Koniec bandytyzmu syjonistycznych USA, UE, Izraela (?)

Nareszcie. Rosja i Chiny wspólnie podejmują zdecydowane kroki przeciw terroryzmowi światowej żydowskiej finansjery świata anglosaskiego, która od pięciu lat prowadzi barbarzyńską wojnę przeciw narodowi i państwu syryjskiemu. Rosję i Chiny wpiera Iran. Prezydent Baszszar al-Asad, syryjska armia skutecznie wspierana przez sojuszników, bliscy są ostatecznego sukcesu zniszczenia światowego syjonistycznego terroryzmu.

Musimy cierpliwie czekać na rozwój wypadków. Dobrze byłoby się organizować, żeby w odpowiednim momencie wyeliminować żydowski, syjonistyczny reżim IIIżydo-RP. Koniec syjonistycznej zgnilizny może być bliższy niż się nam wydaje.

_________________________

„Rosjanie idą” – „Pусские идут”

Rosyjski lotniskowiec Admirał Kuzniecow

.

Przejście rosyjskiej grupy lotniskowców przez kanał La Manche w drodze do Syrii wywołało poruszenie w brytyjskich mediach. Prasa Wielkiej Brytanii ze szczegółami opisywała to wydarzenie, raportując o przybliżaniu się rosyjskich okrętów niemal co godzinę.

więcej: https://pl.sputniknews.com/swiat/201610224113302-Flota-Putin-Wielka-Brytania/

Armia Chin przybywa do Syrii pomóc Rosji!

China Aircraft Carrier
.
Chiny będą pomagać syryjskiemu rządowi w walce z islamskim państwem (IS, dawniej ISIL/ISIS) wysyłając „doradców wojskowych„, twierdzą, doniesienia mediów.
„Coraz więcej chińskich żołnierzy będzie przybywać w najbliższych tygodniach” poinformowali przedstawiciele syryjskiej armii w oficjalnym wywiadzie dla portalu wiadomości Liban oparte Al-Arabi Al-Masdar. Portal twierdzi, że chiński okręt wojenny jest w drodze do Syrii z dziesiątkami „doradców wojskowych” na pokładzie. Chiński okręt przepłynął Kanał Sueski w Egipcie i toruje sobie drogę przez Morze Śródziemne.”
.
Myśliwce F-16 tureckich sił powietrznych
.

Armia syryjska ostrzega o gotowości zestrzeliwania samolotów wojskowych Turcji z użyciem dowolnych środków, jeśli znowu naruszą one przestrzeń powietrzną Syrii – czytamy w oświadczeniu.

Siedziba MSZ Rosji w Moskwie © Sputnik. Maksim Blinov MSZ Rosji przedstawiło dowody udziału Belgii w nalocie na Chassadżek Dowództwo wojsk syryjskich oskarżyło też Ankarę o zbombardowanie wiosek na północy Aleppo, w tym Chassadżek.

Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/swiat/201610214107030-syria-turcja-konflikt/

_________________________
.

Żydowskie reżimy szaleją – czyżby na horyzoncie majaczyło już widmo szubienicy?

Żydowskie partie zachodnich żydo-reżimów na wyścigi wydają oświadczenia potępiające „rosyjski imperializm” – (?).

Prezydent Polin, Maliniak z żydo-PiS, poleciał do Budapesztu na uroczystości 60 rocznicy węgierskiego października.

A żydowska gadzinówka Michnika kilka dni temu zamieściła rocznicowy tekst poświęcony polskiemu październikowi ’56. Wszystko podporządkowane jednej głównej – teraz priorytetowej – idei – antypolski Żyd za wszelką ceną chce budować w Polakach nienawiść do Rosji.

Oto co planują Polakom syjonistyczne kreatury żydowskiego reżimu

Żydowska gadzinówka w swoim rocznicowym tekście zamieściła informację, że dzięki polskiemu październikowi K.Rokosowski, „namiestnik Kremla”, został usunięty ze stanowiska szefa polskiej armii.

