Noblista Dylan czyli Robert Allen Zimmerman

puscic-oczko-naklejka-na-laptopaWkrótce okaże się że Antynoble będą miały większą wartość niż nagroda oryginalna.

Literacką nagrodę dostał w tym roku mandolinista Bob Dylan,  – pokojową facet z rękoma we krwi.

autor:

za stroną: http://alexjones.pl/

Noblista Dylan czyli Robert Allen Zimmerman

Przyznawanie nagrody Nobla przypomina werdykt sędziów na mistrzostwach świata w jeździe figurowej na lodzie. Jest fachowe i równie obiektywne. Wkrótce okaże się że Antynoble będą miały większą wartość niż nagroda oryginalna.

Komisja Nobla przekracza granice śmieszności. Literacką nagrodę dostał w tym roku mandolinista Bob Dylan,  – pokojową facet z rękoma we krwi.

Ekonomiści dostali Nobla za umiejętność zawierania takich kontraktów co bez ryzyka pozwalają robić w konia każdego. Ciekawe czy autorzy kontraktu na Caracale korzystali z ich pomocy?

Nagrody Ig Nobla (inaczej Antynobel) – to humorystyczne odpowiedniki Nagród Nobla za prace naukowe, które najpierw śmieszą, a potem skłaniają do myślenia oraz odkrycia, które nie mogą lub nie powinny być powtarzane, przyznawane przez czasopismo Annals of Improbable Research, kierowane przez Marca Abrahamsa w Cambridge (Massachusetts). Ideą tych nagród jest popularyzowanie nauki i pokazanie zabawnych aspektów pracy naukowca. Nagradzane prace mają najczęściej faktyczną wartość naukową i ich zabawność jest jedynie dodatkowym atutem.

Nie rozumiem dlaczego do tej pory nie wyróżniono Antynoblem Komisji Nagrody Nobla.

Ale, „revenons à nos „.

Zanim zaczniecie odsądzać mnie od czci i wiary zacytuję tytuł artykułu w prasie angielskiej:

A world that gives Bob Dylan a Nobel Prize is a world that nominates Trump for president……

To nie tylko ja mam odmienne zdanie niż emeryci ze Sztokholmu.

Laureatem Nagrody Nobla w dziedzinie literatury w roku 2016 został Bob Dylan, czyli Robert Allen Zimmerman urodzony 24 maja 1941  – amerykański piosenkarz, kompozytor, autor tekstów, pisarz i poeta. Jego twórczość była nagradzana Grammy, Oscarem, Nagrodą Pulitzera. W 2009 r. otrzymał Narodowy Medal Sztuki, a w 2012 – Prezydencki Medal Wolności.

Prawdę mówiąc gdybym usłyszał jakiś jego utwór nie potrafiłbym nazwać autora. Jak tak dalej pójdzie wkrótce Nobla dostanie jakiś rapper za „stworzenie nowego, poetyckiego wyrazu wewnątrz całej amerykańskiej tradycji muzycznej”. W takim przypadku miałbym mniej zastrzeżeń.

Dziadkowie Boba Dylana ze strony ojca, Zigman i Anna Zimmerman, wyemigrowali do Stanów Zjednoczonych z Odessy na Ukrainie po pogromach antyżydowskich w 1905 roku. Pradziadkowie Dylana ze strony matki, Benjamin i Libba Edelstein, wyemigrowali w 1902 roku do Stanów Zjednoczonych z Litwy.

Jakiś idiota dokonał porównania dorobku Dylana do tego: „czego w sztuce dokonał Michał Anioł, w koszykówce Michael Jordan, zaś w naszym postrzeganiu wszechświata Albert Einstein”.

W USA zarejestrowany jest Kościół Boba Dylana, zaś jego żydowscy fani założyli wortal, by odczytywać poetyckie frazy jego piosenek w duchu judaizmu.

Nobel za wpływ na amerykańską tradycję muzyczną. To może by dać Nobla jakiemuś grajkowi Chińskiemu. Tam jest ponad półtora miliarda ludzi, to wpływ jest wielokrotnie większy. Większość ludności świata nigdy go nie słuchała i nie zna tak samo jak Szymborskiej. Ma znaczenie głównie dla show biznesu w USA.

„Tradycyjne pieśni i ballady to dzieła wyjątkowo uzdolnionych artystów, przestrzegających wypracowanych przez lata reguł. Tylko zupełnie bezkrytyczna publiczność, wyhodowana na rozwodnionej papce muzyki pop, może dać się uwieść takim trzeciorzędnym podróbkom” – napisał we wrześniu 1965 r. Ewan MacColl, folkowy pieśniarz o irlandzkich korzeniach.

I to właśnie ta „trzeciorzędna podróbka” otrzymała literacką Nagrodę Nobla. Widocznie niekoszerni literaci nie rzucają się na oczy. Dylan był „dyżurnym kandydatem do literackiego Nobla.

Przypomina się dowcip o Melanii:
Ciepły wieczór. Cisza, tylko ptaki śpiewają. W parku na ławeczce siedzi panna Melania z panem Antosiem. Pan Antoś rozpoczyna swoje słowicze trele:
– Pięknie tu, panno Melanio, cichuteńko, pusto, trawa cudowanie pachnie. Może byśmy się…
– Och! Prosił, prosił i uprosił!”

Prosił, prosił i uprosił.

_______________________________

Wychodzi na to, że Dylan miał rosyjsko-polskie korzenie puscic-oczko-naklejka-na-laptopa … – jaki ten świat jest mały -?D.Kosiur

