Opłakiwanie A.Wajdy

„(…)Także i Andrzej Wajda kłamie, jak nawiedzony, że jego ojciec zginął w Katyniu! Prawda jest inna! Jakub Wajda zginął podczas wojny, a w Katyniu zginął Karol Wajda syn Marii i Stanisława Konigów, i nie miał on nic wspólnego z rodziną A. Wajdy, po prostu zbieżność nazwisk.

Czego się wstydzi A. Wajda, że tak kłamie? JEGO OJCIEC JAKUB WAJDA BYŁ CZŁONKIEM PRZEDWOJENNEJ ZDRADZIECKIEJ W 100% ŻYDOWSKIEJ KPP! PRZYJAŹNIŁ SIĘ Z ŻYDEM, KOMUNISTĄ, POLAŃSKIM, OJCEM ROMANA POLAŃSKIEGO.” ….

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/1278/kim-jest-falszywiec-d-olbrychski-i-jego-guru-a-wajda-oto-hanbiaca-prawda

___________________________
Czy wszyscy będą wspominać Wajdę z łezką w oku? Nie koniecznie.
.
Paulina Młynarska: Moje dzieciństwo zakończyło się, gdy mając niecałe 15 lat, wystąpiłam w filmie Andrzeja Wajdy „Kronika wypadków miłosnych”. Zagrałam w słynnej rozbieranej scenie i mój świat legł w gruzach. To był koniec dzieciństwa. (…) Przy dzisiejszym stanie wiedzy i prawa ktoś by poszedł siedzieć, ponieważ ja tę scenę zagrałam pod wpływem środków uspokajających i alkoholu, który dali mi dorośli. Poza tym to nie była jedyna scena rozbierana. (…)
.
W związku z udziałem P.Młynarskiej w tym filmie, stary Żyd Wildstein posądzał Wajdę nawet o pedofilię.
.
A.Wajda nie tylko wielkim reżyserem był, dał się poznać także jako biznesmen. Spółkę akcyjną Agora, tę od żydowskiej gadzinówki Michnika, założono w mieszkaniu Wajdy na warszawskim Żoliborzu. Umowę spółki podpisali: Andrzej Wajda, Z.Bujak i A.Paszyński.
Ach ten Żoliborz, kto tam nie mieszkał, Kaczyńscy, Kuroń, Seweryn, …, itd., kwiat antypolskiego żydostwa kontestującego PRL.
.
Poniższe zdjęcie (pochodzi zresztą z gadzinówki Michnika) nie pozostawia wątpliwości co do narodowości zmarłego A.Wajdy, którego prawdziwe nazwisko to Krohman.
.

Reżyser Andrzej Wajda na planie filmu „Pokolenie”. Łódź, 1954. W głębi widać operatora Jerzego Lipmana (Fot. Irena Jarosińska/Ośrodek Karta)

.

Szkoda, że odszedł tak późno. Gdyby odszedł przed 1980r. może nie wyszłoby na jaw, że to antypolski, żydowski element.

Filmy, owszem, robić potrafił (25 orderów i odznaczeń polskich i zagranicznych).
Ale ilu Polaków mogłoby robić o wiele wybitniejsze dzieła, tego się niestety nie dowiemy, bo kinematografia, zresztą niemal cała nasz kultura, znajduje się w żydowskich łapach od 1945r.
.
Z pewnością nie wielu Polaków wie, że przed 1939r. druga po Hollywood żydowska kinematografia pod względem ilości kręconych filmów istniała w Polsce – finansowana z przez polskiego podatnika zgodnie z nakazami tzw. małego traktatu wersalskiego o finansowaniu żydowskiej kultury.
.
Nie bez znaczenia jest fakt, że cała ta żydowska „elita” zaczęła kontestować PRL dopiero po 1956r., gdy Żydzi musieli opuścić kierownicze stanowiska w administracji państwa.
Jednak wściekły atak V żydowskiej kolumny rozpoczął się na dobre po 1968r., gdy polskie władze PRL udaremniły żydowską rebelię. Niestety, W.Gomułce i jego ekipie zabrakło determinacji w likwidacji antypolskiej, syjonistycznej bandy.
.
.
Dariusz Kosiur

Suplemencik:

Światek żydowskich „elit kultury” w Polsce

Przed dworkiem C.K.Norwida w Głuchach (podarunek tate Wajdy dla córki Karoliny) Karolina Wajda, Katarzyna Dowbor, Karolina Ferenstein-Kraśko.

To w tym dworku, posiadłości Karoliny Wajdy, operator filmowy, Bartłomiej Frykowski (pochodzenie żydowskie) popełnił „samobójstwo”. Z ranami kłutymi brzucha trafił do szpitala, gdzie zmarł w 1999r.

Istnieją spore nieścisłości co do okoliczności tego „samobójstwa”. Wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi:
– kto wytarł ślady na trzonku noża?,
– dlaczego na podłodze nie stwierdzono śladów krwi?,
– jak zaginął telefon komórkowy Frykowskiego?,
– dlaczego w bilingach nie ma śladu kontaktów Frykowskiego z jego znajomymi, które miał wykonać tego feralnego dnia?,
– zniknęły także zapisy rozmów Karoliny Wajdy z policją i pogotowiem?,
– jak to możliwe, że nie ma też śladu po młodym dziennikarzu, który twierdził, że w dworku oprócz Frykowskiego, Karoliny Wajdy i jej znajomej Katarzyny, była jeszcze czwarta osoba?
Śledztwo zamknięto po czterech miesiącach.

(30 lat wcześniej w Beverly Hills zginął ojciec Bartłomieja, Wojciech Frykowski – producent filmowy. Został zamordowany przez bandę Charlesa Mansona w willi Romana Polańskiego.)

Z czego żyje Karolina Wajda?
Z opieki nad zwierzętami – ach jakież to szlachetne zajęcie. Prowadzi także Akademię Sztuki Jeździeckiej i organizuje pokazy oraz spektakle konne.

 

Dworek K.Wajdy – Wsi spokojna, wsi wesoła … jak pisał poeta Jan Kochanowski

Zapisz

54 Komentarze

Filed under Polityka

54 responses to “Opłakiwanie A.Wajdy

 1. Ojciec Wajdy nie mógł zginąć w Katyniu, ponieważ tam nie zginął ani jeden żyd. Ponad 460 obrzezanych uniknęło śmierci i niemal wszyscy przeżyli wojnę. Część z nich dostała się do armii Andersa, skąd zdezerterowali do Palestyny, część znalazła się w NKWD, UB i innych znanych z humanizmu żydowskich organizacjach.

  Polubione przez 1 osoba

 2. Pingback: Opłakiwanie A.Wajdy — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | Pekok Antylichwiarz

 3. Słowianin

  Tyle mnie obchodzi śmierć tego żyda , co obiad który zjadłem 20 lat temu nawet nie wiem co wtedy konsumowałem . Umarł to umarł , ani mi to żiębi ani grzeje . Płakać po nim nie będę ani smutny też nie będę jak po śmierci pani Beaty . Ten żyd będzie mi się kojarzył z największym gównem jakie spłodził gównem propagandowym pod nazwą życie Bolka .
  Na łzy i smutek po śmierci trzeba sobie u prawdziwego Polaka zasłużyć jak zasłużyła sobie patriotka pani Andrejas , a takich ludzi nie ma wielu .
  Parchy , szabesgoje płaczcie po śmierci żyda Wajdy . Oglądajcie jego filmy już te od lat 50 , stawiajcie mu pomniki , przyznawajcie mu ordery pośmiertne , chowajcie na Powązkach , ale moja osoba w tym cyrku brać nie będzie udziału inaczej nie miałbym nicku Słowianin .

  Polubienie

 4. Żydowskie epitafium

  Zmarł Andrzej Wajda

  W niedzielny wieczór 9 października zmarł Andrzej Wajda. Wybitny reżyser filmowy i teatralny. Scenarzysta i plastyk. Wielki artysta, nasz przyjaciel.

  Wiadomość o Jego śmierci przyjęliśmy z ogromnym smutkiem.

