Anglosaskie brytany syjonistycznych właścicieli

kerry

USA i Wielka Brytania rozpatrują możliwość wprowadzenia sankcji gospodarczych przeciwko Syrii i Rosji z powodu zaostrzenia sytuacji wokół Aleppo – oznajmili szefowie brytyjskiego i amerykańskiego resortów spraw zagranicznych Boris Johnson i John Kerry.

„Nie powinniśmy zmniejszać presji na reżim al-Asada, Rosję i Iran. Powinniśmy zwiększać tę presję” — powiedział Johnson na wspólnej konferencji prasowej po wielostronnym spotkaniu w sprawie uregulowania syryjskiego, które odbyło się w Londynie. Podkreślił on, że prawdopodobne sankcje będą miały charakter gospodarczy.

„Al-Asad i Rosjanie nie mają szans na wygranie wojny w Syrii” — dodał minister.

W ostatnich miesiącach sytuacja w syryjskim Aleppo bardzo się zaogniła, w mieście i w okolicach toczą się ciężkie walki. USA oskarżają syryjskie i rosyjskie władze o naloty na cywilów i uzbrojoną opozycję. Damaszek i Moskwa twierdzą, że atakują tylko terrorystów i oskarżają Waszyngton o niezdolność do skłonienia oddziałów „umiarkowanej opozycji” do odseparowania się od terrorystów

Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/polityka/201610174076453-Wielka-Brytania-Rosja-al-Asad-wojna/

 

Międzynarodowy Trybunał Karny dla Moskwy i Damaszku?

haga

W Luksemburgu trwa spotkanie ministrów spraw zagranicznych krajów UE, na którym, jak donoszą media, unijni dyplomaci mają zamiar potępić działania Damaszku i wspierających go krajów, a także zażądać postawienia ich przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym w Hadze.

Wcześniej, na spotkaniu w Londynie, sekretarz generalny USA John Kerry i minister spraw zagranicznych Wielkiej Brytanii zagrozili Syrii i Rosji nowymi sankcjami. Na ile uzasadnione są oskarżenia o zbrodnie wojenne w Syrii padające ze strony Wielkiej Brytanii, której bomby zrzucone z saudyjskich samolotów pochłonęły tyle ludzkich istnień w tymże Jemenie?

„Przez ostatnie pięć lat konfliktu w Syrii polityka Zachodu siała jedynie destrukcję i utrudniała jego rozwiązanie” — mówi Jan Oberg, dyrektor niezależnego ośrodka analitycznego „Transnarodowy Fundusz Badań nad Światem i Przyszłością”. „Wydaje mi się, że w wyniku wydarzeń ostatnich tygodni — omyłkowego nalotu na syryjskie pozycje, ostrzału konwoju humanitarnego i spotkania w Lozannie, które nie przyniosło żadnego przełomu — coraz bardziej wzrasta frustracja amerykańskich i brytyjskich liderów. Oberg uważa, że takie groźby tylko komplikują przebieg procesu pokojowego.

„Groźby nasilą różnice zdań wewnątrz UE i popchną Rosję, Iran i Chiny do odwrócenia się plecami od Zachodu, czym doprowadzą go do jego izolacji. Niczego innego Zachód nie osiągnie” — przekonuje ekspert.

„Przez ostatnie 25 lat, poczynając od Jugosławii w okresie rozpadu ZSRR i Układu Warszawskiego, USA i Wielka Brytania na jotę nie respektowały prawa międzynarodowego i dosłownie wszędzie popełniały zbrodnie — w Afganistanie, Iraku, Libii, Syrii, Somalii, wszędzie gdzie można. I według mnie prawo do oskarżania kogokolwiek, czy to Rosja, czy to inny kraj, można mieć tylko wówczas, jeśli ty sam nie masz rąk zbrukanych podobnymi działaniami” — kończy Oberg.

Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/swiat/201610174082834-wojna-w-syrii-trybunal-miedzynarodowy/

Reklamy

41 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

41 responses to “Anglosaskie brytany syjonistycznych właścicieli

 1. Pingback: Anglosaskie brytany syjonistycznych właścicieli — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | Pekok Antylichwiarz

 2. andrzej

  W Luksemburgu trwa spotkanie ministrów spraw zagranicznych krajów UE, na którym, jak donoszą media, unijni dyplomaci mają zamiar potępić działania Damaszku i wspierających go krajów, a także zażądać postawienia ich przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym w Hadze.

  Kukiełki zbierają się, bo tak im kazano. Decyzje zapadają gdzie indziej, wiadomo gdzie, a na ten marny trybunał niech Syria wyśle pociski kierowane.

  Polubione przez 2 ludzi

 3. Słowianin

  Dwa syjonistyczne podłe bandziory w tym jeden ultramason z czaszka i kości. Ci szaleńcy mogą doprowadzić świat do zagłady jeżeli się nie opamiętają . Wokół nich krąży setka bezrozumnych kundelków , które tylko liczą na korzyści licytują się kto lepiej swojemu panu liże dupę . Tylko na naszym judeopolijnym podwórku takich kundelków specjalnie tresowanych na kursach w budzie swojego usmańskiego pana cała masa . Szkoda klawiatury męczyć na wymienianie tych kreatur . Każdy wie .

  Polubione przez 2 ludzi

 4. Umciaczek

  Można słynne piosenki przeinaczać tak aby brzmiały tak że ludzie się będą żydami brzydzić.Można pisać pieśni pochwalne na temat żydów tam gdzie żydów się nie lubi,nie cierpi,albo gdzie panuje niezdecydowanie i brak zdania w kwesti żydowskiej,lub działania żydów budzą wątpliwość,tak aby wywołać gigantyczną falę hejtów na żydów i serwery padały a admini popadali w depresje.Metod na obrzydzenie żydów ludziom jest wiele i postaram się wymyślać ich jak najwięcej moja mózgownica jest w stanie.

  Polubienie

 5. Słowianin

  Pytanie do WPS ; czy naprawdę jesteście bezradni w kwestii syjonisty Toronto od forum pana Maciejczyka .

  Polubienie

 6. slawek

  Motorola: Wieczna pamięć obrońcy Donbasu

  Polubienie

 7. slawek

  MON: Polscy komandosi są na Ukrainie
  http://novorossia.today/144434-2/

  Polubienie

 8. slawek

  Polska: Połowa Polaków żyje w nędzy i poniżej minimum egzystencji.
  Pamiętajmy że po ucieczce milionów i spadku dzietności do prawie najniższej w świecie.
  Ciekawe Ile w biedzie poniżej minimum socjalnego już 80-90% w 1990 tylko 15% było?
  http://m.newsweek.pl/polska/bieda-w-polsce-ponad-16-mln-polakow-zyje-w-niedostatku-,artykuly,398913,1.html

  Polubienie

 9. slawek

  Biedny Antek. Amerykanie wystawili go do wiatru

  Będą bazy, magazyny, zaopatrzenie, będą żołnierze!” – ogłaszał po wygranych przez PiS wyborach idiota Macierewicz.
  http://sptnkne.ws/c23t

  Polubienie

 10. konik

  Aleksander Jabłonowski dla Monitora Polskiego: jak ratować Polskę

  Polubienie

  • słowianin

   Wojak Szwejk a mundurek dalej nie wyprany ani nie wyprasowany .

   Polubienie

  • Ha ha według Olszańskiego nowa „polska samorządowa narodowa władza” będzie miała obowiązek współpracować z księdzem proboszczem.

