Międzynarodowy Żyd (USA) dokona zbrodni pod flagą Rosji

z20287892Q,Muszynski-udostepnil-na-Facebooku-rysunek-powieszoGen. Ch. de Gaulle, który w 1967r. wyprowadził Francję z NATO, przewraca się w grobie. Francja stała się prostytutką syjonistycznych terrorystów z Waszyngtonu.

Rada Bezpieczeństwa ONZ musi podjąć natychmiastowe działania, aby ocalić Aleppo”oświadczył francuski minister spraw zagranicznych Jean-Marc Ayrault. Przedstawiony przez Francję projekt rezolucji przewidywał natychmiastowe zawieszenie broni w Aleppo i zakończenie lotów wojskowych nad całym miastem. Oczywiście Rosja zablokowała tę rezolucję, której oczywistym celem była ochrona sponsorowanych przez Międzynarodowego Żyda (USA) terrorystów walczących z legalną władzą w Syrii. Syjonistyczne USA chcą uczynić z Syrii państwo podległe, w którym zainstalują swoje bazy okrążając coraz szczelniej Rosję. Na szczęście plany Żydów z USA nie mają szans powodzenia. Terrorystyczni bandyci zostaną w Syrii zniszczeni. Zachodnie „partniory” Rosji – ulubione, sarkastyczne określenie prezydenta W.Putina – są już bezradni.

Zdesperowanemu MŻ nie pozostaje nic innego jak dokonywać zbrodni w Syrii – a może i nie tylko w Syrii -? – pod flagą Rosji.

 

_________________________

Dziękujemy Komentatorowi Sławkowi za wyszukanie powyższego filmu – redakcja WPS

Zapisz

Reklamy

41 Komentarzy

Filed under Polityka

41 responses to “Międzynarodowy Żyd (USA) dokona zbrodni pod flagą Rosji

 1. julius

  Fragment twórczości nowego noblisty żyda Dylana.
  With God On Your Side (1963)

  Nauczyłem się nienawidzić Rosjan
  Wszystkich przez całe moje życie
  Jeśli kolejna wojna nadejdzie
  z nimi musimy walczyć
  Nienawidzić ich i obawiać
  aby uciec i ukryć się
  I zaakceptować to wszystko dzielnie
  Z Bogiem po mojej stronie.

  Ale teraz mamy broń
  proch chemiczny
  Jeśli zostaniemy zmuszeni do użycia
  Wtedy ich spalić musimy
  Jedno naciśnięcie przycisku
  i strzał jak szeroki świat
  I nigdy nie zadawaj pytań
  Kiedy Bóg jest po twojej stronie.

  Polubione przez 1 osoba

 2. jurek

  Z tym przemalowywaniem samolotów US Army w Syrii to chyba jest przyczyną , że jankes narobił w pory , ze strachu przed Rosyjskimi rakietami ziemia-powietrze .

  Polubienie

 3. konik

  Syria, zamknięcie przestrzeni powietrznej ?

  Wypowiedź jednego z niemieckich generałow:
  Jeśli będzie kolejne zawieszenie broni, to oznacza zamknięcie przestrzeni powietrznej w Syrii, te rozmowy o zamknięciu przestrzeni powietrznej były w zasadzie dlatego wszczęte aby pokazać światu że Ruskie i Assad są winni tej katastrofy (Aleppo) Spekuluje się wiąż o zamknięciu tej przestrzeni ale to oczywiście nierealne, Rosja ma absolutną przewagę w powietrzu, bez pozwolenia Rosji – nikt nie lata, ani Niemcy, ani Amerykanie, i gdyby Ruskie tylko chcieli to wróble w Syrii chodziłyby piechotą, tak wielka jest dominacja Rosji w przestrzeni powietrznej.
  . https://vk.com/antimaydan?z=video230463355_456239158%2F31af1b6271629f711b%2Fpl_post_-41232698_1922941

  Polubienie

 4. konik

  Admirał Kuzniecow, opuścił port Siewieromorska i ruszył z samolotami na nim ku wybrzeżom Syrii
  http://colonelcassad.livejournal.com/3011299.html

  Polubienie

 5. Słowianin

  Pytanie do jana Gryko może pan Darek znajdzie czas .
  Dziś w parcharni niemieckiej oglądałem dokument o Jimmy Hoffa . Został tam przedstawiony jak spryciarz – sprytny biznesmen mający odsiadkę za sobą . Były wypowiedzi usmańców tez raczej mało przychylne . Głównie przedstawiające go jako cwaniaczka i krętacza . Hoffa wyparował i nie znaleziono jego ciała .
  Panie Janie może coś szerzej o tym napiszesz . To jego wyparowanie to może być robota znanych sił . Znamy je dobrze .

