Słowianie – o naszej historii i o żydo-katolickich „narodowcach”

Wywiad z Januszem Bieszkiem, pisarzem, autorem m.in. książki „Słowiańscy królowie Lechii. Polska starożytna”, przeprowadzony przez Redakcję OtokoClubu  w lipcu 2016 r.

Gość OtokoClub opowiada o pierwszych Słowianach w Europie oraz kształtowaniu się państwa Lechitów, starożytnych Polaków.

Zdaniem Janusza Bieszka historia Słowian i Polski jest znacznie starsza niż podaje oficjalna nauka. Stare kroniki mówią o pierwszych królach Lechii już w XVIII w. p.n.e.

za: http://otokoclub.pl/video_,93,wywiad-z-januszem-bieszkiem-o-slowianach-i-lechitach.html

powyższy filmhttps://www.youtube.com/watch?=anNfB2SzHT8

powyższy film – https://www.youtube.com/watch?v=SJ9ZMEb7qFw

Jasnogórski poczet królów i książąt polskich

niedostępny dla zwiedzających klasztor

Również oświata w Polsce – oświata w żydo-masońskich łapach – ukrywa prawdę historyczną o Słowianach.

więcej na: https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/04/22/poczet-krolow-lechii-kosciol-w-polsce-od-1050-lat-ukrywa-przed-polakami-ze-jestesmy-starozytnym-antycznym-wielkim-imperium/

___________________________________

___________________________________

O żydo-katolickich „narodowcach”

Naród odcięty od własnych korzeni, wychowujący młode pokolenia bez historycznej świadomości własnej wielkości roztopi się w kosmopolitycznej magmie żydo-chrześcijańskich ludów Zachodu.

Niewielu Polaków potrafi zadać sobie pytanie, jak to możliwe, że żydo-chrześcijaństwo pojawiło się w Hiszpanii już w I w. n.e., w Irlandii i Francji w V w. n.e., w Szwecji w IX w. n.e. W Polsce – w państwie, które według żydo-chrześcijańskiego Kościoła i żydowskiej oświaty nie istniało organizacyjnie – pojawiło się dopiero w wieku X n.e., a i to na krótko, ponieważ już w XI w. upadło. Całkowity i trwały podbój Polski przez żydo-chrześcijaństwo nastąpił dopiero w wieku XV.

Autor „Słowiańskich królów Lechii”, J.Bieszk, pod koniec filmu podaje informację, że Lechici, którzy nigdy nie ulegli Cesarstwu Rzymskiemu, uniemożliwiali także żydo-chrześcijańskiemu Rzymowi podbój środkowej Europy i marsz na Wschód. Słowianie stali na przeszkodzie wprowadzaniu przez żydo-chrześcijański Rzym – przez Kościół – systemu feudalnego, który pomnażał bogactwa i władzę najeźdźców spod znaku krzyża.

Czy trudno dopatrzeć się w postawie Lechitów analogii do roli współczesnej słowiańskiej Rosji, stojącej na drodze podboju żydowskiego imperializmu USA, Wlk.Brytanii, Izraela – żydo-chrześcijańskiego Zachodu? Nieustającym pragnieniem Watykanu jest przecież ewangelizacja Rosji – Rosji chrześcijańskiej (?) -, dzięki czemu stanęłaby otworem dla światowego syjonizmu. Tak kiedyś Polska złamana została przez żydo-chrześcijaństwo, a dzisiaj już kona pod żydowskim imperializmem.

Ostatnia, wspólna, wielka, zwycięska bitwa Słowian nad żydo-chrześcijańskim (żydowskim) imperializmem miała miejsce na polach Grunwaldu w 1410r. Tak o tej bitwie wypowiada się żydo-katolicki kapelan „narodowców” ks. R.Kneblewski:

Była to jedna z najważniejszych bitew ówczesnej Europy, w której wojska państw słowiańskich powstrzymały pochód na Wschód barbarzyńskiego żydo-chrześciajństwa i rycerstwa zwasalizowanych przez Rzym państw zachodniej Europy.

Po bitwie Rzym zagroził królowi polskiemu zorganizowaniem przeciw Polsce wyprawy krzyżowej, jeśli zakon krzyżacki zostanie zlikwidowany i wypędzony (z żydowskich podręczników historii uczyliśmy się, że Władysław Jagiełło nie potrafił wykorzystać zwycięstwa pod Grunwaldem).
Siedem, czy osiem lat po bitwie pod Grunwaldem papież Marcin V obłożył klątwą króla polskiego i wszystkich Polaków do ENTEGO POKOLENIA.