Ten namiestnik Kremla, rodowity Polak, ale jednocześnie obywatel ZSRR, jako minister Obrony Narodowej i marszałek Polski, na plenum KC PZPR, na początku lat 1950. postulował usunięcie z polskiej armii żydowskiej kadry oficerskiej i zastąpienie jej oficerami Polakami, których zdążyły już wykształcić wojskowe uczelnie w Polsce. Wywołało to wściekłe ataki żydo-bolszewickich zbirów, którzy doprowadzili w końcu do odwołania K.Rokosowskiego. A kto go zastąpił? Oczywiście Żyd, gen. M.Spychalski. Dopiero po marcu ’68. udało się W.Gomułce wyeliminować tego Żyda – dostał kopa w górę, został Przewodniczącym Rady Państwa PRL – takim odpowiednikiem prezydenta Maliniaka. Po grudniu ’70 zastąpił na tej funkcji Żyda Spychalskiego kolejny, J.Cyrankiewicz – też dostał kopa w górę. A kto wydał rozkaz strzelania w grudniu ’70 do Polaków do dzisiaj nie wiadomo (?).

W październiku ’56 żydo-bolszewia stawała na głowie, żeby doprowadzić w Polsce do rozruchów przeciw ZSRR i do wkroczenia Armii Czerwonej. Żyd liczył na powtórkę swojej zbrodni z Węgier – była to przy okazji żydowska zemsta za rok 1919, za obaloną Węgierską Republikę Rad. Celem Żyda była budowa nienawiści do Rosji i miał tu wsparcie z USA i z syjonistycznej żydowskiej rozgłośni RWE. W.Jaruzelski w 1981r. także zapraszał Armię Czerwoną do wejścia do Polski – czy była to jego własna inicjatywa, czy w porozumieniu z syjonistami z USA (jak w przypadku węgierskiego i polskiego października ’56), tego możemy się tylko domyślać.

Brawa, wielkie brawa, dla Rosji, Chin, Iranu i oczywiście dla Syrii i jej legalnych władz za walkę z syjonistycznym bandytyzmem USA, Wlk.Brytanii, UE, Izraela.

.
Dariusz Kosiur

Syryjczycy dziękują Rosji

Zapisz

Zapisz

Reklamy

63 Komentarze

Filed under Polityka

63 responses to “Koniec bandytyzmu syjonistycznych USA, UE, Izraela (?)

 1. jan gryko

  Jeżeli syjoniści doprowadzą do konfliktu z Rosją…to mam nadzieję że wówczas żydowska III RP się rozpadnie..Bo chyba tylko wojenna zawierucha jest w stanie przegonić te syjonistyczne ścierwo z Polski.

  Polubione przez 3 ludzi

 2. stycznik

  W końcu dogadali się najwięksi. Mam już dosyc tych parchow.

  Polubione przez 1 osoba

 3. Koniec syjonistycznego bandytyzmu i zbrodni ludobójstwa nastąpi dopiero po III wojnie światowej, kiedy narody przejrzą na oczy i całe to zbrodnicze ścierwo zawiśnie na szubienicach. Oni to właśnie prą do tej wojny i kara za miliony, może miliardy istnień ludzkich spadnie na nich. I nic im nie pomoże, fakt, że w pierwszym rzędzie syjonistyczne świnie zamierzają wymordować w obozach śmierci Patriotów, a przede wszystkim Nacjonalistów.

  Polubienie

 4. julius

  Rosyjski premier zaplanował wizytę w Izraelu w listopadzie w celu omówienia wzmocnienia więzi między obu krajami.
  http://www.israelhayom.com/site/newsletter_article.php?id=37355

  Polubione przez 1 osoba

  • Słowianin

   Wcześniej był piękny zjazd rabinów w Moskwie z całego świata potem czuła wizyta Netanjahu w Moskwie . Panowie sobie tam zrobili ładne piątki premier i prezydent . Julius pisze o wizycie premiera Rosji w Izraelu już niebawem poza tym czuły list Putina wysłany do Izraela po śmierci Perskiego , bo niby ile Rosja mu zawdzięcza .
   Z drugiej strony walka z syjonizmem – sojusz z Chinami . Bez litra wódki tego nie rozbierjosz i h….. wie o co w tym wszystkim chodzi .

