Żydowski plan zniszczenia białej rasy – głównie Słowian

judd

Eliminacja białej rasy czyli „Europę czeka wielka transformacja”

.
Żydzi opowiadają się za tolerancją kulturową z powodu ich przekonania – mocno zakorzenionego w historii, że Żydzi są bezpieczni tylko w społeczeństwie akceptującym szeroki zakres postaw i zachowań, jak również różnorodność grup religijnych i etnicznych.
„Uważam, że antysemityzm pojawia się dlatego, że do tej chwili Europa jeszcze nie nauczyła się wielokulturowości. I uważam, że będziemy częścią ferworu tej transformacji, która musi nastąpić. Europa nie będzie monolitycznym społeczeństwem jakim była w ubiegłym stuleciu. W centrum tego będą Żydzi. Dla Europy jest to do przeprowadzenia ogromna transformacja. Teraz wchodzi w tryb wielokulturowości i Żydzi będą odrzucani z powodu ich wiodącej w tym roli”. – Barbara Lerner Spectre, Szwecja, założycielka Paidea, European Jewish Fund w Szwecji.
BIAŁY RASIZM. Eliminacja białej rasy na obszarze Unii Europejskiej ( white genocide )
 .
white-genocide
.
Organizacja Narodów Zjednoczonych nie definiuje rasizmu. Jednakże ONZ definiuje dyskryminację rasową (ang. racial discrimination). Zgodnie z Konwencją o Eliminowaniu Wszystkich Form Dyskryminacji Rasowej:
wyrażenie „dyskryminacja rasowa” oznacza wszelkie zróżnicowanie, wykluczenie, ograniczenie lub uprzywilejowanie z powodu rasy, koloru skóry, urodzenia, pochodzenia narodowego lub etnicznego, które ma na celu lub pociąga za sobą przekreślenie bądź uszczuplenie uznania, wykonywania lub korzystania, na zasadzie równości z praw człowieka i podstawowych wolności w dziedzinie politycznej, gospodarczej, społecznej i kulturalnej lub w jakiejkolwiek innej dziedzinie życia publicznego.
To nie obywatele stający w obronie tożsamości narodowej są rasistami, lecz proimigranccy politycy oraz organizacje społeczne, głoszące hasła MULTI KULTI. Paradoksalnie oni sami odznaczają się rasistowską postawą, ponieważ legitymizując proces mieszania ras w Europie, zgadzają się tym samym na unicestwienie rasy białej. Obecnie biały człowiek stanowi 8 proc. populacji ludności Ziemi. Jeszcze 100 lat temu biały człowiek stanowił 33 proc. ludzkiej populacji.
 .
multii
.
Istota planu Coudenhove-Kalergi
W książce „Praktyczny idealizm”, Kalergi pisze, że mieszkańcami przyszłych „Stanów Zjednoczonych Europy” nie będą narody starego kontynentu, a rodzaj podludzi ( Untermensch? ), produkty mieszania ras. Wyraźnie oświadcza, że narody Europy powinny krzyżować się z azjatycką i kolorowymi rasami, tworząc wielonarodowe stado, bez żadnej jakości i łatwo kontrolowane przez elitę rządzącą. To nic innego jak projekt stworzenia „nowego człowieka”, tzw.  „brązowego człowieka UNESCO”, mulata, bez historii i tradycji, bez więzi narodowych, człowieka znikąd. To krok do stworzenia NWO.
.

Z książki ONZ: Plan dla pokoju.

a

a

a

a

.

Fragment książki Ostateczny Porządek Świata przedstawiony w Żydowskiej utopii Roberta H. Williamsa [s. 15]:

Powyżej „Brązowy człowiek UNESCO”, jak go nazywamy, którego sfotografowałem ze s. 70 książki ONZ: Plan dla pokoju [UNITED NATIONS: Blueprint for Peace]. Autor książki mówi, że zdjęcie to jest oficjalnym zdjęciem ONZ. Podpis pod nim mówi: „Przedstawia nas wszystkich, każdego na ziemi”. Oczywiście, ten bezrasowy, bez charakteru „człowiek” stojący na świecie, to ideał UNESCO w kierunku którego wszyscy musimy działać, wymieszanie wszystkich ras ludzkości w jeden kompozyt, bezrasowy, beznarodowy, bezdomny, bez charakteru, bez twarzy brązowa masa – o całkowicie straconym wszelkim dziedzictwie i całkowicie poddany woli syjonistycznej rasy panów” – która, choć produkuje propagandę by spowodować nasze mieszanie się, ożywia dumę plemienną żydów by trzymać ich daleko od mieszania się. Ta figurka przypomina „sztukę” i widocznie wykonaną przez żydowskiego rewolucjonistę Bernarda Rosenthala, który wykonał także słynne lub niesławne trio – ‚Rodzinę bez twarzy’, ‚pana i panią bez twarzy i małe beztwarzowce’, pokazujące rodziców i dziecko dokładnie jak ten powyżej, przedstawiający przyszłą rodzinę!

warto przeczytać całe opracowanie:

http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/03/Ostateczny-Porządek-Swiata2.pdf