Żydo-katolicy pewnie nie wiedzą, że wielkie zaangażowanie w chrystianizację Prus książąt polskich – Konrada Mazowieckiego i Henryka Brodatego -, inspirowane było przez papieża, który chciał założyć w Prusach państwo kościelne. Cel ten chciał osiągnąć z pomocą cystersów i księcia gdańskiego Świętopełka, popierając go w jego dążeniach uniezależnienia się od Polski. Zakon uzyskał także wsparcie papieża dla wypraw przeciw Prusom, a wyprawy zyskały rangę krucjat.

Bitwa pod Grunwaldem została uwieńczona pokojem w Toruniu (1411). Pokój ten został, mimo zwycięskiej kampanii wojskowej, wymuszony na Jagielle ogólną sytuacją polityczną Polski, gdyż w obronie zakonu stanęła koalicja władców z dynastii Luksemburskiej – Jana, ks. zgorzeleckiego, Wacława, króla Czech oraz króla Węgier Zygmunta i przede wszystkim Rzymu. Pokój nie przywrócił Polsce Pomorza Gdańskiego ani ziemi chełmińskiej.

A klecha Kneblewski (poznałem go osobiście i od razu wzbudził we mnie mieszane odczucia) – kapelan „narodowców” – robi za patriotę.

 

Dariusz Kosiur

 Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Reklamy

51 Komentarzy

Filed under Polityka

51 responses to “Słowianie – o naszej historii i o żydo-katolickich „narodowcach”

 1. janex

  Pogrom – Słowiańskie legiony

  Maszerują ku wojnie słowiańskie legiony
  Nad nimi rozwinięte sztandary wojny
  Nadludzka siła, pełna nienawiści
  Płomień oczyszczenia poczują syjoniści
  Za niewolę i skarlenie białych ziem
  Wszystkim obcym niosą bezlitosną śmierć …

  Polubione przez 2 ludzi

 2. janex

  Pogrom – Bóg z Wami

  Naznaczony krzyżem sukna biały łach
  Niósł czas pożogi w udręczony kraj
  Krzyżackie zastępy nocą ku nam szły
  Znacząc pochód mordem, pasmem gorzkich krzywd
  Ogień palił wioski, wokół ludzi krzyk
  Budził szczęk kajdan, ubroczonych we krwi
  Bat nad głową świstał, w ustach skrzypiał piach
  Ból wypełniał serca, dookoła gwałt

  Ref.
  Ponoć bóg z wami, ten co z grobu wstał
  Trup jest waszym bogiem i trupi jego znak
  Z nami będzie zemsta, za słowiański mit
  Któryście chcieli wymazać naszej krwi

  Jeszcze nie tak dawno, czyż nie czarny krzyż?
  Znaczył armie wroga, na Warszawę szli!
  Papież błogosławił ich pancerną pięść
  Nie w zbroi, lecz w czołgu mieli opór zgnieść!

  Tak jak w dawnych wiekach tak i również dziś
  W uśmiechach judaszy widać zwykły fałsz
  Ile jeszcze razy będziesz słuchał ich?
  Kaznodziejów, którzy są zdrajcami własnej krwi
  Rozpal w sobie ogień dawnej wiary
  Której płomień tli się na dnie serca
  Przestań bronić morderców tych
  Co zniszczyli wiarę Ziemi i Krwi!

  Polubione przez 2 ludzi

 3. Narodowcy muszą się zdecydować…albo popierają żydo-katolicki bolszewizm…albo Polskę naród suwerenny…albo Polskę pod kontrolą Watykańsko-papieską…albo Polskę wolną samostanowiacą o sobie…Polskę która istniala przed Mieszkiem i ma wiecej niż 1000 lat!…
  Żydo katolicyzm – okupant…- precz!…
  Narodowcy ! – jaki naród.. i o jaki naród walczycie…?…Czy o taki, gdzie ciągle ktoś wam będzie wmawiał jakim narodem macie być?…i przy ołtarzu będzie robił wam – fiku miku – i Polska jest na patyku?…

  Polubione przez 2 ludzi

 4. henry

  Dnia 9-tego miesiąca 9-tego roku 2016 2+0+1+6=9-tego sataniści z krk z udziałem prezydęta będą obchodzić 1050-tą rocznicę tzw chrztu Polski.Jako miejsce sabatu wybrano Ślężę…

  Polubienie

 5. Pingback: Słowianie – o naszej historii i o żydo-katolickich “narodowcach” — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | Pekok Antylichwiarz

 6. To nie było żadne imperium.
  Co najwyżej federacje plemion czasem łączone przez jakiegoś wodza.

  Historia jest przekłamana i ignorowana,chociażby autochtonizm Słowian w Europie środkowej.
  Brednie jednak o wielkim imperium pogrążają rewizjonistów.

