„Ojciec Chrzestny” – licencja duży USrael, produkcja IIIżydo-RP

Znalezione obrazy dla zapytania III RP J.KaczyńskiegoAkcja filmu toczy się w Żydolandii nad Wisłą. W roli tytułowej, a zresztą sami Państwo zobaczą.

Zapraszamy

 

Reklamy

27 Komentarzy

Filed under Polityka

27 responses to “„Ojciec Chrzestny” – licencja duży USrael, produkcja IIIżydo-RP

  • HKW

   Powiesić ich na tych loczkach !

   Polubienie

   • Słowianin

    Żeby była jasność tak pięknie spiewają w Polsce . Przygotowania do Judeopolonii idą pełną parą . Piękny umiłowany kraj dla parchów dodatkowo w którym mieszka tam ze 35 mln idiotów .Reszta 3 mln to faktycznie ludzie mądrzy , ale to za mało niestety .

    Polubienie

 1. Kaczor,to wrog Narodu Polskiego. Ciekawe,czy jak chca skorzystac z
  W.C,to tez musza dostac zgode.Kaczor,to zdolny aktor,mowi to,co
  naiwni/latwowierni chca uslyszec.Nie moge sie doczekac,kiedy to cos
  zginie ze sceny politycznej.
  Nie ma co sie dziwic,braci Polska,i Polacy dostali w prywatnym testamencie,od innych braci. Slow brak, do czego to doszlo, Polacy-
  Slowianie sa obywatelami drugiej,ba trzeciej klasy w swojej Ojczyznie.

  Polubione przez 1 osoba

 2. Słowianin

  Parchallandia ogłosiła rok 2017 rokiem Selmana w Białymstoku . Mówiłem , że to żydowskie miasteczko .

  Polubienie

 3. Słowianin

  Na razie tyle materiałów na temat capo di tutti

  Polubienie

 4. zydozerca

  cwelebryci -żydowska nadreprezentacja : /wg onet.pl komentarze/
  Hoffman ,Falk,Munk,Dejczer,Szulkin,Falk,Has,Bajon,Slesicki, Polanski, Ber ,Rybkowski,Nasfeter, Kieslowski ,Lipinska ,Passendorfer ,Ford,,Morgenstern,Holland i jej siostra Lazarkiewicz,Borys-Damiecka,Kasia Adamik,Bromski,Kwiecinski. Jedyny Polak to Bogdan Poreba.Wsrod aktorow i tzw. celebrytow to samo !!!!

  dlatego „Wołyń ” W.Smarzowskiego okrzyknięty arcydziełem nie dostał nagród na festiwalu żydowskich prostytut w Gdyni pod patronatem PiS=żydowsko-ukraińskich ciot

  Kondrat,Kobiela,Ross,Rudzki,Jadwiga Chojnacka(Linde),Ryszarda Hanin (Hahn),Emilia Krakowska,Zofia Merle,Krystyna Feldman,Opania,Kobuszewski,Zborowski,Kowalewski ,Grzegorz Damiecki,Maja Hirsz,Anna Mucha,Przemyslaw Cyprianski,Katarzyna Skrzynecka,Katarzyna Bujakiewicz,Tadeusz Drozda,Jan Prochyra,Wladyslaw Kowalski,Krzysztof Kolberger,Andrzej Blumenfeld,Stanislaw Igar,Wladyslaw Schejbal(przyjaciel Polanskiego) i jego syn Jerzy oraz corka Magda Schejbal,Teresa Marczewska ,(i jej dwaj synowie ,jeden gra w „Na dobre i na zle”),Radoslaw Krzyzowski, Zofia Saretok,Malgorzata Pieczynska,Grazyna Zielinska,Zofia Czerwinska,Agnieszka Dygant,Krzysztof Gosztyla…..Miejsca juz nie ma … a to początek

  Polubione przez 1 osoba

 5. Z tego filmiku widać że straszydło siedzi jak ciula koło ula i tylko zajmuję siedzenie żeby widać było że jakiś tam płemieł jest. Ze wszystkim latają do wodza, szczerze to na jej miejscu nie chciałbym być tak przedmiotowo traktowany, chwila moment i mnie tam nie ma. Ale są ludzie co im takie traktowanie pasuje i przy okazji nie muszą nic robić i myśleć, wszystko zrobi za nich wódz, idealne marionetki.

