Czy Rosja i Syria zwyciężą światowy syjonistyczny terroryzm?

Wojna w Syrii – początek końca czy nadchodząca eskalacja? Sytuacja militarna

 

autor: Michał Mazur   za stroną: http://xportal.pl/?p=27043

Toczące się od 2011 roku starcia w Syrii sprawiają wrażenie pozbawionych końca; media głównego nurtu, zarówno zachodnie jak i „polskie”, bezustannie bombardują odbiorców powtarzalnymi w gruncie rzeczy treściami (prawdziwymi, jak i niekoniecznie), z wykorzystaniem w gruncie rzeczy tych samych mechanizmów i zabiegów propagandowych. Zderzając widzów / czytelników z doniesieniami o „reżimowych bombardowaniach”, „rewolucji przeciwko tyranii” czy „cierpieniach cywilów” (dziwnym trafem tylko tych z okolic kontrolowanych przez islamistów – nie wspominając o cywilach z terenów pod kontrolą rządu) kreują wrażenie, jakoby jedynym sposobem na „właściwe” zakończenie konfliktu była interwencja zbrojna tudzież ustanowienie tzw. strefy bezprzelotowej nad Syrią – nawet jeśli nie sugerują tego wprost, to starają się wykreować u odbiorców wrażenie, że to oni sami doszli do takiego wniosku na drodze rozumowania logicznego.  Tak subtelna manipulacja trafia zarówno do ludzi słabo wykształconych, jak i tych, którzy posiadają już pewną wiedzę nt. stosunków międzynarodowych i zależności politycznych. W swej istocie opiera się ona na wysoce błędnym założeniu, jakoby sytuacja w Syrii się nie zmieniała tudzież jakoby żadne pozytywne zmiany były niemożliwe bez zaangażowania czynników zachodnich. Nic bardziej mylnego – sytuacja w Syrii zmienia się na korzyść większości jej mieszkańców, lecz dzieje się tak POMIMO różnych intryg państw zachodnich!

0002EH0W1CPG8SCC-C317-F3Zniszczone miasto Dajr az-Zaur

Aby sobie uświadomić, jak wygląda ten proces, należy zwrócić uwagę na rozwój wydarzeń trzech płaszczyznach: 1) rozstrzygnięć militarnych 2) działań i deklaracji w sferze politycznej, a także 3) zabiegów propagandowych wymierzonych w niepodległą Syrię oraz działań odpierających je, lub chociaż ograniczających wpływ propagandy.

1. Rozstrzygnięcia militarne

W toku ostatnich tygodni siły wierne rządowi w Damaszku odniosły znaczne sukcesy. Syryjskiej Armii Arabskiej i sojusznikom udało się odbić najwięcej terytoriów w prowincji Hama (mapy): w ciągu ostatnich kilku dni wyparto dżihadystów Jund Al-Aksa z miejscowości Qarah, Khafsah, Tal Assoud, Khafseen, Al-Sha’atah, Al-Jayinah, Ras al-Hosn (nie mylić z Ras al-Ayn), Al-Talisiyah i Al-Qahira. Postępy w tym rejonie są de facto odrabianiem strat z sierpnia i września, gdy wysiłek syryjskiej armii skoncentrowany był na starciach w Aleppo (co wykorzystali terroryści). Wszelkie sukcesy sił rządowych w tej kluczowej części kraju wzmocnią bezpieczeństwo w trójkącie Latakia-Hama-Idlib, kładąc fundament pod wyzwolenie miasta Idlib, stolicy sąsiedniej muhafazy (prowincji) o tej samej nazwie. Jednak aby móc bezpiecznie przesunąć front na północ, siły rządowe muszą najpierw odzyskać miasta Maardes, Tayyibat al-Imam, Halfaya, Suran i Kokab (które były pod ich kontrolą jeszcze w sierpniu br.) – dziś, tj. 11 października, siły rządowe odbiły tę ostatnią miejscowość (znaną także jako Kawkab – dla uproszczenia możliwości zweryfikowania informacji, nazwy podano w transliteracji angielskiej). Po odzyskaniu pozostałych będzie możliwy dalszy marsz sił rządowych na bastion islamistów w Khan Shaykun i dalej na północ, w kierunku Kafr Nabl (Kafranbel), a następnie aż do miasta Idlib, a także na pomoc ludności z obleganych przez dżihadystów miejscowości Kafarya i Al-Fu’ah (na tragedię których media zachodnie od kilku lat pozostają głuche).

Armii syryjskiej mogą tu ułatwić zadanie wzajemne starcia pomiędzy dżihadystami z Ahrar Al-Sham a radykałami z Jund Al-Aksa (szczególnie intensywne w mieście w Khan Shaykun i okolicy), a także rosnące wśród nich radykałów islamskich podziały wokół linii etniczno-językowych. Założenia „internacjonalizmu dżihadzkiego” zostały zweryfikowane przez rzeczywistość: różnice etniczne, językowe a także doktrynalne (które np. między Saudyjczykiem a Tadżykiem mogą być równie znaczne, co odległość geograficzna między ich krajami pochodzenia) coraz częściej okazują się silniejsze niż marzenia fanatyków o międzynarodowym „kalifacie”. Warto przypomnieć, że drugim najbardziej popularnym językiem w prowincji Idlib jest obecnie język… chiński. Posługują się nim Ujgurzy przybyli z zach. Chin, oraz z pogranicza chińsko-kazachskiego. Popularny jest także język rosyjski, używany przez dżihadystów z Rosji (głównie Kaukaz) i byłych republik radzieckich. Wielu z nich zna bardzo słabo arabski, stąd nawet saudyjski terrorysta i „kaznodzieja” Abdullah al-Muhaysini musiał sobie dobrać tłumacza na rosyjski, chcąc odpowiednio zmotywować podwładnych przed nadchodzącymi starciami (i ograniczyć liczbę dezercji, gdyż morale dżihadystów słabnie).

Na północy kraju „heroiczni” Kurdowie zachowują się raczej pasywnie, natomiast ISIS (głównie w północnej części muhafazy Aleppo) ściera się zarówno z armią turecką (operacja „Tarcza Eufratu”) jak i z popieranymi przez Turcję „rebeliantami”. Choć rzadko zwraca się uwagę na ten element, to właśnie ci ostatni mogą stanowić w przyszłości szczególne zagrożenie dla integralności terytorialnej Syrii. Już obecnie w miejscowościach z dużą ilością mniejszości turkmeńskiej (pokrewnej Turkom) można zobaczyć tureckie flagi na budynkach państwowych, czy nawet portret Atatürka w sali, gdzie odbywa się posiedzenie rady miasta (jak było ostatnio w nadgranicznym Al-Rai).  Nie oznacza to, że wszystkie frakcje dżihadystyczne są wzajemnie skłócone: w niedzielę media obiegła informacja o przyłączeniu się Jund al-Aqsa do Jabhat Fateh al-Sham (wcześniej al-Nusra, syryjska odnoga al-Kaidy). Taką informację przekazał światu szef tej ostatniej organizacji, Abu Mohammed al-Golani. Stało się to wkrótce po tym, jak dżihadyści z Ahrar al-Sham wyparli Jund al-Aqsa z kilku wiosek w prowincji Idlib: ci ostatni, będąc osłabieni, zdecydowali się przyłączyć do dużo silniejszej frakcji.

Trwają także ofensywy syryjskiej armii na wschodzie i zachodzie rejonu Ghouta. Dnia 10 października zaczęło się natarcie na wioskę Rayhan, leżącą w odległości zaledwie kilometra od rogatek miasta Douma – ważnej twierdzy islamistów tzw. Wolnej Armii Syryjskiej. Z kolei na zachodzie Ghouta wojska syryjskie weszły już do Khan Al-Sheh; obecnie z rąk terrorystów odbijane są kolejne kwartały miasta.

Sytuacja wygląda nieco gorzej w okolicach Palmyry, gdzie oddziały syryjskie i ich sojusznicy (w tym znaczny kontyngent rosyjski) odpierają ataki ISIS, na szczęście z powodzeniem. Również w muhafazie (prowincji) Daraa siły rządowe znajdują się w defensywie. Choć bez wsparcia Rosjan, radzą sobie całkiem nieźle – od paru dni odpierając ofensywę tzw. Wolnej Armii Syryjskiej, zadając przeciwnikom dość duże straty (jak na ten relatywnie spokojny odcinek frontu). Podobnie wygląda sytuacja na północnym wschodzie prowincji Latakia, jednak z zastrzeżeniem, że w toczących się tam starciach biorą udział większe siły, zaś terroryści mają przewagę tak w liczbie walczących, jak i w uzbrojeniu sił lądowych, stąd ostatnio to częściej oni podejmują działania ofensywne. Dziś (11 października) z początku frakcjom Jabhat Fateh Al-Sham i Ahrar Al-Sham udało się zająć wzgórza Tal Al-Malk, Tal Al-Rasha, Tal Nahshabba oraz parę innych wzniesień, również stanowiących część masywu Gór Kurdyjskich. Jednak w toku dalszych starć zostali z nich wyparci.

Siły rządowe trzymają się mocno także w enklawie Deir Ezzor, od kilku lat oblężonej przez ISIS. Udało im się nawet przejść do kontrofensywy i odbić z rąk dżihadystów strategiczne wzgórze Jabal Tardeh (stracone po „omyłkowym” nalocie na pozycje syryjskiej armii, dokonanym 17.IX przez lotnictwo tzw. Koalicji pod wodzą USA). Jednak nie był to koniec niespodzianek: na przełomie września i października samoloty Koalicji (głównie amerykańskie) po raz pierwszy od powstania ISIS dokonały bombardowań mostów na Eufracie w okolicy Deir Ezzor… myśląc zapewne, że nikt się nie domyśli, dlaczego tak późno. I dlaczego dopiero wtedy, gdy armia syryjska zaczęła odnosić sukcesy. W tym czasie pojawiły się też informacje, że bezpośrednio przed nalotami z 17 września działającemu w okolicy syryjskiemu nasłuchowi radiowemu (którego urządzenia znajdowały się także na „omyłkowo” zbombardowanym wzgórzu Jabal Tardeh) udało się rzekomo… nagrać fragment konwersacji Amerykanów z terrorystami tzw. Państwa Islamskiego.

