Rosja działa według scenariusza, napisanego ponad tysiąc lat temu

controlSzejk Imran Hosein: „Prawda nie pochodzi z New York Times czy z Washington Post, z całą pewnością nie pochodzi z CNN”.

Szejk Imran Nazar Hosein (ur. w 1942r.) nie jest w Polsce znany. Zajmuje się islamską eschatologią, jest autorem wielu książek:

http://imranhosein.org/books.html

Imran Hosein był już kilkanaście razy przedstawiany na tym blogu. W poniższej wypowiedzi mówi o aktualnych wydarzeniach na świecie, docieka przyczyn tych zdarzeń i próbuje przewidzieć konsekwencje działań polityków zachodnich:

 

Rosja działa według scenariusza, napisanego ponad tysiąc lat temu

Morris:  John Kerry oskarżył ministra Ławrowa o przebywanie w ‚równoległym świecie’. Czy to nie jest użycie cytatu z Koranu?

Szejk Imran Hosein:  Witaj w moim domu w Kuala Lumpur w Malezji. Jestem szczęśliwy, widząc cię znowu. To spotkanie ma miejsce, bo zaprzestałem używania Skype do wywiadów i komunikacji, ograniczę korzystanie ze Skype tylko do nauczania moich uczniów. Przyleciałeś z Kambodży, aby przeprowadzić ze mną wywiad.

Kerry ma rację, nawet o tym nie wiedząc. Kerry ma rację, mówiąc o Putinie jako przebywającym w świecie równoległym. Dzisiaj rosyjskie kierownictwo działa według scenariusza napisanego tysiące lat temu, który został zapisany i wyjaśniony w Koranie 1400 lat temu. W regionie Morza Czarnego powtórzy się pewne wydarzenie. Ma ono związek z Gogiem i Magogiem, osobami ludzkimi, obdarzonymi olbrzymią siłą, którą używają do uciskania ludzkości. Gog i Magog pełnią pewną szczególną rolę, którą jest sprowadzenie Izraelitów do Ziemi Świętej z użyciem wszelkich możliwych środków. Kiedy oni wrócą do Ziemi Świętej, dramat będzie miał ciąg dalszy, co właśnie dzieje się na naszych oczach.

Znalezione obrazy dla zapytania zagrożenie nuklearne

W celu sprowadzenia Izraelitów z powrotem do Ziemi Świętej musieli uwolnić Ziemię Świętą dla żydów, ta kraina była pod kontrolą muzułmanów przez ponad tysiąc lat. Następnie musieli sprowadzić żydów do Ziemi Świętej, aby uznać ją za swoją własność, ogłosić powstanie Izraela i ustanowić Izrael rządzącym państwem świata. Nadążasz Morris?

Morris:  Nie, nie nadążam, mam więcej pytań.

Szejk Imran Hosein:  Pozwól mi kontynuować. Gog i Magog, dla spełnienia ich zadania, w wyniku którego Antychryst będzie mógł powstać w Jerozolimie jako władca świata czy tego, co pozostanie ze świata, i będzie mógł zadeklarować, że to on jest Mesjaszem, Gog i Magog muszą zapanować nad całym światem.

Kiedy spojrzymy na proces historyczny, to widzimy nowoczesną zachodnią cywilizację, której obraz dokładnie odpowiada opisowi Koranu. Nowoczesna zachodnia cywilizacja objawiła się na scenie historii nagle i w tajemny sposób przejęła całkowitą kontrolę nad historią. Używając swojej przemożnej siły, wysłała swoje armie na całą ziemię i za pomocą zakrwawionego miecza ciemiężca wprowadził swój porządek, oparty na niczym nieograniczonym ucisku. Kiedy to zrobili, to zajęli dla żydów Ziemię Świętą, obalając Imperium Osmańskie.

Kiedy Koran mówi o tym regionie świata, gdzie znajduje się Morze Czarne, a tam właśnie rozegrał się dramat po raz pierwszy, ktoś stworzony przez Boga i obdarzony mocą, mocą której fundamentem jest wiara, używający tej mocy w sposób dokładnie przeciwny do sposobu Goga i Magoga, użyje tej mocy do ukarania ciemiężcy. Za pierwszym razem, kiedy miał styczność z Gogiem i Magogiem, postawił ich w sytuacji bez wyjścia, pozbawił ich destrukcyjnej mocy, zbudował mur ochronny. I świat został uchroniony przed Gogiem i Magogiem przez Zulkarnaina. Ale Koran mówi o dwóch takich wydarzeniach, ‚karnain’ znaczy ‚dwa’, będzie powtórka tego zdarzenia z historii i zdarzy się to, gdy Gog i Magog będą działać na ziemi, najprawdopodobniej wtedy, kiedy będą blisko wykonania swojego zadania, czyli teraz.

