Wrzód na niewymownej części Europy centralnej pęka

Poroszenko_DudaRopiejący wrzód na tylnej części Europy środkowej pęka i jego sąsiedzi, a mianowicie Polska, Rosja, Węgry, Rumunia, Mołdawia, a nawet Białoruś, chcąc nie chcąc będą zmuszone do reakcji i zagospodarowania próżnego politycznie obszaru.

.
Jakiś czas temu paranoiczni ukraińscy przywódcy zwrócili się do władz w Ułan-Bator z żądaniem odszkodowania za mordy dokonane na Kijowianach przez mongolskich najeźdźców w okresie średniowiecza.  W odpowiedzi otrzymali notę stwierdzającą, że Mongolia wypłaci odszkodowania po przedstawieniu przez Kijów imiennej listy ofiar.
.
Dziś, gdy Ukraina, w odpowiedzi na rezolucję Sejmu III RP, nazywającą ludobójstwem bestialskie rzezie na Wołyniu  w 1943 roku, definiuje „przymusową polonizację” swej społeczności w okresie II RP i „deportacje” czasu PRLu (Akcja Wisła), właśnie mianem „ludobójstwa”[i], z ciekawością oczekiwać należy reakcji „patriotycznych” władz w Warszawie.
.
Amerykańskie marionetki z PiS coraz rozpaczliwiej manewrują pomiędzy neo-banderowską administracją w Kijowie, a tym segmentem krajowej opinii publicznej, który pomimo totalnej propagandy, nie dał się przekonać, że „incydent wołyński” jest rezultatem wspólnych „błędów”  Polaków i Ukraińców z tego czasu.
.
Kiedy na dodatek do opinii publicznej docierają informacje o roszczeniach terytorialnych w stosunku do Polski, oraz zbrodniach kijowskiego reżimu dokonywanych obecnie w tajnych więzieniach na Ukrainie[ii] [iii], jeszcze trudniej będzie uspokoić społeczeństwo, że „nasi ukraińscy bracia” nie wrócą niedługo do swego ulubionego zajęcia, jakim zawsze było „rjezanie Lachiw”.
.
„Patrioci” z PiS zostaną przyparciu do muru i będą się musieli zdeklarować komu naprawdę służą; Polsce, czy żydowskiemu reżimowi w Waszyngtonie?
.
Ich poprzednicy z PO przesadzili w służalczości w stosunku do Niemiec i UE, co polskojęzyczne społeczeństwo III RP przyjęło z dezaprobatą, odsuwając ich od administracji tą kolonią.
.
Wszystko wskazuje na to, że nasi zachodni okupanci zmuszeni będą szukać na gwałt kolejnej „zdrowej i rozumnej siły politycznej” do zainstalowania w Warszawie.  A to nie ułatwi im przygotowania sił zbrojnych III RP do „obronnego ataku” na Moskwę.
.
Jednak dla mieszkańców unijnych kolonii z obszaru byłych „krajów demokracji ludowej”  prawdziwy problem stanowią dwie „bomby”, które już eksplodują na wschodzie i południu Europy.  Są nimi Turcja i wspomniana już Ukraina.
.
Ta pierwsza pogrążą się coraz bardziej w wojnie domowej z Kurdami, oraz w chaosie konfliktu syryjskiego i tylko sprawą czasu jest „wielkie tąpnięcie”, które wyśle do nas  miliony tureckich i arabskich uciekinierów.
.
Sytuację na Ukrainie przeanalizował ostatnio amerykański niezależny analityk, który bez ogródek stwierdza de facto rozpad struktur państwowych i gospodarczych tego sztucznego tworu państwowego.[iv]
.
Uważa on również, że pomimo wzmocnienia się, Rosja nie będzie w stanie zaabsorbować administracyjnie i gospodarczo niczego ponad rosyjsko etniczny obszar Donbasu, w związku z czym reszta problemu spadnie na Europę.  Pośrednio tą tezę potwierdzają kilkukrotne oficjalne wystąpienia Putina (ostatnie z przed kilku dni w wywiadzie[v] dla Bloomberga), który zapewne nie przypadkowo określa Lwów mianem polskiego miasta.  Prezydent Rosji dobrze wie, że wszelkie negocjacje z amerykańskimi agentami w Warszawie nie mają sensu, liczy jednak że przysłuchiwać się będą jego głosowi te polskie siły, które nie zatraciły jeszcze resztek zdrowego politycznego rozsądku i to w momencie gdy (co powyżej przedstawiono) sytuacja zachodniego okupanta w Polsce, nie jest tak różowa jakby się na pierwszy rzut oka wydawało.
.
Jakby nie było, ropiejący wrzód na tylnej części Europy środkowej pęka i jego sąsiedzi, a mianowicie Polska, Rosja, Węgry, Rumunia, Mołdawia, a nawet Białoruś, chcąc nie chcąc będą zmuszone do reakcji i zagospodarowania próżnego politycznie obszaru, oraz obrony własnych społeczności przed milionami rozżalonych banderowskich uciekinierów.  Konieczna będzie również obrona przed matactwami, Niemiec, USA i naszych pozostałych „zachodnich przyjaciół”.  Nie będzie to sprawa łatwa, ale ponieważ alternatywą jest konflikt nuklearny, to do stracenia nie ma nic
Znalezione obrazy dla zapytania mapa polityczna europy