  Gościliśmy Go na premierach Teatru Żydowskiego, spotkaniach z cyklu Bagaże Kultury oraz na Festiwalu Warszawa Singera. To właśnie na tegorocznym Festiwalu widzieliśmy się po raz ostatni.

  Drogi Mistrzu, dziękujemy za Twoje filmy, mądre słowa, ciepły uśmiech i życzliwość. Pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci.

  Zespół Fundacji Shalom

  Andrzej Wajda był największym reżyserem w dziejach polskiej kinematografii. W swoich filmach – od debiutanckiego „Pokolenia”, w którym pomimo obowiązujących oficjalnie obostrzeń złamał konwencję kina socrealistycznego aż po oczekujące na premierę „Powidoki” – pokazywał wnikliwie meandry egzystencji człowieka w kontakcie i konflikcie z drugim człowiekiem, z Bogiem, polityką, historią i z samym sobą.

  Wielokrotnie tworzył filmy o tematyce żydowskiej oraz takie, w których wątki żydowskie w znaczący sposób dopełniały wymowy dzieła. W „Samsonie” (1961), „Korczaku” (1990) i „Wielkim tygodniu” (1995) ważnym elementem dramaturgicznym były dzieje warszawskiego getta. Wątki żydowskie zawarł m.in. w filmach „Krajobraz po bitwie” (1970), „Piłat i inni” (1971), „Wesele” (1972), „Ziemia obiecana” (1975) czy „Pan Tadeusz” (1999).

  Był reżyserem, u którego występowali znani aktorzy światowego kina – Serge Merlin, John Gielgud, Gerard Depardieu, Hanna Schygulla, Omar Shariff, Bernard Blier, Isabelle Hupert, a także aktorzy polscy: Zbigniew Cybulski, Krystyna Janda, Daniel Olbrychski, Andrzej Seweryn i Wojciech Pszoniak, którzy właśnie dzięki rolom u Wajdy z wybitnych aktorów kina polskiego stali się wybitnymi aktorami kina światowego.

  Odejście Andrzeja Wajdy to koniec długiej, ponad sześćdziesięcioletniej epoki w dziejach europejskiej kultury i światowej kinematografii.

  http://shalom.org.pl/event/zmarl-andrzej-wajda/

  Polubienie

  • Słowianin

   Panie Darku wie pan gdzie mam to żydowskie epitafium? : Tam gdzie król chodzi piechotą .
   Gdy zmarła pani Beata Andrejas żydowskiego epitafium nie było .
   Podsumowując : Mam w dupie wszelkie epitafia moich wrogów .

   Polubione przez 1 osoba

   • Słowianin

    I może to być najlepszy reżyser świata i może grać u niego każdy aktor z zasyfiałego zepsutego Hollywood to ja zwykły Polak i Słowianin mam w dupie to epitafium tak na zakończenie tego tematu bo już o tym Wajdzie nie zamierzam więcej czytać .

    Polubienie

   • Ale to żydowskie epitafium ważne jest z tego powodu, że potwierdza żydowskość zmarłego.

    Polubione przez 2 ludzi

   • Słowianin

    Panie Dariuszu kochany mi wystarczy spojrzeć przez 5 sekund na ryj parchatego , aby wiedzieć , że to parchaty i epitafia garbatych nochali do zmarłego garbatego nochala nie są mi potrzebne chociaż zawsze dodatkowy dowód się przyda . Niech no tylko kopnie w kalendarz Polański , a dziad to już stary to dopiero będzie aj waj wśród parcharni na całym świecie . W Polsce jak zwykłe kondolencje od Dudy i parcharnianej kultury w pejsatym medialnym gównie , bo jaki to był wielki człowiek i ile kultura światowa na tym straci . Niech sobie żydek żyje jak najdłużej , ale jak kopnie w kalendarz będę miał to w czterech literach podobnie jak w wypadku Wajdy . Chyba ,że ja pierwszy odejdę .

    Polubienie

 5. konik

  Macierewicz w kosmosie.

  Odwołano szefa Polskiej Agencji Kosmicznej (POLSA). Przewiduje się, że piecze nad nią obejmie Antoni Macierewicz. Na katastrofach lotniczych już się zna. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby realizował też misje kosmiczne.
  Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/polska/201610114040914-Macierewicz-w-kosmosie-Odwolano-szefa-Polskiej-Agencji-Kosmicznej/

  Polubienie

 6. julius

  Zabojadzi zaczynają podskakiwać a tu taka niespodzianka(pewnie to było już dawno ustawione)Egipt sprzeda Rosji Mistrale za kwotę 1 USD. Podobno była wzmianka o tym w egipskiej telewizji w ostatnią niedzielę.
  https://cont.ws/post/396537?_utl_t=lj

  Polubienie

 7. grzanek

  Wajda-znajda. Mam coś lepszego – radosne wieści z Białorusi:
  http://in.reuters.com/article/un-habitat-lgbt-idINKCN12B2T8

  Belarus leads group of about 17 nations to block LGBT rights in U.N. cities plan

  A group of up to 17 countries led by Belarus has blocked a plan to include the rights of gay, lesbian and transgender communities in a new urban strategy drawn up by the United Nations, according to sources close to negotiations

  Brawo Baćka! 😀

  Polubienie

 8. obudzony

  Bardzo dziękuję Panie Dariuszu za zamieszczenie tego krótkiego artykułu o Wajdzie, o którym wiadomo od dawna jakiego jest pochodzenia. Może już najwyższy czas, aby zerwać z niepisaną tradycją i zmarłych ludzi przedstawiać takimi, jakimi w rzeczywistości byli, a nie takimi, jakimi chcieliby się sami widzieć lub takimi, jakimi przedstawia ich żydowska prasa. Niestety, ale ta prawda o jego pochodzeniu znana jest niewielu Polakom i rodacy nasi dają się nabierać na typowo polskie nazwisko, którego posiadanie sugeruje Polakom, że to ich rodak. Tak, jak pisałem wcześniej w swoich innych komentarzach wystarczy przyjrzeć się tylko komu chcą stawiać pomniki rządzący nami politycy, kogo uznają za bohaterów media mainstreamowe, nad kim płaczą po śmierci wychwalając pod niebiosa, a w każdym przypadku wyjdzie na to, że to kłamca, oszust i przeważnie Chazar, który służył żydom, a nie krajowi, w którym się urodził i wychował. O autentycznych bohaterskich zmarłych Polakach czasami w ich mediach nie znajdzie się nawet wzmianka, ale jak umrze nawet największa żydowska kanalia i oszust, to media przedstawiają swojego współwyznawcę jako osobę godną rzekomo najgłębszej czci(Geremek, Mazowiecki, Kaczyński, Bartoszewski, Peres i wielu innych). Dokładnie w ten sposób właśnie można poznać kto był naszym wrogiem, a kto przyjacielem. Przeczytałem kiedyś(nie pamiętam już gdzie), że gdy zapytano carycę Rosji Katarzynę Wielką dlaczego tak nie lubi Polski i Polaków – odpowiedziała, że za to, że Polacy stawiają pomniki swoim zdrajcom i czczą ich jak bohaterów. Chyba coś w tym jest…

  Polubione przez 1 osoba

  • Słowianin

   Myślę ,że pan obudzony ma 100% . Właśnie tak to wygląda a przykład pani Andrejas gdzie kilka miesięcy temu hołd oddał jej jedynie WPS coś pokazało się w parcharni neonowej , ale to tylko dzięki WPS i panu stanisławowi tylko to potwierdza .
   Pisałem to wielokrotnie wina jest duża większa w nas niż w tych parcharnianych żydkach , bo to niestety nam brakuje rozumu w łepetynach.
   Popatrzmy na ten wczorajszy mecz . Armenia powinna wygrać go 10 razy cóż pech . Jeden gol i euforia . Nie ma żadnej zadumy nad grą tych kabareciarzy przecież szczęście kiedyś się kończy .
   No i prezydent 40 mln kraju robiący z siebie idiotę totalnego idiotę wyśpiewując Lewandowskiemu jakąś piosenkę ku jego czci przecież w zwykłym meczu , który o niczym nie decydował , ani nie był finałem ME.
   Zobaczcie na onecie jak ten człowiek się spasł przez ten rok prezydentury .
   Żal patrzeć . To jest dramat polskiego narodu , a potem wielkie zdziwienie bo niemiecki onet śmieje się z tego Monthy Pythona .Po prostu żal . Nie to że nie kibicuję tym wyzelowanym lalom na boisku , ale trzeba być obiektywnym i mówić prawdę w oczy , anie widzieć gówno i mówić , że to banan .

