Po co Żydolandii nad Wisłą Ministerstwo Obrony?

14355557_969761419820182_4758950123797271774_n

Jeśli:

Ukraińcy dokonują inspekcji Wojska Polskiego

22 września 2016 

Jak informuje Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych, do Polski przybyli ukraińscy wojskowi celem dokonania inspekcji polskich jednostek wojskowych na południowym wschodzie kraju.

Ukraiński zespół weryfikacyjny, kierowany przez ppłk Aleksandra Zawiriuchę, prowadzi inspekcję rejonu wskazanego oraz wizytę oceniającą w 21 Brygadzie Strzelców Podhalańskich, zgodnie z zapisami Dokumentu Wiedeńskiego 2011.

Zespół weryfikacyjny sprawdzi aktywność jednostek wojskowych w południowo-wschodnim rejonie Polski oraz przeprowadzi wizytę w sztabie 21 BSP, 1 batalionie strzelców podhalańskich w Rzeszowie, 14 dywizjonie artylerii samobieżnej i 21 dywizjonie artylerii przeciwlotniczej w Jarosławiu oraz 1 batalionie czołgów w Zurawicy.

Szefem polskiego zespołu towarzyszącego jest płk rez. Zbigniew Pluskota z Oddziału Kontroli Rozbrojenia Departamentu Polityki Bezpieczeństwa Międzynarodowego MON. Dowództwo Generalne RSZ reprezentuje płk Piotr Cieślik, Szef Oddziału Współpracy Międzynarodowej.

Za: http://dgrsz.mon.gov.pl/aktualnosci/artykul/najnowsze/2016-09-22-ukrainska-inspekcja-w-poludniowo-wschodnich-jednostkach-wojskowych/

img_20160922_102350_edit

za: http://xportal.pl/?p=26890

Reklamy

36 Komentarzy

Filed under Polityka

36 responses to “Po co Żydolandii nad Wisłą Ministerstwo Obrony?

  • Dariusz Benedykt Ciesielski
   27 wrzesień 2015 ·

   Banderowcy i żydzi.
   Przeinaczają i komentują w „świetle” talmudu słowa rosyjskiego ambasadora.
   Czy rzeczywiście powiedział, że Polska wywołała wojnę?
   Czy może raczej wskazał, że polityka w Polsce była, pomimo doniesień wywiadu, krótkowzroczna. Masońskie rządy wchodziły w nierokujące sojusze. Bagatelizowały doniesienia o powstawaniu niemieckiej samostijnej banderowskiej Ukrainy, bagatelizowały doniesienia o wrogiej polityce Niemiec.
   Za tę proniemiecką i antypolską politykę podziękował Piłsudskiemu w roku 1935 Adolf Hitler.

   To samo niemieckie stanowisko w sprawie banderowsko-żydowskich rządów na Ukrainie, imigrantów i fałszywego, zgubnego geopolitycznego zorientowania prezentują okupacyjne rządy i media w Polsce obecnej.

   Niewielu zrozumie dzisiaj postawę Zakrzewskiego, jak niewielu rozumiało postawę Piaseckiego, czy Doboszyńskiego po 1945 roku, a to jest takie proste.
   Interes polski nie idzie w parze z żydowskim. Zwykle są przeciwstawne. Dlatego, nie powinni słuchać podszeptów Zachodu Polacy, ani inni Słowianie.

   Dla tych Polaków, Rosjan i innych, którzy odrobinę się polityce przyglądają kuriozalne jest to, że A. Rotfeld reprezentuje Polaków pierw jako minister spraw zagranicznych, a teraz jako przewodniczący Polsko-Rosyjskiej Rady ds. Trudnych.
   Ciekawi mnie czy ta nie-reprezentatywność jest w wystarczającym stopniu zauważalna. Gdzie te czasy, gdy ministrem spraw zagranicznych był Polak – Roman Dmowski.

   http://wiadomosci.onet.pl/…/zamieszanie-po-slowach-a…/wxmxxz

   i nieco dłuższa wersja:

   i to samo żydowskie kłamstwo po angielsku:

   http://news.yahoo.com/poland-co-responsible-wwii-says-russi…

   Polubione przez 1 osoba

 1. Już do tego doszło, że rezuni dokonują inspekcji resztek, okruchów polskiego wojska i to na terenie który chcą zająć. Widać, że zajmą, bo Juda daje im wory kasy na dozbrojenie, mimo że ich faszystowska armia jest silniejsza.