W regionie Morza Czarnego świat zobaczy wyłaniającą się potęgę, która będzie oparta na fundamencie wiary i ta potęga wypełni scenariusz napisany w innym świecie, więc Kerry ma rację mówiąc, że rosyjskie przywództwo żyje w równoległym świecie. Eschatologia mówi nam, że nastąpi wielka wojna; oni nie mogą się doczekać wielkiej wojny z Rosją. Oni zupełnie nie przejmują się losem swoich społeczeństw – miliony Amerykanów, Kanadyjczyków, Brytyjczyków, Francuzów, Niemców zginą. Oni pożądają władzy absolutnej, domagają się, aby Rosja i Chiny złożyły im pokłon i posłusznie się podporządkowały. To objaw arogancji, arogancja pojawiła się po raz pierwszy na świecie wraz z Szatanem, to są więc sataniści, którzy chcą narzucić swoją władzę całej ludzkości.

Rosja nie jest gotowa, aby złożyć im pokłon, dziękujemy za to Bogu. Chiny także nie chcą złożyć pokłonu tak długo jak istnieje Rosja. Wielka wojna nadchodzi, a wynik tej wojny jest zapisany w świecie równoległym. Innymi słowy, w oparciu o naszą znajomość Koranu twierdzimy, że na koniec tej wojny NATO będzie świadkiem szach-matu, a historia zatoczy krąg (…).

 

* * * * * * *

Nawet kamienie będą nienawidziły swoich ciemiężców

Morris:  Gog i Magog zdecydowali się na powtórne założenie Izraela. Patrzę na ludzi w Izraelu, można argumentować, że to plebs, proletariat, wielu z nich pije alkohol, to nie są uczeni, to nie są intelektualiści, nie jestem pewien ich lojalności wobec religii. To się nie trzyma kupy. Powtórne założenie Izraela po tysiącach lat to szlachetny mit, ale co tak naprawdę się zakłada? Połowa z nich przyleciała z Ameryki, nie mają żadnego poczucia historii.

Szejk Imran Hosein:  Teraz to jest tajemnica, ujawniamy tajemnicę, to groźne. To tajemnica, o której świat już wie. Istnieją żydzi – kuzyni Arabów, genetyczni kuzyni Arabów, Semici. Są też inni Żydzi, to absolutna większość, pewnie 9 z 10 wszystkich Żydów, którzy nie mają żadnych generycznych związków z Arabami, to nie są Izraelici. Kim oni są? – Oni kiedyś przyjęli judaizm. Jeśli przeprowadzisz badanie, a to jest niebezpieczny temat, to natkniesz się na Chazarów, którzy żyli w tym regionie świata, kiedy Zulkarnain po raz pierwszy wzniósł mur. Ci ludzie stali się żydami, potem niektórzy z nich, nowych żydów, przyjęli chrześcijaństwo. Mamy więc Chazarów chrześcijan i Chazarów Żydów w Europie. To właśnie ta grupa działała wewnątrz społeczności europejskich żydów i chrześcijan w celu pogodzenia tych grup i powstania sojuszu judeochrześcijańskiego. W tym procesie ważną rolę odgrywał Watykan. To właśnie ci żydzi i chrześcijanie są opisani w Koranie jako Gog i Magog.

Morris:  Jeśli spojrzy się na ustanowienie Palestyny, masowe migracje, kampanię oczyszczenia ziemi z jej dotychczasowych mieszkańców, to widać niezwykłe podobieństwa do podobnych procesów w Stanach Zjednoczonych, Australii, itp. Czy to tylko przypadek czy zostało to wymyślone przez ludzi o tej samej mentalności?

Szejk Imran Hosein:  Największym ciemiężcą w historii ludzkości, tym który przelał najwięcej krwi, autorem największego zniszczenia i deprawacji na ziemi są ludzie wywodzący się z nowoczesnej cywilizacji Zachodu. Już nam to zapowiadano. Bóg przemówił do aniołów i powiedział, że zamierza umieścić na ziemi tego, kto będzie rządził, kalifa. Bóg powiedział Dawidowi (niech mu Bóg błogosławi): ustanawiam ciebie jako kalifa na ziemi i masz rządzić w oparciu o Prawdę, która ode Mnie pochodzi. Prawda nie pochodzi z New York Times czy z Washington Post, z całą pewnością nie pochodzi z CNN. Oni przedstawiają potężne kłamstwa, nie mają nawet poczucia wstydu, zatracili je. Nie można jednocześnie mówić prawdy i kłamać, one do siebie nie pasują.

Anioł spytał się Boga: czy naprawdę chcesz umieścić na ziemi tych którzy to uczynią, którzy zniszczą, zepsują ziemię? – To było pytanie anioła i to się teraz właśnie dzieje. Zaczęli swoje dzieło na wyspie u wybrzeży Europy, Bonaparte pogardliwie określił tych ludzi jako naród sklepikarzy, ale to właśnie ta mała wyspa przyniosła światu rewolucję naukowo-techniczną, która dała jej panowanie na morzach, wtedy nie było jeszcze potęg lotniczych. To właśnie Brytania kontrolowała morza świata, kontrolowała świat poprzez każdy ważny port na ziemi. Ta potęga, siła została użyta do ucisku, do przelewu morza krwi, to było krwawe Imperium Brytyjskie. To ci ludzie przekazali władzę Stanom Zjednoczonym, które przelały jeszcze więcej krwi od Brytanii i były jeszcze bardziej bezwzględne i okrutne w swoim ucisku. Jeśli nie uznajesz tych ludzi za ciemiężców, to coś z tobą jest nie tak.

