Tiamat: Jak Żyd każe, to „Polak” wodę z Wisły sprzeda

Pisze Tiamat: „Bardzo nas martwi, że jak przyjadą uchodźcy, to będziemy im płacić socjał. Natomiast dobrze byłoby sprawdzić, ile nas rocznie kosztują gminy żydowskie w Polsce i… wiecznie niekończące się wojny”.

 

za: Zygmunt Bialas

Wypowiedzi Sayyeda Hassana Nasrallah o Hezbollah, o IS, Al-Kaidzie i o wojnie w Syrii, link:   http://zygmuntbialas.blog.pl/2016/09/06/co-sie-dzieje-na-bliskim-wschodzie-06-09-2016/  wywołały burzliwą dyskusję o muzułmańskich uchodźcach i naszej postawie wobec zwiększonego napływu imigrantów do Europy. Pani Tiamat konsekwentnie broni praw uchodźców do schronienia się przed bombami USA i sprzymierzeńców, spadającymi na państwa Bliskiego Wschodu. Oddaję jej głos:

No, wreszcie jakieś szersze wiadomości o Hezbollah. Bo na ogół w prasie to nie tyle, że ‚same złe’ rzeczy o Hezbollah, ale w ogóle mało się pisze. W islamie jest coś takiego jak ‚opieka społeczna’ i opieka społeczeństwa przed wrogiem z zewnątrz. Czyli część tej socjalnej opieki i opiekuńczej gwardii jest uzbrojona. I taką rolę pełni Hezbollah.
Taka ‚gwardia’ ma zapewnić bezpieczeństwo i wyżywienie – to znaczy zapewnić, by wszyscy mieli co jeść. Podobną organizacją jest Taliban, ale nie będę się rozpisywać zanadto, bo został ten Taliban tak opluty, że już nikt mi nie uwierzy, że organizacja ta jest prawdziwym zbawieniem w… Pakistanie.

 

Znalezione obrazy dla zapytania hezbollah

Żołnierze Hezbollahu

Amerykanie oczywiście zeszmacili wszystkie pojęcia – a może i nie tylko Amerykanie. Najpierw stworzyli Mudżahedin do walki z Sowietami i uzbroili ich w islamskie kacerstwo, czyli radykalny islam (co za głupia nazwa), a potem niektóre bardzo podejrzane grupy przemianowali (w prasie!) na Talibów i zeszmacili do cna cały koncept samoobrony gmin religijnych. W ogóle panuje powszechnie zasada, że największym przestępcą jest… ofiara przestępstwa. A wiadomo przecież, że Liban ma zniknąć z map i z powierzchni ziemi.

Kiedy Polacy błagali i żebrali w Libii i Iraku o pracę, i dostawali kontrakty – to im kultura arabska nie przeszkadzała. Dorobili się pieniędzy i byli traktowani zgodnie ze swoimi zawodami i zatrudniani zgodnie z kwalifikacjami. Dużo Polaków pracuje jeszcze w Emiratach. Wielu pracowało w Egipcie, ale ci musieli uciekać w czasie rewolucji Sorosa (tzw. arabskiej wiosny).

Znalezione obrazy dla zapytania arabska wiosna w egipcie‚Arabska wiosna’ w Egipcie

A kiedy uciekinierzy z Iraku i Syrii szukają pomocy w Europie, która im kraj zniszczyła, to Polacy najwięcej się wydzierają, chociaż żaden przyzwoity Arab z Iraku do Polski nie wejdzie. Pokazałam niektóre internetowe wpisy znajomym Polakom, którzy pracowali na uniwersytecie w Bagdadzie jako profesorowie kontraktowi. Nie powtórzę, jak się wyrażają o Polakach, którzy kradną traktory z Niemiec i okradli muzeum w Faludży i udają europejską kulturę, a o kulturze Bliskiego Wschodu nie mają pojęcia i dlatego powtarzają żydowską propagandę. To samo, co opowiadają Polacy o Arabach, można wyczytać prawie w każdej izraelskiej gazecie. Widać żydowskie czytelnictwo jest w Polsce popularne. Bo jak żyd każe, to Polak wodę z Wisły sprzeda. Ukraińcom. Żydzi tez nie lubią Arabów. Dlatego uważam, że tą europejską kulturą nie należy się tak ekscytować.

