Takie paskudy trzeba tępić, zanim złożą jaja.

reyPod hasłem nazwanym wprost w tytule, syjonistyczna kanalia , rezydent Mossadu w Polsce, niejaki Marcin Rey, wzywa do rozprawy z narodowcami.

Retorycznym jest pytanie: czy bezkarny na razie syjonista działa z przyzwoleniem koordynatora Mariusza Kamińskiego i szefów ABW? Czy może polskie służby zapominają, jaka jest ich konstytucyjna powinność w przypadku, kiedy psychopatyczny podżegacz używa mowy nienawiści i wzywa do eksterminacji Polaków?

No chyba, że polskie służby „bezradne” wobec syjonistycznego agenta czekają aż  zagrożeni zaczną działać w oparciu o przepisy o obronie koniecznej ?!

PZ

Przykład mowy nienawiści, przeplatanej kłamstwami i konfabulacją – syjonisty Michała Reya:

CZY AMBASADA ROSJI WZYWA POLSKICH ŻOŁNIERZY DO NIEPOSŁUSZEŃSTWA?

Niejaki Michał Jarzyński wezwał do nieposłuszeństwa wobec Ministra Obrony Narodowej żołnierzy Jednostki Specjalnej Komandosów w Lublińcu, którzy rzekomo uczestniczą w działaniach na Ukrainie. Michał Jarzyński z Łodzi, jak twierdzi były oficer wywiadu wojskowego, to osobnik ściśle związany z Ambasadą Federacji Rosyjskiej.

Jarzyński opublikował swój apel o łamanie prawa [https://goo.gl/9kzAOE] na swoim blogu [https://goo.gl/gw5AJy] na rosyjskim portalu „Kont”. Była to jego reakcja na rewelacje byłego działacza Ruchu Palikota Andrzeja Rozenka, założyciela mikropartii „Biało-Czerwoni” [https://goo.gl/Vgs7wo] wraz z wykluczonym z SLD Grzegorzem Napieralskim. Rozenek uczestniczył przynajmniej od 2010 roku w posiedzeniach rosyjskiego Klubu Waldajskiego [https://goo.gl/8LuiAK].

Artykuł Rozenka w tygodniku „Nie” [https://goo.gl/bXUbCn] o rzekomej obecności na Ukrainie kilkunastu polskich komandosów i oficera Służby Kontrwywiadu Wojskowego był okraszony komentarzami generała Kozieja i generała Dukaczewskiego. To między innymi na rewelacjach Rozenka opiera się Janusz Korwin-Mikke, nakręcając nową kampanię „Nie chcemy wojny”, gdzie twierdzi w ślad za „analizami” Piotra Wilczyńskiego z Polskiego Towarzystwa Geopolitycznego, że do wojny prą Amerykanie, a Polska prowokuje Rosję [https://goo.gl/ow70q5]. Wszystko to dzieje się w tym samym tygodniu…

Michał Jarzyński prowadzi biuro detektywistyczne w Łodzi przy ul. Legionów 124/31, telefon 606633305 [https://goo.gl/aDZ9Dq], a swoją fizjonomią spełnia wszystkie stereotypy o tym zawodzie. Dziennik „Fakt” informuje [https://goo.gl/ECEPPh], że był oficerem służb specjalnych i komandosem w 1 Batalionu Szturmowego w Dziwnowie, a wcześniej dowódcą plutonu w 11 batalionie czołgów pływających w Słupsku.

Rzeczywiście Jarzyński należy [https://goo.gl/ozl8DP] do III Oddziału Związku Polskich Spadochroniarzy z siedzibą właśnie w Dziwnowie [https://goo.gl/n83tTr]. Związek Polskich Spadochroniarzy swoją siedzibę krajową ma w tym samym miejscu, co Fundacja Pomocy Weteranom Ludowego Wojska Polskiego [https://goo.gl/nCbxMY] i Związek Weteranów i Rezerwistów Wojska Polskiego (dawniej Związek Żołnierzy Ludowego Wojska Polskiego) [https://goo.gl/ssVxOK]. Bardzo ciekawe podmioty, ale to temat na inną opowieść…