Siły rządowe odniosły także sukcesy w okolicach stolicy. W sobotę 8 października, około południa w Al-Hamah (przedmieścia aglomeracji Damaszku) siły tzw. Wolnej Armii Syryjskiej zostały zmuszone do wycofania się. Przeciwko nim stanęła także część ludności cywilnej, wspomagając wysiłek zbrojny sił rządowych. Większości terrorystów nie udało się ujść z bronią w ręku – zostali rozbrojeni nie tylko przez armię, ale także przez ludność cywilną. Ta ostatnia zaledwie parę godzin wcześniej brała udział w proteście, wyrażając swą frustrację z funkcjonowania piąty rok z rzędu w strefie walk, między pozycjami sił rządowych a rebeliantów-islamistów, oraz z niedotrzymania przez tych ostatnich warunków wynegocjowanego parę dni wcześniej zawieszenia broni (mieli złożyć broń i się wycofać, a nie zrobili tego – stąd wybuch niezadowolenia mieszkańców).

z18942420Q,Wsparcie-prezydenta-Putina-dla-krwawej-dyktatury-BWsparcie prezydenta Putina dla „krwawej dyktatury” Baszara al-Asada od lat budzi protesty „obrońców” demokracji i praw człowieka. Na zdjęciu: happening przed siedzibą ONZ w Nowym Jorku, czerwiec 2012 r. urządzony przez „partniorów” Rosji

 

Co ciekawe, zaledwie kilka kilometrów dalej w centrum Damaszku dzień wcześniej odbywał się… wielki maraton, przypominający o możliwości pojednania Syryjczyków ponad podziałami. Świat obiegły niesamowite zdjęcia, błyskawicznie przekazane dalej przez aktywistów i zwykłych użytkowników mediów społecznościowych, zainteresowanych sytuacją w Syrii. Niestety, zachodnie media głównego nurtu najwyraźniej nie mają interesu w przekazywaniu tego typu doniesień.

Natomiast dziś (11 października) siły syryjskie i palestyńskie oddziały prorządowe wkroczyły na teren zajmowanego przez ISIS obozu Yarmouk, leżącego na południe od Damaszku. Do godziny 15:30 czasu miejscowego udało się zająć jego północną część, trwają zacięte walki przeciwko fanatykom (głównie terrorystom tzw. Państwa Islamskiego, wspomaganym przez niewielki oddział Jabath Fateh Al-Sham czyli dawnej Al-Nusry).

Najważniejszy dla dalszego przebiegu wojny jest jednak rozwój sytuacji w Aleppo – z militarnego, politycznego i ekonomicznego punktu widzenia, jako największego miasta północnej Syrii oraz ważnego centrum przemysłowego, gdzie na dodatek krzyżują się szlaki komunikacyjne. Obecnie większość analityków (nieraz o skrajnie rozbieżnych ocenach sytuacji w Syrii) zgodna jest co do tego, że ewentualny upadek „rebeliantów” (czyt. islamistów) kontrolujących mniejszą część miasta byłby także punktem zwrotnym wojny. Toteż nic dziwnego, że zwłaszcza w kręgach rosyjskich Aleppo jest często opisywane jako „syryjski Stalingrad”. Niektórzy komentatorzy idą nawet dalej, twierdząc, jak hinduski ambasador M. K. Bhadrakumar, że upadek miejscowych „rebeliantów” oznaczałby również początek końca hegemonii USA na Bliskim Wschodzie, stając się symbolicznym „końcem historii” mocarstwowości amerykańskiej.

Pod koniec września siły rządowe w mieście otrzymały znaczne wsparcie w amunicji i sprzęcie, jako posiłki przybyły też oddziały przerzucone z innych okolic. Władze poczyniły też pewne starania na rzecz ludności cywilnej: zabezpieczając miejsca dla uchodźców z miasta, a 22 września w syryjskiej telewizji państwowej ostrzegając cywilów o nadchodzącej operacji. W każdym razie, od końca ub. miesiąca w mieście trwają zacięte walki o praktycznie każdy budynek i ulicę. W ostatnich dniach wojska rządowe (natarciu których przewodziła 102 Brygada Gwardii Republikańskiej i palestyńskie oddziały Liwaa Al-Quds) odniosły znaczne sukcesy, zdobywając tereny obozu Handarat (zorganizowanego przed wojną przez rząd dla uchodźców palestyńskich, których ziemie w Palestynie zajęli syjoniści), a dalej kolejne kwartały dzielnic Bustan al-Pasha, Al-Ramouseh, Sheikh Sa’eed oraz Suleiman Al-Halabi – przejściowo tylko cofając się po kontrofensywie dżihadystów, podjętej 8 października. Dwa dni później siły rządowe zdołały odwrócić jej rezultaty, dziś (11 października) ok. 13:30 rozpoczęły zmasowane natarcie w dzielnicach Bustan al-Pasha i Suleiman Al-Halabi. Starcia trwają nadal, według pierwszych raportów siły rządowe, pomimo zdecydowanego oporu przeciwników, wypychają frakcje Al-Zinki (znaną z morderstwa palestyńskiego chłopca) oraz Fatah Halab z zajmowanych terytoriów.

Patrząc na mapy, można sobie lepiej uzmysłowić, jak znaczne są postępy sił rządowych w Aleppo, gdzie zamieszkuje nadal ponad 1,5 mln ludności – z czego powyżej 80 proc. w dzielnicach pod kontrolą rządu (oraz w Sheikh Maqsoud, kontrolowanej przez kurdyjskie YPG). Znaczne straty terytorialne „rebeliantów” przyprawiają pewnie o ból głowy ich mocodawców z Waszyngtonu i Rijadu.

Aleppo, 12 czerwiec 2016

Aleppo, 7 sierpień 2016
Jeden z najbardziej dramatycznych momentów bitwy o Aleppo: tak przedstawiała się sytuacja w dzień po przełamaniu oblężenia przez dżihadystów

Aleppo 10 paz 2016

Jak na razie islamistom i dżihadystom nie pomaga ani wsparcie dyplomatyczno-propagandowe Zachodu, ani też plany dowództwa tzw. Wolnej Armii Syryjskiej, w rodzaju utworzenia jednego centrum dowodzenia i koordynacji działań („operation room”) dla wszystkich antyrządowych frakcji operujących w Aleppo. Również nowa dostawa rakiet BGM-71 TOW („Amerykanie są po naszej stronie” – jak ostatnio od jednego z dowódców dawnej Nusry usłyszał niemiecki dziennikarz Jürgen Todenhöfer) niewiele wpłynęła na bieg wydarzeń.

Siły wierne rządowi w Damaszku (i ich sojusznicy na lądzie) znajdują się już na odległość strzału od dzielnicy Sakhour, stanowiącej bastion islamistów w mieście.

920x920S.Ławrow i W.Putin w rozmowie z zachodnim „partniorem” J.Kerry

Oczywiście, przeciwna strona także zdaje sobie sprawę z tej sytuacji – a wielu, zarówno walczących jak i cywilów, ma już dość przedłużającego się konfliktu. Wyczerpane strony szukają rozwiązań: 10 października rząd syryjski ponownie zadeklarował, że chcący złożyć broń „rebelianci” będą mieli zapewniony bezpieczny korytarz do wycofania się – czego bardzo nie chce dyplomacja amerykańska, której zależy na kontynuowaniu walk w mieście. Jak parę dni temu wyraził to John Kirby, rzecznik Departamentu Stanu, „syryjskiemu reżimowi” nie można zaufać toteż USA przestrzega rebeliantów przed składaniem broni.
Równocześnie są podejmowane działania na rzecz ochrony ludności cywilnej, uwięzionej w okupowanych przez fanatyków wschodnich i południowo-wschodnich częściach miasta (pomoc humanitarna, ewakuacja z najbardziej zagrożonych sektorów); ochrona ludności cywilnej Aleppo to także jedno z zadań operacyjnych syryjskich sił rządowych (wbrew twierdzeniom propagandy zachodniej i wahabickiej).

Oczywiście, sukcesy syryjskich sił rządowych możliwe były dzięki wsparciu z powietrza: zarówno lotnictwa rosyjskiego jak i własnego. Złościło to bardzo Amerykanów, którzy najpierw chcieli przekonać Rosję do zaniechania bombardowań „umiarkowanych” rebeliantów. Jednak później sam John Kerry stwierdził w ONZ, że dla Waszyngtonu byłoby niemożliwe rozróżnienie, które grupy i gdzie można byłoby zaliczyć do tej kategorii, jako że nawet te „umiarkowane” kooperują z syryjskimi stronnikami Al-Kaidy. Usiłując wykorzystać ten fakt do przekonania społeczności międzynarodowej, że Rosjanie nie powinni przeprowadzać żadnych bombardowań w Aleppo i okolicy, tym samym obnażył dwulicowość własnej dyplomacji, oraz fałszywość amerykańskiej „wojny przeciwko terroryzmowi”. USA nie uzyskało w ten sposób nic, a poniosło wizerunkową klęskę.

