Aj waj, co za wielki mąż ducha wyzionął …

Znalezione obrazy dla zapytania szimon peres, l.kaczyński

Szimon Peres urodził się w Polsce, w Wiszniewie w 1923r. jako Szymon Perski – a więc był Polakiem -?.

 

Czy Żyd kiedykolwiek może być Polakiem, Rosjaninem, Niemcem, …? Oto, co mówił Peres w 2003r.:

„Urodziłem się w małym żydowskim sztetlu, który w ciągu dwóch wojen – pierwszej i drugiej, było pod polską kontrolą – ale pomimo to byli tam Białorusini, Rosjanie. I oni nienawidzili Polaków. Nie mówili ich językiem. Miejsce, w którym się urodziłem, było bardzo małe, całkowicie żydowskie, a my nie żyliśmy ani w Polsce, ani w Rosji. Żyliśmy w Izraelu od dnia moich narodzin, nawet przed emigracją.

Znalezione obrazy dla zapytania szimon peres, l.kaczyński

Odznaczeni „kustosze”, ks.W.Lemański (Lehman), J.Leociak autor książki o getcie

W 2008r. w 65 rocznicę powstania w getcie warszawskim, w obecności prezydenta Izraela, Sz.Peresa – może Perskiego -? -, w Pałacu Prezydenckim, odbyła się uroczystość wręczania odznaczeń. Prezydent L.Kaczyński podkreślił, że przyznał ordery i odznaczenia „kustoszom pamięci” o polskich Żydach – osobom, które „przekazują młodzieży i społeczeństwu wiedzę o Holokauście”. Ludziom tym – mówił prezydent RP – należy się wdzięczność za kultywowanie pamięci o Polsce jako ojczyźnie wielu pokoleń Żydów. Pamięć o polskich Żydach jest bowiem naszą powinnością.

Ma się oczywiście rozumieć, że w żadnym wypadku nie może chodzić o pamięć o żydowskich zbrodniach na Polakach i o ich zawsze antypolskiej działalności.

A oto, co o tej pamięci mówił sam Peres vel Perski w Krakowie w 2010r. – Po co uczyć się historii?

Czy wiedza historyczna o wielu żydowskich zbrodniach na Polakach – we wsi Koniuchy, Naliboki …, ale i w Katyniu, …, itd., a wcześniej o strzelaniu Polakom w plecy choćby w Grodnie, Lwowie, …, o budowaniu łuków triumfalnych dla najeźdźców z IIIRzeszy i ZSRR, …, dzisiaj o wepchnięciu Polski do UE i o zniszczeniu majątku produkcyjnego i o systematycznym ograbianiu RP, pomoże Polakom miłować Żydów? Do miłowania Żydów zachęca żydo-katolicki Kościół przestrzegając, że: antysemityzm jest grzechem, nacjonalizm jest herezją i zaprzeczeniem patriotyzmu.

O przejmowaniu majątku narodowego Polaków – Polaków z Polin – tak Polin, jak to podkreślał niedawno prezydent „Maliniak” z PiS -,  mówił otwarcie sam Peres vel Perski:

Dariusz Kosiur

PS

„Kogo muszą przeprosić Żydzi” – J.R.Nowak

„Żydowska nienawiść do Polski i Polaków”dr Rudolf Jaworek – http://www.bibula.com/?p=35066

 

Reklamy

28 Komentarzy

Filed under Polityka

28 responses to “Aj waj, co za wielki mąż ducha wyzionął …

 1. Słowianin

  Aj waj w Judeopolonii we wszystkich parchatych mediach , bo umarł 93 letni stary żyd wielki przyjaciel Judeopolonii . Bardzo dobra legenda zwłaszcza dla tych od Rydzola i wyborców PIS-dy oraz oglądaczy parchatej Republiki . Oni to kupią . Płacze Juda płacze jego żona , płacze cały Knesejm płaczą wszystkie szabesgoje w Judeopolonii . Flagi do połowy ściągnąć jak po śmierci żyda Mazowieckiego następnie ogłosić dwudniową żałobę niech goje płaczą po śmierci żyda . Kto będzie bardziej beczał tym większa będzie premia na koniec miesiąca od parchatych .
  Uwaga na obrażanie głowy państwa :
  Dziś zapadł wyrok roku pozbawienia wolności dla człowieka , który obrażał prezydenta Komorowskiego nazywając go wariatem na forum . Facet musi przez rok wykonywać roboty społeczne .
  Informacje : parchate żydomedia .

