„Judeopolonia”- film Edwarda Maciejczyka

judeopolonia_dudaZ Edwardem Maciejczykiem osobiście poznałem się sześć lat temu, choć już wcześniej jego nazwisko, jako reportażysty narodowego było mi znane. W zasadzie powstanie WPS PRODUCTION, to efekt współpracy środowiska WPS z panem Edwardem.

Owocem naszej współpracy są takie reportaże, jak „Polacy na Białorusi”, ” Demokracja”, czy „Druga Japonia”. Jak sądzimy wniosły one sporo nowego spojrzenia na problemy współczesnej Polski, będącej pod administracją okrągłostołowej mafii politycznej, czyli sojuszu żydokomunistów z żydosolidarnościowcami – realizujących polecenia syjonistycznych mocodawców.

Staraliśmy się we wspomnianych reportażach ukazać mielizny i skundlenie polityki krajowej, jak i pełną dyspozycyjność  polskich prezydentów i rządów w relacjach międzynarodowych, głównie w odniesieniu do polityki wschodniej – wobec Rosji i Białorusi.

Trudnym do przeszacowania dorobkiem Edwarda Maciejczyka są  reportaże  dotyczące analizy źródeł i przebiegających na naszych oczach prób budowy na terenie współczesnej Polski – Judeopolonii, czyli podporządkowania państwowości polskiej – kultury, polityki, gospodarki i życia społecznego – tradycji judaistycznej i agresywnej polityce syjonistycznej.

Poniższy reportaż jest niejako summą reporterską Edwarda Maciejczyka dotyczacą holocaustu narodu polskiego w wyniku działań syjonizmu i prób judaizacji życia społecznego w Polsce.

Patologiczne żydowskie wybraństwo (od ponad stu lat definiowane jako syjonizm) prowadzi wielowiekową walkę ze Słowiańszczyzną, w tym z polskością.  Nie można już dłużej ukrywać, że Polacy są w stanie wyniszczającej wojny z syjonizmem. Albo ulegniemy, albo zwyciężymy.

Zachęcamy do obejrzenia reportażu „Judeopolonia” –  Edwarda Maciejczyka. Od autora uzyskałem zgodę do rozpowszechniania filmu oraz zachętę dla  wszystkich z Państwa do jak najszerszego zaznajamiania Polaków z tym filmem.

PZ

 

19 Komentarzy

Filed under Polityka

19 responses to “„Judeopolonia”- film Edwarda Maciejczyka

 1. julius

  Daily Star Online ujawnił potencjalne cele ataków jądrowych które Putin może przeprowadzić w przeddzień WWIII.
  CELE: Lista zyczeń Putina, możliwych uderzeń w Europie.


  Straszy nas angielska i inna syjonistyczna prasa uderzeniem na Polskę i Pribałtykę a tu nagle okazuje się, że Pan Prezydent Putin zmienił zdanie i uderzy na Europę Północno Zachodnią. Założenie słuszne, uderzenie na kraje skolonizowane nic mu nie da a uderzając w centra zarządzania krajami skolonizowanymi może tym ostatnim przynieść jakąś formę wolności i zniszczyć żydowskie ośrodki decyzyjne. Tylko Polacy Słowianie muszą być przygotowani na tę ewentualność, żeby przechwycić władzę w Polsce i ukarać wszystkich odpowiedzialnych za dotychczasowy stan państwa.

  Polubione przez 1 osoba

 2. Klemens

  Ciekawe jakie były ustalenia polsko-żydowskiej komisji pod kierownictwem prezydenta RP Lecha Wałęsy. Dokumenty, listy uczestników i protokoły z ustaleniami powinny się znajdować w archiwum prezydenckim. Dużo wartości historycznych, może na całą habilitację można tu osiągnąć.

  Polubienie

  • Słowianin

   Prezydent Lech Wałęsa to sobie można pisać gdyby był to prawy uczciwy patriota tutaj na WPS żaden prezydent Wałęsa tylko Bolek zwykły szary Bolek wykreowany przez żydostwo .
   Proszę o odp na pytanie . Nie jest to atak na pana Maciejczyka tylko chęć poznania prawdy .
   Bubel u siebie tak wspomina z nim spotkania . Mniej więcej : Strasznie nawiedzony człowiek potrafi gadać nie wiadomo o czym godzinami . Kiedyś na dworcu pożyczyłem mu 300 pln bo facet nie miał na kanapkę i piwo oczywiście nigdy pieniędzy mi nie oddał . Chyba , że się mylę i chodzi o zupełnie inna osobę . Można wejść na stronę Bubla i poczytać .
   Tak pisze u siebie Bubel . Wielokrotnie prosiłem WPS o odpowiedz w tej kwestii bez echa .
   Potrafi ktoś racjonalnie wytłumaczyć po jaką cholerę Maciejczyk trzyma u siebie głupka Toronto .