 

Znalezione obrazy dla zapytania palestyna izrael

Atak Izraela na Strefę Gazy

To nie są ludzie, którzy otrzymali prawo od Mojżesza (niech mu Bóg błogosławi), którzy są autentycznymi żydami i którzy chcą prowadzić prawe życie. Nie można być wierzącym żydem i ciemiężcą jednocześnie. Wierzący żyd jest moim bratem. Z wierzącym żydem mogę siedzieć i jeść przy tym samym stole, Bóg mi powiedział że mogę jeść jego jedzenie, tak jest mi bliski. To nie są wierzący żydzi. Nie mamy żadnych zatargów z wierzącymi żydami, nie żywimy do nich nienawiści, jesteśmy braćmi. Byliśmy poinstruowani w Koranie, że kiedy zaczniemy prowadzić dyskusje religijne z żydami i z chrześcijanami, abyśmy używali możliwie najbardziej uprzejmego języka. Tak mamy się odnosić do żydów i chrześcijan którzy nie są ciemiężcami. Ale 9 z 10 żydów na świecie, wraz z chrześcijańskimi syjonistami, to najwięksi ciemiężcy ludzkości. Jutro już nadchodzi wielkimi krokami a jutro nawet kamienie będą wołać będą: ‚zabić ich!’, bo nawet kamienie będą zmęczone tym uciskiem.

 

* * * * * * *

Terroryzm jest sponsorowany przez państwa w celu walki z islamem i prawosławiem

Morris:  Mówiąc o tych ludziach, o ciemiężcach, o nieprzerwanych wojnach, trwających chyba od wojny w Korei, jeśli nie wcześniej, uważam, że te wojny są prowadzone w celu wytworzenia mas uchodźców, to staje się oczywiste w kontekście kryzysu uchodźców w Europie. Uważam że celem wojen jest wytworzenie uchodźców. Przedstawia się je nam jako wojny o dostęp do surowców naturalnych czy innych zasobów a nie o to w nich chodzi.

Szejk Imran Hosein:  Tak, mamy tam ogromną bezduszność, obojętność dla ludzkiego cierpienia. W celu zastąpienia Stanów Zjednoczonych przez Izrael w roli rządzącego państwa świata i zastąpienia Pax Americana przez Pax Judaica, tak jak Pax Americana zastąpił Pax Britannica, trzeba jakoś zająć się dwiema siłami na świecie, które są uznawane za największe zagrożenie dla opresora, dla Izraela. Są to: po pierwsze świat islamu, po drugie świat prawosławnego chrześcijaństwa. One są obiektem ataku zachodniej cywilizacji.

 

Znalezione obrazy dla zapytania cywilizacja zachodnia

Guantanamo

Więc muzułmanie to terroryści. I wszyscy ludzie, którzy pozwalają CNN na myślenie za siebie, zamiast myśleć samodzielnie, przyjmują te bzdury, że muzułmanie to terroryści. Prawda jest inna, to ich rządy, to ich wojska, to ich agencje szpiegowskie to najgroźniejsi terroryści na świecie, to oni praktykują terroryzm sponsorowany przez państwa. Są trzy rodzaje, trzy kategorie kłamstw: normalne kłamstwa, wielkie kłamstwa oraz 9/11 [oficjalna teoria spiskowa w sprawie zamachów z 11 września 2001 roku w Ameryce]. To trzy kategorie kłamstw. Oni nie wykazują żadnego wstydu, żadnego zakłopotania, gdy przyłapuje się ich na kłamstwie. Tylko bardziej zapamiętale kłamią, powtarzają kłamstwo bez końca i końca, mając nadzieję, że powtarzając to kłamstwo zahipnotyzują wszystkie bezmyślne masy na świecie do zaakceptowania tych kłamstw jako prawdy. A kiedy ktoś przemawia, demaskując ich kłamstwa, to go zabijają.

Moja odpowiedź na tę praktykę: można zabić człowieka, ale nie można zabić prawdy. A my nie boimy się śmierci, mogą zabić tylu, ilu chcą, ale nie zdołają zabić prawdy. Ta prawda jeszcze ich nawiedzi i wiemy, kiedy to się stanie. Prawda nadejdzie w świetlistym blasku. Dwa ludy oczekują tego dnia nadejścia prawdy, te dwa ludy teraz zbliżają się do siebie i tego nie można zatrzymać. Te ludy to muzułmanie i prawosławni chrześcijanie. Putin jest prawosławnym chrześcijaninem.