  Polubienie

  • jan gryko

   No coż bracie Słowianinie….nikt z nas jasnowidzem nie jest…w kwestiach/sprawach do których nie mamy dostępu poprostu używamy logiki…
   Wiadome jest że słynne mafie sycylijskie typu – Cosa Nostra, Camorra, Ndrandgheta, mafia Watykańska, ‚afera’ z bankiem Ambriosiano…pranie kasy, handel żywym towarem, opłacanie rebeli w celu przejęcia kontroli nad państwem-/Polska-Solidarność – pieniądze mafi zdefraudowane przez syjonistę Wojtyłę/… – Al Capone….itd….o czym pisać…to wszystko żydostwo!…a szczegóły..?….Ch…j z nimi…. Wiadomo o co chodzi i o kogo…

   Polubienie

 6. slawek

  Bajka o CETA i TTIP

  Polubienie

 7. konik

  System kapitalistyczny wyciska z nas coraz więcej. Wielu mężczyzn z powodu ciężkich prac fizycznych już przed czterdziestką ma poważne problemy ze zdrowiem a część zagrożona jest nawet trwałym kalectwem
  – Mam skończoną trzydziestkę a lekarz mi powiedział, że jeszcze dwa, trzy lata w takiej robocie a usiądę na wózku inwalidzkim albo mnie pochowają. Tylko co mam zrobić? W domu bezrobotna żona i trzy córki w wieku od 7 do 13 lat. Muszę pracować. Jak mam doczekać emerytury? W takich robotach, na czarno, na śmieciówie? Człowiek w naszym kraju dla pracodawcy to narzędzie. Jak się zepsuje, nie ma co reperować, lepiej wyrzucić i zatrudnić następnego, żeby jego też zajechać
  http://www.tysol.pl/a1143-Zycie-konczy-sie-po-czterdziestce-Nadumieralnosc-mezczyzn-w-Polsce

  Polubienie

  • Słowianin

   Teraz to są tylko krokodyle łzy ogłupionych robotników . Zły był PRL ? zły był Gierek ? to teraz macie obóz koncentracyjny spłodzony przez parchy . Był PRL trzeba go było szanować jak własną matkę a nie opluwać jak macochę . Nasza głupota do tego doprowadziła .
   Swoją drogą ta dzisiejsza młodzież to naprawdę jakieś kaleki . Także i mi parchy- wszy zabrały robotę w latach 90 . Przez tyle lat zapierd… w Niemczech po 12 – 13 godzin na dobę i jakoś żyję z emeryturą niemiecką . Dziś facet 40 lat i on już chory . Nie każdy może być agentem Tomkiem z PISdy bzykać panienkę i w wieku 40 lat dostać emeryturkę . Nie podobał się PRL chcieliście strajkować , chodziliście na msze do czarnych to teraz trzeba zapier…. na żydopasożytów . Nie ma zmiłuj się .

   Polubione przez 1 osoba

   • kempes

    dlatego ?? panie SŁOWIANIN ?? DLA KOSCIOŁA KAT – TEZ NIE MOZE BYC LITOSCI. ZADNEJ. oni sa zreszta – CORAZ BARDZIEJ BEZCZELNI. nie dosc jeszcze – ze kosciół zawsze tuszował i tuszuje swoje zbrodnie – to jeszcze na dodatek – my sie mamy kajac ? JAKIM PRAWEM ??PYTAM !!!MARYJA??a gdziez ona była np. jak- wałesa robił to co robił. ale wzór – prosze panstwa. ALE DZIECI NP. WYCHOWAŁ . ALEZ WZÓR . SADZAC PO OWOCACH. a jp 2 –?? ten to dopiero wygadywał. i popierał – ue i zachód .usa. ta polska teraz to jest – JEGO POLSKA .RZADZI UE I USA. TAK JAK CHCIAŁ. I CO MY MAMY???musimy byc madrzy . nie patrz co ktos gada -ale CO ROBI .a nie jak- macha rekami. I TAK TRZEBA -CHOWAC NASZE DZIECI. POLSKIE. CZARNE – TWORZYŁY ATMOSFERY. popierały strajki .I GADAŁY – DYRDYMAŁY.A DZIS – NIC NIE MÓWIA ? GDZIE SA ??MILCZA ??!! sprowadzenie emigrantów – taki popiera. a potem msze odprawia. przebłagalne. A MARYJA MILCZY. MILCZY. za w wizjach straszy wojnami i wtedy strasznie ma duzo do powiedzenia. szkoda ze nie wtedy jak polacy samobójstwa popełniali w wyniku „reform „tego ustroju”- co jest teraz . i jego ofiar. upadek prawie we wszystkim . w kulturze np. o tym to bysmy chetnie posłuchali. i prawdy. a nie koscielnych bzdet. pomyslcie panstwo. nie ma dzumy – nie ma ucisku . a wtedy?? WIELE LUDZKICH WYBORÓW ZYCIOWYCH BYŁOBY – ZUPEŁNIE INNYCH. przegonic tych darmozjadow. dzis czytałem dowcip z francji . jakas tam gada- ze rosja padnie. ha ha ha ha ha. szybciej francja chyba od nadmiaru „emigrantów”. ubaw po pachy.