   Polubienie

 9. obudzony

  Ps. Słowa ,,żyd” nigdy nie napiszę z dużej litery, bo to nie jest nazwa ani narodu, ani kraju, ale tylko wspólnota religijna ludzi wyznających Talmud, a nazwy wspólnot religijnych wyznających określoną religię piszemy w naszym ojczystym języku z małej litery. Na potwierdzenie tego mogę podać, że badania genetyczne przeprowadzone przez nomen-omen żyda prof. Shlomo Sanda profesora historii powszechnej uniwersytetu w Tel-Avivie wśród żydów na całym świecie potwierdziły, że nie posiadają oni genów semickich w ogóle, ale wyłącznie chazarskie. W świetle tych badań jak można mówić o antysemityzmie skoro semickie geny posiadają właśnie masowo zabijani przez Izraelczyków Palestyńczycy w Gazie? To jest właśnie żydowski majstersztyk kłamstwa jakże licznie obecny w każdej dziedzinie naszego życia.

  Polubienie

  • Ania

   „W naszym ojczystym języku”, bo widzę że jako prawdziwy patriota dbasz o niego i pouczasz innych jak należy go używać, nie istnieje takie sformułowanie jak „z dużej/małej litery”. Właściwie to istnieje – wiesz gdzie? W grupie: błędne, niepoprawne 🙂 Auć

   Polubienie

 10. grzanek

  Szlomo Sand nie mógł przeprowadzić badań genetycznych, bo to nie jego dziedzina. On jest bodajże historykiem. Hipoteza chazarskiej etnogenezy aszkenazyjczyków chyba nadal pozostaje kontrowersyjna. Przeprowadzono wiele badań genetycznych: wyniki jednych ją potwierdzają, drugich zaś – obalają. Jeśli jednak jako kryterium przyjąć aspekt lingwistyczny, to ona niestety nie wytrzymuje krytyki. Pozwolę sobie zacytować samego siebie:

  Ostatnio bodaj de93ial przejawił zainteresowanie hipotezą chazarskiego pochodzenia Żydów aszkenazyjskich (Jewish Supremacism jest do znalezienia na sieci). Chyba jednym z pionierów w tej materii był Artur Koestler, który w wydanej w roku 1976 książce Trzynaste Plemię postulował, że (domniemany) dowód na chazarską etnogenezę Aszkenazyjczyków pozbawiłby antysemityzm podstaw na gruncie rasowym. To oczywiście mrzonka, bo – jak wiemy z historii – hipoteza „chazarska” wyrządziła Żydom, a konkretniej Izraelczykom, więcej szkód niż pożytku, o czym pisał choćby prof. Szlomo Sand w The Invention of the Jewish People (skądinąd również apologeta teorii chazarskiej) – bo dała ona do ręki wspaniały argument antysyjonistom, którzy w jej świetle słusznie mogli twierdzić, że Izraelczycy, jako lud pochodzący od turkmeńskich Chazarów nie ma absolutnie żadnego prawa do Ziemi Świętej. Badania DNA oczywiście wykluczyły tę teorię.

  Facet miał w ogóle „ciekawy” życiorys, najpierw – jak na Ost Jude przystało – komunista, potem, po wielkiej czystce z 1938 nagle zmienił poglądy i stał się zaciekłym przeciwnikiem ZSRR (kolejna przesłanka za fałszywością hipotezy chazarskie – trudno przyjąć „na wiarę” jakiekolwiek rewelacje takiego załganego oportunisty) , a swoją nienawiść do Stalina wylał na papier w swoim opus magnum – Ciemność w południe, gdzie – co znamienne – jako gł. bohaterów fabuły a zarazem największe ofiary „wielkiego terroru”, obok żyda Radka, przedstawił etnicznych ruskich: Piatakowa i Bucharina. Tak, to na pewno za ks-y dla tych dwojga darzył Stalina tak gorącym uczuciem… Zupełnie na marginesie, Koestler był podobno seryjnym gwałcicielem – dostrzegam pewną prawidłowość: Polański, Strauss-Kahn, Fritzl…

  Źródło: https://prawda2.info/viewpost.php?p=286601

  Teoria o chazarskiej etnogenezie Żydów aszkenazyjskich to wierutna bzdura, co udowodnił w serii artykułów dr David Duke—niegdysiejszy piewca tej teorii (sic!)—kolportował tę nieprawdę jeszcze w swoim wiekopomnym tomie Jewish Supremacism. Chazarska etnogeneza Aszkenazim to pudło, już choćby w konfrontacji z tak niepodważalnym argumentem, jak natura języka jidysz, stanowiącego amalgamat wielu języków, którego rdzeniem jednakowoż jest dialekt średnio-wysoko-niemiecki z nadbudową w postaci elementów słowiańskich, romańskich (ślad czasów sprzed Edyktu z Alhambry/Marcina Lutra etc.) i hebrajskich—co potwierdza, że Aszkenazyjczycy przyszli do Europy Centralnej i Wschodniej z Zachodu, a nie Południowego Wschodu. Afirmując tak beznadziejnie naciąganą hipotezę można się tylko skompromitować.

  Źródło: https://prawda2.info/viewpost.php?p=286325

  Polubienie

  • jpnz

   re: grzanek,

   S.Sand jest historykiem i stwierdzil, ze nie bylo takiej narodowosci, jak „Zydzi”.
   Nazwa „Zydzi” powstala dopiero w 1795r i od tej chwili zostala szeroko zastosowana w publikacjach swieckich i koscielnych i to jest dodatkowy dowod falszowania historii.
   Ponadto w zwojach znalezionych w Qumran w 1946r jest informacja, ze w Jerozolimie istniala sekta religijna, w ktorej skupili sie „sami swoi” i zyli w izolacji od reszty spoleczenstwa i ta wlasnie sekta religijna zwana „judejczykami” opiera swoje wierzenia na TALMUDZIE i nadano im synonim „Zydzi” w 1795r.
   W/g badan DNA wystepuje kilka grup zydowskich, m.inn. w Afryce polnocnej, Europie poludniowej, zachodniej i wschodniej oraz Azjii co wskazuje, ze po stlumieniu powstania Judejczykow przez Rzymian na przelomie lat 60/70 nastapilo ich rozproszenie na inne kontynenty, gdzie tworzyli swoje zamkniete gminy przed innymi spolecznosciami i oczywiscie zerowali na innych narodach, posrod ktorych przebywali co rowniez znajduje potwierdzenie w historii.
   Teoria o Chazarach stworzona przez A.Koestlera (zydowskiego historyka) nie wyklucza migracji „judejczykow” do Europy wschodniej lub zachodniej poprzez Wlochy i Afryke co ma zwiazek z miastami i szlakami handlowymi, ktore stanowily rowniez glowne zrodlo dochodow „judejczykow”, poczawszy od lichwy, a skonczywszy na handlu slowianskimi niewolnikami.
   To „zmijowe plemie” i „dzieci diabla” znane bylo 2 tysiace lat temu rzymskim historykom i kronikarzom, jak: Cicero, Flawiusz, Tacyt , ktorzy opisywali ich zlodziejstwo, podlosc i robote wywrotowa, poniewaz w tamtym czasie imperium rzymskie bylo glownym osrodkiem handlu w Europie i obejmowalo terytorium Afryki polnocnej, Europy zachodniej (dzisiejsza Portugalia, Hiszpania, Francja, Anglia, Austria etc) , Europy poludniowej (Wlochy, Grecja, byla Jugoslawia etc) , az po Europe wschodnia (Morze Czarne i Kaspijskie), a takze dzisiejsza Turcje i Irak, i to jest dowod, ktory zaprzecza teorii o infiltracji Europy zachodniej wylacznie przez Chazarow.
   Owszem, czesc Chazarow przeniknela do Europy wschodniej, srodkowej i zachodniej po rozpadzie Chazarii w XI wieku, ale jej glowny turko-podobny czlon pozostal, bo to bylo ich miejsce bytowania od wiekow, pomimo, ze byli wyznawcami judeo-talmudyzmu.
   Poza tym Konstantynopol stanowil bardzowazny osrodek handlu i ekonomii w Europie w tamtych czasach, wiec nie brakowalo zrodel i sposobow na zarobienie pieniedzy, co dla Chazarow trudniacych sie lichwa i handlem bylo konieczne i ten fakt rowniez nie pasuje do teorii A.Koestlera o masowej migracji Chazarow do Europy zachodniej po rozpadzie Chazarii.
   Na niekorzysc teorii A.Koestlera swiadcza rowniez akty przepedzenia judejczykow z miast Europy zachodniej takich panstw, jak: Francja, Hiszpania i Wlochy pomiedzy VI a IX wiekiem, kiedy Chazaria jest w latach rozkwitu i czerpie olbrzymie korzysci z podatkow nakladanych na handlarzy, gdyz Chazaria byla miejscem przecinania sie glownych szklakow handlowych ze wschodu na zachod i z polnocy na poludnie.
   Polscy historycy dostarczaja rowniez dowodow opisujac naplyw judejczykow do Rzeczpospolitej z Europy zachodniej.
   Poza tym w/g badan DNA, judejczycy z zachodu posiadaja DNA ze wspolczynnikiem afrykanskim, natomiast Chazarzy posiadaja wspolczynnik turko-podobny i te roznice rowniez zaprzeczaja teorii A.Koestlera.