Jarzyński jest działaczem ultraprorosyjskiego ugrupowania „Wierni Polsce Suwerennej”, którym kieruje Paweł Ziemiński. Można się zapoznać z próbką jego światopoglądu [https://goo.gl/cGoFal] na profilu „Polska Rewolucja Narodowa” [https://goo.gl/LyGznb]: odbudowa „Słowiańskiego Porządku Świata” w walce z „żydo-kapitalizmem”, rodzimowierstwo, katolicyzm jako żydo-masoński spisek i takie tam farmazony. Na swoim profilu Jarzyński poświęca sporo uwagi boreliozie [https://goo.gl/7JYmkw] – albo sam choruje (zaawansowana borelioza rzuca się na psychikę) a może uważa, iż kleszcze nam podrzucają agenci Nowego Porządku Światowego (NWO), jak kiedyś stonkę.

Opisywałem to kuriozalne towarzystwo wielokrotnie, w związku z organizacja tournée Chóru Aleksandrowa [https://goo.gl/1D4793], a ostatnio w kontekście kreowania postaci Aleksandra Jabłonowskiego vel Olszańskiego [https://goo.gl/wLEAG4]. Do „Wiernych Polsce Suwerennej” należą organizatorzy kolejnych wyjazdów na dzień zwycięstwa do Moskwy Adam Śmiech [https://goo.gl/TOCavy] i Zbigniew Sekulski [https://goo.gl/s0TWJd]. Sekulski to ten, który nawet krytykował Władimira Władmirowicza nie za napaść na Ukrainę, tylko za patyczkowanie się z Ukrainą – jest bardziej putiński od Putina.

Natomiast Ziemińskiego i Kosiura opisałem jako uczestników wyjazdu gromady pseudo-dziennikarzy, a w rzeczywistości prorosyjskich figurantów na Krym w styczniu 2016 roku [https://goo.gl/wdWc9r], razem z przedstawicielami partii Zmiana z Mateuszem P. [https://goo.gl/Mn10h1] na czele i Obozu Wielkiej Polski, na zlecenie kremlowskiego urzędnika Jurija Bondarenki kierującego atrapą „Centrum Rosyjsko-Polskiego Dialogu i Porozumienia” z siedzibą w Moskwie. Tego samego, który zorganizował niedawny objazd Korwina, Skalskiego i działaczy „Zmiany” do Czeczenii i do Moskwy [https://goo.gl/Gow63y + https://goo.gl/7no1ow].

Ale nie tylko w Moskwie się panowie „Wierni Polsce Suwerennej” bardzo wiernie Kremlowi udzielają. Przedstawiam zdjęcia z przyjęcia w Ambasadzie Rosji w Warszawie 12 czerwca 2015 roku z okazji „Dnia Rosji”. To Michał Jarzyński był tym działaczem „Wiernych Polsce Suwerennej”, który wręczył [https://goo.gl/bVlCgm + https://goo.gl/V5pFA0] ambasadorowi Sergiejowi Andrejewowi pisemne bratnie życzenia „Wiernych Polsce Suwerennej” do „Narodu Rosyjskiego i władz Federacji Rosyjskiej”.

W liście [https://goo.gl/tz83Kc] utrzymanym w duchu panslawizmu – jednym z podpisanych działaczy „Wiernych Polsce Suwerennej” jest Andrzej Szubert „Opolczyk” [https://goo.gl/EW1lTi], znana postać środowiska panslawistyczno-rodzimowierczego – czynownicy z Łodzi wychwalają rosyjskie przebudzenie narodowe pod nowym kierownictwem Władimira Putina: „Od 15 lat naród i państwo rosyjskie dają przykład światowej wspólnocie państw miłujących pokój, jaką wartość posiada suwerenność…”

Na kolejnym zdjęciu z ambasady rosyjskiej [https://goo.gl/K2mnX4] widzimy całą delegację „Wiernych Polsce Suwerennej” po złożeniu hołdu przed obliczem Andrejewa: Jerzego Truchlewskiego, Michał Jarzyńskiego, Zdzisława Jankowskiego, Dariusza Kosiura i Pawła Ziemińskiego. Truchlewski prowadzi w Gdańsku pokrewne nanougrupowanie „Kongres Polski Suwerennej” [https://goo.gl/fTgZAQ]. Neopoganin i zażarty antysemita Dariusz Kosiur z Otwocka oprócz „Wiernych Polsce Suwerennej” działał w „Konwencie Narodowym Polskim” [https://goo.gl/d66aAX].