    Polubione przez 1 osoba

   • Słowianin

    Nic dodać nic ująć . Szkoda mi tych młodych ludzi . Mieszkam w biednym mieście znam ich trochę nawet są moimi znajomymi . Widzę w ich oczach cierpienie piją alkohol zazwyczaj ten tani z dyskontów . Widzę nie raz jak wracam z zakupów .
    Jednemu pół roku temu załatwiłem pracę za granicą . Dzięki mojej znajomej załatwiłem innemu mycie okien w parchatym hipermarkecie . Za cały dzień pracy dostał 4 torby duże towaru (żywność) to mi póżniej dziękował przez miesiąc . Od czasu do czasu takie fuchy mu załatwiam , bo nie ma wyjścia .Co innego można zrobić . Kużwa co oni z tego kraju zrobili .

    Polubienie

   • eldorado

    to jest niewyobrażalna tragedia, kiedyś w PRL się tylko o tym tylko czytało i przestrzegano a dziś to fakty ,rzeczywistość a będzie jeszcze gorzej patrz TTIP CETA rządy żydów PIS

    Polubienie

 8. zydozerca

  Etat d’urgence ? L’urgence absolue c’est la démission de juifs putain Hollande & Valls!

  15 Juil 2016MaximeDjihad, Les Résistants, Manipulations médiatiques, Non aux européistes Hollande-Juppé
  resistance republicaine.eu

  Polubienie

 9. Postępowy, demokratyczny, broniący ludzkich praw Zachód dla Syrii

  Polubienie

 10. Słowianin

  Tak jak przypuszczałem mamy duży skok dla Clinton . Według czterech sondaży Clinton 44 % , Trump 37 % . jeden sondaż Rassmusena daje Clinton jedynie 2% poparcia . Zródło niemiecki internet .

  Polubienie

  • Słowianin

   Popr. Oczywiście przewagę 2 %.

   Polubienie

  • jan gryko

   A jakie to znaczenie… Czy będzie Clinton czy Srylton?…Oni i tak zrobią to co mają zrobić….Wybory to – igrzyska dla gojów/bydła…
   Np. Polacy przy wsparciu KRK /bo k…a bez tego wsparcia nie mogli/ ..’wybrali’ NZZSolidarność…Wojtyła to zarekomendował własnym wojtyłowym autorytetem…mówiąc. – ‚tu kurwa w tej polskiej ziemi będzie mój duch’…No i jest…./jak by nie wiedzieli o tym ‚narodowcy’ związani z KRK/…
   No i co się dzieje….Kaczyński spuszcza się pod wpływem CETA…a żydo-eurowiec Lewandowski mówi….uwaga!….’Polacy nie potrzebują własności tylko – pracy!..’….Czyli co….Arbeit macht frei…..

   Więc rozważanie czy Clinton czy Trump….to igrzyska dla bydła …Przepraszam bydło i za niecenzuralne określenia…

   .

   Polubione przez 1 osoba

   • Słowianin

    Panie janie postanowiłem na tym pejsatym kurestwie zarobić i mam do wyciągnięcia dokładnie 654 euro w razie won cipunki syjonistycznej i od razu 100 Euro wpłacam na WPS . Inaczej czy won cipka czy hu… gówno mnie by obchodziło . Zainwestowałem 2000 euro u bukmacherów także w razie won kuta….. mogę być mocno w plecy , a 8000 pln piechotą nie chodzi.

    Polubienie

   • konik

    „a żydo-eurowiec Lewandowski mówi….uwaga!….’Polacy nie potrzebują własności tylko – pracy!..’….Czyli co….Arbeit macht frei…..”