Kalergi głosi zniesienie prawa do samostanowienia, a następnie eliminację narodów przy wykorzystaniu etnicznych ruchów separatystycznych i masowej migracji. Żeby Europę kontrolowała elita, chce zamienić ludzi w jedną jednorodną mieszankę czarnych, białych i Azjatów. Ale kto tworzy tę elitę? Kalergi dokładnie to opisuje:
„Człowiek przyszłości będzie rasy mieszanej. Dzisiejsze rasy i klasy będą stopniowo znikać ze względu na eliminację przestrzeni, czasu i uprzedzeń. Eurazjatycko-negroidalna rasa przyszłości, podobna z wyglądu do starożytnych Egipcjan, zastąpi różnorodność narodów i różnorodność jednostek. Zamiast niszczyć europejski judaizm, Europa, wbrew jej woli, uszlachetniła i wykształciła tych ludzi, popędzając ich do przyszłego statusu wiodącego narodu poprzez ten sztuczny proces ewolucyjny. Nic dziwnego w tym, że naród który uciekł z getta-więzienia, stał się duchową szlachtą Europy. Tym sposobem litościwa troskliwa Europa stworzyła nową rasę arystokratów. To się wydarzyło, gdy upadła europejska arystokracja feudalna z powodu emancypacji Żydów [z powodu działań podjętych przez rewolucję francuską]”.
.
slawim 9
 .
Chociaż żaden podręcznik nie wymienia nazwiska Kalergi, jego pomysły stanowią główne zasady Unii Europejskiej.
 .

 .
Na marginesie należy odnotować, że co 2 lata przyznawana jest Europejska Nagroda Coudenhove-Kalergi. Otrzymują ją ludzie, którzy wyróżnili się w promowaniu tego planu. Do laureatów tej nagrody należą m.in. Angela Merkel i Herman Van Rompuy.
.
___________________________
.
.
W żydowskich planach niszczenia białej rasy uczestniczy Kościół i nie tylko poprzez nawoływanie do przyjmowania imigrantów:
.
„Skandaliczne słowa prymasa! Nacjonalistów wyklucza z Kościoła!” – https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/09/11/skandaliczne-slowa-prymasa-polski-nacjonalistow-wyklucza-z-kosciola/

Zapisz

45 Komentarzy

Filed under Polityka

45 responses to “Żydowski plan zniszczenia białej rasy – głównie Słowian

 1. konik

  Ambasador Bashar Jaafari – wywiad o sytuacji w Syrii [Polskie Napisy]

  Polubienie

 2. konik

  Władimir Putin – Rosja w pierwszej kolejności dla Rosjan [Polskie napisy]

  Polubienie

 3. konik

  Putin ostrzega świat przed działaniami USA.

  Polubienie

 4. Słowianin

  Koniu czytelnikow WPS do prezydenta Rosji nie musisz przekonywać . Tutaj nie ma kretynów . Zastanówmy się wszyscy jak przekonać 80% Polaków do tego człowieka . Gdybyś to umieścił w mateczniku pisdowskim w najgorszym razie byłbyś trupem , a w najlepszym sprzedajnym agentem Putina , putinowską cipą itp. Trzeba się zastanowić jak tych idiotów uzdrowić pod względem rozumu .

  Polubienie

  • Słowianin

   Mam na myśli młodzież , bo starych pierdzieli z Trwam i maryja już nic nie uzdrowi . Oni muszą umrzeć naturalnie jak każdy człowiek i udać się do nieba do swojego żydowskiego Boga , aniołów , archaniołów , cherubinów itp. Żeby nie wieloletnia miłość to swoją żonę radiomaryjną dawno bym rzucił i znalazł sobie mniej wierzącą albo przynajmniej wrogą ojczulkowi ( są takie kobiety) , ale miłość wiele potrafi znieść nawet codzienną mordę ojczulka w TV Trwam , którą żona codziennie ogląda .
   Panie Przemex szukaj pan sobie żony , aby nie radiomaryjnej .

   Polubienie

   • W zasadzie to powinno być tak, że to starzy są kierunkowskazem dla młodych. Doświadczonym osobom powinno być łatwiej ocenić co jest kłamstwem a co prawdą

    Polubienie

   • Słowianin

    Panie Glitch ma pan rację , ale trzeba by było ich odseparować od takich kreatur jak Kalkstein , ojczulek toruński , Singer i cała ta hołota , a po 25 latach ciężkiej pracy duetu ojczulek – Kalkstein już jest za póżno . Wiem coś o tym żona wysłała mnie wczoraj na kanapę ( czasami jak mnie nerw weżmie naubliżam ojczulkowi ) no i kierunek kanapa .
    Gdyby był młodszy pewnie znalazłbym siedlisko przy innej kobitce , ale tak już się nie chce i ta miłość .

