Wieści z Polin: Maliniaki z PiS wy…dudkani przez USrael

11218885_10203615945479079_5016948420981539656_n

Nie będzie stałych baz USraela w Polin (?).

Antek Minister już, już miał rzucić cały MON Polin przeciw Rosji, a prezydent Maliniak szybko udzielił ciut więcej niż moralnego, bo w €UE i w wojskowym sprzęcie, wsparcia bratniemu żydo-reżimowi UPainy zagrzewając go do boju z Rosją, a tu się okazuje, że z wyprawy krzyżowej nici. Tak, tak, z wyprawy krzyżowej, bo narodowców z Polin i z UPAiny łączą judeo-chrześcijańskie korzenie, co Judeo-Episkopat Polin z pewnością potwierdzi skoro popierał walkę na Majdanie o zachodnią demokrację.

A jeszcze całkiem niedawno, tuż po wygranych wyborach, Antek Minister obwieszczał poddanym w Polin: „Będą bazy, magazyny, zaopatrzenie, będą żołnierze!” z bratniego, dużego USraela. Zresztą takie zapewnienia składał sam pokojowy noblista, afro-prezydent dużego USraela, gdy w czerwcu wizytował Polin, a potwierdzał jego zapewnienia dowódca usraelskiej armii w Europie.

O fiasku wyprawy krzyżowej Polin przeciw Rosji więcej tu: https://pl.sputniknews.com/

imagesJednak dzielne Maliniaki z PiS nie dają za wygraną. Sami, bez pomocy z dużego USraela, chcą zastraszyć Rosję szeroko zakrojonym planem uzbrojenia armii Polin.

Po rezygnacji z zakupu 50 francuskich helikopterów, Antek Minister ogłosił, że Polin kupi 8 maszyn usraelskich, niedługo potem podbił stawkę aż do 21 sztuk. USraelskie helikoptery, a dokładnie śmigła do nich, są produkowane w Polin, w zakładzie, który Maliniaki z PiS w ramach prywatyzacji przekazały bratniemu, dużemu USraelowi.

W ostatnich dniach Antek Minister zaskoczył poddanych obwieszczeniem, że MON Polin zamierza ogłosić przetarg na zakup helikopterów w ramach „pilnej potrzeby operacyjnej”. Taką formułę dopuszcza art. 346 traktatu o funkcjonowaniu jew-ropejskiego obozu unii – to może być ważna informacja dla tych poddanych w Polin, którzy nie zauważyli, że suwerenność to zbędny przeżytek i że Polin to tylko składowa znacznie większego państwa jakim jest jew-ropejski obóz.

W każdym razie formuła „pilna potrzeba operacyjna”oznacza w jew-ropejskiej nomenklaturze, że armia Polin jest w trakcie wykonywania operacji wojskowej.

Teraz możemy już tylko spodziewać się zdecydowanej noty Antka Ministra, a może i samego prezydenta Maliniaka, do prezydenta W.Putina z wyraźnym ostrzeżeniem, żeby Rosja miała się na baczności i powściągnęła imperialne dążenia. A najlepiej, żeby przestała zdradziecko okrążać judeo-chrześciajńskie państwa Zachodu i odsunęła się od ich granic na bezpieczną odległość, bo gdy MON zakupi helikoptery, to Polin zespół, wespół z UPAiną mogą wystąpić bardziej zdecydowanie. Zwłaszcza, że obydwa żydo-reżimy przygotowują się już do podpisania umowy o wspólnej, zespół, wespół obronie – a wiadomo od dawna, że najlepszą obroną jest atak.

Znalezione obrazy dla zapytania róża thun

W Polin wiedzą o tym nawet niewiasty, które na Białorusi chciały organizować opozycję walczącą o zachodnią demokrację. Ot choćby taka Róża – nie, nie Luksemburg z Zamościa, tylko Thun z Krakowa.

Ciąg dalszy wieści z Polin

Pod koniec września chciałem iść do lekarza okulisty. Wcześniej tylko od lekarza internisty musiałem otrzymać skierowanie do lekarza specjalisty. To zrozumiałe, a wszystko oczywiście z troski żydo-reżimu Polin o pacjenta. Może się przecież okazać, że problem nie z okiem, a z hemoroidami mu dokucza (?). W specjalistycznej przychodni dowiedziałem się, że zapisy do okulisty na ten rok są już wyczerpane. Trzeba przyjść pod koniec grudnia – no i z nowym skierowaniem, bo to się już przedawni – i może uda się zapisać na przyszły rok. A prywatnie? – A, to już jest inna rozmowa – travail privé jak najbardziej.

Żydowski kapitalizm w Polin ma się dobrze, a nawet coraz lepiej. Gorzej w Polin ma się tylko polska większość.

Dariusz Kosiur

Reklamy

41 Komentarzy

Filed under Polityka

41 responses to “Wieści z Polin: Maliniaki z PiS wy…dudkani przez USrael

 1. Słowianin

  Moi drodzy przestańmy się pieścić z tą swołoczą chazarską . Po co pisać wydudleni . Dziwny wyraz . Nie bójmy się napiszmy i to drukowane :
  SWOŁOCZ CHAZARSKA WYRUCHANA PRZEZ SWOICH KUMPLI GANGSTERÓW Z USRAELA .
  PROF MIODKA SIĘ BOICIE? HU…. Z NIM I Z JEGO PROGRAMAMI W PARCHARNI .
  TA WIADOMOŚĆ TO BARDZO DOBRA WIADOMOŚĆ .
  Chazar Antek policmajster płakał pewnie całą noc . Może zacznie głodówkę to skruszy gangsterów za Oceanu . Może sobie przypomni stare lata i pójdzie do kościółka głodować tym razem w 2016 roku na znak protestu , że go wspaniali kumple z Usraela tak wyruchali . Oj bidulka nawet mu współczuje.
  A jaki płacz musi być u żydków z Niezależnej , a zwłaszcza wśród wpisów sfory ich piesków zarażonych wścieklizną na tamtejszych forach . Syjonista toronto vel autobahn też nie będzie miał premii i nowego harleya sobie w Kanadzie nie kupi . Oj jak boli .