Ciekawy jest też były poseł Zdzisław Jankowski [https://goo.gl/Qm0n1s], którego kręta kariera politycznego loosera wiedzie od PZPR w latach 70 poprzez Samoobronę i LPR (kilka razy tam i z powrotem) i Solidarność 80, po czym już następuje planktonizacja w „Polskiej Racji Stanu” [https://goo.gl/5lGUGJ], założonej przez siebie „Polsce Patriotycznej” [https://goo.gl/2KmIiL], „Konwencie Narodowym Polski” [https://goo.gl/d66aAX] i ostatecznie „Wiernych Polsce Suwerennej”.

Na tym samym przyjęciu w ambasadzie sporo było ciekawych gości. Warto odnotować obecność Bolesława Tejkowskiego, szefa Polskiego Komitetu Słowiańskiego i związanego z nim Stowarzyszenia Przyjaźni Polsko-Rosyjskiej i działaczki tegoż stowarzyszenia, właścicielki szkoły języka rosyjskiego w Krakowie [https://goo.gl/T76vvX] i organizatorki „roku Rosji w Krakowie” [https://goo.gl/sDQEQU] Nikoliny Šmukler-Matasov, która występuje na zdjęciu [https://goo.gl/HFhoZ8] między niejakim Leszkiem Millerem i redaktorką „Sputnika” Zofią Bąbczyńską-Jelonek [https://goo.gl/wQ6iZO], która miała indywidualną audiencję (chyba raczej naradę roboczą) z ambasadorem Andrejewem [https://goo.gl/sFR8Sl].

Gośćmi rosyjskiej ambasady byli też [https://goo.gl/G21EMb] Metropolita Polskiego Autokefalicznego Kościoła Prawosławnego Sawa alias Michał Hrycuniak alias TW „Jurek” [https://goo.gl/T8tZTv + https://goo.gl/P1aAmB] i przedstawiciel młodego pokolenia przyjaciół Moskwy w Polsce – opisany już u nas [https://goo.gl/wLEAG4] szef powiązanej z „Wiernymi Polsce Suwerennej” łódzkiej telewizji internetowej „eMisjaTV” Piotr Korczarowski [https://goo.gl/vSzwNc] z partnerką Sarą Kostecką [https://goo.gl/bbBi1c].

Oczywiście opisany tu plankton w polskiej polityce nie waży za wiele, aczkolwiek takich maniaków są setki a nawet tysiące i razem wzięci jednak potrafią skutecznie zrobić wodę z mózgu trudnej do oszacowania, ale niemałej liczbie internautów. Jednak są także używani do takich prowokacji, jak robienie afery z rzekomej obecności polskich komandosów na Ukrainie, czy jako figuranci do dezinformowania rosyjskiego telewidza [https://goo.gl/wdWc9r], co jest przecież bezpośrednio szkodliwe dla Państwa Polskiego. Dlatego nie wolno tego lekceważyć. Takie paskudy trzeba tępić, zanim złożą jaja.

Łatwo sobie wyobrazić reakcję dość srogiego Sergieja Ławrowa, gdyby ambasador RP w Moskwie ugościł w swojej placówce jakiegoś odważnego emeryta z GRU (rosyjskiego wywiadu wojskowego), który by zaapelował do swoich kolegów o powstrzymanie się od udziału w walkach w okupowanym Donbasie. Ambasador zostałby odstawiony ciupasem na lotnisko, a szalony rosyjski nawrócony szpion, jeśli mu życie miłe, utknąłby na kilka lat na terenie polskiej ambasady, jak Julien Assange w ekwadorskiej ambasadzie w Londynie.

Dlatego wydaje się, że minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski ma pełne prawo wezwać do siebie ambasadora Sergieja Andrejewa i go spytać, jak to jest możliwe, że na rautach w ambasadzie przy al. Ujazdowskich przyjmowany z honorami jest taki Michał Jarzyński, który w ramach ewidentnej rosyjskiej wrzutki propagandowej bezpośrednio wzywa polskich żołnierzy do nieposłuszeństwa wobec Ministra Obrony Narodowej?

Reklamy

19 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

19 responses to “Takie paskudy trzeba tępić, zanim złożą jaja.

