IIIRP – żydowskiej Polski dzień powszedni cd.

z18929621Q,Prezydenci-Putin-i-Obama-podczas-szczytu-ONZCzy można ufać żydowskim reżimom Zachodu? Prezydent Rosji, W.Putin, określa je mianem „nasi zachodni partnerzy”. Do tego miana usilnie aspiruje żydowski reżim w Warszawie, ale nie ma szans wyjść z roli kundla.

Trudno uwierzyć, że w tym określeniu prezydenta Rosji nie kryją się ironia i sarkazm. Bo, o jakim partnerstwie Rosji z Zachodem może być mowa? Czy z bandytami można utrzymywać partnerskie stosunki? Atakują przecież Rosję na każdym możliwym polu. Niedawno syjonistyczny Żyd rozpętał ogromną akcję, żeby wyeliminować Rosję z olimpiady w Brazylii – osiągnął połowiczny sukces. Udało mu się jednak wyeliminować paraolimpijską reprezentację Rosji – jazgot radości w żydowskich mediach IIIżydo-RP bliski był orgazmu.

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania zbrodnie USA w syrii - zdjęcia

Syryjski rozejm ustalony przez Rosję i USA posłużył „zachodnim partnerom” do zbombardowania rządowych wojsk syryjskich. Zginęło ok. 80 żołnierzy syryjskich. USA i Wlk.Brytania przyznały się do „pomyłki” dzięki, której terroryści PI mogli poszerzyć kontrolowany przez siebie obszar koło portu lotniczego w Dajr az-Zaur (jeszcze wcześniej, przed rozejmem, omyłkowo zbombardowali syryjski szpital). „Zachodni partnerzy” – faktyczni światowi terroryści – są strategicznymi sojusznikami żydowskiego reżimu w Warszawie.

 

Znalezione obrazy dla zapytania wybory do dumy 2016 r. - zdjęcia

Tak było w 2011r. Teraz JR poprawiła swój wynik, ma 343 posłów.

Żydowskie media rozpaczają z powodu zwycięstwa w wyborach do Dumy partii Jedna Rosja (JR). Na 450 posłów w Dumie JR będzie miała 343. Uwaga zwolennicy jednomandatowych okręgów wyborczych, tzw. JOW – pośle Kukiz, Sanocki i im podobni, uwaga!

Niezadowolone z wyników wyborów w Rosji żydostwo stwierdziło oficjalnie: ten sukces JR był możliwy tylko dlatego, że połowę mandatów (225) rozdysponowano w systemie JOW. Pozwoliło to JR wygrać aż w 203 jednomandatowych okręgach wyborczych. W okręgach, gdzie głosowano na listy partyjne JR uzyskała 140 mandatów. – JOW, które,  wzorując się na „zachodnich partnerach”, wprowadziła u siebie Rosja, tak dobrze sprawdzają się w przodującej żydowskiej demokracji świata Zachodu, czyli w USA. Zatem, skąd to niezadowolenie?

 

Znalezione obrazy dla zapytania sieci handlowe w polsce - zdjęcia

Wróćmy na podwórko żydolandii, do IIIżydo-RP. W żydowskiej gadzinówce przeczytamy, że Komisja Europejska (KE) nakazała – (nakazała -?) IIIżydo-RP zawieszenie podatku od handlu detalicznego. Podatek ten był obietnicą wyborczą PiS – „ograniczymy drenaż polskiej gospodarki, zwiększymy wpływy do budżetu od zagranicznych firm”. Nikt wam tyle nie da, ile my wam obiecamy – a jest wielu Polaków, których można zwieść na obiecanek lep, no i w końcu to „dobra zmiana”.

Dwa miesiące temu spotkałem nawet takiego wielbiciela PiS, który twierdził, że program 500+ już przyczynił się do zwiększonej ilości urodzeń – mimo, że nie minęło jeszcze wtedy dziewięć miesięcy od jego wprowadzenia. Ale ponieważ partia PiS przy krzyżu stoi, to i pewnie cuda zdarzać się będą – wystarczy sama wiara i już będzie lepiej.

Trudno nawet zakładać, że PiS zostało zaskoczone decyzją KE. Już w trakcie poprzednich swoich rządów 2005-07 musiało usunąć prof.T.Lubińską z funkcji ministra finansów po 60 dniach jej urzędowania, ponieważ ośmieliła się powiedzieć żydowskim mediom, że „zachodnie” sieci handlowe nie przysparzają dochodów budżetowi państwa, a swoje zyski transferują poza Polskę.