  Polubienie

 6. Słowianin

  Tym filmikiem to się jednak mocno rozczarowałem . Liczyłem na to , że przynajmniej kilku włazidupów z tej całej chmary jednak zrobi Kalksteinowi w knesejmie loda takiego pięknego z dodatkiem USmańskiej śmietany . W zamian za tą przyjemność Kalkstein mógłby załatwić jakąś fuchę w spółkach skarbu państwa dla córeczek i synków owsików Kalksteina ewentualnie aptekarz jest zawieszony w MON , więc kto by tego loda zrobił najbardziej super to wlazły ma miejsce aptekarza do robienia cacao i kawy Tchibo Singerowi . Pomarzyć można a i było by co oglądać , bo ja znam tylko przepis na lody , które robiła mi żona a były pyszne , ale to było w młodości jak lody lubiłem , gdy człowiek stary to i lodów się odechciewa niestety .

  Polubienie

  • Słowianin

   Kalkstein pomimo , że już stary dziad to takich lodów chyba w życiu nie miał i mógłby posmakować jak takie lody są pyszne zwłaszcza robione przez szabesgojstwo .

   Polubienie

 7. Słowianin

  Trump przegrywa z kretesem wczorajszą debatę z diablicą . NYT amerykańska parcharnia już od tygodnia opluwa Trumpa . W najbliższych dniach spodziewam się dużego skoku dla diablicy , a moja wygrana coraz bliżej do zgarnięcia w listopadzie .
  2000 Euro X 1.30 kurs na diablicę = nie dużo , ale parę złotych na parcharni usraelskiej zarobię .
  Decyzja o wygraniu przez diablicę zapadła już dawno . Te debaty , sondaże , kampania wyborcza robią to parchy dla amerykańskich kretynów . Zresztą nasze wybory są identyczne z ta różnicą , że parchy organizują je dla głupich Polaków .

  Polubienie

 8. Ad;Slowianin
  Moze,sam woli lizac”LODY”,stad te braki w uzebieniu :>)))

  Polubienie

 9. AP

  To tylko na tyle was stac – robicie za klaunow ?
  Za czyje to pieniadze ?
  Czego do tej pory dokonaliscie BY POLSKA BYLA WOLNA i SUWERENNA ???

  Polubienie

  • Słowianin

   Napisz co ty zrobiłeś , aby Polska była Polską pierdzący na Florydzie w wyrko mjr Pyrycie i drużyno Egona Olsena oprócz przeszkadzania i opluwania ludzi , którzy walczą z systemem jak prezes WPS . Pierdz dalej po zjedzeniu masła orzechowego i daj już spokój .

   Polubienie

 10. zydozerca

  do natychmiastowej dymisji cwele żydowskie z PiS :
  duda,waszczykowski,macierewicz,morawiecki,szyszko,radziwiłł,tchórzewski…

  Polubienie

 11. zydozerca

  Michał Wałach
  Mocne plecy Michnika
  Data publikacji: 2016-06-15 07:00 pch.24
  MYŚL
  Chociaż konsekwentny spadek sprzedaży „Gazety Wyborczej” cieszy środowiska prawicowe i patriotyczne, to pochopnym byłoby wyciąganie z tej tendencji zbyt daleko idących wniosków. Medialne imperium stojące za lewicowo-liberalnym dziennikiem jest na tyle potężne, że jak dotąd wichury demokratycznych elekcji nie zachwiały jego stabilności.

  Nawet gdy korporacyjne saldo jest chwilowo na minusie, sytuację ratują poczytne czasopisma „niepolityczne” oraz aktywność w sektorze kinowym, wydawniczym, radiowym oraz internetowym. Agora obraca miliardami złotych, jest notowana na giełdzie, zatrudnia tak wielu ludzi, że obecność na antyrządowych manifestacjach pracowników tylko tej spółki gwarantowałaby im ogromny sukces frekwencyjny. Naprawdę jest czego bronić przed „dobrą zmianą”!

  Chociaż nowa ekipa rządząca wstrzymała strumień pieniędzy płynących do Agory za sprawą reklam wykupywanych przez państwowe firmy w czasach postępowych rządów PO-PSL, to potężne konsorcjum nie musi czuć się zagrożone. Prywatni reklamodawcy wciąż kierują swoją uwagę w kierunku wydawcy „Gazety Wyborczej”, w którego rękach są również inne tytuły, niezwykle dochodowa sieć kin Helios i o wiele, wiele więcej!