    Polubienie

   • „W zasadzie to powinno być tak, że to starzy są kierunkowskazem dla młodych. Doświadczonym osobom powinno być łatwiej ocenić co jest kłamstwem a co prawdą” – w dzisiejszych czasach to nawet osoby starsze które teoretycznie powinny mieć doświadczenie oraz wiedzę z racji swojego wieku pogłupieli. Wielu z nich to takie małe duże dzieci ale to już inny temat…

    Polubienie

   • „Gdyby był młodszy pewnie znalazłbym siedlisko przy innej kobitce , ale tak już się nie chce i ta miłość.” – eee tam, czasem nawet na starość może się życie zmienić na lepsze nie do poznania nawet jak całe życie nie doświadczało się niczego pozytywnego, życie czasem niesie różne niespodzianki. A baby… też czasem wydaje mi się że powinny być generalnie mądrzejsze ale dziś wszystko stanęło na głowie… 😉

    Polubienie

   • „Panie Przemex szukaj pan sobie żony , aby nie radiomaryjnej.” – nie zauważyłem od razu tego zdania, mało mnie z butów nie wyrwało.:) Ja tam dobrze wiem czym owe kobity od radia bez twarzy pachną, wolałbym sam całe życie przebiedować i ze ścianą gadać jak z kimś takim się zadać. Tym bardziej że mój stosunek do owej religii i instytucji jest bardzo delikatnie mówiąc chłodny. Więc jak widzisz różnice światopoglądowe to płaszczyzna potencjalnie potężnego konfliktu a biorąc po uwagę niektóre cechy mojego charakteru to wojna atomowa w domu pewna. 😉

    Polubione przez 1 osoba

 5. Panie slowianin – hahahahahahahahahahahahahhahah…………….

  Polubienie

 6. Ten filmik wrzucony przez WPS można obejrzeć tylko po zmianie IP na inny kraj, działa z IP np. Szwajcarii, Izraela, Rosji- nie działa z polskim i niemieckim IP

  Polubienie

 7. Słowianin

  Po wczorajszej debacie słowa Trumpa : ” Hilary Clinton to prawdziwa wojowniczka” . W niemieckim internecie dodali słowo wspaniała . Zródło CNN

  Polubienie

 8. citizen

  słowianie majacy za zanak tuningowane godłow wroga słowia n nazistowskiej trzeciej rzeszy Niemieckiej – fujj

  Polubienie

 9. AP

  Bialej rasy nikt nie zniszczyl i nikomu sie to nie uda !
  Natomiast tworzenie „mieszanek” bedzie trwalo tak dlugo jak dlugo bedzie trwac ciekawosc o „przyrodzeniach” innych ras (krotki rozum,dlugi ..uj).
  Zagrozeniem jest oczywiscie ludobojstwo i bezplodnosc ale i z tym mozna sie uporac gdy sie bedzie chcialo chciec nie tylko w lozku..
  Dlaczego dyskutanci odbiegacie od tematu i to bardzo waznego ?

  Polubienie

 10. Ten komentarz zapewne wywoła kontrowersje a nawet oburzenie u co niektórych rzeczników obrony białej rasy, ale niech tam…
  Mój stosunek do białej rasy jest mocno uwarunkowany tym, co uczyniła ona z Indianami, których uważam za braci.
  Nie było w dziejach ludzkości rasy, która światu przyniosła więcej zniszczeń, cierpień, wojen, upodlenia i nieszcząść niż właśnie biała rasa. Problem jest w tym, że wielu z nas nie przyjmuje argumentów do świadomości bredząc, że biali nieśli ze sobą „cywilizację”, „kulturę”, albo i „jedynie prawdzią (żydogenną wyssaną z palca przez oszustów) wiarę”.
  Cały ten artykuł uważam za napisany z premedytacją po to, aby u białych wywołać syndrom „zagrożonej twierdzy” i obudzić w nich gotowość do walki z kolorowymi – w interesach żydo-globalistów. To stara metoda – dziel i rządź.
  Samo domniemane niszczenie białej rasy to fikcja. Nie widzę aby kolorowe odpowiedniki białego NATO z podpuszczenia syjonistów bombardowały i okupowały białe kraje. Jest na odwrót. A za (niezbyt) masową emigrację ostatnich czasów – bo co to 2-3 miliony kolorowych na 500 milionów Europejczyków – Europejczycy (a raczej Jewropejczycy) sami ponoszą odpowiedzialność. Nie trza było wspierać Usraela w agresjach na Afganistan, Irak, libię, Syrię – nie byłoby masowej emigracji.
  Białej rasy żydo-bansterzy nie zamierzają niszczyć z kilku powodów:
  – to biała rasa od wieków nieświadomie służy ich interesom. To w jej łonie przez wieki funkcjonowała żydowska lichwa i żydowskie banki. To biali w epoce kolonializmu podbili prawie cały świat roznosząc przy okazji banki i żydogenne nadjordańskie gusła narzucając je niedobitkom kolorowych.
  – To biała Europa była matecznikiem żydo-kapitalizmu i żydo-globalizmu.
  – Wśród białych łatwiej jest zakamuflować się większości krypto-żydów z powodu ich jasnej pochazarskiej karnacji.
  – Globaliści żydowscy sami są rasistami. Komisję Trójstronną powołano głównie dlatego, że do Grupy Bilderberga rasiści tacy jak Rockefeller nie chcieli wlączyć kolorowych Azjatów, a wciągnięcie do spisku upatrzonych przekupnych marionetek politycznych z azjatyckich „tygrysów” okazało się koniecznością. I tak Grupa Bilderberga pozostała zarezerwowana dla „białych”, a „kolorowych” wciągnięto do podrzędnej wobec niej Komisji Trójstronnej.
  – Znacznie bardziej prawdopodobne jest to, że globaliści zamierzają zlikwidować wszystkie kolorowe rasy, a populację białych zmiejszą do 500 milionów robiąc z nich zaczipowane ludzkie białe bydło robocze.