  Polubienie

 2. Aj, waj, a jakie stanowisko dostanie w piekle? Ponoć tam jest komunizm. A czy zbrodniczy syjonizm również? Aj, waj! Jednej kurwy mniej!

  Polubienie

  • Słowianin

   Pójdzie do piekła . Biegun już tam na niego czeka razem z Liz Taylor zafacynowaną judaizmem . Ona im tam będzie tańczyć kankana .

   Polubienie

   • Słowianin

    Jakie stanowisko? : Nadworny kucharz i masażysta lucyfera. Będzie mu codziennie robił pyszne kurczaki z rożna z budek w Judeopolonii pycha jak cholera i karmił jabłkami z Biedronki , ale pyszne .

    Polubienie

   • Słowianin

    Oj długo ten Lucyfer na tych jabłkach i kurczakach nie pożyje . Już mu współczuje.

    Polubienie

 3. Aj waj,Polska to piekny,i bogaty kraj w bogactwa naturalne.
  „Swoich ludzi mamy wszedzie”,”wykupujemy/przejmujemy Mathattan,Wegry,Polske,Rumunie”,oswiadczyl dzis juz
  nieboszczyk.Zastanowic sie nalezy,dlaczego tak skromnie,
  tylko 3 kraje,i jedna dzielnice.Wiemy,ze oczekuja na przyjscie swojego Mesjasza,a stac ma sie to dopiero,jak zapanuja nad
  Swiatem.
  A,po tym ma nastapic calkowite zniewolenie,”gorszego sortu”,
  przez „we the people”,czytaj my ludzie.

  Polubienie

 4. Czas od 1:10: „ktokolwiek był z Żydów, to był zawsze na stanowisku” opowiada polski były więzień obozu

  Polubienie

 5. Warto zwrócić uwagę na nazwisko Niemca przesłuchującego pana A.Kowalczyka (czas od 3:50): Lahman

  Polubienie

 6. Więc zdechł ten sqrvyson….

  Polubienie

 7. Słowianin

  Judeopolonia – program grabieży

  Napisane przez Liga ŚwiataData:Sierpień 04, 2013w:Banksterzy, Fałszywy Kryzys, JudeopoloniaLeave a comment3374 Otwarć
  1. Grabież srebra i złota FON plus cztery miliony dolarów przywiezionych z Londynu do Polski przez gen. Tatara.

  Strata FON – 4 miliony złotych.

  2. „Urwanie łba” 195 wielkich afer dokonanych przez prominentów żydo-komuny (PRL). Dane w/g informacji prasowych lat 80-tych.

  Strata 12 bilionów złotych.

  3. Grabież dobytku 300 rodzin tzw., wrogów ludu z Krakowa oraz wystepujących w mniejszym zakresie na terenie całego kraju wysiedleń w okresie bitwy o handel. Polegało to na wytypowaniu właściciela bogatego domu lub mieszkania. Wtajemniczeni UB-ecy własciciela zabijali lub aresztowali a majątek ich był przechwytywany przez morderców z Bezpieki.

  Straty 1 bilion złotych.

  4. „Urwanie łba” sprawie „wystrzał” (kradzież depozytów, wymuszanie okupu od cinkciarzy). Udziałowcami afery byli pułkownicy i generałowie MSW.

  Straty skarbu państwa – 2 biliony złotych.

  5. Bitwa o handel z lat 1945-1950 pod nadzorem Żyda-Minca. Odebrano wówczas Polakom dorobek całego życia, dorobek wielu pokoleń polskich rodzin.

