Bawoli instynkt Gronkiewicz Walcowej

pociąg_68

Bez kolejnego „pożegnania marcowego” się nie obejdzie.

 

Zaciekawił mnie kiedyś film w telewizorni, w którym to autor poddał analizie pewne podobieństwa pomiędzy stadem bawołów i pewną nacją.

Otóż zaczął on tłumaczyć dziwne zachowanie stada bawołów atakowanych przez lwy. Lew w konfrontacji z tym zwierzęciem kiedy jest zdrowe i dobrze odżywione nie ma najmniejszych szans. Jednak dziwiło go to, że bawoły zamiast postawić barierę z rogów i bronic słabszych jakoś dziwnie się rozstępują. Doszedł do wniosku, że jest w tym jakieś racjonalne działanie. Traktują napastników jak oddział sanitarny, który ma zutylizować osobniki chore. Otoczone stado tak się więc miesza, aby na zewnątrz znaleźli się pobratymcy będący u kresu sił, które później sfora lwów odłącza od stada i dokonuje reszty. Żaden ze zdrowych bawołów tego aktu nie opłakuje i spokojnie pasą się w pobliżu miejsca – bądź co bądź – tragedii.

Z zachowaniem jakiej nacji to zachowanie było porównywane nie będę nadmieniał, bo i tak się domyślicie. Jest taka nacja w której broni się słabszych tylko wtedy, gdy jednocześnie broni się siebie. Gdy taka możliwość nie istnieje wyrzuca się starców i dzieci na pożarcie. Całkiem logiczne (ktoś nazwał to racjonalną ligiką szurzego króla) : starcy i tak umrą, a dzieci zawsze można sobie zrobić.

Zapytacie: a jaki to ma związek z Gronkiewicz Walcowa. Ano taki, że ta pani doszła do wniosku, że to nie ona została zaatakowana, tylko stado, które reprezentuje. Rzuciła więc na pożarcie opinii publicznej kilku swoich – niech się atakująca sfora nażre. Wybrano pewnie tych trochę chorych czyli – być może – mało talmudycznych.

Czy coś ryzykowała? – nic!

U nas system prawny działa tak jakby nie zniesiono Kodeksu Kaliskiego. Pisałem niedawno o tym. Możecie być pewni. Nikomu za aferę reprywatyzacyjną włos z głowy nie spadnie. Murem staną Chazarowie, Aszkenazi i Sefardyjczycy. Wszyscy tę domieszkę bawolego genu mają.

Bez kolejnego „pożegnania marcowego” się nie obejdzie.

autor: Józef kamycki

za:http://nikander.neon24.pl/post/133483,bawoli-instynkt-gronkiewicz-walcowej

Syjoniści_do_Izraela

 

Dodatek :

 

Żydowskie mafie w walce o własność komunalną
Rośnie na naszych oczach nowe pokolenie nadzorców Polaków, a naród polski śpi !!! Młodzi Żydzi przejmują inicjatywę w sprawach naprawdę ważnych i przygotowują sobie grunt pod zwycięstwo w wyborach samorządowych, a polska młodzież narodowa zagospodarowywana jest przez kaznodziei i usypiaczy typu Międlar, Kneblewski, Braun, Mossakowski czy Olszański i wyprowadzana w maliny walki z islamem lub w koncesjonowaną walkę z banderowcami. Przywódcy ruchu narodowego winni zrozumieć, że o Polskę walczy się najpierw w firmie , na targowisku, w kinie, w radzie miejskiej, w szkole, w przedszkolu, na osiedlu – nim zacznie się walczyć na barykadach, bo tam płaci się zawsze zbyt dużą daninę krwi i bardzo często przegrywa.

http://miastojestnasze.org/„>http://miastojestnasze.org/

http://miastojestnasze.org/poznaj-nas/„>http://miastojestnasze.org/poznaj-nas/

http://miastojestnasze.org/tag/jan-spiewak/„>http://miastojestnasze.org/tag/jan-spiewak/

http://www.fokus.tv/news/jan-spiewak-z-miasto-jest-nasze-kim-jest-kariera-rodzina/13049„>http://www.fokus.tv/news/jan-spiewak-z-miasto-jest-nasze-kim-jest-kariera-rodzina/13049 !!!!!!