  Nie jestem miłośnikiem multi kulti w jego propagandowym wydaniu – w sumie mieszanie dwóch żydogennych anty-kultur – krystowierstwa i islamu tak naprawdę nie jest żadnym multikulti a jedynie mieszanką dwóch konkurencyjnych bękartów judaizmu. Multi kulti od lat wykorzystywane jest jako fałszywa barykada i służy wzniecaniu-utrzymywaniu-nasilaniu wrogości pomiędzdzy białymi a kolorowymi (i pomiędzy krystowiercami a muzułmanami, hinduistami itd). Osobiście jestem za powrotem przedjudaistycznego europejskiego multi kulti – kultury Słowian, Celtów, Nordyków, Greków, Rzymiam (tylko bez niewolnictwa i walk gladiatorów). One różniły się między sobą i to przydawało uroku Europie. Bo nie była zgleichszlachtowana wiarą w jakiegoś żydowskiego „mesjasza”.

  Sam artykuł pełen jest bredni i demagogii. Np. zdanie „Europa nie będzie monolitycznym społeczeństwem jakim była w ubiegłym stuleciu.” jest oczywistym kłamstwem. Europa nigdy nie była monolitycznym społeczeństwem – ani w XX, ani w XIX, ani w żadnym innym wieku. Tylko ignorant bezmyślnie łyka takie żydowskie „prawdy oczywiste”.

  Europa naturalnie ma prawo bronić swojej odrębności. Na hasło Europa dla Europejczyków odpowiadam – pełna zgoda! Ale uzupełnić je koniecznie trzeba hasłami – Azja dla Azjatów, Afryka dla Afrykańczyków, Ameryka dla Indian. Bo nie może być tak, że biali uważają, że oni mogą pchać się wszędzie milionami, że mogą rządzić i władać obcymi kontynentami, ale gdy tylko kolorowi uciekają do Europy przed wojnami z jewrounijnym współudziałem to nagle biali ryczą – NIE! Wynocha! Nie chcemy was. Jeśli uważamy, że Europa ma należeć do nas to to samo prawo przyznajmy kolorowym mieszkańcom innych kontynentów. Bo inaczej rzeczywiście będziemy rasistami.

  Artykuł ma na celu nas zastraszyć nas, zapędzić na fałszywą barykadę i naszczuć na kolorowych. Żydo-globaliści wiedzą, że bez pomocy białych sami brązowych, żółtych i czarnych nie pokonają. I abyśmy byli gotowi walczyć z kolorowymi, płodzone są takie właśnie teksty. A tymczasem naszym rzeczywistym zagrożeniem jest żydo-banksteryzm. Jeśli biali sprzymierzą się z brązowymi, żółtymi i czarnymi to rozwalą żydobanksteryzm raz dwa. Jeśli dadzą się naszczuć na kolorowych, skończą jako bydło robocze. Musimy zrozumieć że żydo-banksteryzm jest zagrożeniem dla wszystkich ras – białej, żółtej, brązowej, czarnej. I że razem o wiele łatwiej ich zwyciężymy (pokazuje to np. sojusz rosyjsko chiński). A potem wszyscy wrócą do swoich domów. Biali do Europy, Azjaci do Azji, Czarni do Afryki, a Indianie do Ameryki.

  Polubione przez 4 ludzi

  • Glitch

   Bardzo trafny komentarz pana Opolczyka. Szerzenie nienawisci do Arabow to specjalnosc pewnych grup. W ten weekend w Warszawie taki sped „patriotow” zorganizowal Goldberg by bronic „bialej Europy”. Muzalmanom zycze zakonczenia wojen na ich terenach by mogli wrocic do siebie