A w największej żydowskiej gadzinówce czytamy: „Teraz okazuje się, że nie można wspierać swoich, dyskryminując „innych”, bo UE to zakwestionuje.”. Oczywiście zawsze można dyskryminować swoich na rzecz „innych” za aprobatą UE.

Żydowi już tak bardzo się wszystko gmatwa, że nie kontroluje własnych wypowiedzi. Przecież cały żydowski polityczny obóz – władza i opozycja – utrzymuje, że w 1989r. Polacy uzyskali wolność i suwerenność. A tu się okazuje, że potrzebna jest akceptacja Żydów z Brukseli lub z Waszyngtonu.

Gdyby ktoś nie wiedział czyje są w Polsce sieci handlowe, niemieckie, francuskie, czy portugalskie, etc., to wyjaśniam, że należą do „innych” – do „zachodnich partnerów” lub po prostu są własnością kapitału żydowskiego.

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania zboczeńcy w europie - zdjęcia

Na zakończenie jeden z odrażających żydowskich absurdów. W jednej z opolskich szkół nauczycielka usunęła krzyż z pokoju nauczycielskiego, za co spotkały ją szykany ze strony kierownictwa i kolegów. Oddała sprawę do sądu. Sąd wydał wyrok w którym stwierdził m.in., że dyrektorka szkoły naruszyła art. 18,3a Kodeksu Pracy (KP), który ustanawia zasadę równego traktowania pracowników „w szczególności ze względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną.”

 

Orientacje seksualne – co to jest? Istnieje tylko jedna orientacja seksualna – heteroseksualizm. Każde odstępstwo jest chorobliwym zboczeniem, jest stanem wykraczającym poza normę zdrowotną, świadczącym o niepełnosprawności psychofizycznej, a w sferze obyczajowości jest ohydnym wynaturzeniem. Ponieważ szkoła jest miejscem, w którym należy przekazywać młodzieży normalne wzorce osobowe, KP zawierający taki zapis jest zalegalizowanym przestępstwem degeneracji młodzieży – umożliwia zboczeńcom wykonywanie zawodu nauczyciela.

Który sąd jest w stanie uzasadnić, że zboczenie seksualne jest normą seksualną i obyczajową? Czy degeneracja młodych pokoleń ma być obowiązującym prawem, bo to jest program „zachodnich partnerów” – zachodniej nowoczesnej cywilizacji?

Czy katolicy zastanawiają się czasem, dlaczego najwyżsi pasterze Kościoła, nie wyłączając świętego JPII, nawoływali i nawołują do integracji z Zachodem – „Zachód to nasza cywilizacyjna, judeochrześcijańska, wspólnota” – wspólnota „zachodnich partnerów” – ?

 

Dariusz Kosiur

 

Reklamy

47 Komentarzy

Filed under Polityka

47 responses to “IIIRP – żydowskiej Polski dzień powszedni cd.

 1. Słowianin

  Niestety zjazd rabinów z całego świata w Rosji plus zaraz po nim wizyta Netanjahu u Putina to nie są wieści , które mnie podbudowują . Prezydent Rosji chyba wie co robi , ale komentarz jakiś przydałby się ze strony WPS .
  Dzień codzienny parchacza w Polsce polega na dymaniu tego ogłupionego narodu ( czytaj okradaniu ) . Jeżeli jednak już nic nie będzie do kradzieży parch się w Polsce zanudzi i zwróci się w kierunku prezydenta Białorusi tym bardziej , że niestety , ale Łukaszenka słabnie w oczach jak widać . To już nie ten sam prezydent sprzed 5 – 7 lat .
  Tam parchaty będzie miał zajęcie też co najmniej na 30 lat jak w Polsce .
  Ładny kundelek prawda ? Takim kundelkiem jest Judeopolonia pod rządami parchatych , ale cóż większości gojom się to podoba to niech tak będzie :

  Polubienie

 2. Glitch

  Nie bardzo rozumiem sens Pana ataku na gejow. Oni przeciez sami sobie takiej orientacji nie wybrali

  A nauczycielka bardzo dobrze postapila.

  Polubione przez 2 ludzi

  • Słowianin

   Jestem ateistą do gejów nic nie mam , ale gdyby moja wnuczka zobaczyła jak się na ulicy obmacują i całują to dałbym w pysk jednemu i drugiemu . W młodości boks trenowałem coś tam jeszcze pamiętam .
   Dla nauczycielki wielkie brawa . Gdybym znał jej adres natychmiast wysyłam piękne kwiaty dla niej no róże.