   Polubienie

   • Słowianin

    Panie Janie Gryko wielki szacunek ode mnie , bo pięknie opisałeś tych syjonistycznych szabesgojów bioludzi na przykładzie tej Kempy . Zgoda na 100% .
    Dlaczego napisałem w stosunku do niej głupia , bo wiesz Janie Słowianin ocenia ludzi po tym co mówią i jak się zachowują stąd moja ocena w stosunku do niej i jej koleżanki agresywnej starej panny wpierdalającej sałatkę , że to kompletne idiotki . Podziękowania za twój wpis .
    Drogie kobiety szukajcie mężów , kochajcie się , uprawiajcie sex , ale z miłości bo inaczej czeka was los zgryżliwej pełnej nienawiści baby . Drogie kobiety nie chcecie być chyba takie jak ona :

    Polubienie

  • jan gryko

   Panowie Jabł, i Mossak…mówią o oczywistych oczywistościach…
   Kiedy zaczął się problem Polski..? Stawiają pytanie ale jasno na nie nie odpowiadają…- to się nazywa – konfabulacja…..nie mówią, że 1050 lat temu…bo 1050 lat temu kontrolę nad Polakamu przejął kościół rzymski..

   Określają Polaków jako durniów gdyż – ci – nie potrafią odróżnić/oddzielić przyczyn od skutków/…a jakie są przyczyny?….i tu znowu nie ma konkretu…nie mówią, że przyczyną są obecnie tak zwani żydo-katolicy i żydo-katolickie rządy…
   Mówią że jakiś ‚naród’ ma zająć miejsce polskiego…ale jaki naród?….mętne sugerowanie, że to niby chodzi o ukraińców,…. ale nie mówią, że już niemal – cały Izrael siedzi na walizkach….a te drogie wybudowane ‚dzielnice pustostany’ to właśnie czekają – nie na ukraińców tylko na żydów..
   Chcieli by ‚wygonić’ ludzi od komputera….ale gdzie wygonić?…powstanie zorganizować?….a kto zorganizuje skoro Jabłonowski przywódcą nie jest /jak sam mówi/…

   A może jak już przy poezji…-‚kurfom łatfiej żyje się’…to pomófmy o przyczynach..

   Polubienie

   • Słowianin

    To jest Beata Kępa czy Kempa ,a może jeżeli chodzi o mózg to żdzbło trawy . Te syf polityczny judeopolonii to w 100% dauny umysłowe , ale ta kobita to już przebija wszystko . Chyba głupsza od niej tylko ta co wpierdala sałatkę w czasie obrad , ale taki los starych panien – głupieją bez chłopa .

    Polubienie

   • jan gryko

    Słowianin…kamracie….
    Kempa/ę/..ona nie jest ani głupia ani mądra…Kogoś czy ktoś jest – głupi czy mądry – to można ocenić wówczas gdy mamy doczynienia ze stworzeniem mającym – wolną wolę .
    Osoba mająca wolną wolę podejmuje decyzje….i w zależnosci od podjętych decyzji można określić czy ktoś jest głupi czy mądry oceniając postępowanie tej osoby, a przedewszystkim skutki tego postępowania….- gdyż – mądrość usprawiedliwiona jest przez czyny…
    W przypadku Kempy/ę/ – o tym nie mówimy….Tu mamy doczynienia z bezwolnym konformistycznym organizmem, który nie posiada zdolności poznawczych…o nazwie – b. Kempa/ę/
    —taka tam zaprogramowana przez syjonistów hybryda/humainoit….przypominająca człowieka..

    Wracając do Jabłonowskiego…to co on mówi?…mówi iż – kłopoty Polski zaczęły się wówczas gdy – ciemny lud – zaczął wybierać sobie królów….
    Czy ty to słyszysz…i widzisz…..?..kto sprawia…, według Jabłonowskiego .. kłopoty Polsce?…..’ciemny lud’…

    A jak to się stało her Jablonowski, że – ciemny lud – zaczął wybierać sobie królów?…

    Polubienie

   • Słowianin

    Także drogie panie nigdy nie pozwólcie na to , aby żyć w staropanieństwie , bo inaczej czeka was fiksum dyrdum jakby powiedział znany Nikoś Dyzma:

    Polubienie

 11. słowianin

  Ta impreza miała miejsce nie tak dawno . Widzimy bodajże stałego bywalca mediów ojczulka z Torunia ministra Szyszkę .
  Istne Bizancjum . Katolicy pamiętacie , aby życie cesarzy sponsorować . Niedługo składki następne na Bizancjum opłatek i wizyty domowe sukienek .
  Nieważne ,że zdjęcie umieścili idioci syjoniści ważne ,że jak się dwa kutasy żrą zawsze coś ciekawego wypłynie :

