„Młodości, ty nad poziomy wylatuj …”

e15aa1444d6bd3d65cf9b458f64cfada130Pisał poeta – a młodzież niech odgadnie nazwisko poety i tytuł wiersza -? Ten sam poeta u schyłku żywota napisał: „Polały się łzy me czyste, rzęsiste (…) na moją młodość górną i durną, na mój wiek męski, wiek klęski”.

Tak jest, młodość ma swoje niezbywalne prawa: prawo do błędów, prawo do wypowiadania głupot. Te same prawa przysługują naszemu młodemu koledze i nikt tych praw nie może mu odebrać. Bywa, że błędy młodości są powodem wstydu wieku dojrzałego, o ile intelekt pozwoli te błędy dostrzec.

Nasz młody kolega znajduje się dopiero u progu swojej drogi – drogi politycznego dziennikarstwa, o ile będzie to w ogóle jego zawód. A już swoim młodym autorytetem, budowanym na oglądalności własnych internetowych produkcji, próbuje wskazywać słuszne politycznie treści, czy kierunki. Młodzieńczy intelekt, z niewykształconą jeszcze umiejętnością refleksji, nie pozwala jednak dostrzec własnego konformizmu i ignorancji – szkoda. Szkoda niewątpliwych dziennikarskich talentów i zapału młodości. Wystarczyłaby przecież relacja obserwatora politycznych zdarzeń, czyli pozycja niezależnego dziennikarza, bez angażowania własnego „ja”. Nikt nie zarzuci wtedy dziennikarzowi serwilizmu względem politycznej opcji – ale na to potrzeba wiedzy i doświadczenia, których próżno oczekiwać od młodości.

I tak młodość w poszukiwaniu politycznego i publicystycznego spełnienia, nie podbudowana wiedzą i doświadczeniem, ale kipiąca nadmiarem energii, ulega kolejnym fascynacjom, od PiS do SP Ziobry, od G.Brauna do W.Olszańskiego vel A.Jabłonowskiego. – I chyba nie trudno wyznaczyć wspólny mianownik tych fascynacji, zatem i kolejne przewidzieć można.

Magna Polonia, to czasopismo, które poleca nam nasz młody kolega nie zdający sobie sprawy, że poleca nam w istocie żydowski, syjonistyczny, produkt przystrojony w szaty udające polską, żydo-katolicką, być może także i narodową, prawicę. Młodość nie jest jeszcze w stanie pojąć, że walka z Polską, z Polakami, ze Słowiańszczyzną, toczy się na bardzo wielu polach, także i w przestrzeni internetowej, ponieważ w niej funkcjonuje jeszcze autentyczna nacjonalistyczna publicystyka.

Dariusz Kosiur

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Reklamy

87 Komentarzy

Filed under Polityka

87 responses to “„Młodości, ty nad poziomy wylatuj …”

 1. janex

  ten wcale nie taki młody neoliberalny dureń był naczelnym adminem na neon24.
  To jest troll nawet już nie koncesjonowany narodowiec tylko troll który ma zadanie.

  Polubienie

 2. janex

  […]Ja myślę, że takie słowa nie padną, dlatego że te zjawiska i wydarzenia związane z działalnością ONR-u czy im podobnych grup nie naruszą tego układu, w jakim tkwi Polska. Musiałoby się wydarzyć coś takiego, żeby ludzie ONR zaczęli krytykować NATO i nawoływać do zmiany wrogiej wobec Rosji opcji polskiej polityki wschodniej, wtedy usłyszą NIE. Wtedy natychmiast zostaną wyłapani i aresztowani tak jak Mateusz Piskorski, pod zarzutem szpiegostwa na rzecz Kremla. Matusz Piskorski ośmielił się skrytykować NATO i przedstawić perspektywę porozumienia, pojednania z Rosją, polityki współpracy, a nie wojny i wyścigu zbrojeń.[…]
  http://jeznach.neon24.pl/post/133678,przyzwolenie-dla-onr

  Polubione przez 1 osoba

 3. Pingback: “Młodości, ty nad poziomy wylatuj …” — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | Pekok Antylichwiarz

 4. julius

  Nagonka na Polaków pracujących w Wielkiej Brytanii jakoś tak dziwnie wystąpiła dopiero po Brexicie i zbiegła się w czasie z zaleceniami dla polskiego rzadu udzielonymi przez Radę Atlantycką z Waszyngtonu, a mianowicie takimi między innymi, że polski rząd musi wszystko uczynić aby zahamować odpływ z kraju młodego pokolenia czyli mówiąc krótko mięsa armatniego, którego i tak jest o wiele za mało niż wymagają Amerykanie. Pewnie trzeba zrobic wszystko aby młodych ściągnąć z powrotem do kraju i zniechęcić młodzież do wyjazdu na wyspy. Zobaczymy czy nagonki na Polaków zaczną się również w innych krajach. Zniesienie wiz do USA można sobie wybic z głowy.

  Polubienie

 5. Carlos

  posadzajac mlodego o prosyjonizm, idzie pan p, Kosiur bardzo blisko p. Maciara

  Polubienie

  • A z czego pan to wywnioskował?
   Bo, chyba nie z poniższych stwierdzeń:
   (…) młodość ma swoje niezbywalne prawa: prawo do błędów, prawo do wypowiadania głupot.
   Młodzieńczy intelekt, z niewykształconą jeszcze umiejętnością refleksji, nie pozwala jednak dostrzec własnego konformizmu i ignorancji (…)

   To raczej panu udzielił się styl Macierewicza.

   Polubienie

   • Carlos

    Nie cierpie Macierewicza tak samo jak Pan, ale nie przyczepiaj sie Pan do mlodego z tak mocnymi zarzutami. Czyz nie lepiej byloby nawiazac kontakt i wytlumaczyc bledy? Kojarzy mi sie to wszystko z tzw. rozbijaniem prawicy,o co nie chcialbym Pana posadzac, ze wzgledu na Pana zaslugi. Przepraszam, ale tak to odrbralem.

    Polubione przez 1 osoba

   • Znamy się z Piotrem osobiście. Młody, jak to młody, starych słuchać nie chce i żadnych uwag nie przyjmuje, jest na to zbyt ambitny. Że robi sobie intelektualną krzywdę, to będzie jego problem. Jednak jego przekaz trafia do wielu ludzi młodych, a to już jest większa, społeczna szkoda.

    Pan niestety, niezbyt trafnie – podobnie jak młody Piotr – kojarzy polską prawicę z nazwiskami takim jak G.Braun, S.Michalkiewicz, A.Jabłonowski – a to jest element antypolskiej, syjonistycznej gry.

    Polubienie

   • Franz

    A ile rozmów panowie z WPS odbyli z panem Maciejem Porębą i wytłumaczyli „zagubionemu” gdzie popełnia błędy? Czy podjęliście panowie jako patrioci chciaż póbę spotkania z „syjonistą” Jabłonowskim w celu omówienie kwestii historycznych czy geopolitycznych? Rozumiem że WPS jest czysty jak łza ale chyba w pewnych kwestiach czy na etapie jakiejś płaszczyzny można się porozumieć i zrobić COŚ dla Narodu Polskiego? Wydaje mi się że z Jabłonowskim szybciej niż z wyborcami np PiSu. Poza tym Jabłonowski jest chyba pierwszą tak popularną osobą na youtube która mówi głośno o naprawde ważnych sprawach których prawie nikt do tej pory nie poruszał, czy nie warto tego wykorzystać???

    Polubienie

   • paziem

    Panie Franz,

    cenię sobie wysoce pana zaangażowanie w sprawy polskie i pańską ofiarność.Popełnia pan jednak błąd uznając WPS za zadufany w sobie, samozwańczy Areopag narodowy do oceniania poglądów i działań innych środowisk. Nam, tzn. Darkowi Kosiurowi i mnie( bo przez kilka lat współpracy poznaliśmy się na tyle, że mogę mówić jak sądzę w tym wypadku w imieniu nas obu) chodzi jedynie o to, aby przestrzec Polaków przed bezpłodnymi działaniami i złudnym pokładaniem nadziei w programach i osobach zwodzących Polaków i wytracających ich energię narodową na popieranie wyrachowanych karierowiczów, wysługujących się mniej lub bardziej inteligentnie siłom antypolskim.