  Polubienie

 2. Słowianin

  Gdy patrzę na to zdjęcie to aż się dziwię , że dożyłem takiego Benny Hilla w parcharniolandzie . Z jednej strony dzieciak Usmański z drugiej aptekarz , a pośrodku żydek , który w latach 70 organizował głodówki w Kościołach . To jest właśnie elita MON – dziecko , które mógłby się bawić z moją 8 letnią wnuczką w chowanego w parku stoi obok ministra . Parchy oszczędżcie chociaż Dyzmę , przecież on sra w grobie ze śmiechu .

  Polubienie

 3. Słowianin

  Przed chwilą oglądałem CNN . Trump zapowiedział , że w razie wygranej Clinton będzie ja gorąco wspierał we wszystkim co będzie robić jako prezydent USA , cóż nie wystarcza powiedzieć w czasie kampanii , że się kocha Izrael nie wystarczy mieć w rodzinie pejsów to za mało być preziem masońskiego kraju . Trump dostał od parchów amerykańskich przekaz , że nie ma szans na prezydenturę , ma NYT przeciwko sobie i większość parchów amerykańskich . Wyglądał na załamanego po batach jakie dostał podczas pierwszej debaty . Diablica gorą juz może otwierać szampana.

  Polubienie

  • Re: Slowianin…
   CNN to nic innego jak polsko-jezyczna telAvizja dla durnych gojow…I powolywanie sie na te zydowskie „szczekaczki” jest w zasadzie bezpodstawne.
   Pytanie byloby zasadne: „Czy szanowny pan Slowianin ma mozg w CNN I w/g zydowskiej doktryny uprawia zydowska propagande???”
   ============================
   jasiek z Toronto

   http://polskawalczaca.com

   P.S. A tak miedzy nami: jesli wygra (po sfalszowanych wyborach) Hilary Clinton, to III wojna zydowska jest zagwarantowana I wojna cywilna w USA…rowniez…

   Polubienie

   • Słowianin

    Jasiek jasiek co ty bredzisz .
    CNN mam na platformie cyfrowej plus kilka innych informacyjnych kanałów w tym Euronews w 8 językach . Czasami oglądam CNN . Akurat włączyłem CNN i była wypowiedz Trumpa transmitowana cyt ” Jeżeli przegram będę wspierał Hilary Clinton gdy zostanie ona prezydentem” . Wypowiedz tą podchwyciły wszystkie polskojęzyczne szczekaczki i od Polszmatu po tvn i TVP jest powtarzana . Powiedz czemu szukasz dziury w całym? . Wszystkie media trąbią w USA ,że Trump przegrał i też powołam się na CNN . Według sondażu tej stacji Trumpa jako zwycięzcę widzi tylko 27 % oglądających . Powiedz gdzie masz problem ? Zapodaj link do takiej stacji w USA , która pisze coś wręcz odwrotnego i szukaj dziury w całym . Jeżeli o mnie chodzi mam dostęp do CNN oraz do kilku faceboków , które demokratów nie znoszą i tam też jest żałoba , bo przyznają , że Trump przegrał , więc gdzie masz problem? .Kibicujesz Trumpowi twoja sprawa . Osobiście jak pisałem mam to w tyłku kto wygra . Tyle ode mnie i kończę ten temat .

    Polubienie

 4. AP

  I tu sie odslaniasz calkowicie TROLLU polsko jezyczny ,robiac zwatpienie i jednoczesnie agitke !
  Kto tu takiego durnia trzyma i daje jego podpuchy i po-pis-y ???

  Polubienie

  • Słowianin

   Stare dziadygi z Florydy od początku szukacie ze mną zwady .Postawić wam chessburgera plus frytki do tego coca – colę na tej Florydzie plus jeszcze darmowe wejście na Wrestling i striptiz to się może stare kuta… z Florydy uspokoją i nie będą zaczepiać , ani wcinać się między wódkę , a zakąskę . Niedawno pogonił was z WPS prezes nie było was kilka tygodni , ale dziadkom się nudzi i znowu powróciły .
   Przedstawiam takie informacje jakie słyszę w pejsatych mediach w USA . Nie tylko wy znacie angielski dziaduszki z USraela . Pierdzcie dalej w wyrko po spożyciu masła orzechowego i trzymajcie się ode mnie w odległości bardzo dalekiej ponjał mjr pyryt i jego ferajna Olsena .