http://www.krytykapolityczna.pl/users/jan-spiewak„>http://www.krytykapolityczna.pl/users/jan-spiewak !!!!

http://politykawarszawska.pl/a/1021„>http://politykawarszawska.pl/a/1021

To hasło młodych Żydów z Janem Spiewakiem ( synalkiem dyr. ŻIH- Pawła Spiewaka) na czele: „Miasto jest nasze” nie odnosi się broń Boże jedynie do Warszawy, ale do wszystkich miast, w których mniejszość żydowska czuła się jak „u siebie” do 1939 roku, a i teraz, po 1989 r. tez tak się czuje. Dotyczy to zatem i Łodzi, i Krakowa, Białegostoku, Kielc, Wrocławia, a nawet stosunkowo mało zażydzonego przed 1939 rokiem- Poznania.

Tzw. „obywatelskie ruchy miejskie”, to czystej wody żydowskie inicjatywy tzw. ” organizacji pozarządowych” ( ale nie w sensie światowego rządu Żydów, tak przez nich wyśnionego) finansowanych przez Sorosa i jemu pokrewnych „fundatorów”.

Putin ma rację, że te tzw. „fundacje” winny być rejestrowane jako agenci obcych ośrodków politycznych i traktowane stosownie do swojego statusu.

Młodzież polska bez przerwy maszeruje ( niedługo po raz kolejny w marszach „wolności” ( JKM) oraz „niepodległości”( RN), ale nie zauważa, że maszeruje po coraz mniej polskich miastach, a nawet po coraz mniej polskich ulicach.

A internetowi wodzowie tych marszów rosną jak na drożdżach.

PZ
Reklamy

12 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

12 responses to “Bawoli instynkt Gronkiewicz Walcowej

 1. Charakterystyczna jest w tym wszystkim propaganda – zapuszczania brody…- taki tam niuansik….ale…ale działa na psychę młodych ludzi…
  Zapuszczanie brody – to też był – żydowski niuansik – lat osiemdziesiątych i ‚polskiej’ pierejstrojki…I wielu Polaków niestety – zapuściło brodę…- a teraz szlifują chodniki….
  „Afera’ handlu nieruchomościami – wybuchła–dlaczego?…Proste…’teren’ się kurczy, a żydom przecież nie wytłumaczysz, że – i Salomon z pustego nie naleje- więc wzięli się za

  Polubione przez 1 osoba

  • Więc wzięli się za łby….i jakiś żydek wysiudał innego żydka….i afera…gewałt…A tu już nie ma co przejmować….
   Jedno jest pewne….ich czas przemija….i oni o tym wiedzą….i tracą nad sobą kontrolę….i tak jak napisał ich Salomon…. wszystko ma swój czas pod niebem….jest czas grabienia…i czas sądu…

   Polubienie

   • Słowianin

    Jangryko ładnie pan pisze tylko kto będzie parchatych sądził , bo ja kandydatów do stawiania szubienic nie widzę :
    1. Zwolennicy żydopis – nie . Parchate media pieją od kilku dni , że ma już 45 % poparcia .
    2. Zwolennicy Ryżego 20% – nie .
    3. Ćwierć mózgi od radyja toruńskiego – nie .
    4. Szabesgoje od PSL – nie .
    Durnie ogłupieni Braunem . Międlarem , Mossakowskim – nie .
    Niestety Polska coraz bardziej zażydzona jak pisze WPS . Białystok można powiedzieć to już żydowskie miasto na 100% . W moim mieście tez parchy trzymają się mocno ( jakiś czas temu gówniarzy , którzy napisali słowa obrażliwe dla pewnej nacji) – dzieciarnia po 16 lat ścigali wszyscy łapacze jakie tylko mogą . Dwójka dzieciaków nie specjalnie uszkodziła orzełek na czapce Selmana . Natychmiast rodzice zostali wezwani do szkoły obciążono ich 3500 pln tyle miał ten orzełek kosztować dostali nagany i o mało nie wyrzucono ich ze szkoły .
    Parchy zostawiają swoich młodych następców np synalek Mariusza Kamińskiego na razie jest podobno jakimś radnym ten dzieciak , ale to jest wstęp do wielkiej polityki .
    A Polacy śpią . Pracują na śmieciówkach .Żrą tanie promocyjne śmieciowe żarcie z żydowskich dyskontów i supermarketów po którym strasznie się pierdzi i trzeba wydawać pieniądze na żydowski Espumisan . To są naczynia połączone .
    Mam jangryko mam nadzieję , że się nie mylisz .

