Życzenia urodzinowe dla W.W.Putina

logo-wps

Warszawa, 7 pażdziernika 2016 r.

Szanowny Pan

Władimir Władimirowicz Putin

Prezydent Federacji Rosyjskiej

za pośrednictwem

Pana

Sergieja Andriejewa

Ambasadora Federacji Rosyjskiej

w Rzeczypospolitej Polskiej

 

logo-wps

Варшава 7 октябрь 2016 год

 

Уважаемый Господин

Владимир Владимирович Путин

Президент Российской Федерации

Через

Господина

Сергея Андреева

Посла Российской Федерации

в Польше

 

Уважаемый Господин Президент,

По случаю 64-й годовщины дня рождения – от своего имени, а также членов и сторонников Организации Верные Суверенной Польше, а также журналистского коллектива и сотрудников телевизионной студии, и радио-WPS Production – я хотел бы выразить наилучшие пожелания здоровья и реализации всех политических планов и личных намерений.

В этот очень переломный период для европейской политики многие патриотический и ответственно мыслящие о будущем поляки поддерживают Вашу политическую линию, видя в Российской Федерации под Вашим руководством важную гарантию для сохранения мира и мирового порядка, основанного на принципах уважения международного права, равного статуса государств и народов, стремящихся к развитию и обеспечения безопасности своим гражданам.

Желаю Вам настойчивости и решительности в действиях в пользу уважения прав народов и государств мира. Как представители близкого россиянам славянского польского народа, мы желаем благополучия российскому народу и всем народам, которые в Российской Федерации нашли свой безопасный дом и готовы для его процветания работать, а в случае необходимости, также защищать его.

 

Со словами уважения и солидарности

 Доктор Павел Земиньски

 Президент Ассоциации Верные Суверенной Польше

Представитель общенациональной партии Польша Патриотическая

 

Члены Совета WPS и редакции студии WPS Production:

Дариуш Кощьур

Андрей Скорски

Эдвард Мачьейчик                  США

 

Члены и сторонники Организации Верные Суверенной Польше и партии Польша Патриотическая

 Ежи Трухлевски

Збигнев Окращьински

Ян Грыко

Валдемар Геготек                   Австрия

Зджьислав Янковский               депутат Сейма 4 созыва

Анджей Шуберт                             Германия

Ян Спосуб                                Фонд „KoRReUs”

Богдан Дзюбала

Адам Щьмех                            главный редактор  jednodniowka.pl

 

 

logo-wps

 

 

Warszawa, 7 pażdziernika 2016 r.

 

Szanowny Pan

Władimir Władimirowicz Putin

Prezydent Federacji Rosyjskiej

za pośrednictwem

Pana

Sergieja Andriejewa

Ambasadora Federacji Rosyjskiej

               w Rzeczypospolitej Polskiej

 

Szanowny Panie Prezydencie,

Z okazji 64 rocznicy urodzin –  w imieniu własnym, zarządu  oraz członków i sympatyków Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej , a także zespołu dziennikarskiego i  współpracowników studia telewizyjno-radiowego WPS Production – chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia i realizacji wszystkich planów politycznych i zamierzeń osobistych.

W niezwykle przełomowym okresie dla  polityki europejskiej i światowej wielu patriotycznie i odpowiedzialnie myślących o przyszłości Polaków solidaryzuje się z Pana linią polityczną, widząc w Federacji Rosyjskiej pod Pana przywództwem jedną z najważniejszych gwarancji dla zachowania pokoju i ładu światowego opartego  o zasady poszanowania prawa międzynarodowego, równego statusu państw i narodów, dążących do rozwoju i zapewnienia bezpieczeństwa swoim obywatelom.

Życząc Panu konsekwencji i  determinacji w działaniach na rzecz poszanowania praw narodów i państw świata, jako reprezentanci bliskiego Rosjanom słowiańskiego narodu polskiego,  przekazujemy tą drogą życzenia pomyślności dla narodu rosyjskiego i wszystkim tym narodom, które w Federacji Rosyjskiej znalazły swój bezpieczny dom i gotowe są dla jego pomyślności pracować, a jak będzie potrzeba,  to także go bronić.