  Polubione przez 1 osoba

  • Musimy dbać o język – to jest jeden z niewielu elementów naszej polskiej, słowiańskiej kultury – element naszej wspólnotowości -, który nam pozostał, a który jest niszczony przez Żyda, właśnie m.in. przez wprowadzanie do publicznego obiegu wulgaryzmów. Ten proces jeszcze jakoś jesteśmy w stanie hamować.
   Niestety, na rozwój naszego języka w obecnym czasie wpływu nie mamy, bo wiąże się on z rozwojem wszystkich dziedzin ludzkiej działalności.

   Polubienie

   • Słowianin

    Ma pan rację panie Darku . Będę się hamował , ale jak widzę te świńskie ryje Obamów , Kalksteinów , Singerów , Czarneckich to naprawdę ciężko się powstrzymać .

    Polubione przez 1 osoba

   • jan gryko

    Całkowicie się zgadzam – musimy dbać o język…

    Ale zagrożeniem nie tyle są wulgaryzmy/kwestia definicji/ – co anglosaskie słówka….demax, robex…
    Dlaczego zamiast mówić – wzornictwo – zaczynamy mówić – design?
    Bo to jest bardziej globalistyczne?….czy chodzi tu o formę języka czy podporządkowanie hegemonowi?….Raczej – język – podporządkowuje się – hegemonowi….Czyli dbać o język to eliminować zastępcze słowa hegemona…

    Ps…
    Przepraszam że tak powiem….ale ‚kurwa’ to polskie słowo i tego nic nie zastąpi żadne tam – ‚fuck’…
    I okazuje się że to polskie słowo jest niezastępowalne…

    Polubione przez 1 osoba

   • @ Słowianin
    19 Październik 2016 o 19:35

    Mam dokładnie ten sam problem.

    Polubienie

 2. andrzej

  Jest to dobra nowina dla Polaków, bo ośmiornica chazarska nie będzie miała rozbudowanego zaplecza obronnego.

  Żydówka Thun z Krakowa działała wbrew interesowi Polaków i Słowiańszczyzny i za to musi ponieść karę.

  Polubione przez 1 osoba

 3. Słowianin

  Pan Dariusz w swoim świetnym artykule zahaczył o służbę zdrowia Parcharlandii to może też uzupełnię :
  1. Chorzy na kręgosłup :
  1. Badania rezonans kręgosłupa na NFZ – badania głównie dla biednych 12 miesięcy czekania w bólach .
  2. Badania prywatne : oczekiwanie 2 tygodnie . koszt 460 PLN
  Wizyta u neurochirurga z tymi badaniami :
  1. Wizyta NFZ – 5 miesięcy czekania może 4 jak masz farta .
  2. Prywatnie 130 PLN koszt wizyty – Polska południowo – wschodnia .
  Ewentualnie operacja :
  Czekaj tatka latka .
  witaj parcharnio .

  Polubienie

 4. andrzej

  Pokojowy noblista, afro-prezydent dużego USraela kończy występy w teatrze lalek. Teraz coraz częściej można go zobaczyć, jak gra w golfa w wysoko ogrodzonych przyległościach białego domu.

  Polubienie

 5. Cezary Piotr Tarkowski

  Wykryłem błąd w artykule. Europa zach. nie jest już od dawna jueo- chrześcijańska, tylko judeo – islamska, a rządzą nią islamiści wyznania mojżeszowego.

  Polubienie

  • Pozwolę sobie nie zgodzić się z tym stwierdzeniem.
   Cywilizacja zachodnia = cywilizacja łacińska (a więc judeo-chrześcijańska), a rządy na Zachodzie znajdują się w łapach światowej żydowskiej finansjery świata anglosaskiego.

   Zarówno chrześcijaństwo i islam (obydwie religie wywodzą się z judaizmu biblijnego) posłużyły do wyniesienia żydostwa. Gdyby nie te dwie religie prawdopodobnie nie mielibyśmy nigdzie żydowskiego problemu.

   Polubienie

   • Słowianin

    Też skłaniam się do tego co napisał pan Dariusz .

    Polubienie

   • Toronto

    Chrzescijanstwo bierze swoj poczatek od zalozyciela, czyli Jezusa Chrystusa i jego nauki – wyjasnienie znajduje sie w Ew.Jana.
    A gdyby komus nie podobalo sie boskie pochodzenie Jezusa to powinien zapoznac sie ze starymi pismami odkrytymi w Ras-Shamra i w Qumran, ktore zawieraja informacje sprzed ponad 2 tysiecy lat oraz z okresu dzialalnosci Jezusa w Palestynie.
    Z kolei judaizm biblijny to mitologia wytrzepana z zydowskich obrzezanych kutasow i juz to udowodnili archeologowie oraz historycy.
    Przypadek D.Kosiura swiadczy, ze pozostaje daleko w tyle za murzynami, chociaz moze byc i tak, ze D.Kosiur stosuje ta sama metode propagandowa co niemiecki zydlak Andreas Schubert, ktory najpierw pisal, ze ewangelie zostaly wymyslone, a pozniej posluzyl sie Ew.Mateusza i „udowadnial” zydowskie pochodzenie Jezusa – typowa zydowska pokretnosc, ktorej rowniez uzywa D.Kosiur.

    Sekta katolicka powstala w 325r na soborze w Nicei oraz sama i jej odszczepy (wszelkiej masci sekty protestanckie i prawoslawne) posluguja sie propaganda biblijna ST i piora mozgi koscielnym owieczkom i baranom.
    Tej samej propagandy uzywa rowniez D.Kosiur, ktory tez chce prac mozgi Polakom, bo akurat tego typu propaganda pasuje do bolszewicko-komunistycznej i ateistycznej propagandy prowadzonej przez WPS i dodatkowy zarzut D.Kosiura, ze chrzescijanstwo i islam posluzyly do wyniesienia zydostwa swiadczy, ze D.Kosiur bezczelnie tworzy klamstwa i posluguje sie klamstwami.
    A wiec krotko…. Chrzescijanstwo to religia pokoju i przebaczenia, ktora nie faworyzuje czlowieka z powodu bogactwa, wysokiego stanowiska, pochodzenia lub narodowosci – vide nauczanie Jezusa.
    Z kolei islam i judaizm to religie nawolujace do przemocy i bandytyzmu – vide nauki Koranu i Talmudu i te dwie religie stanowia zagrozenie dla innych panstw i narodow, a takze dla chrzescijanstwa.
    Ponadto islam zostal wymyslony na potrzeby Arabow, tak jak judaizm zostal wymyslony na potrzeby Zydow i setki nakazow i zakazow zawarte w Koranie i Talmudzie sa po prostu chore i odzwierciedlaja ciemnote, ktora wciaz panuje w tych spoleczenstwach.
    Przypuszczenie D.Kosiura, ze m.inn. chrzescijanstwo jest powodem powstania zydowskiego problemu swiadczy, ze albo D.Kosiur nie ma zielonego pojecia o czym pisze, albo bezczelnie klamie jak ZYD.
    W zydowskim Talmudzie znajduje sie instrukcja w jaki sposob zydzi maja postepowac z gojami oraz zydowskie PROTOKOLY rowniez sa instrukcja na postepowanie zydow z gojami i znane sa wam te informacje towarzyszu bolszewiku i komunisto D.Kosiur.
    A to dowodzi, ze BEZCZELNIE KLAMIECIE towarzyszu bolszewiku i komunisto D.Kosiur, szukacie glupszych od siebie i z premedytacja oglupiacie Polakow.