    Proszę się zastanowić przez chwilę i odpowiedzieć samemu sobie na pytanie: dlaczego poglądy WPS( choć głosimy je od 7 lat) zawierające w sobie wszystkie tak „odkrywcze” tezy panów Jabłonowskiego, czy Brauna ( że tylko przy nich pozostanę) nie zyskują takiej popularności chociażby na you tube? Powie ktoś: bo obaj panowie mają wiedzę, charyzmę i dobry warsztat ( szczególnie p. Olszański).

    Twierdzę, że to nie odpowiada prawdzie.

    Jestem gotów to udowodnić w prosty sposób. Proponuję, aby pan lub ktoś komu leży naprawdę na sercu prawda i umocnienie środowisk narodowych zaaranżował publiczną debatę telewizyjną nt. polityki gospodarczej, polityki zagranicznej i roli KK w życiu politycznym Polski i świata z udziałem panów : W.Olszańskiego( vel A.Jabłonowskiego), G.Brauna, M.Kowalskiego, St.Michalkiewicza, Z.Wrzodaka, A. Śmiecha, D.Kosiura i P.Ziemińskiego. Do prowadzenia debaty proponuje dwuosobowy zespół prowadzących. Jednym z nich może być P.Korczarowski.Drugiego wskaże WPS.

    Polubienie

   • Słowianin

    Panie Franz napisz pan tak szczerze , czemu pan panu Kosiurowi zawraca gitarę? . Naprawdę wszystko już zostało napisane na temat tych ludzi . Pan Kosiur bodajże z 10 wpisów im poświęcił i dlaczego to on ma niby szukać z nimi kontaktu ? . Może niech oni poszukają kontaktu z WPS , ale jakoś do tego raczej chęci nie mają .
    Słucha pan Jabłonowskiego niech pan słucha kto panu broni tylko nie namawiaj pan WPS do robienia idiotyzmów .

    Polubienie

  • Franz

   Ale wywiad z często cytowanym na WPS Siwakiem zrobił. Swoją drogą wraz z Jabłonowskim współpracuje syn członka WPS Bohdana Poręby historyk pan Maciej Poręba, to też „syjonista” i oszust??? Od siebie powiem tylko tyle, czas pokaże kim jest Jabłonowski tak jak WPS pisało jeszcze niedawno kim jest i kto sponsoruje Piskorskiego oraz Zmiane.

   Polubienie

   • Maciek Poręba pracuje w Rosji, w Polsce bywa gościem, więc nie jest zorientowany na bieżąco w polskich sprawach i może zostać wykorzystany przez różnych farbowanych narodowców – to także jest walka polityczna.

    Polubienie

 6. Rick

  Proszę Pana, ja zupełnie nie rozumiem tego pojęcia koncesjonowanej opozycji narodowej, którego Pan używa.
  Wg Pana (tak to odbieram) i ten młody człowiek i Olszański i Mossakowski i Braun to wręcz wrogowie Polski. Na równi z KOD, PO i PIS.
  Ale czemuż to są przeciwni zaostrzaniu stosunków z Rosją ?
  Czemu przeciwni są wojskom amerykańskim ?
  Czemu publicznie mówią -w różnym stopniu- o zagrożeniu syjonistycznym dla Polaków ?
  Jeśliby przyjąć stopiń zagrożenia ze strony lewaków na poziom 10 (max). To jaki stopień zagrożenia miałby Olszański ?
  No, uważam, że nawet jeśli taki Braun jest koncesjonowany, to jednak musi zapłacić za to cenę PRAWDY. Musi ileś tam wiarygodnych informacji sprzedać. Tak więc nie może być on zagrożeniem o stopniu nawet 5. Bo jeśli jest zagrożeniem to jednocześnie LIKWIDUJE w pewnym stopniu to zagrożenie mówiąc prawdę lub po prostu rzeczy logiczne.
  Ale, załóżmy, że ja czegoś nie rozumiem w Pana praktyce oceny. Ale Pan ponosi porażkę, bo nie przedstawia Pan tego dostatecznie JASNO więc wielu , w tym ja – kapitulujemy.
  Ja jestem w stanie sobie wyobrazić dlaczego Pan tego nie mówi tak jak należałoby. Bo co innego powiedzieć publicznie a co innego zdradzić się z całą swoją wiedzą.
  Mnie to nurtuje, że nie może Pan delegować jakiejś swojej części stanowiska do poziomu, np 5. Skoro więc załóżmy koncesjonowana prawica ma też poziom 5 to można byłoby się wzajemnie wspierać. Mógłby też Pan -jak pan charakterologicznie nie cierpi tych gości -zamiast delegowania samego siebie -delegować kogoś z Pana otoczenia, ktory jest na poziomie 6 (wyżej aby kontrolował sytuację i sam nie został przejęty).
  Bo mam wrażenie ze Pan sie wpisuje w zjawisko ROZBIJANIA narodowej prawicy.
  Ja po prostu zakładam, ze Pan nie ujawnia wszystkiego do czego jest Pan przekonany.
  Ja też nie ujawniam.
  Tworzymy więc osoby publiczne, które NIGDY ze sobą się nie dogadają na forum publicznym. Dlaczego ?
  Poziom rozumienia powyżej stopnia 10, może być tylko przekazany OSOBIŚCIE.
  Kłopot polega na tym, że możemy ze sobą rozmawiać publicznie tylko do poziomu 10. Potem wchodzimy w INNĄ skalę. I wszystko zaczyna się trochę od nowa. Czyli, jesli Pan jest na poziomie „K” a ja jestem na poziomie „G” – nie dogadamy się również osobiście, chociaż na płaszczyźnie publicznej nie będzie problemu.
  Myśli Pan, że to BZDURY co teraz piszę ?
  Wystarczy mieć pobiezną wiedzę na temat struktury masonerii ale też samego Kościoła, aby zrozumieć, że bez stworzenia hierarchii, wiedzy „zarezerwowanej” ŻADNA organizacja nie może być uważana za poważną….

  Polubienie

  • grzanek

   Bo taka jest metoda – na łyżkę dziegciu w beczce miodu. Mieszanie prawdy z kłamstwem, w różnych proporcjach. I klient jest „wiarygodny”. Na podobnej zasadzie funkcjonuje też guru mediów patriotycznych, Stanisław M. („Korwin mniejszy”), który oprócz ostentacyjnego bycia zapalczywym antysemitnikiem, ukradkiem sączy w umysły polskie zabójczą ideologię aszkenazyjskiej szkoły ekonomicznej czy libertarianizmu w ogólności.

   A dlaczego udają patriotów?

   „Najlepszy sposób na kontrolowanie opozycji to stanąć na jej czele”
   — Włodzimierz Iljicz

   Kanalizowanie społecznego niezadowolenia, a dodatkowo grupowanie (i ujawnianie tożsamości) potencjalnych wywrotowców czy dysydentów – dwie pieczenie na jednym ogniu.

   Polubione przez 1 osoba

   • grzanek

    To ad vocem tego: „Ale czemuż to są przeciwni zaostrzaniu stosunków z Rosją ?
    Czemu przeciwni są wojskom amerykańskim ?
    Czemu publicznie mówią -w różnym stopniu- o zagrożeniu syjonistycznym dla Polaków?”.

    Polubienie

   • grzanek

    Tutaj przykład, jak to działa w praktyce:
    https://prawda2.info/viewpost.php?p=308923

    Polubienie

   • grzanek

    A w zasadzie: jak [czasami, b. rzadko] nie działa. Wyjątkowo trafił się komentator odporny na uroki S.M.