Tymi samymi zasadami kierujemy się w działaniach organizacji, którym mam zaszczyt przewodniczyć.

 

Z wyrazami szacunku i solidarności

Dr Paweł Ziemiński

Prezes Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

Pełnomocnik ogólnokrajowy partii Polska Patriotyczna

 

Członkowie Zarządu  WPS i zespołu redakcyjnego studia WPS Production:

Dariusz Kosiur

Andrzej Skorski

Edward Maciejczyk         USA

Członkowie i sympatycy Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej oraz partii Polska Patriotyczna:

Jerzy Truchlewski

Zbigniew Okrasiński

Jan Gryko

Waldemar Gegotek         Austria

Zdzisław Jankowski         poseł na Sejm RP  IV kadencji

Andrzej Szubert                Niemcy

Jan Sposób    członek Zarządu Fundacji Konfederacja na Rzecz Reform Ustrojowych „KoRReUs”

Bogdan Dziubała

Adam Śmiech                       redaktor naczelny  jednodniowka.pl

Stefan Malarski

Roland Dubowski                Obóz Wielkiej Polski

Piotr Trznadel                       ZZR „Ojczyzna

 

 

Od Zarządu WPS i Redakcji portalu:

Wszystkie osoby i organizacje chętne do dołączenia się do życzeń prosimy o kontakt z redakcją portalu wiernipolsce1.wordpress.com

 

Zbigniew Nalepa

 

K.Steinke               Niemcy

 

Michał Sola
Michał Sola Chwała prezydentowi Putinowi.
Roman Barczan
Roman Barczan sto lat!!!

 

za: https://www.facebook.com/groups/691211110957032/permalink/1141388365939302/?comment_id=1141927519218720

 

30 Komentarzy

by | 6 października 2016 · 23:06

30 responses to “Życzenia urodzinowe dla W.W.Putina

 1. jan gryko

  Ja dla pana Władimira Putina życzę 100 lat… No kurde… jak by było moźliwe to – 120..lat..ale jestem realistą…i martwię się co będzie potem…

  Polubienie

 2. Przylaczam sie do tych zyczen i zycze jeszcze ,aby Pan zachamowal swiatowych psychopatow i obronil Rosje – kraj naszych braci.

  Polubienie

 3. Słowianin

  Mnie natomiast ostatni płomienny list Putina do Izraela po śmierci Perskiego ponadto zjazd rabinów wszelkiej maści w Moskwie i jeszcze parę innych rzeczy nie nastrajają optymizmem , ale póki co nikogo innego nie widzę , aby oparł się syjonistom dlatego życzę zdrowia bo to najważniejsze.

  Polubione przez 1 osoba

 4. Ap

  Nigdy sie nie chwali dnia przed zachodem slonca !

  „Mnie to kadza,zekl szczur do swego rodzenstwa,
  siedzac na oltarzu w czasie nabozenstwa …….. „.

  ZYJ PUTIN i DAJ ZYC INNYM !

  Polubienie

 5. semperparatus

  Też przyłączam się do życzeń dla Pana Prezydenta Putina…dodatkowo życzę mu żeby jak najszybciej zmienił haniebną ustawę aborcyjną… pozwalającą na bezkarne mordowania najmniejszych i najbardziej bezbronnych Rosjan… godzącą także w siłę i pomyślność rosyjskiego państwa i narodu…Cerkiew Prawosławna już zaczęła zbieranie podpisów w sprawie referendum o zmianę tego niemoralnego i szkodliwego dla Rosji prawa…