Mieszkam w kraju (w Australii – przypis ZB), gdzie program emigracyjny przewiduje średnio 200 – 300 tysięcy imigrantów rocznie (z całego świata). Nie jest to żaden patologiczny altruizm, bo jest wiele programów emigracyjnych, które są korzystne dla kraju. Wizy biznesowe, zawodowe, humanitarne (w tym małżeńskie), łączenie rodzin, stypendia doktoranckie, wymiana naukowa, studenci i cala masa innych. W sumie około 400 różnych kategorii wiz. W Brazylii rasy są tak wymieszane, że już nikt nie wie, skąd pochodzi i nikogo to nie interesuje. Brazylijczyk jest Brazylijczykiem – obojętnie jak wygląda.

Jedynym prawdziwie rasistowskim państwem są Stany Zjednoczone, gdzie obywateli osiedlonych od 400 lat nazywa się Afroamerykanami. Jeśli to jest ‚altruizm białego człowieka’, to ja jestem Wiktor Hugo. Amerykanie – w tym szalenie popularny były szef Ku- Klux- Klanu – bardzo lubią opowiadać, jaka krzywda dzieje się białoskórym, którzy wytępili czerwonoskórych i trzymają resztki w rezerwatach. Amerykanie w ogóle uważają, że są wyjątkowym narodem, a więc są rasowo predysponowani. Podobnie uważają żydzi i Polacy. I Ukraińcy. Ci ostatni twierdzą nawet, że Adam i Ewa mówili po ukraińsku i że Jezus urodził się na Ukrainie.

W Etiopii było wiele różnych plemion. Jeszcze do czasu amerykańskiej zawieruchy w Etiopii mówiono ponad 200 językami. (w Rosji 273). Za Kadafiego były różne plemiona i teraz się wzięły za łby, bo Amerykanie i Europejczycy wprowadzili tam bajzel. To Amerykanie wynajdują coraz to nowe grupy, które o sobie w ogóle wcześniej nic nie wiedziały. I potworzyli Al-Kaidę, Boko Haram, Al-Nusrę i al-Shabad i bóg wie, co jeszcze. Do tego, żeby ludzi rozdrażnić, to pokazują pozowane zdjęcia ze ścinaniem głów. Tak stworzyli nieistniejący naród ‚Kosowarów’.

USA, jak i Kanada, też przyjmują rocznie około pół miliona ludzi z CAŁEGO świata. Na ogół ludzie nie biorą pod uwagę, że bardzo dużo ludzi wyjeżdża z kraju, więc ta emigracja niekoniecznie załamuje ilość populacji. Z Polski, która nie jest przyjaznym krajem nawet dla Polaków, duo ludzi corocznie wyjeżdża i nie wraca, bo nie ma po co. Wielu emigrantów przyjeżdża do Polski tylko po to, żeby dostać kartę Unii.

 

Znalezione obrazy dla zapytania ukrainische migranten - fotos

Nielegalni imigranci ukraińscy w Polsce

Tymczasem nie przeszkadzają nam Ukraińcy, którzy chcą zagarnąć kawał Polski; nie przeszkadza nam, że rdzenni Polacy wyjeżdżają, gdzie się da; nie przeszkadzają nam okropnie kosztowne i puste muzea żydowskie ani żydowskie kahały nawet w zapadłych wsiach. Nie przeszkadza ogromna ilość pieniędzy, która idzie do Izraela albo nowojorskiego żydostwa za nie wiadomo co. I nie przeszkadza nam, że na trupach Polaków w Oświęcimiu żydzi zarabiają miliony dolarów rocznie, które z Polski wywożą. Nazywa się to Fundusz Oświęcimski i można sobie sprawdzić w internecie, jaki to wspaniały biznes.