  Polubienie

 12. słowianin

  Niech mnie cholera weżmie , ale się sukienkowy upasł , ale gdy ruchu zero – tylko lektyka i jedzonka codziennie gotowane przez gosposie takie jak :
  schabowe
  mielone
  frytki
  bigos
  piwo
  słoninka z chlebusiem i skwaruszkami
  pierożki maczane na słonince , aby nie ruskie
  To tak się wygląda niestety . Ruchu trochę sukienki , bo niedługo już będziecie wyglądać jak prosiaki na rynku . Ruch – ruch to wam na zdrowie wyjdzie , a nie lektyki .
  Szyszko tez się upasł na ministerialnym stołku . jeszcze parę miechów i przebije sukienkowego kumpla .
  Katolicy gdzie wy macie rozum . Jeszcze półgłówki wyszli i oglądają lektykę . Ot wielkie wydarzenie.
  Polska z takimi ludżmi może być krajem dobrobytu . Nigdy . Never.

  Polubienie

 13. kempes

  to wina watykanu ze sie upasł. apelowałem o rowery. ha ha ha ha. by jezdzili jak mateusze z serialu. ale watykan widac jest taki biedny ze nawet -na rowery go nie stac. polecam obejrzenie. reportazu tv trwam na you tube – wielka pokuta. pokazuje on – bezczelnosc koscioła . bezczelnosc ale i.. MAM DOBRE INFORMACJE. WG TEGO REPORTAZU – 70% POLAKOW MA TE INSTYTUCJE GDZIES. warto obejrzec. KASA IM SIE KONCZY. juz nie moga liczyc na- taaakie spedy jak za jana pawła 2 . i teraz???WYCHODZI MUNDOSC – TEJ INSTYTUCJI. maja te brzuchy. wspieranie zachodu. i boja ze bedzie JESZCZE GORZEJ. HA HA HA HA. TROCHE SIE UODPORNIC NA ICH BAJDURZENIE – I WARTO OBEJRZEC. toc zza sloganow i straszenia piekłem – widac juz -płacz i kwik. skonczyły sie- złote lata. niech ida teraz do zachodu ,do jp2 ,tej z czestochowy. słowem tych co -popierali . HA HA HA HA HA HA HA. POZDRAWIAM WSZYSTKICH I PANA SŁOWIANINA. NAPRAWDE – WAAAAARTO ZOBACZYC. HA HA HA HA HA.

  Polubienie

 14. słowianin

  Pozdrawiam pana Kempesa .
  I to jest właśnie klecha . Stary rowerek ( kużwa gdzie ja kiedykolwiek sukienkę na starym rowerze widziałem a już trochę żyję ) , a jeszcze takiego , który by wziął na utrzymanie biedne dzieci i szurniętą babcię .
  Ten film to musieli pejsaci wymyśleć . Nikt inny.
  W dodatku nasz wspaniały Mateusz sukienkowy przez tak długi czas reklamował skoki na Niezależnej . Będąc w PSS społem widziałem słodycze jego imienia – wafelki w czekoladzie ojca Mateusza .
  Kużwa Benny Hill robi w gacie jak Judeopolonię ogląda z góry.

  Polubienie

   • kempes

    wlasnie ogladam ceremonie – jakoby egzorcyzmowania polski. kwik klechow az boli. przeporaszaja za szlachte za wszystko. ha ha ha ha. ciekawe czy przeprosza za pałace biskupow , zrobienia ze społ . polskiego – jakby michałowej z rancza. za wspieranie kapitalizmu i reagana. za kieliszki w magdalenkach. za hucpy i pedofilie . za obłude. bo za wszystko by przepraszali – a swoje zamiatali pod dywan. przepraszacze cholerni. ALEZ IM MUSI -KASY BRAKOWAC. WALI SIE . POTEZNIE SIE WALI. SKORO AZ TAAAKA CEREMONIE URZADZILI. TO NIE JEST ZWYKŁA CEREMONIA.