Zapisz

Zapisz

Reklamy

53 Komentarze

Filed under Polityka

53 responses to “Noblista Dylan czyli Robert Allen Zimmerman

 1. Słowianin

  Przepraszam , że nie na temat , ale syjonistyczny brudny kutas Dylan niewiele mnie obchodzi . Przepraszam również za język .ale dla takiego bydełka tylko takiego języka używam .
  Wpis mój poświęcał Judeopolonii bo idą święta katolickie – grudniowe ) – gorący okres i może być ciekawie .
  Może prezes nie wykasuje mojego wpisu :
  Szanowni wierni przyjaciele WPS . Mamy dziś 16 pażdziernika , a więc do największego katolickiego święta zostało tylko dwa miesiące z małym ogonkiem .
  Postanawiam się dziś zabawić w Nostradamusa i przepowiedzieć przyszłość Judeopolonii i jak zepsuta do szpiku kości fałszywa Judeopolonia pod żydowskim zarządem będzie się przygotowywać do przecież tak ważnego żimowego święta katolików .
  Zaraz zaraz najpierw należy poczekać do 1 listopada i we wszystkich parchatych mediach wspominać tego dnia żydów , którzy zmarli w 2016 roku i którzy byli tak wspaniałymi i wybitnymi ludżmi . Gojom co niektórym zafascynowanym Hallowen trzeba trochę pokazać usmańskich stworów zwłaszcza dzieciom , które już się dały zepsuć parcharni żydowskiej ( dobrze , że nie wszystkim ) .
  Cała zabawa zacznie się w pierwszej połowie listopada . Najpierw od nieśmiałych reklam Mikołaja , który pije coca – colę i pepsi – cole oblizując sobie ślinkę ( nie ważne , że zęby po tym psują się jak cholera ) . Brnijmy w to dalej ,aż kobitka będzie reklamować prezenty jakie kupi na Boże Narodzenie dla swojego faceta ( perfumy , dezodoranty , pianki do golenia balsamy po goleniu ) , bo przecież jej facet strasznie śmierdzi gdy z nią sypia i przez cały rok się nie golił . Istny YETI , dlatego ona mu na te święta bożonarodzeniowe kupi full dezodorantów , perfum i pianek do golenia oczywiście znanej firmy .
  W parchatych mediach już od początku listopada aż do katolickich świąt będą nas parchaci bombardować takimi reklamami .
  Zaraz Zaraz byłbym zapomniał o parchatych reklamach najpierw Mikołaja potem Świąt jakie już będą się ukazywać w listopadzie w parchatych hiper i supermarketach . Z okazji świąt zniżki o 20% na nożyki do golenia , ptasie mleczko , piwo , prezerwatywy po zawrót głowy . Podobnie jak w parchatych mediach zacznie się to już w listopadzie i aż do świąt katolickich będzie się ciągnąć .
  Zostawmy już ten miesiąc listopad i przejdżmy do grudnia , bo w miesiącu grudnia potężnie ważne wydarzenia .
  Przecież raz do roku trzeba zrobić biednym dzieciom paczkę żywnościową na święta i nie ważne , że rodziców tych dzieci najpierw pozbawiono pracy i godnego życia .
  Wszystkie parchate media przyjadą do siedziby Judy i będą pokazywać jak cudowny i wspaniały Juda katolik wraz ze swą żydowską katolicką żoną robią dla biednych dzieci paczkę świąteczną . Jacy to wspaniali ludzie zwłaszcza żona żydówka .
  Potem w mediach parcharnianych pokaże się celebrytę , który robi taką samą paczkę i kupuje dla biednych dzieci czekoladę w Carefour . Vide trzy lata temu parchate media pokazywały na całą Polskę jak piłkarz Błaszczykowski kupuje przed świętami dla dzieci czekoladę Milkę . Ot wysilił się bogacz prawda ?
  Byłbym zapomniał o Hanuce, , którą obowiązkowo Juda będzie obchodził z żydami w połowie grudnia . To już obowiązek każdego prezia . Nie robił tylko tego Bolek , bo parchacz zdecydował , że za szybko na obchodzenie Hanuki , bo PRL niedawno upadł i się w Judeopolonii mocno jeszcze nie usadzili .
  Parch nie byłby parchem , aby nie zaczynał robić na tych katolickich świętach ( to samo na wiosnę ) super biznesu , ale , żeby biznes wypalił i był zysk trzeba już zaczynać ciężko pracować w listopadzie , aby 24 grudnia spijać śmietankę .
  A sukienkowi co ? . Zamienili się w skałę i null protestów , ale czy oni będą protestować przeciwko swoim dobrym kumplom , którym wszystko zawdzięczają . Przecież to byłoby nienormalne .
  Dla sukienek grudzień i styczeń to żniwa . Najpierw sprzedaż opłatka potem wizyta w domach gojów i koperta z pieniążkami musi być .
  To nie jest dziwne , że parch robi na tym biznes , ale boli ,że my jak te durne pelikany tak łatwo to łykamy . Na szczęście nie wszyscy .
  Zgodzisz się ze mną Janie Gryko .
  To wszystko pokazuje jakim zepsutym krajem jest pod rządami żydów Judeopolonia . Po prostu sam syf .

  Polubione przez 2 ludzi

 2. zydozerca

  SYF I BEZNADZIEJA !
  Może pora rozpocząć obławę na PiSdzielców i mafie kaprawe ?

  Polubienie

 3. zydozerca

  *George Soros* told Hillary to intervene in Albania using Swedish war hawk Carl Bildt (twitter.com)

  reddit.com

  Polubienie

 4. zydozerca

  Carl Bildt/szef szwedzkiego MSZ/ at the Bilderberg Meeting in 1999 as a Swiss member of Parliament
  https://publicintelligence.net/1999-bilderberg-participant-list/
  The Bilderbergers are a big deal. Check this out (from previously in 1999) while Bill Clinton was currently serving as President of the United States.
  CLINTON, POPE JOIN BILDERBERGERS Secret meeting of global movers, shakers in Portugal
  What do Steven Spielberg, Pope John Paul II, Ted Turner, Boris Yeltsin, Bill Clinton and House Speaker Dennis Hastert have in common? They are among those on a “partial guest list” of expected attendees to the 1999 Bilderberg meeting in Portugal scheduled for next week.
  The secret meeting in Sintra, Portugal, takes place June 3-6. According to sources which have penetrated the high-security meetings in the past, the Bilderberg meetings emphasize a globalist agenda and promote the idea that the notion of national sovereignty is antiquated and regressive.
  http://www.wnd.com/1999/05/3702/

  Polubienie

 5. śpiewam wyraźnie

  hmm … to by wiele wyjaśniało dlaczego Sixto Rodríguez jako rówieśnik „trzeciorzędnej podróbki” nie był znany, popularny !?