   Polubienie

   • Słowianin

    Uzupełnienie przepraszam pan Maciejczyk . Nieładnie tak tykać na ty .

    Polubienie

   • Nie wiem, czy warto polegać na opiniach pana L.Bubla. Moje teksty zamieszcza w swojej gazecie nie pytając mnie nawet o zgodę mimo, że pisze o nas tak:
    Polskie wtyczki Łukaszenki czyli „Wierni Polsce Suwerennej”
    http://bubel-leszek.nazwa.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1554

    Polubienie

   • Słowianin

    Dziękuje panie Dariuszu za odpowiedz . Nie polegam na opinii pana Bubla . Po prostu znam kilka osób , które w nim widzą wybawcę od parchatych . Dali mi jego stronę to odwiedziłem z ciekawości . Trochę mnie zamurowało , gdy czytałem , że niby miał jakieś pieniądze Maciejczykowi na dworcu pożyczać , bo miał on być goły i wesoły dlatego pytałem o to WPS , chociaż pan Maciejczyk na WPS nie pisze . Tekst czytałem u Bubla już dawno temu , więc może ja coś pokiełbasiłem .

    Polubienie

  • To prawda, tylko nie mamy na razie żadnych możliwości dotrzeć do tych dokumentów.

   Polubienie

 3. Słowianin

  Mam przeczucie ,że takie gówienka parchy już będą robić coraz częściej :
  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/polski-oficer-na-uslugach-rosyjskich/2t2e8pg

  Polubienie

  • Słowianin

   Mały fragmencik bo jest tu wymieniony pan prezes . Ależ parcharnia ma słownictwo : ultraprorosyjsci . Ile oni na tym myśleli . Lepiej być ultraprorosyskim niż ultraprousraelskim . Sami z siebie robią wariatów .
   Cytat”
   „Jarzyński jest działaczem ultraprorosyjskiego ugrupowania „Wierni Polsce Suwerennej”, którym kieruje Paweł Ziemiński. Można się zapoznać z próbką jego światopoglądu na profilu „Polska rewolucja Narodowa”: odbudowa „Słowiańskiego Porządek Świata” w walce z „żydo-kapitalizmem”, rodzimowierstwo, katolicyzm jako „żydo-masoński spisek” – pisze o byłym wojskowym twórca „Rosyjskiej V kolumny”. Cały wpis na temat dziwnych poglądów i powiązań politycznych Jarzyńskiego można znaleźć w tym miejscu.” – koniec cytatu .
   Zresztą po kiego jakieś gówno cytować . Traktuje je jako Bild co najwyżej i tyle .

   Polubienie

   • Słowianin

    Na koniec .Nie wiem , ale mam wrażenie , że tego typu płodzone gówno w bulwarówkach może być zwiastunem jakieś grubszej akcji żydoreżimu przeciw WPS . Pisałem o tym , że niewykluczone, że przejdzie jakiś atak na początku 2017 roku , bo wejdzie wtedy życie ustawa antyhazardowa , gdzie będzie można zupełnie legalnie np blokować strony nie tylko hazardowe ( poker , kasyno , bukmacherzy ) , ale także takie strony jak WPS .

    Polubienie

 4. Pingback: “Judeopolonia”- film Edwarda Maciejczyka — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | Pekok Antylichwiarz

 5. paziem

  Proszę pociąć ten film na osobne ( 3-4) odcinki i pozawieszać na osobnych kontach jako osobne filmy.
  Nale żzaładować film na własne serwery, należy zainstalować player na własnej stronie.

  Podobnie muszą uczynić wszyscy którzy chcą żeby film się wyświetlał pojutrze, tzn. zawiesić na własnym serwerze, alboo pociąć na kawałki i zawiesić na własnych kontach Youtube.

  WPS ma zgodę autora i może do własnej publicystyki wykorzystywać dowolne fragmenty wyjęte z całości.