 1. Niech syjonistyczna gnida – żydo-media podają, że ów Rey to francuski bloger mieszkający w Dobczycach (ale ci Francuzi mają gęby, no, no …) – sobie popatrzy, jak myślący Polacy postrzegają właściwą polską politykę.

  Polubienie

  • Marcina Reya a nie Michała. Poprawcie błąd pozdrawiam. A co do tego JewReya, on chce żeby Polska stała się poligonem w wojnie NATO z Rosją. Jest to antagonista szczujący Polaków na Rosjan. Lawirant, raz jest aktywnym członkiem Federacji Anarchistycznej Kraków a później antysłowiańkim rasistą. Przykrywką do jego prawdziwych działań jest tropienie Rosyjskich wpływów w Polsce. Jego prawdziwą misją natomiast jest rozpracowywanie grup i jednostek głoszących antysyjonistyczny przekaz. Dla takich jak on zwalczanie „antysemityzmu” bierze górę nad zwalczaniem antypolonizmu. Jak długo jeszcze ten gudłaj będzie bezkarny?

   Polubienie

 2. paziem

  On czuje się zagrożony w tym swoim sztetlu pod Krakowem. Rejwach wznieca ciągły, że mu grożą, że chcą mu niemal Jedwabne urządzić, a kanalia gębę ma pełną nienawiści i domaga się eksterminacji Polaków. Czyli można powiedzieć nihil novi, typowo po żydowsku, jak we Lwowie, Grodnie, Nowogórdku, Puszczy Nalibockiej, jak po wojnie na Rakowieckiej, we Wronkach itd, itp.
  Pasożytowi potrzebny jest żywiciel, ale nie deratyzator. Dlatego pasożyt zainteresowany jest w podtrzymywaniu życia żywiciela, ale bedzie wznosił gewałt wobec działań deratuzacyjnych i bakteriobójczych.

  Polubione przez 1 osoba

 3. Słowianin

  Taka prośba do WPS . Można by mniej ryjów żydowskich u was pokazywać , bo gdy się napatrzę na to zdjęcie Reya i innych parchatych to w nocy nie mogę spać , pocę się bo widzę ciągle parchate gęby , a środki nasenne już mi się kończą . Proszę o umieszczanie zdjęć patriotów polskich na WPS.

  Polubione przez 1 osoba

 4. Cezary Piotr Tarkowski

  Chazarska kurwa myśli że wygrają.

  W dniu 28 września 2016 12:12 użytkownik WIERNI POLSCE SUWERENNEJ napisał:

  > paziem posted: ” Pod hasłem nazwanym wprost w tytule, syjonistyczna > kanalia , rezydent Mossadu w Polsce, niejaki Marcin Rey, wzywa do rozprawy > z narodowcami. Retorycznym jest pytanie: czy bezkarny na razie syjonista > działa z przyzwoleniem koordynatora Mar” >

  Polubienie

 5. Antysłowiańskość, antyrosyjskość to czysty rasizm i ksenofobia. To trzeba jasno powiedzieć. A jak powszechnie wiadomo z rasizmem trzeba walczyć. Nawet UEFA to robi.

  A my niestety takich rasitowskich mediów i osób mamy bez liku.

  Polubienie

  • Słowianin

   To powiedz coś na żyda albo nazwij kogo trzeba ciapaty to dopiero żyd ci wsadzi jajca w dupę , że nawet nie pierniesz , ale Polaków w żydowskich filmidłach to opluwać można ile wlezie czytaj Pokłosie i inny syf parchaty i jeszcze robią to za pieniądze gojów , a goj co ? bije brawa . żydzi maja farta , że jest taki kraj jak Polin gdzie trzeba spocząć po ciężkiej robocie i pośmiać się z przygłupów niestety .
   Legia – 2 mecze w Judeopolonii bllans 8 straconych 0 zdobytych goli . Na koniec 25 straconych goli 0 zdobytych . Taki jest syf Judeopolonii nawet w sporcie.