    Polubienie

   • Polak Słowianin

    Nic dodać, nic ująć – „Bo taka jest metoda – na łyżkę dziegciu w beczce miodu”. Co do „..Czemu publicznie mówią -w różnym stopniu- o zagrożeniu syjonistycznym dla Polaków ? …”. Hm, oglądam w miarę regularnie wszystkie „wystąpienia” Olszańskiego i Korczarowskiego i nie zauważyłem do tej pory, aby padło słowo SYJONIZM, SYJONISTA, etc. Jak ludziom ma coś zacząć świtać w wypranych mózgach, skoro nie ma podanego wspólnego mianownika całego tego panującego syfu ???!!!

    Polubione przez 1 osoba

   • Rick

    Przez przypadek myślowy dotknąłem ważnego tematu: kto tworzy w Polsce V kolumnę środowiska patriotycznego? Co jest kryterium rozróżnienia ?
    Które osoby są agentami wpływu a które jedynie pożytecznym idiotami ?
    Jakie są ich finansowanie, metody i cele ?( czy tylko kanalizacja nastrojów?)
    Czy WPS zdaje sobie sprawę, że idiotę można oświecić? I próbować współpracować do momentu oświecenia lub zidiocenia ? (Z agentem wpływu niestety nie da się współpracować -tylko kolaborować)
    Opracowanie spójnego kryterium pozwalającego szybko wyróżnić V kolumnę jest dla WPS b.ważne, bo to jakby rdzeń WPS. Oczywiście to kryterium musi być takie aby przypadkiem samo WPS nie zostało zakwalifikowane jako V kolumna 🙂
    Tego chyba nie ma tak dużo. Można by poświęcić temu jakieś spotkanie (jawne i pół jawne, niestety mam ciagoty do konspiracji). Niech każdy sobie weźmie po jednym z V kolumny i omawia (zgodnie z jakimś porzadkiem). No i na końcu wnioski: jak wyeliminować agentów wpływu ? Jak przekonać pożytecznych idiotów ? No i realizacja wniosków, wyznaczenie osób odpowiedzialnych za wykonanie zadania w określonym czasie.
    I po kłopocie z V kolumną 🙂

    Polubienie

   • paziem

    Panie Rick,

    z tego co pan napisał wyżej, a także w nieco wczesniejszym kometarzu, wnioskuję, że jest pan osobą znacznie módszą ode mnie. Nie oznacza to bynajmniej, że to pana dyskwalifikuje lub stawia na przegranej pozycji, ale jedynie tyle, że nie ma pan za sobą wystarczająco dużo doświadczeń bezpośrednich z tzw, środowiskami naodowo-patriotycznymi, czy antysystemowymi ( w uproszczeniu rozumiejąc pod pojęciem antysystemowy: antymagdalenkowy). Poza tym z racji wieku nie miał pan sposobnosci w sposón świadomy doświadczyć, a nastepnie skontfrontować i zweryfikować dwóch sysystemów edukacji, informacji i ustroju z okresu przedmagdalenkowego i pomagdalenkowego ( z bardzo ciekawym i wręcz niezbędnym do społecznego laboratorium ocen okresem: 1970-1989 ).

    Metoda, która pan sugeruje jest niezła, ale mniej dokładna niż analityczna metoda długookresowa. Dlatego zamiast „bawić się w konspirację” ( co nie oznacza, że metod operacyjn0-wywiadowcze można zaniechać) należy posłużyć się bardziej naturalną i pewną ( ale wobec tego niestety długotrwałą metoda obserwacji długookresowej i wnioskowania w oparciu o analizę zjawisk w dłuższym okresie). Dlatego tak ważna sprawą dla ruchu narodowego jest struktura hierarchiczna i sztafeta pokoleń z temperowaniem adrenalin, naiwności i pochopności ocen młodości.
    Żeby nie przedłużać powiem jedynie, że wprawdzie nie jestem weteranem działań politycznych , ale poświęciłem temu ostatnie lat 15, ale jednocześnie mam za sobą tę nie do przezcenienia mozliwość podlegania edukacji i informacji ( w tym jakże ważnego procesu samoedukacji i to ustawicznej) oraz porównania systemów społeczno-ekonomicznych na przestrzeni ponad pół wieku. W oparciu o to zrządzenie losu oraz w oparciu o logiczną analizę potrzeb polskiego państwa i narodu oceniam poszczególne osoby i ich działania ( nawet nie w pełni podzielając ich światopoglad, czy wybory polityczne). Dlatego nawet gotów byłbym poprzeć np. dzieło ojca dyrektora z Torunia, ale niestety ten ( jak się to mówi współcześnie i czego szczerze nie znoszę – TEN PROJEKT) jest antypolski, zarówno w wymiarze państwowym, jak i narodowym. O innych PROJEKTACH i ich wykonawcach nie bede się tu rozwodził, gdyż staramy sie to robic na portalu i w jako WPS PRODUCTION od lat siedmiu.

    Polubienie

 7. Carlos

  moze Pan Kosiur chce miec WYLACZNOSC na patriotyzm i kazdy inny jest konkurentem?

  Polubione przez 1 osoba

 8. Słowianin

  Trochę żartu przez łzy :

  Polubienie

 9. Słowianin

  Bo pracujesz dla pejsa .

  Polubienie

 10. Słowianin

  Autentyk ze sklepu :

  Polubienie

 11. slawek

  Ojciec Rydzyk odwiedził… ambasadę Izraela. A jeszcze nie tak dawno obrażał Żydów

  W 2007 roku Tadeusz Rydzyk tłumaczył swoim studentom, że Lech Kaczyński to „oszust ulegający lobby żydowskiemu”, które tak naprawdę rządzi Polską. Ostatnimi czasy chyba jednak zmienił zdanie na temat Żydów. W środę spotkał się bowiem z ambasador Izraela.

  Ojciec Rydzyk przy tej okazji wyznał, że wielokrotnie gościł w Izraelu, zachwalał tamtejszą kuchnię, kulturę, krajobrazy i osiągnięcia naukowców. Największe wrażenie robi na nim jednak izraelska wielokulturowość. – Jest piękna, wzbudza szacunek i powoduje wielkie ubogacenie i urozmaicenie społeczeństwa .(…)
  http://natemat.pl/189381,ojciec-rydzyk-odwiedzil-ambasade-izraela-a-jeszcze-nie-tak-dawno-obrazal-zydow

  Polubienie

 12. Metro

  Panie Dariuszu, szacunek za ten tekst. Wykonujecie naprawdę dobrą robotę.

  A teraz parę słów krytyki coby nie było za słodko 😉

  Pisze Pan że ten gówniarz jest naiwny czy gupi (ja bym tak napisał). Obawiam się że to jest asekuranctwo. To jest kontrolowana, OPŁACANA, opozycja.

  Macie swój własny kanalik na YT to rozumiecie realia lepiej ode mnie. Tam udostępniacie nagrania audio, z video byłoby więcej roboty. Ile osób trzeba zatrudnić aby powstał taki filmik? Czy filmiki, które oni robią, są w stanie nakręcić amatorzy? Ja nie wiem, Pan ma lepszą orientację. Czy czołówka którą oni mają, została wydziergana z plasteliny, czy może musiał to zrobić zawodowiec? Ile filmików oni kręcą tygodniowo?

  Gdyby to głębiej zanalizować (choć bez gejowania) to widać tam oznaki dopływu pieniędzy. Skąd te pieniądze? Oglądacze YT nie płacą więc skąd te pieniądze? Z reklam? Reklam czego? Tych gnojków da się zdemaskować. Czy to nie jest kasa od „Wielkiego Filantropa”?

