„Judeopolonia”- film Edwarda Maciejczyka

gwiazda.dawida.okupacja.polski.2

Odpowiadając na liczne prośby Internautów zamieszczamy ponownie film E.Maciejczyka, tym razem pod zmienionym tytułem Judenland.

 

Reklamy

17 Komentarzy

Filed under Polityka

17 responses to “„Judeopolonia”- film Edwarda Maciejczyka

 1. Na filmie (w czasie: 1:37.22) pojawia się Waldemar Pastuszka, który na facebooku prowadzi własny filmowy blog i prezentuje swoje interesujące poglądy – niestety w dość radykalnej formie słownej.
  Uwzględniając aktualne poglądy pana Pastuszki, pewnym zaskoczeniem może być fakt, że przedstawił się na filmie „Judenland” jako członek Ruchu Ratowania Narodu Polskiego K.Świtonia (słynnego obrońcy krzyża). Cóż każdy ma prawo do błędów młodości.
  Nie wiedzieć czemu, zdarzyło się panu Pastuszce w jego facebookowej działalności nabluzgać i na WPS.

  Polubienie

  • Słowianin

   Dawno już słuchałem wypowiedzi pana Pastuszki . Uważam ,że mówi całkiem mądrze . Natrafiłem na ten odcinek gdzie mówi , żeby nie darzyć zaufaniem takich ludzi jak Ziemiński i D. Kosiur potem o ile wiem zbluzgał na facebooku pana Darka . Zresztą wysłałem zapytanie do WPS o co tu chodzi i pan Dariusz udzielił mi odpowiedzi .
   Być może facet nikomu nie ufa i stąd jego atak na WPS , ale człowiek mi się podoba , bo mówi całkiem do rzeczy .

   Polubione przez 1 osoba

 2. julius

  Łukaszenka: „Jesteśmy gotowi umrzeć dla Białorusi i Rosji!”

  Białoruska Armia, której modernizacja jest prawie zakończona, będzie bronić Rosji na froncie zachodnim. Tak stwierdził białoruski prezydent Aleksandra Łukaszenki.
  „My, wraz z rosyjskim narodem i wszystkimi Rosjanami będziemy bronić naszej wspólnej ojczyzny na froncie zachodnim, co nie mniej ważne jest dla Rosji … Na tym froncie zachodnim, możemy zginąć za Białoruś i Rosję,” Łukaszenka cytowany przez RIA Novosti.
  Według Łukaszenki białoruska armia „jest zdolna do odparcia każdego napastnika”.
  „Możemy już mówić o pełnej modernizacji naszej armii; mamy praktycznie zakończony ten proces. Mamy przystosowane wojsko do tych potencjalnych wojen, które mogłyby być prowadzone wobec naszego państwa – od walki w przestrzeni informacyjnej do gorącej wojny „, dodał prezydent.
  Wcześniej Łukaszenka oświadczył, że nie pozwoli opozycji białoruskiej „zrobić sobie wroga z Rosji”. Wyraził również zainteresowanie „w owocnej współpracy z Federacją Rosyjską we wszystkich sferach i pogłębienie równej i efektywnej współpracy w formatach integracyjnych.”
  http://www.fort-russ.com/2016/10/lukashenko-we-are-ready-to-die-for.html

  Polubione przez 1 osoba

 3. Słowianin

  Od 6.30 rano aj waj wśród szabesgojów i żydostwa . Zmarł wielki żyd Wajda . Będzie żałoba wśród szabesgojstwa oraz co najmniej dwudniowy płacz wśród garbatych nosów pewnie kilkanaście programów gdzie szabesgojstwo i żydzi będą go wspominać . Żałoba murowana . Następnie żyd Wajda dostanie pośmiertnie od Judy order odrodzenia Polski oraz to już obowiązek miejsce na Powązkach .
  Osobiście mi to wisi i powiewa tak jak żyd Wajda wisiał mi i powiewał . Smutny i łezka mi się uroniła gdy zmarła niedawno Beata Andrejas – patriotka polska gdzie wtedy było szabesgojstwo , pardon żaden szabesgoj z Judeopolonii nie wie kim ona była .
  Mam nadzieję , że WPS nie poświęci na swoich łamach oddzielnego tematu dla tego żyda , a gdy poświęci na pewno czytać go nie będę . Szkoda czasu . Czas mam tylko dla patriotów takich jak zmarła pani Beata .