   Polubienie

 5. julius

  Amerykańskie firmy mogą zwiększyć swoją obecność na rynku rosyjskim – mogą wziąć udział w prywatyzacji dużych państwowych rosyjskich przesiębiorstw.
  Poinformował o tym Minister Rozwoju Gospodarczego Aleksiej Ulyukayev po spotkaniu z ambasadorem USA w Rosji Johnem Teftfem.
  „Wyjaśniłem wiele kwestii interesujących naszych amerykańskich kolegów, co do perspektywy rozwoju gospodarczego”.
  (https://rg.ru/2016/03/24/mer-zapadnye-banki-namereny-uchastvovat-v-rossijskoj-privatizacii~~HEAD=pobj

  Polubienie

  • Słowianin

   Amerykańskich kolegów . Cudownie po prostu , cóż dyplomacja .

   Polubienie

  • julius – mnie wcale nie dziwi zaplanowana na listopad wizyta premiera Miedwiediewa w Izraelu. Rosja wie, że pertraktować należy z suwerenem zachodu – Izraelem – a nie z jego zamorską delegaturą – Usraelem. Sprawa wojny w Syrii jest niezwykle drażliwa dla Izraela z powodu okupacji przez Izrael zaanektowanych w 1967 roku Wzgórz Golan. Aneksji tej nie uznała nie tylko Syria, ale nawet i ONZ. Stąd władzom Izraela byłoby jak najbardziej na rękę osadzenie w Damaszku w miejsce Asada usraelskiego wasala, który by Wzgórza Golan odpuścili. Jestem pewien, że wizyta Miedwiediewa w Izraelu służyć będzie próbie przekonania Telawiwu, że utrzymanie się Asada w Syrii nie będzie stanowiło zagrożenia dla Izraela. No i Putin jak zwykle w takch sytuacjach zagra marchewką – zaproponuje Izraelowi jakieś korzystne dla Izraela (ale i dla Rosji) umowy gospodarcze.

   O tym, że to Izrael a nie Usrael jest hegemonem zachodu nikogo rozsądnego przekonywać nie potrzeba. Przypomnę tylko, że w USraelu każdy kandydat na kongresmena i senatora musi złożyć przyrzeczenie, że będzie bronił interesów Izraela. W jewrounii obok marionetkowego jewroparlamentu funkcjonuje w Brukseli żydowski parlament europejski. A w takich Niemczech np każdy kancleż i prezydęt bundesrepubliki publicznie co jakiś czas deklaruje, że bezpieczeństwo Izraela jest niemiecką racją stanu. Niezłe – co?

   A co do udziału usraelskich firm w prywatyzacji rosyjskich firm państwowych – uważam to za świetny szachowy gambit. Akurat bowiem marionetki polityczne zachodu ryczą o konieczności kolejnych sankcji na Rosję – właśnie za Syrię. Rosja „otwierając” się na usraelskie firmy w ten sposób ośmiesza krzykaczy chcących nowych sankcji i dodatkowo sabotuje i te wcześniejsze sankcje. Jest to po prostu próba przełamania sankcji. A że jakaś usraelska firma kupi 15, czy nawet 49 % udziału w rosyjskiej państwowej firmie – to co to szkodzi? Przestrzegać musi prawa FR, płacić musi podatki, wzmacnia chcąc niechcąc rosyjską gospodarkę, a żywy grosz, jaki zapłaci za współudział Rosja może wykorzystać na inne ważne inwestycje. Poza tym sama propozycja to jeszcze nie przejęcie przez usraelskie firmy majątku Rosji. Ale na pewno jest to piasek w tryby zwolenników sankcji.

   Polubione przez 2 ludzi

   • jan gryko

    Też uważam, że to dyplomacja….i oficjalne dyplomatyczne oświadczenia…Zresztą po – słowach – można zauważyć ‚dyplomatyczny szlif’..

    Polubienie

   • PS
    Owa propozycja dla usraelskich firm to nie tylko gambit ale i zwykła „marchewka” – jak się nie uspokoicie to będzie między nami wojna w Syrii. Ale możecie z nami robić dobre interesy. Tylko wsadźcie jastrzębie (sępy) do klatki.