  W roku 2015 spółka odnotowała zysk netto w wysokości 15,3 miliona złotych, a przychody grupy wyniosły w ubiegłym roku miliard 189 milionów złotych (wzrost o prawie 8 proc. w stosunku do roku 2014). Chociaż doniesienia z pierwszych miesięcy roku 2016 są dla konsorcjum mniej optymistyczne, to światełkiem w tunelu jest pewien potężny inwestor zza oceanu-G.Soros.
  Ogromny udział w sukcesie finansowym Agory mają kina Helios. W ubiegłym roku sprzedały one ponad 9 milionów biletów, co oznacza wzrost o ponad 13 proc. W rękach firmy jest blisko 40 kin w całym kraju. To ponad 200 ekranów, w których filmy może oglądać jednocześnie ponad 40 tys. Polaków. Planowane są dalsze inwestycje.
  Blisko 26 milionów złotych przychodu dała w 2015 roku Agorze koprodukcja i dystrybucja trzeciej części filmu „Wiedźmin: Dziki Gon”. Łącznie filmy i książki przyniosły firmie w 2015 roku przychód rzędu 345 milionów złotych, co oznacza wzrost o 22 proc. Firma była również współwydawcą gry komputerowej opartej na bazie powieści Andrzeja Sapkowskiego. Czy grając w najpopularniejszą grę wyprodukowaną w Polsce zdawałeś sobie sprawę, że wspierasz Adama Michnika?
  pink panther,salon24.pl
  Zupełnie nowa firma Next Film będąca własnością firmy Helios SA, będącej od 2010 r. w rękach Agora SA.zdążyła od roku 2013 zorganizować dystrybucję 22 filmów (do końca roku 2016), z tego 15 filmów finansowanych przez Państwowy Instytut Sztuki Filmowej.

  Polubienie

 12. woytas

  Trzeba być wyjątkowo zacietrzewona kreaturą i syjonistycznym kameleonem by w przedstawianiu swoich poglądów i próbie kreowania ich u innych podpierać się żydowską propagandą wytworzona na potrzeby oglupiania gojow przez naTemat szlachcica jerozolimskiego Tomasza Foxa

  Polubienie

 13. zydozerca

  c,d,
  Gorzej wygląda działalność korporacji w segmencie gazet. Dotyczy to również, a może przede wszystkim, sztandarowego produktu Agory – „Gazety Wyborczej”. Jednak mimo spadków firma zanotowała w ubiegłym roku w tym segmencie przychody rzędu 300 milionów złotych
  generowane m.in. przez radiostacje, w tym TOK FM. Inne stacje Agory to Radio ROCK, Złote Przeboje, Radio Pogoda oraz internetowa Tuba FM i powiązany z nią portal muzyczny. Rozgłośni lokalnych Agora ma wiele więcej.
  Zyskowna jest także działalność konsorcjum na rynku reklamy w internecie, a Agora rozpoczyna ofensywę w branży telewizyjnej (Stopklatka TV). Firma wydaje darmowe gazetki rozdawane na ulicach polskich miast (dziennik i tygodniki), produkuje seriale, posiada też poczytne portale i drukarnie.
  Przedwczesne jest więc wieszczenie upadku imperium stojącego za „Gazetą Wyborczą”. Problemy ze sprzedażą papierowej wersji dziennika spółka może nadrabiać działalnością na innych polach, gdzie propagowanie liberalnej wizji świata jest banalnie łatwe. Wszak oprócz tracącej fanów „Gazety Wyborczej” spółka wydaje tytuły: „Logo”, „Avanti”, „Cztery Kąty” i „Kuchnia”. Do tego dochodzą liczne plotkarskie tytuły prasy „kolorowej”.
  Ale klangor organizowany po triumfie PiS wynika również ze strachu przed utratą dotychczasowej pozycji.
  Historia uczy bowiem, że imperia upadają – i nie mowa tutaj wyłącznie o organizmach państwowych. Upadały wszak fortuny, wpływowe rody spadały do roli podrzędnych, a od monopolistów odpływali klienci.

  Taki los może spotkać również Agorę, jeśli Polacy zaczną coraz dalej odchodzić od jej „wartości”. Na razie na to się nie zanosi, gdyż filmy w kinach oglądają wszyscy – i „lewacy” i „prawacy”. I tak gorący patriota czy głęboko wierzący katolik chcąc spędzić wolny czas na kinowej rozrywce nabijać będzie sakwę wydawcy „Gazety Wyborczej” za każdym razem, gdy odwiedzi Heliosa, kupi kolorowy magazyn, czy włączy jedną z pozoru nieupolitycznionych stacji radiowych.
  Władcy imperium patrzą jednak daleko w przód i próbują ubiec ewentualne procesy mogące osłabić ich stan posiadania. Zagraniczne wsparcie Agory w postaci inwestycji Georga Sorosa wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom i potrzebom. Zanim ono jednak zaistniało potrzebna była powszechna mobilizacja współtwórców, współpracowników, beneficjentów i sympatyków struktury, by pokazać interesownemu finansiście, że z Polski liberalnej można jeszcze parę groszy wydusić. Potrzebny był KOD i potężna nagonka na nowy rząd.
  Wiele jest bowiem do stracenia i wciąż jest czego bronić.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s