Przetłumaczył:  Mariusz B.

za:http://zygumntbalas.neon24.pl/post/134205,co-sie-dzieje-na-swiecie-08-10-2016

Zapisz

Zapisz

22 Komentarze

Filed under Polityka

22 responses to “Rosja działa według scenariusza, napisanego ponad tysiąc lat temu

 1. Słowianin

  Rosja to kraj , który bardzo szanuję , bo nie uległ całkowitemu zepsuciu jak parchate kraje Zachodu . To jest kraj wspaniałych , prawych ludzi naprawdę myślących kategoriami dobra państwa i narodu dlatego zasłużyli na takiego przywódcę jakim jest ich prezydent . Każdy normalny Polak , któremu jeszcze w 2016 roku pozostał mózg zamiast parchatych fekaliów w głowie zazdrości wam takiego przywódcy , aby żył jak najdłużej .

  Polubione przez 2 ludzi

 2. Słowianin

  Wszystko to co widzimy w ostatnich dniach wygląda bardzo niedobrze. Rosja przeprowadza do jutra wielkie ćwiczenia Obrony Cywilnej. Aż 40 milionów obywateli Federacji Rosyjskiej ma się znaleźć w schronach przeciwatomowych. Biorąc pod uwagę to co mówią amerykańscy generałowie, przygotowania na konflikt z wykorzystaniem broni jądrowej to bardzo racjonalne zachowanie.

  Polubienie

  • To już od dawna nie wygląda dobrze, jeżeli ta stara wariatka wygra wybory w USA to kopcie sobie bunkier pod domem, możecie już zacząć. Przywódcy motywowani ideologią i wierzący bezgranicznie we własną propagandę o swej rzekomej wyjątkowości i niezwyciężoności są bardzo niebezpieczni. Losy wielu milionów ludzi za niedługo mogą się okazać policzone. Zobaczymy tylko błysk, grzybek, wiaterek i zostaną z nas cienie Hiroszimy…

   Polubienie

   • Słowianin

    Witam pana cannassatego .
    Dobry pana wpis ale wymaga uzupełnień :
    1. Dobrze pan wie , że układ trawienny człowieka jest tak skonstruowany , że musi jeść i srać i nawet gdyby pan biegał po 100 km dziennie jak ci fajni Indianie to co 48 godzin ( jeżeli pan jest zdrowy ) musi pan zrobić ekstrakcję . Nie ma siły . Różnica między homo- sapiens jest taka , że pies kot czy menel robi to na ulicy a np pan w ładnym kibelku . Także tutaj ruch nie ma nic do rzeczy – co 48 godzin trzeba postękać .
    2. Mówi pan o braku ruchu wśród gojów . Nawet się zgodzę , ale jest duże ALE . Zadajmy pytanie kto doprowadził do tego , że goje nie mają ruchu tylko jedzą , srają i pierdzą jak pan piszesz . Oczywiście parcharnia w 100% . Przyczyny takiego stanu rzeczy .
    1. Duże bezrobocie . Parchaty GUS podaje na wrześień 8,4 % . To jest całkowita brednia , bo razem z ukrytym jest 15 % co najmniej . Jeżeli ktoś nie załapał się na czarno na budowie to siedzi w domu , szuka albo już pracy nie szuka bo to olał , gdyż o robotę ciężko i ogląda parchaty polszmat programiki typu Malanowski czy trudne sprawy . Kupi sobie coś w parchatym markecie i żre , pierdzi i sra , ale zadajmy sobie pytanie czy to jest wina tego nieszczęśliwego człowieka . Powiem panu na 100% nie , bo gdyby był PRL i Gierek to on by pracował a nie siedział w domu jadł i srał .Powiem panu , że od lat 90 gdy straciłem pracę pracowałem ciężko fizycznie na budowie w Niemczech . (Wróciłem bo tu chcę umrzeć) . Ruchu miałem do ciężkiej cholery , a jednak zachorowałem , a ci sukienkowi , Bolki i inna parcharnia ruchu zero null , a żyją nawet do 90 – 95 lat . Cud ?
    2. Napłodzono mnóstwo urzędasów . Wstaje taki rano myje zęby , buzie przemywa pewne części ciała płynem do higieny intymnej ( parcharnia sporo takich reklamuje ) , bo kto wie może będzie okazja , aby sobie w kibelku w pracy przez 5 minutek pobzykać . Następnie przez 8 godzin urzędasy te pierdzą w krzesła oczywiście po wcześniejszym spożyciu produktów żywnościowych z parcharni hipermarketowych typu Carefour . Po pracy powrót do domu zjedzenie obiadu i male bzykanko .I to właśnie bzykanko jest to ich jedyny ruch , które może im tylko dodać zdrowia .
    3. Podobnie jest w korporacjach . Tylko tam dochodzi czynnik dużego stresu i walki szczurów .
    Dobrze pan wie ,że parcharnia mocno reklamuje siłownie . Niestety nie każdego na nie stać zwłaszcza bezrobotnych , a tych których stać po pół roku rezygnują ( słomiany zapał tzw ) , albo nie chcą chodzić , bo ktoś im tam ukradł jakieś pieniądze z szatni gdy ćwiczyli . Także te parchate siłownie to raczej tak zwany pic na wodę .
    Powyższe czynniki doprowadziły do tego , że jesteśmy otyli jak świnie zestresowani i chorzy . Wielu nie stać na lekarzy ( wizyta prywatna 130 PLN u dobrego lekarza specjalisty ) plus byle jakie leki wydatek rzędu 400 PLN no i umieramy dając miejsce parchom w Judeopolonii . Do tego dochodzi GMO .
    Niedługo już dościgniemy idiotów Amerykanów , którzy już w większości wyglądają jak ten czarny z ich filmu gruby i chudszy ( warto się zapytać z czego się śmiejecie – z otyłego dziadka czy babki pierdzących przy obiedzie – nie z siebie samych się śmiejecie durni Amerykanie podobnie jak Polacy z Kiepskiego . Na 10 Usmańców 8 jest utuczonych jak prosiaki z hamburgerów frytek i po 1 usd gorących psów sprzedawanych na każdym rogu ulicy z bakteriami .
    My Słowianie dzięki parchom niedługo ten stan osiągniemy .