  Straty astronomiczne – 200 bilionów złotych.

  6. Ograbienie Skarbu panstwa w aferze alkoholowej, przechwycenie i zniszczenie Polskiego monopolu Spirytusowego i Tytoniowego.

  Straty astronomiczne – 50 bilionów złotych.

  7. Ograbienie, okpienie, „wystrychniecie na dudka” półtora miliona Polaków z tytułu przedpłat mieszkaniowych. Bezdomni po 20 latach nie mają ani mieszkań ani pieniędzy.

  Straty astronomiczne 100 bilionów złotych.

  8. Afera nabranych naiwniaków na bezpieczną kasę Grobelnego. Współudział ministra Krzaka.

  Straty – 3 biliony złotych.

  9. Ograbienie 8 milionów emerytów z 40% składek ZUS. Polacy w pocie czoła pracowali za głodowe pensje dla Judeopolonii i w dobrej wierze odkładali ze swego wynagrodzenia 40% dla ZUS. Oszczędności te zostały zagrabione, a obecnie biedne państwo nie posiada funduszy na wypłacenie emerytur.

  Straty 100 bilionów złotych.

  10. Ograbienie Skarbu państwa i Polaków przez tworzenie uprzywilejowanych przedsiębiorstw i fundacji: żydowskie PAX, INKO, LIBELLA, Fundacja Nisenbauma, wszelkie inne Fundacje. Firmy te przez 47 lat nie płaciły i nadal nie płacą ceł i podatków.

  Straty 100 bilionów złotych.

  11. Afera przemytnicza MSW żyda gen. Matejewskiego. 18 tysięcy dukatów plus złoto. Aferze urwano „łeb” a złoto podzielono między mafiosów MSW.

  Straty – 18 tys. dukatów.

  12. Afera MSW gen. Milewskiego (żelazo). Napady, rabunki przemyt złota. Sprawie urwano „łeb” a walory dewizowe podzielono między wtajemniczonych mafiosów MSW.

  Straty 5 bilionów złotych.

  13. Afera FOZZ

  Straty 10 bilionów złotych.

  14. Afera rublowa, transfer z byłego ZSRR.

  Straty skarbu państwa 8 bilionów złotych.

  15. Afera rublowa, transfer z b. NRD.

  Straty Skarbu państwa 12 bilionów złotych.

  16. Afera Art-B w tym zniszczenie Ursusa.

  Straty 20 bilionów złotych.

  17. Afera paszportowa, machloja polskich żydów MSW z angielskimi żydami. Wydmuchanie Państwowej Wytwórni Papierów Wartościowych.

  Straty Skarbu Państwa 16 milionów dolarów (US)

  18. Afera z zakupem śmigłowca Bella. Machloja amerykańskich żydów z polskimi żydami. Za zniszczenie polskiego przemysłu lotniczego, nasi rodzimi targowiczanie pobrali 5 milionów dolarów łapówki. Z tego powodu 70 tysięcy polskich robotników (wysoko wykwalifikowanych) poszło na bruk. Zdolność obronna Polski została obniżona. Zniszczono fabryki przemysłu lotniczego i obronnego, które były wybudowane po 1918 roku z inicjatywy Kwiatkowskiego (COP) i wysiłkiem calego Narodu. Budowa COP-u miała na celu przygotowanie Polski przed agresją Hitlera i Stalina.

  Straty 100 bilionów złotych.

  19. Ograbienie Polaków przez odebranie dzialłek budowlanych, ziemi, lokali handlowych, placów prawowitym właścicielom. Tylko w Warszawie odebrano 20 tysięcy działek, które prawem Chazuka przydzielono oczywiście tylko żydom i masonom. Np., przy ul. Sobieskiego, Nowoursynowskiej, Wolicy i wielu dzielnicach Warszawy i kraju. Przy Al. Wilanowskiej w Warszawie na terenie odebranych bezprawnie działek nomenklatura PZPR wybudowała przepiekne wille o czerwonych dachach. Społeczeństwo Warszawy nazywa ten super ekskluzywny zakątek „Zatoką Czerwonych Świń”. Należy do tego jeszcze dodać, ze Kiszczak i jego kolesie żydowskiego pochodzenia (sama generalicja i pułkownicy), budowali wille siłami żołnierzy poborowych. Budynki te potem sprzedali po spekulacyjnych (przepraszam rynkowych) cenach, na czym zarobili po 100.000 dolarów.