  Polubienie

 6. julius

  W 2015 roku w Petersburgu zorganizowano spotkanie rosyjskich i chińskich naukowców, w którym przedstawiciele obu państw omówili możliwości zachowania indywidualizmu kulturowego w obliczu agresywnej globalizacji, którą narzucają światu na fundamencie judaizmu, Watykan i Stany Zjednoczone.
  W ramach II Międzynarodowej Konferencji „Rosja i Chiny: histora i perspektywy współpracy w zglobalizowanym świecie” naukowcy podnieśli wiele pytań o współpracy kulturalnej-historycznej między dwoma krajami i zidentyfikowali jeden z głównych problemów współczesnego społeczeństwa.
  Wystarczająco szybko, zgodzili się, że nieuchronny proces globalizacji przestał być obiektywnym zjawiskiem historycznym i kulturowym. Od pewnego czasu światowa integracja musi przestrzegać określonej strategii, narzucanej przez kluczowe państwa w dążeniu do osiągnięcia własnych celów.
  Dla władców Ameryki jest to zdolność do zwyciężania „ludzkich umysłów”, podważając przy tym wiarygodność innych państw, a tym samym do utrzymania globalnej roli Stanów Zjednoczonych jako jedynego arbitra.
  Dla Żydów kontrolujących „globalne żydostwo”, rozproszone po całym świecie, jest to okazja, za pośrednictwem różnych organizacji religijnych, w tym za pośrednictwem Kościoła chrześcijańskiego, aby narzucić całej ludzkości swoją wybrakowaną kulturę, ich wartości i ich religię jako uniwersalną religię całej ludzkości. Fakt, że taki cel jest ustawiony i systematycznie realizowany wskazuje wykład M.Połonskiego w Wielkiej Synagodze Chóralnej w Petersburgu w 2014 roku
  „Poprzez nasze spółki zależne – chrześcijaństwo i islam – rozprzestrzeniliśmy nasze przesłanie na ludzkość. A teraz zwracamy się, aby pracować bezpośrednio z ludzkością. Oznacza to, że chrześcijaństwo i islam spełniły ważną historyczną misję, one rozprzestrzeniły na ludzkość wiedzę na temat Żydów.!. . o „przykazaniach”, o Abrahamie, o Mojżeszu, o monoteizmie. Wielkie podziękowania za to! jest to wypełnienie bardzo ważnego zadania, czego sami nie bylibyśmy w stanie dokonać. Możemy po tym wspaniałym przygotowaniu nam pola wreszcie sami komunikować się z ludzkością! Mamy wiec zamiar w odniesieniu do woli Salomona zaoferować ludzkości Nową Drogę i mamy zamiar zrealizować ją w niedalekiej przyszłości, Ta droga to – transformacja judaizmu na powszechną religię ludzkości, przygotowania są w pełnym rozkwicie ”
  opracowanie własne

  Polubione przez 1 osoba

 7. zydozerca

  http://www.radiomaryja.pl/informacje/polska-informacje/a-macierewicz-trwaja-rozmowy-ukraina-ws-produkcji-wspolnego-smiglowca/
  Macierewicz:
  – Myślę, że to byłaby zupełnie nowa konstrukcja, ale bazująca na potencjale poszczególnych krajów. Wiadomo, że Ukraińcy mają znakomite silniki. My z kolei mamy zdolności tworzenia skorupy kompozytowej itd. Są tutaj różne możliwości, które razem zebrane mogłyby dać naprawdę ciekawy produkt dla Polski i innych krajów Europy środkowej – wskazywał minister Antoni Macierewicz”
  J.Gowin-
  projekt podboju kosmosu do spółki z Chinami…..

  Polubienie

 8. zydozerca

  polskie radio
  W opinii wicepremiera Jarosława Gowina, polscy naukowcy są w światowej czołówce w dziedzinie nauk, związanych z badaniem kosmosu. To stanowi potencjał, który można wykorzystać we współpracy z Chinami.
  – Mam świadomość, że pod względem technologicznym powinniśmy z tej współpracy głównie korzystać – powiedział wicepremier Gowin w wywiadzie dla Polskiego Radia. – Nikt z nas nie ma złudzeń. Współpraca będzie możliwa, jeśli korzyść będzie obopólna – powiedział Jarosław Gowin. We wrześniu Chiny wystrzeliły na orbitę okołoziemską własną stację kosmiczną. Na jej pokładzie znajdują się polskie urządzenia./ciekawe,ile sztuk – 2 w porywach do 5 ?/
  DEWIACJE PSYCHICZNE SĄ W PIS NOTORYCZNE-
  A SKUTKI RZĄDZENIA NIEZMIENNIE TRAGICZNE
  BANDA IMPOTENTÓW PRZEZ MANIĘ WIELKOŚCI
  W MIG DOPROWADZIŁA KRAJ DO UPADŁOŚCI

  Polubione przez 1 osoba

 9. Słowianin

  Taki sobie robię lekturkę Bilda i patrzę a tu goła dupa ładnej kobitki . Imię i nazwisko brzmi swojsko po słowiańsku
  Polskich gazet nie czytuję , ale nie przypominam sobie , aby jakaś Niemka pokazywała gołą dupę w polskich gazetach .
  To mnie martwi , bo Słowianie upadają coraz bardziej :
  http://www.bild.de/unterhaltung/leute/joanna-krupa/ist-die-schoenste-aussicht-48310092.bild.html

  Polubienie

 10. Słowianin

  Nawet Bild dostał orgazmu na widok Polki bo krzyczy napis tytułowy ” Was fur eine Aussicht ” – co bym tłumaczył jako ” Jejku co za widok ” . Swoją drogą brak tylko Zeusa . On by wiedział co z nią robić .

  Polubienie

 11. „Prawdę mówiąc gdybym usłyszał jakiś jego utwór nie potrafiłbym nazwać autora”.

  No bo jesteś godnym wielkiego współczucia prostakiem, Waćpanie, który kompletnie nie rozumie co to jest sztuka i który nie jest w stanie z jakiś tragicznych powodów docenić piękna. Posłuchaj sobie – choć raz w życiu – co to jest piękno:

  Ponieważ nie znasz angielskiego na tyle, żeby zrozumieć, o co chodzi, polecam dobre polskie tłumaczenie:

  A tak przy okazji: przecież to nie wina Boba Dylana, że jakieś stare chłopy w Szwecji dali mu nagrodę Nobla. Obama też taką nagrodę dostał. Jeżeli taki niebezpieczny jastrząb jak Obama otrzymał Nobla, dlaczego nie Dylan?

  Ale powracając do poziomu dyskusji na WPS.

  Zastanówcie się czytelnicy WPS przez moment, co tak naprawdę można pomyśleć i powiedzieć o ludziach, którzy nazywają tak słynnego na całym świecie artystę jak Bob Dylan „brudnym kutasem” i „śmieciem żydowskim”? Czy można sobie nawet wyobrazić jakąkolwiek dyskusję na jeszcze niższym poziomie?

