IIIRP – żydowskiej Polski dzień powszedni

 

Żydowska Polska byłaby może i śmieszna, gdyby nie była tak tragiczna.

 

Żydo-sanacja IIRP zemściła się na Tadeuszu Dołędze-Mostowiczu (najbardziej znana powieść:„Kariera Nikodema Dyzmy”) za obnażanie prymitywizmu i zgnilizny jej szefa, J.Piłsudskiego i jej samej. Porwano go na warszawskiej ulicy, wywieziono do Janek, pobito i wrzucono do glinianki. Przed śmiercią uratował go przejeżdżający przypadkowo rolnik. Jednak w IIRP w oficjalnym obiegu mogły ukazywać się jego książki. W żydowskiej IIIRP w oficjalnym obiegu nie istnieją żadne niezależne publikacje – współczesna żydowska demokracja jest mocniej ugruntowana – przynajmniej tak jest w Polsce.

 

Nie wszystkie informacje pojawiają się w powszechnych żydo-mediach, niektóre tylko w ich lokalnych odmianach (?). Tak było w przypadku śmierci komandosa Grom w niedzielę, 28.08.2016, podczas ćwiczeń na Westerplatte. Żołnierz podejmowany przez śmigłowiec z okrętu dostał się między burtę i portowe nabrzeże – został zmiażdżony. Jego kolega miał więcej szczęścia, odczepił się od liny śmigłowca i spadł na pokład, ale przeżył.

Zdjęcie numer 5 w galerii - Śmierć żołnierza GROM w Gdańsku. Ćwiczenia były pokazem dla prezydenta Dudy i króla Jordanii?

Tego samego dnia na terenie jednostki wojskowej, na której odbywały się ćwiczenia komandosów, spotkali się: osobnik pełniący funkcję prezydenta IIIRP oraz król Jordanii.

Na Twitterze króla Jordanii pojawiły się zdjęcia, na których widać, że Abdullah II brał udział w ćwiczeniach Wojsk Specjalnych.

Dyrektor Biura Prasowego, Kancelaria Prezydenta IIIRP, M.Magierowski – były dziennikarz gadzinówki Michnika, a więc z opcji PO – nie wiem, czy apologeci PiS to wiedzą -? – stwierdził: „nie było wspólnego oglądania ćwiczeń”.

Kondolencji rodzina żołnierza od osobnika pełniącego funkcję prezydenta IIIRP więc nie otrzymała.

Z królem Jordanii spotkał się także szef MON, A.Macierewicz – ciekawe, czy oglądał ćwiczenia podwładnych -? – http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/

 

Być może pod wpływem tych ćwiczeń A.Macierewicz zgłosił postulat, że do szkół powinien wrócić przedmiot „przysposobienie obronne”. Bo kim tu zaatakować Rosję, gdy żołnierze giną już w trakcie ćwiczeń – ? – oto dylematy ministra Macierewicza.

 

Jak to w żydowskiej Polsce hucpa goni hucpę

 

Wdowa po gen.A.Błasiku – po poległym w katastrofie lotniczej z L.Kaczyńskim – poległym, takiego sformułowania używają syjoniści z PiS – wręcza wyróżniającym się pilotom statuetki z gen. A.Błasikiem.

 

 

Tych trzech Żydów (poniżej) to czołówka zjazdu – Kongresu! – „polskich” sędziów.

I cóż tu komentować, gdy Polacy są obywatelami drugiej kategorii niby to we własnym państwie.

Ale może jedno warto przypomnieć. Żyd Safian (pierwszy z prawej) jako szef TK dowodził zgodności traktatu akcesyjnego z konstytucją RP (IIIRP). Tym czasem jest on niezgodny przynajmniej w jednym, ale bardzo istotnym, punkcie: polskim bankiem centralnym wedle Konstytucji jest NBP, a nie EBC i dlatego nie powinno być zapisu w traktacie akcesyjnym o przyjęciu przez Polskę € UE, bo to absurd prawny i przestępstwo. Można to stwierdzić bez potrzeby znajomości prawniczej – talmudycznej już niestety – wiedzy.