   Polubienie

   • jpnz:

    „Nazwa „Zydzi” powstala dopiero w 1795r”

    Dziwne – w takim razie „król-jezuita” Zygmunt III Waza był „prorokiem”. Bo to on z podpuszczenie biskupów i jezuitów w roku 1588 w rozdziale XIX Statutu Trzeciego Litewskiego umieścił zapis mówiący: „Jeśliby Żyd który, albo Żydówka do wiary chrześcijańskiej przystąpili, tedy każda osoba i potomstwo ich za szlachcica poczytywani być mają”. I w ten sposób za jego i kleru sprawą zaczęło się masowe biologiczne zażydzanie szlachty. I za to głównie pośmiertnie uhonorowano go Kolumną Zygmunta. Ale, jak widzimy termin Żyd istniał na długo przed 1795 rokiem.

    Znalezione w Qumran zwoje mówią o sekcie/stronnictwie Esseńczyków a nie judejczyków. Ten drugi termin odnosił się w zależności od kontekstu albo do mieszkańców Judei, bądź ogólniej do wyznawców judaizmu – „narodowej” religii „narodu wybranego” – czyli Żydów. Fundamentem Esseńczyków jak i wszystkich odprysków judaizmu była i jest żydowska biblia Tanach (krystowierczy „Stary testament”) a nie Talmud, który nie ma statusu „pisma świętego” i jest odpowiednikiem katolickich nauk kk i katechizmu. Są to po prostu komentarze „uczonych w piśmie” i rabinów do żydo-biblii zebrane w oddzielny żydowski „katechizm” – Talmud. Niepotrzebnie powielasz kolportowane przez krystowierców dezinformacje dot. Talmudu – fundamentem wszystkich odprysków judaizmu, także talmudycznego jest zbrodnicza i rasistowska żydo-biblia Tanach – krystowierczy „Stary testament”.

    W terminologii dot. żydów/Żydów panuje ogromny zamęt. Są np. krystowiercy wstydzący się żydowskości Joszue, którzy twierdzą, że był on „Galilejczykiem” a nie Żydem. Ignorują fakt, że w jego czasach Galilea była żydowskim państewkiem pod rzymską kuratelą. Innym państewkiem żydowskim wówczas była Judea, rządzona bezpośrednio przez rzymskiego gubernatora/prokuratora.

    Szukanie oddzielnego żydowskiego genu to strata czasu – już w starożytności miały miejsce konwersje na judaizm. Bo niejeden goj mieszkający w żydowskim sąsiedztwie chciał należeć do „narodu wybranego”. I każdy konwertyta stawał się żydem – wyznawcą judaizmu, a przez to Żydem – czyli członkiem „narodu wybranego”. „Naród wybrany” bowiem nie był wspólnotą opartą o pochodzenie etniczne, a wspólnotą opartą o wiarę w Jahwe i żydo-biblię Tanach. Dopiero na fali laicyzacji już w czasach nowożytnych wiara w Jahwe przestała być wyznacznikiem przynależności do „narodu żydowskiego” i Żyd nie musiał być żydem – wyznawcą judaizmu.
    W czasach Joszue termin Żyd naturalnie jeszcze nie istniał, a Żydzi samych siebie nazywali różnie – Izraelem, synami Izraela, Hebrajczykami. Nie wiem, kiedy termin Izraelita zastąpiony został terminem Żyd. Ale na pewno dużo wcześniej niż w 1795roku. Spory o to są zresztą zbyteczne, gdyż Żyd jest odpowiednikiem termiów wcześniejyzych – Hebrajczyk czy Izraelita. Są to terminy tożsame. A o to, kiedy który wymyślono niech spierają się…talmudyści.

    Polubienie

   • Piotr

    Szanowny panie Opolczyku nie polemizuj pan . To jest Toronto tekst . Chce pan znowu syjonistę tu ściągnąć . Proszę wejść na Suwerenność i zobaczyć jak szanowny pan Edward M podle opluwa Gomułkę . Temat o WPS – wpis na czerwono na dole . Na górze na niebiesko nie czytaj pan – to wpisy Toronto . Tfu z takim szambem bohaterskim , który gnoi Gomułkę . Hu… z takimi gierojami . jego forum czyta 2 osoby i niech tak pozostanie . Ze mną było trzy , ale ja na to te ścierwo naplułem . Proszę poczytać wpis na czerwono o Wiesławie . Taka prośba . Oczywiście można milczeć , bo gierojom , którzy pożyczali 3 setki od Bubla na bułeczkę i piwo na dworcu można więcej , ale juz nic nie pisze bo mnie na suwerenności zwyzywa od mossadu ta menda fan Trumpa a za rok będzie beczał bo mu Trump pokazał środkowy palec . Teraz wierze bublowi bo czemu miałby łgać . Nawet Bubel mówi prawdę może nie zawsze ale mówi.

    Polubienie

 11. Suplemencik: Światek żydowskich „elit kultury” w Polsce


  Przed dworkiem C.K.Norwida w Głuchach (podarunek tate Wajdy dla córki Karoliny) Karolina Wajda, Katarzyna Dowbor, Karolina Ferenstein-Kraśko.

  To w tym dworku, posiadłości Karoliny Wajdy, operator filmowy, Bartłomiej Frykowski (pochodzenie żydowskie) popełnił „samobójstwo”. Z ranami kłutymi brzucha trafił do szpitala, gdzie zmarł w 1999r.

  Istnieją spore nieścisłości co do okoliczności tego „samobójstwa”. Wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi:
  – kto wytarł ślady na trzonku noża?,
  – dlaczego na podłodze nie stwierdzono śladów krwi?,
  – jak zaginął telefon komórkowy Frykowskiego?,
  – dlaczego w bilingach nie ma śladu kontaktów Frykowskiego z jego znajomymi, które miał wykonać tego feralnego dnia?,
  – zniknęły także zapisy rozmów Karoliny Wajdy z policją i pogotowiem?,
  – jak to możliwe, że nie ma też śladu po młodym dziennikarzu, który twierdził, że w dworku oprócz Frykowskiego, Karoliny Wajdy i jej znajomej Katarzyny, była jeszcze czwarta osoba?
  Śledztwo zamknięto po czterech miesiącach.

  (30 lat wcześniej w Beverly Hills zginął ojciec Bartłomieja, Wojciech Frykowski – producent filmowy. Został zamordowany przez bandę Charlesa Mansona w willi Romana Polańskiego.)