   Polubione przez 1 osoba

  • Jak to pedały sami sobie ‚oriętacji’ czyli zboczenia nie wybierają?…Równie dobrze można powiedzieć że nekrofile, zoofile też sobie ‚oriętacji’ nie wybierają…
   U człowieka każdy narząd sluży do konkretnego celu…Buzia do mówienia, jedzenia, ręce do pracy, nogi do chodzenia , fiut do sikania/prokreacji a dupa…a dupa do do wydalania….

   Polubienie

   • Słowianin

    Panie Pokój na Ziemi coś pan ćpał ? chyba było mocno nieświeże . Może za dużo hamburgerów w shicie hamerykańskim . Odwal się pan szanowny od pana Dariusza i Jana Gryko pokrako moralna , bo do pięt im nie dorastasz . Geje do miru domowego tam robić co chceta , gdy zaczną publicznie chwalić się swoją orientacją od razu w pysk . Ponjał duraku bez mózgu ? . Znalazł się mądry .

    Polubienie

   • Słowianin

    Panie Pokój na Ziemi coś pan ćpał ? chyba było mocno nieświeże . Może za dużo hamburgerów w shicie hamerykańskim . Odwal się pan szanowny od pana Dariusza i Jana Gryko pokrako moralna , bo do pięt im nie dorastasz . Geje do miru domowego tam robić co chceta , gdy zaczną publicznie chwalić się swoją orientacją od razu w pysk . Ponjał duraku bez mózgu ? . Znalazł się mądry .

    Polubienie

   • Dziadku Słowianin, nie strasz bo się zesrasz…

    Widzę, że strach przed nieznanym rozum panu odebrał. Przy okazji bierze górę prymitywizm pańskiej natury bo sprowadzasz pan związek 2 osób ze sfery uczuć do sfery otworów w ciele.

    Mój przekaz jest jasny – odpierdolcie się od niewinnych gejów!

    Nie stosujcie bolszewickiej odpowiedzialności bo wtedy służycie złu i przyczyniacie się do dzielenia ludzi.

    Miliony gejów na cały świecie nie chcą mieć nic wspólnego z tymi obrzydliwymi, ordynarnymi prowokacjami na ulicach, o których pisałem wcześniej, sponsorowanych przez banksterów z City of London. Chcą tak jak my po prostu żyć w spokoju, bez afiszowania się swoją seksualnością, bez kontrowersji, pracować i być szczęśliwymi. Wielu z nich popiera walkę z londyńskim, statnistyczno-pedofilskim imperializmem i takie głupawe, chamskie wypowiedzi tylko ich alienują.

    Co innego bandy gejowskich „pożytecznych idiotów” i cynicznych agentów babilońskiego reżimu, którzy celowo publicznie sieją ferment, judzą i prowokują za kasę i przywileje – tych należy zdecydowanie tępić, jasno dając do zrozumienia, że powodem nie jest ich orientacja, ale zachowanie.

    Tylko takie podejście jest sprawiedliwe, a właśnie Sprawiedliwość jest celem życia człowieka.

    Polubione przez 1 osoba

  • @ Glitch
   Nie wiem, w czym dostrzegł Pan atak na homoseksualistów, chyba w stwierdzeniu, że to ohydne wynaturzenie – ale niestety, taka jest prawda.
   Nikt normalny nie wyśmiewa się z garbatego i nikt go za to nie atakuje, co nie wyklucza oczywistej prawdy, że jest to mało estetyczne odstępstwo od normy zdrowotnej.
   Mój atak dotyczy jedynie syjonistycznych zbirów, którzy lansując zboczenia seksualne dążą do degeneracji społeczeństwa.

   Polubienie

   • To strasznie brutalne co Pan pisze, trudno mi się z tym zgodzić.

    I nie wydaje mi się, że chodzi tutaj o degenerację. Sprawa gejów, LGBT to raczej idealny przykład jak celowo skłóca i dzieli się społeczeństwa. Jest to przecież temat zastępczy, który odwraca uwagę od spraw naprawdę ważnych.

