Za mało nienawiści w Europie – a tak potrzebna syjonistom

3d9e6cf425b6509af4f986f7fa04f0d9640000Międzynarodowy Żyd, mający świeżo w pamięci tegoroczne antyżydowskie strajki we Francji, żeby odwrócić uwagę społeczeństw od ogromu własnych zbrodni i kradzieży majątku narodów, wszelkimi sposobami wznieca nienawiść.

 

Mamy więc agresję przeciw Polakom w Wlk.Brytanii. Rozwydrzone brytyjskie szumowiny – to rezultat nie tylko nędzy żydowskiego kapitalizmu, ale i standardów „europejskiej” oświaty i mediów -, atakują Polaków – zarobkowych imigrantów, którzy są jedynie skutkiem realizowanej na Zachodzie żydowskiej polityki, a nie jej przyczyną. (Jako ciekawostkę warto przypomnieć informację z głównych wiadomości TVP1 sprzed kilku lat: w Londynie urodziło się roku 2010 więcej Polaków niż w całej Polsce.) Brytyjczycy i młodzi i starzy, także opuszczają swój kraj w poszukiwaniu bezpieczeństwa socjalnego.

 

Również w Polsce mamy próby wzniecania nienawiści do ludności z państw Wschodu. Na szczęście słowiańska tolerancyjność i mimo wszystko wyższy poziom kultury hamują agresywne zachowania. Trwają więc usilne próby przy użyciu koncesjonowanych narodowców, Kościoła, części żydo-mediów, wzniecenia antyislamskich fobii. Przy czym Kościół prowadzi swoją propagandę dwutorowo. Z jednej strony hierarchowie nawołują do otwarcia się na imigrantów, niby to w imię miłości bliźniego – co jest zadziwiająco zbieżne z żydowską polityką władz USA i UE, a z drugiej szeregowi księża uprawiają katolicki szowinizm agitując młodzież wrzaskami „wielka Polska katolicka, nie muzułmańska” przeciw muzułmanom. Arabia Saudyjska, całkowicie kontrolowana przez żydowską politykę Waszyngtonu, Londynu i Tel Avivu, zakamuflowana od 2001r. jako Liga Muzułmańska RP (zrzesza – na papierze – zaledwie ok. 3,8 tys. członków) finansuje budowę meczetów – nie wykluczone, że z myślą o sprowadzeniu do Polski odpowiednio wyszkolonych w terroryzmie radykałów z PI.

 

Międzynarodowy Żyd  przerażony rosnącą na Zachodzie – szczególnie w NRF i nawet wśród jej polityków – aprobatą dla Rosji i dla polityki jej władz, próbuje aktywizować wojenne nastroje. Żydo-reżim NRF zachęca obywateli do robienia zapasów na wypadek wojny – i już oficjalnie wojny z Rosją. A jak wojna Niemiec z Rosją, to gdzie -? – oczywiście na terytorium Polski.

A na przeciw żydowskiej propagandzie z NRF wychodzą żydo-katolicy powiązani z PiS i urządzają różańcowe krucjaty:

„W związku z przygotowaniami Niemiec i Rosji do wojny zapraszamy w piątki na Różaniec (…)”

Taką informację można przeczytać – na razie – tylko na internetowej stronie Łomżyńskiej Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę. – http://www.pch24.pl/

 

Oficjalny inicjator tej akcji, niejaki Jerzy Kondrat, mówi żydo-mediom: „W intencji ojczyzny naród wtedy (w czasie sprowokowanej przez J.Piłsudskiego wojny polsko-rosyjskiej z 1920r. – D.K.) padł w modlitwie na kolana. Modlili się za ojczyznę biskupi i Matka Boża nas obroniła.”

Widać zaprzestali modłów w 1939r., bo ponieśliśmy sromotną klęskę. I takie brednie wypisują powszechne żydo-media pracujące z mozołem nad krzewieniem w Polakach nienawiści do Rosji, ale także i do Niemiec, co jest zgodne z doktryną polityczną żydowskiej partii PiS.

