BYŁY POSEŁ SŁOMKA WODZI NA POKUSZENIE….

slomka

Udawany niepodleglościowiec, udawany piłsudczyk,udawany związkowiec, a w istocie wszedobylska antypolska kanalia do wynajęcia o cechach ruchliwego żydka

      Szanowni Państwo,
       Adam Słomka –  ten osobnik w maciejówce, udający „piłsudskiego“ wszędzie obecnie krąży, wszędzie go pełno.
Aktualnie jest przywódcą protestu pod Sądem Najwyższym w Warszawie, na Placu Krasińskich.
Jak Państwo myślicie, czy gdyby nie był osobą „zaufaną“ – pozwolono by mu rozbić namiotowiska przy siedzibie tej instytucji ?
Jako pretekst do atakowania (swoją drogą słusznego) wymiaru sprawiedliwości w Posce jest casus Zygmunta Miernika, siedzącego podobno we więzieniu, za rzucenie tortem w sędzinę.
Cała ta sprawa wygląda na drukowaną (dla nieświadomych gojów), podobnie jak drukowane są mecze futbolowe we wszystkich możliwych ligach.
Oto przykładowe filmy ze wspomnianym figurantem:
Telewizja Republika – OCZYŚCIĆ SĄDY – Ryszard Gromadzi – Adam Słomka (KPN-Niezłomni) 2016-08-30
ADAM SŁOMKA PREZESI SĄDU NAJWYŻSZEGO
Adam Słomka: „On jest miernikiem stanu wymiaru niesprawiedliwości”
Apel Adama Słomki do środowisk patriotycznych 17.09.2016
Apel do ministra Ziobry o uwolnienie Zygmunta Miernika.
Adam Słomka o patologiach w sądownictwie
Nawiązując do powyższych filmów – jak Państwo myślicie – co stałoby się gdyby zwykły Jan Kowalski zorganizował  taki namiotowy protest pod siedzibą ważnego urzędu ?
To chyba oczywiste, zostałby wyniesiony na kopach przez służby porządkowe i miałby w przyszłości wiele wizyt na salach sądowych.
A TERAZ PRZEJDŹMY DO CYMESÓW:
Oto cytat z Adama Słomki (z wywiadu dla Wirtualnej Polski):
==================================================================
 Ułaskawienie Miernika jest bardzo realne i bardzo bym tego nie chciał. Nasz protest się świetnie rozwija, nowi ludzie przychodzą. W ten sposób naciskamy na PiS, żeby nie był taki miękki, zaczął pozbywać się komunistycznych prokuratorów i sędziów. Symbolem tego ruchu jest Miernik. Jeśli go nam szybko puszczą, to utrudnią nam działanie. Wcale więc nie zabiegam o to ułaskawienie – mówi WP Adam Słomka.
==================================================================
A więc jasne – chodzi o podgrzewanie atmosfery, ażeby wywołać „polski majdan“.
Pan Słomka z panem Miernikiem (plus niejaki Podgórski) byli już na kijowskim majdanie, więc podpatrzyli jak to się robi:
20140302 A. Słomka, A. Podgórski na Majdanie w Kijowie
Pan Słomka mówi tam jak to już wiele lat temu nawiązał kontakty z „wolnymi Ukraińcami“, jak choćby z niejaką Sławą Stećko…
Kto to taki ta Sława Stećko ?
Ano proszę bardzo:
Zatem dla trzeźwo myślących Polaków, sprawa jest chyba jasna i nie trzeba dalej rozwijać wątku.
Pozdrawiam serdecznie.
Zbigniew Juźków

 

Reklamy

51 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

51 responses to “BYŁY POSEŁ SŁOMKA WODZI NA POKUSZENIE….

 1. Pingback: BYŁY POSEŁ SŁOMKA WODZI NA POKUSZENIE…. — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | Pekok Antylichwiarz

 2. Słowianin

  Powitać następnego pajaca na WPS.
  On mi przypomina takiego aktora , który zginął w Smoleńsku . Za PRL grywał np w tajemnicy Enigmy a to w filmach kryminalnych .

  Polubienie

 3. zydozerca

  Emanacja głupoty pasożydów na czele z PiS ,Ikonowicz nie lepszy,nie mówiąc o Petru,Zandbergu i pozostałych działaczach społeczno-politycznych i cwelebrytach -jaki kraj,takie pokraki =słoma w butach pod buraki .