Aferzystka HGW

Znalezione obrazy dla zapytania h. gronkiewicz-waltz i kościół - zdjęcia

Abp Hozer, HGW, kard. Nycz

Ta wzorowa żydo-katoliczka jest doktorem praw. I chyba sam Bóg musiał maczać w tym palce, że owa niewiasta, która nie jest w stanie sklecić żadnej skończonej wypowiedzi, czy myśli, nie tylko ukończyła studia, ale i napisała doktorat.

W żydowskiej Polsce pobratymcy dali jej stolec prezesa NBP – była to pierwsza afera z HGW w roli głównej. Jako prezes NBP wyprowadziła emisję polskiego pieniądza do Wlk.Brytanii. Śp. A.Lepper dziwił się w sejmie, jak to jest możliwe, że do Polski rocznie trafiają z zewnątrz, z Wlk.Brytanii, miliardy fałszywych złotych, drukowanych na oryginalnych matrycach.

 

O pederastach z Izraela z polskimi paszportami i „ich” dzieciach w następnym odcinku.

Dariusz Kosiur

 

PS

W jednej z żydowskich rozgłośni, być może w Radiu Wnet, uczestnik i współorganizator imprezy Festiwal Singera wrażał swoją radość z odbudowy żydowskiego życia kulturalnego w Polsce. Zdradził słuchaczom ciekawą informację: jeszcze dziesięć lat temu ilość lotów z Izraela do Polski wynosiła sześć na tydzień. Dzisiaj tyle lotów odbywa się każdego dnia.

Reklamy

23 Komentarze

Filed under Polityka

23 responses to “IIIRP – żydowskiej Polski dzień powszedni

 1. Pingback: IIIRP – żydowskiej Polski dzień powszedni — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | Pekok Antylichwiarz

 2. Słowianin

  Serdecznie proszę WPS nie porównywać Nikodema Dyzmy do III żydoRP , bo Nikuś jest naprawdę dużo mądrzejszy od tych głupkowatych kanalii , które rządzą od 1989 roku . Oni są po prostu krzyżówką Benny Hilla i Jasia Fasoli i jedynie co na razie pozostaje to śmiać się z ich szalonych rządów , bo to są tak naprawdę nie dość , że skończeni idioci to i szaleńcy , a wiadomo , że tacy ludzie nie są w stanie stworzyć normalnego suwerennego kraju , bo czy sprzedajny szaleniec jest do tego zdolny? . Oczywiście jest zdolny , ale tylko do spłodzenia kraju opartego na kłamstwie , wyzysku , oszustwie , podłości , aferach nie rozliczonych bo ręka rękę myje , płatnych protekcjach , nepotyzmie itd . Taki kraj stworzyły te klauny masońsko – syjonistyczne przy pełnej aprobacie ogłupionego gojostwa , któremu mózgi zamieniono w gąbkę , ale to już jest ciężka praca parcha poparta potężnymi pieniędzmi .
  Wracając do Mostowicza był patriotą i umarł jak wielki patriota . Wielka cześć jemu i chwała . Był tak sławny . Posiadał tyle pieniędzy , że spokojnie mógł się wykupić i uruchomić swoje znajomości , nie pójść do armii i wyjechać do USA , a jednak zginął w obronie Ojczyzny .
  Dla żydowładzy parchatej bohaterem jest za to wielki Bodo . Wielki kochaś Selmana mający kumpli wśród żydów i o nim się kręci filmidła . Wielki amant z pięknymi białymi zębiskami .

  Polubione przez 1 osoba

  • Słowianin

   Z taką armią to już Maciar może iść na Moskwę . Na łbie mają jakieś gniazda . Kury jakby się na tym usadowiły to by piękne jajeczka znosiły .Specnaz sraczki dostanie na 100% na widok tych żołnierzy .