Międzynarodowy Żyd (MŻ) wyznaczył Polsce i Polakom rolę zagonu rozdzielającego dwóch naszych „odwiecznych wrogów”, Niemcy od Rosji – a w dalszej perspektywie zagonu rozdzielającego będący może nadal pod kontrolą MŻ Zachód od Rosji i od Wschodu. Na wykonawcę tej polityki wyznaczył PiS, który otrzymał zadanie budowy Międzymorza. Ku tej koncepcji skłaniają się także wszyscy koncesjonowani prawicowcy i narodowcy z G.Braunem, R.Mossakowskim, A.Jabłonowskim i RN na czele – wszyscy podwieszeni do żydo-katolickiego krzyża.

A swoją drogą w łonie tego antypolskiego grona coś jednak trzeszczy. Ku mojemu zadowoleniu prymas Polak wystawił koncesjonowanych narodowców – tych uwieszonych krzyża – do wiatru, gdy powiedział „niepokoi mnie pełzający rozwój nacjonalizmu (…)”.

 

Zamiast banków, handlu, przemysłu, armii, samoorganizacji narodu, socjalnego bezpieczeństwa, syjonistyczne i żydo-katolickie elementy nawołują do krucjaty różańcowej i wytrwałej modlitwy – taką drogę odnowy RP podpowiada się dzisiaj Polakom.

Dariusz Kosiur

Reklamy

37 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

37 responses to “Za mało nienawiści w Europie – a tak potrzebna syjonistom

 1. Słowianin

  Najbardziej to mnie śmieszą te modlitwy katolików o pomyślność Ojczyzny , bo im oni żarliwej się modlą tym Polska jest w coraz większym szambie . Nic nie idzie ku dobremu pardon mamy 500+ i kupowanie dzieciom pizzy , coca – coli , Hamburgerów itp . Matka Boża jednak wysłuchała tylko ciekawe czy znowu sypnie pieniążkami jak dzieciom za jakiś czas zaczną się psuć zęby , a dentysta w Judeopolonii cholernie drogi . W pozostałych kwestiach jakoś Matka Boża nie wysłuchuje ( protesty sadowników , dalej istniejący NFZ , kolejki do lekarzy , wielomiesięczne czekanie na operacje , Kalkstein zapowiadał odbudowę przemysłu póki co wszystko leży i kwiczy , Ukrów coraz więcej na ścianie wschodniej , wywijają banderowskimi flagami i zaczepiają piękne polskie studentki w pubach ( patrz UMCS – Lublin ) . Jedyna zmiana jest taka ,że kolesie pozamieniali się stołkami ponad rok temu , a ojciec Rydzol dostał fajne pieniążki od kumpli z PIS-dy . On to akurat matce bożej ma za co dziękować .
  Szkoda jeszcze że lato nie było gorące , bo wszystkie PISdzielce w sejmie modliły by się o deszcz , który i tak by nie spadł . Nie lepiej ładnie poprosić Putina o deszcz . On by i chmury i ulewy załatwił w czasie suszy i cudów nie potrzeba skoro spłodził mgłę w Smoleńsku i wymordował tyle osób prawda idioci z toruńskiego radyjka .

  Polubione przez 1 osoba

 2. janex

  Dwa nacjonalizmy – folwarczny i klasowy

  Na polskiej scenie politycznej oraz w przestrzeni publicznej coraz silniej akcentowana jest kwestia narodowa. Samo środowisko stricte narodowe jest w ogromnym stopniu podzielone, i to pod wieloma względami. Co do owej silniejszej reprezentacji kwestii narodowej w życiu publicznym – we wspomnianym środowisku również zdania są znacząco rozbieżne. Chodzi tu między innymi o większą ilość symboli o wymowie patriotycznej czy narodowej w przestrzeni publicznej, ale również o teoretycznie narodowe przedstawicielstwo w polskim parlamencie. Jedni uważają to za największy sukces ruchu od wielu lat, zaś inni podchodzą do zagadnienia w sposób bardziej krytyczny.

