Polakiem może być Żyd pederasta, Polak nie musi być Polakiem

Ophir (z lewej) ze swoim partnerem i synami, w których imieniu złożył skargę do Strasburga. Trybunał odpowie na pytanie, czy Polska ma prawo inaczej traktować dzieci urodzone w związkach jednopłciowych

Dzieci geja nie dostaną „polskiego” obywatelstwa? Wnuk polskiego Żyda walczy o nie w Strasburgu. Na zdjęciu: Żyd Ophir (z lewej) ze swoim partnerem, Davidem i synami
IIIRP – żydowskiej Polski dzień powszedni, cd.

(cytaty z żydowskiej gadzinówki – kolor niebieski)

Matan i Segev są bliźniakami i mają sześć lat. Ich biologicznym ojcem jest Ophir, urodzony w Izraelu, mający polskie obywatelstwo potomek polskiego Żyda. Ophir żyje w nieformalnym związku z Davidem, ale ze względu na synów zamierzają go sformalizować: od 2006 r. Izrael uznaje małżeństwa jednopłciowe zawarte za granicą. (…) Bliźniaki mają amerykański akt urodzenia, w którym jako rodzice wpisani są Ophir i David. Ten akt urodzenia ważny jest też w Izraelu.
W Polsce, jak się okazuje – nie. Mimo że według polskiej konstytucji dziecko obywatela polskiego jest z mocy prawa polskim obywatelem. Sądy odmówiły uznania faktu, że Matan i Segev są synami Ophira.

Teraz Ophir w imieniu synów, z pomocą Kampanii przeciw Homofobii, odwołał się do Trybunału w Strasburgu. Skarży się na dyskryminację w ochronie życia prywatnego i rodzinnego. Trybunał odpowie na pytanie, czy Polska ma prawo inaczej traktować dzieci urodzone w związkach jednopłciowych.

(Sądy IIIRP) nie zgodziły się na przedstawienie wyników badania DNA. (…) Czy empiryczny fakt może „stać w sprzeczności” z jakimkolwiek „porządkiem prawnym”? – zastanawia się żydowska dziennikarka gadzinówki, E.Siedlecka.

Dziadek Ophira Isaac Jaeger pochodził z Radomia. (…) Po wojnie wrócił, ale w 1957 r. wyemigrował. Zachował jednak polskie obywatelstwo i uważał się za Polaka. – Ciekawe, czy także był pederastą?
  – Polska jest częścią mnie i historii mojej rodziny. Chcę, żeby była też częścią życia moich dzieci. Inaczej nasze polskie korzenie zaginą.

Żydówka Siedlecka pisze dalej: Fakt, że są dziećmi Polaka, jest niezaprzeczalny.

Ophir: (…) Jako rodzice, którzy chcą wychowywać dzieci w duchu równouprawnienia i walki o swoje przekonania, nie mieliśmy wyboru i musieliśmy wnieść skargę do Strasburga. Inaczej jakie świadectwo dalibyśmy swoim dzieciom? Że znaczymy mniej niż inni? Że osoby homoseksualne nie są równe innym? Że nie jesteśmy prawdziwą rodziną? Że kiedy spotykają się z niesprawiedliwością, to powinny ją zaakceptować?

Paweł Knut, adwokat Kampanii przeciw Homofobii: – Ta sprawa pokazuje również, jak instrumentalnie traktuje się zasadę dobra dziecka.

za: http://wyborcza.pl/

___________________

Temat zgnilizny moralnej, obyczajowej, kulturowej, prawnej, realizowanej przez Żydów jako proces degeneracji społeczeństwa polskiego podejmowałem wielokrotnie. Chcę jednak przy okazji tego tematu zwrócić uwagę na sposób traktowania Polaków przez żydowski reżim w Warszawie. Żyd Ophir ma polskie obywatelstwo, ponieważ jego dziadek Żyd był „Polakiem”, a więc on stał się nim także niejako z automatu.

Kilka lat temu program III Polskiego Radia zamieścił wywiad z młodym izraelskim pracownikiem wojskowej rozgłośni radiowej, który pochwalił się, że już otrzymał polskie obywatelstwo i paszport, ale nie zna jeszcze języka polskiego!

A jak traktowani są przez żydowskie władze IIIRP rdzenni Polacy, którzy cały czas zamieszkują te same tereny, ale w związku z przesunięciem granic w 1945r. nie znaleźli się w granicach Państwa Polskiego. Ich sytuację utrudnia także fakt, że nie chcą być w państwie swego obecnego zamieszkania V kolumną na usługach syjonistycznego, żydowskiego reżimu IIIRP, realizującego żydowskie, syjonistyczne interesy Waszyngtonu i Brukseli.