  Oto jak polakatolicy paradujący na WPS jako „Słowianie” i „prawdziwi Polacy” (cokolwiek to znaczy) wpadli w szambo chamstwa i pychy.
  Skąd ta szalejąca, nieubłagalna nienawiść nawet do przyjaznym nam Żydów, Amerykanów, Anglików, Niemców, gejów, lesbijek, nawet najsłynniejszych artystów? Pytanie retoryczne:

  „Przez ile dróg musi przejść każdy z nas by móc człowiekiem się stać?
  Przez ile mórz lecieć ma biały ptak, nim w końcu opadnie na piach?
  Przez ile lat będzie kanion ten trwał, Nim w końcu rozkruszy go czas?

  Odpowie ci wiatr, wiejący przez świat. Odpowie ci bracie tylko wiatr.”

  Oczekuję z „zapartym tchem” jak zostanę ocenzurowany. Nie pierwszy raz. Ha, ha. Nie będę zdziwiony. Ani przygnębiony. Rozumiecie, Panowie, świat, poza WPS, jest ciągle tak wielki, tak tajemniczy i tak piękny. I ciągle jest w nim wiele mądrych i dobrych ludzi i wspaniałych artystów …

  Polubione przez 2 ludzi

  • Dylan to żadna sztuka. Ot taka popowa gwiazda wylansowana przez agresywny marketing. Nie mam najmniejszego pojęcia czy to coś ma wspólnego z jego pochodzeniem, ale tak funkcjonuje cały świat pop- tutaj nie ma miejsca na sztukę.

   Polubienie

  • jan gryko

   To – ty się zastanów….Jesteś lucyferanistą?…Podoba ci się poezja jawnego satanisty?…Talmud pewnie też ci się podoba…bo talmud jest natchnieniem żyda Dylana…a jak sam mówi o sobie – jego szefem jest diabeł…..

   Polubienie

  • W pełni zgadzam się z Canassatego. Sztuka nie zna narodowości ani „rasy”. Ja np. kocham Tuwima (zaraz pewnie usłyszę krzyk, że to zawszony parch) za ten jego wierszyk:

   Absztyfikanci Grubej Berty
   I katowickie węglokopy,
   I borysławskie naftowierty,
   I lodzermensche, bycze chłopy.
   Warszawskie bubki, żygolaki
   Z szajką wytwornych pind na kupę,
   Rębajły, franty, zabijaki,
   Całujcie mnie wszyscy w dupę.

   Izraelitcy doktorkowie,
   Widnia, żydowskiej Mekki, flance,
   Co w Bochni, Stryju i Krakowie
   Szerzycie kulturalną francę !
   Którzy chlipiecie z “Naje Fraje”
   Swą intelektualną zupę,
   Mądrale, oczytane faje,
   Całujcie mnie wszyscy w dupę.

   Item aryjskie rzeczoznawce,
   Wypierdy germańskiego ducha
   (Gdy swoją krew i waszą sprawdzę,
   Werzcie mi, jedna będzie jucha),
   Karne pętaki i szturmowcy,
   Zuchy z Makabi czy z Owupe,
   I rekordziści, i sportowcy,
   Całujcie mnie wszyscy w dupę.

   Socjały nudne i ponure,
   Pedeki, neokatoliki,
   Podskakiwacze pod kulturę,
   Czciciele radia i fizyki,
   Uczone małpy, ścisłowiedy,
   Co oglądacie świat przez lupę
   I wszystko wiecie: co, jak, kiedy,
   Całujcie mnie wszyscy w dupę.

   Item ów belfer szkoły żeńskiej,
   Co dużo chciałby, a nie może,
   Item profesor Cy… wileński
   (Pan wie już za co, profesorze !)

   I ty za młodu nie dorżnięta
   Megiero, co masz taki tupet,
   Że szczujesz na mnie swe szczenięta;
   Całujcie mnie wszyscy w dupę.

   Item Syjontki palestyńskie,
   Haluce, co lejecie tkliwie
   Starozakonne łzy kretyńskie,
   Że “szumią jodły w Tel-Avivie”,
   I wszechsłowiańscy marzyciele,
   Zebrani w malowniczą trupę
   Z byle mistycznym kpem na czele,
   Całujcie mnie wszyscy w dupę.

   I ty fortuny skurwysynu,
   Gówniarzu uperfumowany,
   Co splendor oraz spleen Londynu
   Nosisz na gębie zakazanej,
   I ty, co mieszkasz dziś w pałacu,
   A srać chodziłeś pod chałupę,
   Ty, wypasiony na Ikacu,
   Całujcie mnie wszyscy w dupę.

   Item ględziarze i bajdury,
   Ciągnący z nieba grubą rętę,
   O, łapiduchy z Jasnej Góry,
   Z Góry Kalwarii parchy święte,
   I ty, księżuniu, co kutasa
   Zawiązanego masz na supeł,
   Żeby ci czasem nie pohasał,
   Całujcie mnie wszyscy w dupę.

   I wy, o których zapomniałem,
   Lub pominąłem was przez litość,
   Albo dlatego, że się bałem,
   Albo, że taka was obfitość,
   I ty, cenzorze, co za wiersz ten
   Zapewne skarzesz mnie na ciupę,
   Iżem się stał świntuchów hersztem,
   Całujcie mnie wszyscy w dupę !…

   Polubione przez 2 ludzi

 12. slawek

  PiS w służbie USA. Amerykański senator dziękuje za zakup śmigłowców.
  http://parezja.pl/pis-sluzbie-usa-amerykanski-senator-dziekuje-zakup-smiglowcow/

  Polubienie

 13. slawek

  Ten „głupi neoliberalny Jasiek” to jakaś parodia na neon czy co? widać ewidentnie ze pracuje , każdemu jakiś debilny komentarz i niby 5* un kompromituje całkowicie neon, co uny kominejszyn?

  Polubienie

 14. Słowianin

  No to już wszystko jasne szanowny pan canassatego broni gejów i lesbijek oraz atakuje pana Kosiura za prawdę o nich . Powtórzę to jeszcze raz brudnego żydowskiego syjonistycznego kutasa Dylana tak o nim myślę chociaż Słowianin nie powinien przeklinać , ale robi wyjątki dla śmieci syjonistycznych . Zrozumiał to waćpan Cannassty przyjaciel lokomotywy , Dylana itp . Pan Cannasty się nie boi . Tutaj pana nikt nie zbanuje za to na pewno może pan być zadowolony bo ten poniedziałkowy poranny post jest moim ostatnim przynajmniej na długi okres na WPS . Chora i opieka nad chorą żoną 24/ 24 h dużo ważniejsza niż czytanie na forum WPS peanów pana canassatego do wielkich żydów lokomotywowych czy kutasów syjonistycznych takich jak Dylan . Obserwujcie za chwilę pan cannasaty dostanie like od Przemex . Wyczułem to towarzystwo już dawno inaczej nie byłbym Słowianinem . Pozdrawiam i zarazem żegnam na dłużej .