  Nacjonalizm w dzisiejszej Polsce możemy podzielić na dwa zasadnicze gatunki: folwarczny nacjonalizm oraz klasowy nacjonalizm. W niniejszej rozprawie pokrótce wyjaśnimy oba zjawiska, następnie określimy aktualny stosunek sił, dokonamy rozwinięcia popartego konkretnymi przykładami odnosząc wiele z nich do niektórych z wiodących organizacji o profilu narodowym w Polsce oraz wyciągniemy konkretne wnioski. Otóż ten pierwszy, nacjonalizm folwarczny, bazuje na pewnej konkretnej zasadzie. Jego przedstawiciele są utwierdzeni w przekonaniu, że jeśli zastąpimy zagranicznych kapitalistów polskimi, to nagle nasza ojczyzna stanie się krainą mlekiem i miodem płynącą. Natomiast ta druga postawa może zostać w skrócie wyrażona myślą, iż wyzwolenie narodowe jest nierozerwalnie związane z wyzwoleniem społecznym. Jak można się domyślić, tak zwany stosunek sił znacząco przeważa na korzyść tej pierwszej opcji. W rzeczywistości ciężko taką postawę nazwać nacjonalizmem – jest to po prostu obrona interesów kapitału przy jednoczesnym wycieraniu sobie gęby ideą narodową – co z kolei jest przyczyną tego, w jakim stanie znajduje się obecnie polski nacjonalizm.

  Jeżeli postawy nacjonalistyczne mogą w jakikolwiek sposób stanowić ważny fragment oporu wobec globalnego systemu kapitalistycznego, który rujnuje również nasz kraj od wielu lat, to wówczas wobec tego zagadnienia można przyjąć dwie postawy. Mianowicie można….
  Czytaj… http://xportal.pl/?p=26814