    Polubione przez 1 osoba

  • Crucesignatus

   No tak pewna liczba gojów musi przeżyć przecież ktoś będzie musiał pracować na żydowskich panów w przyszłym globalnym państwie:

   „Goje rodzą się tylko po to, by nam służyć. Bez tego nie mieliby po co istnieć na tym świecie. Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie.Tak jak każda osoba goje muszą oczywiście umrzeć, ale Bóg daje im długowieczność.Dlaczego? Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze.To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda” – rabin Owadia Josef

   Polubienie

   • „My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie”.

    Jeżeli to jest ich filozofia „dobrego życia”, to my, goje, nie musimy się martwić. Ktoś to tylko siedzi i żre, długo nie pożyje: otyłość, atak serca, albo wylew bardzo szybko go zabije. Ha, ha. Gatunek ludzki, zwany z głupia frant Homo sapiens, został ewolucyjnie zaprogramowany przez naturę do ciągłego ruchu fizycznego, szczególnie do biegania i chodzenia. (Słowianie byli podobno znakomitymi chodziarzami. Indianie Tarahumara, którzy bardziej niż inni obecnie ludzie, zachowali tradycyjny styl życia, są mistrzami w biegach długodystansowych: mogą przebiec, jak trzeba, 100 i więcej kilometrów i to w trudnych warunkach górskich.) Żadne obecne zwierzę nie jest w stanie przebiec non-stop tyle, ile może przebiec taki przedstawiciel gatunku ludzkiego. Pomyślicie sobie, ze może żartuję. Nie, nie żartuję.

    Siedzieć, żreć, pierdzić, srać, siedzieć – tak, można tak żyć. Miliardy ludzi obecnie tak żyje. Ale po co?

    Polubienie

   • Słowianin

    Witam pana cannassatego .
    Dobry pana wpis ale wymaga uzupełnień :
    1. Dobrze pan wie , że układ trawienny człowieka jest tak skonstruowany , że musi jeść i srać i nawet gdyby pan biegał po 100 km dziennie jak ci fajni Indianie to co 48 godzin ( jeżeli pan jest zdrowy ) musi pan zrobić ekstrakcję . Nie ma siły . Różnica między homo- sapiens jest taka , że pies kot czy menel robi to na ulicy a np pan w ładnym kibelku . Także tutaj ruch nie ma nic do rzeczy – co 48 godzin trzeba postękać .
    2. Mówi pan o braku ruchu wśród gojów . Nawet się zgodzę , ale jest duże ALE . Zadajmy pytanie kto doprowadził do tego , że goje nie mają ruchu tylko jedzą , srają i pierdzą jak pan piszesz . Oczywiście parcharnia w 100% . Przyczyny takiego stanu rzeczy .
    1. Duże bezrobocie . Parchaty GUS podaje na wrześień 8,4 % . To jest całkowita brednia , bo razem z ukrytym jest 15 % co najmniej . Jeżeli ktoś nie załapał się na czarno na budowie to siedzi w domu , szuka albo już pracy nie szuka bo to olał , gdyż o robotę ciężko i ogląda parchaty polszmat programiki typu Malanowski czy trudne sprawy . Kupi sobie coś w parchatym markecie i żre , pierdzi i sra , ale zadajmy sobie pytanie czy to jest wina tego nieszczęśliwego człowieka . Powiem panu na 100% nie , bo gdyby był PRL i Gierek to on by pracował a nie siedział w domu jadł i srał .Powiem panu , że od lat 90 gdy straciłem pracę pracowałem ciężko fizycznie na budowie w Niemczech . (Wróciłem bo tu chcę umrzeć) . Ruchu miałem do ciężkiej cholery , a jednak zachorowałem , a ci sukienkowi , Bolki i inna parcharnia ruchu zero null , a żyją nawet do 90 – 95 lat . Cud ?
    2. Napłodzono mnóstwo urzędasów . Wstaje taki rano myje zęby , buzie przemywa pewne części ciała płynem do higieny intymnej ( parcharnia sporo takich reklamuje ) , bo kto wie może będzie okazja , aby sobie w kibelku w pracy przez 5 minutek pobzykać . Następnie przez 8 godzin urzędasy te pierdzą w krzesła oczywiście po wcześniejszym spożyciu produktów żywnościowych z parcharni hipermarketowych typu Carefour . Po pracy powrót do domu zjedzenie obiadu i male bzykanko .I to właśnie bzykanko jest to ich jedyny ruch , które może im tylko dodać zdrowia .
    3. Podobnie jest w korporacjach . Tylko tam dochodzi czynnik dużego stresu i walki szczurów .
    Dobrze pan wie ,że parcharnia mocno reklamuje siłownie . Niestety nie każdego na nie stać zwłaszcza bezrobotnych , a tych których stać po pół roku rezygnują ( słomiany zapał tzw ) , albo nie chcą chodzić , bo ktoś im tam ukradł jakieś pieniądze z szatni gdy ćwiczyli . Także te parchate siłownie to raczej tak zwany pic na wodę .
    Powyższe czynniki doprowadziły do tego , że jesteśmy otyli jak świnie zestresowani i chorzy . Wielu nie stać na lekarzy ( wizyta prywatna 130 PLN u dobrego lekarza specjalisty ) plus byle jakie leki wydatek rzędu 400 PLN no i umieramy dając miejsce parchom w Judeopolonii . Do tego dochodzi GMO .
    Niedługo już dościgniemy idiotów Amerykanów , którzy już w większości wyglądają jak ten czarny z ich filmu gruby i chudszy ( warto się zapytać z czego się śmiejecie – z otyłego dziadka czy babki pierdzących przy obiedzie – nie z siebie samych się śmiejecie durni Amerykanie podobnie jak Polacy z Kiepskiego . Na 10 Usmańców 8 jest utuczonych jak prosiaki z hamburgerów frytek i po 1 usd gorących psów sprzedawanych na każdym rogu ulicy z bakteriami .
    My Słowianie dzięki parchom niedługo ten stan osiągniemy .