  Z czego żyje Karolina Wajda?
  Z opieki nad zwierzętami – ach jakież to szlachetne zajęcie. Prowadzi także Akademię Sztuki Jeździeckiej i organizuje pokazy oraz spektakle konne.


  Wsi spokojna, wsi wesoła … jak pisał poeta Jan Kochanowski

  Polubienie

  • Słowianin

   Takich parchatym kwiatków z wieloma znakami zapytania jest wiele np tak naprawdę nie wiadomo jak ten Lewartow zakończył żywot ku ogromnemu smutkowi szabegojstwa i parchatych mediów . Mogło być to wielkie zmęczenie albo baraszkowanie . Tego nie wiadomo, a w internecie jest mnóstwo znaków zapytania na ten temat : widzieli świadkowie zdarzenia jak po wypadku samochód opuściła kobieta . Nikt jej nie zatrzymywał . Przeżyła , bo była pochylona nad pewną częścią ciała . Pytania rodzą pytania , a prawda wyjdzie na jaw i sprawa będzie wyjaśniona niezależnie od tego jak to było , ale niestety w bardzo dalekiej przyszłości .
   Takich kwiatków można znaleść mnóstwo .

   Polubienie

   • Słowianin

    Pyta pan panie Darku z czego żyje pani Karolina . Spokojnie – spokojnie tatuś ją zabezpieczył i żyć można w Judeopolonii będąc tylko córeczką wielkiego tatusia i nosząc jego nazwiska . Więcej nic nie jest potrzebne . Ponadto takie parcharnie jak tvn , polszmaty , TVP też ją kochają i zginąć nie dadzą . Zawsze można stworzyć fajny programik , który pani Karolinka będzie prowadzić , masy durnych gojów będą oglądać i będzie cudowny wskażnik oglądalności vide tvn kuchareczka ucząca gojów gotowania , ale teraz gotowania jej mało w tej parcharni , bo pokazuje swoją uśmiechniętą bużkę przed każdym nowym programem w syfie tvnowskim .
    Można ja także wsadzić jako ekspertkę od tańca w tańcach z gwiazdami gdzie będzie pierdzić w krzesło obok Tyszkiewicz i inkasować za te śmierdzące bąki w blat krzesła potężne pieniądze .
    Spokojnie parchaci nie dadzą zginąc tej pani

    Polubienie

   • Słowianin

    Jak to powiedział kiedyś jeden śmierdziel do innego śmierdziela parchatego ” Olek mordo ty nasza ” . Podobnie będzie z Judą tylko nie Olek a Andrzejku mordo ty nasza . Hanuka coraz bliżej może wtedy , któryś po browarku krzyknie ” Andrzej mordo ty nasza ” . My ci zginąć nie damy .

    Polubienie

 12. AP

  Czy mamy w Polsce zyjacych polskich rezyserow filmowych i teatralnych SLOWIANSKIEGO pochodzenia ?
  Takze aktorow.
  Prosze o nazwiska.
  Co do Wajdy i jemu podobnych nic sie nie zmienia w sztuce tak filmowej jak i teatralnej , rosna nastepne pokolenia „polakow” innego niz slowianskie pochodzenia .
  Polakow jakos nie widac nie tylko w szkolach teatralnych i filmowych ale rowniez na renomowanych uczelniach , takze w seminariach duchownych i klasztorach/zakonach.
  Oczym to swiadczy,czyje sa uczelnie i cale grono pedagogiczne ?
  Zreszta czy w Polsce jest jeszcze cos polskiego (?), oprocz ziemi ,domow,/mieszkan i ogrodkow dzialkowych ,,na ktore tez juz obce nacje sie szykuja i slinka im cieknie.
  GDZIE POLACY JESTESCIE ???
  Co sie z Wami stalo ?
  Dlaczego pozwalacie na to wszystko ???

  Polubienie

  • Słowianin

   Przyjacielu APA majorze kochany paru szabesgojów aktorów by znalazł . Trzeba poszukać . Zapomniałeś dodać , że woda tez już izraelska .
   Major Pyryt i drużyna APA chociaż mają niewyparzone gęby to jednak prawdziwi patrioci i trzeba ich szanować i przyłączyć się do ich krzyku ” Polacy co się z wami stało ?”, bo ten krzyk jest jak najbardziej na miejscu . Odpowiedz nie jest trudna : większość robi loda parchom za fajną pracę , samochód i luksusowe dupeczki co drugi dzień , inni pracują na śmieciach i martwią się co zrobić na obiad bo schab drogi i schabowych nie budiet , inni jeszcze mają Polskę w dupie a jeszcze inni się poddali .Pozostali ogłupieni głosują na parchy bo to tacy przystojni chazarzy ładnie się uśmiechają jak Juda mili grzeczni i nawet dają kawę o 7 rano za FREE jak Andrzejek Duda w czasie kampanii . Taka odpowiedz panie majorze .

   Polubienie

 13. Pingback: Opłakiwanie A. Wajdy | forumemjot dla Polski

 14. konik

  Olbrzymie rachunki za ŚDM. Chętnych do płacenia brak
  Do uregulowania pozostało mniej więcej 1,2 mln zł, których nie zamierza zapłacić kuria krakowska. — To rachunki za wodę, gaz, wywóz śmieci, energię – wystawione przez miejsca, gdzie mieszkali pielgrzymi…
  https://forumemjot.wordpress.com/2016/10/10/olbrzymie-rachunki-za-sdm-chetnych-do-placenia-brak/

  Polubienie

 15. osoba prywatna

  Prawda o Andrzeju Wajdzie i filmowcach z PRL-u – całość

  Polubienie

 16. konik

  Wyzwoliciele Polski
  Zdobywcy Berlina

  poświęcili swe życie walcząc z nazizmem a dziś opluwani
  CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM !!!!!!!

  Polubienie

   • jpnz

    re: konik,

    Przyslowiowe „WP” przemianowane pozniej na LWP bylo sowiecka formacja wojskowa zlozona z polskich lagiernikow oraz zolnierzy polskiego podziemia zbrojnego, wcielonych sila do sowieckiej i komunistycznej DP (dywizji piechoty). W sklad DP wchodzili rowniez komunisci i zydostwo.
    Wszyscy zdawali sobie sprawe jakim celom sluzy DP i ich stosunek do DP i przelozonych byl uzalezniony od przekonan politycznych.
    Nad strona ideologiczna DP czuwali oficerowie polityczni pochodzenia zydowskiego.

    Oto krotka informacja encyklopedyczna:
    „W maju 1943 w Sielcach nad Oką w ZSRR, z inicjatywy komunistów skupionych w Związku Patriotów Polskich (skrot: ZPP, byl calkowicie zydowski – dopisek Toronto) , rozpoczęto formowanie 1 Polskiej Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki. Obok wyszkolenia wojskowego ochotnicy i żołnierze dywizji im. Tadeusza Kościuszki poddawani byli intensywnej indoktrynacji politycznej, zadania te wykonywali aktywiści ZPP oraz sowieccy komisarze polityczni (tzw. politrucy).
    W lipcu 1943r , 67% oficerów dywizji pochodziło z Armii Czerwonej. Jeszcze na początku 1945 roku na 40 tysięcy oficerów Ludowego Wojska Polskiego było 18 996 oficerów radzieckich, w tym 36 generałów. Z armii sowieckiej przejęto m.in. skróty pododdziałów, jednak oficerowie i żołnierze Armii Czerwonej będący w Wojsku Polskim nosili polskie mundury i salutowali po polsku.