    Polubienie

  • słowianin

   Drogi Kempes a hu… z ich przepraszaniem . Przez te sukienki i ich kumpli parchatych mój kolega po stracie pracy w latach 90 popełnił samobójstwo ( chlał już biały denaturat ja straciłem pracę i musiałem lizać dupę frycowi w Reichu , bo jakie miałem wyjscie? , aby zarobić na chleb . Lata 90 bezrobocie jakieś 30 % z ukrytym . Powtórzę .: hu … z pasibrzuchami . Dla mnie to wróg nr 2 zaraz za parchami chociaż oni to jedność .

   Polubienie

 15. konik

  Na złość Moskwie zbudujemy… rosyjski śmigłowiec!

  Antoni Macierewicz nie porzucił swojego najnowszego pomysłu i nadal chce budować z Ukraińcami śmigłowiec dla Europy Środkowej i Wschodniej. Zapomniał tylko, że musi dostać od Rosjan licencję.

  Nie ma licencji, nie ma planu, nie ma specjalistów, nie ma akceptacji NATO. Ale są chęci! I to się naprawdę liczy!
  Czytaj http://sptnkne.ws/c2XW

  Polubienie

 16. konik

  USA są bankrutem od lat
  .
  finansowo-technicznie. Egzystują jedynie dzięki temu, że Chiny Ludowe i inne kraje je subwencjonują..
  http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/134435,ostatnie-przeslanie-do-swiata-i-amerykanow#comment_1339141

  Polubienie

 17. Kanapeczka

  Wyjątkowa głupota w narodzie występuje w szczególności w kibicowaniu czego dowodzą pieśni pochwalne i hektolitry spermy mongołów zwanych kibicami po meczu legi z realem co wyglądał jakby dzień wcześniej nachlał się wódki a i tak patałachów rozbił z łatwością i na luzie.Ale wyjaśnij to mongołom to dostaniesz nobla.

  Polubienie

  • Słowianin

   Real nie chciał wygrać 10 : 1 , bo i po co ? mają ligę , puchar króla . To są zawodowcy , a najlepiej miałem Benny Hilla , gdy wczoraj dziennikarzyna z Warszawki powiedział , że Legia rozegrała dobry mecz , bo przegrała tylko 5 : 1 i strzeliła gola , a lepiej jak warszawka dostawała orgazmu , gdy legia tylko 2 : 0 przegrała ze Sportingiem . Idiotyzm warszawski nie zna granic , ale jak mają żydówkę Hajkę za prezia to czemu się dziwić . Ot Judeopolonia i idioci z Warszawki .

   Polubienie

   • Słowianin

    Na dziś bilans :
    13 goli straconych – 1 gol strzelony . Na koniec będzie 20 goli straconych i jeden strzelony .
    Mój ojciec mawiał ;” Nie pchaj się do zawodowców , gdy sam jesteś tylko głupim ciulem i aby tym ciulem nie być musisz ciężko pracować” . Dziękuję tato za dobre rady .

    Polubienie

   • Najprawdopodobniej to ostatni występ polskiego klubu w lidze mistrzów w ogóle, zatem nawet z 1:5 trzeba się trochę cieszyć. HGW choć wiele można jej zarzucić to rządzi Warszawą na pewno lepiej niż jej poprzednik Kalkstein. A alternatywą wobec niej był Sasin. Wybór iście tragiczny..

    Polubienie

 18. Syrians gather to thank Russia and Putin for protecting Syria and fighting terrorists backed by West.
  Syryjczycy zebrali się, żeby podziękować Rosji i Putinowi za ochronę Syrii i walkę z terrorystami, wspierany przez Zachód.

  Polubienie

 19. PO CO KOMENTOWAC ?
  SKORO Z DWOCH, KTORE NAPISALAM TYLKO DWA ZOSTALY PRZEZ WAS PRZYJETE?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s