Ale nas to nie interesuje, że żydowskie ogromne przedsiębiorstwa nie płacą podatków, a zyski odprowadzają z Polski. I nie interesuje nas, że nawet zarządzanie wodą w Polsce oddaliśmy w ręce żydowskie. I że żydzi, którzy opowiadają, że mieli dziadka na Ukrainie, dostają polskie paszporty już w Tel Awiwie! (około 2000 rocznie). To Polaków w ogóle nie martwi, bo to przecież ta sama kultura i z tego samego regionu. I szybko się asymilują… w Sejmie. Natomiast bardzo nas martwi, że jak przyjadą uchodźcy, to będziemy im płacić socjał. Natomiast dobrze byłoby sprawdzić, ile nas rocznie kosztują gminy żydowskie w Polsce i… wiecznie niekończące się wojny.

Bardzo łatwo jedna decyzja rządu może zburzyć harmonię społeczną. Nie ma ‚jednojajowych’ państw i genetycznego narodu. I nie ma genetycznej własności ziemi. To przecież bzdura. Żyjemy w XXI wieku. Po wszystkich możliwych kataklizmach, wojnach, małżeństwach, mieszanych dynastiach, szwedzkich potopach, awanturze napoleońskiej, przesuwaniu granic, rozbiorach itp. – jeszcze ktoś wierzy w genetycznie jednorodne społeczeństwo?

https://www.youtube.com/watch?v=g5o9DmUYCJA

Multi-kulti to jest żydowski neologizm i ma na celu sztuczne wymieszanie ras. Wszystkim zadeklarowanym Słowianom proponuję zrobić sobie badania genetyczne, bo są dostępne. Bo inaczej to jest pusty omłot słomy. Definicja narodu na ogół to ludność zamieszkująca wspólny teren i mająca wspólna historię. Ja nawet pojąć nie mogę, jak sobie niektórzy wyobrażają naród szwajcarski czy Południową Afrykę, Kanadę, Brazylię, Australię, Nową Zelandię, Indonezję, Syrię, Chiny, Indie… genetycznie.

Są tacy fantaści, którzy kochają zaprzeczać faktom. Polska choćby po trzech rozbiorach i odzyskaniu Ziem Zachodnich nie bardzo może poszczycić się czystością genetyczną. A jeśli może, to należy to naukowo udowodnić, a nie zgadywać. Ja po prostu nie rozumiem, jak można Ukraińca traktować jako czystego Słowianina, jak i wielu Polaków. Zresztą Słowianin to nie narodowość. Kto siedzi w temacie, ten wie, że badania genetyczne żydów w Tel Awiwie nigdy nie zostały opublikowane, bo nie było co publikować.

I mogę jeszcze dodać, że te miliony tureckich gastarbeiterów, sprowadzonych do roboty w Niemczech, nikomu kiedyś nie przeszkadzały (kulturowo?). Czasami odnoszę wrażenie, iż niektórym się wydaje, że jesteśmy pępkiem świata. Ale ile tych pępków świat potrzebuje? Co wiedzą niektórzy polscy ‚myśliciele’ o innych kontynentach, gdzie też rodzą się dzieci, które mają kochające matki. I te matki bardzo cierpią, gdy nie mają ich czym nakarmić. I bardzo cierpią, gdy na nich bomby spadają.

Właśnie podali w TV, że w Pakistanie amerykańskie drony zabiły ponad 160 dzieci. I jest awantura, bo te drony (nielegalne) są sterowane przez jakichś niekwalifikowanych ‚kontraktorów’, bo to wychodzi taniej niż zatrudnianie pilotów do sterowania dronami. Myślę, że będzie dużo takich, którzy znajda usprawiedliwienie dla ekonomicznych zasad w działaniach wojennych. Tyle, że Pakistan nie jest w stanie wojny z USA. Angielski parlament ma podobno rozpatrywać tę awanturę (nie o dzieci, a o niekwalifikowanych ‚kontraktorów’), bo te drony były wysyłane z angielskich stacji.

Atakując uchodźców, osłaniamy morderców. – 90% dyskusji na temat emigracji jest o tym, że nam islam zagraża. A przecież biliśmy się pod Wiedniem… Biliśmy się i na Westerplatte, choć to ‚ta sama kultura’.Dlatego już nie ma miejsca na dyskusje o nielegalnych dronach. O nielegalnych wojnach. O nielegalnych bombardowaniach w czasach pokoju. Pakistan jest sprzymierzeńcem USA, czego żaden polski sympatyk Obamy nie kojarzy.