  Polubienie

 3. julius

  Uświadomienie sobie przez Naród, kto ponosi odpowiedzialność za jego i Polski zażydzenie pewnym sferom na pewno na dobre nie wyjdzie.
  Znamiennym jest fakt, że niektóre koła, tzw. „narodowe”, uświadamiają sobie ten fakt, odpowiedzialności w tej sprawie. Świadczy o tym np. artykuł „Dyplomaty” w 159 nr „Gońca Warszawskiego” z roku 1937, pod tytułem: „Wystawiamy rachunek Europie za wielowiekowy schron dla Żydów”; w części IV artykułu pt. „Gorzkie owoce altruizmu”, min. jest napisane tak: „Gdy uprzytomnimy sobie, jakie jest cyfrowe rozmieszczenie Żydów we wszystkich państwach rasy białej (w rdzennych imperiach i koloniach) i gdy następnie rozważymy, jakie to przyczyny złożyły się na to, iż wszystkie państwa, które były oni prowincjami rzymskimi, a następnie wyzwoliły się spod władzy Cezarów, z taką żywiołową nienawiścią wypędzały ze swych dziedzin ludność żydowską, zrozumiemy, jak straszliwy ciężar wzięła na siebie Polska w inię swych imperatywów politycznych i głęboko rozumianych zasad Chrystusowych…” To ostatnie oddajemy pod sąd Czytelników nacjonalistów.
  W ostatnim cytacie mamy jednocześnie te przyczyny natury ogólnej – a więc prześladowanie powszechne żydostwa, przez wszystkie zdrowe rasowo narody, oraz znamienny, a na ogół mało zauważony fakt: żydzi idą w ślad wszędzie, ale tylko za narodami chrześcijańskimi. Chrystianizm, produkt ducha żydowskiego i częściowo greckiego, jest jednocześnie idealną pożywką dla rozwoju żydostwa. Nidzie wśród obcych religii nie mogą się utrzymać, tylko tam zbierają, gdzie sami posiali.
  Rodzi się w głowie uparta myśl, czy też Chrześcijaństwo nie jest świadomym, czy też podświadomym rzutem w przyszłość geniuszu rasy żydowskiej, dla umożliwienia sobie istnienia i rozwoju?
  Tak więc zagadnienie żydostwa w Polsce niepodległej należy traktować wyłącznie z punktu widzenia powyższych przyczyn, które je wywołały. Inne podejście jest fikcją, jak wiele innych.
  W myśl naszych wywodów winę za obecny stan ponoszą:
  1. Wyprodukowany przez katolicyzm personalistyczny typ duchowy Polaka, mający wszelkie znamiona dobrego członka powszechnego związku religijnego z siedzibą w Rzymie, całkowicie sprzeczny z wyobrażeniem dobrego obywatela narodu.
  Typ ten nadal istnieje w istocie swej niczym się nie różni od tego z epoki saskiej. Skutki które on sprawia w gospodarstwie są również te same. Czy dziwić się należy, że mimo antysemityzmu żydzi rosną?
  2. Kościół realizujący swe własne cele, ale sprzeczne z polską racją stanu. Stworzenie warunków w Polsce dla masowego osiedlenia się żydów w celu nawracania ich, co praktycznie równało się asymilacji, jakkolwiek bardzo szczytne zadanie z punktu widzenia Kościoła i jego interesów, jest niewątpliwie zbrodnią wobec narodu. O tym się nie mówi, ale to nie znaczy żeby po cichu się tego nie robiło. W jezuickiej „Wiara i życie”, w nr styczniowym br. na str. 2 czytamy:
  „Czy pożądanym jest, aby Żydzi przyjmowali chrzest i w ten sposób asymilowali się łatwiej wśród Polaków, zanieczyszczając jednocześnie naszą krew i wprowadzając obce składniki do psychiki polskiej? – Że jest rzeczą pożądaną, aby Żydzi przyjmowali chrzest i w ten sposób się nawracali, o tym wątpić nie może żaden dobry katolik. Samo niebezpieczeństwo zanieczyszczania krwi i psychiki wskutek asymilacji Żydów przez chrzest nie może być powodem odmawiania im chrztu św., gdyż względy nadprzyrodzone, ważniejsze są aniżeli wszystkie inne.”
  Komentarze zbyteczne, a ostatnia afera Pudrowa, która zresztą przypadkowo wyszła na światło dzienne, czyż nie mówi sama za siebie?
  Zatem kwestii żydowskiej u nas nie można traktować oderwanie, bo to do niczego nie doprowadzi. Żydostwa tylko wówczas się pozbędziemy, jeżeli razem z nim usuniemy i przyczyny, które je wywołały. Pamiętajmy, że Hiszpania usunąwszy żydów, a nie zniszczywszy przyczyn ich rozrostu nic na tym nie zyskała.
  Inż. L. Zasada (właściwie inż. Ludwik Zasada)
  Zadruga 1937

  Polubione przez 1 osoba

 4. Metro

  „Zamiast banków, handlu, przemysłu, armii, samoorganizacji narodu, socjalnego bezpieczeństwa, syjonistyczne i żydo-katolickie elementy nawołują do krucjaty różańcowej i wytrwałej modlitwy – taką drogę odnowy RP podpowiada się dzisiaj Polakom.”

  W tak beznadziejnej sytuacji może nam pomóc tylko bóg papistów matka jego.

  Swoją drogą prymas o nazwisku „Polak” to jak splunięcie w trwarz Polaków. Czy ten pan „Polak” nie jest rodakiem Tomasza Arabskiego, Szymona Perskiego (Simona Peresa), Tadeusza Mazowieckiego, Jimmiego Wales’a (pornografia, Wikipedia), Johnego Englosh’a (dziennikarstwo), itp?