   Polubione przez 1 osoba

  • Należy też wspomnieć że mnie na widok słowa „rasa” już odpycha, używam go czasem z konieczności. To słowo samo w sobie jest rasistowskie i jest częścią polityki dziel i rządź. Podzielili ludzkość na „rasy” ze względu na kolor skóry, te „gorsze” bo „kolorowe” odhumanizowali a tą lepszą bo „białą”(biel chyba ma sugerować czystość, cnotę czyli coś niby lepszego) wynieśli na piedestał jako tą rzekomo najwyżej rozwiniętą pod każdym względem co umożliwiło podbój całego świata rękami odmóżdżonych „białych”, uważających wcześniej odczłowieczonych „kolorowych” za nieludzi. Kiedy właściwie podbito już prawie całą planetę taki podział ułatwia im napuszczać owe „rasy” na siebie nawzajem, kolorowych na kolorowych, białych na kolorowych i na odwrót destabilizując coraz szersze obszary planety. Najważniejszym wrogiem międzynarodowej mafii żydowskiej zawsze była i jest cała ludzkość a nie tylko jacyś „biali”. Ci już dawno są w większości spacyfikowani a więc nie muszą ich nawet za specjalnie zwalczać, za niedługo sami się wykończą. Wprawdzie są grupy które oni zwalczają bardziej niż inne, na przykład Arabów, Chińczyków czy Słowian ale tylko dlatego że zachowały resztki człowieczeństwa i stawiają one najbardziej zacięty opór oraz mają pecha że mieszkają na terenach z których banksterzy chcą się ich pozbyć. Generalnie hasła o obronie białej rasy padają z ust szlochających za czasami kiedy owa „rasa” była potęgą i niosła rzekomy „postęp” i „wartości” na inne kontynenty, rozumiem w sumie takie sentymenty. Ale nie ma się co oszukiwać, owe „misje cywilizacyjne” inicjowane były głównie przez najbardziej zdegenerowany a jednocześnie najlepiej zakamuflowany żydowski element w łonie „białej rasy”, którą udało mu się odmóżdżyć jako pierwszą a potem zdobyć nad nią całkowitą władzę i rozszerzyć ją przy jej pomocy na cały świat. Oni z tych podbojów zawsze czerpali najlepsze i najważniejsze korzyści. Biali zaś zostali tutaj użyci jako mięcho armatnie, chłopcy od brudnej roboty, płatni zabójcy i najemnicy. Obecnie „biali” za tamtą głupotę czy tego chcą czy nie będą musieli zapłacić. Los zachipowanego 500 milionowego czy miliardowego bydełka roboczego na usługach „elit” zamkniętego w kilku megamiastach dozorowanych całą dobę nie będzie żadną nobilitacją za zasługi dla „rasy panów” jak może się wydawać niektórym, będzie to los gorszy od śmierci. Ale sługusi i wazeliniarze zawsze są traktowani gorzej, więc w sumie „biali” dostaną to na co zapracowali sobie.

   Polubione przez 1 osoba

  • Panie Opolczyk, jako ortodoksyjny Żyd wie Pan kto rządzi w USraelu i czyje banki stoją za wszystkimi wojnami. Z całą pewnością wie Pan kto i na czyjej ziemi powołał ONZ, również wie Pan kto sfinansował największych zbrodniarzy świata i kto nimi kierował. Z całą pewnością nie rasa biała. Jeszcze nie wymordowaliście wszystkich mądrych gojów, jak nakazują wasi Rabinowie, więc nie wciskaj Pan tej hagady bo tylko przygłup może przyjąć te brednie za prawdę.

   Polubienie

   • Re: Stanisław Helis
    Nie wiem czy Opolczyk jest ortodoksyjnym Żydem.

    I mnie to k…. w ogóle nie obchodzi.

    Ale wiem, że Opolczyk stworzył najlepszy, najpiękniejszy polski blog słowiański. Wiem, że Tuwim był Żydem. Ale wiem też, że Tuwim był autorem wspaniałej polskiej poezji dla dzieci. Bez jego wierszy, np. „Stoi na stacji lokomotywa” i „Pan Maluśkiewicz”, moje dzieciństwo byłoby trudniejsze, mniej szczęśliwe. (I tysięcy, milionów innych polskich dzieci też.)

    Wiec posłuchaj Stanisławie Helis co Ci powiem dziś: powiedziałeś już tyle, że i ja i inni wiemy już wystarczająco dużo o Tobie. Zanim powiem Ci bardzo elokwentnie, co o Tobie myślę, dam Ci szanse się dyplomatycznie wycofać i dlatego teraz nie powiem nic więcej.

    Polubione przez 1 osoba

   • prawda

    Ma Pan zupełną rację.Żydzi nie są biała rasą,mieszają się z taką najczęściej od wieków do dziś i ich nacja od wieków niszczy ten świat wojnami i zarabia na nich.Ludzi niszczy ,a szczególnie białych i zniszczyła Indian.Canassat to żyd i nie należy go co słuchać.Taki powinien z forum wyjechać do Izraela, na ziemię Paletyńską.Teraz wiadomo,dlaczego nacji żydów tak wielu się obawia.Ta ich buta ,to coś okropnego!

    Polubienie

  • Kot

   W naszych czasach żydzi-syjoniści odpowiadają za światowe masakry to i kiedyś też odpowiadali. A przynajmniej mieli duży wkład i decyzyjność. Hutzpa, lichwa i „aj waj” to ich sprawdzone narzędzia.

   Polubienie

 11. Wróciłeś, Opolczyk. Przemex też jest. Julius. Słowianin i inni. Czyli jest dobrze.

  Ale nie ma niektórych. Konrada np. nie ma, bo go „oni” zablokowali. „Oni” nie wiedzą ciągle tak na pewno, niestety, kto jest ich przyjacielem a kto wrogiem. Szkoda. A przecież najważniejszą rzeczą w polityce i życiu prywatnym to dewiza: Zorientuj się, kto jest Twoim wrogiem! Poznaj swojego wroga! „Know your fucking enemy!”