  Polubienie

  • Słowianin

   Panie cannasty pan sobie alkomatem zobaczy ile ma pan promili po weekendzie . Nazywać mnie polakatolikiem . Po co się pan szanowny panie ośmiesza . Polakatolikiem jest również pan Kosiur bo śmiał skrytykować może nie w tak ostrych słowach pana piękno cud i czystość dylanową . Jedz pan do usraela . Tam Dylan często koncertuje . Złapiesz go pan na koncernie w Las Vegas ( na koncertach ) . Poproś pan to piękno syjonistycznej natury o autograf następnie jak będzie miał dobry humor to pozwoli , abyś to piękno natury pocałował w dupę . Pstryknij kilka fotek i umieść na WPS . Like od przemexa masz gwarantowany .

   Polubienie

   • Polakokatolik to określenie absurdalne, bo katolicyzm to przecież religia kospomopolityczna. Pan Cannasty jeśli chce sobie poczytać sobie dyskusję na niskim poziomie to warto wywołać np. Niezależną i proszę tam spróbować umieścić komentarz nie po myśli partii.

    Widzę że Słowianinowi Przemex jakoś strasznie podpadł…

    Polubienie

 15. Słowianin

  Nie wiem czy to prawda , ale nie tak dawno na forum niemieckim wpadłem na informację , że ten syjonistyczny prosiak wyłożył sporo dutków na kampanię wyborczą Clinton . Jeżeli ktoś chce może zbadać szerzej temat .

  Polubienie

 16. W III Rzeszy istniał niepisany zakaz przyjmowania tzw. „Nagrody Nobla”. Prawdopodobnie oni wiedzieli, kto za nią stoi i komu ona służy rzeczywiście. Wiele tych nagród dostawało wielu żydowskich naukowców wcale nie lepszych od innych. Wielu sprzyjającym im pisarzy (niestety nasz Henryk Sienkiewicz w swoim „Quo Vadis” wpisuje się w to pośrednio rzucając jednoznaczną winę za spalenie Rzymu na Nerona, a słyszałem o poszlace takiej, że zrobili to żydzi), o pokojowych noblistach już nie wspominam (w tym o „elektryku”, co podobno cały czas spał na tekturze i nie chciało mu się nawet wkręcić żarówki).

  Polubienie

  • Słowianin

   Bo to był taki elektryk , który żarówki nie potrafił wkręcić , ani na oczy próbówki nie widział . On miał wyższe cele i problemy ( np jak zainwestować bańkę USD , którą zarobił od parchów ) . Może w banku watykańskim? . Tam jest wysoki procent .
   Może kogoś obrażę obrazą ikony żydowskiej , którą większość szkół ma za patrona , wiele pomników i nazw ulic , ale jak panie Piotrze piszesz nasz Sienkiewicz to mnie weż w nawias , bo nie mój .

   Polubienie

   • Piotr Marek

    Nie rozumiem. Nie słyszałem o niepolskim pochodzeniu Henryka Sienkiewicza, więc pisałem nasz nie brałem w cudzysłów, chyba, że ktoś coś wie więcej, to jestem otwarty na tę informację a jeszcze lepiej w podparciu o odnośnik lub materiał źródłowy lub nagranie osoby źródłowej.

    W „Quo Vadis” jednoznacznie wina za podpalenie Rzymu spada na Nerona, w praktyce słyszałem o hipotezie, że zrobili to np. żydzi bo:
    1) Osłabiliby religię wypierającą monopol judaizmu „na zbawienie”;
    2) Osłabiliby pozycję cezara w Rzymie, co sprzyjało ich interesom wewnętrznym;
    3) Wprowadziliby zamieszki wewnętrzne i podziały w samym Rzymie, co dałoby im taki sam skutek jak przypadek drugi.

    Plan w zasadzie spełnił się we wszystkich trzech punktach, ale nie do końca. Zamieszki szybko ucichły po wyborze statecznego cezara i wyjaśnieniu o winie lub niewinności pewnych środowisk o podpalenie stolicy Imperium Romanum.

    Polubienie

   • Słowianin

    Panie Piotrze nie napisałem , że był bo nie jestem idiotą , aby w każdym widzieć parcha nie mając przynajmniej 90% pewności , ale jak ktoś chwali parchy nie jest z mojej bajki i napisałem , aby mnie wżiąść w nawias .
    Mam trochę materiałów o Sienkiewiczu . Wkleję tylko 0,1 % . ale to wiele mówi . Moim bohaterem jest Prus . Wszystko co tylko napisał przeczytałem a Sienkiewicz już niekoniecznie :
    Cytat Sienkiewicza .
    „Zły byłem trochę na was, że mój pierwszy [list] oddaliście do druku. […] Z zakończenia
    także można by wnosić, że dla Żydów tutejszych nie mam nic więcej prócz drwinek, tymczasem
    powiem wam poufnie, że mam dla nich wiele szacunku.
    Tu dopiero przekonałem się, jaka to energiczna i przedsiębiorcza jest ludność. W Polsce
    mniej to jest dziwne, że Żydzi zagarnęli handel, a częściowo i przemysł w swe ręce, ale tu,
    gdzie miejscowa ludność jest aż do zbytku przedsiębiorcza, gdzie konkurencja jest niesłychanie
    trudna, a walka o byt prowadzona bez miłosierdzia, tu dopiero okazują się w całej potędze
    handlowe ich przymioty. Powiem wam krótko a węzłowato: na polu handlowym Żydzi polscy
    dotrzymują pola Jankesom, a dotrzymaliby w razie potrzeby wszystkim rogatym diabłom. Przyjeżdżają
    tu najczęściej bez grosza, bez znajomości języka, stosunków, słowem: z dziesięcioma
    palcami i głową na karku tylko, nazajutrz zaś po przyjeździe każdy już rozpoczyna business.
    Kto ich chce oszachrować, sam bywa oszachrowany – w wielkim jednak handlu nie są mniej
    uczciwi od innych kupców. Nie znam ani jednego Żyda, który by tu po roku pobytu biedę
    klepał; każdy ma pieniądze, każdy – jak mówią Amerykanie: „robi życie”, każdy po niejakim
    czasie wart jest taką a taką sumę w gotówce. Niektórzy podorabiali się milionów. Ale mniejsza
    o to. Lepszą jeszcze stroną ich jest, że z wyjątkiem poznańskich Żydów i galicyjskich, którzy
    trzymają się z Niemcami, inni, to jest Żydzi z Królestwa, nie zapominają wcale: skąd pochodzą,
    gdzie dawniej żyli i gdzie leżą kości ich przodków. Słowem, bez uprzedzeń, są to tędzy ludzie.
    Takiego żywiołu nie powinniście tam w kraju lekceważyć, bo posiada on właśnie te przymioty,
    których nam brak, ale które dodane do miejscowych, stworzyłyby arcyprzyzwoitą całość.
    Takie jest moje zdanie, które otwarcie wam wypowiadam, jak również i to drugie, że
    uważam za głupiego każdego, kto u nas patrzy na Żydów ze stanowiska jakichś pretensyjek
    urodzenia, pochodzenia itp. Nie jestem za tym, aby ich kokietować. Jak zasłużą, należy ich
    (według wyrażenia Prusa) tak dobrze chechłać, jak i każdego innego, ale też nie należy wyrzucać
    ich za nawias. Oto wszystko. „