  Polubienie

  • paziem

   Panie Metro,

   wbrew pozorom, kręcenie filmików na poziomie Piotrka, przy podstawowym , dostępnym wyposażeniu i oprogramowaniu ( ceny na sprzęt spadają lawinowo, i to co 10 lat temu kosztowało ok.150- 100 tys. zł. obecnie kosztuje 25-10 tys. zł. i podstawowej wiedzy popartej 1-2 letnią praktyką ( + oczywiście trochę pasji i talentu, im więcej tym lepiej oczywiście), to nie nie jest duży wydatek. Oczywiście można to robić samodzielnie lub w zespole ( tak , czy tak 3-4 osobowy zespół, to absolutne minimum, ale na przyzwoitym poziomie winno to być minimum 6-10 osób. Oczywiście ważne są tzw. koszty operacyjne { transport, lokal na prace redakcyjno-montażowe i niewielkie studio ( jeśli ma być na skraju profesjonalizmu) noclegi, papu, ewentualne podparcie się wynajętym sprzętem lub kimś do pomocy w tzw. post produkcji }. Z powodu oglądalności coś tam kapie od you tube, a w rzadkich przypadkach ktoś zabawi się w darczyńcę ( produkcja naprawdę bezkompromisowa i czysto narodowo-polska może niestety liczyć na minimalne wsparcie, jest to funkcja 2-3 czynników: 1) mała zamożność i brak poczucia praktycznego solidaryzmu środowisk narodowych, 2) brak świadomości narodowej, że działania medialne jako jedne z najważniejszych wymagają wsparcia, gdyż kompradorsko-syjonistyczne państwo i lokalne wspólnoty ich nie wspiera, 3) utrudnione kanały informacyjne i komunikacyjne środowisk narodowo-opiniotwórczych do tzw, „szarego Polaka”). Wiedząc o powyższym i kontrolując ten stan rzeczy socjokontrolerzy ( głównie anglosasko-żydowskiej proweniencji) w łatwy sposób manipulują świadomością narodową i kanałami informacyjnymi> Główne kanały informacyjne ( TV, Radio, Prasa – mowa o produkcjach masowych) są całkowicie przejęte i kontrolowane i blokowane jeśli chodzi o dostęp środowisk naprawdę narodowych lub nonkonformistycznych. Pierwsza zatem ocena wiarygodności: jeśli jesteś w głównym nurcie, nawet w niewielkim zakresie, nawet w postaci przedmiotu do krytyki- to jesteś koncesjonowany i pozyskany w pełni lub w procesie pozyskiwania( zdarzają się oczywiście gafy lub mimowolne nagłośnienia, jak chociażby w przypadku artykułu gazety Wyborczej „Polskie wtyczki Łukaszenki” poświęconego realizacjom WPS Production).
   Największy problem, to wystarczająco skuteczne kontrolowanie internetu, ale i to realizowane jest przez politykę „poprawności politycznej” you tuba, googla, facebooka itp.
   W przypadku emisjiTV i Piotrka Korczarowskiego, ale także kanałów wielu mu podobnych : „katolickich”, „narodowych”, „obywatelskich”, „niezależnych” sprawy są dosyć czytelne, i tylko niektóre można określić jako „błędy młodości”. Do jednych z największych, choć w jakimś stopniu zrozumiałych „błędów młodości” jest chęć zrobienia kariery i dorwania się do pierwszego planu, z którego atakują i kuszą młodych wytrawne konformistyczne gnidy medialne. Tragedią tych młodych jest to, że będąc niecierpliwi i łakomi sukcesu i uznania powoli sprzedają swoją wolność, ideowość, niezależność myślenia i co najgorsze zdolność do analitycznego i propolskiego osądu rzeczywistości.

   Te tzw. koncesjonowane przez syjonistyczno-anglosaskich socjokontrolerów „wolne media” są szczególnie szkodliwe, gdyż starają się stwarzać złudzenie niesystemowych, nonkonformistycznych, zaangażowanych, walczących- a zatem w naturalny sposób trafiające we zapotrzebowanie i system wartości młodego pokolenia Polaków, manipulując nimi i oszukując ich już na wstępie.

   Przypadek i projekt socjotechniczny i polityczny Radia Maryja i TV Trwam , to oczywiście nieco inna odmiana owego koncesjonowanego ośrodka medialnego wyrosłego na gruncie religijności i tradycjonalizmu Polaków ( głownie średniego i starszego pokolenia prowadzonego zgodnie z regułami sekciarstwa popartego wysokobudżetowym technikami i technologiami) i trenowaną i utrwalaną praktyką parafialno-pielgrzymkową.

   Spytać na koniec wypada jakie są drogi wyjścia z tego obezwładniania polskości, narodowej odpowiedzialności i potencjału rozwojowego?

   Odpowiedź jest dość prosta. Jesteśmy w stanie wojny informacyjnej i procesu póki co miękkiej kolonizacji. Potrzeba nam zatem najlepszych z możliwych kadr, środków materialnych i organizacji oraz świadomości, że albo zwyciężymy, albo przegramy Polską oraz bezpieczeństwo i pomyślność polskich rodzin.

   Program suwerennej, rozwijającej się i bezpiecznej ( wykluczam globalny konflikt wojenny) Polski jest nieskomplikowany i da się sprowadzić do 10-15 punktów i warunków koniecznych.

   Polubienie

 13. Metro

  FOLLOW THE MONEY, JUST FOLLOW THE MONEY

  Polubienie

  • grzanek

   @Szczypior

   1) Anthony Migchels po latach uruchomił swój antylichwiarski projekt, ‚de Florijn’ – pierwsza (w pełni „kompatybilna”, bo wymienialna na €) BEZODSETKOWA waluta alternatywna. 😀

   2) Mike Hoffman udostępnił NIEODPŁATNIE po pierwszym rozdziale z każdej ze swych najważniejszych książek 😀
   http://revisionistreview.blogspot.com/2016/09/read-chapters-from-banned-books-free-of.html

   3) Coraz częściej uderza mnie, w jak bliskim stopniu wszystkie „odziedziczone” po Szczypiorze autorytety są ze sobą powiązane. Jones i Hoffman wymieniali ze sobą filipiki nt. lichwy i odpowiedzialności KK, Mike Jones albo może Bill Engdahl polecał ostatnio prof. Hudsona, a wszyscy (bez tego ostatniego) byli gośćmi (z reguły wielokrotnie) Red Ice Radio (Henrik Palmgren i Lana Lokteff). Morris (też ‚przesłuchany’ przez Red Ice) z kolei gościł Hoffmana, Jonesa, Migchelsa. Mike Jones próbował nawracać D. Duke’a na katolicyzm 😀 itp. itd. To niebywałe, jak oni wszyscy się doskonale znają.
   Innymi słowy „ciągnie swój do swego”. To wszystko potwierdza słuszność dokonanej selekcji ‚gurów’. Miał Szczypior nosa 😀 Dzięki!

   Polubienie

 14. julius

  Za każdym razem, gdy aryjscy Europejczycy starają się zorganizować politycznie, aby zapobiec ich własnej destrukcji, Żydzi mobilizują się przeciwko tym ruchom używając partii które sami tworzą.

  Polubione przez 1 osoba

 15. Panie Rick , sugeruje Pan ,czy tez ma „wrażenie ze Pan D. Kosiur tez sie sie wpisuje w zjawisko ROZBIJANIA narodowej prawicy” ? -Ze WPS i Pan D. Kosiur tez rozbijaja opozycje ?

  Ja tez naprawdę bardzo ubolewam i zastanawiam sie nad tym ,ze takie brylantowe mózgi jak pana Dariusza Kosiura , czy tez pana Ziminskiego do tej pory nie zaczely realizowac konstruktywnie polityki .
  Maja niesamowity potencjał ,ktorym mogliby zaplodnic umysły młodych Polakow i w zasadzie juz dawno powinien im zrodzic sie nowy , zdrowy ruch patriotyczny . Ale jak dotąd jest ruch ,ale wszystko idzie im w spodnie ,bo rożne trudnosci , a to rzeczywiscie po tak długim czasie rodzi podejrznie o bezpłodność ,lub polityczny onanizm i unikanie potomstwa . Co najmniej.
  Jest wola -jest droga mowia Niemcy .
  Nawet gdy ciagle ktos im przeszkadza ,rezultat powinien byc duzo lepszy ,to prawda. Wiec chyba niema woli .
  Moze to podeszły wiek , albo równoległy związek stanął na drodze. To wtedy klapa . Jesli nie ma sie konstruktywnych zamiarow politycznych ,to lepiej nic nie robic i nie zwodzić , nie rozbijać , nie przeszkadzac innym w budowaniu opozycji. Przykro mi ,ze musze to powiedziec , bo wiązałem z tym ruchem duże nadzieje.