My już nie mamy czasu ani serca na zwykłe, ludzkie odruchy humanitarne…
Spadające bomby nie przynoszą pokoju. A Polacy zapomnieli, ile nas zginęło w czasie drugiej wojny światowej… I jak polskie wojsko było witane przez muzułmanów w Iranie. Brak sprzężeń zwrotnych czy nam ktoś ukradł kompas moralności?

PS. – Każdy protest i anty-protest jest sterowany i opłacany przez mocodawców Sorosa. Podobnie jak obecne protesty za i przeciwko Murzynom w USA. A niejeden taki zadziorny piesek szczekał nie na to drzewo, na którym siedział kocur…  Bankster.

Napisała: Tiamat

 

Reklamy

14 Komentarzy

Filed under Polityka

14 responses to “Tiamat: Jak Żyd każe, to „Polak” wodę z Wisły sprzeda

 1. julius

  Jeżeli władze ukraińskie, zamiast wypełniania umowy mińskiej będą kontynuować agresywną retorykę przeciw Rosji, przeprowadzać represje i dyskryminować ludność rosyjską, rosyjskie władze będą zmuszone rozbić dawną Republikę Radziecką.
  Słowa te wypowiedział na konferencji prasowej w Moskwie politolog Aleksiej Czesnakow, kierownik Centrum Badań Politycznych.
  „Jeśli Europa nie zwiększy presji na Kijów, będzie to oznaczać potencjalne wznowienie działań wojennych. Dla Rosji, naszym podstawowym problemem jest realizacja umów, które zostały podpisane w Mińsku w dniu 12 lutego 2015. To zapewni, że Donbas będzie posiadać status autonomiczny. „, powiedział.
  „Jako ekspert, widzę, co się dzieje w samej Ukrainie. Jeśli Ukraina będzie nadal kontynuowała agresywną retorykę w stosunku do Federacji Rosyjskiej, przedstawiania Rosji jako wroga, jeśli ukraiński rząd wprowadzi przepisy, które zaostrzą stanowisko wobec Rosjan, wtedy oczywiście dla Rosji to jest najbardziej prawdopodobne, nie będzie innego wyjścia, niż domagać się w rzeczywistości, za pomocą dowolnych środków, rozpadu Ukrainy i jej transformacji z państwa federalnego, w związek państw lub nawet kilka niezależnych państw.
  Jeśli masz na swojej granicy państwo, w którym władze organizują swoje społeczeństwo z użyciem bardzo agresywnej retoryki wobec sąsiada, a w tym państwie żyje 40-42 milionów ludzi, to nie może siedzieć bezczynnie. „Stwierdził Czesnakow.
  Zwrócił uwagę na pojawienie się artykułów w prasie ukraińskiej napisanych przez doradcę prezydenta Ukrainy, Władimira Gorbulina, gdzie „opisuje ideologię przyszłej wojny między Ukrainą a Rosją”.
  „To nie jest pierwszy artykuł, ani trzeci artykuł pana Gorbulina. Jeśli porusza taką tematykę to jest to oświadczenie, że Ukraina przygotowuje się do wojny z Rosją. Nie możemy siedzieć i czekać, aż zaistnieje jakiś standardowy Anschluss. Anschlussu wobec Donbasu nie będzie, nie liczcie na to. ” ostrzegł Czesnakow.
  http://www.fort-russ.com/2016/09/expert-moscows-ultimatum-will-ukraine.html

  Polubione przez 1 osoba

 2. grzanek

  No tu już chyba ostateczny dowód upadku WPS…

  Przekleić bajdurzenia syjonistycznej antypolskiej szczekaczki lobbującej za otwarciem bram dla masowej imigracji. Nie poznaję tego portalu. Zastanawiam się tylko, gdzie się podziały te wszystkie epitety, którymi mnie w tamtej wypowiedzi judejska pupilka Białasa obdarzyła… Chyba były niewygodne dla jej image’u…

  Moich odpowiedzi oczywiście też nie ma, bo należy promować – jak widzę – „jedyny słuszny” punkt widzenia ws. tzw. „uchodźców”… Nie można ich przekleić dla zachowania równowagi, bo jedyna słuszna wykładnia zostałaby być może przyćmiona czy zdemaskowana…

  Trochę szkoda… miałem szczerą nadzieję, że przynajmniej ZiemKosie nie są obrzezanymi agentami…

  Polubienie

  • czytelnik

   zamiast obrażać ludzi idz lepiej do lekarza szalony człecze. naprawde szczerze ci współczuje.