  Straty w skali kraju 10 bilionów złotych.

  20. Pozbawienie Polaków poszkodowanych przez Trzecią Rzeszę Niemiecką odszkodowań za roboty przymusowe i obozy pracy przymusowej w czasach okupacji.

  Straty 500 miliardów Marek zachodnioniemieckich.

  21. Koszty stanu wojennego poniesione przez żydo – generalską mafię w obronie swych mafijnych interesów.

  Straty ekonomiczne 25 miliardów dolarów (US).

  22. Koszty utrzymania mafijnego PRONU przez 10 lat 10 bilionów złotych.

  23. Machloje z przekształceniem 1600 największych fabryk polskich. Odebranie Narodowi i przekazanie obcym. Straty astronomiczne. Jest to powtórka bitwy o handel z czasów żyda Minca w latach 1945-1949.

  Straty 100 bilionów złotych.

  24. Bizantyjska rozrzutność w kancelariach prezydenta i jego dworu. Rozpłynięcie się majątku po byłym PZPR. Około 100 zabytkowych pałaców i ukrytych pieniędzy na różnych kontach przepadło FON.

  Straty 10 bilionów złotych.

  25. Zniszczenie ciężkiego przemysłu zbrojeniowego. Porwanie 6 handlowców w celu wyeliminowania Polski z arabskich rynków zbytu. Pozbawienie Polski taniej ropy z Iraku i eksportu budownictwa.

  Straty z tytulu utraty rynków arabskich – 10 miliardów dolarów.

  26. Rakietowa machloja żydo-polskich generałów z żydo-sowieckimi generałami na zakup od sowietów przestarzałych rakiet na wyposażenie Wojska Polskiego. Fakty te opisywal i wyliczył straty płk. Rajski („Nowy Świat” z 11.03.1992). Polska zapłaciła za złom rakiet.

  Strata 60 miliardów dolarów.

  27. Grabież 6 ton zlota plus monety o wartości numizmatycznej, znalezione zostały w 1982 roku w Lubiążu na Dolnym Śląsku. Poszukiwań dokonali saperzy WP oraz lotnictwo LWP za cenę ogromnych kosztów. Znaleziony skarb został przekazany do żydowskiego banku „Złoty Cielec” – jako wlasność „Sanchedrynu” (Tajny Rząd Żydowski). Monetami srebrnymi i złotymi podzielili się wtajemniczeni mafiosi wybranego narodu „cyklistów”: Jaruzelski, Poradko, Kiszczak, Baranski, oficerowie SB: Siorek, Liwski i Zbigniew Dzięgielewski, gen. Bula. Resztki tego złota w ilości 2 kg odkryła przypadkowo służba porządkowa w piwnicach Belwederu, które zapomniał gen. Jaruzelski. Ciekawe? Który to Rasputin ukrył złoto? Fakty te opisał „Wprost” z 7.06.1993. Wojskowa Prokuratura w Warszawie na podstawie prawa Talmudu urwała „łeb” sprawie.

  Straty skarbu państwa – 6 ton złota plus monety złote i srebrne.