  Opolczyk, nie nadajesz się do milczenia, a już na pewno nie nadajesz się na „emeryturę”. Musisz, chłopie, być ciągle aktywny i pisać na WPS i gdziekolwiek ktokolwiek ma jeszcze na tyle oleju w łepetynie, żeby zorientować się, jaką bezpardonowa prawdę piszesz. Oczywista, czasami możemy się zgodzić nie zgodzić. I nic w tym dziwnego. Jest to nasza słowiańska mądrość.

  Polubione przez 3 ludzi

  • Słowianin

   Serdecznie witam pana canasstego .
   Wpisy Konrada czytałem zawsze obowiązkowo . Kontakt jego z WPS urwał się w tym czasie , gdy zaprzestał pisania Chum również czytałem jego wpisy . Od roku nie ma ich na WPS . Po prostu wyparowali .
   Oni go zbanowali . Wie pan kto konkretnie przez nie WPS . W USA pan Konrad dostał blokadę? . Cannasty bardzo proszę napisz jak coś wiesz w tym temacie i może Przemex coś wie . Pozdrawiam panów .

   Polubione przez 1 osoba

  • janex

   robili cichy strajk bo WPS zaniedbał WPS, szedł na popularność w parchacianym neoniku
   A to zła droga, bo neon jest martwy (sami go uśmiercili bo nie tak sobie wydumali profil)
   Martwy zupełnie gdyby nie…

   Polubione przez 1 osoba

  • Canasstego, w momencie gdy bandyci rozpoczynali atak na Libię, żydowscy dezinformatorzy kolportowali w sieci „informacje”, że Kaddafi to Żyd i agent Rothschilda. O prezydencie Putinie także krążą brednie, jakoby był Żydem. Chodzi oczywiście o skompromitowanie ich w oczach niezależnej opinii publicznej. Jeśli dezinformatorzy i mnie przerabiają na Żyda – to jestem w doborowym towarzystwie. Ponadto świadczy to i o tym, że dałem się jahwistom solidnie we znaki.
   Oczywiście, że krąży w sieci moje zdjęcie w domniemanej „jarmułce”:

   https://grypa666.wordpress.com/2011/10/28/ii-konferencja-w-szwarcwaldzie/

   Ale tylko idiota uwierzy, że będąc rzekomo świetnie zakamuflowanym krypto-żydem udającym Polaka i Słowianina pozwoliłbym u siebie w domu zrobić sobie zdjęcie w rzekomej jarmułce, opublikowałbym je wraz z Beinem w sieci i jeszcze bym się pod nim podpisał. Owe „jarmułki” to zwykłe czapki bez pomponów podwinięte do środka. Sam pomysł udrapowania się w „Mędrców Antysyjonu” – był mój. Bein się natychmiast zgodził, moja żona pstryknęła nam kilka fotek w „jarmułkach” i najładniejszą z nich wrzuciliśmy na grypie666 wraz z tekstem naszego oświadczenia. Wsjo!. A już brednie, że jestem „ortodoksyjnym Żydem” może kolportować tylko ktoś niepoczytalny. Wystarczy zajrzeć na mój blog i poczytać teksty „Biblijne korzenie żydowskiego rasizmu”, „Biblia – księga zbrodni”, Biblia – księga zbrodni – wyssana z palca” czy „Historia naturalna religii monoteistycznych” aby zobaczyć, że demaskuję rasizm, oszustwo, szowinizm i psychopatologię judaizmu. Taki to ze mnie „ortodoksyjny Żyd”. Najczęściej bredzi tak o mnie katolactfo mszcząc się za to, że demaskowałem także zbrodnie i oszustwa żydo-katolicyzmu. Najbardziej zaś wścieka ich gdy ich żydo-katolicyzm nazywam nadjordańską dżumą lub bękartem judaizmu.

   Słowianin, w bredniach Toronto/Autobana, jakoby mnie przepędził z forum Maciejczyka jest tyle samo prawdy co w tym, że jestem „ortodoksyjnym Żydem”.
   Maciejczyk wielokrotnie prosił mnie w mailach, abym kontynuował u niego publikacje na przyznanym mi przez niego „Forum opolczyka” (Toronto/Autobahn miał tam zakaz wstępu). Ale po jakimś czasie zrezygnowałem z tego, bo cuchnął mi kadzidłem smród Toronta buszującego w innych wątkach i kolportującego żydo-katodebilne brednie. Ja sam zrezygnowałem z forum Maciejczyka, bo pisanie tam, gdzie produkuje się tuż obok taki katodebil jak Toronto/Autobahn było dla mnie na dłuższą metę nie do zniesienia.

   Polubione przez 2 ludzi

   • PS

    Canasstego, być może częściej bym tu dyskutował, ale niestety i tu przepuszczana jest niekiedy smrodliwa kadzielniana żydo-katolicka propaganda i bełkot, co mnie po prostu odstręcza. Nie jestem tolerastą i nie toleruję tego bełkotu rozbijającego jakąkolwiek merytoryczną dyskusję.