Ważnym krokiem ze strony Rosji było także rozmieszczenie w Syrii zaawansowanego systemu rakietowej obrony powietrznej S-300VM („Antey-2500”, w kodzie NATO znany jako SA-23 Gladiator), zdolnego także do zestrzeliwania amerykańskich manewrujących pocisków rakietowych. Jest to zmodernizowana wersja systemu S-300, pod pewnymi względami lepsza nawet niż S-400 (oba poprzednie zostały rozmieszczone pod koniec listopada 2015 roku w rosyjskich bazach w Latakii i Hmeymim). Choć był to czytelny sygnału dla Zachodu, że Rosja będzie w stanie odeprzeć ewentualne próby ataku na swoje bazy i na pozycje syryjskich sojuszników, media głównego nurtu określały motywy tej decyzji jako „niejasne” – pamiętajmy, iż według narracji zachodniej, to zawsze Rosja jest stroną „agresywną”, nawet gdy prowadzi działania pozytywne (z moralnego punktu widzenia) jak zwalczanie dżihadyzmu. W świetle wyjątkowo agresywnych deklaracji, padających w ostatnich dniach ze strony Amerykanów, reakcja Rosji nie wydaje się bynajmniej przesadna.

W ten sposób dochodzimy do dwóch kolejnych sfer umiędzynarodowionego konfliktu w Syrii: politycznej i propagandowej. O ile na płaszczyźnie militarnej sytuacja układa się po myśli syryjskiego rządu (a także większości Syryjczyków), o tyle w tych dwóch pozostałych sprawy przybierają niejednokrotnie zły obrót, sugerujący nie tylko ryzyko przedłużenia wojny, lecz nawet jej eskalacji (głownie za sprawą intryg USA i Wielkiej Brytanii).

___________________________________________________

 

Nie wolno nam zapominać, że wszystkie kolejne rządy żydowskiego reżimu IIIRP popierały zbrodnie syjonistycznego, światowego, terroryzmu USA, Wlk.Brytanii, Izraela i UE, że żydowski reżim IIIRP prowadzi agresywną antyrosyjską politykę i ustawia Polskę na pozycji wroga Rosji.  – D.Kosiur

___________________

Reklamy

88 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

88 responses to “Czy Rosja i Syria zwyciężą światowy syjonistyczny terroryzm?

 1. konik

  Kalinka 🙂

  Polubione przez 2 ludzi

  • Jak kiedyś śpiewał Lennon: „Wyobraźcie sobie, że wszyscy ludzie żyją w pokoju.” (Imagine all the people, living life in peace.):

   Polubione przez 2 ludzi

   • „Wyobraźcie sobie, że wszyscy ludzie żyją w pokoju.” – dobrze jest mieć takie marzenia, pięknie by było gdyby tak było. 🙂

    Polubione przez 1 osoba

   • Przemex, tak byłoby pięknie. I nie byłoby to takie trudne. Wystarczy trochę dobrej woli. Jaki śpiewał Niemen:

    „Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie nigdy dzięki nim. Nie! Nie! Nie! Przyszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.”

    Polubione przez 2 ludzi

   • Słowianin

    Lennon i Presley to żydzi tak gwoli przypomnienia a ja żadnemu żydowi nie ufam nawet temu od lokomotywy taka moja natura Słowianina i niech ten żyd będzie cudnym piosenkarzem poeta czy pisarzem dla Słowianina żyd to wróg , któremu nie można ufać . Niech żyją Słowianie .

    Polubienie

   • Słowianin

    Śpiewać można pięknie o pokoju PEACE tylko czy tak naprawdę się myśli i ma się pokój w sercu . Singer też dużo gada o pokoju a jaki to typ to każdy wie .

    Polubienie

   • Słowianin

    Lennon został zastrzelony przez faceta , któremu nie spodobał się autograf jaki dostał od Lennona niby brzydko złożył parafkę . Dziwne trochę może było zupełnie inaczej . Nie wiem . Zamiast słuchać żyda Lennona to Słowianie powinni słuchać pieśni słowiańskich . Gorsi nie jesteśmy tylko trudno się przebić bo cały show biznes w rękach parchów .

    Polubienie

   • jan gryko

    O czym tak naprawdę śpiewał Lenon?…O pokoju?..On śpiewał o NWO..!
    Śpiewał o tym, że nie ma własności, granic, wszyscy są ‚jednym’ – taka syjonistyczna utopia dla gojowskiego bydła…..- to jest propaganda NWO…
    Lenon był syjonistyczną kreaturą…..A obecnie kolejna syjonistyczna kreatura otrzymała lucyferańską nagrodę Nobela..- Bob Dylan – zadeklarowany satanista…

    Polubienie

   • Słowianin

    Panie janie gryko świetny wpis w kwestii Lennona . Szkoda tylko ,że tylu gojów dało się nabrać na jego banialuki . Całkowita zgoda w sprawie Lennona . Pozdrawiam.

    Polubienie

   • Pablo

    Przecież ta piosenka Lennona to najzwyklejsza propaganda NWO, warto wczytać się w słowa.

    Polubienie

   • „Śpiewał o tym, że nie ma własności, granic, wszyscy są ‚jednym’ – taka syjonistyczna utopia dla gojowskiego bydła…..- to jest propaganda NWO…” – a ja marze o sytuacji kiedy owa „własność”(w domyśle prywatna) faktycznie przestanie być bezwzględną świętością, ten szkodliwy dogmat narobił już wystarczająco dużo złego. Są rzeczy które rzeczywiście mogą czy powinny być prywatne ale zasoby naturalne takie jak ziemia, woda, ropa, gaz, węgiel powinny być własnością wspólną, powinny być darmowe i dostępne dla każdego i nie powinno dochodzić do absurdalnych i krwawych wojen o nie. Czy o sytuacji kiedy przynajmniej część bzdurnych i sztucznych granic i regulacji narzuconych ludziom zostanie zniesiona a przede wszystkim kiedy ludzie w końcu zrozumieją że faktycznie są jednym(szczególnie biali) i przestaną traktować resztę ludzkości jak coś gorszego sortu. I nie ma to nic wspólnego z NWO, NWO rzeczywiście zakłada coś takiego ale za pewną cenę. A mianowicie całkowite zrzeczenie się wszelkich praw i możliwości decydowania o sobie, nie będzie ci wolno posiadać nawet własnego zdania i myśleć co ci się podoba. Dostaniesz o ile przeżyjesz przejściowy okres chaosu w przyszłym systemie „wszystko” co będziesz potrzebował do życia ale będziesz musiał się zrzec wolności i to będzie koniec ludzkości, koniec życia i koniec rozwoju. Generalnie ludzie to zwierzęta stadne i dążą do współpracy oni o tym wiedzą więc starają się na obecnym etapie przejąć wszelkie inicjatywy integracyjne lub stworzyć własne na własnych chorych zasadach i dla własnych a nie naszych korzyści. Dla nich nie do pomyślenia jest sytuacja kiedy ludzie się jednoczą ale nie pod ich władzą i na ich warunkach a sami, oddolnie i przeciwko nim. Tak więc ja nie jestem przeciwko wszelkim uniom, związkom, federacjom, wszelkim kooperacjom. Wręcz przeciwnie byłbym nawet za stworzeniem od podstaw zupełnie nowego systemu międzynarodowego bezpieczeństwa opartego na zupełnie nowych zasadach gdzie wszystkie kraje i narody miały by równy głos i szanse a który zabezpieczał by świat przed konfliktami w przyszłości ale wpierw należy wyeliminować skutecznie wszelkie psychopatyczne jednostki ze struktur władzy. W naszym świecie słowiańskim nawet byłbym za potężną słowiańską unią z jednym ośrodkiem władzy(nie chodzi mi bynajmniej o jakiś totalitarny rząd centralny i system parlamentarny), gdzie nie byłoby żadnych granic państwowych i obowiązywałby jeden wspólny słowiański język, wybrany z którychś już istniejących lub opracowany nowy, reszta mogłaby obowiązywać równolegle, gdzie o sprawach życia codziennego decydowaliby sami obywatele w lokalnych wspólnotach i to bezpośrednio a nie banda kilkuset klaunów nazywających się posłami. Wiem że to w sumie brzmi jak utopia ale kiedyś dojdzie do sytuacji w której ludzkość będzie musiała zrzucić kajdany, przede wszystkim te w głowie i porzucić obecną chorą cywilizację inaczej znikniemy razem z nią.

    Polubione przez 1 osoba

  • „ … ja żadnemu żydowi nie ufam nawet temu od lokomotywy taka moja natura Słowianina i niech ten żyd będzie cudnym piosenkarzem poeta czy pisarzem dla Słowianina żyd to wróg, któremu nie można ufać. Niech żyją Słowianie”.

   I tu nasze drogi się rozchodzą, Amigo.

   Jestem słowiańskim Polakiem, o czym często pisałem na blogach, w moich książkach i w wielu artykułach. Ale nigdy nie spotkałem ani jednego Słowianina, który byłby tak patologicznie antysemicki, tak ślepo żydożerczy jak Ty, „Słowianinie”.

   Widocznie są różni Słowianie – bardzo różni – tak różni jak różni są Żydzi, Polacy, Rosjanie, Amerykanie i wszyscy inni. Ale wszyscy żyjemy na jednej małej planecie w gigantycznym, obojętnym wszechświecie. Nienawiść tak nieludzka jak Twoja, jeżeli zarazi innych ludzi, doprowadzi do zagłady naszej coraz bardziej zawistnej, homofobicznej, morderczej cywilizacji.

   Adios.