  Polubienie

 4. zydozerca

  Israeli prime minister Benjamin Netanyahu was the source of amusement in New York after he was spotted heading to the bathroom with a whopping escort of 20 bodyguards.
  Netanyahu was out for dinner with his wife in the Sherry-Netherland Hotel’s Harry Cipriani restaurant when nature called. As he got up, half of his 40-strong crew of security agents followed him.
  According to a bystander, a few went into the bathroom with him, while „one watched the door and the rest lined up with their arms up to form a human barricade, so nobody could enter the bathroom or even get close.”
  The agents are part of the elite Shin Bet arm of the Israeli Security Agency.
  Bibi declares New York toilet as occupied territory:
  It wasn’t just the toilets that had a wall of men surrounding it. The hotel itself was surrounded by a ring of security personnel and the restaurant was barricaded, giving New York diners a taste of Israel’s infamous security checkpoints.
  „In order to get to the restaurant, you had to walk around the block to a barricaded area, which was manned by security and attack dogs,” a witness said. „Guests were patted down and had to go through metal detectors.”
  The Israeli prime minister is in New York for the annual UN General Assembly Debate. He will also meet with presidential candidates Hillary Clinton and Donald Trump in two separate meetings on Sunday.
  The meetings will be closed to the press and their locations have not been released. Netanyahu will meet with Trump in the morning and Clinton in the afternoon.
  The Times of Israel reports the Trump campaign reached out to Netanyahu first, and that his office then made contact with Clinton, in order to appear neutral.
  Netanyahu also caused security to be stepped-up when he attended the Broadway play ‚Hamilton.’

  20 zbirów z ShinBet czyli połowa z 40 obecnych w hotelu ochroniarzy towarzyszyło B..Satanyahu podczas wizyty w toalecie w NY ,gdzie podczas obrad ONZ spotkał się rano z D.Trumpem a po południu z H.Clinton.

  Polubienie

 5. zydozerca

  źródło: Sott.net, RT 😂😂😂

  Polubienie

 6. zydozerca

  Hope he got food poisoning!
  /komentarz z Sott.net/

  Polubienie

 7. janex

  oj jak ja tego debila słomki nie cierpię.. brrr

  Polubienie

 8. janex

  Damaszek oskarża Izrael: pomagacie terrorystom na południu Syrii
  http://sptnkne.ws/cpU5

  Polubienie

  • janex

   Informacje o śmierci kobiet i dzieci w wyniku nalotów we wschodniej części Aleppo są elementem wojny informacyjnej, której celem jest nastawienie całego świata przeciwko armii syryjskiej i jej sojusznikom – poinformowali w sobotę RIA Novosti syryjscy powstańcy.
   http://sptnkne.ws/cpNP

   Polubienie

 9. janex

  Ja się tak od dłuższego czasu zastanawiam czy to nie żyd,przecież nie jest (chyba) upośledzony umysłowo aby takie durnoty gojom wypisywać, on robi sobie jaja z gojów zwyczajnie bezczelnie drze łacha z polaków.

  Sendecki
  http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/133954,ah-andrzej-hadacz-narodziny-marki-politycznej

  Polubienie

 10. Słomka i Miernik na Majdanie

  Polubienie

  • Słowianin

   Właściwie to nie ma się co dziwić .Wtedy każda kreatura promajdaniarska woziła tam swoją śmierdzącą syjonistyczną dupę zaczynając od pejsa Buzka z płomienną wypowiedzią poprzez zapijaczoną gębę filipińczyka , a kończąc na Słomkach .

   Polubienie

 11. maryjanek

  Odwracanie uwagi od tematów zastępczych
  Wszystko w Polsce jest tematem zastępczym.
  http://chart.neon24.pl/post/133960,odwracanie-uwagi-od-tematow-zastepczych

  Polubienie

 12. janex

  ciekawe jest że jedne wpisy tu wchodzą a inne nie?
  Choć system potwierdza wysłanie a następne wysłanie tego samego daje komunikat „duplikat” czyli że istnieje a nie przepadło.

  Polubienie

  • Nie będzie to dla Pana pocieszeniem, ale mnie przytrafia się dokładnie to samo. Ja m mam możliwość obejścia tego dziwnego mechanizmu. Wpisuję w komentarzu kilka liter alfabetu, a potem w edycji poprawiam wstawiając właściwy komentarz.
   Nie wiem, dlaczego tak się dzieje. Czy zawodzi technika, czy ujawniają się duchy syjonizmu?

   Polubienie

   • Słowianin

    U mnie wczoraj taka sama sytuacja . Za groma wysłać komentarz . Ukazuje sie duplikat wiadomości . Można to obejść ; poszatkować tekst na mniejszy.

    Polubienie

   • AP

    Wszystko jest na podgladzie ,czuwaja nad tym rozni ludzie.
    Bywa,ze i wsrod wrogow sa przyjaciele, a faryzejstwa natlok .

    Polubienie

 13. W kwestii żałosnych, ohydnych, obrzydliwych prowokacji oficjalnych czynników polskich wobec Rosji należy poruszyć sprawę sprostytuowanego środowiska artystycznego, piosenkarzy (Enej, OSTR, Maleńczuk,..) czy aktorów.

  Miałem ostatnio niestety dużą nieprzyjemność oglądać niezwykle odrażającego, świeżo wyprodukowanego, propagandowego gniota nadawanego przez publiczna za przeproszeniem TV, pt. „Komisja Morderstw – Zona 209”.

  Polubione przez 1 osoba

  • To g-wno przeszło bez echa, i dobrze, nie chcę przysparzać temu szambu rozgłosu, chodzi mi raczej o bojkot wszelkich kanalii, które przyczyniły się do powstania tego wątpliwego „dzieła” – aktorów, scenarzystów, producentów,.. Bojkotujmy ich spektakle, filmy i wszelką działalność – bo tylko taki język te szuje rozumieją.