  28. Na koszta kampanii wyborczej w wyborach 27 października 1991 roku – Komitety Wyborcze (te wtajemniczone) pobrały pożyczki w NBP w wysokości 6 bilionów złotych. Pieniędzy tych nie zwrócono do banków do dnia dzisiejszego. Na interpelacje poselska w tej sprawie Salcia Waltz wykręciła się tajemnicą bankową. Według Salci Waltz Polski Naród nie może dowiedzieć się prawdy o tym, jak jest okradany. Właśnie za te ukradzione Polakom pieniądze oplakatowano rabinami calą Polskę. Za te pieniądze wybraliśmy 70% „Knesetu” (parlament Izraela), a nie polski Sejm.
  29. Afera Gawronika, który do spółki z plk. Grzybowskim z Wojsk Ochrony Pogranicza, w noc sylwestrową 1988/89 rękami żołnierzy poborowych pobudowali 80 kantorów wymiany walut na granicach PRL. Wszystkie zezwolenia Gawronik załatwił o godz. 24 w nocy. Polski Kowalski na taką decyzję administracyjną czekałby miesiące a nawet całe lata. Afera Gawronika mogła być zrealizowana, bo była wykonywana w interesie „Złotego Cielca” i do Spółki z ówczesnym ministrem finansów, który uprzedził Gawronika o wprowadzeniu wolnej wymiany walut.

  Łącznie afery Gawronika Art-B, Ursus, kantory przekraczają sumę 5 bilionów złotych.

  30. Afera dewizowa biznesmena z żelaza. Kazimierz Janosz do spółki z I Departamentem MSW przywiózł z przemytu 200 kg złota. Złoto to rozplynęło się w depozycie MSW. Zapytajcie Milczanowskiego jakie to krasnoludki ukradły omawiane złoto.

  Strata skarbu państwa wynosi – 200 kg złota.

  31. Afera pomocy dla bezrobotnych?

  Polska otrzymała rzekoma pomoc dla bezrobotnych z banku „Złoty Cielec” w wysokości 100 milionów dolarów na lichwiarskie procenty. Z tej sumy aż 30 milionów (USD) wyplacono doradcom zachodnim. Polscy bezrobotni z tych pieniędzy nie otrzymali ani centa. Właśnie za pieniądze dla bezrobotnych bawią się zagraniczni doradcy w hotelu „Mariot”. Miesięcznie ich wynagrodzenie wynosi 40 tys., dolarów. Fakty te omówił w „Listach o gospodarce” red. Bober w styczniu 1994 roku.

  Straty Skarbu Państwa wynoszą 100 milionów USD kredytu plus odsetki (lichwa) = 100 milionów USD.

  32. Afera banku śląskiego. Dwaj żydzi Kowalec i Borowski rąbneli z banku śląskiego 10 bilionów złotych. Nie podlegają sądowej odpowiedzialności, ponieważ jako wybrańcy narodu są wyjęci spod polskigo prawa. Podlegają pod prawo Mojżeszowe. Straty Skarbu Państwa – 10 bilionów złotych.

  Razem straty Skarbu Państwa wynoszą:

  – 954 bilionów złotych,

  – 6 ton 200 kg złota,

  – 18 tysięcy dukatów,

  – 500 miliardów DM,

  – 95 miliardów 20 milionów US Dolarów

  do tego bilansu należałoby doliczyć nigdy nie wypłacone wielomiliardowe odszkodowania za agresje, zniszczenia wojenne, ludobójstwa od Niemiec, Rosji, Izraela, (żydostwo masowo brało udział po stronie hitlerowskich Niemiec i żydobolszewickiej sowieckiej Rosji w rzeziach ludobójczych dokonywanych na Polakach, a po wojnie w stalinowskim aparacie terroru)

  Oblicza się, że straty Polski w wyniku niemieckiej agresji 1939 – 1945, wynosiły około 500 mld USD (można przyjąć, że przejęte przez ZSRR polskie ziemie z istniejącym na nich majątkiem stanowią stratę porównywalną), odszkodowania za zdradę i złamanie umów i paktów od USA i Angii, oraz za zdradliwe oddanie Polski w niewole Stalinowi i 45 lat żydokomunizmu.

  W wyniku akcesji do UE Polska straciła (wg. różnych źródeł) od 600 mld USD do 2 bln USD. W wyniku akcesji do UE i spłat długów Polska w latach 2004-2006, ponosi straty w wysokości ok. 80 mld USD rocznie.