   Polubienie

  • paziem

   Panie Grzanek,

   byłem przez ostatnie 3 dni zajęty naprawdę ważnymi sprawami, a nie tym, że pojawił się pewien artykuł na naszej stronie. Nie jest to przecież żadne oficjalne stanowisko WPS.

   Wielokrotnie tłumaczyliśmy, że zamieszczamy nieraz teksty , z którymi się nie do końca zgadzamy, a nawet z którymi się w ogóle nie zgadzamy, a które dotycza istotnych zjawisk. Pozwala to na poznanie wielu opinii i kształtowanie własciwgo ( z naszego punktu widzenia) pogladu i co wazniejsze – realnego działania.

   Pan tu nerwowo( czy może z jakąź ukrytą intencją?) wyjeżdża z „agenturalnością”. Dobra rada: jest schyłek gorącego lata. Proszę napić się wody, albo czegoś dobrego z lodem lub bez.

   Polubienie

   • grzanek

    Szacowny Panie Pawle,

    re: „(… ) zamieszczamy nieraz teksty , z którymi się nie do końca zgadzamy, a nawet z którymi się w ogóle nie zgadzamy, a które dotycza istotnych zjawisk”.

    – tylko że zwykle w takich wypadkach opatrujecie Panowie taki tekst komentarzem, wyraźnie określającym Wasze do owegoż tekstu stosunkiem, vide np. tutaj (żeby daleko nie szukać):

    „Osobiscie jednak nie podzielam oburzenia autora tekstu”.

    https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/09/11/skandaliczne-slowa-prymasa-polski-nacjonalistow-wyklucza-z-kosciola/

    Tymczasem tutaj takiej deklaracji brakuje, więc można logicznie założyć, że Panowie się z tymi treściami utożsamiacie. Przepraszam za tę „agenturalność”, jużem taka „gorąca głowa”, a moje wzburzenie jest rezultatem emocjonalnej „dyskusji” (jeśli tak to można określić), jaka wywiązała się między mną a Tiamat na blogu Białasa oraz bardzo „obiektywnym” (eufemizm) „arbitrażem” p. Zygmunta. Naprawdę – gdzie jak gdzie, ale u Was nie spodziewałem się kolportowania takich antypolskich bzdur.

    Polubienie

 3. grzanek

  O ile po czasie zrozumiałem, że w zasadzie chyba nie mogę mieć do Białasa pretensji, bo jego portal, jak się zdaje, nigdy nie reklamował się jako narodowy (a w każdym razie nie narodowo-polski) – o tyle zamieszczenie tego antypolskiego szamba na WPS już musi szokować.

  Polubienie

 4. grzanek

  Może jednak uchylmy nieco rąbka tajemnicy o Tiamat – z bloga Białasa:

  zygmunt.bialas
  7 września 2016 o 13:05

  ~grzanek

  „No dalej, zaprzeczaj faktom,…….”. –

  — Nie używamy inwektyw!
  Wpis z godziny 12:44 kasuję.
  Odpowiedz

  ~grzanek
  7 września 2016 o 13:09

  Trol to wyraz cenzuralny, ale dobrze – skoro p. Zygmunt jest aż takim językowym pietystą, to proszę się trzymać swoich zasad i usunąć oburzające wpisy, w których lżyła mnie Tiamat.
  Odpowiedz
  ~grzanek
  7 września 2016 o 13:14

  *lżyła i pomawiała:

  „A po polsku tez czytac nie umiesz ( bo angielskiego tez nie znasz co juz udowodniles.)