    Polubione przez 2 ludzi

   • Słowianin

    Panie Glitch pan czegoś nie rozumiesz . To nie jest żaden temat zastępczy , a walka o to , żeby moja wnusia nie uległa zepsuciu podobnie jak miliony innych wnuś a jako dziadek mam obowiązek obok rodziców tego dopilnować . Pisałem nie mam nic do gejów , ale niech się obmacują i całują i robią co tam jeszcze chcą w swoich mirach domowych nie na ulicy , a jak zobaczę będąc z wnuczką na spacerze , że jacyś geje się całują dam w pysk jak pisałem , bo chce chronić moją wnusię . Mam nadzieję ,że taka sytuacja się nie zdarzy przynajmniej w Lublinie . Trudno to zrozumieć panie Glitch? . Niech sobie szanowny Raczek redaktor opowiada o swoim gejostwie i jakie to piękne , ale niech robi to o godz 23.00 , a nie o 9.00 w parchatej telewizorni , gdzie moja wnusia narażona jest na oglądanie takich programów , a ja mogę nie przypilnować . Ponjałeś to panie Glitch ? Będzie dorosła sama zdecyduje czy chce mieć normalną rodzinę , czy chce być lesbą , czy chce wierzyć w Jezusa czy nie . Póki jest mała jako dziadek czuję się w obowiązku , aby chronić ją przed pejsatym szambem , a jak rodzice mojej wnusi będą się fukać to tez dostaną w gębę wtedy może zmądrzeją .

    Polubione przez 1 osoba

   • @Slowianina
    Obmacującą się parę hetereoseksualną też by pan tak potraktował?
    A co jak wnuczka zobaczy tirówkę?

    Ale oczywiście ma Pan rację- sprawy seksualne powinny być prywatne i ulica nie jest miejscem na ich prezentację. Ale też obrażanie i czy prześladowanie jakieś grupy nie jest w porządku.

    Polubione przez 2 ludzi

   • Słowianin

    Panie Glitch z wieloma się rzeczami zgadzam z panem i napiszę nigdy nie obrażałem gejów i to są tacy ludzie jak ja , ale jeżeli napiszę , że sex z kobietą jest piękny i normalny a gdybym miał to robić z facetem wolałbym się nie urodzić to czy obrażam ty gejów? . Bądżmy poważni .
    Kilka tygodni temu byłem z córką na spacerze w parku . Przechodziliśmy obok dwóch piesków , które się akurat gziły i co miałem zrobić kopnąć psy w dupę . To są tylko psy . W parku panie Glitch tirówek nie ma jak również np w kinie gdzie chodzę z wnuczką . Bywa jest wiele dzieciaków się przytulających . W tym złego nic nie ma . Ważne tylko , aby im nie strzeliło do głowy , aby w biały dzień robić to w parku jak te dwa fajne małe pieski tak sobie zażartuję . Pozdrawiam.

    Polubienie

   • Słowianin

    Poprawka : oczywiście z wnuczką nie córką . Starość nie radość niestety .

    Polubienie

   • Słowianin

    Na zakończenie pisząc dzieciaki mam na myśli pierwsze miłości gimnazjalistów czy licealistów . Co w tym złego jak się do siebie w parku poprzytulają oczywiście nic dlatego nie widzę powodu , aby ich atakować jak gejów , którzy by to samo robili . Sam mając lat 17 lat miałem dziewczynę tzw pierwsza miłość , ale kto wtedy słyszał o sexie przed ślubem nawet jak hormony buzowały to kobieta odpowiadała poczekaj do ślubu . Zdarzało się , że na wsi nawet 16 latka zaciążyła to wtedy zaraz ślub i w wieku 17 lat dziecko , ale to nie były przypadki częste . Gdy kobieta zaciążyła natomiast w wieku 22 lat to już była stara jak krowa i niby ostatni moment na dziecko . Takie sprzeczności i herezje bywały kiedyś na wsi .

    Polubienie

   • Panie Kosiur nie kompromituj się Pan takimi prymitywnymi wypowiedziami – to rodzice Pana wychowali na takiego chama, który ludziom ubliża z powodu ich orientacji seksualnej, czy sam żeś się Pan tak moralnie stoczył.

    Dla Pańskiej informacji – na to „wynaturzenie cierpieli” tak wybitni ludzie jak aktor Edmund Fetting, erudyta Bogusław Kaczyński czy wielu innych, którym Pan do pięt nie dorastasz.

    Pańskie homofobiczne komentarze to albo przejaw bycia „pożytecznym idiotą”, bezmyślnie dającym się wykorzystywać jako narzędzie satanistyczno-pedofilskich, żydo-masońskich globalnych „elit” w celu wdrażania imperialnej strategii „dziel i rządz”, albo zachowanie agenta prowokatora, który świadomie wysługuje się tym babilońskim zboczeńcom.