  W tym strasznym rejestrze pogrzebana jest przyczyna polskiego kryzysu i luka w budżecie państwa.

  Wartość zagrabionych walorów dewizowych przekracza dwukrotnie roczny budżet państwa.

  Gdyby rząd Polski powołał specjalne organa w tej sprawie i odzyskał zagrabione fundusze, to Polska stałaby się najbogatszym krajem świata – mlekiem i miodem płynącym. (przy jednoczesnym zreformowaniu systemu monetarnego likwidującego całkowicie żydowską lichwę). Niestety! Żydzi są wszędzie, sędziowie, prokuratorzy, prawnicy, politycy urywają łeb lub nie wszczynają śledztwa w każdej sprawie, gdzie sprawcami są żydzi, bo prawo talmudu jest nadrzędnym prawem nad polskim prawem tubylczym.

  Polubienie

 8. AP

  Teraz dopisz jak temu przeciwdzialac.
  I oczywiscie stan na czele POLAKOW w OBRONIE SUWERENNOSCI i NIEPODLEGLOSCI .
  Jestes mlody, silny ,odwazysz sie ???
  POTRAFISZ ZORGANIZOWAC POLSKI RUCH NARODOWY ,ZJEDNOCZYSZ WSZYSTKICH POLAKOW ???
  Pisac i mowic to za malo ,tym wrogow nie zwyciezysz.

  Polubienie

  • Słowianin

   Majorze Pyryt ze mnie taki młodzieniec jak z pana generał . Parchy mnie wypędziły w latach 90 z Polski ( straciłem pracę z dnia na dzień jak mln Polaków ) . Wróciłem do Polski bo tu chcę umrzeć no i mam tu ukochaną wnuczkę . Ponjał mjr Pyryt i zakopmy ten topór wojenny . Jedynie co mogę zrobić to wpłacać parę groszy na WPS i tu popisać . Mi wystarczy dać w pysk PISowcowi jak wypiję kilka piw . Niech walczą młodzi tylko , że oni wolą robić loda żydom za parę złoty niż walczyć za swój ukochany kraj .

   Polubienie

   • AP

    „Slowianin” z rodu mieszanego jak spotkasz mjr.Pyryta w Polsce to moze ustalicie razem jak mlodych Polakow i troche starszych nawrocic ze zlych drog,ustalicie wszyscy o wolnej Polsce myslacy (przy tym zakopywaniu topora wojennego,co podpowiadasz) jak i czym zwyciezac a nie walczyc tylko komputerem i paplaniem , jedna i ta sama sieczke krecac prawie juz cwierc wieku.
    Moze chociaz jedna mycka w Polsce z glowy spadnie obojetnie czy to bedzie czarna czy czerwona koscielna.
    Zgadzasz sie na taka pomoc dla bladzacych SLOWIANINIE i tobie podobni ?
    Mierzycie sily na zamiary ???
    Moze w tym pomoze tez WPS (pierwszy i drugi za sciana).
    Zakrzyknijcie jak Gierek :
    POMOZECIE ?
    I to nie tak jak Piskorskiemu.
    Powodzenia wszelakiego !

    Polubienie

 9. Slyszeliscie Polacy-Slowianie.’Ojciec chrzestny”,ze swaja armia przepchali ustawke,o wysprzedazy POLSKIEJ ZIEMI,bez ograniczen
  dla K.K,i Zwiazkow wyznaniowych,czytaj (gmin zydowskich).
  „Po co Polakom zaklady pracy,beda zyc z pracy rak swoich”,
  oswiadczenie niejakiego Lewandowskiego,pochodzenia wiadomego.
  „Niech stapi Duch twoj,i odnowi oblicze tej Ziemi,tej Ziemi”,JP2.
  Ciekawe jakiego”Ducha”,mial na mysli ?,musi to byc jakis ZLY DUCH,skoro dokonal tyle zla dla Narodu Polskiego.