    Przerażające

    Polubienie

   • Słowianin

    Co do wypowiedzi tego cholernego gnoja Lewandowskiego . Dlaczego budzi to zdziwienie? . Przecież ta chazarska swołocz zawsze miała Polaków za totalnych imbecyli stąd pozwalają sobie na takie wypowiedzi . I tak było łagodniej niż podczas wywiadu Szechtera w Kanadzie . Z drugiej strony czemu im się dziwić jeżeli oni uważają , że mamy rozumek jak ameba to mają prawo , aby płodzić takie tezy . Nihil novi.

    Polubienie

 11. konik

  W Lozannie zaczęły się rozmowy o Syrii, w Syrii armia bije terrorystów, w Bagdadzie krwawy zamach, Izrael zrywa z UNESCO, rośnie nieprzewidywalność USA… Zapraszam na codzienny serwis.
  http://jeznach.neon24.pl/post/134383,sobota-15-pazdziernika-2016

  Polubienie

  • jan gryko

   Może i mamy rozumek jak ‚ameba’….ale k…wa.. jak się miarka przebierze , a już się przebrała.!!…to taka ‚ameba’ z kałasznikowem/najlepsza broń na świecie/…to taka ‚ameba’….a szczególnie ta co została wyszkolona w PRL….no…to … taka ameba….pane Singer…już radzę…spier….j.z Polski…a armi z Polaków jako mięso armatnie ne zrobisz….
   Pamiętaj Singer i twój podwładny Kalkstein o pseudonimie Kaczyński…pamiętaj więc Singer… w tym momencie kiedy dasz broń Polakom….w tym momencie nie ruszymy na rosyjski specnaz czy na Moskwę….ruszymy na was, na ciebie Singer….na Wiejską….i ty doskonale o tym wiesz…
   Więc Singer jesteś w ciężkuej dupie…tak a pro po…

   Polubienie

   • eldorado

    @jan gryko

    Pamiętaj Singer i twój podwładny Kalkstein o pseudonimie Kaczyński…pamiętaj więc Singer… w tym momencie kiedy dasz broń Polakom….w tym momencie nie ruszymy na rosyjski specnaz czy na Moskwę….ruszymy na was, na ciebie Singer….na Wiejską….i ty doskonale o tym wiesz…
    Więc Singer jesteś w ciężkuej dupie…tak a pro po…

    Nic dodać nic ująć 100/100

    Polubione przez 1 osoba

   • Słowianin

    Janie napisałem to co widzę z obserwacji , ale jaki tam ze mnie Singer . Twoje posty zawsze czytam z przyjemnością . To co tu piszesz może i nastąpi chociaż szkoda , że tego nie dożyje dlatego zazdroszczę młodym .

    Polubienie

   • Słowianin

    Tu się janie mylisz , bo żyję z żoną radiomaryjną zakochaną w Singerze i jeżeli dasz jej kałacha przeszkolisz vide film jak to tam było 7 wspaniałych pójdzie z tym kałachem ma Moskwę , aby walczyć za Singera i ubić Putina . Męki przeżywam straszne , bo codziennie od 20.50 jak nie słucha w Trwam pierdolenia Macierewicza to Singera i tak kur… co dzień . Potem 20 min msza . Chłopie nie zwariowałbyś , ale baby nowej szukać nie będę za stary jestem .
    Oni pójdą za Singerem . Tyle mają nienawiści , że jak będziesz przeciw zastosują metody Pinocheta , bo tak go kochają , że aż ryngraf mu ze swoją madonną wozili .
    Oto potencjalne ameby , które pójdą na Rosję w obronie chazarów :
    1. 40 % od PIS-dy ( słuchacze Republiki , czytacze Naszego dziennika ) .
    2. Młodzież od ojczulka . Nie ma jej dużo , ale trochę jej ma . To ci kretyni , którzy bronią sukienkowych pedofili i sponsorują nowe auta sukienkowych .3. Od PO i Petru pójdą na pewno na Moskwę .
    4. Oczywiście pójdą na Moskwę ci stuknięci koncesjonowani narodowcy ogłupieni przez chazarstwo , które ich spłodziło i które nimi rządzi .
    A nas jak pisałem – metoda Pinocheta i do piachu . Zresztą nas wielu nie będzie .
    Może cię Janie zdenerwowałem to przepraszam , ale to są fakty . Jak pisałem żyję razem z moją żoną przykro mi to pisać , ale jeżeli chodzi o rozumek to amebą i wiem dobrze jak jest . Próby podejmowane przeze mnie , aby wpuścić jej trochę rozumku do główki doprowadzały do tego ,że spałem na kanapie , a jak masz kobitę Janie to wiesz dobrze , że spanie na kanapie to żadna przyjemność .