  Polubione przez 1 osoba

 5. Pingback: Antypolski, antysłowiański, antynarodowy Kościół Katolicki | hubalblog

 6. Analiza treści:
  1 się gryza (jest napięcie)
  2. Tworza prawo w interesie „sił” ktore nimi kieruja, które reprezentują(manipulacja – siła życiowa systemu partyjniactwa, to system postbolszewicki, sponsorowany przez bogatszych żydów amerykanskich, czyli Izrael)
  3. W Pl PIS wydaje paszporty masowo żydom i ukraińcom; zaczatki wojny energetycznej;
  4. Wojna informacyjna pełna para (polskie media sa niemieckie.
  6. Portale internetowe o tresciach patriotycznych, które kurczliwo trzymaja sie tresci negatywnych, ze jak to źle w Pl. Brak rozwiazań ‚problemu żet’ w Królestwie Polskim. Jak uzyskać reperacje wojenne? A ktorego to z nich obchodzi? Lista kupionych portali przez wrogie siły Wielkiemu Królestwu Polskiemu: sumienie narodu, maxkojlonko, eMisjatv, monitorpolskiiiiiiiiiuu, nawigatorzy,gal anonim, żebrowski, srel jabłonowski, kowalski, ryje i ma ( lub nie)radio, onety, telewizja, żydzi na stanowiskach, inteligentos agentos braun – na Licencji Znawcy, a wystrachani urzedasy wydaja sie byc zasmuceni utrata pensji i rozliczenia ZA KRADZIONE.
  ROZWIAZANIE PROBLEMU:
  Królestwo Polskie, Sejm Walny.

  Polubienie

 7. Jurek

  Ja bym tego modlenia tak nie lekceważył.
  Wszystkie wymodlone nieszczęścia dla Polski się sprawdziły. A szczęściom spowodowanym rozumem, zrazu dorabiano święte bajki. ( cud nad Wisłą 🙂 🙂 – gdyby to słyszał koń – umarłby ze śmiechu )

  Zakazać pod karą batów tych szatańskich praktyk !!!

  Polubione przez 1 osoba

 8. grzanek

  Lewactwo się cieszy:

  Polubienie

  • grzanek

   Jakie biedne niedożywione kobiety z dziećmi… 😀

   Polubienie

   • Słowianin

    Zdrowe babiska wypasione jak zdrowy ciągnik można by napisać . Moim zdaniem najbrzydsze baby to Ukrainki . W życiu nie widziałem pięknej Ukrainki . Jak miałbym to robić z Ukrainką to bym wolał być gejem . Najpiękniejsze Czeszki bez dwóch zdań i jakie one figle potrafią robić to głowa mała ( byłem w Czechach to wiem ) . Po prostu cudne kobitki .

    Polubienie

   • grzanek

    Chyba się nie rozumiemy. Mnie chodziło o tę część nagraną z TIR-a, o słowa tego węgierskiego kierowcy, że te tchórzliwe nieroby wandalizują Europę do której przyjechali po socjal, podczas gdy ich kobiety mężnie walczą z terrorystami z ISIS.

    Polubienie

   • Słowianin

    Zrozumiałem ,że chodzi o wygląd zewnętrzny , bo te kobitki na tym filmiku dorodne , grubiutkie i zdrowe jak kombajny . Przepraszam .

    Polubienie

 9. grzanek

  Przynajmniej Ruskie nie dają sobie w kaszę dmuchać, hehe:

  Polubione przez 1 osoba

 10. zydozerca

  Część rodzin smoleńskich chce od MON kolejnych rekompensat finansowych. W grę wchodzą miliony złotych /7.09.2016/

  Skarb Państwa wypłacił rodzinom ofiar katastrofy smoleńskiej odszkodowania, których łączna wysokość osiągnęła poziom 67,5 mln złotych. /2013 r./
  PAZERNE ŚCIERWA&KREWNI ZDRAJCÓW – ODDAWAĆ CAŁĄ FORSĘ Z ODSETKAMI NATYCHMIAST !!!
  NIE MA PIENIĘDZY NA RENTY,EMERYTURY,POMOC SPOŁECZNĄ -A ZAŻYDZONE SZUMOWINY 6 ROK DOJĄ BUDŻET PAŃSTWA – WON !!!

  Polubienie

 11. nina

  —– ot ! dyskusja. Marian Kowalski pod rękę z Chojeckim -ale komentarz o WPS ?? . Co Panowie na to ???.