   Polubienie

  • Dawno nie widziałem czegoś tak napastliwego wobec Rosjan, gdzie pryszczaty siuśmajtek z ekipy wielkich śledczych dramatycznie stwierdza o Rosjanach, ups, tzn. „ruskich” (oczywiście mała literą w napisach): „Oni nie wierzą w Boga!”.

   Polubienie

  • Ale niegodziwość „ruskich” to nie tylko czasy obecne, w scenariuszu to również przeszłość, gdy te ruskie zwierzęta, bestialsko mordują bezlitośnie swoich współbraci, żeby ukryć swoje niecne machinacje wobec moralnych, wspaniałych, otoczonych aureolą świętości Amerykanów.

   Prawie każdy dialog, prawie każda scena ma pokazywać, że „ruscy” to podludzie. Po ang. nazywa się to „character assasination” i arsenale działań bandytów NATOwskich stosujących metody rodem z Tavistock jest stosowane by przygotować grunt pod fizyczną eliminację przeciwnika (targetu), tak by opinia publiczna się nie oburzała, gdy do tego dojdzie.

   Piszę o tym, bo dawno tak jawnie wrogiej wobec Rosjan produkcji reżimowa TV nie pokazywała.

   Polubienie

   • Słowianin

    Panie pokój na Ziemi to pan jeszcze ogląda to kurestwo pod nazwą publiczna TV , a raczej kurwo-syjonistyczne ścierwo . Włącz sobie Rydzola tam dokładnie takie samo gówno zobaczysz . Pan Pokój na Ziemi odkrył i ponjuchał żydowskie ścierwo i udaje mocno zdeprymowanego . Dobre i to jak ktoś od Rydzola trochę mądrzeje .

    Polubienie

   • Odpowiedzią właściwą jest bojkot wobec tych, którzy do tego rękę przykładają – np. aktorów. I głośno, publicznie mówić za co.

    Polubienie

   • Poza tym trzeba pokazywać jak ohydnymi metodami się posługują, w tym przypadku to wyjątkowo obrzydliwe.

    Polubienie

 14. Zróbcie coś z tym debilnym system komentarzy bo ten o „zonie 209” musiałem kawałkować i wklejać przez godzinę zamiast 1 minutę.

  Niech ten beznadziejny system przynajmniej informuje z jakiego powodu odrzuca komentarz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

  • Słowianin

   Co pan tak fikasz .Poczytaj pan wyżej pan Darek wytłumaczył dlaczego tak się robi . Wczoraj cały dzień też nic nie mogłem wysłać i proszę WPS nie obrażać . Nie jest pan u siebie wśród radiomaryjnych i tu nikogo się jadem nie opluwa .

   Polubienie

 15. Słowianin

  Całe to środowisko aktorów a szerzej artystów to jest klasyczny przykład 100% kurew dających dupy tym , którzy akurat rządzą . Rządził PRL dawali dupy PRL w zamian za wygodne życie i super role . Rządzi od 89 roku Szechterowszczyzna dają tłuste dupy pejsom .
  Najpierw grać przez tyle lat w PRLowskich filmach zahaczyć nawet o Klossa , aby po 89 robić w parcharni za Selmana . Po co więcej pisać lepiej posłuchać stary utwór Kazika . Kurwy groziły mu sądem , ale żaden go nie pozwał . Prawda w oczy kole każdą polityczną dziwkę ;

  Polubienie

  • Słowianin

   Nie wykluczam , że ten cały Kazik robił wiele lat temu za takiego przebierańca Jabłonowskiego tylko , że w środowisku artystów , bo najpierw Englert mocno zaczął fikać po tym teledysku , a potem nagle Kazikowi odpuścił . Dziwne prawda? .

   Polubienie

 16. kempes

  obawiam sie jednak przede wszystkim ze poseł słomka – to człowiek mogacy miec cos z głowa. te dziwne hucpy – i wystapienia. a zakrzenski to dla mnie był dobry w klosie i w czarnych chmurach. a tak to.. noo moze jeszcze – nad niemnem. ale z tym piłsudskim to juz – było nieciekawie. delikatnie mówiac.

  Polubienie

  • Słowianin

   Zgadza się . Tylko chciałem zauważyć jak łatwo się szybko można przepoczwarzyć . Kloss Mikulski wielki agent bohater za Wiesława w III żydoRP już tylko prowadzący pejsate koło fortuny , cóż awans , ale jak to się mówi kasa misiu kasa .

   Polubienie

 17. Słowianin

  Coś mi tu zaczyna brzydko pachnieć wśród parchaczy . Dziś rano parchate służby III żydoRP miały ująć Rosjanina , który bawił się dronem obok siedziby premiera , Knesejmu itp . Czyżby ten Rosjanin był aż tak głupi i wyczyniał takie fanaberie . Śmierdzi mi tu coś kolejną prowokacją parcharni w stosunku do Rosji .

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s