  Polubienie

  • Słowianin

   Panie kochany śledzę WPS od bardzo dawna i stwierdzam z całą odpowiedzialnością ,że panowie Kosiur i Ziemiński oddali spory kawał ze swojego życia na walkę z syjonistycznym syfilisem , a pan śmie pisać ,że ich starania są niekonstruktywne ? .
   Ostatnia tylko działalność pana prezesa:
   1. Czynny protest w obronie Piskorskiego .
   2. Czynny protest przeciwko syjonistom PIS- dy w sprawie zbrodni UPA.
   3. Pisanie prawdy przez tyle lat o swołoczy chazarskiej .
   4. Wyjazdy do Rosji w sprawach ważnych dla Słowian .
   Pan co zrobił . Ruszył pan dupę z fotela . Proszę napisać pana działalność w walce z syfem , który tu rządzi prawie 30 lat . Obal pan to szambo to chętnie na pana zagłosuje i będzie pan premierem . Krytykować jedząc pizze przed telewizorem potrafi każdy .
   WPS znaczy dla mnie bardzo wiele .

   Polubienie

   • Słowianin

    Szanowny panie jeżeli jest pan tym innym , który próbuje konstruktywnie budować opozycję , a panowie Kosiur i Ziemiński panu przeszkadzają , bo to już stare pryki i się wypalili . Błagam pana proszę napisać jakie pan ma osiągnięcia? , co pan robi ? , aby obalić żydoreżim .

    Polubienie

   • Slowianin !
    wyjasniam : konstruktywnie znaczy twórczo , to nie tylko dzialania destrukcyjne (choc i to nieraz potrzebne) , to w tym przypadku podjęcie celowych działań w kieruku przejecia władzy w Polsce :
    a/ ugruntowanie partii ,
    b/ szerokie rozpowszechnienie programu ,
    c/ przekonanie Polakow co do jego slusznosci ,
    d/ utworzenie struktur ,
    e/ wygranie wyborow ,

    a nie wieloletnie pierdzenie w mąkę .
    Paniał ?
    I jeszcze jedno : to co chlopcy robia (WPS) jest fantastyczne , ale nie prowadzi do celu , chyba , ze celem jest nie doprowadzenie do celu, w co ja osobiscie nie wierze.

    Polubienie

   • paziem

    Panie Waldemarze,

    poznaliśmy się bezpośrednio więc wiem , że jest pan biznesmenem i dlatego odpowiem na pana nieco naiwne twierdzenia wprost. Proszę zadeklarować osobiście lub w porozumieniu z dowolnie dobranymi przez sobie partnerami, że do wykorzystania w ciągu 2 najbliższych lat stawia pan WPS do dyspozycji 15 mln zł( 10 mln fundusz partyjny + 5 mln fundusz wyborczy) + 5 mln zapasowy fundusz wyborczy ( czyli ok. 4,5 mln euro). WPS gwarantuje realizację powyższych pana punktów, przy czym za wygranie wyborów uznamy wejście do Sejmu i znaczący udział we władzach samorządowych.

    Polubienie

   • Paziem
    Panie Pawle tez odpowiem wprost .
    Zrobiliscie na mnie wielkie wrażenie ,tak Pan Dariusz jak i Pan jestescie artystami polityki ,ale jak Honore de Balzak nie macie Beziehung,u do piniendzy. To nie Wasza działka .
    Mocnemu pieniądze niepotrzebne , a słabego zrujnują odpowiadał mój dziad Wł. Krzywicki na moje sugestie podniesienia mi kieszonkowego. Mozna jak PiS wziąć od mossadu , czy jak PO od Bundesnachrichtendienst,u co w sumie jest tym samym syjonistycznym zrodlem , a ci jak wiemy piniendzy maja pod dostatkiem , bo sobie sami drukuja dolary i zamieniaja na owoce naszej pracy.
    Mozna tez miec od sponsora ,ale wtedy traci sie niezależność i cnotę polityczna (o ile takowa się jeszcze dysponuje)
    Odrzuciliście moja propozycje przekazania Wam do rak malej wędki , zamiast ryby , a wędka choć dawałaby niewielkie fundusze , dawałaby również niezaleznosc , większy wpływ na reklamowanie swojego produktu
    ” b/ szersze rozpowszechnienie programu ,(programu rozwoju partii nie macie)
    c/ przekonanie Polakow co do jego slusznosci ,
    d/ utworzenie struktur „.
    Tempus fugit i dzis po kilku latach sytuacja jest o wiele trudniejsza ,a my dalej raczkujemy. Nawet słuszne demonstracje w kilka osób są nieskuteczne i wygladaja groteskowo .
    Panie Pawle trzeba brać ludzi , dawać im zadania , niech kazdy robi to co najlepiej potrafi , nie moze Pan brac wszystkiego na swoje barki i nie myslec ciagle o pieniadzach – to wtedy same przyjdą .
    Naboru kapusiow sie nie uniknie .Doswiadczenie zyciowe w KPNie nauczylo mnie ,ze nikomu sie nie ufa , a ojcu założycielowi przede wszystkim.
    Jesli chodzi o duze pieniadze na realizacje programu : Czy sadzi Pan ,ze zydodemokracja pozwoliłaby użyć ich w celu odebrania im władzy ? (chyba tylko pod jednym warunkiem )
    Czy pozwoliłaby żyć sponsorowi ?
    Pozdrawiam serdecznie.

    Polubienie

   • paziem

    Panie Waldemarze,

    polityki nie można robić bez piniędzy, ale polityka robiona dla pieniędzy jest nic nie warta i wcześniej, czy później doprowadza do zeszmacenia się. W odniesieniu do polityki narodowej, a zatem wyrosłej z kulturowo-historycznego podglebia i takiego samego zorientowania się na cele rozwojowe, ta prawda jest szczególnie obowiązująca. Ja zajmowałem się w życiu dydaktyką akademicką, dziłalnością naukową, działalnością biznesową i z wewnętrznej potrzeby i ze sprzeciwu wobec bezkarnego niszczenia mojej ojczyzny zajmuję się działalnością poilityczną. Znam jej blaski i cienie, bardziej te ostatnie, gdyż nigdy nie traktowałem i traktuję polityki jako sposobu zarobkowania. Mam świadomość co idzie za braniem pieniędzy od „sponsorów”( to nigdy nie jest bezwarunkowe). Istnieje jednak coś takiego jak ofiarność narodowa i wyższa ponad merkantylną etyka narodowa ( ta jest cechą rzadką i wymaga dwóch rzeczy znacznych ilości wolnych funduszy oraz zdolności do stanięcia ponad prymitywnym konsumpcjonimem i zachłannością). Najczęścej nie zdarza si,ę to pierwszemu lub drugiemu pokoleniu dorobkiewiczów, które zachłysnięte sa zachłanna, egoistyczną konsumpcja ( niestety to dotyczy polskiego społeczeństwa, którego wczesniejsze elity , także finansowe, zostały przetrzebione historycznie, a poza tym z tym poczuwaniem się do obowiązków materialnych na rzecz spólnoty narodowej nigdy w Polsce nie było najlepiej).

    Pańską propozycję nie tyle WPS „olało” tylko uznalismy, że pan nie ma świadomości ile może kosztować prowadzenie gazety ogólnopolskiej . Dlatego woleliśmy nie rozpoczynać czegoś , co jedynie z pana ofiarności nie miało szans na profesjonalizm, a zatem na powodzenie. I to jest cała tajemnica.

    Zbudowanie ogólnopolskich struktur wymaga odpowiedniego klimatu spolecznego i niestety mnóstwa pracy i nakładów finansowych, na które nas nie stać w krótkim czasie zatem realizujemy politykę długiego marszu.

    Polubienie

   • Słowianin

    Po co nerwy . Tylko grzecznie pytałem .