  Polubione przez 1 osoba

  • Słowianin

   Film oglądnąłem . Wielkie podziękowania dla pana Maciejczyka . Każdemu polecam , ale dlaczego ten film ma zniknąć z youtube? . Nie może być na stałe . Wielkie ukłony dla pana Maciejczyka . Chętnie jego forum bym czytał , ale dostaje wścieklizny gdy widzę tam wpisy Toronto , a szczepionki na wściekliznę drogie i nie stać mnie na nie .

   Polubienie

 6. zydozerca

  gazeta lubuska -mafia PiS
  Za kilka dni będą w Polsce ŚDM.
  6 maja zarząd PKP SA podpisuje z firmą Sensus Group kontrakt na ochronę dworców PKP w czasie ŚDM.
  Firma ta nie posiada ani siedziby, ani telefonu! ale posiada wspólnika w interesach szefów obecnych spec sł.

  I to chyba wystarczy?

  Jako podwykonawcę Sensus wskazał Grom Group, jest to firma ściśle związana z PiS i ochroną Jarosława Kaczyńskiego ZD.

  Zlecenie warte jest 2 miliony zł.

  Minister ułaskawiony-koordynator obiecał, że zbada sprawę dogłębnie.

  to jest dobra zmiana!

  a teraz owce

  Baczność!

  3-4!

  Polubienie

 7. zydozerca

  Jak donosił brytyjski „Sunday Times”, w sierpniu 1992 r. brytyjscy agenci MI-5 przyjechali do Polski po tym, jak przedstawiciele polskich służb specjalnych przekazali Brytyjczykom, że udało im się dotrzeć do grupy Irlandczyków, którzy byli zainteresowani zakupem broni. Kilka miesięcy później w 1993 r., bez żadnej kontroli, z magazynów UOP załadowano broń na płynący ze Szczecina do Anglii statek „Inowrocław”. Ostatecznie kontener z bronią został zatrzymany w Anglii i nigdy nie dotarł do Belfastu. Mimo że przedstawiciele UOP podawali tylko szczątkowe informacje, „Życie Warszawy” ustaliło, iż firma pośrednicząca w sprzedaży broni IRA posługiwała się telefonem należącym do polskiego MSW, a broń, która miała być sprzedana terrorystom, pochodziła z MSW. Na dodatek wyszło na jaw, że polscy pośrednicy, którzy rzekomo mieli oferować broń terrorystom, to w rzeczywistości polskie służby i ich agenci.
  Okazało się również, że akcja UOP była niezgodna z prawem. „[…] sfałszowano dokumenty nieistniejącej firmy, wprowadzono w błąd kilka instytucji, dokonano przemytu, spowodowano zagrożenie życia załogi statku, wywieziono bez zezwolenia broń […]” – grzmiała 26 listopada 1993 r. „Gazeta Wyborcza”.
  Nie wiadomo, co stało się z bronią, która trafiła do Wielkiej Brytanii – na statku było 300 kałasznikowów, broń ręczna, dwie tony materiałów wybuchowych, detonatory, granaty i kilka tysięcy sztuk amunicji.