  Polubienie

  • Świętojebliwe kabany z cerkwi i i „naszego” KRK niech patrzą tego co mają między nogami, bo nawet tego nie potrafią utrzymać na wodzy. Niech lepiej zamiast pouczać kobiety kiedy i czy im wolno dokonywać aborcji niech lepiej wyspowiadają się ile swoich kochanek zmusili do osunięcia niechcianych ciąż lub ile kobiet w ciąży zginęło na przestrzeni dziejów w akcjach „ewangelizacyjnych” na świecie na przestrzeni dziejów. Niech swoje brudne łapska wpakują między nogi i tam sobie pogmerają bo o wychowaniu i utrzymaniu dzieci za najniższą krajową mają gówniane pojęcie. Za aborcją nie jestem ale jak się chce mieć mniej aborcji to niech się zapewni więcej miejsc pracy czy więcej mieszkań i rozmaitych ulg dla młodych chcących mieć dzieci, wtedy nie będą musieli się decydować na takie desperackie kroki a nie jakieś poronione ustawy i regulacje. Inna sprawa że może brzuchate katabasy powinny więcej swoich parafian nauczać jak zapobiegać niechcianym ciążom czy pozwolić na antykoncepcje niż pierdolić głodne kawałki o „zabijaniu niewinnych nienarodzonych”, byłoby z pewnością mniej chętnych na aborcję. A samo zamieszanie z aborcją to nic innego jak odwracanie uwagi społeczeństwa od spraw kluczowych dla narodu i państwa, aborcja jest sprawą trzeciorzędną możliwą do rozwiązania metodami ekonomicznymi. Ale ja rozumiem że jak KRK tak Cerkwia chce zjeść ciastko i mieć ciastko, czyli zakazać aborcji i antykoncepcji jednocześnie z nadzieją że urodzi się dzięki temu więcej potencjalnych wyznawców i krów dojnych. Bez nich siła polityczna i finansowa obu kościołów zmalała by do zera a też życie hierarchów na wysokiej stopie nie byłoby możliwe. W zakazie aborcji nie chodzi bynajmniej o dobro owych „niewinnych nienarodzonych” a o egoistyczne interesy kościołów. Po urodzeniu najczęściej ma się owo „życie poczęte” głęboko gdzieś.

   Polubienie

 6. Pingback: Życzenia urodzinowe dla W.W.Putina – blog polski

 7. paziem

  Komentarze nie na temat, plakatowanie portalu „sensacyjnymi” bzdurnymi obrazkami, wulgaryzmy itd….będą usuwane nie wdajac się w uzasadnianie.

  Polubione przez 2 ludzi

 8. Słowianin

  Demokracja po usraelsku czyli hu…. dupa i kamieni zapijaczonych pejsatych kupa:

  Polubienie

 9. Słowianin

  Tajna broń Rosji sparaliżuje tarczę antyrakietową USA
  Amerykańska tarcza antyrakietowa już niedługo nie będzie stanowiła żadnego problemu dla Rosji – pisały wojskowe czasopisma w 2012 roku. Rosyjska armia zostaje wyposażona w tajemniczą broń, która będzie w stanie unieszkodliwić system antyrakietowy USA. Wicepremier Rosji Dmitrij Rogozin ogłosił, że do 2020 roku wojsko zostanie wyposażone w nowoczesny sprzęt zdolny do sparaliżowania amerykańskiego systemu tarczy antyrakietowej. Rogozin zapowiedział, że Rosja skonstruowała własny system antyrakietowy na terenie kraju, który może przechwycić i zlikwidować każdą rakietę. Dodatkowo rakiety przenoszące głowice zostają stopniowo wyposażone w urządzenia mogące zmylić obce tarcze antyrakietowe, w tym amerykańską, która miała zostać zamontowana w Polsce.