    Polubienie

   • To co pisze Toronto mija się z faktami. Nie ma żadnego historycznego dowodu na istnienie Jezusa Chrystusa. Oczywiście nie ma też dowodu na jego nieistnienie, ale ze sporym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że ktoś taki nie istniał. Chociaż w Nowym Testamencie pojawią się postacie historyczne(Herold, Jan Chrzciciel, św. Pawel) Jezus jednak do nich nie należy.
    Chrześcijaństwo najprawdopodobniej powstało na skutek ewolucji i jest mieszanką judaizmu i religii pogańskich. Bogów którzy zmartwychwstawali po 3 dniach i umarli za nasze grzechy przed Jezusem było wielu. Najbardziej chyba znany to Mitra -wyznawców Mitry i chrześcijan łączą też wspólne sakramenty. W Nowym Testamencie znajdziemy także mnóstwo mitów zapożyczonych z innych religii jak. np. zamiana wody w wino.

    Polubione przez 1 osoba

   • Słowianin

    a kysz poczwaro syjonistyczna Toronto .

    Polubienie

   • Amir

    Do Toronto
    Pierwszym i fundamentalnym zadaniem w poprawnym rozumieniu wzajemnych relacji jest odniesienie chrześcijaństwa i judaizmu do religii biblijnego Izraela. Jej prapoczątki sięgają patriarchy Abrahama, uznawanego przez wyznawców judaizmu oraz chrześcijan za „ojca w wierze”. Powołanie Abrahama, o którym mowa w Księdze Rodzaju, zapoczątkowało posłuszeństwo wiary w jedynego Boga, którego spadkobiercami i kontynuatorami stali się pozostali patriarchowie, czyli Izaak i Jakub, a następnie dwunastu synów Jakuba i ich potomkowie. Nowy przełom wyznaczyło powołanie Mojżesza i wyprowadzenie hebrajskich niewolników z Egiptu, które stało się wydarzeniem założycielskim Izraela jako ludu Bożego wybrania.

    Na tym gruncie kształtowała się religia biblijnego Izraela. Ważny przełom w jej dziejach stanowiło wybudowanie ok. 950 r. przed Chr., za panowania króla Salomona, świątyni jerozolimskiej, zburzonej w 587 r. przed Chr. przez Babilończyków. Ten okres w historiografii żydowskiej jest określany jako „okres Pierwszej Świątyni” („Ha-Bait ha-Riszon”). Po powrocie z wygnania babilońskiego, zakończonego w 539 r. przed Chr., świątynia została odbudowana i poświęcona, po czym przetrwała do 70 r. po Chr., gdy zburzyli ją Rzymianie. Ten okres historiografia żydowska określa mianem „okresu Drugiej Świątyni” („Ha-Bait ha-Szeni”). Pokrywa się on z wyłonieniem i okrzepnięciem nowego etapu religii biblijnego Izraela, znanej jako judaizm. Długie dzieje i losy biblijnego Izraela zostały przedstawione w Starym oraz — co bardzo ważne! — w Nowym Testamencie. Jezus Chrystus żył i nauczał w obrębie judaizmu, który w Jego czasach był zjawiskiem wielopostaciowym (faryzeusze, saduceusze, esseńczycy, zeloci itd.). Formuła: „Kto spotyka Jezusa Chrystusa, spotyka judaizm”, podjęta w nauczaniu Jana Pawła II, oznacza konieczność poznawania religii biblijnego Izraela jako niezbędnego kontekstu życia i nauczania Jezusa.
    Tak więc nasi „ojcowie w wierze” to Izrael jako lud Bożego wybrania, który przyjął obietnice dane Abrahamowi oraz był świadkiem jedynego Boga w starożytnym świecie pogańskim i powiernikiem obietnic Bożych, wśród nich oczekiwań i nadziei mesjańskich. Pochwałę „ojców”, podejmując i kontynuując spojrzenie właściwe dla późnych ksiąg Starego Testamentu, głosi 11. rozdział Listu do Hebrajczyków, zakończony wspaniałą konkluzją: „A ci wszyscy, chociaż ze względu na swą wiarę stali się godni pochwały, nie otrzymali przyrzeczonej obietnicy, gdyż Bóg, który nam lepszy los zgotował, nie chciał, aby oni doszli do doskonałości bez nas” (11, 39-40). Tradycja prawosławna, wyrażając prawdę o „ojcach w wierze”, mówi o nich: św. Abraham, św. Izaak, św. Jakub, św. Mojżesz, św. Hiob, św. Izajasz… Ta świadomość powinna być obecna i żywa również w tradycji katolickiej, zaś jej ilustrację stanowi np. fakt, iż w kazachstańskim Szczucińsku trwają prace wykończeniowe w kościele pw. św. Abrahama.Na glebie religii biblijnego Izraela i w jej obrębie dokonała się znamienna polaryzacja: jedni wyznawcy judaizmu powiedzieli Jezusowi „tak”, wyznając Go jako Mesjasza i Pana, inni powiedzieli Jezusowi „nie”, występując przeciw Niemu, a następnie przeciw Jego wyznawcom. Tak narodziło się chrześcijaństwo i zręby judaizmu rabinicznego, który — analogicznie do chrześcijaństwa — stanowi kontynuację religii biblijnego Izraela, a zarazem nowość wobec niej. Absurdem byłoby twierdzenie, że wyznawcy obu religii jednakowo mają rację. Sedno napięć wynikających z przyjęcia bądź nieprzyjęcia Jezusa jako Mesjasza dobitnie wyraził św. Paweł w Drugim Liście do Koryntian: „Ten, którego głosiłem wam ja i Sylwan, i Tymoteusz, nie był «tak» i «nie», lecz dokonało się w Nim «tak». Albowiem ile tylko obietnic Bożych, wszystkie są «tak» w Nim” (1,19-20).Odmowa tej części Żydów, którzy nie uznali Jezusa Chrystusa, a wkrótce mocno sprzeciwiali się Jego wyznawcom, posuwając się do ich prześladowań i denuncjacji do władz rzymskich, przybrała nowe kształty po zburzeniu świątyni jerozolimskiej. Pod kierunkiem rabinów, rekrutujących się ze środowiska faryzeuszy, dokonano głębokiej i wszechstronnej przebudowy żydowskiego życia religijnego: 1) świątynia została zastąpiona przez synagogi; 2) kapłanów zastąpili rabini; 3) składanie krwawych ofiar zostało zastąpione przez czytanie i rozważanie Pisma. Do tego dochodzi czwarty, bardzo istotny czynnik: odtąd najwyższy autorytet w objaśnianiu Tory mają rabini i to na bazie ich rozstrzygnięć, zawartych w Misznie i Talmudzie oraz nieustannie aktualizowanych i rozwijanych, kształtuje się życie żydowskie. Ta forma religii Izraela, wykrystalizowana po roku 70. i istniejąca do dzisiaj, nosi nazwę judaizmu rabinicznego albo talmudycznego. Partnerami chrześcijan w dialogu są jego wyznawcy.Czy św. Piotr i Apostołowie oraz św. Paweł i pierwsze pokolenie chrześcijan żydowskiego pochodzenia nazwaliby „starszymi braćmi” tych swoich żydowskich rodaków, którzy w Jezusa nie uwierzyli? Odpowiedź jest jednoznaczna — nie! Zatem również chrześcijanie, wyznawcy Jezusa Chrystusa i spadkobiercy wiary apostolskiej, nie mogą w wyznawcach judaizmu rabinicznego bezwarunkowo upatrywać „starszych braci”. Po pierwsze, oznaczałoby to wydziedziczenie nas z religii biblijnego Izraela, sugerujące, że Stary Testament jest wyłączną własnością judaizmu rabinicznego. Po drugie, judaizm rabiniczny jest przecież zjawiskiem chronologicznie późniejszym aniżeli chrześcijaństwo, ukształtowanym w dużej mierze w konfrontacji i sprzeciwie wobec wiary w Jezusa Chrystusa.