  Polubienie

  • PL

   „To nie było żadne imperium” – skąd ta pewność twojego osądu?

   Polubienie

  • kempes

   było czy nie było – jedno jest pewne . zydo -katolicyzm i pochodne religie. nie maja polakom – nic pozytywnego do przekazania. one juz były. pokazały – swoje owoce.i nie sa nam potrzebne. a to jest o wiele wazniejsza kwestia . od tego czy imperium słowian było – czy nie. jesli by nawet nie było – załozmy . TO MOZNA PRACA JE ZBUDOWAC. ALE SŁOWIANIE MUSZA WSPÓŁPRACOWAC. A NIE SIE DZIELIC. i pozbyc sie zbytecznych – kieckowych religii.

   Polubienie

   • Oczywiście – sfera ducha to indywidualna sprawa człowieka…a nie imperium trzymajace kontrolę nad ludźmi i wysysające życie…
    Precz z Watykański reżimem…precz na zawsze..

    Polubienie

   • Przecław

    John Shelby Spong – „biskup” Kościoła Episkopalnego. A cóż to za pajac trzymający ręce w kieszeni, odwrócony tyłem do ołtarza i coś tam mamroczacy. To typowy jankeski cham, przedstawiciel antycywilizacji. „Kościół Episkopalny” to pochodna stowarzyszenia klaunów mająca na celu uświęcenie władzy lichwiarzy nad baranami.

    Polubienie

   • Renata

    Panie Przecław może obrzezany z rydzykowej stajni nie obrażaj pan ludzi , u których nawet nie dorosłeś do tego , aby być ich siusiakiem . Pojedz odwiedż grób papy i przestań płodzić szaleństwa . Jangryko brawa na stojąco śle katoliczka , która odzyskała rozum.

    Polubienie

   • Kempes…
    100% za..

    Polubienie

   • Pani Renato …
    Kocham panią – ‚katoliczkę’..

    Polubienie

 7. Racjonalista

  Ukrywanie prawdy przez Kościół to nieprawda, bo przed rozbiorami w każdej szkole parafialnej księża uczyli dzieci polskie historii od czasów datowanych na stulecia przed Mieszkiem I. Biskup krakowski Wincenty Kadłubek w swojej kronice pisze jak byk o walkach Polski z potężną Macedonią pod Aleksandrem Wielkim, która także była ( i jest także dziś) państwem słowiańskim. Więc wojna Lechii z Macedonią była rozgrywką o dominację nad ówczesną Słowiańszczyzną.

  Prawdę o dawnej Polsce zaczęto niszczyć bezwzględnie dopiero w okresie tzw. Oświecenia, a dokonane zostało to przez tych, co Boga, a więc także Kościół Katolicki zwalczali i zwalczają z zawziętością. Jak skutecznie tego dokonali, widzimy na własne oczy. Co przed rozbiorami dla każdego Polaka było oczywistą oczywistością, dziś wywołuje śmiech. Wszystkie źródła o pradawnej historii Sarmatów (jak cywilizacja śródziemnomorska zwała Słowian Zachodnich), jak i Scytów (śródziemnomorska nazwa Słowian Wschodnich) zostały z wielką pieczołowitością zniszczone, a te, których zniszczyć się nie udało, wyśmiane albo fałszywie zinterpretowane.

  Żydokatolicym – to słowo to typowa żydomasońska bzdura mająca oderwać ludzi od Boga i doprowadzić do wiecznego potępienia. A oto przecież satanistom chodziło, chodzi i będzie chodzić. Stąd to żydowskie słowotwórstwo tworzące absurdalne połączenia.