  Biznesowi partnerzy
  Plejada nazwisk, która pojawia się w kontekście biznesowych powiązań Aleksandra Makowskiego, może przyprawić o zawrót głowy. To, że wśród nich są dawni znajomi z wywiadu i służb PRL jak np. Wiesław Bednarz (kolega z XI Wydziału) czy Jerzy Konieczny (przed 1990 r. pracownik MSW, a później wiceszef i szef UOP), nie powinno nikogo dziwić. Zaskoczenie budzi natomiast fakt, że we wspólnych przedsięwzięciach z byłym szpiegiem działali Jacek Merkel (którego Makowski rozpracowywał w latach 90.) czy mecenas Robert Smoktunowicz, późniejszy senator Platformy Obywatelskiej, obecnie działacz Stronnictwa Demokratycznego Pawła Piskorskiego.
  W aktach Krajowego Rejestru Sądowego można wyczytać, że Aleksander Makowski zasiadał w jednej firmie m.in. razem z Beatą Tyszkiewicz (ekspert TVN), Zbigniewem Grycanem (jak pisaliśmy, zarejestrowanym przez SB jako TW „Zbyszek) czy też związanym z lewicą Januarym Gościmskim. I chociaż wśród biznesowych partnerów pojawiają się takie nazwiska, jak Grzegorz Żemek (FOZZ) czy Edward Mazur (według polskiej prokuratury zleceniodawca zabójstwa b. szefa policji gen. Marka Papały), to najciekawszym partnerem biznesowym był jednak Rudolf Skowroński, z którym w 1997 r. pojechał do Afganistanu.
  Rudolf Skowroński kilka lat temu zniknął w tajemniczych okolicznościach – aktualnie jest poszukiwany przez polski wymiar sprawiedliwości m.in. za korupcję. Według jednej z hipotez może się on ukrywać w Afganistanie, tam, gdzie jeździł razem z Aleksandrem Makowskim i Robertem Smoktunowiczem robić interesy z Ahmedem Szahem Massudem.W lutym 2002 r., Aleksander Makowski razem z Wiesławem Bednarzem współwłaścicielem i założycielem Konsalnetu – i z ministrem obrony narodowej Jerzym Szmajdzińskim pojechał do Afganistanu. Makowski – współpracownik Wojskowych Służb Informacyjnych – obiecywał m.in. wskazanie kryjówek czołowych szefów al Kaidy w tym Bin Ladena (za swoje usługi dla WSI wziął w sumie kilkaset tysięcy dolarów).Wytwórnia Papierów Wartościowych wydrukowała afgańskie pieniądze, które trafiły do Masuda. Makowski zauroczył Marka Dukaczewskiego, szefa WSI, i Jerzego Szmajdzińskiego, szefa MON (dla sprawiedliwości trzeba dodać, że Makowskim był też oczarowany Radosław Sikorski, minister obrony narodowej w rządzie PiS, który o byłym funkcjonariuszu SB wyrażała się w samych superlatywach).

  I gdy wydawało się, że wszystko jest już załatwione: Klewki i talibowie wyśmiani, Gasiński niewiarygodny, Lepper uziemiony, to nagle pojawiła się nieoczekiwana przeszkoda. Była nią Maria Wiernikowska, dziennikarka TVP, która postanowiła sprawdzić, jak z tymi Klewkami było naprawdę.

  Wzięła kamerę i pojechała na Mazury, do gospodarstwa Skowrońskiego. Okazało się, że Afgańczycy rzeczywiście lądowali, a Skowroński przywiózł tam szmaragdy. I że biznesowym partnerem Skowrońskiego jest były funkcjonariusz służb specjalnych PRL Aleksander Makowski. Na horyzoncie pojawiły się różne firmy, nazwiska ludzi z komunistycznych służb specjalnych i znanych biznesmenów. Okazało się także, że usługi prawnicze dla Skowrońskiego świadczył Robert Smoktunowicz.

  Polubienie

 8. zydozerca

  Marek Dukaczewski, jeden z bohaterów „Resortowych dzieci”, zanim został szefem WSI, pracował w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego. Jest synem Zdzisława Dukaczewskiego, który był funkcjonariuszem SB w latach 1945–1955
  Skowroński i inni Generałowie Czempiński i Dukaczewski są bardzo wyrazistymi postaciami symbolizującymi resortową ciągłość między PRL i III RP, znanymi jako eksperci medialni od bezpieczeństwa. Ale jest też szereg postaci, o których dzisiaj wiele nie wiadomo, a które są nie mniej ciekawe. Jedną z nich jest biznesmen Rudolf Skowroński, przedstawiony w książce jako wzorcowy milioner III RP. W 1997 roku zajmował 17. miejsce na liście najbogatszych Polaków. To w jego majątku w Klewkach na Mazurach lądowali talibowie, o czym mówił publicznie Andrzej Lepper. 8 lat później ślad po Skowrońskim zaginął. Jego majątek szacowano wówczas na 160 mln złotych.
  Zbiegło się to w czasie z zamiarami olsztyńskiej prokuratury przedstawienia biznesmenowi zarzutu wyłudzenia w 1999 roku dopłat na przechowywanie zboża i kredytów preferencyjnych. Z komunistycznymi służbami związał się po wybuchu stanu wojennego, gdy zatrzymano go, ponieważ niejako przez pomyłkę znalazł się na liście przeznaczonych do internowania. Dzięki życiowej sprawności i różnym kontaktom ze strony żony stał się cennym agentem. W połowie lat 80. zaangażował się w biznes polonijno-zagraniczny. Przejął go wywiad PRL, dla którego realizował działania wywiadowcze w kraju i za granicą. W 1987 roku razem z kilkoma osobami powołał do życia firmę Inter Commerce. Duże pieniądze zarobił na handlu ziemią, na której budowano wchodzące do Polski supermarkety.
  Książka „Resortowe dzieci” to swoisty encyklopedyczny dodatek do nowych i najnowszych dziejów Polski. Opowiada o tym, jak mieszają się biznes, polityka i służby specjalne.