    Polubione przez 1 osoba

   • Słowianin

    Opolczyk to jest wszystko ładnie pięknie tylko czy faktycznie Netanjahu dawałby się nabierać na te strategiczne gry Putina czy jak zwał tak zwał politykę kija i marchewki . Wydaję mi się ,że jak to żydzi chcą trzymać dwie sroki za ogon rządzić w Izraelu a jednocześnie trochę umizgać się do Putina . bo pewnie Netanjahu sądzi , że to idzie po racji stanu Izraela . Po drugie może się mylę , ale czasami w łonie braci zdarzały się zadrażnienia między Usraelem a Izraelem . Wydaje mi się ,że mogło być takie lekkie oziębienie relacji między kochankami za rządów młodego Busha był taki krótki , ale mogę się mylić może było to bardziej na pokaz . Tak to widzę .

    Polubienie

   • Słowianin
    Izrael pomimo wszystko zdaje sobie sprawię z katastrofalnego stanu gospodarek jego zamorskich amerykańskich i europejskich kolonii które wraz z żydowską oligarchią z Wall Street i Londyn City drenuje bezlitośnie. Jak one padną to kto zapewni byt państwu Izrael? Mimo wszystko muszą się zapobiegawczo umizgiwać w stronę Rosji i Putina a że to stare i cwane żydy są a dobry interes jest do zrobienia więc i kaska nie śmierdzi, nawet jeśli są to ruble.

    Polubione przez 1 osoba

   • Słowianin

    Przemexie jakbyś to wytłumaczył . Podaję gołe fakty :
    Opolczyk pisze , że Izrael w pełni kontroluje Usrael dodał te przysięgi wierności zgoda , ale są wyjątki : Obama wbrew szczekaczom pejsatym zawiera sojusz z Iranem , gdzie parcharnia ostro szczeka , aby rozpierd.. Iran jak najszybciej .
    Nasze podwórko :
    Parchy rządzą , ale instaluje się prawo przeciwko ubojowi rytualnemu . Kto to robi Kalkstein . Parcharnia na całym świecie opluwała za to Judeopolonię . To są fakty . Wytłumaczysz to jakoś racjonalnie , bo mi nic do łba nie przychodzi .

    Polubienie

   • To nie jest „sojusz z Iranem” a porozumienie ws. programu atomowego Iranu które to porozumienie pokazało że ów program i powiązany z nim program rakietowy już nie istnieje(a przynajmniej jest(oficjalnie) mocno ograniczony) i nie zagraża „bezpieczeństwu narodowemu” USA a co za tym idzie amerykańskie uzasadnienie dla budowy „tarczy antyrakietowej”(mającej tak naprawdę charakter prowokacyjny i ofensywny a nie tylko „obronny”) w Europie Wschodniej dla zatrzymania rzekomych irańskich pocisków balistycznych z głowicami jądrowymi lecących do USA jest perfidnym kłamstwem i wygodną przykrywką a rzeczywistym powodem jej instalacji jest Rosja. Inna sprawa że zachód próbuje za wszelką cenę, skoro nie udało się podbić Iranu czy wykoleić go metodami kolorowej rewolucji poróżnić go z Rosją czy przynajmniej osłabić współpracę między nimi. Inną metodą jest próba wywołania konfliktu między Iranem(szyici) a Arabią Saudyjską(sunnici) jak niegdyś między Irakiem a Iranem gdzie oba kraj wykrwawiły by się wzajemnie. Natomiast Trump chwalący się tym że kocha Izrael ponoć obiecywał że rozwali owo porozumienie jako że jest ono ponoć kapitulacją USA nie potrafiącą już wygrywać wojen przed Iranem i światem islamu który podobno zagraża Ameryce.

    Polubienie

 6. Bardzo dobrze się stało, że do czynnego rosyjskiego zaangażowania się w Syrii po stronie legalnych władz dołączają Chiny, choćby tylko poprzez doradców wojskowych. Jest to wyraźny sygnał pod adresem Usraela i jego wasali. Widmo wojny bandyckiego NATO równocześnie z Rosją i Chinami wywołuje w pentagonie sraczkę ze strachu. Pętaki samej Rosji się boją i jej baniek elektronicznych wyłączających usraelskie radary i elektronikę. Postępującą erozję iluzorycznej potęgi Usraela wykorzystują w międzyczasie Filipiny zrywając się akurat teraz z łańcucha. Czekamy na następnych.

