w nieodpowiedniej dystrybucji tychże dóbr.

  Polubione przez 1 osoba

 16. konik

  Świetnie zobrazowane, jak media manipulują faktami, aby wpływać na opinię publiczną.

  Polubione przez 1 osoba

 17. Prosze sprawdzic,kogo JP2,wynosil na najwyzsze stanowiska
  w K.K.
  „Niech stapi Duch Twoj,i odnowi oblicze tej ziemi”.
  Jakiego ducha mial na mysli,latwo sie domyslec.
  Sytuacja w Polsce po 1980 r,jest tego najlepszym dowodem.
  Zainstalowany 17.X.1978 r,a dwa lata pozniej wszystko sie zaczelo. Beneficjenci przemian jakie nastaly po 1989r, dali mu przydomek „wielki”,i sw zrobili.

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s