   Polubienie

  • Słowianin

   Jakie to ma dla mnie znaczenie czy to jest szwejk Z Usraela z gniazdem na łbie czy wojak szwejk judeopolonijny . To jedno i to samo .

   Polubienie

 3. slawek

  po reformie oświaty wg PiS

  Polubione przez 2 ludzi

 4. Tragedia Polski,i Polakow jest,ze Polska rzadza mniejszosci.

  Polubione przez 1 osoba

 5. zydozerca

  Wizyta o.Rydzyka w ambasadzie Izraela u anny azari 4.IX.2016
  Czy o. Rydzyk przystąpił do żydowskiej loży Bnai Brith?

  Last Updated on Thursday, 14 October 2010 11:43
  Written by HP ,Wici Polskie

  Dlaczego ilość Żydów, którzy zginęli w Oświęcimiu jest przez przedsiębiorstwo holokaust zawyżana?
  Są dwa główne powody. Więcej ofiar – to wyższe odszkodowania. Także za fikcyjne żydowskie dusze. Poza tym zawyżając o – powiedzmy – 2 miliony ilość żydowskich ofiar Oświęcimia ukrywa się te dwa miliony rzekomo zamordowanych w Oświęcimiu Żydów, którzy po wojnie pod różnymi polskimi nazwiskami (pamiętamy? – Kowalski !) pełnili i pełnią obowiązki Polaków.
  Wiedząc, że B’nai B’rith jest jednym z filarów i tub propagandowych przedsiębiorstwa holokaust uzasadnione jest pytanie, dlaczego media o. Rydzyka propagują jej wersję religii holokaustu?

  pisze Józef Bizoń:
  O. Rydzyk wie o tym wszystkim. Kiedyś nie był zagorzałym kaczystą. A jednak, od czasu zalegalizowania przez Kaczyńskiego B’nai B’rith z o. Rydzykiem stało się coś dziwnego. Jego serwisy i programy publicystyczne dokonały wolty o 180 stopni. Nie wiem czy go kupiono, czy zastraszono. Nie ulega jednak dla mnie wątpliwości, że w proPiS-owskiej i prokaczyńskiej propagandzie o. Rydzyk i jego medialne imperium są absolutnyn liderem. Nic to, że Kaczyński był grabarzem suwerenności. Nic to, że parł on do zwasalizowania Polski przez USA. Nic to, że kierował się on wyłącznie interesami Izraela, USA i Żydów. Nic to, że profanował siedzibę Prezydenta Rzeczypospolitej harcami w jarmułce i przy świeczkach menory z jego żydowskimi przyjaciółmi.
  Natomiast w prożydowskiej propagandzie (4-6 milionów ofiar Oświęcimia) wypełnia o. Rydzyk rolę tuby propagandowej B’nai B’rith i przedsiębiorstwa holokaust. Przegonił tym samym w prosyjonistycznej propagandzie nawet żydowską GW Michnika/Szechtera.

  Zadziwia zaangażowanie, z jakim media o. Rydzyka zaganiają wyznawców do wojny o krzyż, czyli do wojny o pomnikowanie Polski kaczyzmem. Manifestacje z pochodniami, wystąpienia rezerwowego bliźniaka w miejscu gdzie stał krzyż nie pozostawiają cienia wątpliwości, że wojna o krzyż to wojna o pomniki kaczyzmu.
  O. Rydzyk wie jednak, że Kaczyński był agentem obcych, głównie żydowskich interesów. Polska racja stanu nigdy go nie interesowała. Wręcz przeciwnie – on działał na jej szkodę.
  O. Rydzyk wie, że „walka” PiS i PO jest inscenizowana. Obie te polityczne mafie służą temu samemu panu – Zachodowi, Unii, USA i Izraelowi (kolejność niekoniecznie jak podana). Ta inscenizowana, wzbudzająca emocje milionów Polaków „walka” ma odwrócić uwagę społeczeństwa od faktu, że obie te mafie grają tak naprawdą w tej samej drużynie. Naczelną ich zasadą działania jest polityka wykluczania partii i polityków nieagenturalnych – obojętne kto z nas rządzi, a kto jest „tylko” liderem opozycji. Ważne jest, aby nie dopuścić do polityki ugrupowań i polityków nieagenturalnych wobec Zachodu.