    Polubienie

   • Tak naprawdę to większość gojów i tzw. „rasa panów” są wzajemnie siebie warci. Gdyby nie taka a nie inna zbiorowa świadomość ludzi to ta banda psychopatów by nie istniała, w normalnym społeczeństwie nie miała by szans zaistnieć. Pytanie tylko kto doprowadził ludzkość do takiego stanu? Ano „rasa panów” ale dlaczego udało im się tak łatwo ludzkość upodlić? Na to pytanie niech każdy sam sobie odpowie. Prawda jest taka że większość ludzkości jest przeznaczona na wyginięcie, ich nie da się już uratować bo to nie są już ludzie a bioroboty od jedzenia, picia, wydalania, robienia dzieci(czytaj; produkowania nowych niewolników dla niewolniczego systemu) i zapieprzania na korporacje. I w zasadzie mało ważne jak to się stanie. Czy poprzez depopulację wprowadzaną obecnie przez elity czy jakąś katastrofę naturalną. Większość tego ludzkiego, przykro mi to powiedzieć, „barachła” musi zniknąć wraz z ową „rasą panów” żeby planeta i pozostała część ludzkości mająca w sobie jeszcze troszkę ludzkich odruchów mogła normalnie żyć i się rozwijać. I nie uważam się za kogoś lepszego, bo wszyscy dołożyliśmy w jakiś sposób swój kamyczek do budowy obecnego systemu, jak przyjdzie mi kopnąć w kalendarz za niedługo to kopnę i koniec i nie będzie mi przykro bo w sumie nie ma za czym płakać.

    Polubienie

 3. Słowianin

  Od soboty rano wszystkie szczekaczki syjonistyczne w Polsce jak również w Niemczech za CNN szczekają na Donalda Trumpa . Miał on zmuszać do sexu pewną atrakcyjną kobietę . Puszczono w obieg publiczny rozmowę prywatną Trumpa nagraną bez jego wiedzy , gdzie używa ordynarnych słów typu fuck i tym podobne oraz opowiada jak domagał się sexu od atrakcyjnej kobiety . Rozmowa miała miejsce w 2005 roku .
  CNN podaje i przeprowadza wywiady z bardzo prominentnymi republikanami,
  którzy krytykują i odmawiają poparcia dla Donalda Trumpa .
  Pisałem dwa miesiące temu na WPS , że wynik wyborów w Usraelu już został przesądzony ,a że ta rozmowa wychodzi na miesiąc przed wyborami tylko to potwierdza . Parcharnia w zbrodniczym USraelu już podjęła dawno decyzję kto będzie kolejną marionetką po murzynie Obamie i będzie to kobieta .
  TRUMP PRZYZNAŁ SIĘ DO ROZMOWY I PRZEPROSIŁ WYBORCÓW ZA JĘZYK JAKIEGO UŻYWAŁ – CNN.
  Należy się liczyć z tym ,ze parcharniane ośrodki badania opinii publicznej odnotują duży wzrost dla Clinton.

  Polubienie

 4. AP

  Nic nowego w niszczeniu ludzi.
  To juz ostatnie dzialo wytoczne na Trumpa (podsluch telefoniczny) i dobrze,ze propaganda tak sie odslania,nie mogac juz nic wiecej dokonac.