  Polubienie

 10. Na pogrzebie Peresa vel Perskiego dla zachodnich polityków, czyli dla syjonistycznej hołoty z żydo-reżimów obecność była obowiazkowa.

  http://fakty.interia.pl/galerie/swiat/zdjecie,iId,2157768,iAId,215132

  Polubienie

 11. Pingback: Aj waj, co za wielki mąż ducha wyzionął … | forumemjot dla Polski

 12. Słowianin

  Putin na pogrzebie nie był , ale oto wypowiedz Putina może zmyłka z rosyjskiej TV potem zamieszczana przez parchate szczekaczki u nas :
  Prezydent Rosji Władimir Putin w kondolencjach po śmierci byłego prezydenta Izraela Szimona Peresa napisał, że męstwo i patriotyzm Peresa za każdym razem budziły jego zachwyt, a w Rosji Peres będzie pamiętany jako zwolennik rozwijania przyjacielskich stosunków.
  Putin podkreślił „osobisty wkład Peresa w wysiłki na rzecz osiągnięcia pokojowego uregulowania na Bliskim Wschodzie”. Przypomniał, że zostały one docenione przez społeczność międzynarodową, czego świadectwem stało się przyznanie izraelskiemu politykowi Pokojowej Nagrody Nobla.
  Rosyjski prezydent napisał również, że przy okazji swych osobistych kontaktów z Peresem za każdym razem „zachwycał się jego męstwem i patriotyzmem, mądrością i dalekowzrocznością, zdolnością do rozumienia istoty najtrudniejszych spraw”.

  „W naszym kraju będzie on pamiętany jako konsekwentny zwolennik rozwijania przyjacielskich stosunków rosyjsko-izraelskich, który wiele zrobił dla wzmocnienia współpracy korzystnej dla obu stron” – głosi telegram kondolencyjny Putina opublikowany na stronie internetowej Kremla.

  Media rosyjskie przypomniały słowa Peresa wygłoszone kiedyś w Moskwie, kiedy podziękował Rosji za „tysiąc lat gościnności”. Zarzucano mu niekiedy zapominanie o faktach pogromów i dyskryminacji Żydów w Rosji i ZSRR. „Nie zapominamy o pogromach, ale ja także nie zapominam o tym, że w Rosji pozwolono nam prowadzić żydowski sposób życia” – tłumaczył Peres. Wskazywał też, że „dzięki temu krajowi ostatecznie został pokonany najstraszniejszy wróg w historii ludzkości – Hitler”.

  Polubienie

  • Słowianin

   Różnie może być , ale nie wykluczam , ze Putin sobie jaja robi i coś jednak musiał podesłać po śmierci tego żydka , a nie wypadało przecież go opluć . Dyplomacja przede wszystkim w stosunkach międzynarodowych i kurtuazja wskazana , ale jeżeli Putin tak rzeczywiście myśli jak napisał to mamy Dudę – bis w Rosji , ale mam nadzieję ,że tak nie jest.

   Polubienie

   • pwc

    Nadzieja to matka glupich….
    Oto kilkanascie faktow.
    Oficjalnie, W.Putin ma zydowskie pochodzenie i po zostaniu prezydentem w 2000r z rekomendacji zyda R.Abramowicza, Putin wlaczyl zielone swiatlo na ponowne osiedlanie sie zydostwa w Rosji.
    Sam W.Putin zapalal menore w synagodze i odznaczyl rabina Pewznera zlotym medalem za krzewienie judaizmu w Rosji oraz utrzymuje przyjacielskie stosunki z wplywowymi zydami (m.inn. M.Kantorem z Europejskiego Kongresu Zydow, ktoremu wysylal zyczenia urodzinowe) i z rasistowska sekta Chabad-Lubawicz, ktorej zezwolil na umieszczanie menory na Kremlu i w innych miastach Rosji.
    W miedzyczasie Putin zwalczal antyzydowska postawe rosyjskich nacjonalistow co skonczylo sie zaostrzeniem rosyjskiego prawa wobec niepokornych do tego stopnia, ze nawet komentowanie nieprzychylnych cytatow z talmudu o zydach jest karalne.
    Putin stal sie opiekunczy dla zydow do tego stopnia, ze nawet zapraszal ich do Rosji przed wzrastajacym antysemityzmem w Europie, podczas gdy rdzenni Rosjanie sa traktowani w Rosji jak bydlo.