  Polubienie

  • Przecław

   Faktycznie, to nie katolicyzm wymazał nam Polakom i Słowianom starożytną historię, a zrobili to zaborcy, głównie Niemcy i Austria, obecnie zaś czynią to ich kontynuatorzy czyli jewrokołchoźnicy na czele z Gazetą Wymiotną finansowaną przez Sorosa.
   Spośród średniowiecznych kronikarzy tylko Gall ograniczył się do podania trzech przedmieszkowych władców Polski /Lechii jak kto woli/, wcale zresztą nie twierdząc, że wcześniejszych władców nie było. Natomiast inni kronikarze, z których każdy był członkiem kleru katolickiego, jak Kadłubek, Dzierzwa, biskup Boguchwał/ względnie kanonik Godzisław Baszko, a także hipotetyczny biskup Prokosz /jego istnienie jest kwestionowane/ wymieniali cały szereg władców starożytnej Polski/Lechii, trudno też się dopatrzeć w ich narracji rysów antysowiańskicich, przy czym Kronika Wielkopolska jest wybitnie prosłowiańska i bierze w obronę Słowian Połabskich podbijanych przez marchie niemieckie.
   Obecnie jednak siły antysłowiańskie posługują się KK, wyrazem tego jest nieprawdziwy mit o rzekomym chrzcie Polski w r.966

   Polubienie

   • Niestety, robił to Kościół od samego początku podboju naszych ziem.

    Wykształcony przez jezuitów Zygmunt III Waza (ten, który chciał w interesie Rzymu narzucić katolicyzm Szwecji i Rosji – to był początek końca RP; w XVII w. Żydzi całkowicie opanowali polska gospodarkę) kazał zniszczyć stare kroniki i wydał zakaz ich czytania.

    Polubienie

   • Przecław

    @Dariusz Kosiur.
    Zgadzam się z tym, że Zygmunt III miał negatywny wpływ na dzieje Polski, ale nie koniecznie z w.w. powodów, a często nawet przeciwnie.
    Wiem, że istniał zakaz czytania Długosza, nie wiadomo mi czy dotyczyło to pozostałych kronikarzy. Ten temat wymaga rozwinięcia, przyznaję ze jest mi słabo znany.
    Kardynalnym błędem Z.Wazy była źle prowadzona wojna z Moskwą, w szczególności jego fatalna decyzja szturmu Smoleńska w chwili kiedy nie należało tego robić, tj pół roku po otwarciu Moskwy da Polaków i Litwinów i powołaniu Władysława na tron moskiewski. Powodem zdrady Zygmunta była agentura habsburska zagnieżdżona w jego bezpośrednim otoczeniu na skutek małżeństw z córkami Habsburgów, pośrednim powodem było także wychowanie go przez króla Jana w duchu kierowania się szwedzkim partykularnym interesem, lekceważenia przez niego interesu polskiego i pogardy dla Moskali. Natomiast gdyby Zygmuntowi udało się utrzymać katolicyzm w Szwecji, to na pewno na tym nie stracilibyśmy, a sami Szwedzi nie stoczyli by się do takiej degrengolady jaką przedstawiają dzisiaj. Nie było by też rabunkowych najazdów Szwecji na Polskę i Europę i długich wieków w których Szwedzi żyli w warunkach protestanckiego zamordyzmu i materialnej nędzy, z której wydobyli się dopiero w XX wieku.

    Polubienie

   • A lokowanie katolickich świątyń w miejscach celowo niszczonego słowiańskiego kultu to nieprawda?

    Ocalić Masyw Ślęży jako wspólne dziedzictwohttp://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/117637,ocalic-masyw-slezy-jako-wspolne-dziedzictwo

    Polubienie

  • Żydo katolicyzm – bzdura?…Katolicyzm naucza, że żydzi są wybrani przez Boga by panować nad gojami/podludźmi…
   Czego oni /panny z penisami / uczyli?…Uczyli, uczyli i uczą że Polska ma 1050 lat…Jak to się ma do faktów?…I co te nauczanie daje….Mieszko – pierwszym królem Polski?…Od kiedy?..Od wtedy gdy papiestwo zaczęło przejmować nasz kraj w posiadanie?…

   Polubione przez 1 osoba

   • kempes

    alez prosze sie tak nie dziwic tej katolickiej nauce na temat mieszka I . ona jest zupełnia zrozumiała . w swietle katolickiej nauki. dlaczego ? poniewaz – sa rózne cuda i objawienia. są i były. wiec zapewne tuz przed 966 r. mieszko I – choc jeszcze poganin miał zapewne wizje. a panstwo mu spadło z nieba. bez pracy. ksieza wszak pracowac – nie musza. tak jak inni ludzie. dzieje sie cud. i kasa – JEST. ZWŁASZCZA MAJA TAK BISKUPI I INNI KOSCIELNI DOSTOJNICY. a mieszko był ksieciem. usłyszał o zydowskim bogu. pomodlił sie. otrzymał zapewne wizje. i panstwo mu z nieba spadło – GOTOWE. stad nic nie ma w kronikach. a kosciół przez wrodzona skromnosc – nie podał szczegółów – tych wydarzen i wizji. by sie nie chwalic.