   Polubione przez 1 osoba

   • Słowianin

    Niestety panie cannasty pan ufa tym żydlakom , którzy panu pasują – ten od lokomotywy czy Lennon ja nie ufam żadnemu i niech by był nawet tak utalentowany jak Da Vinci i nie ma to nic wspólnego z nienawiścią , bo nie znam takiego słowa jak nienawiść.
    U pana z parchami jak z katolikami z ich 10 przykazaniami . Uznają tylko te , które im pasują czyli z 10 jedno albo 2 przykazania . Tych nie uznają , które im nie pasują . Pan ma tak żydami , ale to pana wybór . Jak adios to adios . Słowianinowi obca jest nienawiści inaczej ponad 35 lat nie byłbym z żoną katoliczką w jednym łożu , ale Słowianin nie znosi swoich wrogów żmijowego plemienia niezależnie czy są od lokomotywy czy alfonsami .Adios

    Polubienie

   • kempes

    to juz jest dwóch SŁOWIANIN I JA. i powiem wiecej. własnie dlatego ze .. ich odpowiednio – przez wieki nie potraktowalismy to mielismy. kleski i pożogi.zamiast rozsadku i rozumi katolicyzm i mistycyzm. ciemnote i fanatyzm. nawet w 20 wieku tak było. wyzysk . a polityka polska i słowianska sterowali -inni. geszefciarze. rosja zaznała bolesci i piekła rewolucji. dzieki nim. dzisiaj mamy dziennikarzy pokroju ziemca i kuby wojewodzkiego. i opowiadane kłamstwa i dyrdymały. TRZEBA WIEC. WYCIAGNAC WNIOSKI Z HISTORII. CHOCBY BY I BAAARDZO BOLESNE ONE -BYŁY .nauczyc siebie i nasze dzieci – co maja robic. by BŁEDY SIE JUZ -NIE POWTÓRZYŁY.

    Polubienie

   • Jeżeli są na świecie porządni normalni żydzi to ja nie mam nic przeciwko nim i choć w wielu komentarzach może wychodzę na „antysemitę” to mimo wszystko nie jestem z tych co wrzucają wszystkich do jednego worka, nawet katolików nie kwalifikuje wszystkich jako tępych fanatyków i wiem że to środowisko też jest mocno zróżnicowane mimo że mój stosunek do owej religii i wielu jej wyznawców jest delikatnie mówiąc chłodny. Bezwzględna nienawiść zabija ale zabija nie tego kto jest nienawidzony a tego który nienawidzi i szkodzi jego otoczeniu. Jeżeli są żydzi u władzy i popełniają przestępstwa to należy o tym mówić i pokazywać ich palcem ale znowuż nie ma konieczności wrzucania całej społeczności do jednego wora. Nie każdy żyd to zaraz bezwzględny wróg bo to przegięcie pały.

    Polubione przez 1 osoba

   • Słowianin

    Przemex proszę podaj żydów zasłużonych dla Polski w kolejności ewentualnie żydów , których ty znasz i ich szanujesz bo to porządni ludzie . Napisz imiona i nazwiska tych żydów . Zacznij od tych żydów tylko w XX wieku . Tylko błagam nie pisz o Berku Joselewiczu i o lokomotywie czy Lennonie ewentualnie Niemena , bo zrobi się kabaret .
    Następnie napisz jakich znasz porządnych katolików tylko ta sama zasada nie pisz o tych co po cichu plują na sukienki , bo możesz się mocno rozczarować . Tu się Przemex nie zgadzamy . Pozostań przy swoim natomiast ja pozostanę przy swoim . Nawet jak znajdziesz jakiegoś porządnego żyda niczego to nie zmienia . Mądrze napisał pan Kempes byliśmy dla nich za dobrzy przez stulecia dlatego dziś w 2016 roku mamy syf a nie naszą Ojczyznę . Tyle w tym temacie i już w tej kwestii nie zabiorę głosu .
    Powtórzę ci jeszcze to nie jest nienawiść czy antysemityzm , bo cenię sobie Palestyńczyków to jaki ze mnie antysemita i jak pisałem żyję z katoliczką mocno wierzącą już prawie 35 lat . Trójka dzieci . Także proszę nie pisz też o nienawiści .

    Polubienie

   • Są na przykład żydzi czy organizacje żydowskie którzy bronią praw Palestyńczyków jak ta: https://opolczykpl.wordpress.com/2015/03/26/jewish-voice-for-peace-zydowska-organizacja-w-obronie-palestynczykow/
    Są też ludzie jak Norman Finkelstein ten od „przedsiębiorstwa holokaust”, jak czytałeś to wiesz o co chodzi. Jest też wielu innych uczciwych żydów których nie sposób zakwalifikować jako bezduszne kreatury. Owszem że żydzi nadużyli naszej gościnności nie raz i powinni być za to rozliczeni ale to nie oznacza że wszyscy oni tak postępowali. Inna sprawa że nigdy nie wiadomo czy któryś z nas nie miał za przodka żyda, nie sądzę aby zebrane tu towarzystwo posiadało dokładną wiedzę o wszystkich swoich przodkach setki lat do tyłu. Może niektórzy, ja takiej wiedzy nie mam. Co do katolików, są katolicy i „katolicy”, ci drudzy zioną ogniem i nienawiścią do wszystkiego co się rusza i na drzewo nie ucieka ci pierwsi są cisi, żyją po swojemu, nikomu nie zawadzają i robią swoje znam takich, nie wszyscy to tępe oszołomy z radia maryja.

    Polubienie

   • Słowianin

    Zastanawiałem się Przemexie czy wyciągniesz Finkelsteina dlatego o nim nie napisałem . Przesłuchałem kilka jego wykładów np ten gdzie do furii doprowadzał studentów parchatych w Kanadzie swoim gościnnym wykładem , ale tak jak napisałem jakiś jeden żyd czy nawet grupa żydów tak ja jaskółka wiosny nie czyni , gdy naprzeciw masz watachy tych pejsatych bandziorów .Swoją drogą mocno się dziwię , że parchata TV Kultura tak w swoim 90 minutowych programie o Finkelsteinie tak ciepło się o nim wyrażała . Ten żyd ma i wady , ale ciągnąć już tego nie chce . Słyszałeś , żeby chociaż raz zaatakował NWO na pewno nie i nie usłyszysz .Powtórzę żyd to najpodlejszy naród jaki stworzyła natura , potem w kolejności Niemcy .

    Polubienie

 2. konik

  Nowa ustawa wojenna w Rosji
  Wprowadzono zmiany systemowe umożliwiające skuteczniejsze zarządzanie krajem w sytuacji wojny. Cała władza zostanie przekazana w ręce dowódców okręgów wojennych.

  Dowódcom okręgów będą podporządkowani gubernatorzy/prezydenci regionów ferderacji tj. republik, obwodów, krajów. jak również pion samorządowy a ponadto wojska MSW, Ministerstwo Sytuacji Nadzwyczajnych i FSB. Nowy system był sprawdzany podczas ćwiczeń Kaukaz 2016 oraz podczas ostatnich ćwiczeń obrony cywilnej obejmujących całe terytorium Rosji.
  http://ruskaprawda.livejournal.com/4801.html

  Polubione przez 1 osoba

 3. konik

  Tylko kwestia czasu jak jakiś „kacap zbombarduje cywilów”…
  http://kacap-z-moskwy.livejournal.com/373771.html

  Polubienie

  • konik

   Syria: Amerykanie malują swoje samoloty bojowe w barwy sił powietrznych Rosji! Prowokacja? [wideo]
   W internecie zawrzało: na kilku profilach w sieciach społecznościowych Facebook i Twitter pojawiły się zdjęcia samolotów F/A-18, użytkowanych przez Siły Powietrzne Armii Stanów Zjednoczonych nad Syrią.Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że amerykańskie myśliwce pomalowane były… w barwy używane przez rosyjskie lotnictwo. Na niektórych zdjęciach widać nawet, że F/A-18 mają namalowane czerwone gwiazdy. W sieci natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy i opinii, wśród których przeważały te oskarżające Amerykanów o przeprowadzanie akcji w Syrii, podszywając się pod rosyjskie lotnictwo. Odmienne zdanie zaprezentował jeden z kanadyjskich dziennikarzy, który stwierdził, że przemalowane myśliwce F/A-18 wykorzystywane są do celów treningowych (m.in. w symulowanych starciach lotniczych, gdzie udają konstrukcje rosyjskie).
   http://www.dzienniknarodowy.pl/3165/syria-amerykanie-maluja-swoje-samoloty-bojowe-w-ba/

   WIDEO NA STRONIE

   Polubienie

 4. konik

  Michnik w niemieckiej gazecie powiedział że jego rodzice zginęli w Holocauście

  „- Powiedziałby pan, że wypędzenie Niemców to było barbarzyństwo?

  – No a co innego?

  – Gdyby tak ktoś powiedział w Niemczech, to byłby skandal.

  – Dlatego ja to muszę powiedzieć, jako Polak, którego rodzice zginęli w Holokauście”

  http://telewizjarepublika.pl/michnik-klamie-w-sprawie-swoich-rodzicow-na-lamach-quotder-spiegelquot,39226.html

  Polubienie

 5. konik

  W Rosji nauczyli się zestrzeliwać samoloty bez użycia pocisków

  Pierwsze modele broni radioelektronicznej oparte na nowych zasadach działania, które nie mają odpowiednika w skali światowej, opracowano i z sukcesem przetestowano w Rosji, powiedział RIA Novosti podczas wystawy broni „ArmHiTec 2016” rzecznik firmy, która opracowała nowy system – „Zjednoczonej Korporacji Budowy Aparatury”.
  Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/swiat/201610134054270-rosja-bron-radioelektroniczna/

  Polubienie

 6. konik

  szczyty szczytów propagandy,zakłamania, obłudy

  UE myśli o nowych antyrosyjskich sankcjach z powodu Syrii
  http://sptnkne.ws/cyJ4

  Polubienie

 7. jacta

  Jak informują źródła agencji prasowych RIA Novosti i Fars News, służby wywiadowcze USA w porozumieniu z Arabią Saudyjską wynegocjowały bezpieczny tranzyt 9 000 terrorystów „Państwa Islamskiego” z Mosulu na terytorium Syrii.

  Ponad 9 000 bojowników Państwa Islamskiego będzie dyslokowanych z Mosulu do wschodnich regionów Syrii aby przeprowadzić wielką operację, obejmującą zajęcie Deir Ezzor i Palmyry. – twierdzą źródła dyplomatyczne w rozmowie z RIA Novosti.