    Naucz się Pan odróżniać ziarna od plew, bo już najwyższa pora, i przestań Pan atakować niewinnych ludzi o odmiennej orientacji czy innych przymiotach, a zajmij się Pan lepiej organizatorami prowokacji wykorzystujących homoseksualizm, pornografię, religię itd…

    Zamiast zwalczać niewinne jednostki, zajmij się Pan ośrodkami, które organizują wszelkiego rodzaju „parady”, happeningi, „kampanie społeczne”, itp.

    Bo inaczej szkodzisz Pan Sprawie (jak i podobnie idiotycznie zachowujący się „pożyteczni idioci” jak niejaki Jan Gryko i inni, którzy z dziwnym upodobaniem sprowadzają kwestie relacji pomiędzy ludźmi w związkach do strefy kloaczno-genitalnej, zamiast rozumieć uczucia – ciekawe czy swoją partnerkę też widzi tylko przez prymat jej sromu?).

    Zresztą wiarygodne badania jasno dowodzą, że najciemniej jest pod latarnią – osoby, o największej agresji wobec gejów, czują się niepewnie wobec własnej seksualności, „chciałbym ale boje się” i są często kryptogejami).

    Opamiętajcie się więc na Litość Boską!

    Polubione przez 1 osoba

 3. stycznik

  Jak się ciesze z faktu nie posiadania przeze mnie telewizora.
  WPS prosto mowi jak jest i nie owija w bawełne. Tak trzymać.

  Polubienie

 4. zydozerca

  Cioty z PiSu gotowe zżerać własne i cudze g..wna na polecenie żydostwa -od 2017 wprowadzają straż geologiczną uzbrojoną w karabiny i paralizatory /węgiel,bursztyn,łupki,złoty pociąg…./.
  Pojeb szyszko wymagający natychmiastowej lobotomii wraz z dudą i s-ką ,stawia lobby myśliwych ponad prawem przyznając nadzwyczajne uprawnienia do zabijania zwierząt-włącznie z grzywną dla właściciela lasu,który ich nie będzie chciał wpuścić/ Wolne media/.
  Ten rząd paranoików,zdrajców,kukieł,złodziei i skrajnych degeneratów udających katolików-przebił kur..stwem, arogancją i głupotą wszystkie poprzednie ekipy.
  Jeżeli nie zacznie się po kolei eliminować kanalii,wpędzą nas do więzień i grobów -nie wstyd Wam Polacy ,że takie cykory panoszą się wokół ,bo wylazły z nory ?
  Parszywe ścierwa nie potrafią nawet pisnąć,gdy sra im na łby żydostwo wetujące np.wprowadzenie podatku od supermarketów.Ciekawe,o ile handlarze obniżą ceny śmieciowego żarcia wywindowane do absurdu,wolni od bata nad głową ?
  Ile razy duda z błaszczakiem dali d… w USA okrakiem ?

  Polubienie

 5. julius

  Straszenie najazdem Rosji ciąg dalszy, jak to zła Rosja najedzie Europę Wschodnią a dobra Ameryka nie jest w stanie im pomóc.

  Armia USA przegra wojnę z Rosją w Europie, która może się zdarzyć w ciągu najbliższego roku.
  Rosja może być ustawiona do inwazji na Europę w ciągu najbliższego roku a Armia Stanów Zjednoczonych jest zbyt słaba, aby ją zatrzymać, powiedział ekspert wojskowy.
  Planiści wojskowi wierzą, że Władimir Putin mógłby skorzystać z wyborów nowego prezydenta USA do rozpoczęcia ataku na kraje Europy Wschodniej.
  Ekspert wojskowy ostrzegł, że armia USA jest „żałośnie nieprzygotowana” do walki z wojskami rosyjskimi. Armia amerykańska jest „przygotowana do klęski w wojnie europejskiej”
  Loren Thompson, Chief Operating Officer w Lexington Institute think tank, powiedział, że armia amerykańska ma „poważne braki” w wielu kluczowych obszarach i że wojsko Putina może „bardzo szybko” wygrać każdą wojnę na kontynencie.
  Jego komentarze przychodzą po tym jak najstarsi rangą dowódcy ostrzegli, że siły bojowe ich oddziałów są już tak wyczerpane, że każda wojna z Rosją spowoduje masowe ofiary.
  Wodzowie armii lądowej marynarki, sił powietrznych i marines powiedzieli senackiej komisji ds sił zbrojnych, że konflikt z Moskwą będzie stanowił „wysokie ryzyko militarne”, w którym nie może być zagwarantowane zwycięstwo.
  Senator John McCain powiediał, ze jest tą sytuacją zdesperowany, że siły amerykańskie są obecnie w stanie”niszczącym samych siebie” tak, że nie nadążają z wypełnianiem ich bieżących obowiązków.
  Całość tutaj:
  http://www.express.co.uk/news/world/712551/Vladimir-Putin-Russia-invade-Europe-US-army-navy-too-weak-John-McCain

  Polubienie

 6. „Orientacje seksualne – co to jest? Istnieje tylko jedna orientacja seksualna – heteroseksualizm. Każde odstępstwo jest chorobliwym zboczeniem, jest stanem wykraczającym poza normę zdrowotną, świadczącym o niepełnosprawności psychofizycznej, a w sferze obyczajowości jest ohydnym wynaturzeniem.”