   Polubienie

   • Słowianin

    Jeszcze jedno : mam w dupie czy wygra pipka syjonistyczna czy syjonistyczny głupi penis , bo oboje służą Izraelowi . Nie na darmo udowodniono ,że Trump kłamał osiem razy i ciągle zmienia zdanie ta kreatura ćwierćmózgowa . Clinton nie lepsza , a kibicuję jej tylko dlatego , że jak pisałem postanowiłem na tym cyrku made in Pejs zarobić na nią stawiając i 2500 PLN czyli 600 euro 10 listopada wypłacę chyba , że będzie dogrywka . Ponjały głupie dziady z Florydy . Popierdżcie w wyrko oddajcie gazy po hamerykańskim żarciu to wam złość przejdzie .

    Polubienie

   • AP

    Kogo sie czepiasz „slowianin” ,duchow ,w dodatku z Florydy ?
    Ty zdrowy na umysle czy troll za kase ???
    Mulisz ten portal prowokacyjnie i nieudolnie az do obrzydzenia .
    Odpier…l sie od porzadnych POLAKOW i zjezdzaj stad w podskokach !

    Polubienie

 5. Słowianin

  Nawet jeżeli wygra Trump to mamy pewną wojnę z Iranem i jego rządzenie nie potrwa nawet roku , bo go parchy wywalą przez impeachment , gdyby polepszył relacje z Putinem w co nie wierzę nawet na 1% .

  Polubienie

 6. zydozerca

  W 8 krajach EU-27 w 2011 r. za średnią płacę netto można kupić ponad 10 tys. kWh energii elektrycznej tj. w Luxemburgu – 14043, Finlandii – 13446, Francji – 12848, Wielkiej Brytanii – 11231, Szwecji – 11185, Holandii – 11317, Austrii – 10748 oraz Belgii – 10434 kWh. W Niemczech 8641 kWh.
  W innych krajach wskaźnik ten kształtował się następująco: Włochy – 7734, Dania – 7197, Irlandia – 7114, Grecja – 6801, Hiszpania – 6537, Słowenia – 5529, Estonia – 5326, Portugalia – 4822, Malta – 4729, Czechy – 4495 oraz Cypr – 4099 kWh.
  Mieszkaniec Polski za średnią płacę netto /pow.3 tys.zł/ mógł w 2011 kupić miesięcznie 3309 kWh energii elektrycznej. Tylko 6 krajów w EU-27 miało ten wskaźnik w 2011 roku niższy tj. Bułgaria – 2174, Rumunia – 2737, Słowacja – 2971, Litwa – 3030, Łotwa – 3167, i Węgry – 3239 kWh.W

  Ceny prądu wzrosną o kilkadziesiąt złotych, spodziewa się tego samo Ministerstwo Energii. Resort w odpowiedzi na interpelację poselską pisał, że ceny energii elektrycznej wzrosną, co jest związane m.in. z kosztami polityki klimatycznej, czy modernizacją polskich elektrowni. Przeciętny rachunek za prąd wzrośnie o około 60 zł miesięcznie.
  Gigantyczna podwyżka opłat. Woda będzie kosztowała słono
  Wprowadzenie w życie nowego Prawa wodnego będzie prowadzić do drastycznego wzros… „Należy oczekiwać, że koszty związane z niezbędną modernizacją całej polskiej energetyki, jak również przewidywany wzrost poziomu PKB spowodują wzrost nominalnych cen energii – tak hurtowych, jak detalicznych” – pisze resort energii.
  To jednak nie jedyne przyczyny wzrostu opłat za prąd. Kolejną jest działanie rządu, który zapowiedział, że chce uzyskać od spółek energetycznych (może chodzić m.in. o PGE, Tauron, Energę czy spółkę Enea) dodatkowe 10 mld złotych.

  Kilka dni temu mówił o tym w Sejmie minister energii Krzysztof Tchórzewski. Szef resortu zapowiedział, że wartość nominalna akcji nadzorowanych przez niego spółek wzrośnie o 50 mld zł. A to oznacza, że spółki zapłacą dodatkowe ok. 10 mld zł podatków.

  STOP ZŁODZIEJSKIM PODWYŻKOM !!!!!!!
  SZYKOWAĆ NOŻE,MŁOTKI, SIEKIERY -ZAKOŃCZYĆ K..EW Z PISu KARIERY!

  Polubione przez 1 osoba

 7. zydozerca

  projekt nowego Prawa wodnego, opracowany przez resort środowiska jeszcze w kwietniu ma wdrożyć do polskiego prawa art. 9 unijnej Ramowej Dyrektywy Wodnej (RDW), który stanowi, że wszyscy korzystający z wody mają za to płacić. Bez implementacji tego artykułu nie będzie się można starać o fundusze unijne np. na infrastrukturę przeciwpowodziową. Opłatami za pobór wody zostaną objęci zarówno rolnicy, energetyka, hodowcy ryb, czy przedsiębiorcy, którzy wykorzystują duże ilości wody do swojej produkcji.