    Nowo tworzone siły zbrojne były wojskowo i politycznie podporządkowane ZSRR, natomiast nie uznawały zwierzchnictwa polskiego rządu na uchodźstwie w Londynie.
    W czerwcu 1943r Wódz Naczelny i premier RP gen. Władysław Sikorski uznał wojsko Zygmunta Berlinga za polską dywizję komunistyczną, o charakterze dywersyjnym, samego jego twórcę za zdrajcę, który zdezerterował z Wojska Polskiego.
    Decyzja stworzenia polskiej armii, stanowiącej instrument ówczesnej polityki sowieckiej, związana była ściśle ze stalinowskimi planami dotyczącymi stworzenia ustroju komunistycznego w powojennej Polsce.
    Dla Polaków pozostających w ZSRR po 1942, po wyjściu Armii Andersa do Iranu, wstąpienie do armii gen. Berlinga pozostawało jedną z niewielu szans na powrót do Polski i podjęcie walki z niemieckim okupantem.
    Na przełomie 1943 i 1944 sformowano kolejne polskie jednostki w ZSRR, które utworzyły 1 Korpus Polskich Sił Zbrojnych, rozwinięty 16 marca 1944 w 1 Armię Polską w ZSRR”.
    (…)
    „Oddziały Wojska Polskiego obok oddziałów Urzędu Bezpieczeństwa, Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Wojsk Ochrony Pogranicza i Milicji Obywatelskiej (oraz ARMII CZERWONEJ, NKWD i SMIERSZ – dopisek Toronto) działały przeciwko polskiemu podziemiu zbrojnemu zwanemu wówczas podziemiem reakcyjnym.
    W walkach w lipcu 1945 roku wzięła udział 3 Dywizja Piechoty.
    Podobne działania prowadziły inne związki taktyczne WP: 1, 2, 3, 8, 9 i 18 dywizje piechoty. Do akcji przedreferendalnej w 1946 roku użyto żołnierzy 8 Dywizji Piechoty. Utworzono grupy ochronno-propagandowe dla komisji głosowania ludowego.
    Do walki z polskim podziemiem Państwowy Komitet Bezpieczeństwa skierował: 47 pułków piechoty, 2 brygady artylerii ciężkiej, 18 pułków artylerii lekkiej, 5 samodzielnych dywizjonów artylerii ciężkiej, 5 pułków czołgów, 3 pułki kawalerii i jeden pułk saperów Wojska Polskiego”.

    NAUCZ SIE TEGO NA PAMIEC !

    Toronto, Kanada

    Polubienie

   • jpnz

    p.s.
    Oni nie walczyli pod Lenino, jak glosi komunistyczny plakat propagandowy, ale w zupelnie innym miejscu.
    Poza tym zolnierze DP byli niedostatecznie przeszkoleni, brakowalo uzbrojenia oraz zostali wyslani na silnie uzbrojone pozycje niemieckie bez dostatecznego przygotowania artyleryjskiego i bez wsparcia lotnictwa, a kierunek natarcia na pozycje niemieckie rozmieszczone na wzgorzach wiodl przez bagna i mokradla.
    Zolnierze DP byli wystawieni na rzez i przygladali sie temu zolnierze armii czerwonej i ich dowodztwo, nie udzielajac im pomocy.
    Ponadto ponad 1000 zolnierzy z DP przeszlo na strone niemiecka, bo nie chcieli sluzyc w sowieckim wojsku.

    Polubienie

 17. konik

  Polska: Ukraiński IPN żąda… odbudowy pomników UPA
  http://xportal.pl/?p=27040

  Polubienie

 18. osoba prywatna

  A tu jeszcze o wspólniku.
  Jak A. Michnik uśmiercił swoich rodziców w holokauście – kłamstwo w „Der Spiegel
  http://zapiskiczterdziestolatka.salon24.pl/731302,jak-a-michnik-usmiercil-swoich-rodzicow-w-holokauscie-klamstwo-w-der-spiegel

  Polubienie

 19. osoba prywatna

  Wstrząsającą scena strącenia z premedytacją żywego konia w przepaść w filmie „Popioły”.
  Koń konał w okrutny sposób, tylko po to by zaspokoić pseudo- artystyczną wizję reżysera.
  http://www.wykop.pl/link/3393951/bestialstwo-andrzeja-wajdy-popioly-1965-to-zywe-zwierze/

  Polubienie

 20. jpnz

  To dobrze, ze zdechl A.Wajda, bo bedzie o jednego parcha mniej !

  A z drugiej strony towarzysz bolszewik D.Kosiur gloryfikuje komunistyczna mende W.Gomulke – agenta Moskwy i agenta KOMINTERNU (miedzynarodowki komunistycznej) z zydowskiej KPP powstalej w Moskwie na polecenie tamtejszych ZYDOW, ktora D.Kosiur krytykuje na samym poczatku swojego wypracowania domowego i to jest dowod, ze towarzysz bolszewik D.Kosiur oglupia Polakow.

  W.Gomulka jako agent Moskwy wykonywal polecenia Moskwy, a w 1968r wypuscil ponad 30 tysiecy zydow-syjonistow z Polski z calym dobytkiem do Izraela za to, ze krytykowali Zwiazek Radziecki, ktory potepil napasc Izraela na Egipt w czerwcu 1967r.
  Pomimo tego w aparacie wladzy PRL w dalszym ciagu znajdowali sie Zydzi, jak m.inn. J.Cyrankiewicz – kapo z Oswiecimia i wieloletni premier PRL, ktory przyczynil sie m.inn. do zamordowania rotmistrza W.Pileckiego.
  Kolejny zyd to Margulis vel „gen.Jaruzelski” – agent Moskwy i wspolpracownik NKWD oraz pozniejszy minister obrony PRL odpowiedzialny za zbrodnie na zolnierzach polskiego podziemia zbrojnego i na polskich robotnikach na Wybrzezu w 1970r.
  Zyd L.Chajn – kolega W.Gomulki z KPP oraz ZPP i PKWN, a takze czlonek Rady Panstwa PRL, podobnie jak W.Gomulka.
  Zyd E.Ochab, rowniez towarzysz W.Gomulki z zydowskiej KPP, zydowskiego ZPP i PKWN oraz wspolpracownik NKWD i zagorzaly zwolennik ZSRR i walki z polskim podziemiem niepodleglosciowym.
  Zyd S.Jedrychowski – wspoltworca zydowskiego ZPP z W.Wasilewska (zydowka i babo-chlop), dzialacz zydowskiej i agenturalnej PKWN, PPR-PZPR i KC PZPR, ktory pelnil wazne funkcje panstwowe w PRL.

  Do tych informacji nalezy dodac kolejne klamstwa towarzysza bolszewika D.Kosiura z artykulu pt. „Zydowski KOR i zydo-katolicki Kosciól przeciw Polakom” na stronie WPS
  ( https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/10/01/zydowski-kor-i-zydo-katolicki-kosciol-przeciw-polakom/ ) nastepujacej tresci – cytat:
  „Otwarta walke z polskim PRL zydo-katolicki Kosciól rozpoczal juz 1965r…”
  Teraz prosze porownac informacje zawarte w cytacie autorstwa bolszewika D.Kosiura z faktami historycznymi.
  Skoro rosyjskie i polskie ZYDY instalowali system komunistyczny w powojennej Polsce przy pomocy ARMII CZERWONEJ, NKWD, SMIERSZ, MBP-UB, KBW etc i TERRORU KOMUNISTYCZNEGO wymierzonego w Polske, narod polski i polskich patriotow, ktorzy bronili Polski i polskosci przed zydo-bolszewickimi bandytami i zydo-bolszewicka okupacja , to okreslenie „polski PRL” jest klamstwem wymyslonym przez D.Kosiura na potrzeby propagandowe WPS.
  Poza tym w PRL nadal rzadzili ZYDZI, ktorych powyzej wymienilem wraz z moskiewskim agentem i zdrajca W.Gomulka i zapis towarzysza bolszewika D.Kosiura, ze W.Gomulce i jego ekipie u wladzy w PRL „zabraklo determinacji” w likwidacji bandy syjonistycznej , to kolejne wielkie klamstwo propagandowe, poniewaz W.Gomulka i zydowska spolka nie sluzyli Polsce i Polakom, ale sluzyli MOSKWIE I IDEOLOGII KOMUNISTYCZNEJ ( a jednoczesnie byly realizowane ZYDOWSKIE INTERESY PLEMIENNE o czym napisze oddzielnie ponizej) , do ktorej podporzadkowywali wszystkie inne sprawy panstwowe w PRL, wlacznie z historia, nauczaniem w szkolach i obchodami swiat komunistycznych (rewolucja pazdziernikowa , 1 maja, PKWN 22 lipca etc).
  Przeciez na fali tych anty-sowieckich i anty-komunistycznych nastrojow z 1967r , polskojezyczne zydy urzadzili strajki marcowe w 1968r, ktore mialy charakter polityczny.
  Z kolei strajki robotnicze z 1970r, 1976r i 1980r byly spowodowane drastycznymi podwyzkami cen zywnosci przez rzadzaca zydo-komune, ktora chciala jeszcze bardziej dokrecic srube Polakom.