  „Orientacje seksualne – co to jest? Istnieje tylko jedna orientacja seksualna – heteroseksualizm. Każde odstępstwo jest chorobliwym zboczeniem, jest stanem wykraczającym poza normę zdrowotną, świadczącym o niepełnosprawności psychofizycznej, a w sferze obyczajowości jest ohydnym wynaturzeniem.”

  Panie Redaktorze Kosiur,

  Musze przyznać, że choć zawsze miałem dla Pana duży szacunek za znakomite komentarze o sytuacji politycznej w Polsce (o czym pisałem tu na forum), to teraz musze przyznać, ze jestem zaszokowany Pana powyższym stwierdzeniem. Takie niepokojąco ignoranckie oświadczenie jest jednym z powodów, dla którego WPS nigdy nie zdobędzie powszechnego poparcia w społeczeństwie polskim.

  Oczywiście jestem skłonny wytłumaczyć, dlaczego nie ma Pan podstawowej wiedzy na temat „orientacji seksualnej” i dlaczego takim stwierdzeniem jak pow. cytat skompromitował się Pan kompletnie. Ale to wymaga dłuższego, oddzielnego komentarza. Chciałbym teraz jednak od razu podkreślić, ze jestem tak heteroseksualny jak to jest możliwe i nie mam żadnej osobistej potrzeby popierać homoseksualizm czy inne przejściowe formy ludzkiej seksualności. Chodzi mi jedynie o podstawową, naukową wiedzę o orientacjach seksualnych, wiedzy, której z jakiś dla mnie niezrozumiałych powodów Pan nie posiada.

  Obawiam się jednak, że mogę nie mieć okazji na ten temat coś jeszcze napisać. .

  Polubione przez 1 osoba

  • „Takie niepokojąco ignoranckie oświadczenie jest jednym z powodów, dla którego WPS nigdy nie zdobędzie powszechnego poparcia w społeczeństwie polskim.”

   Pańskie obawy nie mają uzasadnienia, ponieważ polskie społeczeństwo nie jest bandą rozwydrzonych pedałów włóczących się po ulicach.

   Jeśli posiada Pan wiedzę n/t seksualnych orientacji, proszę się nią z nami podzielić. Z chęcią zapoznam się z naukowymi argumentami kompromitującymi moją niewiedzę w tym zakresie.
   Jak do tego momentu kompromituje się na razie Pan gołosłownymi stwierdzeniami.

   Polubienie

   • Roberto

    Cannassty się zagalopował . Moim zdaniem sporo prawdy pisze Słowianin chociaż zbyt histerycznie .

    Polubienie

   • good why pay sutty

    Tutaj lapidarnie ująłem sedno sprawy:

    Pan chyba mylisz homosi (©by J. Mikke) z pedałami, tj. sodomitów, którzy ten niecny proceder uprawiają w zaciszu swych 4 ścian z międzynarodowym, potężnym lobby epatującym pedalstwem na wszystkie strony i indoktrynującym już nawet bachury w wieku jednocyfrowym! Jak można mieć cokolwiek do homosia, który się ze swą przypadłością nie obnosi? – przecież wtedy nawet nie wiadomo, że jest homosiem. Co innego wojujący pederaści.

    http://www.prawica.net/comment/65239#comment-65239

    Polubione przez 1 osoba

   • good why pay sutty

    I jeszcze komentarz z wymownym zdjęciem:

    Powyżej Panu już (myślę, że dość klarownie) wyłuszczyłem. Jeśli nadal nie dociera, to może przemówi do pana rozsądku/sumienia to zdjęcie:

    Polubienie

   • Oczywiście, Panie Redaktorze, że mógłbym wytłumaczyć Panu, dlaczego jest Pan kwitesencjonalnym homofobem i dlaczego homofobia wynika ze strachu i ignorancji. Poza tym, homofobia powoduje ogromne problemy społeczne i polityczne, a takich chcielibyśmy wszyscy uniknąć w nowej, demokratycznej, suwerennej Polsce. Czy tak?