    Polubienie

 12. julius

  Under the biggest agreement, a group led by Russian state oil major Rosneft said it would pay $12.9 billion for a controlling stake in both India’s Essar Oil and port facilities that it owns.
  Ostatnio Rosneft dokonał przejęcia firmy naftowej z Baszkirii. Miał być prywatyzowany jednak Putin wstrzymał ten proces. 20% akcji w Rosnefcie jest włąsnością British Petroleum spólki związanej z Rotszyldami. Podobno część akcji Rosneftu ma być sprzedana w listopadzie. Ciekawe w czyje ręce wpadnie. Jeśli kupią je gangi żydowskie to sytuacja zaczyna się klarować.

  Polubienie

 13. julius

  GOA, India: Russian Economy Minister Alexei Ulyukaev said on Saturday the privatisation of a stake in oil major Rosneft would take place between November and December this year. „Perspective buyers haven´t submitted any bids yet, they should start this month,” he said.

  Polubienie

 14. Słowianin

  Szanowni wierni przyjaciele WPS . Mamy dziś 16 pażdziernika , a więc do największego katolickiego święta zostało tylko dwa miesiące z małym ogonkiem .
  Postanawiam się dziś zabawić w Nostradamusa i przepowiedzieć przyszłość Judeopolonii i jak zepsuta do szpiku kości fałszywa Judeopolonia pod żydowskim zarządem będzie się przygotowywać do przecież tak ważnego żimowego święta katolików .
  Zaraz zaraz najpierw należy poczekać do 1 listopada i we wszystkich parchatych mediach wspominać tego dnia żydów , którzy zmarli w 2016 roku i którzy byli tak wspaniałymi i wybitnymi ludżmi . Gojom co niektórym zafascynowanym Hallowen trzeba trochę pokazać usmańskich stworów zwłaszcza dzieciom , które już się dały zepsuć parcharni żydowskiej ( dobrze , że nie wszystkim ) .
  Cała zabawa zacznie się w pierwszej połowie listopada . Najpierw od nieśmiałych reklam Mikołaja , który pije coca – colę i pepsi – cole oblizując sobie ślinkę ( nie ważne , że zęby po tym psują się jak cholera ) . Brnijmy w to dalej ,aż kobitka będzie reklamować prezenty jakie kupi na Boże Narodzenie dla swojego faceta ( perfumy , dezodoranty , pianki do golenia balsamy po goleniu ) , bo przecież jej facet strasznie śmierdzi gdy z nią sypia i przez cały rok się nie golił . Istny YETI , dlatego ona mu na te święta bożonarodzeniowe kupi full dezodorantów , perfum i pianek do golenia oczywiście znanej firmy .
  W parchatych mediach już od początku listopada aż do katolickich świąt będą nas parchaci bombardować takimi reklamami .
  Zaraz Zaraz byłbym zapomniał o parchatych reklamach najpierw Mikołaja potem Świąt jakie już będą się ukazywać w listopadzie w parchatych hiper i supermarketach . Z okazji świąt zniżki o 20% na nożyki do golenia , ptasie mleczko , piwo , prezerwatywy po zawrót głowy . Podobnie jak w parchatych mediach zacznie się to już w listopadzie i aż do świąt katolickich będzie się ciągnąć .
  Zostawmy już ten miesiąc listopad i przejdżmy do grudnia , bo w miesiącu grudnia potężnie ważne wydarzenia .
  Przecież raz do roku trzeba zrobić biednym dzieciom paczkę żywnościową na święta i nie ważne , że rodziców tych dzieci najpierw pozbawiono pracy i godnego życia .
  Wszystkie parchate media przyjadą do siedziby Judy i będą pokazywać jak cudowny i wspaniały Juda katolik wraz ze swą żydowską katolicką żoną robią dla biednych dzieci paczkę świąteczną . Jacy to wspaniali ludzie zwłaszcza żona żydówka .
  Potem w mediach parcharnianych pokaże się celebrytę , który robi taką samą paczkę i kupuje dla biednych dzieci czekoladę w Carefour . Vide trzy lata temu parchate media pokazywały na całą Polskę jak piłkarz Błaszczykowski kupuje przed świętami dla dzieci czekoladę Milkę . Ot wysilił się bogacz prawda ?
  Byłbym zapomniał o Hanuce, , którą obowiązkowo Juda będzie obchodził z żydami w połowie grudnia . To już obowiązek każdego prezia . Nie robił tylko tego Bolek , bo parchacz zdecydował , że za szybko na obchodzenie Hanuki , bo PRL niedawno upadł i się w Judeopolonii mocno jeszcze nie usadzili .
  Parch nie byłby parchem , aby nie zaczynał robić na tych katolickich świętach ( to samo na wiosnę ) super biznesu , ale , żeby biznes wypalił i był zysk trzeba już zaczynać ciężko pracować w listopadzie , aby 24 grudnia spijać śmietankę .
  A sukienkowi co ? . Zamienili się w skałę i null protestów , ale czy oni będą protestować przeciwko swoim dobrym kumplom , którym wszystko zawdzięczają . Przecież to byłoby nienormalne .
  Dla sukienek grudzień i styczeń to żniwa . Najpierw sprzedaż opłatka potem wizyta w domach gojów i koperta z pieniążkami musi być .
  To nie jest dziwne , że parch robi na tym biznes , ale boli ,że my jak te durne pelikany tak łatwo to łykamy . Na szczęście nie wszyscy .
  Zgodzisz się ze mną Janie Gryko .
  To wszystko pokazuje jakim zepsutym krajem jest pod rządami żydów Judeopolonia . Po prostu sam syf .