    Polubione przez 1 osoba

   • Oczywiście że pomówienia o żydowskim pochodzeniu Kadafiego czy Putina lub Łukaszenki to dezinformacja mająca na celu ich kompromitację w oczach opinii publicznej urobionej już odpowiednio wcześniej i niechętnie nastawionej do żydów. A tak swoją drogą to nawet gdyby się okazało że Kadafi był jednak żydem lub Putin nim jest to mnie to osobiście za przeproszeniem po prostu gówno obchodzi, osądza się ludzi po czynach a nie po narodowości. Tak więc nawet gdyby się okazało że są żydami z pochodzenia w jakimkolwiek stopniu to i tak mają moje poparcie i żadne podszczekiwanie syjonistycznych piesków tego nie zmieni. Po za tym uważam że przypisywanie komukolwiek żydowskiego pochodzenia jeśli się nie ma co do tego pewności lub nadmierne eksploatowanie tematu owego pochodzenia u kogokolwiek to zwykłe robienie z igły wideł i odwracanie uwagi od wielu o wiele ważniejszych kwestii. A odnośnie komentowania tutaj to czasem faktycznie się odechciewa, portal ciekawy, w wielu sprawach się zgadzam ale czasem za dużo bełkotu w komentarzach. Czasem ma to swoje plusy bo prowokuje dyskusje ale czasem po prostu zniechęca.

    Polubienie

   • Słowianin

    Tu się przemex różnimy . Zachwycasz się gównianym parchem z którego zrobiono banana show biznesowego bo jest żydem twój pogląd ja uważam inaczej . Akceptujesz parchy w polityce , bo patrzysz na ich czyny i jeżeli są dobre to parcha akceptujesz . Powiem ci , że nie znam parcha , który by coś dobrego w polityce zrobił oprócz morza krwi na swoich rękach , wojen , konfliktów, okradania innych narodów , ale ty szukaj dobrych parchów i ich popieraj przy okazji słuchając gówno dylanowe . Powodzenia . Tu się różnimy potwornie . Kiedy nastąpi dzień może nie nastąpi ? ,że żadnego parcha nie będzie w polityce , kulturze , biznesie wtedy ludzkość odżyje i się uzdrowi . Inaczej niebawem podzielimy los dinozaurów , bo oni nas wszystkich zniszczą . Niech sobie oni żyją tak , aby innym nie zawadzali i aby innych nie zabijali i nie spiskowali przeciwko porządnym ludziom .

    Polubienie

 12. julius

  Biała rasa może przeżyć tylko wtedy gdy przeprowadzi lustrację genetyczną,która wyeliminuje obce zydowskie domieszki i wprowadzi coś na kształt ustaw norymberskich. Na dzień dzisiejszy jest to nierealne i nie widać perspektyw na najbliższe lata. Nie chodzi o liczbę kolorowych w Europie ale o rozrodczość i mieszanie się białej rasy z innymi. W Wielkiej Brytanii przeprowadzono symulację wykorzystujac komputer gdzie wprowadzono dane wejściowe obejmujące imigrację, emigrację, małżeństwa mieszane itp. Otrzymane wyniki wskazują, że pod koniec tego stulecia zachowując status quo obecnych procesów społecznych genetycznie czystych Anglików będzie około 1,5 mln. Pies drapał Angoli ale kraje słowiańskie powinny wykorzystać stopień zniszczenia rasowego krajów zachodu i odbudować potęgę Słowiańszczyzny. Przy poziomie otumanienia wschodnich narodów jest to jednak niemożliwe. Musiałyby władzę przechwycić siły, które są w stanie ustanowić strategię na całe najbliższe stulecie.

  Polubienie

 13. AP

  Pada czesto slowo RASIZM czy RASISTA ,moze warto zastanowic sie i opisac coz to takiego rzeczywiscie jest ,kiedy sie jest lub nie rasista .
  Przeciez najwiekszymi rasistami (faktow na to pod dostatkiem) to przeciez ZYDZI i NIEMCY , a co ciekawe to wlasnie ONI „innych rasistow” sie obawiaja i „giewalt” przy tym czynia.
  Czy aby to nie jest tak jak z ta opowiastka o strazaku ,ktory sam wzniecal pozary ???

  Polubienie

 14. Pingback: Żydowski plan zniszczenia białej rasy – głównie Słowian – komp13

 15. Słowianin

  Oczywiście przepędził także stamtąd Opolczyka czym chwalił się wielokrotnie pisząc ,że to grożny niemiecki żyd mający za zadania ogłupiać gojów . Wiele razy zamieszczał zdjęcia Opolczyka na forum Maciejczyka mające potwierdzać ,że to żyd . Od czasu do czasu skra na WPS i wiedziałem ,że ta menda syjonistyczna się uaktywni jak napisze Opolczyk . Mi wystarczy ,ze Opolczyka popiera WPS to i ja mu zaufam nawet jak parchacz o ile zdjęcia umieszczane przez autobahna byly prawdziwe .