    Polubienie

  • Rick

   Tak naprawdę to próbuję jedynie zrozumieć stanowisko WPS. Czym się wyróżnia wobec innych środowisk, ruchów, stowarzyszeń , grup i osób uważanych za patriotyczne. Próbuję zrozumieć, dlaczego WPS ma inne zdanie.
   Jeśli napisałem o tym wrażeniu wpisywania się w zjawisko „rozbijania prawicy przez WPS ” to – nie jest to ZARZUT. To jest logiczny wniosek po pobieżnym, wstępnym („bylejakim”) zapoznaniu się ze stroną. Myślę, że większość nieobeznanych z tą tematyką – do takiego wniosku również by doszła. Ale ja zakładam, że ten wniosek może być błędny. Proszę zrozumieć, że ja ŻADNEJ oceny jeszcze nie dokonałem. Gdyż jestem w trakcie PROCESU „poznawczego”. Dlatego piszę jedynie o moich „wrażeniach” a nie moim stanowisku.
   Stąd – wobec trudności w zrozumieniu stanowiska WPS -pisałem o potrzebie jasniejszego sformułowania KRYTERIUM odróżniającego WPS od innych, tej V kolumny środowiska patriotycznego (składającej się z świadomych agentów wpływu, pożytecznych idiotów i całej masy ludzi im ulegających).
   Co mogę w TEJ chwili powiedzieć na temat tego kryterium ?
   1. Eksponowany się czynnik NEGATYWNY wyróżniający: antyjudaizm (zakładam, że wskazywanie niecnych czynów żydów to nie antyżydowskość, ale sprzeciw wobec źródła judaizmu czyli rasistowskiego Talmudu)
   2. Kolejny czynnik NEGATYWNY to: antykościelność, przechodząca z traktowania Kościoła jako zagrożenie do nawet utożsamiania samej religii katolickiej z aktualnym Kościołem, a więc traktowania samej religii jako zagrożenie (patrz program WPS)
   3. Czynnik POZYTYWNY to oparcie się nacjonaliźmie wg pojęcia Dmowskiego.
   Wobec trzeciego czynnika (pozytywnego) można mieć zastrzeżenia, czy tworzy kryterium odróżniające, gdyż np. Ruch Narodowy również odwołuje się do Dmowskiego. (Ale powstaje pytanie, jak tę myśl Dmowskiego rozumieją i czy wogóle rozumieją. Jednym słowem czy nie jest to tylko pusta deklaracja, choć w samej deklaracji ideowej go nie ma, jedynie w zakładce „wybitni działacze” . Przy okazji: Bosak i Winnicki występują tam obok samego Dmowskiego 🙂
   Pierwsze DWA czynniki kryterium odróżniającego w zasadzie ŁĄCZĄ się, a raczej pierwszy zawiera w sobie ten drugi, gdyż zauważa się tzw. zjudaizowanie Kościoła, i wszelkich ośrodków władzy.
   WNIOSKI:
   1. Zdobywanie poparcia dla WPS odbywa się w bardzo niekorzystnych okolicznościach zewnętrznych, gdyż antyjudaizm fałszywie i celowo postrzegany jest przez ośrodki władzy w Polsce i zagranicą jako antyżydowskość a określany błędnym epitetem „antysemityzm”.
   2. Zdobywanie poparcia dla WPS dodatkowo jest utrudnione, gdyż
   program WPS można (błędnie ?) potraktować jako wrogi aktualnemu (tylko aktualnemu czy wogóle ?) katolicyzmowi (” klątwa św. Marcina na Polskę” ).
   Generalnie program WPS niejasno i niejednoznacznie wyraża się o stosunku do religii.
   3. Wśród zwolenników WPS możemy więc jedynie znaleźć świadomego nacjonalistę, wrogiego wobec każdej (?) religii publicznej (zatem ateistę czy heretyka ?).Zawęża to mocno potencjalny krąg zwolenników WPS.
   WNIOSEK OSOBISTY
   1. Jak rozumiem, program WPS przedstawia poświęcenie aż do ofiary z życia dla Ojczyzny jako zwieńczenie nacjonalizmu. Niestety, wszelkie ofiary z życia mogą być dokonane tylko z powodu wyższych TRANSCENDENTNYCH celów. Przykładem są niektórzy święci Kościoła Katolickiego (nieugiętość przekonań katolickich wobec groźby tortur i śmierci), a także szczególnie w ostatnim czasie muzułmanie (na prymitywnej i łatwej drodze samobójstwa i zabójstwa innych i siebie).
   Natomiast poświęcenie życia (bez już krwawej ofiary) dotyczyło również świętych, ale zwłaszcza żydów. Katolicy poświęcali się w imię prawdziwego Boga, muzułmanie fałszywego a żydzi nie dość że fałszywego to plemiennego.
   Oczywiście, ktoś może powiedzieć, że np. uzasadnieniem dla walki obronnej w 1939 r był tylko nacjonalizm i patriotyzm a nie religia. Czy obrońcy brali pod uwagę cel transcendentny, czyli ochronę praw katolickich Narodu KATOLICKIEGO przed pogańskim wrogiem ? Jeśli nie- to było to zwykłe bałwochwalstwo. Oddali życie wyłącznie za Naród, za rodzinę rodzin, za człowieka. Chrystus nie oddał życia dla ludzi, ale aby najpierw zadośćuczynić sprawiedliwości bożej, a przez to dopiero dla zbawienia ludzi.
   Oddać życie za człowieka można tylko w imię prawd bożych, które się broni. Stawianie nacjonalizmu na miejscu religii jest BAŁWOCHWALSTWEM, jest właśnie tym co zrobili żydzi – postawili swój Naród na miejscu Boga, samemu sobie oddając cześć…

   Polubione przez 1 osoba

   • Słowianin

    Panie kochany nie wiem ( może kleryk , dr uczelniany , sukienkowy , ktoś od Szechtera – operacja Hasbara ) przestań pan pierdzielić farmazony i poczytaj pan dokładnie chociaż 10 % wpisów panów Przemexa , Kosiura , Konrada , Jana Gryko , Juliusa . Będziesz pan miał pełną jasność bez pierdzelenia głupot na portalu WPS jak większość doktorków po litrze wódki z pejsatych uczelni .
    Przemex nie wiesz co się dzieje z Chumem i Konradem .

    Polubienie

   • Ach tu Pana w bucie uwiera Panie Rick ! Balwochwalstwo ha ha .
    A ja moglbym Pana o to samo jako rodzimowierca posądzić ,ale żarty na bok.
    Dwa pierwsze czynniki negatywne , o ktorych Pan wspomnial ja odczytuje u panow Kosiura i Ziminskiego jako trafna diagnoze. Okreslaja prawdziwych wrogow Polakow , Polski ,ale i ludzkosci oraz ich powiazania .
    Wiecej martwi mnie mala aktywnosc i niewielki zasieg WPS. Liderzy sa z wynikow zadowoleni ,a tego wiekszosc ich zwolennikow nie rozumie. Partia sie nie rozszerza , nie rosnie ,jedynie co to utrąca podrobki -konkurencje ,jakby tylko to bylo ich celem glownym . To śmierdzi agenturą , ale oni kapusiami z pewnoscia nie sa . Wydaje mi sie ze brakuje im po prostu dobrego planu rozwoju .Jesli tego wkrotce nie zaczna realizowac to straca to co juz osiagneli ,a szkoda by bylo.
    Dla Pana i wiekszosci ludzi religia i strach przed kara jst nieodzowna , bo po prostu wyrznęliby sie nawzajem . Epikur twierdzil cos innego i ja sie ku temu sklaniam . Niestety zona juz wola mnie do ZOO wiec musze isc . wieczorem chetnie dopisze cos .Pozdrawiam