  Polubienie

 15. punkt

  Na stronie neon24 juz rozgrzeszaja gnide bolka wymysliwszy sobie niby podwojne gierki tego prymitywa. Bez agenta syjonizmu katza ani bolek by nie zaistnial ani jakikolwiek kor nie mial sily przebicia.
  Pare szczurow z przyczai potrzebnych na glowne gniazda gnid i po temacie.

  Polubienie

 16. Crucesignatus

  Polecam coś dla „patriotów” wielbicieli Putina i tak jak autor listu napisał pojechać do Rosji pomieszkać chociaż miesiąc miedzy zwykłymi ludem albo przynajmniej nawiązać znajomość z prawdziwymi Rosjanami:
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/list-otwarty-rosjanina-do-polskich-patriotow-obroncow-putinizmu-2012-03

  Polubienie

 17. Żydowska banda nie poddaje się
  Władze USA i Wielkiej Brytanii rozważają nałożenie nowych sankcji gospodarczych na Syrię i Rosję za ich działania w Aleppo, gdzie dochodzi do bombardowania cywilów – powiedział w niedzielę w Londynie szef amerykańskiej dyplomacji John Kerry.
  Kerry podkreślił: Dochodzi do zbrodni przeciwko ludzkości

  http://fakty.interia.pl/raporty/raport-wojna-w-syrii/aktualnosci/news-wojna-w-syrii-mozliwe-sankcje-wobec-rosji-za-aleppo,nId,2291489

  Polubienie

  • Słowianin

   Panie Darku ścierwa syjonistyczne walczą o swoje strategiczne interesy i mają się poddać mając poparcie ponad setki większych i małych śmiesznych jamników jak judeopolonia . Oni będą walczyć dotąd ,aż całą ludzkość wykończą . Swoją drogą po co ten Kerry się tak podnieca . Od stycznia pójdzie na emeryturkę chyba , że w parchatej amerykańskiej demokracji będzie ciągłość i Clinton nie zrezygnuje z jego usług.
   Niestety , żeby nie było tak różowo oto sobotnie słowa Putina . Proszę nie posądzać o manipulacje . Zródło – rosyjska TV .
   Pewnie Putin blefuje ale trzeba zacytować :
   ” Szanuję amerykańską demokrację i będę współpracował z każdym amerykańskim prezydentem niezależnie kto nim zostanie ” .

   Polubienie

 18. zydozerca

  Wielka Brytania-sojusznik USraela:
  odcięto dostęp do kont bankowych rosyjskiej stacji RT
  odcięto internet Ambasadzie Ekwadoru w Londynie -J.Assange ukarany za rewelacje nt. Johna Podesty /Podesta Group,American Progress,szef najbrudniejszej w historii krwawej kampanii wyborczej Killary a wcześniej de-Billa,
  do 8 listopada psychopaci dadzą takiego czadu,jaki unosi się po wybuchu w filii IG Farben nad Ludwigshafen -ludzie dostali rozkaz zamknięcia okien i niewychodzenia z domu.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s