  WPS to PPR pod Słowiańską przykrywką. Oszuści. Oni postulują żeby Polska była jednym z krajow wchodzących w skład Federacji Rosyjskiej, tak jak kiedyś PRL. WPS oszukuje ludzi, wciskając, że Putin i Rosja budują Lechistan, Unię słowiańską, tymczasem Putin buduje Unię Euro Azjatycką, która ma być jednym z filarów (obok UE) nowego żydowskiego porządku świata. Putin realizuje dla masonów zdominowanych rzez żydów, plan rządu światowego. Polska leży na styku UEA i UE i tak jesteśmy przeciągani z jednej strony na drugą, a obydwie te strony to jedno gówno.

  Polubienie

  • paziem

   Proszę podać link do tej „audycji”

   Polubienie

  • slawek

   tego oglądać niemożna tak pejsy kłamią takie durnoty wygadują że szok!!!

   kanał sobie nazwali „idz-pod-prad” w środku cały czas w 100% żydowska „niezależna” a idą z prądem wychwalają żyda macierewicza i USA ba jeszcze datki zbierają dla niepoznaki a przecież uny mają sponsoring usraelski.

   Dawno takiego zakłamania pejsatego nie widziałem

   Polubienie

   • Słowianin

    Nazwałbym ten kanał zasrana syjonistyczna dupa . Oczywiście Kowalski musiał się pochwalić jak to go komuna po tłustej dupie lała , bo nie chciał iść do wojska . I bardzo dobrze panie Kowalski , bo Ojczyznę trzeba szanować i dla jej służyć . W dzisiejszej armii pewnie pan Kowalski służyłby ochoczo . Oni wszyscy to samo pierdolą . Posłuchaj Maleńczuka tez go komuna lała bo unikał służby w armii . To jest jeden hu…..

    Polubienie

   • Słowianin

    Oczywiście tych dwóch pajaców też komuna w tłuste dupska lala , bo unikali służby wojskowej . Szkoda , że sobie kutasów nie pourywali wtedy by na pewno w armii nie służyli chyba , że dostaliby dodatkowo 2 lata służby w armii gdyby okazało się , że kutasy urwali specjalnie , aby nie iść do armii . Tez mocno zasłużeni w walce z podłą komuną za co w nagrodę bul dał im medal , a żydopejsy w III RP super programik dla kompletnych kretynów . Lalamido w sam raz na inteligencję małp .

    Polubienie

   • Słowianin

    Chodzi o wielkich antykomunistów Konio i skibę . Komedia .

    Polubienie

  • grzanek

   Chojecki to najprawdopodobniej przedstawiciel „szlachty jerozolimskiej”.
   Tak wygląda jego gęba (zwróćcież uwagę na charakterystyczne koszerne ucho [a’la Budda – pociągłe, z bardzo długim wydatnym tzw. płatkiem ucha – łac. „Lobula”] i nosek):

   A tak wygląda jego progenitura (fizjonomia jeszcze bardziej wymowna):
   https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/05/19/dlaczego-zydo-rezim-iiirp-boi-sie-partii-zmiana/comment-page-1/#comment-13619

   Polubienie

   • grzanek

    „Pastorowi” [pastor powinien chyba znać Biblię na wyrywki] Chójeckiemu nieopatrznie pomylili się „Ruscy” z żydami, kiedy nawiązał do słynnego ustępu z Ewangelii św. Jana (Jan 8, 44):

    “Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa”.

    Przypadek? U mnie egzamin z Biblii by oblał.

    Polubienie

   • grzanek

    Poprawiam link

    Polubienie

 12. Glitch

  Raczy Pani zartowac? PRL nie byl czescia Rosji czy ZSRR. Czyz mozna krtykowac PRL patrzac jak wyglada zycie w obecnej Polsce?

  Putin to prezydent Rosji i jako taki dba glownie o dobro Rosjan a nie innych nardow jak nasz. To chyba oczywiste. Co nie zmienia faktu, ze my z Rosja jako slowianskim, pokrewnym nam narodem powinnismy wspolpracowac.