  A teraz krotko o ZYDOWSKICH INTERESACH PLEMIENNYCH realizowanych pod IDEOLOGIA KOMUNISTYCZNA, zarowo w ZSRR, jak i PRL i pozostalych krajach SOWLAGRU.
  Bolszewik D.Kosiur napisal – cytat:
  „KOR – Komitet Obrony Robotników – jak wiemy spelnil swoje zadanie. Po zwyciestwie z PRL w 1989r. zydowskiej V kolumny i zydo-katolickiego Kosciola nie ma juz potrzeby bronic robotników – po prostu robotników juz nie ma, bo nie ma juz dla nich miejsc pracy”.
  ( https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/10/01/zydowski-kor-i-zydo-katolicki-kosciol-przeciw-polakom/ )
  Otoz kolejny zmanipulowany cytat bolszewika D.Kosiura zawiera klamstwa i polprawdy, poniewaz rozpad SOWLAGRU byl spowodowany kleska gospodarcza, ekonomiczna i militarna ZSRR, ktore bylo uwiklane w wojne w Afganistanie (1979-1989) , dzialaniami wywiadow zachodnich, w tym glownie prezydenta USA R.Reagana oraz dzialaniami odsrodkowymi przywodcow na Kremlu, jak M.Gorbaczowa i KGB, a takze dzialaniami komunistycznych towarzyszy z PRL, ktorzy czuli, ze nadchodzi dla nich koniec przyslowiowego „Eldorado” – vide umowa pomiedzy zydami z PZPR, a zydami z KOR w 1989r i to jest dowod, ze KOR nie obalil zydo-komuny i zydo-komunistycznego PRL, ale doszlo do przyslowiowej transformacji ustroju i podzielenie sie wladza oraz polskim majatkiem narodowym.
  Bez udzialu Kremla nie bylby mozliwy rozpad SOWLAGRU, poniewaz to Kreml o wszytkim decydowal.
  Prawde mowiac byli towarzysze z PZPR i agenci komunistycznych spec sluzb stali sie w 1988r wlascicielami rozkradanego za bezcen polskiego majatku narodowego w ramach tzw. prywatyzacji mienia skarbu panstwa i przygotowywali sobie fundamenty materialne do nowego zycia w nowym systemie, a najwieksza afera PRL byla kradziez kilkunastu miliardow dolarow przez towarzyszy z PZPR i komunistyczne spec sluzby poprzez utworzony w 1988r FOZZ – afera nie zostala do dzis rozliczona.
  Z kolei GRUBA KRESKA zyda T.Mazowieckiego (czlonek PZPR i KOR oraz premier) gwarantowala zydom i komunistom z PZPR calkowita nietykalnosc, wiec bolszewicka propaganda D.Kosiura o KOR, ze obalil PRL z pomoca KK jest wyssana z palca.
  Uklad pomiedzy zydami z PZPR, a zydami z KOR swiadczy, ze Polacy zostali wydymani od tylca w 1989r.
  Polacy zostali wydymani od tylca po raz drugi, kiedy zydy u wladzy w Polsce, zarowno z bylej PZPR, jak i z ugrupowan KOR-owskich, rozpoczeli wyprzedaz polskiego majatku narodowego w latach 1990-2000.
  To dowodzi, ze ZYDOSTWO rzadzilo w okresie PRL i ZYDOSTWO nadal rzadzi w dzisiejszym PRL”bis” (po 1989r) i z tego wniosek, ze ZYDOSTWO REALIZUJE SWOJE INTERESY PLEMIENNE KOSZTEM POLSKI I POLAKOW…. A POLACY NADAL SPIA, podczas gdy bolszewik D.Kosiur uprawia bajkopisarstwo i bajkami oglupia Polakow.

  Polubienie

  • Słowianin

   toronto ty kutasie

   Polubienie

   • jpnz

    Wy towarzyszu bolszewiku „slowianin” macie mozg przezarty ideologia komunistyczna i ateistyczna i faktycznie blizej wam do agenta Moskwy i KOMINTERNU (miedzynarodowki zydo-komunistycznej) oraz zdrajcy Polski W.Gomulki, na ktorego nie warto nawet splunac i nie napluje nawet na wasz swinski ryj towarzyszu bolszewiku „slowianin”, bo szkoda sliny.

    Faktem jest, ze W.Gomulka – bolszewicko-komunistyczna gnida oraz agent Moskwy i KOMINTERNU (miedzynarodowki zydo-komunistycznej) dzialal na szkode odradzajacego sie panstwa polskiego, jakim byla II RP i za anty-polska dzialalnosc byl kilkakrotnie aresztowany przez wladze II RP.
    Tak wiec W.Gomulka byl bohaterem, ale dla bolszewikow i komunistow, ale nigdy dla Polski i Polakow, poniewaz sluzyl obcej zydowskiej ideologii komunistycznej i obcemu panstwu, jakim bylo zydo-bolszewickie ZSRR, a poza tym PRL bylo tworem zydo-komunistycznym, a nie polskim, narzuconym sila Polsce i Polakom w 1945r. Kropka.

    Kazdy Polak z zasadami nie bedzie popieral zdrajcow, qrew i politycznych prostytutek, jak W.Gomulke i jemu podobnych „towarzyszy” niezaleznie od pochodzenia i narodowosci, chyba, ze sam jest zdrajca, qrwa i polityczna prostytutka.

    Wasze pomowienia towarzyszu bolszewiku i komunisto „slowianin” o syjonizm i usmanstwo pod moim adresem sa wytrzepane z waszego kutasa, bo z tego co wypisujecie wynika, ze nie macie mozgu i kutas was prowadzi.

    Toronto, Kanada

    Polubienie

   • Słowianin

    Toronto ty śmieciu syjonistyczny . Święta blisko i znowu zbierasz na karpia i bigos z grzybami . Nie bój nic przyjdzie czas to ci parchy wigilię zasponsorują i jeszcze w gratisie dodadzą gadającą krowę . Banować to gówno . Toronto czy jak kur… się zwiesz ty do Gomułki . Ty jesteś zwykłym gównem , a nasz Wiesław był patriotą .

    Polubienie

  • Tg3178

   Gomulka jako polski patriota powinnien drogowskazem dla mlodych ludzi. Ty Toronto pewnie uwazasz ze patriotyzm jest wtedy jak masa biednych Polakow i grupka bogatej polskiej elity. Trudno jest ci zatem zrozumiec dzialania „Wieslawa”.

   Polubienie

 21. Słowianin

  syjonistyczny chłystku

  Polubienie

 22. Słowianin

  parszywy usmańcu trzymaj się z daleka of Gomułki/

  Polubienie

 23. Lechu

  „SŁOWIANIN” przeczytałem parę twoich wpisów (: …. Człowieku jesteś czystym komuchem kropka. Czyli legitymizujesz obrzezanych…plując na nich stara metoda.Znana każdemu kto przeczytał choćby „Archipelag gułag” Rozumię ,że Towarzysza „Worona 37” też pewnie chwalisz „pod niebiosa” ,kogo jeszcze ,tego zdrajcę pijaczynę mordercę Polaków (których rozstrzeliwał osobiście za niezgodną z żydo-sowiecką partią linię” -Karola Świerczewskiego-, wiem na temat tej świni duuużo, mój stary znał osobiście jego adiutanta,starego dziadka,który udowodnił to legitymacjami,medalqami, zdjęciami z tą łajzą zdrajjcą Świerczewskim, który gardził tym sowiecko-żydowskim sługusem (nieważne co Świerkowi w krwi pływało…) tak jak Jaruzelowi też przecież „czysty Polak i słowianin, tyle że sługus NKWD żydowskiego poprzednika CzeKa) a kto „wymyślił wymarzył” komunizm jako lekarstwo na wszystko.Nie czasem żyd Marks i Engels ?? A później nie żyrował tego Lenin czasem i Trocki (obaj żydzi, jeden Bronstein z tego co pamiętam tzn. „trocki”.Jesteś żydo-putinowskim (pewnie płatnym) lumpenproletariuszem w szatkach słowianina. KAŻDY POLAK KTÓRY ZNA HISTORIĘ SWEGO DUMNEGO POLSKIEGO NARODU , WIDZI TWOJE KRĘTACTWA,KŁAMSTWA I PRZEINACZENIA. Wyszorój grobek Towarzyszowi Woronowi, Moczarowi, Korczyńskiemu i innym zdrajcom, do tego się nadasz ,szmaty szukać już nie musisz chociaż…(:
  ps. Ile Władimir Władymirowicz płaci za takie krętactwa czy robisz to za darmoszkę jak Radek Aplebaum Sikorski laskę Obamie…Lechu z Lechistanu.