    Polubienie

   • Słowianin

    Jeszcze jedno sprostowanie pisząc ikona żydowska miałem na myśli , że jakoś dziwnym trafem jest przez parchy kochany i lansowany , ale i nie tylko przez nich .

    Polubienie

  • Słowianin

   Swoją drogą ciekawe dlaczego Schicklgruber tak nie lubił nagród Nobla . W czasie kampanii wyborczej bodajże coś tam zaczęto przebąkiwać o jego pochodzeniu , ale póżniejszy fuhrer dostał szału i ucięto temu łep . Dodatkowo skąd ta nagła miłość do Selmana żeby aż ogłaszać żałobę narodową po jego śmierci . Tylko polityka ? może .
   Przecież to wszystko banialuki . Wypiłem za dużo coli i zjadłem dwa hamburgery z poniedziałku i chyba mam odjazd totalny .

   Polubienie

 17. Słowianin

  To są jego obserwacje z pobytu w Ameryce .

  Polubienie

  • Słowianin

   Tez słyszałem o tej hipotezie , ale jak wiadomo szybko jej ukręcono łep . W dodatku nie sądzę , aby przy rządach parchatych znalazł się ktoś kto próbowałby udowadniać jej prawdziwość , a jakby próbował to skończyłby jak pewien angielski historyk w austriackim więzieniu , chociaż ten Anglik zajmował się innym okresem historycznym .

   Polubienie

 18. Słowianin

  Zwracam uwagę na to zdanie , bo jest ono dość ciekawe :
  Takiego żywiołu nie powinniście tam w kraju lekceważyć, bo posiada on właśnie te przymioty,
  których nam brak, ale które dodane do miejscowych, stworzyłyby arcyprzyzwoitą całość.

  Polubienie

 19. Słowianin

  Podsumowując i tak na koniec panie Sienkiewicz wielki bohaterze poszliśmy za twoja radą i nie wyrzucaliśmy parchów poza nawias . Pieściliśmy ich jak tylko można daliśmy im wszystko , a oni tak nam się odpłacili . Wstań z grobu i odwiedż kraj rządzony przez parchów w 2016 roku . Oceń twoją Ojczyznę Polskę XXI wieku , która jest przez nich rządzona przez tą nację , ale tak obiektywnie .

  Polubienie

 20. kempes

  popieram pana SŁOWIANINA. pan przemex – no cóz- teraz widzicie panstwo – dlaczego potrzebujemy ludzi twardych. zwłaszcza duchowo. i do czego prowadzi niezdecydowanie w parchatej kwestii. oni zas sa baadrzo zdecydowani – gdy słowian chca skonczyc. NIE MOZE BYC ZADNEJ LITOSCI -DLA PARCHOW. skutki tej litosci przerabialismy od stuleci. i skutek?? kleski i plagi . i tumanstwo i ciemnota. a jeden niezdecydowany – miesza w głowach – reszcie. sami panstwo widzicie.

  Polubienie

 21. slawek

  Lądowanie na Księżycu – Kłamstwo

  Polubienie

 22. slawek

  Nie polecieliśmy na Księżyc. NASA kłamie.

  Polubienie

  • Słowianin

   Akurat to mnie to w ogóle nie dziwi , bo to jest Imperium zbudowane na kłamstwie , oszustwach , rozlewie krwi innych narodów i to jest największe Imperium zła jakie człowiek kiedykolwiek stworzył na Ziemi i dobrą wiadomością jest fakt ,że to imperium szaleńców upada .
   W strzelaninie w Usraelu zginęła córka dwukrotnego mistrza w biegach 100 i 200 m Tysona Gaya .
   W Usraelu strach cię bać . To jest po prostu siedziba zła – złych mocy .

   Polubienie

  • Polak Słowianin

   Tzw. oficjalny program kosmiczny nasa, to jedna wielka ściema. Lądownik „ląduje” na księzycu, a tu nawt malutkiego krateru nie ma, który powinien powstać od silników odrzutowych tego „lądownika”. Całą farsę z księżycem nakręcił Kubrick, ponoć tuż przed śmiercią powiedział o tym swojemu przyjacielowi, czy komuś ze swojego otoczenia. Krótko mówiąc – świat jaki serwują na syjonistyczne żytki …. nie istnieje w rzeczywistości. Jednak do momentu, jak ludzie będą uważać, że istnieje coś takiego jak jakaś „władza” to nic się nie zmieni. Ich jest garstka a nas są miliony/miliardy. Niestety prawie wszyscy z tych milnionów są w stanie …. hiponotycznym, czyli coś jakby sen na jawie. Ostatnio zaczęli chlorować mi ostro wodę w mieście, ponoć znaleźli colę (chyba nie coca colę, w skład której wchodzi jakiś składnik pozyskiwany z … ludzkich płodów aborcyjnych). Dziwne jest jest to, że od momentu jak sprzedali polską wodę parchom, to nagle sanepid w wielu miastach w Polsce znalazł tą colę. A trujący chlor leje się strumieniami w polskich kranach. Pewnie po to, abyśmy byli zdrowi. Czas na reakcję, nie będą mnie sqrwysyny truli.

   Polubienie

 23. slawek

  Prezydent Putin ostrzega przed wojną.