    Polubienie

   • Słowianin…
    Kropla drąży skałę…pewnie to już wyświechtane powiedzonko…ale jednak – fizycznie – kropla może zrobić dziurę w skale i ją rozsadzić gdy woda zamarźnie…Wyobraźmy sobie, że jest nas – tylko dwóch…czy coś można zdziałać…Patrząc z tej matematycznej perspektywy – to pewnie niewiele…Można powiedzieć….nie ma co z motyką na księźyc lecieć…ale…jeżeli nas jest trzech….czterech i coraz więcej…no to jest nadzieja…
    Wiadomo że lepiej żąć niż orać i siać…Ale bez tej ‚orki’ i żniw nie będzie…

    To poparcie sondażowe.. czy to dla karła czy ryżego… to tylko rzeczywistość medialna/fikcja..i z ubolewaniem stwierdzam, że Polacy uwierzyli w ‚medialną władzę’ i w medialną Polskę, uwierzyli w – fiku miku tak zwaną – demokrację – że to niby ostateczny autorytet….uwierzyli w to, że rzeczywistość w której żyją – to Polsat czyTvn, czy Tvp czy obecnie Respublika, czy rebe Tadeusz..CNN…czy jeszcze tam jakaś cholera…..

    No ale my jesteśmy…
    Niech tam żydostwo świętuje swój tryumf….A my to przeczekamy….

    Polubienie

 2. jacta

  komentarza brak ale twierdzi że to duplikat ????

  Polubienie

  • No tak ….wszyscy wiemy że to żydowskja sperma…ale….jeszcze wsytawiłbym tu zdjęcie tego ‚karła’ co myśli ze jest kimś a jest tylko ‚karłem’….no i ma chłop kompleks z tego powodu…

   Polubienie

  • Ale przecież świecą i ‚pachną’ …Ja jak na nich patrzę to tak jakbym patrzył /chciałbym powiedzieć jak na słońce/…ale widzę TOI TOI…
   No nie można oczekiwać od małpy by zachowywała się jak człowiek…

   Polubienie

 3. zydozerca

  Na natychmiastowe aresztowanie z uwagi na ciężar gatunkowy i społeczną szkodliwość popełnionych przestępstw ,mataczenie i składanie fałszywych zeznań czekają :
  Hanna Gronkiewicz – Waltz, Jacek Wojciechowicz, Jarosław Jóźwiak, Marcin Wojdat, Michał Olszewski, Włodzimierz Paszyński, zespół prawników i kadra kierownicza ratusza ze skarbnikiem miasta oraz b. prokurator generalny i wszyscy jego podwładni – członkowie mafii żydowskiej – promotorzy złodziejstwa i bezprawia !!!
  Zarząd komisaryczny,ograniczenie samowoli i społeczna kontrola wydawania środków z budżetu , konfiskata wyłudzonego mienia z premiami i nagrodami włącznie /odsetki / ,likwidacja sitwy i układu warszawskiego – oto zadania dla PiS . Co robi żyd na czele wydziału kultury? – lustracja i repolonizacja stanowisk .
  Drobiazgowe kontrole wszystkich wydziałów i zwolnienia dyscyplinarne,także w urzędach dzielnic -za włoski strajk = permanentne olewanie obowiązków oraz celową dewastację zieleni miejskiej .

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s