    Przywilej „starszeństwa” ma jednak miejsce w obrębie chrześcijaństwa. Stało się to widoczne, gdy do wyznawców Chrystusa pochodzenia żydowskiego dołączało się coraz więcej ochrzczonych pochodzenia pogańskiego. „Starszymi braćmi” chrześcijan rekrutujących się spośród „narodów”, czyli dawnych pogan, są zatem chrześcijanie pochodzenia żydowskiego! Św. Paweł dobitnie podkreślał ich uprzywilejowane miejsce, tak samo jak mocne zakorzenienie wiary w Chrystusa w religii i pobożności Izraela. W liczącej prawie dwa tysiące lat historii chrześcijaństwa ta świadomość, na skutek ogromnych sukcesów ewangelizacji nie-Żydów, bywała spychana na daleki plan albo w ogóle pomijana, z czym trzeba definitywnie skończyć. Nieliczni chrześcijanie żydowskiego pochodzenia, „starsi bracia” dominującej liczby pozostałych chrześcijan, są ogniwem, które mocno łączy nas ze Starym Testamentem i potwierdza, że wyznawanie Jezusa Chrystusa mieści się w obrębie religii Izraela niepoddanej rabinicznej obróbce i restrykcjom.Jan Paweł II dobitnie podkreślił: „Religia żydowska nie jest dla naszej religii rzeczywistością zewnętrzną, lecz czymś wewnętrznym. Stosunek do niej jest inny aniżeli do jakiejkolwiek innej religii”. Mając na uwadze początki i naturę judaizmu rabinicznego, jego wyznawcy „w pewien sposób” są naszymi „starszymi braćmi”, bo — analogicznie jak chrześcijanie żydowskiego pochodzenia — są specyficznie zakorzenieni w religii biblijnego Izraela. Nawet ich odmowa uznania Jezusa za Mesjasza i Pana ma dla chrześcijan wymiar paradygmatyczny: jest swoistym obrazem i odzwierciedleniem odmowy, z którą spotyka się On także ze strony swoich wyznawców, gdy nasze życie i postępowanie rażąco odbiegają od Ewangelii.

    Polubienie

  • jan gryko

   Cywilizacja zachodnia to – dziecko rzymskiego imperium, które w wyniku żydowskiej ekstremy przerodziło się w imperium metafizyczne/wyznaniowe…Żydowska ekstrema, która stworzyła chrześcijaństwo, stworzyła też ‚przeciwwagę’ – islam…
   Islam/żeby nie było tak dobrze/ z kolei został podzielony/podobnie do chrześcijaństwa/ na różne grupy/sekty -szyici, summici….
   A obecnie do władzy dochodzą – wahabici – Wahabism jest obecnie religią Arabii saudyjskiej i Kataru….- Arabią saudyjską zarządzają – konwertyci-żydzi – /żyd może być wszystkim i każdym/…
   ISIS to – wahabism w czystej postaci….ISIS zmusza USA i UE do polityki antysłowiańskiej….
   Mamy więc konflikt – Cywilizacja zachodnia – Rosja…/czy to jest prawdziwy konflikt czy pozorny czas pokaże/…

   Na dany czas zgodnie z babilońsko-żydowskim planem – /chrześcijaństwo/cywilizacja zachdnia/ – miało osiągnąć swój cel…obecnie chrześcijaństwo zostanie usunięte i panować zacznie – wahabism….
   Na drodze stoi Rosja ….ale czy ta zapora postawiona przez Rosję polega tylko na ustalaniu wpływów władzy czy na rzeczywistej opozycji przeciw żydowskiej supremacji – na razie dużo nie wiemy…

   W każdym bądź razie – cywilizacja zachodnia – to żydowski wymysł…

   Polubione przez 1 osoba

   • Toronto

    Tematem i opisami cywilizacji zajmowal sie historyk i filozof prof.F.Koneczny w oparciu o fakty historyczne i wasze bajdurzenie towarzysze bolszewiki i komunisci nic nie zmieni.
    Rosja to cywilizacja turanska (azjatycka), a ZSRR to splot cywilizacji turanskiej i zydowskiej – obydwie cywilizacje (turanska i zydowska) sa wrogie cywilizacji lacinskiej (Polska). Kropka.