  Polubienie

 24. zydozerca

  Plantacja marihuany znaleziona na działce męża Hanny Gronkiewicz-Waltz. Ponad pół tysiąca krzewów – Wiadomości – Gazeta.pl
  wiadomosci.gazeta.pl › wiadomosci › 7,1…
  04.10.2016 – Policja z Sochaczewa zlikwidowała plantację konopi we wsi Nowa Sucha • Działka, na którym uprawiano krzewy, należy do męża prezydent

  Polubienie

 25. slawek

  Skok z Kosmosu

  Ziemia widoczna jako kula po chwili jako wklęsła ,wszystkie systemy padły usraelka propaganda dla debili się wali nic im nie działa jak trzeba.
  To co uny kłamią w wszystkim to jeden nieudolny durnowaty film jak ten

  Polubienie

 26. julius

  Nagroda dla żyda Dylana jest jednym z elementów planu narzucania kultury żydowskiej całemu światu. Jest wielu świetnych aryjskich pisarzy i poetów czy piosenkarzy ale wypieranych z przestrzeni publicznej przez twórców żydowskich którzy tak na prawdę ze sztuką nie mają nic wspólnego a tylko możnych żydowskich protektorów.

  Polubienie

  • jpnz

   Dokladnie tak jest jak napisales. To zydowskie media i zydowskie „autorytety” narzucja swiatu mode na pop-kulture i obyczaje i niestety oglupione goje to kupuja.

   Polubienie

  • Nic podobnego! Oczywiście nie masz racji.

   Nobel dla Zimmermana to prowokacja, podobnie jak ten dla Obamy, który pokazał jak wielki jest kontrast pomiędzy tym co imperium mówi, a tym co robi, to było i jest wielkie szyderstwo z „walki o światowy pokój” przez bandytów z USA i pozycja tego mocarstwa nigdy nie byłaby tak słaba, gdyby nie ośmieszenie przez przyznanie pokojowego Nobla.

   Podobnie tutaj – z jednej strony chodzi o rozdrażnienie ludzi, wkurzonych, że „znowu żyd dostał nagrodę”, z drugiej strony chodzi o szczególną osobę – Dylan dość szybko zrozumiał, że jest tylko marionetką, że służy złu, i od dawna starał się zwrócić również swoimi tekstami na żydowską setką dążącą do globalnej dominacji.

   Chodzi o zwrócenie uwagi również na jego wywiad, w którym otwarcie mówi o tym. że „sprzedał duszę diabłu”.

   Zobaczymy czy tym razem masy ludzkiej tłuszczy zrozumieją sygnał, który wysyłają im pewne wpływowe kręgi pragnące lepszego świata…

   Polubione przez 1 osoba

   • Nie znam sprawy Dylana dość dobrze, więc trudno mi oceniać ale myślę że możesz mieć rację. Pewne kręgi światowej władzy, które nie do końca są tak zdemoralizowane jak powszechnie się sądzi i nie zgadzają się na politykę banksterów dają sygnały światu ale ludzie jak nie widzieli tak widzieć nie chcą. Inna sprawa że tacy jak Dylan nie mają nic do gadania, może i jest żydem ale to tylko marionetka od wykonywania rozkazów. Jeżeli się postawi to podzieli los wielu sławnych, czyli „przedawkowanie” czegokolwiek(czytaj: robota CIA) i nie będzie miało znaczenia że jest żydem i to jak bardzo się im zasłużył. Jeżeli komuś się wydaje że w świecie do którego dążą elity żydowskie będzie miejsce dla takich jak on to jest głupi, banksterstwo nie będzie się dzielić z nikim, nawet z żydowskimi masami i takimi ludźmi jak Dylan, zostaną unicestwieni. Inna sprawa o czym wspomniałeś czyli owo „rozdrażnianie ludzi nagrodą nobla dla żyda”, obowiązkowo połączone z kampanią rozpowszechniania wieści o jego żydowskich korzeniach(mało ważne czy prawdziwych czy nie). Jest to ewidentna kampania odwracania uwagi od grubych ryb, tłumy mają się skupić na marionetkach i wykonawcach rozkazów a prawdziwi zarządcy zacierają ręce i pozostają w ukryciu, bo kiedy masy się wkurwią to wyładują się właśnie na marionetkach a po wszystkim przykręci się masom śrubę mocniej niż kiedykolwiek wcześniej. Ten sam los czeka zresztą masonów, szczególnie ze średnich i niskich stopni wtajemniczenia, im wydaje się że należą do jakiegoś szczególnego i uprzywilejowanego towarzystwa ale to tylko pozory. Kiedy dojdzie do masowych buntów to na kogoś elity muszą ukierunkować nienawiść mas, masoni(od lat demonizowani a ich wpływy i zakres władzy grubo przesadzony) i żydowskie masy będą idealne na kozła ofiarnego.

    Polubienie

 27. Easy Rider

  Nie kwestionując faktu, że przyznawanie nagród Nobla, szczególnie literackich, posiada charakter etniczny, czego przykładem jest również Szymborska – chciałbym jednak zaapelować o inne traktowanie artystów pochodzenia żydowskiego, o ile oczywiście nie są kanaliami w stylu Grossa. Nie wiem, czy akurat Dylan powinien w ogóle dostać tę nagrodę w dziedzinie literatury, ale jeśli pozostawać w kręgu tego rodzaju twórców, to prędzej tę nagrodę powinien dostać Leonard Cohen, gdzie również kryterium etniczne byłoby spełnione.

  Przypuszczam, że p. Słowianin może nie znać się na muzyce czy też ją lubić, ale niekoniecznie musi narzucać innym swój agresywny punkt widzenia, jakoś nie bardzo kojarzący się z charakterem słowiańskim, lecz raczej przywołujący na myśl tych, którzy są obiektem jego ataków. Jeżeli mielibyśmy przyjmować w ocenie wyboru twórczości bezwzględne kryterium antyżydowskie, to co pozostałoby z polskiego repertuaru muzyki rozrywkowej od okresu międzywojennego do czasów współczesnych? Zachowujmy racjonalną postawę w ocenie roli światowego żydostwa, ale nie dajmy się zwariować na punkcie żydowskiego pochodzenia poszczególnych postaci z kręgu kultury masowej, które trzeba oceniać indywidualnie.