  Nie pomoze swiety boze, albo jestes na tabletkach albo na zoldzie.
  Albo cie tu naslala Pamela Geller.
  jest jeszcze jedna mozliwosc: mozg ci tez obrzezali”

  „A jeden taki zadziorny piesek szczekal nie na to drzewo na ktorym siedzial kocur … Bankster”

  „a ty piewco syjonu powtarzasz to co ci syjon kaze”

  „Pan sie uparl, zeby mordowac ludzi i topic ich w Morzu Srodziemnym. Reszte zbombardowac i rzucic rekinom na pozarcie”

  Chyba że p. Tiamat jest nietykalnym pupilkiem, który funkcjonuje tu na innych prawach (talmudyczne podwójne standardy)?
  Odpowiedz
  ~1abezmetki
  7 września 2016 o 13:12

  charakterystyczne!
  Odpowiedz
  zygmunt.bialas
  7 września 2016 o 13:44

  ~grzanek

  Ten blog ożywił się w styczniu br., gdy zostałem wywalony (na 6 tygodni) z NEON-u przez ex-admina Marxa za moją postawę wobec uchodźców. Tu ton nadali Andrzej Szubert, pani Tiamat, Przemex (który dużo tu wtedy pisał), ja i jeszcze inni blogerzy.
  I jest to ważna dla nas narracja, nad wyraz spójna, choć akcentujemy inne fakty. Ja osobiście dużo piszę o zwykłej przyzwoitości, jak i bezczelnych kłamstwach i manipulacjach mediów.
  I nie zmienimy swej postawy, która zresztą jest akceptowana przez Czytelników, o czym świadczą na przykład ilości odsłon, czy prywatne listy do mnie.

  A pani Tiamat? – Nie ukrywam i nie ukrywałem, że jej miejsce na moich blogach jest szczególne. Jakże mogłoby być inaczej?
  Odpowiedz
  ~grzanek
  7 września 2016 o 13:46

  Czyli nic Pan z tymi epitetami powyżej nie zamierza zrobić?
  zygmunt.bialas
  7 września 2016 o 14:00

  ~grzanek

  Zdaje mi się, że to trochę inna ranga epitetów. Pan użył wyrazu, za który został zbanowany w NE bloger @ele (Tadeusz Słowianin).
  Został już zresztą odbanowany, bo doceniam jego ogromne zasługi w upowszechnianiu wiedzy o Donbasie.
  ~grzanek
  7 września 2016 o 14:13

  „Trol” epitetem? Litości 😀 Przecież nawet w artykule z tej notki pada to słowo 😀
  Jeśli „trol” jest obelżywy, to w takim razie z „piewcą syjonu”, „zadziornym pieskiem”, „obrzezanym mózgiem” czy „mordercą ludzi”? Same bezczelne pomówienia.

  Najwyraźniej nie chce Pan w tej sprawie być obiektywny z obawy o obrazę uczuć (religijnych?:D) swojej podopiecznej. OK – pański cyrk, pańskie małpy. Ale wobec tego lojalnie uprzedzam – na wszelkie takie chamskie ataki ad personam będę adekwatnie odpowiadał. Bez względu na czyjeś sympatie.

  ============
  Warto zwrócić uwagę na „arcy-obiektywną” reakcję Z.B. i to, jakie treści promuje na swoim blogu.

  Polubienie

 5. grzanek

  zygmunt.bialas
  10 września 2016 o 03:20

  ~Tiamat

  Za około 14 godzin przeczytam uważnie Pani wpis i zapewne napiszę parę słów.
  Teraz chcę Panią poinformować, że na bazie Pani 5 czy 6 wypowiedzi podczas dyskusji z Grzankiem napisałem notkę, w której Pani wpisy w wyborze są jednolitym tekstem (tak mi się wydaje). Powinna się Pani notka spodobać. Będzie opublikowana za około 23 godziny 🙂

  http://zygmuntbialas.blog.pl/2016/09/09/co-sie-dzieje-w-usa-09-09-2016/comment-page-1/#comment-15591
  ========

  Obiektywizm po ciulu! 😀
  I propagowanie polskiego narodowego punktu widzenia takoż.
  Blog Białasa być może jest blogiem narodowców, ale ponda wszelką wątpliwość – na pewno nie polskich.