  Sex to nie tylko czynnosc ludzka,takze i zwierzeta to czyna czy ptkaki chocby dobry kogut.
  Slownictwo Trumpa ,jak i kazdego czlowieka jest adekwatene do niektorych osob we wszelkiej konwersacji, w tym do podsuwanych qrew i prowokatorow.

  Kto ma byc kolejnym prezydentem USA juz dawno zadecydowano wsrod moznych tego swiata,baba w Ameryce na to sie nie nadaje tym bardziej taka jak Clinton,ktora juz w Bialym domu spala i inne rzeczy wyczyniala.

  Polubienie

 5. konik

  Prezydent Wenezueli Nicolas Maduro przy okazji odsłonięcia pomnika byłego prezydenta Hugo Chaveza w Caracas przyznał pokojową nagrodę jego imienia prezydentowi Rosji Władimirowi Putinowi
  http://sptnkne.ws/cwwj

  Polubienie

 6. antek.wariat

  „Teraz, po zwycięstwie epoki republik i w początkach ery mas nie do pomyślenia jest, by demokracja miała polegać na tym, że niewielka grupa posłów reprezentuje szerokie masy. Jest to przestarzała teoria, zdezaktualizowana przez własne doświadczenia. Władza bowiem powinna w pełni należeć do ludu. Najokrutniejsze dyktatury, jakie znał świat, powstały w warunkach systemu parlamentarnego.”

  ~płk. Mu’ammar al-Kaddafi

  Polubienie

 7. Słowianin

  Każdy Polak musi się radować kiedy Chruszczow wydał rozkaz wywalenia tego kawałka gówna do szamba .
  Dodam : ten kawał gówna był ukryty przez wywiad imperium zła czyli Usraela w Monachium .
  Chruszczow odsunął parchy od władzy i za zlikwidowanie tego kawałka gówna wielka ci chwała . Spoczywaj w spokoju .
  Proponuje za kilka dni wypić szampana .

  Polubienie

 8. Słowianin

  Trzymajcie się dzieci z Palestyny . Prawdziwi Polacy mają was w sercu :

  Polubienie

 9. Słowianin

  Każdy prawdziwy Polak popiera Palestyńczyków z walce z dzikim bydłem .

  Polubienie

 10. Pingback: Szejk Imran Nazar Hosein | hubalblog

 11. Pingback: ŚWIAT RÓWNOLEGŁY ? – komp13

 12. Witam Waćpana Słowianina. Dziękuje za równie interesujący wpis w odpowiedzi na mój komentarz. (Właściwie Twój wpis jest bardziej interesujący i bardziej informatywny.)

  Ale ja też chciałbym to i owo uzupełnić. Otóż jak tak do końca nie pisałem poważnie. Np. mówiąc o nas, napisałem „goje”, choć według Żydów nie kwalifikuję się na „innowiercę”, którego Żydzi określają jako goja, bo ani nie jestem chrześcijaninem ani „innowiercą”. Czyli chodziło mi o to, że goje zmuszeni do wysiłku fizycznego wyjdą na tym w końcu lepiej niż Żydzi, którzy chcą siedzieć i żreć „jak panowie.”

  Oczywista, że musimy często wydalać (właściwie dużo częściej niż mówisz), bez względu na to, czy biegamy tygodniowo 100 km czy siedzimy tygodniowo 50 godzin. Ale jest wielka różnica miedzy tym (1), który żre, pierdzi, sra i biega/chodzi często, a tym (2), który żre, pierdzi, sra i siedzi wiecznie na dupie.

  Bardzo duża różnica.

  Nie jestem w stanie dokładnie to wyjaśnić, bo wymagałoby to pracy doktorskiej. Ale powiem w skrócie. Ci, którzy żyli wśród Indian Tarahumara, zanim dopadła ich dżuma nadjordańska (czyli chrześcijaństwo), zgodnie stwierdzają, że byli to wyjątkowo łagodni, spokojni ludzie, np. nie było wśród nich bicia dzieci i poniewierania żon. Nie było agresji wobec obcych, choć oczywista były sytuacje, w których Tarahumara musieli się bronić i być przygotowani na ataki z zewnątrz. Chodziło często po prostu o to, że jak taki Indianin miał ochotę dać komuś w mordę lub co gorsza kogoś zgwałcić czy zamordować, to wolał przelecieć się 20, 50, lub 100 km i miał już wtedy zupełnie inny punkt widzenia. (Pacyfistyczny punkt widzenia.) Sam trochę biegam, wiem, o co chodzi: Nigdy nie czuje się tak znakomicie jak po bieganiu. I nigdy nie jestem tak pokojowo nastawiony do życia.

  W zdrowym ciele, zdrowy duch. Stare prawdy się nie starzeją.