  Polubienie

 13. julius

  Stopień zażydzenia w Rosji w praktycznie wszystkich najważniejszych obszarach działalności jest na podobnym a może nawet na większym poziomie niż w Polsce. Putin próbuje postawić się żydostwu anglosaskiemu jednocześnie nie rugując swoich żydów. Co niektórzy tłumaczą to tym, że wywołałoby to WWIII. Rosjanie Słowianie mają podobną sytuację jak Polacy Słowianie. Podobno pierwszym krokiem do odżydzenia Rosji była zmiana ministra edukacji. Zobaczymy czy będą następne.

  Polubienie

 14. zydozerca

  Wszystkie hojne cioty żydowskie z PO i PiS, które zatwierdziły te wypłaty i zarobiły na farsie smoleńskiej choćby złotówkę – won do pierdla po oddaniu całego rozszabrowanego mienia Polakom !
  Gońcie się w celach k.. izraela !!!

  Polubienie

  • janex

   Wielka Brytania: muzułmanie solidaryzują się z Polakami po ostatnich atakach

   Muzułmańska organizacja TellMAMA solidaryzuje się z polską społecznością po ostatnich atakach na Polaków w Wielkiej Brytanii.TellMAMA to organizacja monitorująca działania antyislamskie na terenie Zjednoczonego Królestwa….

   Czytaj… http://wiadomosci.onet.pl/wielka-brytania-i-irlandia/wielka-brytania-muzulmanie-solidaryzuja-sie-z-polakami-po-ostatnich-atakach/srqwr0

   Polubienie

  • Słowianin

   Szanowny janex z jednej strony nie żałuję tych bydlaków także kobitki , które wyjeżdzając z Polski darły ryja do kamer , że „dziękują Bogu , że wyjeżdzają z tego durnego i parszywego kraju ” ( słyszałem wiele takich wypowiedzi) . Wiele z tych cymbałów przyjeżdzało potem na urlopy gęba do góry i pochwały Anglików jaki to wspaniały i kulturalny naród . Podcierali tam dupy Anglikom , a w Polsce mówili , że mają cudną pracę .
   Z drugiej strony trzeba pamiętać , że za zmarnowane życie tych ludzi odpowiada w 100% żydoreżim . Dobrze wiedziałem , że w końcu Anglicy się wkurwią i będzie mordobicie tylko nie wiedziałem kiedy .
   Sam pół życia spędziłem za granicą to wiem o co w tym wszystkim chodzi .

   Polubienie

 15. janex

  I po jaki uj tam przygłupim zydom WPS odpowiada

  Neon to już nawet nie parchrnia to dogorywająca pejsarnia.
  Ludzie to widzą i masowo z trollni uciekają resztę tam zwyczajnie zbanowano aby bezczelnie zmienić profil a były to dziesiątki komentatorów/blogerów

  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/133750,za-malo-nienawisci-w-europie-a-tak-potrzebna-syjonistom

  W środku żyd pejs zbójnicki , żyd talbot i nowy nick przejęty ania.p która twierdzi że żydzi i Słowianie to to samo to bracia.. tfu i obowiązkowo parch idiota lotna od ojca przygłupa koguta której to na neon wlocie pejsy poprawiają błędy ortograficzne (sami przyznali to)
  Tam już nikt nie pisze to zakłamana parcharnia całkowita to teatrzyk dla idiotów, taki przykładowo nick NIbru który to stał niby skałą za WPS teraz wypisuje jakieś durnoty o niczym, tam prawie nikt nie jest tym za kogo się podaje a ci którzy byli i nie po lini normalni zostali po cichu usunięci dziesiątkami i ślad po nich całkowicie zaginął.
  Udają teraz że nie wiadomo kto to zrobił i że niemożna już przywrócić kiedy ci co to zrobili piszą sobie tam nadal.

  Juto będą tam tylko wpisy talbota i żydo-psa oni mają płacone i zostaną dołączy pejs dyrektor kogut jako zbawca.