    Polubienie

   • Słowianin

    Panie Kempes faktycznie się uśmiałem , ale ma pan rację . Powiem szczerze nie mam pojęcia dlaczego w Polsce jest taki kretynizm . Ludzie przestali myśleć . Dziś rano mijałem kościół , gdy katolicy wychodzili z mszy . Ludzi do jasnej cholery wychodziło po bajkach niedzielnych .

    Polubienie

   • Słowianin

    Podoba wam się tam bryczka? , bo ja mam jedynie starego 11 letniego Peugeota .

    Polubienie

   • Słowianin

    Tutaj babinkę podsuszyło . Przecież bym jej dał 10 zł na piwo . po co kraść.

    Polubienie

   • Słowianin

    Jangryko jestem w małym szoku , ponieważ przed chwilą zakończyłem oglądać 40 minutowy film o Słowianach naprawdę całkiem dobry na TV ROZRYWKA , a dużo wcześniej przecież jednak żydy zrobiły film o Słowianach ” Stara baśń – kiedy słońce było Bogiem ”
    Może to podpucha , ale zawsze coś .

    Polubienie

 8. Przecław

  pytania do WPS:
  1.Dlaczego używacie terminu „żydokatolicyzm”, a nie używacie terminu „żydoprotestantyzm” ?
  2.Czy ksiądz Jacek Międlar jest żydokatolikiem ?

  Polubienie

  • 1. Używamy także terminu żydo-chrześcijaństwo – mieszczą się w nim wszystkie odłamy chrześcijaństwa, a więc także protestantyzm (protestantyzm w Polsce stanowi nieliczną grupę wyznawców).
   Termin żydo-chrześcijaństwo (zamiennie judeo-chrześcijaństwo) stosowali JPII oraz prymas H.Muszyński, a także przedstawiciele Episkopatu Polski.

   2. Każdy wyznawca religii żydo-chrześcijańskich jest żydo-katolikiem, żydo-protestantem, itd. (nie określa to jego narodowości, tylko przynależność religijną do religii wywodzącej się z judaizmu).

   Polubienie

   • Przecław

    >>A lokowanie katolickich świątyń w miejscach celowo niszczonego słowiańskiego kultu to nieprawda?<<
    Uważam, że KK powinien zostawić Ślężę w spokoju, zwłaszcza oburzenie budzi podżeganie do usunięcia posagu Świętowita, które miało miejsce 3 lata temu. Osoba księdza Staszaka nie budzi zaufania. Nie wiem co Duda powie na Ślęży, ale mantra o 1050 rocznicy rzekomego chrztu Polski niczego dobrego nie rokuje.

    Polubienie

 9. „Narodowcy” w sutannach na służbie syjonistycznego żydowskiego imperializmu – żydostwo rozprzestrzeniało się z Zachodu Europy na Wschód, dokładnie tak samo jak żydo-chrześcijańska religia sławiąca Izrael jak „naród wybrany”.

  Ks. R.Kneblewski i J.Międlar

  Polubienie

  • Prawda jest taka że żydo-banksteryzm i żydo-globalizm narodził się w łonie żydo-chrześcijaństwa. Gdyby nie rozwój tych religii do których powstania walnie przyczynili się starsi bracia w wierze żydostwo nie miały by szans tak się rozprzestrzenić i zdobyć takich wpływów. Religie te bardzo ułatwiły im zadanie, tworząc z milionów ludzi nosicieli ich tradycji rasowej, duchowych żydów. I mało ważne że nie udało im się do końca odmóżdżyć ludzkości i całkowicie jej „schrystianizować”. Ludzkość w głębi duszy nadal pozostała pogańska, jest tylko powleczona „chrześcijaństwem” po wierzchu. Ale udało im się na tyle namieszać ludziom w głowach że ułatwiło im to zdobycie władzy i podbój planety. Żeby skutecznie żydostwo wyeliminować należy wyeliminować również przyczynę jego sukcesu czyli abrachamowe religie.