    Polubienie

   • Panie Rick, męczenników zaciekle broniących nadjordańskich prawd objawionych nawet kosztem własnego życia, życia rodziny, współobywateli a także kosztem interesu narodowego nie potrzebujemy. A już tym bardziej nie potrzebujemy takich „wzorów” do naśladowania, potrzebni nam są żywi patrioci a nie martwe cymbały oddające swoje życie za wyssane z palca żydowskich kombinatorów bzdury. Jak pan chce bronić interesów katolicyzmu to niech pan to robi prywatnie. Jeżeli program WPS nie odpowiada większości katolickiej z uwagi na dystans do polityki kościoła a co wy nazywacie „wrogością wobec prawdziwej wiary naszych ojców”(czyich ojców?) to jaki problem? Macie swoją „ziemię świętą” w Izraelu lub „obiecaną” za Oceanem, względnie Watykan więc walizki i wyjazd. I tak wielu z was traktuje naszą ojczyznę po macoszemu jedynie jako „przystań do raju” czy „królestwa niebieskiego” uważając naród i jego pomyślność za sprawę drugorzędną a nawet trzeciorzędną na rzecz jakiejś opacznie pojmowanej „duchowości” czy „mistyki” na którą to uzurpujecie sobie prawo do monopolu a która ma się do polityki jak pięść do nosa. To może lepiej będzie jak nie będziecie przeszkadzać innym, zaszyjcie się w domach czy kościołach i dalej sobie oddawajcie pokłony żydowi.
    A odnośnie strategii obranej przez WPS, każdy by chciał żeby odnieśli szybki sukces ale zrozumcie że co nagle to diable. Jeżeli zbyt szybko staną się popularni system zwróci na nich swoją uwagę i jeżeli uzna za zagrożenie skieruje całą swoją siłę w ich stronę. Metod mają sporo od rozbijania od wewnątrz przez różnej maści kretów i kretynów po fizyczną likwidację partii a także jej przywódców i najlepszych jej członków. Przykład Leppera i Samoobrony a ostatnio Mateusza Piskorskiego jest oczywisty. Tak więc bez paniki, wszystko w swoim czasie.

    Polubienie

   • Słowianin

    Ludzie czy wam pusty baniak Tyson uszkodził ? . Powtarzam nie uczcie ojca dzieci robić – to takie mądre przysłowie . WPS wie dobrze jak ma działać bez waszych rad na poziomie pijanego komunistycznego docenta . W tym kraju wszyscy są chętni do pouczania co i jak zrobić , wszyscy uważają się za alfę i omegę ,a w większości przypadków jedynie chodzą sobie do ZOO potem na zakupy do care four , a następnie pewnie jeszcze do Macdonalda , żeby na koniec pierdzieć w fotel po zjedzonym obiedzie oglądając żydowską TV .
    Pokażcie jakie wy macie osiągnięcia w walce z żydoreżimem oprócz pierdzielenia co trzeba zrobić i pouczania .
    Panie Gegotek prezes panu powiedział co ma pan zrobić . Wyłoży pan 4, 5 mln Euro . Może niech pan pokaże skany wpłat chociaż na 100 pln jakie w ostatnich miesiącach robił pan na działalność WPS . Wpłacił pan chociaż stówkę? . Mam nadzieję ,że tak .
    Proszę nie odpowiadać . nie będę już czytał wykładów pouczających . Szkołę podstawową 8 – klasową zakończyłem jeszcze w PRL .
    Możecie mnie nawet usunąć za krytykę kolegi pana prezesa WPS , ale napisałem tak jak myślę .

    Polubienie

   • Słowianin

    Do tej pory wydawało mi się , że do pouczania prezesa WPS są pewni żołnierze z USA w starszym wieku . Okazuje się ,że nie .

    Polubienie

   • Słowianin

    Zgadzam się z panem Przemex , że dopóki żydoreżim traktuje WPS jak kretyńskich błaznów bez promila poparcia może istnieć . Gdyby znacząco się umocnił Kosiur i Żiemiński skończyliby jak Lepper w najlepszym razie jak Piskorski .
    Pokolenie dzisiejszych 60 – 70- 80 latków niestety upadku zydoreżimu nie doczeka .

    Polubienie

 16. Franz

  To jest dopiero syjonista w akcji:

  Polubienie

 17. janex

  Raport Xportal.pl: Co ma Jordania do Wojska Polskiego, czyli przygotowania MON do wsparcia dżihadystów w Syrii

  Z mediów polskich wiadomo, że 28 sierpnia na terenie Jednostki Wojskowej 2305 Gdańsk odbyły się ćwiczenia Wojsk Specjalnych, którym przyglądali się prezydent Duda, minister Macierewicz oraz… król Jordanii Abdullah II. Co tam robił monarcha znany ze swej nienawiści do legalnych władz Syrii, ze wspierania zbrojnych grup islamistów przez swoje służby – i równie wiernopoddańczego stosunku do USA co nasze „elity” polityczne? O jego obecności w Gdańsku wiemy tylko i wyłącznie dzięki temu, że media zainteresowały się tymi manewrami w wyniku nieszczęśliwego wypadku: w ich trakcie…
  Dalej… http://xportal.pl/?p=26713

  Polubienie

 18. janex

  Radny PiS zarzuca zoo realizację strategii Putina. Chodzi o lamparty

  Radny PiS ma wrażenie, że zoo działa pod dyktando Rosji
  Radny Prawa i Sprawiedliwości na tropie spisku. Michał Grześ złożył interpelację do prezydenta Poznania, w której dowodzi, że poznański ogród zoologiczny realizuje strategię prezydenta Rosji Władimira Putina. Radny najwyraźniej monitoruje ogród zoologiczny, bo siedem lat temu miał podejrzenia, że słoń jest gejem…
  http://www.tvn24.pl/poznan-zoo-realizuje-strategie-wladimira-putina-radny-pis,674763,s.html

  Polubienie

 19. maryjanek

  Liberalny kler kontratakuje…
  http://xportal.pl/?p=26752

  Polubienie

 20. Słowianin

  Starzy ogłupieni bo oglądają parchate media młodzi tez kretyni tylko dlatego bo młodzi . Po co takie usprawiedliwienia ? . Facet ma swoje lata wie co robi pewnie równie dobrze pracowałby u ojczulka gdyby ten prace mu zaoferował np oni w TRWAM mają tam takie pogadanki młodzieżowe .
  Pan Kosiur pisze , że typ plecie głupoty z powodu młodości . Jeżeli jeszcze nie dorósł po co zabiera się za ratowanie Polski? . Lepszym rozwiązaniem jest sobie kupić piankę GILLETTE , nożyki GILLETTE ogolić jaja i do przedszkola jeżeli już jako dorosły człowiek plecie się takie brednie .

  Polubienie

 21. Wielu z tzw. koncesjonowanych narodowców to nawet nie muszą być agenci, ja sądzę że nie są. W naszym popapranym kraju gdzie większość myśli tylko o pieniądzach i tym jak przeżyć do jutra nie ma się co dziwić że są tacy co wykorzystają każdą okazję i możliwość do zrobienia kariery(nie tylko politycznej). A nawet jeśli są w Polsce jacyś ideowcy to właśnie parcie na szkło czy żądza sukcesu w wielu przypadkach ich gubi. Takich ludzi wyszukuje system, podsuwa odpowiednich „współpracowników”, manipuluje jego światopoglądem i źródłami informacji, kupuje możliwością zrobienia kariery politycznej czy jakiejś innej. Z czasem obezwładniają pacjenta i mają gotową kukłę polityczną czy jakąś inną.

  Polubienie

  • Słowianin

   Przemex nie to ,że robię za wazelinę , bo na pewno nie , ale serdeczne podziękowania za twoje wpisy zwłaszcza ten u góry . Naprawdę czytam je z wielką radością .
   Panowie może wiecie co jest za cholera , ale ja teraz praktycznie codziennie muszę potwierdzać jakieś przepisy Google inaczej mnie blokują . Wy też tak macie ?

   Polubienie

 22. slawek

  Ochraniał krzyż, a później zagrał w filmie „Smoleńsk”. Teraz pracuje w agencji rządowej

  Marcin Bulski jest jedną z osób, która zaciekle broniła krzyża postawionego po katastrofie smoleńskiej na Krakowskim Przedmieściu. Z zawodu jest aktorem, a na swym koncie ma role w kilku produkcjach. Ostatnio zagrał zaś samego siebie w filmie „Smoleńsk”. Co więcej, okazuje się, że Bulski od kilku miesięcy już pracuje w rządowej agencji…
  http://pikio.pl/ochranial-krzyz-a-pozniej-zagral-w-filmie-smolensk-teraz-pracuje-w-agencji-rzadowej/

  Polubienie

 23. Polak Słowianin

  Polecam bardzo dobry materiał. Odnośnie wrogów SŁOWIAŃSKIEJ POLSKI od 24:43.