  Polubienie

 9. zydozerca

  JAROSŁAW KA. YŃSKI ZASUSZONY W MUMIĘ KACZO/MACZO/ LIDER ABDYKUJE W TRUMNIE;
  STADO ŻYDÓW POLSKICH POD JEGO PRZEWODEM RAZEM Z SAMOLOTEM UPADŁO NA GŁOWĘ;
  KUPA RUSOFOBÓW,ŻYDOWSKICH PAROBÓW,DAJE DOWÓD NĘDZY MORALNEJ NIEROBÓW;
  WŁAŻENIE BEZ MYDŁA W D.. AMERYKANOM ZA NATO-WSKIE BAZY I SŁUŻBĘ KAGANOM;
  KURSCY&GANG PEJSATYCH Z WILDSTEINEM NA CZELE DWOJĄ SIĘ I TROJĄ W PROPAGANDY DZIELE;
  CO PORTAL TO BREDNIA ALBO PRZEPOWIEDNIA NIE CENZUROWANA PRZEZ ŻYDOWSKIE MEDIA;
  DOTKNIĘCI TERROREM PREZESA-KATOLA POTULNIE UDAJĄ,ŻE WYSZŁA MU ROLA” POGROMCY „BEZPRAWIA I DEMASKATORA;
  JAKO SAMIEC ALFA CEDZI,ŻUJE SMARKA-TO GŁÓWNE ZAJĘCIE NADPREZESA JARKA PRZERWANE CMOKANIEM,GDY MYŚLI O PARCHACH –
  PUŁAPKA NA MYSZY MA WIĘCEJ WIGORU,NIŻ RAMOL Z UWIĄDEM POCZUCIA HUMORU;OBUDZI SIĘ CZASEM ZE SNU ZIMOWEGO I ROSJĘ OSKARŻY O ZAMACH RYŻEGO;
  Z KOŚCIOŁEM SPRZĘŻONY PRZEZ RADIO MARYJA DO RĘKI NIE WEŹMIE NI BRONI,NI KIJA BY WYTŁUC ŻYDOSTWO-NA ROSJĘ DRZE RY..A;
  SEKTA KATO/ŻYDÓW SIĘ Z NUDÓW Z NIM BŁAŹNI NIE MOGĄC USUNĄĆ WINNEGO ICH KAŹNI;
  WYMIANA PREZESA NIE WCHODZI W RACHUBĘ,BO KAŻDY NASTĘPCA OZNACZA PODRÓBĘ;
  WA..ZCZYKOWSKI,SZYDŁO,MACIE..EWICZ,DU..A,MO..AWIECKI,GO..IN ….=KUR..WSKA OBŁUDA;
  NA ZMIANY NE LICZCIE,NAIWNI POLACY,DOPÓKI ZE ZDRAJCÓW NIE ZROBI SIĘ MACY !

  NIECH CZYŚCI SIĘ PARTIA SIEJĄCA OBŁUDĘ I Z DU..Ą SPIER..ALA W TRU..IENKACH NA KUBĘ

  PIS-u RODZINY W KAMASZACH PUTIN DO ROSJI ZAPRASZA
  -WYPATROSZY SIĘ PADLINĘ NA NARZĄDY I SŁONINĘ

  Polubienie

 10. zydozerca

  Obnażmy obłudę radiomaryjnych oszustów!
  Złodziej o pseudonimie ‚Jojo’ czyli pan poseł Joachim Brudziński
  Prawe Jajo Kaczyńskich
  Autor: Mateusz Kusiak
  tropimypis.vpr

  Polubienie

 11. Cezary Piotr Tarkowski

  Bydlaki usunęli film. Ale zgadzam się z twierdzeniem, że zajęcie Polski przez Rosję, może przynieść nam wolność. Wyzwolenie może przyjść tylko z zewnątrz.

  W dniu 28 września 2016 01:17 użytkownik WIERNI POLSCE SUWERENNEJ napisał:

  > paziem posted: ” Z Edwardem Maciejczykiem osobiście poznałem się sześć lat > temu, choć już wcześniej jego nazwisko, jako reportażysty narodowego było > mi znane. W zasadzie powstanie WPS PRODUCTION, to efekt współpracy > środowiska WPS z panem Edwardem. Owocem naszej ws” >

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s