   Polubienie

  • Ciekawie powiedziane, ale tak naprawdę ludzkość nie modli się do boga/natury tylko do osobowego psychopaty znad Jordanu który niczym boga nie przypomina i który ludzkość i naturę ma w pogardzie. To coś potrzebuje ludzi tylko jako źródła energii aby mogło przetrwać, dlatego zapędza ludzi do cierpienia, każe adorować zakrwawione ciało swojego rzekomego syna Joszue wiszące na krzyżu, podjudza do wojen i nienawiści. To coś zwane nie wiedzieć czemu „bogiem” czerpie siłę z negatywnych ludzkich emocji, cierpienia, nienawiści, zawiści, zazdrości. Banksterzy to bynajmniej nie ostatnie ogniwo władzy na tym popapranym świecie, ostatnim ogniwem jest ten demon, trzeba pozbawić go wpływu na umysły miliardów gojów odmóżdżonych jahwizmem odmian wszelkich, tym samym pozbawiając go źródła energii. Demon sam zdechnie a jego naziemny personel zostanie pozbawiony wsparcia. Dopóki ludzkość nie zrozumie że żydowski nienawistny bożek pustynny nie ma nic wspólnego z Bogiem a prawdziwy bóg to my i to co nas otacza, wszechświat/natura dopóty nie będzie spokoju i możliwości niczym nie skrępowanego rozwoju na tej planecie.

   Polubienie

 10. nie trzeba mieć złudzeń- chrześcijaństwo cofnęło rozwój ludzkości o setki lat, a dla wielu społeczeńst w tym dla Słowian oznaczało prześladowania i biedę. Pojawienie chrześcijaństwa oznaczało zawsze pojawienie się kleru, który a nie pracował, a żył z pracy innych.
  Nie należy zapominiać, że chrześcijaństwo nie wniosło żadnych nowych idei. Było tylko połączeniem judaizmu z religiami pogańskimi, tak by nowa wiara była strawniejsza dla „pogan”. Zbawicieli, którzy zmartwychstali 3 dni po śmierci czy zamieniali wodę w wino było przecież wielu (najbardziej znany to chyba Mitra). Nawet w naszej skrajnie ograbionej kulturze zachowały się stare zwyczaje jak chociażby topienie Marzanny.

  Polubione przez 1 osoba

  • Chrześcijaństwo nie ma żadnego interesu w tym by ludzie byli samowystarczalni..Ten ‚stwór’ może istnieć tylko pasożytujac na ludziach biednych, zastraszonych, pozbawionych wiedzy…Dlatego katolicki kler/żołnierze papierza/ wszystko bedzie robił by kraj taki jak Polska byl stłamszony…Dla tej papieskiej gnidy obojętne jest czy będzie komunizm, totalitaryzm, czy kapitalizm…Ta gnida ramię w ramię z żydami te systemy tworzy i czerpie z nich profity..,.A …nasi ‚narodowcy’ vel Jabłonowski/Mossakowski. O kogo walczą tak naprawdę?…o Polskę?…o księdza!……dla nich Polska bez księdzowskiego nadzoru…nie wchodzi w grę…

   Polubione przez 1 osoba

 11. paziem

  Świadomość słowiańskiej językowej i etnicznej jedności znalazło odbicie w dawnym samookreśleniu SŁOWIENIE
  Etymologicznie oznaczało to „Jasno Mówiących”[…]Słowo „JĘZYK” użyto tu w znaczeniu „mowa”, ale to słowo posiada o wiele starsze znaczenie.
  JĘZYK to NARÓD.Dlatego Słowian nazywano „języcznikami”. (ros. „jazycznik” – poganin) – Rodzącymi się z językiem.
  […]
  Słowo SLAV po angielsku oznacza Słowianina.
  A SLAVE – niewolnika.
  Po niemiecku SKLAVE – niewolnik
  Po francusku ESCLAVE – niewolnik
  Bardzo dziwna zbieżność w tych językach, o wiele młodszych od języka Rusi.
  Przecież do XVI wieku praktycznie cała Europa mówiła w jednym języku,
  i to był język Rusi.
  Niech uczucia, intuicja podpowiedzą wam przyczyny dzisiejszego stanu dawniej zjednoczonego słowiańskiego świata.
  W podręcznikach historii odpowiedzi na takie pytanie nie znajdziecie.
  […]
  Istnieje pojęcie RASA – Rody Asów Kraju Asów – starodawny skrót.
  Oni należeli do białych narodów, stąd łacińskie „tabula rasa” tłumaczy się jako „czysta, biała tablica”.
  tj. „rasa” oznacza biała.
  Są dwa rody, Słowiański – to Światorusowie (ros. Swiatorusy), i Rasjenowie (ros. Rasieny),
  i Aryjski – D’aryjczycy (ros. Daryjcy) I H’aryjczycy (ros. Haryjcy).
  Różnili się między sobą tylko kolorem oczu. D’aryjczycy mieli stalowoszare,
  H’aryjczycy zielone, Światorusowie błękitnoniebieskie, a Rasjenowie „płomienne” (piwne).
  To wszystko, jedna jedyna kultura.
  Wiele środków masowego przekazu i niektórzy uczeni omyłkowo nazywają nas jazycznikami (ros. poganami).
  To słowo pojawiło się w czasie chrystianizacji… |- To bardzo ważne bo teraz myśli się zupełnie inaczej!
  Jazycznik… tak jak i poganin, to łacińskie słowo.
  Poganin to „Idący Inną Drogą Życia”, dosłownie.
  To zapożyczenie z języka Raseńskiego (etr. Rasenna), czyli z etruskiego.
  Stąd łacińskie powiedzenie: „Etruskiego nie czytać i nie tłumaczyć”. Zakazali go.
  „Język” można, zależnie od sposobu pisowni, tłumaczyć jako „naród”.
  Przedstawiciel narodu to „jazycze”, a przedstawiciel obcego narodu, z innym językiem, wiarą, kulturą,
  „jazyczem” NIE jest, czyli skrótowo – JAZYCZNIK.
  Dlatego nas pytają: „jesteście jazycznikami?” odpowiadam: „nie, nie możemy być
  dla siebie samych innowiercami i obcokrajowcami. Chronimy i kontynuujemy dawną wiarę naszych przodków.
  Od wieków RASA tj. Rody Asów Kraju Asów, strzegli kultury swoich narodów jak skarbów[…]