    Ale, jak powiedziałem, napisanie takiego komentarza wymaga czasu, którego chwilowo mi brakuje bo, wybaczy Pan, mam inne, ważniejsze problemy na głowie. Ale to tylko kwestia czasu. Do „usłyszenia”.

    Polubione przez 1 osoba

  • Dzięki za głos rozsądku. Należy się zastanowić dlaczego p. Kosiur tak desperacko, histerycznie i zaciekle atakuje gejów – czy są to jego kompleksy, ukryte ciągoty, blokada umysłowa, czy jednak celowe działanie, czyli dolewanie oliwy do ognia rozniecanego przez Sorosa i jego rozmaite marionetki typu „Bunt Cipek” czy inne plugastwo?

   Polubienie

 7. Metro

  Zgadzam się z Panem Kosiurem. Nie dajmy się zwariować.

  Co to jest „orientacja seksualna”? Kto odkrył „orientacje seksualne”? Biorąc pod uwagę wagę tego odkrycia w cywylizacji Zachodu, pomniki odkrywcy (odkrywców) „orientacji seksualnych” powinny stać w każdym większym mieście.

  Chciałbym się dowiedzieć kto je odkrył i w jaki sposób. To z pewnością jakiś geniusz.

  Prawda jest taka że wszystkie nauki, socjologia, psychologia, ekonomika, medycyna, fizyka, są totalnie zażydzone. Nie dajmy się zepchnąć do rynsztoka.

  Polubione przez 1 osoba

 8. Mialo byc „kwintesencjonalny”, oczywiscie. Przepraszam.

  Polubione przez 1 osoba

 9. zydozerca

  1,5 godz. trwało spotkanie przebywającego z wizytą w Nowym Jorku prezydenta Andrzeja Dudy z przedstawicielami organizacji żydowskich. Wyrazili oni zadowolenie ze spotkania. Ucieszyła ich obietnica prezydenta, że będzie nadal występował przeciw antysemityzmowi.

  „Podziękowaliśmy prezydentowi za wypowiedzi przeciw antysemityzmowi i prosiliśmy, aby nadal występował przeciwko niemu. Powiedzieliśmy, że potrzebujemy jego głosu” – powiedział PAP uczestniczący w spotkaniu prezes Ligii Przeciw Zniesławieniom (ADL), Abraham Foxman.

  Spotkanie odbyło się w poniedziałek w konsulacie generalnym RP w Nowym Jorku. Oprócz Foxmana, wzięli w nim udział m.in. przedstawiciele Światowego Kongresu Żydowskiego (WJC) i Komitetu Żydów Amerykańskich (AJC).
  Foxman poinformował, że rozmawiano o legislacji – zdaniem żydowskich organizacji niezbędnej– która pomoże zwalczać przejawy antysemityzmu.
  „Prezydent wykazał wiedzę w sprawach stosunków polsko-żydowskich i wrażliwość w sprawach historii” – powiedział Foxman.
  Dodał też: „Potrzebujemy jego głosu, bo się martwimy. Martwimy się o demokrację w pewnych krajach bardziej niż w innych. Polska bowiem jest miejscem naszych urodzin i miejscem naszych pogrzebów. Zbyt wielu naszych bliskich tam zmarło”.
  Jak poinformował Foxman, podczas spotkania rozmawiano o też o kwestii restytucji mienia żydowskiego w Polsce i o stosunkach Polski z Izraelem.
  „Myślę, że prezydent Duda jest dobrym człowiekiem i szczerze chce jasnego, uczciwego dialogu ze społecznością żydowską. Myślę, że to, co nam powiedział, było uczciwe i prawdziwe” – powiedziała PAP uczestnicząca w spotkaniu przewodnicząca Jewish Council for Public Affairs, dr Cheryl Fishbein.
  Kiedy po spotkaniu prezydent opuszczał konsulat, na ulicy powitała go grupa kilkunastu polskich demonstrantów. Krzyczeli oni: „Marionetka” i skandowali „Trybunał Konstytucyjny”. Wznosili też wrogie okrzyki pod adresem dziennikarzy telewizji publicznej.
  Z Nowego Jorku Tomasz Zalewski (PAP)

  Polubienie

 10. Pingback: Odwróćmy się od Zachodu – ratunek jest na Wschodzie | hubalblog

 11. Ponieważ zwrot „orientacja seksualna” wzbudził zainteresowanie, polecam wcześniejszy tekst dotyczący realizowanego przez Żydów procesu społecznej degeneracji pt. Gender – awangarda myśli żydowskiej https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/02/03/gender-awangarda-mysli-zydowskiej/

  Polubienie

 12. Metro

  Panie Dariuszu, to jest znacznie starsza opowieść. Piszę również w sprawie zapodanego linku.