  Krzysztof Brejza ocenił, że przygotowane przez resort środowiska zmiany „uderzą po kieszeniach Polaków”. – Przygotowywana jest podwyżka opłat za korzystanie z wody. Dla mieszkańców będzie oznaczało to wzrost ceny do 20 proc. za wodę, dla przedsiębiorców nawet do 300-400 proc. w zależności od prowadzonej działalności – mówił poseł PO na poniedziałkowej konferencji prasowej.

  Jego zdaniem, planowane podwyżki wynikają z konieczności sfinansowania przez PiS kosztownych obietnic wyborczych. – Jesteśmy zaniepokojeni, że PiS przerzuca koszty swojego nierealnego programu wyborczego na zwykłych Polaków, ponieważ to nie tylko są rachunki opłacane za wodę, za odprowadzanie ścieków, które wzrosną niebawem znacznie, ale to również jest cena podstawowych produktów spożywczych i usług – mówił Brejza.

  Jak zauważył, wyższe opłaty za wodę spowodują wzrost m.in. cen żywności i energii elektrycznej. – Woda jest w każdym zakładzie przemysłowym – od małej przedsiębiorczości po duże koncerny. PiS doprowadza do sytuacji, w której w ciągu najbliższego roku wzrosną ceny wszystkich towarów, za które płacą codziennie Polacy – powiedział poseł Platformy.

  Wyraził przy tym pogląd, że nowa spółka państwowa, Wody Polskie, której powołanie przewiduje nowe Prawo wodne, ma być „agencją dla swoich”. – Powstanie kolejna, nowa agenda zatrudniająca tysiące ludzi – dodał Brejza.

  Była wiceminister ochrony środowiska Dorota Niedziela (PO) powiedziała, że wcześniej w poprzedniej kadencji jej resort wynegocjował niższe opłaty za wodę z przedsiębiorcami. – Nowy projekt to ogromne opłaty dla rolnictwa, to nieopłacalność produkcji spożywczej, nieopłacalność hodowli ryb, wiele problemów – mówiła posłanka PO. Zaapelowała do rządu o podjęcie rozmów z Polakami na temat planowanych podwyżek opłat za wodę.

  Polubienie

 8. julius

  Nie lubię ludzi, którzy kochają Izrael. Kwalifikują się wszyscy do odstrzału ale Trump, jeśli wybory nie będą sfałszowane, zwycięstwo ma prawie pewne.

  Według różnych sondaży opinii publicznej w Stanach Zjednoczonych przeprowadzonych po ostatniej debacie, w których kandydaci spotkali się twarzą w twarz, to zwycięscą zdecydowanie został Donald Trump.
  Autorytatywny „Times” publikuje informacje o 59% głosów dla Trumpa. W badaniu przeprowadzonym przez organizację CNBC, kandydat Partii Republikańskiej był na czele z 61% głosów, kilka innych poważnych publikacji odnotowało również o zwycięstwie Donalda Trumpa, który zebrał 59,5% głosów.
  Tak więc, zwycięstwo Clinton otrzymała tylko wsród widzów CNN, wśród których większość stanowią demokraci. Jednak nawet u tych sojuszników partii można zauważyć niepewność i brak przekonania co do Clinton. Około 40% wyborców, którzy identyfikują się jako Demokraci, przyznałp zwycięstwo Trumpowi.
  Ponadto sondaż CNN był powtarzany przez liberalne media. Należy zauważyć, że tylko 521 respondentów wzięło udział w głosowaniu, to wszystko wskazuje zawodność obrazu, który wyświetlany był w CNN.
  http://katehon.com/news/trump-won-first-debate

  Polubienie

  • Słowianin

   Nie ma się czym podniecać . W niczym Polsce lepiej nie będzie nawet jak Trump won .
   Na dobrą sprawę jakbym słyszał PISdzielca . Gdy oni kolejne wybory przegrywali to przegrywali dlatego , że je sfałszowano i piali bo sfałszowano wybory . Natomiast gdy ostatnie wybory won to przestali piać jak koguty o czwartej rano o sfałszowaniu wyborów . Jako Polak z dziada pradziada twierdzę , że Trump czy Clinton to jedno syjonistyczne gówno i oni oboje mają Polskę w czterech literach , a kto wygra uczciwie czy nieuczciwie zobaczymy za kilka tygodni .