  Polubienie

 10. Słowianin

  Proszę zobaczyć zdjęcie i poczytać Waszczykowski – siwy opasły gołąb pisdowski w jarmułce na zdjęciu :
  http://www.nacjonalista.pl/2016/10/05/iii-rzecza-obywatel-usa-wiceministrem-w-msz/

  Polubienie

 11. Słowianin

  Parę dni temu, rosyjska telewizja publiczna posunęła się tak daleko, że w programie głównych wiadomości zaprezentowała nagranie podsłuchanej rozmowy Johna Kerry[ii] z główną figurą terrorystów islamskich w Syrii. Poza faktem upublicznienia danych wywiadowczych, nie byłoby w tym nic sensacyjnego, bo każdy dobrze poinformowany człowiek na kuli ziemskiej wie, że organizacje terrorystyczne są tworem i bronią amerykańskich służb specjalnych. We wspomnianej rozmowie Kerry nie tylko żalił się swemu rozmówcy na fakt bycia „ogranym” przez rosyjską dyplomację, ale również tłumaczył się gęsto z odejścia od podstawowego swego żądania wyrażanego hasłem: „prezydent Syrii Assad musi odejść”. Przy czym najbardziej szokująca była sama forma rozmowy, z której wyglądało, że Kerry rozmawia ze swym przełożonym a nie na odwrót.

  Polubienie

 12. Słowianin

  Ma ten kraj przyszłości z takimi elementami . Prezio Dutkiewicz pięknie tańczy z żydkami :

  Polubienie

  • Słowianin

   Widać już dokładnie że żydki pod rządami Judy i żydopisu w Judeopolonii lepiej się czują niż w Izraelu wszak to kraina Polin gdzie można po pracy odpocząć i potańczyć może jeszcze przy kielichu . W tle widać kilka głupich gojów , którzy się tylko śmieją nie widząc powagi sytuacji . Tylko żal .

   Polubienie

 13. konik

  Ponawiam prośbę do właściciela portalu i redakcji o przesłanie na prywatne konto danych osobnika posługujacego się groźbami karalnymi. W przypadku braku reakcji uznamy to za poplecznictwo w przestępstwie.
  nadużycie link skomentuj
  stanislav 07.10.2016 19:42:20
  http://wps.neon24.pl/post/134179,zyczenia-urodzinowe-dla-w-w-putina#comment_1337182

  To ma być żart? przecież tam parchaci zawsze tak pisali, czy to ich żyd „huski ” czy „talbot” czy inna menda żyd „ranger „czy „docent zza morza” klementyny, astry , lotne i masa pach-nicków nawoływała tam do mordowania Putina.

  Na neonie to standard prędzej bana tobie dadzą.

  Polubienie

 14. konik

  Bazgranie debilne o niczym niby za a nawet przeciw.
  http://zawisza.neon24.pl/post/134199,czy-istnialo-pismo-slowian

  A przecież dawno temu polski uczony słowiańską „głagolicą” prosto odszyfrował zupełnie nie odszyfrowane jak zapewniali od lat pismo Etrusków: sami parchaci agenci tam czy jak?

  Polubienie

  • konik

   przerażające jet to ze tu u was, to co piszę jest widoczne teraz A innemu post pojawia się lub nie ba zmienia swą formę ( jest edytowany )
   (JUŻ WIDZĘ SENS ZMIENIONY)

   Jutro poczytam o wordpress i sprawdzę czy to możliwe co odpowiadacie o ginięciu postów

   Polubienie

 15. Krystyna Kapla

  Oby się spełniło to najważniejsze życzenie, a reszta przyjdzie sama i obyśmy byli w przyjażni po wsze czasy, czego życzę Polakom i Rosjanom.

  Polubienie

 16. Jerzy Kołodziej

  Przyłączam się do życzeń Panie Prezydencie Putin.