   Polubienie

   • Słowianin

    Bóg nam rozum odebrał czy co do cholery . Dziś spotykam znajomych na grzybach i obaj zaczynają pierdolić jaki ten PIS cudowny jacy tam patrioci jaki ten Morawiecki to wspaniały fachowiec i jak kocha Polskę bo zrezygnował z posady w banku za ciężkie pieniądze i robi za grosze w rządzie wspaniałej bohaterki Szydło . Na grzybach wiadomo troszkę piwka i doszło do lekkiego mordobicia z moimi kolegami pisdzielcami .
    Niestety w tym kraju bez nervosolu nie rozbierjosz dlatego zaraz musiałem kupić nervosol . W tym kraju nigdy nie będzie dobrze przy tylu idiotach . Za to grzybów nie ma , a nosek mam lekko spuchły , ale pisdzielec też oberwał w końcu za młodu się boks trenowało .
    Przepraszam za brzydkie słowa , ale inaczej się nie da.

    Polubienie

 6. zydozerca

  wtyka żydobanksterów kosMateusz Jakub Morawiecki
  ( ur. 20 czerwca 1968 we Wrocławiu) – wiceprezes Rady Ministrów i minister niedorozwoju.
  syn Kornela Morawieckiego-Polska przeWałczcząca
  kandydat na następcę Beaty Szydło,ma objąć wkrótce nadzorem spółki skarbu państwa i umocnić wpływy mafii PiSowsko-żydowskiej w Polsce
  Mateusz Morawiecki kiedy byl przewodniczacym Rady Nadzorczej Lewiatana odznaczyl takie osoby :
  ks. adam Boniecki
  Adam Michnik
  Marek Belka
  Leszek Balcerowicz
  Jerzy Owsiak
  W.Frasyniuk
  E.Bienkowska
  B.Komorowski
  l.Walesa itp , reszte sprawdzw w Wiki.
  Macie jeszcze jakies zludzenia ?
  Od samego początku, kiedy pan Morawiecki Mateusz został ministrem gospodarki , zastanawiało mnie, dlaczego facet, pełniący funkcję szefa banku WBK/BZ /kto mu załatwił fuchę wtyki źydobanksterii?/ zarabiający prawie 4 mln zł rocznie, nagle obejmuje niepewne stanowisko ministra gospodarki, za płacę prawie dziesięciokrotnie niższą.
  Patriota, filantrop, czy jak ?
  Pierwsza czerwona lampka zaświeciła mi się ,kiedy zorientowałem się, że WBK / BZ ma do tej pory polską nazwę, ale właścicielem jest hiszpańska grupa SANTANDER. Druga lampka zaświeciła mi się kiedy pan minister nie chciał wyjawić swoich dochodów. Trzecia lampka zapaliła mi się, kiedy minister złożył swoje oświadczenie majątkowe. Wynika z niego, że posiada majątek około 4 mln. Coś tutaj nie gra. Jeśli facet, jak ujawnili dziennikarze zarobił w /w banku około 39 mln zł, to przez te lata na bieżące potrzeby nie powinien wydać około 35 mln złotych. Oczywiście, że mógł tą ogromną kwotę przepuścić w ruletkę lub pokera, ale wtedy taki utracjusz nie powinien rządzić naszą gospodarką.. A jeśli ich nie stracił to znaczy, że kłamie w oświadczeniu majątkowym i jako kłamca, też do tej funkcji nie pasuje. Czwarta Lampka zapaliła mi się, gdy minister ogłosił, że połączy 3 największe polskie firmy paliwowe : ORLEN, LOTOS i PGNiG. Argumentem ministra jest, e nowy superkoncern będzie bogaty, silny i będzie mógł zdziałać coś na rynkach światowych. Majstersztyk w białych rękawiczkach ! Pani premier Szydło, Prezydent i Prezes zajęci rozdawaniem kiełbasy wyborczej pewnie w to uwierzyli. Proszę państwa : W tych trzech koncernach Skarb Państwa ma następujące udziały: Orlen 27,5%,Lotos 53 %, PGNiG 72,4%. Można powiedzieć, że właścicielem 2 koncernów Lotosu i PGNiG jest jeszcze polski Skarb Państwa. Po połączeniu tych i zsumowaniu ich nominalnej wartości w nowym koncernie Skarb Państwa będzie miał udział tylko 40,3 %. Państwo polskie straci więc kontrolę nad najważniejszą gałęzią gospodarki.. Pozostali właściciele pochodzą od Ameryki Północnej, poprzez Europę, Azję, aż do Nowej Zelandii. Pan wicepremier to bankster i lis bardziej przebiegły niż panowie Balcerowicz, Lewandowski i Petru do kupy wzięci. On nawet nie sprzedaje za czapkę gruszek naszej gospodarki. On rozdaje za frico, albo ja jestem kompletnym debilem. Jeśli komukolwiek ten kraj leży na sercu udostępniajcie proszę na swoim profilu, może dotrze tam, gdzie trzeba.”/komentarze/