  Polubienie

 6. grzanek

  @Pan Zygmunt

  „Wypowiedzi pani Tiamat (i moje też) to nie jest polityka ‚otwartych bram’. To kto inny je otworzył”.
  — W tym momencie jest bez znaczenia, kto je otworzył (doskonale wiemy, kto). Istotne jest to, że są otwarte, a Tiamat nawołuje do rozwarcia ich na oścież. Zamiast ratować ludzi i gasić pożar, ona woła: łapać podpalacza! Na jego osądzenie znajdzie się czas, ale póki co, priorytet ma inny palący (nomen omen) problem. Zdajecie się państwo tego nie dostrzegać.

  „to inny zresztą ściągał miliony muzułmanów do roboty, nazywając ich gastarbeiterami (robotnikami goszczącymi) i oni wtedy nie przeszkadzali”.
  — Komu nie przeszkadzali? Może Panu. Może mainstreamowym mediom. Rdzenni Europejczycy nigdy nie pałali miłością do masowych imigrantów, skądkolwiek by oni nie byli (zwł. w średniowieczu przepędzano pewną ich grupę, skądinąd również bliskowschodnią, ponad 100 razy…).

  „A teraz kilkaset tysięcy nadwyżki jest końcem Europy?!”. Końcem Europy jest nieprzebrana, WIELOMILIONOWA ciżba obcych najeźdźców która dostała się tutaj w ciągu ostatnich lat.

  „A my mamy sobie skoczyć do gardeł”.
  — Dlaczego zaraz do gardeł? Ale czy mamy się wobec tego biernie przyglądać naszej zagładzie? To może zaprośmy jeszcze całą czarną Afrykę, Indian i Aborygenów.

  Nigdy nie zaświtało Panu w głowie pytanie, dlaczego wszystkie wielkie fale migracyjne są kierowane do Europy lub zamorskich krajów założonych i zamieszkałych głównie przez Europejczyków, a nigdy odwrotnie? Nie dostrzega pan w tym niczego podejrzanego? Dlaczego to akurat Europa (USA/Kanada/Australia) ma być temu poddana? Czy któryś z krajów muzułmańskich zgodziłby się na przyjęcie wielu milionów OBCYCH? Nie sądzę.

  http://zygmuntbialas.blog.pl/2016/09/06/co-sie-dzieje-w-rosji-i-w-niemczech-06-09-2016/comment-page-1/#comment-15386

  Polubienie

 7. grzanek

  „Juz wroble na dachach wszystkich cwierkaja, ze syjon organizuje emigracje przymusowa, syjon wypedza ludzi ze zbombardowanych miast i wsi, syjon sam sie do tego przyznaje – a ty piewco syjonu (…)”.

  Wiem o tym najlepiej. I co z tego? To może wyłożę łopatologicznie, bo widzę, że nie dociera:

  Czy jak sąsiad wpuszcza ci do domu złodzieja/podpalacza/zbója, to najpierw atakujesz sąsiada (i czekasz aż zbój cię okradnie, wymorduje rodzinę i spali twój dom), czy może najpierw starasz się zapobiec katastrofie? Paniał durak?
  http://zygmuntbialas.blog.pl/2016/09/06/co-sie-dzieje-w-rosji-i-w-niemczech-06-09-2016/comment-page-1/#comment-15360

  Polubienie

 8. Słowianin

  Panie grzanek pan wie , że pana szanuję . Pisze pan tu już od dawna świetne wpisy . Wiedzę ma pan szeroką dlatego proponuję na uspokojenie nerwów wypić piwo ( tylko , aby nie to z biedronki za 1.80 PLN ) , albo wżiąść nerwosol i poczekać na wyjaśnienia pana prezesa i vice WPS .

  Polubienie

  • A ja myślę że tą dyskusję trzeba zakończyć, bo prędzej czy później zamieni się w bagno, emocje ostatnimi czasy coraz częściej biorą górę i nie ma się co dziwić komuś na tym zależy. Niech więc każdy pozostanie przy swoim.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s