  Polubienie

  • janex

   POWOJENNE ODSZKODOWANIA ZAPŁACONE WIELKIEJ BRYTANII.

   Przypominamy w związku z aferą reprywatyzacyjną w Warszawie publikowane na naszej stronie opracowanie dr Ryszarda Ślązaka o powojennych odszkodowaniach wypłaconych przez Polskę Wielkiej Brytanii za mienie pozostawione w Polsce po II Wojnie Światowej. Wielka Brytania była jednym z 12 krajów którym te odszkodowania zostały wypłacone z przeznaczeniem dla właścicieli lub ich spadkobierców. W sumie jest to około 22 tysiące pozycji mienia, w 90 procentach pożydowskiego, za które zostały wypłacone odszkodowania i obecnie po raz drugi, a nawet trzeci zgłaszają się „spadkobiercy”, czy najzupełniej bezczelni oszuści na fałszywych papierach i odzyskują je po raz kolejny. Obecna afera w Warszawie jest najzupełniej „kłótnią w rodzinie”, której Polacy się jedynie przyglądają….
   Czytaj całość http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/09/4626/

   Polubione przez 1 osoba

 24. Franz

  to jest dopiero „narodowiec”, ten kowalski to chyba naprawde burak:

  Polubione przez 1 osoba

  • Z pewnością syjonistyczna gnida.

   Polubienie

   • Słowianin

    Panie Darku całkowicie rękami i nogami podpisuje się pod pana słowami .Dodałbym tylko ,że łysa i z nadwagą gnida pewnie upasiona na towarach żywnościowych z Care Four ha ha ha . Włosów nie ma przynajmniej koleś na zakupie syjonistycznych szamponów zaoszczędzi i na fryzjerze też . U mnie strzyżenie jednego chłopskiego łba 25pln – roboty dla kobitki 10 minut maszynką .Dobry fach fryzjer w Judeopolonii nie ma co.

    Polubienie

  • konik

   On jest tak durny jak wałęsa , posłuchacie tylko idioty.
   A tak udawał opozycję do pis a Kosiur że pisał to tylko pozorne i wylazło szydło z wora.

   Polubienie

  • konik

   Tu łże bezczelnie syjonista dupa, kanał ten oczywiście uwielbia dupe i brauna kolejnego opozycjonistę z pejsami.

   Polubienie

 25. slawek

  Kolonizacja, czyli polskie Kosowo

  Nie tylko nikt dotąd nie zdementował powtarzających się deklaracji i wezwań do „zasilania gospodarki polskiej” imigrantami z Ukrainy.
  dalej.. http://chart.neon24.pl/post/133710,kolonizacja-czyli-polskie-kosowo

  Polubienie

 26. julius

  ” Hasła „jedna rasa, jedna klasa, wszyscy równi, wszyscy tacy sami, o takich samych potrzebach spełniają się powoli co do joty. Czy jest jakaś nadzieja aby uratować nasz naród przed zagładą? Cóż, już dziś My, Lechici – Poganie tylko poprzez krew i pochodzenie mamy więź z pozostałą zdegenerowaną niestety pozostającą ogromną większością społeczeństwa polskiego. Duchowo my Lechici – Poganie pozostajemy prawie czyści, tak jak byli w dalekiej przeszłości nasi przodkowie Wenedowie, Lechici. Obce im były mity azjatyckie, kalectwo duchowe i zatrucie duszy. Dokonaliśmy i wciąż dokonujemy, rzeczy podstawowej, oczyszczamy swego ducha, tak aby pozbyć się parszywości judejskiej religii, z jej całą etyką i moralnością. Ale My wiemy co czynić ze sobą, praca, nauka, odkrywanie prawa Bogów, tajemnic wszechświata. Cóż, jednak po jednostkach zdanych tylko na bycie dla siebie, nasza twórczość, nasza siła ma wspomagać i wspierać większy zbiór, rodzinę, zadrugę, Naród i Rasę. My żyjemy dla większej zbiorowości, bez nich nic nie ma większego sensu i celu. Kto skorzysta, kto pamiętać będzie o naszych czynach i pracach. Tylko z krwi naszej zrodzeni, tylko nam podobni, Oni właśnie będą naszą gwarancją przetrwania i dalszego rozwoju. My Lechici – Poganie musimy sami tworzyć grunt pod ekspansję na duchowej tradycji, nasz światopogląd musi znaleźć nowych wyznawców. Najłatwiej to zrobić mając liczne potomstwo. I to właśnie główne zadanie dla każdego Lechity, Polacy być może wymrą, lecz Lechici – Polacy Pogańskiej wiary i kultury, mnożyć w miliony się muszą. Niech chrześcijańskie „błoto” wyschnie i zaniknie”

  Polubienie

 27. HKW

  Wierni Polsce?
  Nie wierze. Juz wiem kto jest anty-Polski.

  Polubienie

  • Słowianin

   Panie HKW jeżeli wiesz kto jest antypolski to spierdalaj z WPS i wracaj do szechtera , republiki czy ojczulka toruńskiego prostować banany . Ponjał ?
   Wśród patriotów nie ma dla ciebie miejsca.

   Polubienie

   • HKW

    W porządku, nie będę się narzucać, ale patriotka pozostanę i kultury się tez nie wyzbędę.
    Twoja odpowiedz mówi sama za siebie…
    Bo”Prawda w oczy kole”.

    Polubienie

 28. EMISJA KATOLICKIEGO ZAMORDYZMU

  Pan Aleksander Jabłonowski swoją osobą przysporzył popularności – poczętej w kruchcie – medialnej bojówce, która z emfazą nazywa siebie „Sumieniem Narodu”. Bojówka ta, już na samym wstępie, korzysta ze sprawdzonych wzorców zamordyzmu, chociaż stara się tę swoją właściwość maskować patriotyczną troską, zza której i tak prześwieca gęba prałata. Taką troskę o swego żywiciela przejawiają zwykle czerwie, które jeszcze na trupie „Magnum Polonia” będą się żywić. Jeśli ktoś jeszcze ma nadzieję na kompromis dla dobra Rzeczypospolitej z przedstawicielami watykańskiego okupanta, to znaczy, że żyje w świecie ułudy.
  (Ten tekst nie utrzymał się nawet jednej godziny na „eMisja Tv”).

  „PRZYPADKI ALEKSANDRA JABłONOWSKIEGO”
  dziupla–blotniaka.blogspot.com

  Polubienie

 29. P.S.
  Spiker eMisji ma jeszcze i taką właściwość duraka, który lubi sobie błysnąć w warunkach reglamentacji tzw. wolności wypowiedzi swoich bliźnich. Chłopaczyna nie miał jeszcze do czynienia z różnymi formami przemocy , co dowodzi, że swoje posłannictwo realizuje pod opieką Matki Bożej Królowej Polski i Tak Mi Dopomóż Bóg. Nic tak bowiem nie sprzyja prawieniu andronów, jak religijny amok. Przykładów tu dostatek.
  Ażeby więc utrwalić swoją banalną odkrywczość intelektualną, serwuje – wśród durackich manifestów – tezę o „wykuciu przez Ziemkiewicza pojęcia (słowa) POLACTWO”. Jest to kucie w istocie na zimno, bo nasz sprawozdawca wyraźnie nie miał jeszcze czasu ani potrzeby, aźeby oprócz klasyka Glebowicza poczytać staropolskich poetów choćby.

  Przy okazji składam w tym miejscu wyrazy szczerego podziwu za hakerskie predyspozycje i talenty katolskich zbawców watykańskiej ojczyzny.
  Panowie, a nie gryzie Was czasem „Sumienie Narodu”?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s