  Polubienie

 6. grzanek

  A kiedy kolejna audycja Radia WPS?

  Polubienie

  • Słowianin

   Dołączam się do pytania i proszę WPS o banowanie syjonistycznych trolli , bo się pojawiają . Apeluję również o wpłaty na WPS kto ile może to i pewnie audycje będą częstsze .
   Proszę pana Darka o zbanowanie syjonistycznego trolla , który pojawił się w innym temacie .

   Polubienie

 7. zydozerca

  Art. 226. Znieważenie funkcjonariusza publicznego podczas pełnienia obowiązków służbowych
  Dz.U.2016.0.1137 t.j. – Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. – Kodeks karny
  § 1. Kto znieważa funkcjonariusza publicznego lub osobę do pomocy mu przybraną, podczas i w związku z pełnieniem obowiązków służbowych,
  podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

  -żądam natychmiastowej ikwidacji tego zapisu,gdyż utrwala on bezkarność kasty urzędniczej i mafii rządzącej!!!

  Dz.U.2016.0.1137 t.j. – Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. – Kodeks karny
  § 13. Funkcjonariuszem publicznym jest:
  1) Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej,
  2) poseł, senator, radny,
  2a) poseł do Parlamentu Europejskiego,
  3) sędzia, ławnik, prokurator, funkcjonariusz finansowego organu postępowania przygotowawczego lub organu nadrzędnego nad finansowym organem postępowania przygotowawczego, notariusz, komornik, kurator sądowy, syndyk, nadzorca sądowy i zarządca, osoba orzekająca w organach dyscyplinarnych działających na podstawie ustawy,
  4) osoba będąca pracownikiem administracji rządowej, innego organu państwowego lub samorządu terytorialnego, chyba że pełni wyłącznie czynności usługowe, a także inna osoba w zakresie, w którym uprawniona jest do wydawania decyzji administracyjnych,
  5) osoba będąca pracownikiem organu kontroli państwowej lub organu kontroli samorządu terytorialnego, chyba że pełni wyłącznie czynności usługowe,
  6) osoba zajmująca kierownicze stanowisko w innej instytucji państwowej,
  7) funkcjonariusz organu powołanego do ochrony bezpieczeństwa publicznego albo funkcjonariusz Służby Więziennej,
  8) osoba pełniąca czynną służbę wojskową.
  9) pracownik międzynarodowego trybunału karnego, chyba że pełni wyłącznie
  czynności usługowe.

  Afera reprywatyzacyjna: Trzy zespoły prokuratorskie zajmą się sprawami ze stolicy
  opublikowano: 2 września 2016 roku, 14:53 | autor: Zespół Wgospodarce

  Gronkiewicz-Waltz: będzie przetarg ws. audytu procesu reprywatyzacji w stolicy /w gospodarce/
  Chcę, by jeszcze w tym tygodniu ogłoszony został przetarg na firmę, która przeprowadzi audyt całego procesu reprywatyzacji – zadeklarowała prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. Zapowiedziała działania na rzecz odzyskania przez miasto działki na Placu Defilad.

  tylko w polskim burdelu pod żydowskim nadzorem coś takiego jest możliwe- bezkarna megaaferzystka sędzią we własnej sprawie !
  Co robi na wolności zamiast kiblować w areszcie ?-mataczy i zaciera ślady
  Dlaczego jeszcze nie działa ZARZĄD KOMISARYCZNY w Warszawie?
  DOJNA ZMIANA Z SZYDŁO=DWULICOWE BYDŁO

  Polubienie

 8. zydozerca

  Zakon Jezuitów to coś specjalnego; brygady szokowe Kościoła Katolickiego. Ta organizacja była tak efektywna, że Heinrich Himmler użył jej jako model dla swoich szeregów nadludzi, Schutzstaffel (SS), których starannie wybrani członkowie składali specjalną przysięge lojalności Fuehrerowi, tak samo jak najwyżsi rangą Jezuci (czwarta przysięga) papieżowi. Ci ludzie rządzili światem, i było oczywiste że dobrze się bawili.”