    Glownym problemem dla Polski i narodu polskiego jest ZYDOSTWO, ktore przejelo wladze w powojennej Polsce i rzadzi do dzis, zajmujac wplywowe stanowiska i urzedy panstwowe i koscielne w Polsce, i przy pomocy zaklamanej propagandy oglupiaja Polakow – identycznie postepuja „autorytety” z WPS, ktore promuja zydow rosyjskich, podczas gdy zydy z PiS promuja zydow z USA i Izraela.

    Ameryka i ZSRR wlacznie z dzisiejszym ZSRR”bis” zwanym potocznie „Rosja” stanowia ostoje zydostwa zachodniego i wschodniego, a zarazem sa osrodkami najwiekszego wplywu zydostwa na globie ziemskim.
    Zarowno Ameryka jak i Rosja sa wielkimi przyjaciolmi zydow i zydzi posiadaja w tych panstwach najwieksza wladze i przywileje.
    Pomimo, ze istnieje podzial miedzy zydami z zachodu i ze wschodu i od czasu do czasu dochodzi do konfliktow lokalnych i globalnych miedzy zydami zachodnimi i wschodnimi to GLOWNYMI OFIARAMI SA GOJE.

    Niemcy – cywilizacja biznatyjska, rownie podla jak zydowska i wielokrotnie wystepujaca wspolnie z cywlizacja zydowska i turanska przeciwko Polsce (cywilizacja lacinska) nie dazy do konfliktu z Rosja, poniewaz czeka na sytuacje, kiedy beda mogli zagarnac polowe Polski dla siebie lub ewentualnie podzielic sie Polska z Rosja – vide wspolne niemiecko-rosyjskie spiski przeciw Polsce na przestrzeni wiekow, ktore zakonczyly sie ROZBIORAMI POLSKI i ta przykra lekcja historii powinna czegos nauczyc Polakow, poniewaz slepe pchanie Polski i Polakow w ponowna orbite Moskwy przez „autorytety” z WPS jest objawem albo glupoty, albo agenturalnosci.

    Chrzescijanstwo jest czescia polskosci i posiada zalety wychowawcze dla narodu polskiego. Wiec zwalczanie chrzescijanstwa jak to robi bolszewik i komunista D.Kosiur jest dzialaniem na szkode Polski i Polakow, i bolszewik i komunista D.Kosiur jest takim samym zagrozeniem jak wrogie dla Polski cywilizacje: zydowska, bizantyjska i turanska.

    Dzisiejsza „Rosja” rzadza ZYDY z dawnego KGB oraz ZYDOWSKA OLIGARCHIA, ktora przejela za bezcen majatek panstwowy po dawnym ZSRR i w Moskwie mieszka wiecej najbogatszych zydow niz w samym Nowym Jorku.
    To jest rowniez dowod zydowskiej supremacji nad gojami w Rosji, pomimo, ze zydy z Ameryki daza do supremacji na calym globie ziemskim.
    Istnieje rowniez cos takiego jak zydowska supremacja w Polsce nad Polakami, ktora trwa przez ostatnie 70 lat.
    Istnieje takze konflikt pomiedzy zydami rosyjskimi, a zydami amerykanskimi, do ktorego zydy chca wciagnac gojow, zeby walczyli o zydowskie interesy. Wiec kibicowanie Rosji lub Ameryce oznacza nieoficjalny udzial w konflikcie.
    Za okolo 3 tygodnie odbeda sie wybory prezydenckie w USA i wygrana Trumpa oznacza zmiane dotychczasowej polityki prowadzonej przez zydow z otoczenia B.Obamy, chyba, ze zaistnieja inne czynniki, ktore spowoduja wprowadzenie stanu wyjatkowego w USA i przedluzenie dotychczasowych rzadow lub dojdzie do wojny na wieksza skale z udzialem Rosji i USA.

    Polubienie

   • Słowianin

    a kysz poczwaro syjonistyczna.

    Polubienie

   • Słowianin

    Toronto – sralonto wkleja za pomocą myszki wszystko to co pierd… u Maciejczyka na suwerenności na WPS .
    Panie Maciejczyk pan to jest dobry chłop naprawdę , bo akceptować takiego gnoma u siebie na podwórku to trzeba być nie aniołem a cherubinem .

    Polubienie

 6. slawek

  O histerii i usiłowaniach Zachodu, aby postawić prezydenta Putina przed trybunałem międzynarodowym.
  (z franc. tłum. BJ)
  http://jeznach.neon24.pl/post/134464,osadzic-putina

  Polubienie

 7. Toronto

  Toronto olewa cieplym moczem sieczkobrzeka jak „slowianin”, ktory popiera rosyjskie zydostwo (Putin, Lawrow etc), ktore niczym nie rozni sie od swoich zydowskich pobratymcow z „Jew-S-A” (JSA) oraz rosyjskie zydostwo wystepuje po drugiej stronie tej samej barykady co zydostwo z „J.S.A.” i kazdy swiadomy Polak i Polka zna te podstawowe fakty – vide historia ostatnich 100 lat.
  Ponadto w dzisiejszej „Rosji” (czytaj: ZSRR”bis”) w dalszym ciagu rzadzi zydostwo, ktore trzyma w swoich lapach tamtejszy majatek narodowy i czerpie z tego korzysci, a na dodatek utrzymuje kontakty ze swoimi zydowskimi pobratymcami z J.S.A. oraz „I-Sra-Ela”.