  Polubienie

 16. Słowianin

  Helis to kolejne wcielenie Toronto z forum suwerenność Maciejczyka . Przyssał się on do Maciejczyka jak mucha do gówna i tam pisze . Więcej informacji u góry.

  Polubienie

 17. zydozerca

  Israel is the organ harvesting and human trafficking global ringleader, with complicit help from US and Turkey — Puppet Masters — Sott.net
  https://www.sott.net › article › 318286-Is…
  14.05.2016 – [Israeli organ traffickers] had and still have a pyramid system at work that’s … Hughes has described Israel’s leading role in the international crime …

  Izrael jest światowym liderem w handlu narządami ludzkimi,żywym towarem,itd…..z kompleksową pomocą USA ,Turcji,Arabii Saudyjskiej,…
  Palestyna&Mołdawia&Ukraina w czołówce państw,których obywatele trafiają do burdeli i rzeźni ….
  „Niewolnice władzy” Lydia Cacho

  Polubienie

 18. zydozerca

  „Śmierć zachodu” Patrick J.Buchanan z 2005 r/ !/.polskie wydanie
  .
  Jak wymierające populacje i inwazje imigrantów zagrażają naszemu krajowi i naszej cywilizacji

  3-krotny kandydat do fotela prezydenckiego w USA,ost.w 2000 r,autor książek : Wielka zdrada,Republika nie imperium,Dokąd zmierza fałszywa prawica,itd.

  Polubienie

 19. zydozerca

  dylewski.com.pl
  Obecnie światowa populacja Żydów liczy 16-17 mln osób co stanowi 0,23% ludności świata, jednak wśród laureatów Nagrody Nobla, najbardziej prestiżowej nagrody na świecie, nadreprezentacja Żydów jest około sto pięćdziesiąt!!! razy większa aniżeli wynikałoby to z ich liczby ludności. W pierwszej połowie XX wieku Żydzi zdobyli 14% Nagród Nobla, w drugiej połowie stulecia odsetek ten wzrósł do 29%, a obecnie kształtuje się na poziomie 32% (w okresie 1901-2009 liczba żydowskich laureatów Nobla wynosiła: chemia-31, ekonomia-27, literatura-13, pokojowa-9, fizyka-47, fizjologia/medycyna-53; łącznie co najmniej 180 żydowskich laureatów – dane za Encyclopaedia Judaica (EJ97)).

  Polubienie

 20. zydozerca

  ANTY-NOBEL – LAUREACI
  Literatura
  Mark Dingemanse, Francisco Torreira, Nick J. Enfield

  Za odkrycie, że słowo „hę” (lub jego synonim) istnieje w każdym języku, choć do końca nie wiadomo, dlaczego.

  Prize-winning paper:
  Dingemanse, Mark, Francisco Torreira, and N.J. Enfield. 2013. “Is ‘Huh?’ a universal word? Conversational infrastructure and the convergent evolution of linguistic items.” PLOS ONE.doi:10.1371/journal.pone.0078273.

  Bob Dylan -song na wieść o przyznaniu nagrody Nobla w literaturze w 2016r.
  Zdycham na trąd,walnął mnie prąd,
  każdy mój tekst to czeski błąd;
  muszę uwierzyć,że lepiej nie żyć,
  niż w szoł-biznesie jak syf się szerzyć.
  Moja nadzieja to beznadzieja,
  jestem wypluty jak kaznodzieja;
  nic,naprawdę nic nie pomoże,
  póki się bagna mną nie zaorze !
  Czekam na wenę choć mam gangrenę
  przez którą od lat zmieniam się w hienę,
  tarzam się w błocie ,prostując szczękę,
  liczę rzygnięcia tekstów na scenkę
  Wszyscy chcą kopać-chce mi się szlochać,
  taka wrażliwa ze mnie wywłoka;
  rozum mam krótki,twarz prostytutki,
  głos beczącego żula spod budki;
  komitet Nobla obsiadły głupki-
  liżą mi sutki w oparach wódki;
  Gdyby żydostwo z gremiów wywiało
  na Pigalaku by się żebrało !

  Polubienie

 21. Pingback: Eliminacja białej rasy czyli „Europę czeka wielka transformacja” | hubalblog

 22. Z AMBONY GADAM
  opolczykpl
  Panie Andrzeju, to jest ten dylemat.
  Ja mam co pewien czas takie porywy i się udaję na internetową włóczęgę.
  Pożytek z takich peregrynacji jest wszakże mizerny, bo zaraz czujnie mnie kasują i cała para idzie w gwizd. Przy okazji siada mi na dziób jakiś haker, który rozrzuca mi moje klocki. Bo to przecież każdy chyba już wie, źe uczestniczymy w prawdziwej wojnie. Trupy tymczasem to nasze literki, ale zapowiada się bardziej gorąca faza.
  Od czasu sławetnego puczu Złotnika na WPS, w którym poległ śmiercią bohatera pan Marek Głogoczowski – którego utrata jakźe jest bolesna dla Narodu, który ma w źyci Alpinistów – podchodzę do internetowej publicystyki z rezerwą. Tylko moje Zwierzaki potrafią mi spojrzeć prosto w oczy.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.