  Polubienie

 17. Pingback: Życzenia od Polaków na urodziny Uważajemogo Gospodina Władimira Władimirowicza Putina, Prezydenta Rosji | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 18. Tez przylaczam sie do zyczen Panie Prezydencie Putin.
  Wielu usiluje nas przekonac ze Putin jest zydem i w rzeczywistosci dziala
  na rzecz tego pomiotu diabla.Jestem zdania ze caly szereg dzialan Putina
  jest wlasnie wymierzona przeciwko tej zbrodniczej zydowskiej hegemonii.
  Nas Polakow wiele razy zydostwo oszukalo!!!! Kosciol katolicki-zydowskie
  mega oszustwo!!!Kto w latach siedemdziesiatych pomyslal ze Walesa jest
  zydem i dziala w ich interesie!!! itd.,itp..Mam jednak wielka nadzieje ze Putin
  to nie oszustwo.
  Dzisiaj Rosjanie widza jak moze byc grozna dla nich Polska opanowana przez zydostwo ktora dziala na rzecz swiatowego zydostwa.
  Ja nie sledze ale interesuje mnie czy Rosjanie dokonuja obachunku z minionych wiekow swojej dzialalnosci wobec Polakow??? Wedlug mojej
  wiedzy carowie rosyjscy z wyjatkiem Katarzyny byli Rosjanami.Polacy wiedza jak Rosja carska exterminowala Polakow!!!! Tylko po powstaniu
  listopadowym (moze pomylilem ze styczniowym) Car zeslal na Syberie,a wiec na pewna smierc,~7,5 tysiaca RODZIN szlacheckich i magnaterii!!!
  Byla to warstwa spoleczenstwa polskiego najbardziej patriotyczna!!!Warstwa
  stanowiaca o Polskosci!!!Dzisiaj wiemy ze byla to warstwa ktora kontynuowala ciaglosc genetyczna naszych praprzodkow (z pewnymi wyjatkami) Slowian-Lechitow!!! Car w nagrode za pokonanie tego powstania
  obdarowywal zydostwo majatkami tych ofiar,czyli za wzorowa wspolprace
  zydostwa polskiego z carska Rosja!!! Dzisiaj dziala miedzynarodowa organizacja Slowian ktora skupia Slowian z krajow slowianskich takich jak
  Polska,Rosja,Ukraina,Bialorus,itd..Cala nadzieje ta organizacja poklada w
  Rosji!!! Mysle ze jest konieczne dokonanie takiego obrachunku historycznego w Rosji.Jest konieczne wyjasnienie Polakom dlaczego carska
  Rosja z takim uporem wyniszczala Polakow!!! W przeciwnym przypadku
  dzialalnosc tych organizacji slowianskich nie bedzie miala wielu zwolennikow
  w Polsce i gdzie indziej tez.

  Polubienie

 19. Słowianin

  Zwykły ze mnie chłopina Słowianin , ale o co w tym zdaniu chodzi nie wiem Cytat:
  „Car zeslal na Syberie,a wiec na pewna smierc,~7,5 tysiaca RODZIN szlacheckich i magnaterii!!!
  Byla to warstwa spoleczenstwa polskiego najbardziej patriotyczna!!!Warstwa
  stanowiaca o Polskosci!!!Dzisiaj wiemy ze byla to warstwa ktora kontynuowala ciaglosc genetyczna naszych praprzodkow (z pewnymi wyjatkami) Slowian-Lechitow!!!”

  Myślałem zawsze ,że jest odwrotnie i te dwie warstwy doprowadziły do czytaj Polski czyt szlachta i magnateria , a tutaj pan Edward pisze , że to wielcy patrioci . Być może chodzi o magnaterię i szlachtę parchatego pochodzenia . Nie bardzo rozumiem o czym pisze pan Edward .
  Rosja carska tez nas gnębiła . Pewnie tak tylko jeżeli miałbym wybór wolałbym gnębienie carów niż żydowskich bolszewików , którzy po carach nastali . Pozdrawiam pana Edwarda , ale wpisu nie ponimaju.

  Polubienie

  • Słowianin

   pop te dwie warstwy doprowadziły do upadku Polski .

   Polubienie

   • Słowianin

    Swoją drogą ten parchaty naród to jest jakieś potworne zło no bo :
    1. Pomoc carom przeciw narodowi polskiemu .
    2. Następnie żydobolszewizm .
    3. Potem przejście na pozycje zbrodniczego reżimu amerykańskiego . Zna ktoś bardziej podły naród , bo ja nie .