  Dla miłośników twórczości Dylana – koncertowe wykonanie jednego z najbardziej popularnych jego utworów, piosenki z filmu „Pat Garrett and Billy the Kid”:

  Polubione przez 2 ludzi

  • jan gryko

   Problem jest szeroki…tkzw ‚mazurek Dąbrowskiego’ – hymn Polski…nie napisali Polacy….knstytucję III maja też nie uchwalili Polacy…cała kultura i sztuka w Polsce była po I i II wojnie św. w rękach żydowskich….więc o jakiej Polsce mówimy?….a jeżeli tak jest to oznacza że mamy przejść nad tym do porządku?…ok…nic się nie stało?..
   Never!……
   Czy twoim zdaniem – słowianin – jako nacja – nie może być agresywny?…To do słowian uważasz – nie pasuje?….a kto powiedział że nie pasuje?…..a żyd który /nacją nie jest/ może być agresywnym? i to do niego/żyda/ jak najbardziej pasuje?….
   Kim jesteś – kolego, ?….

   Polubienie

   • „Czy twoim zdaniem – słowianin – jako nacja – nie może być agresywny?” – agresywny tryb życia zabija i jeżeli żydzi(nie wszyscy) obrali ścieżkę bezwzględnej nienawiści i agresji to to ich prędzej czy później zniszczy. My natomiast bynajmniej nie musimy a nawet nie możemy iść ich drogą bo skończymy bezwzględnie tak samo i nie będą miały znaczenia tłumaczenia że jesteśmy rzekomo „narodem uciśnionym” i mamy rzekomo prawo do zemsty. Zemsta, agresja, nienawiść to bardzo niskie cechy i nie wyobrażam sobie w przyszłości aby Słowianie tacy mieli być. Oczywiście nie należy siedzieć z rękami założonymi i nic nie robić, czasem jeżeli jest to konieczne trzeba użyć siły ale jeżeli sensem życia staje się tylko agresja i chęć odegrania się to marnie to widzę.

    Polubienie

  • Easy Rider
   Po prostu w narodzie żydowskim również tak jak i w innych są równi i równiejsi. Równiejsi dostają nagrody, choćby za nic a równi dostają gówno nawet jeżeli mają talent i rzeczywiste osiągnięcia. Nie wszyscy są tam tacy uprzywilejowani jak się powszechnie sądzi. Granty dostają tylko ci co są bezwzględnie posłuszni żydowskiej elicie a i takie wysługiwanie się może na końcu zakończyć się „w nagrodę” wizytą seryjnego samobójcy. Inna sprawa zastanawia mnie dlaczego jakoś nie podnosi się tematu ilu gojów wysługuje się żydowskim elitom za pieniądze i sławę? Nie wszyscy będący na świeczniku to żydzi…

   Polubienie

 28. Panie Glitch,
  Wydaje mi się, że miał Pan kilka dobrych, sensownych wpisów. Może się mylę, ale tak czy inaczej, postanowiłem coś wyjaśnić.

  Aktualny Pana wpis jest dowodem, że Pan chyba nie wie jak termin „polakatolik” funkcjonuje w słowiańskiej krytyce skatoliczonej Polski i co kryje się pod tym pojęciem. Każdy prawdziwy słowiański Polak wie, że jest to jedno z najbardziej istotnych pojęć używanych przez największego polskiego filozofa słowiańskiego Jana Stachniuka, który to termin spopularyzował wybitny promotor jego filozofii, Antoni Wacyk.
  Oto parę cytatów:

  „Słowo ‘polakatolik’ to nie jest pejoratyw tylko. To nazwa gatunkowa…. Twórca Zadrugi Jan Stachniuk tak określił typ ludzki, wyhodowany w ciągu wieków przez katolicyzm na ziemi polskiej…. Mówimy: polakatolik – ale czy podobnie nie można by mówić: germanokatolik, frankokatolik, anglokatolik? Nie, to nie miałoby sensu. A to dlatego, że przed skatoliczeniem uchronił Niemców Luter, Francuzów –gallikanizm i hugonotyzm, Anglików –purytanizm, który zresztą, według Barkera, nie był niczym nowym w ich historii. W żadnym z tych krajów Rzym nie odgrywał takie roli jak w Polsce, nigdzie jezuici nie doszli to takiej potęgi jak u nas….
  W tym systemie wychowawczym zrodził się, na nieszczęście dla Polski – polakatolik. Tak Jan Stachniuk określił ten typ ludzki, biologicznie polski, duchowo zaś – katolicki.”

  Seweryn Goszczyński kiedyś napisał, że „niepodobna być zarazem dobrym katolikiem i dobrym Polakiem.” Trudno się nie zgodzić.

  Wacyk, w „Na pohybel katolictwu”, argumentuje, że istnieje „polakatolik prawy” – tradycyjny typ bogoojczyźniany, prawicowy i wsteczny. Jest też „postępowy” polatakolik „lewy” – socjalista, antyklerykał, ateista nawet. W zasadzie jednak, pod względem charakteru, postawy życiowej, poczucia obowiązków obywatelskich, jedna i druga odmiana polakatolika nie różnią się zbytnio między sobą. Charakter polakatolika jak był, tak i pozostał znijaczony, bez mocnego kośćca moralnego.

  Poza tym pisze Pan: „Pan Cannasty [sic] jeśli chce sobie poczytać sobie [sic] dyskusję na niskim poziomie to warto wywołać np. Niezależną i proszę tam spróbować umieścić komentarz nie po myśli partii”.

  Nie mam żadnego zamiaru czytać „sobie” dyskusje na niskim poziomie i nie obchodzi mnie ani Niezależna, Onet, Neon i dziesiątki innych takich portali. Myślałem natomiast, że WPS będzie znacząco innym portalem. Ale nie ma problemu: WPS jest taki, jaki jest, bo taka jest wola jego redaktorów. To w końcu, trzeba przyznać, ich niebanalne dzieło.

  Ja tu nie występuję jako „Cannasty”. Niechże Pan zacznie uważniej czytać wpisy inne i swoje, zanim je Pan umieści oficjalnie w Internecie. Żegnam.

  Polubione przez 1 osoba

 29. Tomasz Zieliński

  w przyszłym roku pewnie dostanie Nagrodę Bubla z fizyki, pewnie też miał trójczynę tak jak ze śpiewu i angielskiego. Takich mamy pseudo artystów. Zastanawia mnie tylko jedno – jest wielu artystów pochodzenia parchatego i oni wstydzą się swoich nazwisk – szybko zmieniają je na inne. Skoro są tacy świetni i mądrzy i dobrzy to nie powinni się tak maskować. Mógłby się nazywać Mosze-muzykant. Albo śpiewający-Szloma. Wtedy nikt by mu od żydków nie ubliżał.

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s