    Polubienie

 13. julius

  Jest możliwe, ze Putin prowadzi jakąś grę z żydami i pozwala im zastanawiać się co do jego prawdziwych intencji w stosunku do nich. Niech żyją w niepewności co do swojego dalszego losu w Rosji. Wszyscy słowiańscy nacjonaliści najchętniej jeśli juz żywych, widzieliby na Madagaskarze.

  Polubienie

 14. AP

  Putin od dawna ma rozne ukaldy z Zydami i to „wszelkich masci” i ubioru.
  Przeciez dzis zydostwo wzielo sie sami ze soba za bary i kreca co sie da .
  A ze to narod bardzo przebiegly,sprytny ale i naiwny ,nigdy nie wyobraza sobie jaki koniec moze przybrac ich dzialanie nawet we wzajemnym zagryzaniu sie i kopaniu pod soba dolow.
  Zydzi na calym swiecie OPAMIETAJCIE SIE !
  Przeciez juz ponad pol wieku macie swoj Izrael i powinien wam starczyc .
  Dlaczego tak jestescie zachlanni na czyjes dobra ???
  Putin to madry czlowiek i nie da sobie „w kasze napluc” jak inni wodzowie, ,ktorych wczesniej zalatwiliscie na rozne sposoby.
  U Putina jak trzeba grozna mina
  i armia te sie dobrze trzyma !
  Miejcie chociaz to na uwadze.
  Dobrze wam radze i wzywam do zastanowienia sie nad swym losem gdzie tylko zyjecie i ludzi na manowce wodzicie nawet ze swych rodow.
  POKOJ MOZE TYLKO WAS i CALA LUDZKOSC URATOWAC !!!

  Polubienie

 15. AP

  Slowianie Zydow przyjeli nawet pod swoj dach,dali sie ochrzcic ,otrzymali wszelka pomoc Zydzi od Slowian.
  Wiecie o tym zaslepieni i zle poinformowani mlode pokolenia zydowskie ?
  A ,ze Zydzi to narod pazerny na wszystko,szczegolnie na majatki i wladze ,to wczesniej czy pozniej inne narody na nich sie poznaja i potem bedzie tak jak juz nie raz historia udowodnila,ze powstal z tego nawet „przemysl holokaust” o czym pisal nie jeden madry czlowiek w tym i Zyd.
  Narod zydowski trzeba wezwac do opamietania i to na calym swiecie,bo inaczej ten narod wyginie co do jednego ,jezeli nie naucza sie zyc pokojowo z innymi narodami,nie finansowac i nie wzniecac wojen,nie sklocac innych narodow z soba jak do tej pory czynili i czynia..
  I to Zydzi (madry pokojowy sposob na zycie) winni przekazac swym mlodym pokoleniom,nauczyc ich wspolzyc z innymi mlodymi ludzmi na calym swiecie.
  Jak jest obecnie kazdy madry czlowiek widzi,Zydzi sami sobie kreca holokaust i tym razem jak sie nie zmienia ,nie zmienia podejscia do nie-Zydow ich los zapowiada sie marny.
  To im trzeba mowic prosto w oczy wszedzie ,nie tylko w Polsce,gdzie panuja najwieksza do tej pory tolerancja i milosierdzie do/dla Zydow , zreszta i do innych nardow.
  Polak ma przeciez miekkie i milosierne serc oraz …. ale za to mu sie obrywa.
  Jak Zydzi mowia o Polakach ,jaka nam urabiaja opinie,jak nas traktuja ?

  ZYDZI PRZESTANCIE PLUC NA POLAKOW !
  To rada ,ktora mzoe wam uratowac nawet zycie.

  Polubienie

 16. hubalblog

  laureat syjonistycznej nagrody Nobla

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s