  Polubienie

 16. zydozerca

  Diana Johnstone, author of Fool’s Crusade: Yugoslavia, NATO and Western Delusions, recalled a crucial ‘event’ in September 2013: one of Ukraine’s richest oligarchs, Viktor Pinchuk, paid for an elite strategic conference on Ukraine’s future that was held in the same Palace in Yalta, Crimea, where Roosevelt, Stalin and Churchill had met to decide the future of Europe in 1945.

  The Economist, described the 2013 meeting as a „display of fierce diplomacy”, adding: „The future of Ukraine, a country of 48m people, and of Europe was being decided in real time.”

  The participants were, without doubt or exaggeration, the ‘warmongers of the New Millennium’. Included were Bill and Hillary Clinton, former CIA head General David Petraeus, former US Treasury secretary Lawrence Summers, former World Bank head Robert Zoellick, Swedish foreign minister Carl Bildt, Shimon Peres, warmonger-extraordinaire Tony Blair, Gerhard Schröder, disgraced ex-IMF chief Dominique Strauss-Kahn [whose attitude to casual sex seems to be that of a rutting bear!], President Viktor Yanukovych, [deposed five months later], and his recently-elected successor Petro Poroshenko.

  Polubienie

 17. zydozerca

  PKW
  WNIOSEK O NATYCHMIASTOWE ODEBRANIE CAŁEJ SUBWENCJI CZŁONKOM PARTII RAZEM -dywersantom pochodzenia żydowskiego
  i
  PRZEKAZANIE JEJ do podziału na pół POMINIĘTYM CZŁONKOM PARTII KUKIZ-15 walczącym aktywnie o prawa Polaków i członkom partii ZMIANA MATEUSZA PISKORSKIEGO
  W ciągu 4 lat kolejnej kadencji niekryjąca swoich komunizujących poglądów formacja otrzyma z pieniędzy każdego z nas aż 14 milionów złotych. Czy zapłacą od tego podatki zgodnie ze swoimi propozycjami? A może 75 proc. kwoty oddadzą na cele społeczne i zwalczanie nierówności społecznych? Internauci pytają o to formację na jej profilu facebookowym. Jak dotąd lewicowcy nie odpowiedzieli czy pozostaną w zgodzie ze swoimi deklaracjami, czy staną się kolejnym oportunistycznym środowiskiem zainteresowanym łatwym zyskiem z pieniędzy publicznych.
  pch.24.pl
  Państwowa Komisja Wyborcza podjęła dziś uchwałę o odrzuceniu sprawozdania finansowego Komitetu Wyborczego Partii Razem. Popełniliśmy drobny błąd – kwota 10 tys. złotych trafiła na konto komitetu wyborczego partii, zamiast na konto funduszu wyborczego partii. Błąd ten został szybko dostrzeżony i kwota została zwrócona w ustawowym terminie. Niestety w międzyczasie część pieniędzy została wydana, co poskutkowało odrzuceniem całego sprawozdania finansowego.

  Odrzucenie sprawozdania finansowego nie oznacza utraty całej subwencji jaka przysługuje Partii. Oznacza jedynie konieczność zwrotu środków, które zdaniem PKW Komitet Wyborczy przyjął w sposób nieprawidłowy (tj. 10 tys. złotych) oraz pomniejszenie otrzymywanej subwencji o trzykrotność tej kwoty czyli o 30 tys. złotych.

  Partia Razem będzie monitorować rasistów i ksenofobów
  Komentarzy: 2, Wyświetleń: 51
  Tagi: Winiecki, Partia Razem, Budacz, Konieczny, antysemityzm, rasizm, ksenofobia

  INFO: Z uwagi na rzekomy flirt instytucji publicznych ze skrajną, antydemokratyczną prawicą Partia Razem zdecydowała się na uruchomienie kampanii „Zero Tolerancji” – donosi stooq.pl.

  Jak mówili przedstawiciele partii, na stronie internetowej będzie można zgłaszać przykłady współpracy władz ze „skrajną prawicą”.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s