   Polubienie

   • Słowianin

    Jeszcze jedno ile ja słyszałem przekleństw które szły w kierunku Trumpa ze strony republikanów , a zwłaszcza na konwencji wyborczej to uszy się zawijały . Transmitowana była na żywo , no ale to było w CNN a ta stacja to jeden wielki trójkąt bermudzki .

    Polubienie

   • Słowianin

    A ci Republikanie to przebierańcy , których wynajęto wśród amerykańskich alfonsów .

    Polubienie

   • Re: Slowianin.
    Nie interesuje mnie kto wygra wybory w USA, bo doskonale wiem, ze beda one „wygrane”…
    Trump powiedzial: „Jesli zostaniesz ty prezydentem, to bede cie wspieral”…(mozesz liczyc na wsparcie)….- jesli juz…

    Obiektywnie patrzac I sluchajac tej debaty miedzy Trumpem a H. Clinton, to roznica byla az nazbyt widoczna miedzy argumentami Trumpa a glupimi usmieszkami Clintonowej, ktorej publicznie oswiadczyl, ze jest finansowana przez „Wall Street” I bogatych „fundatorow”…oraz wyasygnowania ponad 400 milionow dolarow w gotowce na wykup najemnikow aresztowanych w Iranie…I to wlasnie H.Clinton jest za wszystko odpowiedzialna piastujac urzad przez 26 lat w bialym domu….

    Warto jeszcze raz przesluchac tej debaty, a nie komentarzy…
    =========================
    jasiek z Toronto

    http://polskawalczaca.com

    Polubienie

 9. Słowianin

  Z ciekawości podam jeszcze Der Spiegel , który także ogłasza zwycięstwo Clinton , ale jednocześnie pisze Es ist noch alles offen – czyli wszystko jest jeszcze otwarte lub wszystko jest jeszcze możliwe :
  http://www.spiegel.de/politik/ausland/hillary-clinton-duepiert-donald-trump-5-lehren-aus-dem-tv-duell-a-1114117.html

  Polubienie

 10. julius

  Dla nas Polaków Ariów tak na prawdę nie ma znaczenia kto wygra wybory. Trump jest zwolennikiem pobierania dużego haraczu za tzw. ochronę przez USA w ramach NATO. Duży haracz to duze kwoty na zbrojenia wydawane przez państwa Europy Środkowo Wschodniej w koncernach przede wszystkim amerykańskich. Opinie ekspertów amerykańskich są takie, że USA potrzebują 5 lat na przygotowanie inwazji lądowej na Rosję. 4 lata prezydentury Trumpa to przezbrojenie i lekka rozbudowa ilosciowa i jakościowa armii polskiej i krajów bałtyckich zapewne przeznaczonych do pierwszego uderzenia. Czy również uda się przygotować Finów i Ukraińców. Jeżeli Rosja zneutralizuje a musi te dwa ostatnie kraje to plan się zawali.

  Polubienie

 11. AP

  Znawcy wszystkich i wszystkiego jestescie przesiaknieci papka medialna wszystkich scierwomediow po obu stronach globalistycznych barykad .
  Siejecie smrod i rzygowiny na dobrym portalu,ktory osmieszacie prywatnie lub „z urzedu”.
  Na nic wiecej was nie stac !

  Polubienie

 12. AP

  Malo tego, osmieszacie tym samym nie tylko siebie ale dobre imie POLEK i POLAKOW !!!
  Tak postepuja SLOWIANIE polskiego pochodzenia (???) ,
  to jest wasza kultura i jezyk (?) ,w dodatku trzesac portkami przed zydem,niemcem,ukraincem czy innym plemiencem w kazdym przebraniu przy spotkaniu osobistym stajecie sie malymi „krasnoludkami”,ze spuszczona glowa i swoja niemoca.
  Potraficie tylko drzec morde elektronicznie/medialnie ,chowajac sie za plecami innych i pod nickiem.
  JESTESCIE PRZEBIERANCAMI ROZNEJ MASSCI i KOLOROW !!!
  MIESZANCAMI (tych co was splodzili w roznych sytuacjach zyciowych) !

  Polubienie

 13. Re: AP.
  Panie Pyryt, prosze zejsc z personalnych inwektyw I przestac p…olic zydowskim talmudyzmem z wersja wlasnego patriotyzmu stanu wojenngo…(…)…
  ===========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s