  Tu przy okazji: Podczas gdy wielu zwyrodniałych psychicznie Jankesów (i przypuszczam wielu Polaków i innych) robi sobie głupiaste żarty z aktywnego życia sportowego Putina, ja mam dodatkowy powód aby tego rosyjskiego polityka jeszcze bardziej szanować. Będąc aktywny i sprawny fizycznie, Putin jest w lepszej kondycji i fizycznej i psychicznej podejmować bardzo trudne decyzje w jego ciągle bardzo stresowej pracy. Brawo dla niego! (Mógłbym o tym więcej, ale wiesz bardzo dobrze, o co mi chodzi.)

  Serdeczności zasyłam Waćpanowi Słowianowi i cieszę się, ze powrócił przemex.

  Polubienie

  • Krótko mówiąc taki Indianin jak się wkurwił to po prostu przebiegł 50 kilometrów w ten sposób rozładowując agresję a jak się zmęczył to nie miał już sił i ochoty nikomu walić po mordzie, marzył żeby odpocząć. Generalnie nie tylko bieganie jest przydatne ale wszelka zdrowa aktywność fizyczna. Nawet głupia praca w polu czy ogródku jest lepsza niż bezustanne siedzenie z dupą na stołku i obżeranie się ponad miarę. Starsze pokolenia pamiętające jeszcze czasy kiedy czas w zasadzie dzieliło się pomiędzy pracę w zakładzie a pracę w polu do późna w nocy są jeszcze w możliwie najlepszym stanie zdrowotnym. Bo i jedzenie z konieczności musieli sami sobie wyprodukować a często się ruszali i nie obżerali masowo coca-colą i chipsami, więc problemów zdrowotnych było mniej. Jedyne co im szkodziło to wielu przypadkach nadużywanie alkoholu ale i tutaj te starsze pokolenia pokazują swoją wyższość i większą wytrzymałość. Znam osobniki nadużywające alkoholu a dociągają już pomału do 90tki, ciekawe przypadki. Generalnie starsze pokolenia mają mocniejsze organizmy, bardziej odporne, lepiej odchowane. Natomiast praca ponad siły i sport ekstremalny wiadomo że wyniszcza, to co wyprawiają na przykład tzw. „kulturyści” czyli faszerowanie się sterydami to żaden sport, zwykłe kalectwo robione pod pubklike, ani takie coś piękne ani wytrzymałe i żadnej kondycji. I generalnie dla mnie śmiechu warte.

   Polubione przez 1 osoba

   • Witam Przemex. Znowu ciekawy temat, ale znowu trochę odbiegamy od głównego tematu. Ale trzeba tu cos napisać:

    Piszesz: „Natomiast praca ponad siły i sport ekstremalny wiadomo że wyniszcza, to co wyprawiają na przykład tzw. „kulturyści” czyli faszerowanie się sterydami to żaden sport, zwykłe kalectwo robione pod publikę, ani takie coś piękne ani wytrzymałe i żadnej kondycji. I generalnie dla mnie śmiechu warte”.

    Oczywista. Wiadomo, że nie da się w krótkim wpisie wystarczająco wytłumaczyć o co mi chodzilo. Ja jestem za tradycyjnym, amatorskim sportem—takim, jaki uprawiali Indianie czy Słowianie. Jestem natomiast absolutnie przeciwko zawodowemu, szczególnie „korporacyjnemu sportowi”, wymyślonego przez jankesowskich zbirów korporacyjnych. Czyli sportu przeznaczonego tylko do bezlitosnego wykorzystania sportowców w celach wyłącznie finansowych.

    Sport korporacyjny to po prostu jeszcze jeden aspekt nieludzkiego korporatyzmu, który teraz jak rak niszczy ludzkość na całym świecie. Są, wiadomo, kraje skandynawskie, gdzie korporatyzm jest przynajmniej częściowo kontrolowany przez w miarę humanitarne prawodawstwo. Ale takie kraje jak Norwegia (gdzie mieszkałem przez rok), Finlandia (gdzie bylem dwa razy przez ok. 2 miesiące), Szwecja, Dania a ostatnio szczególnie Islandia są wyjątkami na scenie politycznej świata.

    Co było do chwilowego udowodnienia. Pozdrawiam.

    Polubienie

 13. Słowianin

  Witam pana Canassatego i chciałbym podziękować za wymienienie Islandii . Na przełomie 7 lat byłem tam już pięć razy z racji tego , że mój syn pracuje tam jako kucharz .
  Powiem panu tak . Mieszkają tam fajni i mili ludzie , którzy doszli do wniosku , że nie chcą u siebie w pięknym kraju mieć syfu parcharnianiego – banksterów wzięli bata końskiego i pogonili ten syf ze swojego kraju , bo w swoim wspaniałym kraju chcą się sami rządzić . Takie proste , a jednocześnie takie trudne dla większości Polaków , którzy bez sprzeciwu godzą się , aby parchy ich niszczyły , ale cóż to jest już syndrom sztokholmski .
  Mojemu synowi ptasiego mleka tam nie brakuje . Dobrze zarabia ma ładną żonę i mam oczywiście jednego wnuczka . Do Polski nie chce przyjechać nawet w odwiedziony za co dostaje ode mnie zdrowe baty , ale po części go rozumiem .
  Co to Szwecji to jest już kraj pejsaty na 100% , dlatego szanuje Islandię .

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.