  Świadomość słowiańskiej językowej i etnicznej jedności znalazło odbicie w dawnym samookreśleniu SŁOWIENIE
  Etymologicznie oznaczało to „Jasno Mówiących”[…]Słowo „JĘZYK” użyto tu w znaczeniu „mowa”, ale to słowo posiada o wiele starsze znaczenie.
  JĘZYK to NARÓD.Dlatego Słowian nazywano „języcznikami”. (ros. „jazycznik” – poganin) – Rodzącymi się z językiem.
  […]
  Słowo SLAV po angielsku oznacza Słowianina.
  A SLAVE – niewolnika.
  Po niemiecku SKLAVE – niewolnik
  Po francusku ESCLAVE – niewolnik
  Bardzo dziwna zbieżność w tych językach, o wiele młodszych od języka Rusi.
  Przecież do XVI wieku praktycznie cała Europa mówiła w jednym języku,
  i to był język Rusi.
  Niech uczucia, intuicja podpowiedzą wam przyczyny dzisiejszego stanu dawniej zjednoczonego słowiańskiego świata.
  W podręcznikach historii odpowiedzi na takie pytanie nie znajdziecie.
  […]
  Istnieje pojęcie RASA – Rody Asów Kraju Asów – starodawny skrót.
  Oni należeli do białych narodów, stąd łacińskie „tabula rasa” tłumaczy się jako „czysta, biała tablica”.
  tj. „rasa” oznacza biała.
  Są dwa rody, Słowiański – to Światorusowie (ros. Swiatorusy), i Rasjenowie (ros. Rasieny),
  i Aryjski – D’aryjczycy (ros. Daryjcy) I H’aryjczycy (ros. Haryjcy).
  Różnili się między sobą tylko kolorem oczu. D’aryjczycy mieli stalowoszare,
  H’aryjczycy zielone, Światorusowie błękitnoniebieskie, a Rasjenowie „płomienne” (piwne).
  To wszystko, jedna jedyna kultura.
  Wiele środków masowego przekazu i niektórzy uczeni omyłkowo nazywają nas jazycznikami (ros. poganami).
  To słowo pojawiło się w czasie chrystianizacji… |- To bardzo ważne bo teraz myśli się zupełnie inaczej!
  Jazycznik… tak jak i poganin, to łacińskie słowo.
  Poganin to „Idący Inną Drogą Życia”, dosłownie.
  To zapożyczenie z języka Raseńskiego (etr. Rasenna), czyli z etruskiego.
  Stąd łacińskie powiedzenie: „Etruskiego nie czytać i nie tłumaczyć”. Zakazali go.
  „Język” można, zależnie od sposobu pisowni, tłumaczyć jako „naród”.
  Przedstawiciel narodu to „jazycze”, a przedstawiciel obcego narodu, z innym językiem, wiarą, kulturą,
  „jazyczem” NIE jest, czyli skrótowo – JAZYCZNIK.
  Dlatego nas pytają: „jesteście jazycznikami?” odpowiadam: „nie, nie możemy być
  dla siebie samych innowiercami i obcokrajowcami. Chronimy i kontynuujemy dawną wiarę naszych przodków.
  Od wieków RASA tj. Rody Asów Kraju Asów, strzegli kultury swoich narodów jak skarbów[…]