  Polubione przez 1 osoba

 7. zydozerca

  Konsekwencje i zagrożenia wynikające ze struktury długu w Polsce
  Polska, jako kraj rozwijający się, ma z założenia ograniczony wpływ na własny rynek długu. Oprocentowanie odsetek to wypadkowa m.in. stanu naszej gospodarki (która jest w dużej mierze zależna od sytuacji Unii Europejskiej). Na domiar złego, Polska po wdrożeniu przez Balcerowicza planu gospodarczego Sorosa i Sachsa, stała się krajem neokolonialnym, a najlepszym na to dowodem jest struktura długu publicznego opisana powyżej. Pomimo tego, że emitowany przez Polskę dług ma (w większości) stałe oprocentowanie, to jednak jego zapadalność, w dużej mierze, wynosi maksymalnie 10 lat. Konsekwencją tego stanu rzeczy jest częsta konieczność jego rolowania, czyli wymiany zapadających obligacji na nowe emisje.
  Źródło: mf.gov.pl
  Polski rząd musi zatem nieustannie zabiegać o jak najniższe koszty rolowania długu, inaczej deficyt budżetowy drastycznie wzrośnie. Jesteśmy więc zdani na łaskę i niełaskę zachodnich agencji ratingowych (które wystawiają nam oceny kredytowe) oraz zależni od „rynkowych” sił popytu i podaży. Znaczna część długu publicznego jest w posiadaniu instytucji z USA. Stamtąd też pochodzą najważniejsze agencje ratingowe. Płynność finansowa Polski jest zatem uzależniona od Zachodu. Gdyby polski rząd zaczął prowadzić politykę zagraniczną niezgodną z wytycznymi Waszyngtonu czy Brukseli, zostalibyśmy zapewne zaatakowani bronią ekonomiczną. Atak zostałby przeprowadzony w bardzo prosty sposób: najpierw zrzucono by na rynek część polskich obligacji (wyraźnie obniżając ich cenę, ale podnosząc tym samym ich rentowność). Agencje ratingowe szybko obniżyłyby wówczas oceny stabilności polskiej gospodarki, przez co nasiliłyby odpływ kapitału z Polski. W konsekwencji wszelki opór na Wiejskiej zostałby szybko złamany poprzez wyższe koszty obsługi długu publicznego i trudności w znalezieniu kupców na nowe emisje obligacji.

  Bezpośredni atak finansowy i brak suwerenności politycznej, to nie jedyne zagrożenia wynikające z braku kontroli nad wysokim długiem publicznym. Jeśli bankierzy centralni w krajach rozwiniętych stracą kontrolę nad sektorem bankowym (i pęknie bańka na rynku długu), to nasze państwo będzie miało problem z płynnością finansową. Polska jako kraj z rozwijającą się gospodarką zanotuje nagły odpływ kapitału zagranicznego, co osłabi złotego i spowoduje tym samym wzrost długu w euro oraz w dolarze. Odsetki od długu (z obecnych 2,9% przy obligacjach 10-letnich) szybko wzrosną, osiągając znacznie wyższe poziomy. Zaledwie 15 lat temu było to 10%, mimo iż Polska nie przeżywała wtedy żadnego silnego kryzysu gospodarczego. Tak duże koszty, przy aktualnej wysokości długu, oznaczałyby konieczność spłaty dodatkowych 90 mld PLN odsetek rocznie.

  Problematyczne jest również samo uzależnienie od permanentnego deficytu budżetowego. Natomiast jego zmniejszenie oznaczałoby zwolnienie dużej liczby urzędników, a przy obecnym poziomie biurokratyzacji kraju mogłoby to niestety doprowadzić do paraliżu decyzyjnego na poziomie lokalnym.