  Wasz zydowski idol W.Putin to opiekun syjonistycznej sekty CHABAD-LUBAWICZ i wielki przyjaciel ZYDOW !
  To W.Putin w 2003r odznaczyl rabina Pewznera zlotym medalem za krzewienie judaizmu w „Rosji” – vide informacja:
  „… Russia’s President Vladimir Putin issued a gold medal award to the city’s Chief Rabbi and Chabad-Lubavitch representative, Mendel Pewzner. At a public ceremony last week Petersburg’s Mayor, Mr. Alexander Dmitreivitz presented Rabbi Pewzner with the award on behalf of President Putin”.
  ( http://lubavitch.com/news/article/2014825/President-Putin-Awards-Chabad-Rabbi-Gold-Medal.html )

  Wiec to wy towarzyszu bolszewiku i komunisto „slowianin” jestescie syjonista, bo popieracie rosyjskich zydow, ktorzy tak jak amerykanskie zydy realizuja zydowskie interesy globalne.

  Polubienie

  • Słowianin

   Ty skończony syjonistyczny parszywcu . Zlitował się nad tobą ten Maciejczyk siedż u niego na włościach i pisz . Po jaką cholerę odrywasz się od dupy Maciejczyka owsiku z forum suwerenność i piszesz na WPS skończona kanalio . Święta się zbliżają ( na karpia zbierasz ) . Ty gnoju z Kanady plujesz na Gomułkę . Ty jesteś kur… nikt zero null głupek co się do Maciejczyka dupy przyspawał i udaje historyka pierd… na WPS i wklejając wklejki od histeryków z Tv Historia takich samych speców idiotów jak ty . A kysz maro syjonistyczna z WPS bo roznosisz średniowieczną dżumę . Wracaj do Maciejczyka i jemu tam pierd…. twoje herezje facet jak to czyta przy piwie chociaż pośmieje się i nie musi oglądać Monthy Pythona . Baby to nie ma . Siedzi w tej Kanadzie w czterech ścianach czyta pejsate książki i jak się wesz uczepi to nawet najlepsi informatycy nic nie mogą poradzić bo z taką syjonistyczną wszą to trudno wygrać .
   WPS wrzućcie tego typa do szamba .

   Polubienie

   • Słowianin

    Albo do cholery przeproś papę jana pawła wykaż żal na pejsate fora cię przyjmą z powrotem . Oni takich jak ty w Niezależnej bardzo potrzebują .

    Polubienie

  • jan gryko

   Toronto
   Niestety jesteś w błędzie,,…Chrześcijaństwo bierze swój początek – nie – od Jezusa Chrystusa…ale od cesarza Konstantyna….
   Wyobraź sobie że w ewangeliach nie występuje takie słowo jak – chrześcijanin, chrześcijaństwo…. W I w. nie znano takiego słowa jak chrześcijaństwo…
   Co to jest – chrześcijaństwo – to doświadczyli tego indianie obydwu ameryk, – aborygeni w australi..Wycięto ich w pień…..
   Uważasz że Jezus ma coś z tym wspólnego?..

   Polubienie

 8. AP

  To zle ,ze ZYDOSTWO w roznych przebranaich i uniformach zagniezdzilo sie juz wszedzie i tu dla podpisujacego sie „Toronto” trzeba przyznac racje .
  W zasadie to juz tylko ZYDZI roznych odlamow walcza miedzy soba ,zas goje moga sobie pogardlowac i popisac stajac za tymi lub innymi ZYDAMI przy okazji opluwajac sie wzajemnie !

  Co wiec radzi (Mr/Mrs z Kanady chyba )
  POLAKOM SLOWIANSKIEGO pochodzenia ,by jednak sie zjednoczyli w DZIALANICH i oparli sie w koncu nie tylko ZYDOM ale i NIEMCOM,tym dwom narodom ,ktore juz dosc dlugo rzadza calym swiatem i narzucaja swoja nie tylko wole ale rzady i wszystko co tylko postanowia .

  Dasz Pan/Pani a moze i inni madrzy ludzie, jakies madre rady bez klotni i robienia podzialow na takich lub innych ?
  Pytam szczerze i w nadziei ,ze jednak wszyscy POLACY SLOWIANSKIEGO pochodzenia podadza sobie rece ,ZJEDNOCZA SIE i zwycieza swych wrogow .
  czy
  Dalej beda klotnie i przepychabki do sluzalstwa i zlobow zydo-niemieckich ???
  Takze rosyjskich,gdzie w dalszym ciagu zydo-bolszewia gora.
  Nie da sie zorganozwac POLSKO-SLOWIANSKIEJ ORGANIZACJI BEZPARTYJNEJ i WYZWOLIC NAROD POLSKI z NIEWOLI ZYDOWSKIEJ ?

  Pytania powyzsze stawiam szczerze do WSZYSTKICH forumowiczow.

  Polubienie

  • Słowianin

   Skąd przychodzi pomoc dla kanadyjskiego syjonisty ? . Oczywiście od mjr Pyryta i jego drużyny zapierdzianych dziadków z USA . Sojusz syjonistów Kanada – USA wiecznie trwały jak stal .

   Polubienie

 9. AP

  Do podpisujacego sie „Slowianin” !
  Juz zwrocono ci uwage na tym portalu by nie obrazac ludzi wulgaryzmami twego pokroju,, zrobili to wlasciciele portalu .
  To taki jest jezyk Polakow-Slowian,ktoregouzywasz wyzej ?
  Czy aby to nie kompromitacja ,a nawet prowokacja ???
  Jak pisales, miales sie opiekowac rozchorowana malzonka i zegnales sie z portalem i co z tego wyszlo ?
  Dam ci rade na „krzyz” czyli kregoslup,takze goraca glowe :
  Polewnie gorne woda – stara metoda lecznicza niemieckiego ksiedza Kneipa.,zawarta w jego ksiazce „Leczenie woda” – polecam na gorace glowy i bolace kregoslupy dla wszystkich.
  LUDZIE ,co sie z wami dzieje ?