    Polubienie

 20. Czy gdyby Rosjanie mieli za prezydenta Maliniaka jak my, to także by się cieszyli? – Wątpię.

  Polubienie

 21. Panie Slowianin,jestem daleki od tego aby pana upokarzac-prosze mnie wierzyc.Ale jesli pan pierwszy raz slyszy o tych 7,5tys polskich zeslancach
  majatki ktorych car w nagrode rozdal zydostwu,a dzisiaj potomkowie
  zydostwa domagaja sie zwrotu „swoich majatkow”,to pan bardzo malo wie!!!!
  A co z wieloma innymi zbrodniami dokonanymi na Polakach!!!Cos pan wie
  panie slowianin o potopie szwedzkim?Specjalisci twierdza ze Szwedzi dokonali takiego spustoszenia naszej Ojczyzny ze Polska nigdy po tym
  barbarzynstwie nie podniosla sie!!!Mam nadzieje ze pan zna sprawe zydowskich list Polakow przeznaczonych na zsylke na Syberie kiedy do Polski wkroczyla armia czerwona.Jesli pan nie zna sprawy Jakuba Szeli to
  prosze poszukac i ja poznac.Nadmienie ze ten niepismienny chlop spod
  Tarnowa z grupa podobnych chlopow wymordowal kolejnych 3tys.przedstawicieli polskiej szlachty.No ale to akurat zalatwili nam austryjacy ktorzy za ta przysluge sowicie oplacali chlopow.Mysle jednak ze i
  za ta zbrodnia stoja zydzi razem z kosciolem.
  Szlachta i magnateria w oczach Polakow zostala dokladnie opluta glownie
  przez kosciol ale tez zydostwo (czas trwania socjalizmu zydowskiego).
  Kosciol mial powazne powody aby calkowicie wyniszczyc warstwe szlachecka w Polsce.Bo to nie kto inny stal na strazy bezpieczenstwa Polakow-jesli cos zaczynalo zagrazac Polakom to wlasnie szlachta uruchamiala pospolite ruszenie i Polacy likwidowali walka owe zagrozenie.
  To nie kto inny jak szlachta oskarzyla wielu dostojnikow kosciola o zdrade
  Ojczyzny.Sady potwierdzily to w calej rozciaglosci i dostojnicy byli publicznie
  powieszeni.I to dlatego unicestwiono szlachte-dzisiaj juz nie bedzie pospolitego ruszenia aby osadzic np.zydowskiego prymasa Polaski ktory
  jawnie opowiada sie przeciwko Polsce.
  Czesc szlachty padla ofiara namowy kosciola aby mieszac rodziny.Kosciol
  przekonywal (klamliwie) ze jesli zyd przyjmie katolicyzm to staje sie Polakiem!!!Nic bardziej klamliwego.Na domiar zlego warstwy szlacheckie i
  magnackie zatrudnialy dosc masowo jako ekonomow,lekarzy,nauczycieli,
  prawnikow,ect. wlasnie zydow.Ci zydzi potajemnie i podstepnie niszczyli
  swoich panow!!!Jest znana sprawa ze Sobieskiego otrul jego osobisty zydowski lekarz!!!Takich przypadkow bylo bardzo wiele.
  Badacze-historycy dzisiaj potwierdzaja ta prawde ze szlachta stanowiala
  ciaglasc historyczna naszych praprzodkow,,czyli szlachta dbala o to aby
  wiazac sie miedzy soba i przekazywac zycie nastepnym pokoleniom Lechitow.Bowiem poczatki szlachty zaczely sie daleko przed chrzescijanska
  Polska.Jest tez prawda (to potwierdzaja badacze) ze Lechici nie chcieli tej
  zydowskiej wiary w jahwe.Wojny na tym tle pochlonely masy Polakow-sam
  Pan Bog wie ile!!!
  Panie slowianin,ja nie mam sily i cirpliwosci do pisania naszej historii.
  Zachecam pana do poszukiwan prawdy o naszej historii-jest to zadanie bardzo trudne ale mozliwe do zrealizowania.Trudne,bo zydostwo i kosciol
  niszcza nam wszystko!!!Oni pragna abysmy nic nie wiedzieli.Oni pragna
  abysmy powtarzali glupoty ktore oni nam podyktuja.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.