  Polubienie

  • Słowianin

   Swoją nie spotkałem parcha , który by młodo umierał tak jak goje . Wszyscy żyją po 85 – 95 , a nawet 100 lat . Taki Wajda np 90 lat . Parchaty mason Brzeżinski pewnie strzeli setkę i nie są to wyjątki . Gówno oni tam mają ruchu może od czasu do czasu parchacz pójdzie na siłownie .
   Podejrzewam , że nie żrą tak jak durni goje chipsów , frytek , Hamburgerów , schabowych , bigosu , coli , cukru , Chessburgerów i innego gówna i tu jest klucz ich długiego życia na nasze nieszczęście niestety .Obserwują parcharnie dokładnie i każdy żydek dożywa póżnej starości , a goje szkoda nawet gadać jak padają na nowotwory , zawały serca , wylewy . U parchatych to rzadkość , chociaż i im zdarza się wypadek przy pracy .
   Dziękuję panu Cannassatemu , że mi odpowiedział w temacie . Czytuję jego wpisy chętnie i pozdrawiam go .

   Polubione przez 1 osoba

   • Snake Pliskin

    Klucz do długiego życia parcharni jznajduje się TUTAJ, spokojnie „pogrzebany” na vimeo: https://vimeo.com/183173230
    I tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=IhxXrQc0BII
    Przed obejrzeniem drugiego filmu tzeba koniecznie przeczytać wstęp.
    Na pewno masz rację co do tzw. „fast food”, ale najważniejsze, to nie dać się zamordować żydowskim ONKOLOGOM, czyli praktykantom judeosatanistycznej sztuki mordowania gojów za pomocą radiacji oraz chemo”terapii”, a także trzymać się z daleka od Wielkiej Żydowskiej Chemii (Big Pharma).

    Polubienie

  • Słowianin

   No i należy się liczyć z tym , ze produkt flagowy tego żyda – cała epopeja a to ludzi z żelaza a to z marmuru będzie w parchatych mediach od początku nadawany i powtarzany już po raz milionowy . Start już dziś od godz 10.00 w parcharni – Kino Polska i pewnie takich powtórek będzie więcej jak owsików w dupie u Bolka .

   Polubienie

   • Słowianin

    żyd Wajda powinien się kojarzyć tylko z jednym Polakowi ( wyłączając szabesgojów , którzy mają sposób na swoje życie dość wygodny – lizanie dupy parchom w zamian za korzyści ).
    żyd Wajda = największy kicz antypolski w historii kina polskiego – historia życia Bolka . Najbardziej zakłamany kawał gówna jaki powstał w historii polskiej kinematografii . Szabesgojom się podobało? – musiało inaczej skończyło by się wygodne życie . żyd płaci tylko za lojalność.

    Polubienie

 4. Słowianin, znowuż nie rób z tej żydowskiej hołoty takich herosów. Oni może się i kreują na „rasę panów” i bogów na ziemi ale wcale nimi nie są. Owszem mają dostęp do lepszej medycyny i lepsze, wygodniejsze mniej stresujące warunki życia, dużo zagrabili więc przyszłość niby mają zapewnioną. Ale nie są niezniszczalni, niejeden z nich przeszedł niejedną już operację, przeszczepy, niejeden jest już poszyty i popruty, ponaciągany, naszpikowany botoksem i innym dziadostwem, gdyby nie to to już dawno by ich na świecie nie było. Wcale nie są tacy długowieczni, oni sztucznie sobie życie przedłużają. Pamiętaj tez że te psychopatyczne kreatury są wyjątkowo nienawistnie i agresywnie nastawione do gatunku ludzkiego. Taki ktoś kto uważa ludzkość za raka długo nie pożyje, nienawiść zabije nienawidzącego prędzej czy później. Nawet przeczep serca im w pewnym momencie już nie pomoże. Te ich dyrdymały o „rasie panów” i bogach na ziemi są nic nie warte, to zwykła megalomania mająca przytłoczyć maluczkich. A tak naprawdę są tylko zerem bezwzględnym.

  Polubienie

  • Słowianin

   Przemexie , ale zgadzam się z każdym zdaniem co napisałeś i nie robię z tych kreatur Bogów . Napisałem tylko to co obserwują moje oczy w ciągu od momentu gdy wróciłem do Judeopolonii .
   Niedawno umarł pewien kardynał wiadomo o kogo chodzi pejsatego nazwiska nie będę pisał umarł miał chyba 9 dych . Urbach następny pejs dochodzi do tej liczby i ma końskie zdrowie . O innych parchaczach nie będę pisał , bo wiadomo każdy wie . Zauważ ile żyła polska bohaterka pani Andrejas . Tylko o to mi chodziło i jak pisałem pełna zgoda do tego co napisałeś .