  Teoretycznie, rząd ma możliwość – z pomocą BGK i NBP – opanowania sytuacji, mianowicie poprzez interwencje na rynkach finansowych (czyli skupowanie obligacji z rynku), ale takie działanie uderzyłoby mocno w kurs złotego.
  independent trader – W czyich rękach jest polski dług?/fr./

  Polubienie

 8. zydozerca

  paraliż decyzyjny ?- wolne żarty,te tępe biurwy nie potrafią nawet tego,bo debilna mafia pisowsko-żydowska dyktuje im,co mają robić !!!

  Polubienie

 9. zydozerca

  Dwa dowody na zdradę Polski przez Morawieckiego
  Pierwsza rzecz, to głośna deklaracja Mateusza Morawieckiego o całkowitym poparciu traktatu TTIP& CETA
  Jeżeli jakikolwiek polityk, osoba pracująca w strukturach władzy popiera TTIP, to należy rozpatrywać to w skali zdrady Polski. Natychmiast należy usunąć takiego delikwenta ze stołka państwowego i sądownie zabronić pełnienia funkcji państwowych.
  Przypominam, że po wdrożeniu traktatu TTIP, będziemy mogli znieść parlament i władzę ustawodawczą. Kontrola prawna narodu polskiego przejdzie w ręce korporacji międzynarodowych. Nie będziemy mogli wprowadzić żadnej ustawy, która spowoduje zmniejszenie zysków korporacji.
  Scenariusz może być bardzo prosty. Przez 2-5 lat będą stosować zaniżone ceny na swoje produkty. W tym czasie polscy producenci zbankrutują, ponieważ odpowiedniki zagraniczne będą tańsze. Po wyczyszczeniu rynku z konkurencji na półkach sklepowych będzie dostępna tylko żywność GMO i rakotwórcze produkty Monsanto.
  Czy to nie jest zdrada Polski?
  Drugim dowodem na działanie banksterskie, a raczej uniżonego sługi finansjery jest walka z gotówką.
  „Wicepremier i minister rozwoju Mateusz Morawiecki zapowiedział w TVP Info, że rząd postara się wprowadzić takie zmiany, aby ograniczyć obrót gotówki.
  Będziemy pokazywali razem z minister Streżyńską zmiany w zakresie projektów tzw. cashless i paperless czyli bez papieru i jak najmniej gotówki, jak najwięcej elektronicznego obrotu – zapowiedział minister rozwoju.
  Ministerstwo Finansów już wprowadziło ograniczenia w obrocie gotówką poprzez obniżenie limitu transakcji gotówkowych między firmami z obecnych 15 tysięcy euro do 15 tysięcy złotych” – źródło.
  Należy o tym głośno trąbić: likwidacja gotówki, to najważniejszy krok w planach międzynarodowej finansjery. Po jej likwidacji mogą śmiało ogłosić proces wdrażania systemu finansowo-gospodarczego – NWO:
  robert brzoza

  Polubienie

 10. zydozerca

  Poseł Kornel Morawiecki uważa, że może to być kolejna przełomowa chwila w polskiej historii. Jego zdaniem gdyby Rzeczpospolita powiedziała esbekom, że wymaga od nich prawdy, a kiedy ją zgłoszą, że będą podlegali prawom abolicyjnym i zachowają swoje emerytury i inne przywileje, to w Polsce nastąpiłaby lustracja. Według Kornela Morawieckiego po uchwaleniu ustawy abolicyjnej byli funkcjonariusze nawet bez ujawniania teczek, musieliby powiedzieć wszystko o swoich współpracownikach, przełożonych i podwładnych od „najniższego pracownika SB” aż do nieżyjącego Czesława Kiszczaka.

  Polubienie

 11. zydozerca

  „Musimy się ruszyć, odzyskać ideę równości. Inaczej przyjdzie to „coś” i będziemy wisieć na latarniach
  Oto, gdy okazało się, że nagrani zostali politycy w restauracji Sowa i Przyjaciele natychmiast wprowadzono prawo, z mocy którego śledczy nadali im status… pokrzywdzonych. Jak m.in. Mateuszowi Morawieckiemu.
  Oby tylko nie okazało się za jakiś czas, że kelnerzy, którzy nagrywali popełnią w jakiś weekend samobójstwa w poczuciu krzywdy, którą wyrządzili przedstawicielom elity politycznej.