  Celem operacji ma być zdyskredytowanie osiągnięć Syrii i Rosji w walce z Państwem Islamskim oraz przedstawienie planowanego zajęcia Mosulu jako wielkiego militarnego sukcesu USA, gdy w rzeczywistości „bombardowane przez amerykańskie lotnictwo będą jedynie wyznaczone, wcześniej opuszczone budynki”.

  Bezpośrednim gwarantem porozumienia z Państwem Islamskim mają być służby wywiadowcze Arabii Saudyjskiej.
  http://xportal.pl/?p=27056

  Polubione przez 1 osoba

 8. Kogiel-Mogiel

  Proponuje wcielenie się w postać fikcyjnego żyda który pluje na polaków(na różnych stronach od wykopu po onet)i snuje im przerażającą wizję bydła niewolniczego w nwo.To taka nowa(albo i nie?) metoda na obrzydzenie gojom żydów którą ja stosuje.

  Polubienie

 9. konik

  Zapytany przez dziennikarza publikacji o to, czy konflikt syryjski nie jest początkiem trzeciej wojny światowej, Assad wyraził opinię, że teraz głównym źródłem problemu jest terroryzm. Dodał, że obecna sytuacja na scenie światowej jest podobna do „zimnej wojny w fazie rozwoju.”

  „Jesteśmy świadkami eskalacji konfliktu. Głównym celem Stanów Zjednoczonych jest utrzymanie amerykańskiej hegemonii nad światem. Amerykanie nie pozwalają nikomu być partnerem na arenie politycznej lub międzynarodowej, czy to Rosja lub nawet sojusznicy na Zachodzie. W związku z tym, czuć zapach konfliktu, który można opisać jako trzecią wojnę światową. To jest odczuwalne, to wisi w powietrzu, choć nie ma jeszcze bezpośredniej konfrontacji wojskowej”- powiedział prezydent Syrii.
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zapach-trzeciej-wojny-swiatowej-unosi-sie-w-powietrzu

  Polubienie

 10. konik

  Administracja Obamy rozpatruje wariant bezpośredniego ataku na wojska Assada w Syrii
  http://ruskaprawda.livejournal.com/5812.html

  Polubienie

 11. konik

  Slożenicyn wzywa USA do konfrontacji z Rosją

  Polubienie

 12. konik

  Rosja niesie światu wolność, nagranie z Syrii.
  Tak wygląda prawdziwy świat, niepoddany uSSmeńskiej, koszernej, propagandzie. Wolni ludzie, przez nikogo nie zmuszani, manifestują swoje poparcie dla legalnych władz swego kraju oraz wdzięczność wobec Wielkiej Rosji wspomagającej ich w tych trudnych czasach. Słowianie, ponownie niosą światu pokój, ponownie wyzwalają ludzkość spod zachodniego jarzma

  Polubienie

 13. konik

  Kiedyś świat ujrzy ogrom dzisiejszych zbrodni.
  USrael jest dzisiaj tym czym były Niemcy siedemdziesiąt lat temu, bandą morderców z piękną propagandą. Tak jak świat dowiedział się o zbrodniach Niemców, tak dowie się o zbrodniach USraela, to jedynie kwestia czasu. Smród będzie ogromny i znowu motłoch powie „my nie wiedzieliśmy”.

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201610114036566-Rosyjskie-okrety-Syria-ciala-cywilow/

  Polubienie

 14. kempes

  dołaczam do słowianina . i jestem tak samo jak w stosunku do pejsatych. nie lubie i nie ufam. uwazam ze. nie potrzeba nam wcale a wcale ich religii i potomków tejże. ich utworów ,ich filmów – szczególnie tych obecnych. sam parch. ich „artystów”. ich dziennikarzy z mediami . ich łekspertów. ich komentatorów. ich gadaczy. i szczególnie – ICH BANKÓW I FINANSISTÓW. KTÓRYM TO POSWIECAM – SZCZEGÓLNE MIEJSCE. WIECEJ NAWET. UWAZAM ZE NALEZY – BIC WROGA I TO… JEGO WŁASNA BRONIA. skłocac. dzielic. judzic. podrzucac halucynogeny (tez dzieci kwiaty) i protesty.pornografie.itd. słowem – to samo co dostali goje. i to nie jest antysemityzm tylko… nie sami po prostu zobacza dobrodziejstwa i „owoce” tej swojej „kultury”. BY BYŁO SPRAWIEDLIWIE. ot po prostu.

  Polubienie

 15. kempes

  goje tak samo w izraelu – powinni prowadzic karczmy i lokale. i byc w finansach.i instytucjach. a gdyby zydzi sie nie zgodzili? to tak samo. bojkoty. np. handlu. SZCZEGOLNIE HANDLU.histerie w gazetach i demonstracje rzadajace TOLERANCJI. i demokracji.

  Polubienie

  • Słowianin

   Panie kempesie dziękuję za poparcie . Gdy pana czytam to jakbym siebie czytał .
   I należałoby wysłać do Izraela polską kuchareczką , która chodziłaby po tamtejszych restauracjach i uczyła gojów gotowania i sprzątania kuchni jak robi to szanowna pani Gessler w Judeopolonii pokazując swój ryj dzień w dzień w parcharnianym szmatławcu tvnowskim .
   Wie pan jak taka kuchareczka by skończyła w pierwszej lepszej restauracji w Izraelu . Najmniejszy wymiar kary to ciężkie pobicie , a największy od razu podcięcie gardła i tak by skończyła W Izraelu kobieta goj Polka , która szlajałaby się po tamtejszych restauracjach , aby uczyć żydów pardon Izraelczyków gotowania i sprzątania kuchni . Taka prawda , a my kochajmy parchów , bo pięknie śpiewają o pokoju – Lennon ( jak gryko prawdę o nim napisał ) czy za ładny wierszyk o lokomotywie to jeszcze 100 lat i po nas Słowianach śladu nie będzie .

   Polubienie

   • kempes

    ja równiez pana pozdrawiam. a co do zdolnych zydów – jak niektórzy tu pisza to.. powiem tak. i co z tego ze nawet sa zdolni (wielu z nich)- skoro …ICH CELEM JEST ZŁO I JEGO SZERZENIE. wezmy np. takiego mikkego. słyszałem opinie typu : jaki to korwin jest inteligentny. jesli tak i nawet jest to CO Z TEGO? do czego on dazy.?? do pobicia balcerowicza? co nam z tego ze np. wojtyła jp. 2 był zdolny??i coz mamy dzieki niemu??tak samo i judaizm i katolicyzm. i co polska ma z nich dobrego…?? a wynocha. a do siebie. tam pokazujcie na sobie te swoje poglady i „zdolnosci”. myscy juz ich zaznali i mamy dosyc. onetow i interiow i ich bzdur . codziennie pisanych .kubów wojewodzkich.kucykow . petrów. prymasów i papiezów. rabinów . ałtorytetów -ł celowe. słowem WYNOCHA!!!!oby wreszcie.

    Polubienie

  • Słowianin

   Pod każdym słowem pana Kempesa się podpisuje . Zgoda na 100% . Taki wojewódzki wielki żydek z gównem polską flagę wymieszał , a w pierdol. parcharni tvnowej bohater narodowy . Wielki mi talent z kiepską znajomością angielskiego . Kilka lat temu występował w jakimś programiku usraelskim satyrycznym . Zaczął tam robić z siebie idiotę jak w swoim idiotycznym programikuw Judeopolonii to go żydek usmański od razu do pionu sprowadził i ośmieszył i z wojewódzkiego zrobił się gminny w USA . Zrobił to jego ziomal ,a w Judeopolonii wielki żydek oklaskiwany przez szabesgojstwo . Zdolny showman parchaty to mu bijcie brawa . Super żydek tak jak Lennon .

   Polubienie

   • kempes

    dokładnie. NIE MOZEMY MIEC LITOSCI. ZADNEJ. a dac im to samo co oni nam. takich „ARTYSTÓW”. dlatego .. W GAZETACH I MEDIACH..GDY .. BEDA NASZE – NIE MOZE PRACOWAC BYLE KTO. TYLKO SWIADOMI POLITYCZNIE – SŁOWIANIE.i musza sie nauczyc do niebiesko -gwiazdowych – ich taktyki. i tak samo. hucpy ,histerie,bojkoty. bojkot społeczny i towarzyski rowniez. a tak samo. jak i oni. i karac. finansowo. za pomówienia. za demoralizacje. za zaniedbania. i bzdety- pisane i rozpowszechniane -BEZ DOWODU. RECYDYWA? KILKA RAZY TYLE – CO PODSTAWOWA STAWKA. ode chce sie im tego. I BEZWGLEDNY ZAKAZ PRACY W BANKU I HANDLU.

    Polubienie

 16. konik

  Rzeczywista walka o władzę to eliminacja przeciwnika

  Nasze nadzieje, a przerażenie żydów, budzi rosnąca potęga Rosji, jej zdecydowane NIE dla syjonistycznego, zbrodniczego światowego imperializmu. Po dojściu do władzy W.W. Putina i udaremnieniu zamachów wydaleniu z KGB 200 tysięcy żydowskiego pochodzenia pracowników na kluczowych stanowiskach jak myślicie dokąd oni poszli? W.W. Putin po mistrzowsku rozegrał walkę z wrogami wewnętrznymi narzucają im kontrolę skutecznie eliminując z aparatu władzy i wpływu na politykę. Linia frontu przebiega między polskim, słowiańskim, narodem ignorantów katolickich zarażonych żydowska religią – w większości politycznie nieświadomych walki z nim samym a rządzącą w Polsce żydowską mniejszością narodową wraz z kolaborantami.