  Polubienie

  • Zdzich

   Wracaj do swoich czyli do Torunia czy h…. wie gdzie i nie pier…. idiotyzmów .Tak to jest jak jakiś dzieciak czyta histeryków Polin .Ogłupienie totalne .

   Polubione przez 2 ludzi

   • Lechu

    A jakies argumenty na obalenie moich tez ??? Oczywiscie poza inwektywami niczego nie masz smieszny gburze.Po pierwsze pisze sie przez ch slowo ch…tzn. Penis wulgarnie-twoje drugie imie idioto.Dzieciak jestem? 20 lat pracy ponad a ty ile pracujesz co mieczaku ? Torun?? Co ma piernik do wiatraka, niestety ostatni raz bylem tam 30 lat temu na wycieczce (; KAZDY NORMALNIE MYSLACY POLAK SMIEJE SIE Z TTAKICH OSZOLOMOW JAK TY. MASZ OBRZEZANY MOZG INNEJ MOZLIWOSCI IDIOTO NIE MA…😊😊😊 SMIECH smiech beka i tyle.Co ty frajerze zrobiles dla Narodu polskiego oprocz zdradzenia go za pare kopiejek? Wielki PANSLAWISTO CZYLI. RUSKI SLUGUSIE wara od Narodu , połóż sie obok Lenina w szklanej trumnie i wez jego obrzezanego zgnitka do ust potem daj buzi buzi Putinowi i gra gitara.PANSLAWIZM ZAWSE BYL I BEDZIE RUSKA AGENTURA ORAZ IDEA DLA POZYTECZNYCH IDIOTOW TWOJEGO I „SLOWIANINA” POKROJU. Zdrajcy skoncza na sznurze kremlowski obrzezany bezmozgu bez argumentow… K…. ze takie barany nawet chcby platne istnieja.😊

    Polubienie

  • mynameishatetojews

   To nie jest portal dla zydow i szabesgojow. Lepiej być w sojuszu ze Slowianami nawet z dominujaca rola Ruskich i razem z nimi walczyc z wrazymi odmianami zydostwa niz trwanie w sluzalczej pozycji wobec zydow.
   Ale wy przechrzty zydowskie tego nigdy nie pojmiecie a waszym zadaniem jest trzymac Slowian w zniewoleniu i nieswiadomosci

   Polubienie

   • Lechu

    To niby miało być do mnie ??!! (:
    Bo nie widzę ŻADNEGO ZWIĄZKU z tym o czym pisałem.
    Człowieku nie jestem ani żydem (żeby wysnuć takie przypuszczenia po moim wpisie trzeba mieć nie po kolei w mózgu-powtarzam każdy normalny,nawet młody człowiek to zrozumie) ,ani żadnym mieszańcem ani tym bardzież żydofilem czy szabasgojem czy szabasgejem (:
    JESTEŚCIE JACYŚ POPAPRANI -współczuje, 0 słownie zero ,argumentów ,zero…
    Jak się tu napiszę prawdę wyzwą cię od „sługusa parchów”, sługusa zachodu itd.
    Czy wy nie widzicie jakie to śmieszne ?!
    Jedyne wytłumaczenie to hajs za wpisy ,albo mocno posunięta schizofremia lub psychoza.
    Dla mnie liczy się mój Naród, mój czyli Naród polski jakbyś dalej udawał że tego nie widzisz.
    Piszesz „Lepiej być w sojuszu ze Slowianami ( czyli znaczy naszych prawdziwych przyjaciół jak WĘGRZY jedyny naród który na pomógł w wojnie z żydo-bolszewikami trockiego i lenina w 1920 dając miliony sztuk amunicji przywiezionej drogą kolejową, naszym żołnierzom i armii ochotników- w tym robotników i chłopów, mamy olać nie wchodzić w układy „bo to nie Słowianie” przecież- ale pomyślunek-gratuluje ponownie) dalszy twój cytat: z dominujaca rola Ruskich i razem z nimi walczyc z wrazymi odmianami zydostwa” .
    No ja pierd…. Kiedy My Polacy byliśmy w sojuszu z ruskimi ? W czasie rozbiorów Rzeczpospolitej, czy może w 1920 jak ruskie żydy chcieli zainstalować tu swój rząd, co skończyło się wypierd…. ich z polskiej ziemi aż pod Mińsk ,i odzyskaniem przez II RP wielkich połaci naszej ziemi, i naszej ludności (oprócz tego niestety także ludności żydowskiej,ukraińskiej i,litewskiej i właśnie ruskiej- waszej ukochanej ruskiej, każdą z nich trzeba było deporować do tego raju ZSRS, tego nie zrobiliśmy i to był nasz błąd…Armia Berlinga (agenta NKWD) też była armią w której było dużo porządnych Polaków szeregwców, oficerowie ,generałowie to byli ruscy w polskich mundurach, oczywiście w więksości ruskie-żydy, polskojęzyczne albo nawet nie znający polsiego. I to są asi bohaterowie .DLA POLSKI KACAPY I SZKOPY ZAWSZE BYLI I BĘDĄ WROGAMI. jEŚLI TEGO NIE ROZUMIECIE TO CÓŻ JA MOGĘ…
    pS. i NA TO MI TEŻ ODPOWIEDZCIE , DLACZEGO LEZIECIE Z NAMI 1 MARCA CO ??? bO WIDZĘ TAM WAS. pO KIEGO CH… ? pRZECIEŻ TO NIE WASI BOHATEROWIE !!! wASI „GIEROJE” PRAWDZIWYCH POLSKICH PATRIOTÓW TO WŁAŚNIE MORDOWALI WCZEŚNIEJ BESTIALSKO TORTURUJĄC!!! Macie rozdwojenie jaźni czy jak (:

    Polubienie

   • Lechu

    I jeszcze jedno ,apropos jedności Słowian,
    Jak Nasza Polska Armia i Armia Ochotnicza Hallera z największym fanatyzmen walczyła zwycięsko na wschodzie z żydo-bolszewią -ruskimi, Leninen ,Trockim (Bronsteinem), to Słowianie czescy korzystając z „odpływu” polskiej Armii z południowego-zachodu by wszystko rzucić na walkę z sowiecką Rosją , zajęli nam nasze polskie Zaolzie…Później płakali w 1938 , jak je odbiliśmy z powrotem dla Polski.I płaczą do dziś, do dziś większość z nich nas nienawidzi (znam to z autopsji). Takiej słowiańskiej jedności można przykłady wymieniać i wymieniać !!! A wy chcecie razem z ruskimi ? Oni mają nas za nic więc dlaczego ? V kolumna się kłania to jedyne wytłumaczenie, albo pożyyteczny zaślepiony idiotyzm, płatny lub bezpłatny…

    Polubienie

 24. Zdzich

  Wielkie podziękowania za polubienie od pana prezesa .Może pan prezes zrozumie , że wrogiem WPS nie jestem ani żadnym trollem .Szacunek inaczej syjon by mi na łep nie szczał .

  Polubienie

 25. fakt

  lizus PRL udający kogoś Has to był ktoś w filmie

  Polubienie

 26. darek

  sa tacy co w programie maja jeden zabic PIS i z takim czymś chcą wygrać wybory to niesamowite czym są a są GÓWNEM TUSkowym

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.