   Polubienie

   • Snake Pliskin

    Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że żydoparchom udało się przekonać Panią Beatę Andrejas, aby poddała się „PARCHOTERAPII”. Wygladało mi to na radiację, albo chemię, albo jedno i drugie. Aby to przeżyć, trzeba być bardzo zdrowym człowiekiem i jeszcze mieć przy tym dużo szczęścia.

    Polubienie

 5. Pingback: “Judeopolonia” | Justice4Poland

 6. paziem

  A moja śp. babcia Antonina dożyła 104 lat!

  Polubienie

  • Słowianin

   Panie prezesie gratulacje , ale sam pan wie , że wyjątki od reguły to normalna rzecz . Gdyby to dziś było dostała by od parcharni na czysto do rączki 4000 PLN kasy jako dodatek do renty lub emerytury . Dobre te żydki prawda ?

   Polubienie

   • Słowianin

    Dziś kto dożyje setki dostaje od parchów 4000 PLN do rączki także do ćwiczeń i mniej żreć schabowych to jest szansa na ładny pieniądz .

    Polubienie

   • Snake Pliskin

    A swoją drogą, to NIE ROZUMIEM ludzi, którzy poddają się tym „PARCHOTERAPIOM”. Wystarczy tylko przeczytać ten dokument:
    The Contribution of Cytotoxic Chemotherapy to 5-year Survival in Adult Malignancies Link tutaj: file:///C:/Users/KRISTOFF/Downloads/contribution-of-chemotherapy-morgan.pdf
    Dokument zawiera wyniki badań przeprowadzonych przez naukowców z Wydziału Radiacyjnej Onkologii w Centrum Raka w Sydney, w Australii, na temat „skuteczności” chemioterapii w leczeniu raka, a konkretnie wpływie chemioterapii na 5-letnią przeżywalność wśród pacjentów poddanych chemioterapii (PARCHOTERAPII). Naukowcy z Sydney przestudiowali przypadki 154,971 Amerykanów i 72,903 Australijczyków poddanych chemioterapii. Pięć lat po chemii pozostało przy życiu 3,306 Amerykanów i 1690 Australijczyków, czyli 2,1% Amerykanów i 2, 3% Australijczyków – wyniki w obu przypadkach niemal identyczne, tak że pomyłki raczej nie było. W tytule tej naukowej publikacji użyto słowa „przeżycie ” (survival) – Kontrybucja Cytotoksycznej Chemioterapii na przeżycie 5 lat w przypadkach Złośliwych Raków u Dorosłych – mniej więcej taki to tytuł. Przeżycie? Jakie przeżycie? Ja tu widzę czarno na białym, że ONKOLOGOM, czyli PARCHOTERAPEUTOM udało się w ciągu pięciu lat ZAMORDOWAĆ 97,9% Amerykanów i 97,7% Australijczyków którzy wpadli im w ręce. Tylko pomyśl co to za ludobójstwo! Z 227,874 pacjentów chorych na raka w ciągu 5 lat ZAMORDOWANO LEGALNIE 222,878, a tych 4996 co przeżyli nikt o ich stan zdrowia się nie zapytał, bo i po co. Przecież mogli być, jak to się mówi, na ostatnich nogach. Co za świetny byznes! No i ocipiałych klientów nie brakuje. Ludzie lgną do białego kitla jak muchy do gówna.
    Wszystkie te PARCHOTERAPIE to zalegalizowane LUDOBÓJSTWO! Czego ci ludzie oczekują? CUDU? A może liczą na to, że w ostatniej chwili ich KATU zadrży ręka i nie wykona wyroku? Na jakiej podstawie? Oni nawet dla DZIECI nie mają litości.

    Polubienie

 7. zydozerca

  Radzę poczytać choćby w wikipedii życiorysy jej założycieli – np. Józef Różański,Jerzy Borejsza,itd.
  Może ktoś wie,czy sztywny pal z Anglii Wojciech Różański z „The polish review”to przypadkiem nie jakiś krewny ? Facet zamieszcza czasami ciekawe teksty,ale jest grymaśny,wybredny oraz upierdliwy do bólu,kiedy wyśle mu się cokolwiek do poczytania- one men show odmawia publikacji żądając podania dowodów i źródeł, mimo,że nie był proszony o taką łaskę.
  Polecam reportaże E.Winnickiej ” Angole” nt.dolce vita emigrantów na wyspach i talentu polactwa do szkodzenia sobie nawzajem /jedyna nacja,która nie potrafi wybierać swoich reprezentantów do miejscowych władz,bo tak kocha rodaków/.Wredny naród baranów-kastratów sam skazuje się na zagładę.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s