  xxx
  Gdyby okazało się, że Mateusz Morawiecki jest nie tylko członkiem jakiejś tajemniczej sekty (?), diaspory, gromady ludzi z różnych państw Europy, o nazwie „we the people”, do której przynależność sam potwierdził, ale także, że prawdziwa jest o nim informacja, którą Pan Andrzej M. Czyżewski przekazał e-mail’em z dnia 6 listopada 2015 r. redakcji należącego do tygodnika „wSieci” portalu „wPolityce.pl”, że: „Cała kariera, nie tylko zawodowa, p. M. Morawieckiego (…) związana jest z WSI – ZWOP (Zwiad Wojsk Ochrony Pogranicza) Oddział we Wrocławiu.”, powołanie go do rządu Rzeczypospolitej Polskiej byłoby ogromnym niedopatrzeniem liderów biało-czerwonej drużyny dobrej zmiany PiS, Beaty Szydło i Jarosława Kaczyńskiego.
  Byłoby to kolejną rysą na wizerunku rządu, którego szefowa, Beata Szydło została w 2004 roku wybrana na uczestniczkę organizowanego w Stanach Zjednoczonych przez Departament Stanu USA programu „The International Visitor Leadership Program”.
  Uważam, że prezydent Andrzej Duda, premier Beata Szydło i prezes rządzącej partii, tj. Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński powinni podjąć bardzo energiczne działania w celu wyjaśnienia, czy polega na prawdzie informacja, którą Pan A. M. Czyżewski przekazał e-mail’em z dnia 6 listopada 2015 r. wysłanym na adres: „redakcja@wpolityce.pl”, że „Cała kariera, nie tylko zawodowa, p. M. Morawieckiego (…) związana jest z WSI – ZWOP (Zwiad Wojsk Ochrony Pogranicza) Oddział we Wrocławiu.”
  chodzi pewnie o przemyt organów do przeszczepów,narkotyków,papierosów ,broni,kamyków,na zlecenie mafii żydowsko-ukraińskiej pod wodzą Siemiona Mogilewicza do spółki z Ireneuszem Sekułą i rządzącą Polską sitwą

  Polubienie

 12. zydozerca

  W 1990 współtworzył firmę wydawniczą Reverentia, w 1991 był redaktorem gazety „Dwa Dni”. W latach 1992–1995 pracował jako menedżer odpowiedzialny za marketing i finanse w przedsiębiorstwach konsultingowych i wydawniczych. W 1995 odbył staż w Deutsche Bundesbanku /werbunek do stajni c..eli żydobanksterów /?. W latach 1996–1997 prowadził projekty badawcze w zakresie bankowości i makroekonomii na Uniwersytecie we Frankfurcie nad Menem /siedzibie żydobanksterów Rothschild,sponsorów Solidarności za pośrednictwem G.Sorosa i jego fundacji w Polsce /
  W 1998 został zastępcą dyrektora Departamentu Negocjacji Akcesyjnych w Urzędzie Komitetu Integracji Europejskiej. Był członkiem zespołu ministerialnego negocjującego warunki przystąpienia Polski do Unii Europejskiej w kilku obszarach. W 1997 wraz z Frankiem Emmertem opublikował Prawo Europejskie, podręcznik z zakresu prawa unijnego i ekonomiki integracji gospodarczej. W latach 1998–2001 był członkiem rad nadzorczych Zakładu Energetycznego Wałbrzych i Agencji Rozwoju Przemysłu.

  W latach 1998–2002 zasiadał w sejmiku dolnośląskim I kadencji z ramienia Akcji Wyborczej Solidarność[2].

  W 1998 podjął pracę w Banku Zachodnim. W latach 1998–2001 był doradcą prezesa zarządu, następnie dyrektorem banku, po połączeniu Banku Zachodniego i Wielkopolskiego Banku Kredytowego w 2001 został członkiem zarządu Banku Zachodniego WBK. W maju 2007 objął stanowisko prezesa zarządu tej instytucji.

  Został także konsulem honorowym Republiki Irlandii w Polsce. W 2010 powołano go w skład Rady Gospodarczej przy premierze Donaldzie Tusku[

  Polubienie

 13. zydozerca

  prawo do bezkarnych polowań w zw. z afrykańskim pomorem świń należy zastosować natychmiast wobec rządzącej hołoty !!!

  Polubienie

 14. hubalblog

  Rey w latach 40tych pojechałby pierwszym wagonem do obozu bez powrotu

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s