  Czytaj całość… http://racjapolskiejlewicy.pl/rzeczywista-walka-o-wladze-to-eliminacja-przeciwnika/8961

  Polubienie

 17. Pingback: Czy Rosja i Syria zwyciężą światowy syjonistyczny terroryzm? — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | Pekok Antylichwiarz

 18. konik

  „Wy mówicie o rebeliantach, a dla nas są to terroryści, wszyscy. Umieramy z ich ręki. Codziennie mamy po dziesięć pogrzebów” – mówi syryjski hierarcha
  http://www.nacjonalista.pl/2016/10/12/arcybiskup-aleppo-wszyscy-rebelianci-to-terrorysci/

  Polubienie

 19. slawek

  Tusk i Putin o pakcie Ribbentrop-Mołotow [Polskie napisy]

  Polubienie

 20. slawek

  Amerykanie w Syrii malują swoje samoloty w barwy rosyjskie.

  Polubione przez 1 osoba

 21. kempes

  nie zgadzam sie z panem panie przemex- gdyby chodziło o inne narody to moze i tak. ale nie o pejsatych. to kłopotliwi lokatorzy. oto przykład. organizuje sie.. chyba jutro.. msze za -jakoby -grzechy narodu polskiego. pytam JAKIM PRAWEM? do jakiejs maryi pewnie. dosc juz tych nadjordanskich błazenstw. nie moze byc z dzuma ZADNEGO KOMPROMISU. CHYBA TYLKO TAKTYCZNY. aby gdy tylko staniemy sie silni to.. no wiecie panstwo.

  Polubienie

  • Ludzi w pierwszej kolejności osądza się po czynach o dopiero potem ewentualnie po przynależności narodowej czy wyznaniowej. Tak więc nadal nie widzę powodu aby wrzucać wszystkich do jednego wora z napisem „bezwzględne żydostwo, omijać z daleka”. Dużą część nienawiści wobec żydów sami żydowscy szowiniści spowodowali i to nie niechcący a jak najbardziej celowo żeby w przypadku demaskacji po dupie dostały jak zwykle żydowskie masy na których wbrew pozorom im nie zależy, mogą ich poświęcić(robili to nie raz) a nie prawdziwi winowajcy którzy jak zwykle zwieją i ukryją się gdzieś w bezpiecznych miejscach czy wykupią się od kary i powrócą aby zrobić dobry biznes na tragedii swoich współplemieńców do której się przyczynili lub którą spowodowali. Tak więc nie widzę powodu aby iść po linii żydowskich szowinistów i napędzać spiralę nienawiści wobec całej nacji bo to się dobrze nie skończy. Wyeliminować należy ich „arystokrację”(nawet fizycznie) ze struktur władzy i to wystarczy, reszta stanie się nieszkodliwa.

   Polubione przez 1 osoba

   • Słowianin

    Przemex piszesz brednie , a wystarczy posłuchać ludzi jak moja babcia żyjąca 97 lat już nie żyje ,a przed wojną żyła w miasteczku niedaleko Zamościa ( 90 % parchów i 10 % gojów) .
    To nie była żadna arystokracja żydowska a zwykłe żydlaki trzymające trochę złota w skarpecie .
    Oto ich nieszkodliwość i niewinność o której pan piszesz brednie . Przemexie nie byłeś nawet wtedy w planach dlatego posłuchaj wspomnień mojej babci gdy żyła ( opowiadała mi godzinami o parchach ) . Wtedy oceń jacy są nieszkodliwi .
    1. Wielokrotne przypadki , gdzie parch bił do nieprzytomności biedne polskie dziecko , gdy głodne urwało mu jedno jabłko z ogrodu . Moja babcia jako dziecko- świadek przed wojną niejednego takiego zdarzenia .
    2. Nie było innych odzywek do Polaków jak ” ty idioto goju to my tu rządzimy ” , ” idioto goju chcesz zarobić to napal nam w piecu jak my nie możemy ( zima i wiadomo kiedy jakie dni ) , albo upierz nasze ubrania , bo wy goje parszywe tylko się do tego nadajecie ” . „Was należałoby wszystkich powystrzelać „.
    3. Moja babcia kolegowała się z żydówką . Matka tej żydówki tak oto odzywała się do mojej babci ” odejdż od tego parszywego goja i nie bierz od niego kiełbasy ” .
    Napisałem ci 1 % z tego co mi babcia opowiadała o parchach i teraz sobie oceń jak zwykli biedni żydzi są nieszkodliwi . Moja babcia znała wielu parchów .

    Polubienie

   • Słowianin

    Po wojnie Niemcy wszystkich wystrzelali uratował się jeden dzieciak przygarnięty przez zakonnice ( nauczyli go wszystkiego i został księdzem ) . Przed śmiercią wyjechał do Izraela i wrócił do swojej religii . Na grobie widoczne dwie ryby . – To także z opowieści mojej babci . Starano się parchy ratować jak tylko możliwe , ale zdarzyła się kanalia , która ich ubiła dla złota to o tym tylko gadali , a ilu Polaków ryzykowało , aby ich ratować to cisza .
    Po wejściu Rosjan parchy chodzili na skargę do czerwonoarmistów ( garstka która się uratowała , że Polacy może ich ukryli ale im jeść nie dawali .
    Odpowiedz czerwonoarmisty świadek moja babcia .
    ” Wam żydom nie warto pomagać . Ci Polacy was uratowali , a wy macie pretensje ze wam jeść nie dawali . Przecież oni sami nie mieli jedzenia dla swoich dzieci , a wam mieli dawać ”
    To wszystko prawdziwe relacje .

    Polubienie

   • Słowianin

    Oto zasłyszane dowcipy o armii radzieckiej tez z opowiadań mojej babci . Tak parchy dziękowali Rosjanom :
    „wiecie czym się rózni armia rosyjska od niemieckiej a no tym ,ze jak do nas wchodzili Niemcy pachniało perfumami a jak armia rosyjska to śmierdziało gnojem .
    Ot wdzięczność parchata za przelaną krew .

    Polubienie

 22. slawek

  * Od kilku dni ze wszystkich frontów w Syrii dobiegają pomyślne wieści. Z enklaw Al-Hama i Kudsaja, które znajdują się pod Damaszkiem zaczęto akcję ewakuacji terrorystów wraz z ich rodzinami. We wschodniej Gucie armia syryjska zamknęła kolejny kocioł w okrążeniu – obecnie stara się terrorystów przekonać, aby się poddali jak ci pod Damaszkiem. Syryjska armia odbiła także dziś miejscowość Al-Derhabija w zachodniej Gucie (prowincja Damaszek) gdzie udało się zlikwidować około 10 terrorystów. W północnej części kotła Aleppo zdobyto kluczowe wzgórze dające kontrolę ogniową nad okolicą, dzięki czemu otworzyła się droga na południe. Nadal dobrze się trzyma oblężona enklawa syryjska w Deir ez-Zaur. ….

  http://jeznach.neon24.pl/post/134370,piatek-15-pazdziernika-2016

  Polubienie

 23. J

  Naiwny optymista, jak Pan zaczekasz na czyny to …. będzie za późno.

  Polubienie

 24. kempes

  pan przemex nie rozumie . wiec mu wyjasnie. krótko i dobitnie. rotszyld – tez był biedny. nie od razu był bogaty. mam na mysli ród ? a dzis co mamy.?? a dlaczego tak jest ? TALMUD I KABAŁA. a kazdy pejsaty???TO ICH ROZNOSICIEL. polecam film :ucieczka z sobiboru. jest tam scena jak feldhendler – głowny zyd z drugim -mówia a pamietasz rabina – jakiegos na S. rozumie pan te scene??przywiazanie do religii.(ALE U INNYCH TO TE WARTOSCI TĘPIĄ,PRZYWIAZANIE I PATRIOTYZM – TO ROBIA KUBY WOJEWODZKIE. I I W SZTUCE – PROWOKACJE!)) a – co głosi ta religia?i co robi??TO CO ROBIŁY WAGNERY. tylko komornikiem – lichwa i kasa. a sierzant wagner – prosze obejrzec film – robił to pistoletem. poza tym.. widzi pan. im wolno czytac. im wolno studiowac :polItologie – filozofie i historie. ale… PANU NIE. tzn wolno – ale… CO Z TEGO JAK PRACY PO TYM – NIE MA!!!prawda. ale im wolno. i socjologie. i.. wtedy to nie sa juz bzdety.ale goj który to studiuje. musi byc bezrobotnym. A ZYD MA WYSOKIE STANOWISKA.dzisiaj w dzienniku. pokazywano kaczynskiego i jego słowa – czasów gdy w warszawie były obrony krzyza. i pokazywano liberalizm i jego stosunek do krzyza. niech pan teraz patrzy i MYSLI. liberalizm -zyd. krzyz -zyd. i.. rzadza i dziela. głupich gojow. podjudzaja na -obie strony barykady.ale sami.. rzadza. i judza i dziela.i rzna -głupów. dlatego NIE MOZEMY MIEC LITOSCI. dac im -to samo!!!. TO SAMO!!co oni nam daja. niech zobacza – jakie to „dobre”.

  Polubienie

  • Thanks, Peace on Earth, for sharing this link. Some stunning information, I must say. Don’t quite know what to make of it, though: I neither believe nor disbelieve it. Anyhow, great that you brought it to my attention. Take care, man.