  Otóż podobno pierwszymi którzy wprowadzili „wychowanie seksualne” w szkołach byli węgierscy rewolucjoniści, zrobili to w 1919 roku. Szefem był Bela Kun (Cohen) a edukacją zajmował się pan o nazwisku Lukacs (piszę z pamięci). Rewolucjoniści węgierscy mieli pełen program rewolucji społecznej, w tym obyczajowej.

  Mało kto pamięta że taki był również pierwotny program rewolucjonistów w Rosji. Początkowo rewolucja była bardzo postępowa także w wymiarze obyczajowym. Bolszewicy napadając na miasteczka i wsie nacjonalizowali wszystkie kobiety w wieku od 16 lat i każdy mógł dymać biedne dziewczyny do woli. Tam się wsławił imiennik byłego ministra spraw zagranicznych, Hirsz Apfelbaum.

  Dopiero chyba w 1925 roku (piszę z pamięci) Józef Stalin wprowadził coś w rodzaju zasad moralności socjalistycznej, gdzie powtórzył zgrubsza ostatnie sześć przykazań Dekalogu. Dopiero Stanin to zbydlęcenie, czy też rewolucję obyczajową, cywilizował. Wypowiedzieć się w tej sprawie powinien ktoś znający rosyjską historię.

  To wszystko już było, wchodzimy (co najmniej) drugi raz do tej samej rzeki.

  Polubione przez 1 osoba

  • Tak, tak było. Podobnie (z wyjątkiem wychowania seksualnego) działo się w w żydowskiej Republice Weimarskiej 1919-33.

   Polubienie

   • grzanek

    Tam w XX-leciu międzywojennym aktywna była (proszę odgadnąć jej profil etniczny) tzw. szkoła frankfurcka (socjologi, filozofii). Jeśli ktoś kojarzy obecnie się panoszący marksizm kulturowy z tym towarzystwem, jest to słuszny trop. To ich ideowe dziecko. Oni się później (poda 1933?) przeflancowali do USA. To była istna puszka Pandory. Wszystkie „postępackie” ideologie, od feminizmu przez multikulti po genderyzm to w mniejszym czy większym stopniu produkt tej zgrai. Potem dochodzili też szabesgoje, tacy jak zboczeniec Alfred Kinsey, który postulował, by uprawiać seks z dziećmi w wieku przedszkolnym. To ten wykolejeniec uchodzi za ojca „rewolucji seksualnej”. Z kolei Franza Boas’a (tego żydowskiego antropologa, co twierdził że rasy ludzkie to sztuczny konstrukt a inteligencja jest determinowana głównie przez wychowanie, a nie geny – odwieczny spór w naukach społecznych: „wrodzone vs nabyte”, ang. nurture over nature) pupilką i gorliwą następczynią była znana hochsztaplerka Margaret Mead, która sfałszowała wyniki badań zachowań seksualnych (rzekomo rozwiązłych) Samoańczyków (wtedy już w większości chrześcijan), w celu „dowiedzenia”, że naturalnym (ergo zdrowym) zachowaniem ludzkim jest dziki promiskuizm, tj. parzenie się jak króliki. To tak w skrócie. To dość długa historia.

    Więcej na filmie (w rolach gł. m.in. dr E. Michael Jones i prof. Kevin MacDonald) Minority Rule:

    Polubione przez 1 osoba

 13. zydozerca

  Wieczorem Para Prezydencka spotkała się na roboczej kolacji z przedstawicielami kilkunastu amerykańskich koncernów działających w Polsce, m.in. Boeinga, Lockheeda Martina, Raytheona, Smithfield Foods, Invenergy, Pfizera. Rozmawiano o warunkach prowadzenia biznesu nad Wisłą, o potencjalnych szansach związanych z Planem na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju wicepremiera Mateusza Morawieckiego, o budowaniu kapitału ludzkiego, edukacji zawodowej, a także o tym, jak powstrzymać ucieczkę z Polski utalentowanych, młodych ludzi.
  Prezesi i wiceprezesi obecni na spotkaniu zadeklarowali dalszą obecność w Polsce i zapowiadali kolejne inwestycje.
  Warszawska gazeta.pl

  Polubienie

 14. Pingback: Rewolucji marksistowskiej ciąg dalszy | hubalblog

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s