[v] http://www.bloomberg.com/news/special-reports/vladimir-putin 

14 Komentarzy

Filed under Polityka

14 responses to “Wrzód na niewymownej części Europy centralnej pęka

 1. julius

  „Zestawiwszy to cośmy powiedzieli o istocie świadomości narodowej, o istocie naszego nacjonalizmu, z tym co współcześnie bluźnierczo miano „polskości” nosi, wyciągnąć możemy jeden nieodparty wniosek: naród polski jest pozbawiony świadomości narodowej. To co „świadomość narodową polską” według fasonu „odwiecznych prawd” przed naszymi oczyma udaje, z nacjonalizmem nie ma nic wspólnego. Może tylko szalbierczo używaną nazwę. Ale tym samym stwierdzamy grozę położenia. Skoro bowiem naród jest pozbawiony świadomości narodowej, skoro duszę jego wypełnia i o jej istocie stanowi to co jest zaprzeczeniem nacjonalizmu, tym samym jesteśmy zepchnięci już nie na bezdroża nawet, lecz na szlak diametralnie przeciwny temu kierunkowi, który wielkość nadchodzącej epoki oznacza.”

  Zadruga 1937

  Polubione przez 1 osoba

 2. Słowianin

  Powtórzę to jeszcze raz:
  Żadne sprzedajne syjonistyczne gzy , które objęły władzę oficjalnie od 1989 roku i utworzyły parchatą scenę polityczną nie służyły i nie będą służyć Polsce , bo to nie są patrioci tylko zwykłe sprzedajne kur… Usraelskie licząc od PIS kończąc na SLD już o specjalnych szkoleniach Szydło w Usraelu nie ma co wspominać . O tym wiedzą już gimnazjaliści . Te kur.. są pośrednio winne śmierci wielu Polaków z powodów ekonomicznych. To trzeba ciągle nawet i milion razy powtarzać , bo taki skurwy… jeden z drugim weżmie 500 PLN i od razu o tym zapomina i popiera siły antypolskie .
  Najbardziej to mnie rozbawiał Kalkstein gdy będąc w opozycji z nudów zwoływał konferencje gdzie przedstawiał plany reform np służby zdrowia a jego zdanie , że ” trzeba odbudować polski przemysł ” – w to by nawet małpa nie uwierzyła .
  Nic nie zmieni się , dopóki Polacy nie zmądrzeją , a przynajmniej większość z nich i dopóki w tym kraju będą rządzić Żydzi i sukienkowi będzie tu zawsze po prostu jedna wielka kupa krowia , a nie dumne państwo polskie .