  Polubienie

  • Słowianin

   Mjr Pyryt zwrócił mi uwagę Pan Dariusz i dobrze zrobił . Muszę nad tym pracować i wulgaryzmów nie będzie , ale gdy czytuję takie wpisy Toronto i twoje to po prostu wulgaryzmy cisną się na usta .
   Pyrycie drogi zarzucasz mi wulgaryzmy , może byś tak prześledził jakich wulgaryzmów używam toronto w stosunku do mnie i innych osób . Tego pan pyryt nie widzi czy nie zauważa . Najlepiej zarzucać mi agresję bezczelnie i jeszcze pisać fałszywie ” ludzie co się z wami dzieje ” – dla Pyryta to tak najlepiej .
   Może tak mjr Pyryt sobie przypomni ile w jego wpisach było agresji i nienawiści gdy obrażał prezesa nazywając go bolszewikiem i wyśmiewając jego patriotyczną działalność gdy nasłano na niego policję w czasie gdy protestował przeciwko PIS vide Wołyń .
   Zamieścić te wpisy mjr Pyryta z lata . Może niech sobie przypomni ile w nim było agresji a nie udaje wielkiego patriotę za Oceanu .
   Przepraszam WPS za lekkie wulgaryzmy . To się nie powtórzy , bo nie będę już czytał wpisów ani szanownego aniołka mjr pyryta bez agresji ani archanioła z Kanady Toronto .

   Polubienie

 10. AP

  Jeszcze tylko to :
  Jezeli juz „Slowianin” ( z prowokacyjnej laski panow tego swiata) spotkasz w swym zamotanym zyciu jakiegos Pyryta ,to zechciej oddac HONOR jaki wypada przy powitaniu SLOWIANINA – SLOWIANINOWI.
  Nie baw sie w rozwiedke jak gledzi jeden z redaktorow dyzurnych/wspolczesnych i nie badz NIEUDACZNIKIEM -DONOSICIELEM ,w dodatku na ludzi ,ktorych w zyciu nie spotkales ani nawet na zdjeciu nie widziales..
  To nie pasuje na „slowianina” ,lecz bardziej na starego ORMO-wca bolszewickiego, hodowli za czasow PRL-u,takich bylo bardzo duzo.

  Masz jeszcze cos do mnie prymitywny czlowieku ?

  Polubienie

 11. KRZYSZTOF PIECZYŃSKI – POLSKA LAICKA – http://www.krzysztofpieczynski.com.pl/p/polecam.html
  ____________________________________

  Polubienie

 12. konik

  MON: owszem, polscy komandosi są w Donbasie. Rozenek miał rację
  https://pl.sputniknews.com/polska/201610204098435-polscy-komandosi-w-donbasie/

  Polubienie

 13. AP

  BOG – pytania –
  ktory,czyj ,ziemski czy niebianski wszechswiatowy ,a moze Bogowie SLOWIANSCY ,ktorych czcili Slowianie uznani potem za pogan (wczesniej to nikomu nie przeszkadzalo) i zaczeto ich chrzcic na rozne sposoby co czyni sie po dzis dzien ???
  A co z ateistami, bez lub partyjnymii ,parami jednej plci,genderowcami czy wszelakimi sektami, co z dzisiejszymi partyjniakami skladajacymi raczki do ziemskich bozkow czy do do boga jahwe ?
  Moze warto i nad tym sie skupic i blizej sie temu przygladnac,co w tym zakresie dzieje sie w Polsce ?!
  KTO i JAK TO NAM CZYNI i serwuje po co i na co,dlaczego ???
  Przeciez nawet internetowi „przywodcy” sie nam w pelni okazuja i co dalej z tymi tak ze wsi jak i z miasta ???

  „Slowianin suwerenny” robisz cos w tym kierunku w swym srodowisku i specyficznej „kulturze” , jakie sa twoje czyny „Slowianinie” tu merdajacy ogonem, majac smialosc nazwiskiem Pyrytow czy innych pomiatac – dobre to czyny ,uczciwe,ludzkie,odpowiadajce prawdzie nie sa to klamstwa i obelgi ???
  Dawaj tego mjr.Pyryta czy jak mu yam posty z dyskusji wczesniejszych zamiast jurgac ,to poczyamy je jeszcze raz ocenimy i moze je w koncu zrozumiemy o co jemu chodzilo dawniej i teraz ,warto poczytac madrych ludzi a nie interntowych trollow za kase .
  Uczmy sie od innych jak zwyciezac ,jak odkrywac prawde i obalac klamstwa tak teraz wszedzie wszechobecne.
  Pochwal sie swoim dorobkiem i zyciem,chocby takim ,
  stales w obronie Polski jako zolnierz i nosiles jakis mundur ,czy tylko beret ORMO-ca ,
  . Miales ORMO-wca notes i dlugopis .goniac z cotygoniowymi donosami do swych chlebodawcow, a moze byles milicjantem chocby w ZOMO i waliles pala tych co ci kazano ?
  Odsluzyles dwa lata wojskowej sluzby zasadniczej, sluzyles dla OBRONY OJCZYZNY POLSKI .gdzie,kiedy,ile lat temu to bylo, a moze ty najemnik ?
  ,Czy migales sie przed wojskiem na rozne sposoby a dzis potrafisz tylko bluzgac,paplac jak papuga ,bo to masz juz we krwi jak wielu „starych dzialaczy” ,takze z bylej „S” bolkopodobnej z MB w klapie marynarki slubnego garnituru.
  Przeciez ty nawet narzekasz na malzonke,ze „swieta” ale jakos zyjesz z nia ,a przeciez do tej swietosci tez sie przyczyniles , a moze i nie ,bo tak wypadalo lub nalezalo „pod ustroj” ?

  Dobrze ci radze – ZMIEN SIE DO ZYCIA i LUDZI !
  BADZ DOBRYM CZLOWIEKIEM nie szukajacym zaczepek,nie blyszcz na oltarzu propagandy,zyj w pokoju bez klotni
  Bywaj ! .