   Polubienie

 25. jan gryko

  Żyd to nie rasa…-żyd – to wyznanie wiary.. – więc o żadnym antysemityźmie nie ma mowy. Po za tym Semitami są Palestyńczycy..Więc ten – Cham – co podaje się za żyda…/mała litera/ niech nie rości sobie prawa do ‚spadku’ , który nie jest dla niego…Potomkami Sema są Palestyńczycy…ale na pewno nie niebieskoocy cwaniacy z Kijowa..
  Chazar to nie Juda… Chazar to chazar…to intelektualny mongoł…/mówię o intelekcie a nie o nacji/..
  Żyd to pasożyd…a jak ktoś mówi o antysemityźmie to niech weźmie pod uwagę fakt, że też jest antypolonizm, antyrosjanizm, antysłowianizm…
  Jak się boisz, że jesteś antysemitą — to od razu strzel sobie w łeb albo się powieś jak nie masz pistoletu…

  Polubienie

  • Robert

   Słowem dziwne podejście panie Janie i Kempesie . Parę osób tu zdenerwowałem pisząc prawdę o parchatych za to wyzwiska pod moim adresem od antysemitów i ludzi pewnych nienawiści , bo przecież te biedne żydki to tacy nieszkodliwi ludzie piszą o lokomotywie , śpiewają o miłości ,wojennym komunizmie czy NWO . Po prostu baranki boże . Złe żydki to głównie banksterstwo .
   Te wpisy niby tych wielkich patriotów oskarżających mnie o nienawiść i antysemityzm za krytykę biednych żydów a zwłaszcza bidulki Lennona dały mi sporo do myślenia i pewne rzeczy już rozumiem .
   To mój ostatni mój post , bo nie mam już na to czasu no i ten pełen nienawiści i antysemityzmu człowiek musi w poniedziałek wieść żonę katoliczkę do szpitala , bo zachorowała i mam w związku z tym wielki problem , a nie czytanie o tym jacy ci biedni żydzi to nieszkodliwi ludzie . Powyższe wpisy , które napisałem wczoraj opierając się na autentycznym świadku – moja babcia całkowicie temu przeczą .
   Pozdrawiam jana gryko i Kempesa . Do zobaczenia w lepszych czasach , bo dla Słowianina nie ma miejsca na portalu gdzie bierze się parchy w obronę biedne czy bogate . Zobaczcie jak sobie razem kadzą i plusują ci którzy po ataku moim wczorajszym na syjonistę Lennona nazwali mnie antysemitą i człowiekiem pełnym nienawiści . Jeden robi like drugiemu przy każdym wpisie . Analizować , analizować i wszystko staje się jasne . Pozdrawiam jana gryko i pana Kempesa .

   Polubienie

 26. Nie nazwałem nigdy nikogo „antysemitą” a sam raczej nie jestem owym „antysemitą” a bardziej anty syjonistą a to duża różnica. A sprawa pochodzenia dzisiejszych żydów to dość sporny temat, krążą różne teorie ale nikt nie jest pewien jaka jest prawda. Osobiście przyjmuję że część żydów to faktycznie potomkowie żydów starotestamentowych a część to nawróceni na judaizm potomkowie chazarów czy innych plemion i narodów na przestrzeni dziejów a którzy po prostu wyrzekli się swojej prawdziwej tożsamości i uważają się za żydów. Ale głowy za to nie dam sobie uciąć. Narody obecnie nie są już tak jednorodne genetycznie i są tak wymieszane że nie sposób orzec kto jest kim i skąd pochodzi, trzeba by było masowe badania genetyczne przeprowadzić a na to kasy nie ma. Inna sprawa że genetyka wcale nie jest aż tak ważna, Słowianinem na przykład jest ten kto się za niego uważa, tak postępuje i myśli w swoim życiu a nie koniecznie ten kto ma takie geny. Jest miliony genetycznych Słowian ale wielu z nich Słowian z wielu względów raczej nie przypomina.

  Polubione przez 1 osoba

  • jan gryko

   Przemex
   Masz problem przyjacielu…
   A problem polega na tym, że ….genetycznych żydów tak naprawdę już dziś – nie ma—-najwięcej genetycznych spadkobierców starożytnych izraelitów jest wśród Palestyńczyków….Palestyńczycy to są – wymieszani potomkowie – starożytnych izraelitów, którzy zostali – zarabizowani.

   A ci co teraz roszczą sobie prawo do genetycznego pochodzenia od Judy to hochsztaplerzy, a państwo Izrael to – atrapa … – Ci – co mówią o sobie że są żydami to tak naprawdę nimi – nie są!…to są ci co sami siebie uważają za żydów i sami siebie takimi zrobili…. I tu pełna zgoda.,,.oni są genetycznymi bandytami, złodziejami, dewiantami, psychopatami…i oni w swoim ‚niebieskim’ kregu sami siebie takimi kreowalu i kreują – od wieków……Tak więc nie jest to kreacja – pochodzenia….- tylko kreacja wypaczenia cech osobowych człowieka…

   A genetycznych Słowian są miliony!… tereny Niemiec, Polski, Bałkanów i Rosji,!…i to jest fakt…i to się tym co uważają siebie za żydów , a nimi – nie są — bardzo nie podoba…i to się bardzo nie podoba żydowskiemu kościołowi katolickiemu…

   Polubienie

 27. semperparatus

  Jak pisał klasyk gatunku…Feliks Koneczny…w swojej fundamentalnej pracy”Cywilizacja żydowska”…”żyd który zaczyna kochać bliźniego swego-czyli każdego człowieka…a nie tylko drugiego żyda-tym samym się odżydza…”…A więc „żydowskość”w znaczeniu negatywnym…zależy nie od pochodzenia danego człowieka…ale od jego uczynków…Np.Koneczny pisze też o Hitlerze i hitleryzmie…że mimo że był on programowo antyżydowski…to naprawdę posługiwał się programem wziętym wprost z Talmudu…Tylko że „nadludźmi”-w hitleryzmie byli nie żydzi tylko Niemcy…Poza tym-judaizm talmudyczny i hitleryzm-niczym się nie różniły…Stąd zbrodniczość obu ideologii…realizowana także w praktyce historycznej(ludobójstwo chrześcijan w Rosji po tzw.”rewolucji październikowej…oraz zbrodnie hitleryzmu w czasie wojny)
  Oczywiście(tu przyznaję rację sceptykom)…takich „odżydzonych żydów”…jest bardzo mało…Ale istnieją…i są na to historyczne dowody…

  Polubienie

 28. Na wzniecaniu patologicznej nienawiści do żydów komuś(„arystokracji” żydowskiej) bardzo zależy. Dzięki temu mogą u żydów powodować syndrom oblężonej twierdzy. Widzicie? Wszędzie tylko „antysemici” i „wrogowie żydów”, trzeba się bronić, trzeba wzmacniać państwo Izrael i tępić „antysemityzm”! Świetny interes robią na tym banksterzy i władze syjonistycznego tworu. Czasem nawet i ci uczciwi żydzi dają się na to nabrać i wpędzić w tą spiralę podsycania wzajemnej niechęci wobec siebie. Oni nie chcą by którykolwiek żyd uważał goja za przyjaciela, dalszy rozwój wypadków można sobie przewidzieć, dojdzie do rozruchów, oberwą masy żydowskie a takie kreatury jak Rockefeller przeżyją spokojnie i jeszcze będą mieli świetny powód by przykręcić śrubę gojom jeszcze bardziej.

  Polubione przez 1 osoba

  • Jeszcze odnośnie tego promowanego tu i ówdzie „braku litości”, jeżeli nie będziemy mieć litości dla nikogo to w sumie czym różnimy się od żydów? Sami staniemy się tacy jak żydzi, więc po co z nimi walczyć nie lepiej od razu się do nich przyłączyć? Po co tworzyć konkurencyjny gang? Rzeczywistość nie jest taka czarno-biała, nie ma tylko złego żyda i dobrego goja, obie strony często są niestety siebie warte.

   Polubione przez 1 osoba

  • jan gryko

   Przecież właśnie Izrael jako atrapa został stworzony przez banksterów…po to by …ostatecznie Izrael stał się ‚ofiarą’ całopalną i by banksterzy ostatecznie przejęli pełną wladzę…
   Cał sprawa jest zbyt złożona by krótko o tym mówić….gdyż to sięga również sfery metafizycznej…

   Polubienie

 29. semperparatus

  Re.Przemex…Celna uwaga…i o tym pisał Koneczny w swojej pracy…że walcząc z żydami ich bronią…czyli nienawiścią,kłamstwem i zbrodnią-stajemy się tacy sami jak oni…Niestety…w tej walce…oni mają duże „for”…bo mogą stosować środki uważane przez nas za niegodziwe…a my-jeśli chcemy uważać się za uczciwych ludzi-nie możemy…To o czym teraz piszę-to odwieczny dylemat ludzi walczących z żydowskim zagrożeniem…Koneczny…jako chrześcijanin…opowiada się jednoznacznie za postawą stosowania tylko metod godziwych…

  Polubienie

  • jan gryko

   Koneczny to – był tylko – żydowskim polidrukiem….Żydostwo poprzez Kościół rzymski stworzyło – cywilizację łacińską….dla własnych celów….
   Jeżeli promujesz – tkzw. – cywilizację łacińską – to promujesz żydowski porządek świata…

   Polubienie

 30. andrzej

  przemex
  Celna konkluzja.

  Polubienie

 31. AP

  No i stalo sie , co dzieje sie i na innych portalach polsko-jezycznych kazdej doby ,czyli ilu/ile pisze/dyskutuje Polakow slowianskiego pochodzenia a ile/ilu tych,ktorym przodkowie pomieszali krew, znaczy sie MIESZANCOW,takze wrogow i przyjaciol .
  Panie i Panowie !
  Jest prosty sposob na nie mieszanie krwi ludzkiej i nie dokonywanie MODYFIKACJI NARODOW ,znaczy sie ludzkiego czy zwierzecego GMO :

  NIE KRZYZUJCIE SIE !!!
  W zaden sposob.

  Bo wyjdzie z was „pszenzyto” .
  Czy nie widzicie tego po uczestnikach dyskusji ?

  WIELKA SZKODA DLA SWIATA ,a nawet ZAGLADA jest
  WSZELKIE GENETYCZNE MODYFIKOWANIE i WSPOLNE ZAMIESZKIWANIE !!!

  Niech kazdy zyje w obrebie swoich narodow i panstw – NASTANIE POKOJ .
  Daj Boze i wszelcy Bogowie.