  Polubienie

 9. obecne władze RP usiłują się przypodobać Waszyngtonowi jeszcze bardziej niż poprzednie, więc niewykluczone, że mogą zaangażować nasze Wojska Specjalne do pomocy którejś z frakcji „umiarkowanych” islamistów. Już od dłuższego czasu cześć niezależnych analityków alarmowała o możliwości otwarcia nowego frontu przeciwko syryjskim wojskom rządowym – właśnie od strony granicy z Jordanią. Na terenie tego państwa znajdują się liczne bazy szkoleniowe „syryjskich rebeliantów”, zarządzane we współpracy z USA. W przeszłości próbowano już wielkiej ofensywy „rebeliantów” na Damaszek właśnie od strony granicy z Jordanią, posunięto się także do przerzucania ich do Syrii drogą powietrzną. Jednak wszelkie polskie wsparcie dla islamistów, biorąc pod uwagę możliwe niezadowolenie społeczne w Polsce (także wśród samego elektoratu PiS), musiało by zostać skoordynowane z odpowiednią ofensywą propagandową w mediach, przedstawiających tych terrorystów jako „bojowników o wolność i demokrację”, „walczących z agresją rosyjską”, „prozachodnich” itd. Nie jest jednak pewne, czy taka propaganda byłaby skuteczna – bowiem w ostatnich latach społeczeństwo zaczęło się uodparniać na manipulacje.
  http://xportal.pl/?p=26713

  Polubienie

 10. zydozerca

  „Wprost” publikuje rozmowę z prostytuującym się chłopakiem który przekonuje, że miał być stręczony jednemu z polskich celebrytów. Opis wyraźnie wskazuje na Kubę Wojewódzkiego! Takie plotki pojawiały się w show-biznesie od dawna…

  Plotki o orientacji seksualnej samozwańczego „Króla TVN” powracają jak bumerang. Ostatnio o Kubie Wojewódzkim w tym kontekście było głośno za sprawa publikacji „Wprost” z wywiadem z Michałem Pirógiem, który między słowami sugerował że Kuba Wojewódzki woli chłopców. Jak widać ten tygodnik bardzo chce zdemaskować Kubę, bo w najnowszym numerze wraca do tematu. Znajdziemy tam materiał o męskiej prostytucji, w którym jeden z chłopaków do wynajęcia opowiada taką oto historię:

  „– Był jeszcze jeden znany klient. On jest sławnym showmanem w telewizji. Ma własny program. Zdziwiłem się nawet trochę, bo na plotkarskich portalach jest mnóstwo opowieści o jego romansach z kobietami… Byłem u niego w apartamencie na Powiślu, ale nie zostałem wybrany. Tam był u niego taki mały casting. Pojechałem z dwoma kolegami. I on wybrał jednego z nich” – wspomina niejaki Piotrek. Opis brzmi bardzo znajomo i pasuje jak ulał do Wojewódzkiego. Zareaguje jakoś na te sensacje? Przypomnijmy, że niedługo zaczyna nową pracę – ocenianie dzieci w talent-show dla najmłodszych „Mali Giganci”. Publikacja akurat w tym czasie to przypadek?

  Polubienie

 11. A, wszystko zaczelo sie 17.X.1978 r,od momentu osadzenia JP2,
  w Watykanie.
  „POLSKO,twa zguba w Rzymie”,Juliusz Slowacki,nasz wieszcz.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s