  Polubienie

 3. Słowianin

  To dedykacja dla tych co chodzą na wybory i popierają żydowską scenę polityczną i oglądali najnowszy film o Smoleńsku :

  Polubienie

 4. janex

  List pasterski Episkopatu Polski – czy Judeopolonii ?

  Najistotniejszą ideą ojców Kościoła od czasu Soboru Vatykańskiego II stał się dialog z ż(Ż)ydami. Signum temporis! Czy Polacy, a zwłaszcza „Polacy-katolicy” zadają sobie pytanie, komu i czemu służy Kościół? Czy rozumieją, że hierarchowie Kościoła w Polsce, a więc i instytucja Kościoła nie identyfikuje się ani z polskim narodem, ani z polskim państwem i że realizuje swoją własną – sprzeczną z polskimi interesami – politykę? Poniżej treść listu Episkopatu Polski (kolor niebieski) Komentarze i pytania (kolor zielony) oraz wszystkie podkreślenia, wytłuszczenia
  CZYTAJ CAŁOŚĆ http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/09/list-pasterski-episkopatu-polski-czy-judeopolonii/

  Polubienie

 5. Słowianin

  Przypomnijmy sobie jeszcze jak ta antypolska swołocz jest solidarna w temacie męczenia ludzi w tajnych więzieniach CIA i ile praw to bydło złamało godząc się na to .

  Polubienie

  • Easy Rider

   Ta baza w Starych Kiejkutach, tak naprawdę, to prawdopodobnie była (jest nadal?) przeznaczona do przerzutu przez CIA masowych ilości narkotyków z Afganistanu do „ojczyzny demokracji”. Sprawa torturowania więźniów, nawet jeśli prawdziwa, posłużyła jako przykrywka do ukrycia zasadniczej roli tego ośrodka. Trudno byłoby logicznie zakładać, że utworzono tego rodzaju bazę, płacąc milionowe łapówki tylko po to, aby torturować paru pastuchów – tak, jakby nie można było tego zrobić w Afganistanie.

   Polubienie

 6. julius

  Naród bez świadomości narodowej
  „Gdy teraz spojrzymy na te treści duchowe, które dziś w Polsce powszechnie miano „polskości”, „polskiej świadomości narodowej” z niemałą pewnością siebie noszą, ogarnia nas uczucie grozy. Z poczuciem sytości, spokoju, owszem nawet zadowolenia, twierdzi się, iż „dusza narodowa”, jest dogłębnie katolicka, iż katolicyzm jest rdzeniem polskości. Z tą samą dumą, rozrzewnieniem, ba, łzami zmarły papież Pius XI potwierdził starą prawdę, iż katolicy są nasieniem duchowym Abrahama, katolicyzm – duchowym semityzmem. Katolicyzm tak głęboko się wgryzł w świadomość narodową, iż tożsamość duchowego semityzmu i polskości opinia publiczna traktuje jako powód do dumy.”
  Zadruga 1937

  Polubienie

 7. andrzej

  „Jakiś czas temu paranoiczni ukraińscy przywódcy zwrócili się do władz w Ułan-Bator z żądaniem odszkodowania za mordy dokonane na Kijowianach przez mongolskich najeźdźców w okresie średniowiecza. W odpowiedzi otrzymali notę stwierdzającą, że Mongolia wypłaci odszkodowania po przedstawieniu przez Kijów imiennej listy ofiar.”

  Powyższe świadczy, jakie korzenie mają „ukraińscy przywódcy”.
  Trochę dalej na południe rozpasał się zewsząd pokrzywdzony kraik żądając od każdego, kto mu się nawinie niemałych pieniędzy.
  Gdzieś to czytałem kilka lat temu, jak to za ucieczkę z kosztownościami z domu niewoli zażyczył sobie również dużo, dużo szekli.

  Polubienie

 8. konik

  macierewicz

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s