  Polubienie

 32. mynameishate

  Kiedyś uknuto takie powiedzenie „dobry indianin to martwy indianin”. Przypisuje się je anglosaskiemu generałowi Sheridanowi. Podbijając Amerykę biali europejczycy i dołączywszy później do nich żydzi kierowali się tym kredo i Ameryka został przez nich zdobyta. Dlatego też, żeby oczyścić Słowiańszczyznę z sukcesem nie można mieć sentymentów. Powiedzenie „dobry żyd to martwy żyd” jest adekwatne do obecnej sytuacji.

  Polubienie

  • jan gryko

   Kontynenty i inne nacje podbijali – genetyczni psychopaci – co określali siebie jako – żydzi…
   Oczywiście – żydostwo – zarządza,!…a ich politykę kiedyś realizował Kościół rzymski i protestancki….pastorkowie, księża nawracali…a potem – mordowali….a potem wchodził żyd i robił – ge szeft…Taka była i jest obecnie – kolej rzeczy….
   Nic się nie zmieniło… do dziś..

   Polubienie

 33. kempes

  wcale sie nie stajemy tacy jak oni. PAN ROBERT -NIE ROZUMIE NIC A NIC. wiec wyjasnie jeszcze raz. rotszyld – ten ród tez kiedys NIE BYŁ TAK BOGATY. A KTO PANSTWU ZARECZY ZE… NAWET GDY WYGRAMY – WSRÓD TYCH CHAZARÓW ZNOWU – KTOS TAKI NIE POWSTANIE??? NO WŁASNIE. Z TAKIM SAMYM CELEM . NWO NP.kolejne….???a poza tym. gdy sie nie reaguje na robactwo- tam????POWSTAJA- PRAWA -TEGO ROBACTWA. nie mozemy- nie reagowac. i uwaga :NIE STAJEMY SIE TACY JAK ONI.!!!!! WCALE A WCALE!!! DLACZEGO??poniewaz – MY DZIAŁAMY Z MUSU. KRZYWD I ZBRODNI NAM WYRZADZONYCH, FIZYCZNYCH ,INTELEKTUALNYCH I KULTURALNYCH. a teraz – odpowiedzcie mi panstwo na takie pytania: to ja im kazałem tak postepowac ?? czy wy? sprzedawac zakłady ,szerzyc dyrdymały.?? czy promowac kubów wojewódzkich??dzielic i judzic?? czy to my ich zmuszamy do naszego kultu ?? a co ma znaczyc np. ta msza przebłagalna za grzechy narodu ??? ja sie opowiadam za stosowaniem metod adekwatnych. jakie oni przeciw nam stosuja.ADEKWATNYCH.

  Polubienie

 34. andrzej

  Wyniesione na świecznik dzięki bezmyślności głównie gojów tak zwane „żydowskie arystokracje” mają w czterech literach dobro swoich współplemieńców – podobnie, jak i tych pierwszych.
  Chazarska ośmiornica będzie imała się wszelkich dostępnych środków, by utrzymać prymat w sferach władzy i finansów w świecie.
  Nie są głupi, wiedzą jak myśli i postępuje zdecydowana większość ludzi i to im wystarcza.

  Polubienie

 35. kempes

  jeszcze jedna rzecz panie Robercie. SŁOWIANIN. PISZE PAN ZE – NIENAWIDZI .niech odpowie – jesli chce czy moze. ale.. jak pan mysli : czy to tak samo z siebie – on ma taki poglad.?? samo z siebie ??raczej watpie. pewnie dosc juz sie -„wyczynów ” pejsatych naogladał i ich rzekomych dobrodziejstw. ale zapytajmy go. ja go rozumiem. SŁOWIANINA. z maryjami ,krzyzami i liberałami,kucykami ,lechami w . -pertami ,lewiatanami itd .. TO MY NIGDY – NIE RUSZYMY DO PRZODU. BO SKŁOCA I BEDA JUDZIC.i bedzie … jak z biblia. zacieta wojna. bo ty we mnie markiem – a ja w ciebie mateuszem. o 2 wersety -.poszło. no własnie.

  Polubienie

 36. kempes

  powiem. tak. nie usprawiedliwiam. ale byc moze CORTESA WKURZYŁY LUDZIE OFIARY -azteków. staram sie to zrozumiec.ale drodzy panstwo. CZYM -ZAWINILI INDIANIE -PRZYNOSZACY BIAŁYM -JEDZENIE? gdy im po ludzku pomagali.? w czym ? a pejsaci? nie da sie ich porownac – z indianami. W ZADNYM RAZIE. najpierw interesy, potem lichwa. a potem ?? rzadza sie i narzucaja nam kulture ,kulty i prawa. i judza. i promuja. kubow wojewodzkich. i siedza – tworzac klany. w sadach i prokuraturach. mediach. tworza „dzieła” ,filmy ,programy. i judza i szkodza. i brednie opowiadaja. do indian co ich kolumb spotkał – nie da sie porownac. w zadnym razie.

  Polubienie

 37. AP

  Jezeli juz ty zydzie lub zzydzialy CZLOWIEKU czy inny/inna,weszliscie w rody ludzkie do ich domow i panstw to ZYJCIIE ZE SOBA W ZGODZIE a nie w klotnaich i wszelkiej pazernosci ,tym gorzej wywyzszaniu sie i pysze .
  Jezeli tego nie potraficie to idzcie do swych plemion ,do swych panstw i tam „mieszajcie w swych kotlach”.
  Gdy juz rdzenne narody dopuscily was do wszelkiej wladzy to stosujcie w swym rzadzeniu PRAWDE,PRAWO,SPRAWIEDLIWOSC i WZAJEMNE POSZANOWANIE bez WYWYZSZANIA SIE !!!
  Nie narzucajcie nikomu swej woli , sposobu myslenia ,wiary/religi ,wzorcow zycia,przyzwyczajen,moralnosci i edukacji,czy wszelkich waszych porzadkow i zachowania,ZYJCIE NORMALNIE PO LUDZKU ,w UCZCIWOSCI .
  CZYNCIE POKOJ a NIE WOJNY !!!
  Prosze wszystkich PO SLOWIANSKU tak ZYC ,jak zyli kiedys nasi przodkowie ,ktorzy nie zamykali domow,nie napadali i nie kradli ,byli goscinni i milosierni do czasu kiedy podstepnie wrog zakradl sie do nas i doprowadzil do tego co jest dzisiaj czyli NIEWOLA !

  Radze wszystkim ponownie ogladnac sobie wszystkie odcinki DOBREGO amerykanskiego serialu „BONANZA” (jest ich ponad setka) , tam znajdziecie PRAWDE i SPRAWIEDLIWOSC , a nawet wzorce zachowan ludzi dobrych i zlych ,ktorzy zaludniali AMERYKE .
  Dzis trzeba nam wszystkim WZOROW DOBRYCH ZACHOWAN ,bowiem
  SWIAT NAM SIE WALI .

  POZDRAWIAM WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI NA CALYM SWIECIE z upadlej Ameryki,ktora mam nadzieje dzwignie sie ze swej upadlosci pod wodza DOBREGO UCZCIWEGO PREZYDENTA,ktory nie klamie a sluzy DOBRU !
  DAJ BOZE i WSZYSCY DOBRZY LUDZIE !

  AP

  Polubienie

 38. Urlopowicz

  Przeczytałem dyskusję i jestem pewien , że ludzie w Polsce pogłupieli już całkowicie . Ten słowianin mimo , że strasznie marudzi na tym WPS to trochę z sensem napisał tutaj kilka postów . Myślę , że na plus jangryko coś kuma w tym świecie , który go otacza oraz kempes . Pan AP natomiast wygląda na nawiedzonego kompletnie . Reszta moim zdaniem to jakieś cwani intelektualiści .

  Polubienie

  • kempes

   sam pan widzi – panie urlopowicz – do czego to wszystko prowadzi. intelektualisci. intelektualisci – to byliby potrzebni moze do deliberowania czy wskazywania problemu – gdyby słowem było nad czym deliberowac. a juz NIE MA NAD CZYM. ba jak tak – dalej pojdzie- to i nas nie bedzie i polski -nie bedzie i słowianszczyzny – tez nie bedzie. i kultury – tej normalnej. i praw. bo beda PRAWA ROBACTWA. I KUBY WOJEWODZKIE I NIEZNALSKIE I STEPANY I ZIEMCE . o I OHYDA I SROMOTA. I KŁAMSTWO .WSZEDZIE I NAWET W LODÓWCE. (moze z niej wyskoczyc smolensk ,ziemiec ,stuhr itd)..24 GODZ NA DOBE. sam pan widzisz.pozdrawiam serdecznie.

   Polubienie

 39. AP

  Przyjacielu „urlopowany” i dobrze zamaskowany !
  Nie graj na cztery rece i nawiedzenia szukaj u siebie .
  Do tego czytaj ze zrozumieniem , a jak nie potrafisz popros o wyjasnienie.
  Wlasnie MIESZANCE to najgorsza miernota na tym swiecie ,
  bo z takich to ani zyd ani „polak”,jest ich w Polsce polowa jako scierwoludzi.
  Teraz rozumiesz ?
  Nie baw sie w cenzora i krytyke tych ,ktorych nie znasz.

  Polubienie

 40. zydozerca

  Beata Szydło nie wyklucza wniosku o sankcje wobec Rosji: „o ile w Syrii będzie dochodziło do takich aktów, jak w ostatnim czasie”
  wpolityce.pl -21.10.2016

  Washington is increasingly isolated. The only allies supporting its campaign of economic sanctions are second and third rate powers, like Poland and current corrupt parasites in Ukraine. As long as the Poles and Ukrainians can ‘mooch’ off of the IMF and grab EU and US ‘loans’, they will cheerlead Obama’s charge against Russia.
  prof.James Petras , „Washington’s Global Economic Wars”

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s