  za:http://www.forum.anastazja.org/viewtopic.php?f=19&t=121

  Polubienie

 12. julius

  O Sławach: „Plemiona te, nawykłe do wolności, nie dają się w żaden sposób ujarzmić, ani opanować, szczególnie na swej ziemi…”(cesarz bizantyjski ?)

  „Słowianie woleli wojnę niż pokój, nad wszystko cemiąc drogę wolności. Jest to bowiem rodzaj ludzi twardych, wytrwałych w trudzie…”(Helmold)

  „Te ludy z powodu męstwa zwane lucicami lub wilkami”(Adam z Bremy)

  „… nie ma ludu bardziej gościnnego niż Słowiański…”(Helmold)

  Polubienie

 13. Racjonalista

  Słowianie – to pojęcie używane tylko przez Słowian dla określenia samych siebie. Reszta świata przez stulecia zwała nas Sarmatami (Słowianie zachodni), albo Scytami (Słowianie wschodni). Także Germanie to byli Słowianie zamieszkujący ziemie Germanii, europejskiej krainy geograficznej która nazwę swoją zawdzięcza Rzymianom. Ci Germanie nie mają nic wspólnego z Niemcami, których pierwsze forpoczty pojawiły się u ujścia Renu pod koniec I wieku p.n.e. Tak jak dzisiejsze Państwo Islamskie była to specjalnie dobrana mieszanka psychopatów różnego pochodzenia – na ogół żydów, Fenicjan oraz starannie dobranych zwyrodnialców spośród okolicznych ludów, a więc Celtów, Skandynawów, a także i Słowian, bo i wśród Słowian zdarzały się potwory w ludzkiej skórze. Ta dobrana grupa morderców z zamiłowania miała jedną wspólną cechę – nienawiść do Słowian, tak jak dzisiejsze Państwo Islamskie ma tylko jedną wspólną cechę – nienawiść do Chrześcijan. Ziemie między Renem a Łabą Niemcy podbili w ciągu 1000 lat, korzystając zapewne z rozbicia politycznego ludów słowiańskich.

  Wracając do czasów Rzymu, gdy mieszkańcy Germanii byli Słowianami, wojny Rzymian ze Słowianami wyglądały zupełnie inaczej, niż to pokazują współczesne filmy, np. Gladiator. Rzymianie w tym czasie uchodzili za mistrzów sztuki wojennej, toteż Słowianie wzorowali się w tym okresie na Rzymianach. Armie obu stron wyglądały więc bardzo podobnie, a różniły się tylko barwami i insygniami. Słowianie byli wysoko cywilizowani, więc walki przerywane okresami pokoju były twarde i wyrównane. Czasami armie Słowian głęboko wchodziły w państwo rzymskie, zagrażając Rzymowi, czasami to armie rzymskie głęboko wchodziły poza linię Renu. Jednak Ren i Dunaj do końca Imperium Rzymskiego pozostały granicznymi rzekami między obu stronami. Należy jeszcze pamiętać, że Słowianie byli potęgą hutniczą owych czasów, więc Rzym nie tylko bursztyn, ale i stal importował z Polski.

  Polubienie

 14. jacta

  Słowiański podbój Europy
  http://xportal.pl/?p=26644

  Polubienie

 15. Pingback: Słowianie – o naszej historii i o żydo-katolickich “narodowcach” — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ – komp13

 16. Boda

  Szanowny panie Darku, a co to jest? AKTYWACJA, REAKTYWACJA, ANIMACJA!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Bruno_Platter

  TO JEST TZW. SEKULARYZACJA ZAKONU KRZYŻACKIEGO! ZNOWU POWSTALI JAK FENIKS Z POPIOŁU! HOŁD PRUSKI JUŻ NIE OBOWIĄZUJE?

  BORUSY, KRZYŻACY, PRUSY – TO ICH KOLEJNE WCIELENIA!

  Wieczna sława LACHOM

  Polubienie

 17. TomkoI

  Kto chce zarobic w sieci parenascie $$ dziennie??? Metoda jest prosta i dziala, wpiszcie sobie w google: jak kosic kase na adfly

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s