  Polubienie

  • Słowianin

   Gdybym był katolikiem to bym krzyknął ” Boże człowieku nie marudż” tak jak stuletnia baba w kiblu gdy ma zatwardzenie .
   Człowieku co ci z tym ORMO do łba przyszło to nie wiem . Wojsko odsłużyłem za rządów Gomułki ( dla mnie to jest bohater narodowy ) a śmieć , którego wziąłeś w obronę pluje na niego w sposób okropny .
   Wystarczy pyrytku pierdzący w fotel w USA a kreujący się na bohatera narodowego . Pierdż dalej w tym Usraelu tylko nie marudż jakbyś miał 100 lat co już ci napisałem majorze od mlaskania mordą i żarcia hamburgerów z frytkami i bezproduktywnego gadania .
   Nie wymiguj się są twoje wpisy z lata jak nazywasz prezesa bolszewikiem i śmiejesz się na całego gdy go zatrzymuje policja . Nie wykręcaj kota ogonem . Honorowy bohaterze – masz honor to znajdż te wpisy i je zacytuj .
   Wiem kim ja jestem ćwoku zaoceaniczny , który wszędzie widzi KGB . Prosty robotnik ze mnie , który wszystko zawdzięcza PRL , a który PRL tak opluwa toronto któremu tak wchodzisz w dupę . Dwóch przyjaciół z podwórka syjonistów
   Po 90 roku wypier… mnie parchy z roboty ( zakład padł ) i wyjechałem na ponad 20 lat może niecałe do Reichu . Teraz wróciłem , aby tu umrzeć na tej ziemi majorku honorowy .
   Żegnam , bo już twoich odpowiedzi czytać nie będę . Mam nadciśnienie i czytanie twoich wpisów może być dla mnie zabójcze , a wiesz jaka jest służba zdrowia w judeopolonii , ale co ty tam wiesz kreatorze swojego bohaterstwa wyimaginowanego .
   żegnam .
   PS – każdy kto opluwa PRL towarzysza ” Wiesława „, naszego bohatera Gierka jest dla mnie zwykłym usmańskim śmieciem .

   Polubienie

 14. APA

  I co nie „ciekawy” ten nabytek „slowianina” na WPS1 ?

  Robotniku/najemniku z klasy robotniczo-chlopskiej ,wiedz ,ze w Polsce po chrzcie SLOWIAN takich jak ty bylo,a obecnie ciagle przybywa,
  GOTOWYCH NA NIEWOLNICTWO i nie potrafaicych nawet ruszyc palcem w bucie gdy szmul lub szwab nie tylko cie niewolil za Gomulki i Gierka,dalej to CZYNIA nastepcy przefarbowani po nich i okradaja POLAKOW z wszystkiego ,nawet z HONORU i AMBICJI ,a przez ostatnie cwiercwiecze wzieli sie za ANTYPOLONIZM i LUDOBOJSTWO w POLSCE !

  Taki z ciebie „slowianin pyskaty” i nic po za tym ,MIERNOTO !!!
  Nie potrafiles wraz z innymi nawet obronic swego zakladu,czy innego miejsca pracy a dzis potrafisz tylko paplac !

  Wiem dobrze po co tu jestes i jakie masz zlecenia ,
  jeszcze raz ostrzegam cie przed spotkaniem osobistym ze mna ,kiedy to bede musial ci wytlumaczyc PRAKTYCZNIE jak zniewalano takich „slowian” jak ty przez ponad 10 wiekow histori ludu zamieszkujacego kraj nad Wisla. .
  Byc moze spotka cie tez PYRYT ,a jest ich w Polsce ponad 300-tu,za plugawienie ich nazwiska rodowego publicznie.
  Idz zmierz sobie teraz cisnienie ,to teraz bardzo modne i na czasie w Polsce wsrod TCHORZY .
  Nie zapomnij lyknac tabletek na obnizenie cisnienia i zapij plynem z aspartanem,to szybciej wykorkujesz,lub zwyczajnie szlag cie trafi .
  Jak chcesz to daj odpowiedz z puli durnia czy idioty ale nie licz na riposte,by smrodu nie czynic na portalu,ktory zdominowales az do obrzydzenia.

  Polubienie

  • Słowianin

   To już moja ostatnia odpowiedz bo widzę ,że mam do czynienia z człowiekiem niezrównoważonym psychicznie , a tacy są naprawdę niebezpieczni i nie strasz majorami pyrytami i twoją brygadą dziadków , bo mi też pozostało trochę kolegów szkolonych w LWP . Tylko , że my zawsze tylko samoobrona na ataki szaleńców :
   Moja rada facet :
   Idż do jakiegoś psychiatry w tym USraelu . Niech cię zbada czy z tobą wszystko jest OK , bo czuję , że ty nienormalny jesteś po twoich wpisach można się zorientować i niebawem wylądujesz w jakiś Tworkach w Usraelu , a tam chyba ciekawie w takich zakładach nie jest .
   Także człowieku do psychiatry jak najszybciej . Koniec wątku z mojej strony

   Polubienie

 15. Zenek

  Nareszcie „slowianin” okresil siebie .
  I udal sie do lekarza pierwszej pomocy.

  Polubienie

 16. zydozerca

  SOROS ,AGENT ROTHSCHILDÓW,ODPOWIADA ZA FAŁSZOWANIE WYNIKÓW WYBORÓW W USA
  schweizmagazin
  Soros kontrolliert Tausende Wahlmaschinen

  18/10/2016 11:10:00 Editor
  Der ungarische Exil-Migrant und Milliardär George Soros kontrolliert in den Vereinigten Staaten viele Wahlmaschinen.

  Der exzentrische Milliardär und einer der Hauptakteure in weltweiten politischen Krisen George Soros, kontrolliert in 16 amerikanischen Bundesstaaten Wahlmaschinen. Geschafft er er dies durch enge Kontakte zum Vorstandsvorsitzenden des Unternehmens SmartMatic, Lord Mark Malloch-Brown, der derzeit Mitglied des Vorstandes von George Soros Open Society Foundation ist und enge Beziehungen zum Milliardär unterhält.

  Bei Smartmatic (auch als Smartmatic Corp. oder Smartmatic International bezeichnet), handelt es sich um ein multinationales Unternehmen mit Hauptsitz in London das ursprünglich am 11. April 2000 im amerikanischen Bundesstaat Delaware gegründet wurde. Es soll den Regierungen helfen, ihre „Verpflichtungen gegenüber ihren Bürgern zu erfüllen”.

  In den Vereinigten Staaten hat Smartmatic Technologie und Support-Dienstleistungen für die Wahlkommissionen in 307 Bezirken in 16 Staaten angeboten: Arizona, Kalifornien, Colorado, District of Columbia, Florida
  Illinois, Louisiana, Michigan, Missouri, New Jersey, Nevada, Oregon, Pennsylvania, Virginia, Washington und Wisconsin.

  Foto: Niccolò Caranti/Creative Commons Lizenz

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s