 

 

Żydowskie reżimy w Warszawie nie tylko decydują, czy Polak może być Polakiem, ale prowadzą systematyczną politykę niszczenia i rozbijania organizacji polskich i polonijnych. Bezczelność żydowskich reżimów osiągnęła już takie rozmiary, że powszechne żydowskie media opisują ich działania jako sukcesy polityczne. – „Żydzi rozbijają organizacje polskie i polonijne – syjonizm triumfuje” https://wiernipolsce1.wordpress.com/

_______________

Rząd PiS nie wycofał „antydyskryminacyjnych” zapisów szkolnej podstawy programowej, a zajęcia propagujące „alternatywne” seksualnie style życia, odbywają się pod patronatem Pełnomocnika ds. Równego Traktowania.

17 czerwca 2016r. rząd PiS podpisał wraz ze wszystkimi państwami UE umowę, którą Kampania Przeciw Homofobii okrzyknęła wydarzeniem historycznym:To historyczny moment! Nigdy wcześniej kraje UE nie wypowiedziały się jednym głosem w kwestii równouprawnienia osób LGBT”.

Tak więc i dwaj pederaści opisani w żydowskiej gadzinówce mogą być pewni, że zdegenerowany przez syjonistyczną zgniliznę Europejski Trybunał Praw Człowieka oczywiste przestępstwo – wychowywanie dzieci przez pederastów i lesbijki – uczyni prawem w IIIżydo-RP.

 

Dariusz Kosiur

PS

„Gender – awangarda myśli żydowskiej” – https://wiernipolsce1.wordpress.com/

Reklamy

10 Komentarzy

Filed under Polityka

10 responses to “Polakiem może być Żyd pederasta, Polak nie musi być Polakiem

 1. maryjanek

  google pis LGBT
  https://www.google.pl/search?q=pis+LGBT&oq=pis+LGBT

  SETKI TEGO

  Rząd PiS-u podpisał umowę o “ równouprawnieniu osób LGBT …
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rzad-pis-u-podpisal-umowe-o-rownouprawnieniu-osob-lgbt-2016-07

  Rząd PiS wspiera gender . Znany działacz LGBT: „Teraz mogę się tylko cieszyć! Plus dla ekipy PiS”
  http://www.dzienniknarodowy.pl/2399/rzad-pis-wspiera-gender-znany-dzialacz-lgbt/

  PiS przeciwko dyskryminacji LGBT
  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/pis-przeciwko-dyskryminacji-lgbti/es176w

  Polubione przez 1 osoba

 2. Sprawa jest przedziwna. Nie bardzo rozumiem, po co panu Ophirowi i jego dzieciom polskie obywatelstwo? Jak się chce to polskość można kultywować bez obywatelstwa, jeśli ktoś rzeczywiście odczuwa taką potrzebę.

  Ale jeśli Pan to uważa za przestępstwo, to kto według Pana powinien wychować te dzieci? Uważa Pan, że te dzieci należy odebrać ojcu? Ale jeśli tak to komu je dać? Oczywiście rodzi się pytanie gdzie jest matka…

  Polubione przez 1 osoba

 3. Dawid to żydowskie imię (!)

  Polubione przez 1 osoba

 4. POLACKA CHAZARIA

  Może to nie jest nazbyt na temat, ale jakoś tak lubię dygresje.
  Otóż swego czasu zapytałem mojego znajomego, mieszkającego opodal Wadowic, z czego żyje chazarska gaduła Grzegorz Braun. Otrzymałem odpowiedź, że za swoją pogadankę żąda 1500 dolarów.
  Zadziwiłem się tak łatwą i ogólnie dostępną koncepcją tak dochodowego intereseu. A to szczególnie dlatego, że zebranie wśród polackiej tubylczej ludności nawet kilku grosików na polski sztandar wydaje się zajęciem nazbyt heroicznym. A tu, proszę bardzo, wykładają Wadowianie 1500 dolców za seans i inicjują dziękczynną mszę na kolanach.

  Dzisiaj znów zadzwoniłem do owego wadowickiego obywatela, aby uzyskać potwierdzenie dawnych relacji. – Nie, ja fałszuję jego wypowiedź. To chodziło o 500 dolarów. W efekcie pan Grzegorz Braun zgodził się łaskawie przyjąć 1500 PLN.

  Weźcie się, Polanie, do roboty! Za godzinne patriotyczne pierdolenie, uzyskacie Waszą miesięczną zapłatę za Wasz znój! I nie zapomnijcie o tacy na kościółkowe potrzeby. Wasz kapłan ma akurat wzwód!

  Polubione przez 1 osoba

 5. HKW

  SKANDALICZNE !!
  BOŻE! MAM DOŚĆ TYCH ŻYDÓW !!

  Polubione przez 1 osoba

 6. AP

  Czyja jest wladza w Polsce zydowska czy polska ?
  Chcialem to wyjasnic dyskutantom ale post nie przeszedl,wiec moze wlasciciele tego portalu to uczynia.
  Dziwny ten swiat.
  Niby to portal polski a nadzorowany przez Zydow.

  Polubione przez 1 osoba

 7. Pingback: Polakiem może być Żyd pederasta, Polak nie musi być Polakiem | Justice4Poland

 8. Jak Zyd moze byc „Polakiem”?,najwyzej obywatelem.
  Polska,to bogaty,i piekny kraj,wiec aj waj,aj waj,maja w tym cel.

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s