  Wydaje się, że sprawa Syrii jest już przesądzona – legalne jej władze nie zostaną obalone jak rządy Iraku czy Libii. Szkoda tylko, że Rosja nie była jeszcze militarnie i gospodarczo gotowa do otwartej konfrontacji z bandyckim zachodem, gdy ten napadł na Libię. Bandyci dobrze wybrali czas na tamten atak. Ale zniszczenie Libii i tak bandytów nie wzmocniło. A teraz ich iluzoryczne rządzenie światem dobiega końca.

  Polubione przez 2 ludzi

  • Upadek Libii czy Iraku Rosjanie jakoś mogli czy raczej musieli przełknąć, na upadek Syrii czy przejęcie Krymu nie mogli sobie już pozwolić. Po Syrii w kolejce był już tylko Iran, upadek tych dwóch krajów doprowadziłby do przejęcia Bliskiego Wschodu przez USA i Izrael i szczelnie otoczył i wyizolował by Rosję i Chiny. A państwa Azji Środkowej ze strachu przeszłyby na stronę USA. Walka z zachodem w takich warunkach byłaby dużo trudniejsza jeśli nie niemożliwa. Więc Rosjanie zareagowali w ostatnim możliwym momencie. A odnośnie sankcji, wojna wojną, sankcje sankcjami ale biznes musi się kręcić nawet pomimo oficjalnej konfrontacji. Sankcje szkodzą głównie małym i średnim europejskim(w tym polskim) firmom operującym w Rosji czy rosyjskim firmom działającym w Europie i konkurentom globalnych korporacji, banskterskie korporacje najczęściej mają sankcje gdzieś. Najbardziej po głowie dostali Europejczycy i Rosjanie a nie Amerykanie, więc w sumie sankcje były wymierzone nie tylko w Rosję ale i w europejską konkurencje USraelskich korporacji, sankcjami chciano wbić klin między wspólne interesy inicjatywy Rosjan i Europejczyków i pokrzyżować je próbując wzmocnić tym samym upadającą amerykańską gospodarkę. W ich miejsce na rynek rosyjski chcą wejść teraz USraelskie firmy.

   Polubione przez 1 osoba

 7. grzanek

  Obecnie na wszystkich (?) stacjach TVP w lewym dolnym rogu ekranu widnieje wstążka z barwami narodowymi Węgier oraz napisem „60. rocznica POWSTANIA węgierskiego”.
  Ciekawym, czy choć raz rebe Braun (czy kto tam teraz rządzi) zająknie się o tym, że PW’56 wybuchło oryginalnie jako rewolta antyżydowska przeciwko rządom terroru zaprowadzonym przez tamtejszą ubecję pod nadzorem żyda Mathiasa Rakoczy’ego…

  Polubienie

  • grzanek

   Dziwi też totalny brak jakichkolwiek nawiązań do odwilży gomułkowskiej ’56 – ciągu wydarzeń, które miały miejsce – jakby nie było – U NAS.

   Polubienie

   • Słowianin

    Parchy nienawidzący Gomułki i ciągle go opluwający w TV Histeria mieliby o tym wspominać ? Jak pisałem prędzej hajka ściągnęłaby gatki w Warszawie .

    Polubienie

  • Słowianin

   grzanku coś ty się naćpał dziś coli . W cuda wierzysz ? . Pamiętam jak moja babcia robiła paczki i tam wysyłała na Węgry . Parchata telewizja sponsorowana przez światowy syjonizm miała by powiedzieć takie rzeczy? . To już prędzej zobaczyłbyś streaptease Hajki w Warszawie .

   Polubienie

  • Franz

   „Przytulne miejsce, ale ulice jakby czekają
   Ślady zostawione przez moje stopy
   Gwiezdny pył osiadł na moich butach
   Miękki fotel, w szkocką kratę
   Nie pociągnąłem w porę za spust
   Słoneczny dzień – w oślepionych snach

   Moja grupa krwi – na rękawie
   Mój numer i ranga – na rękawie
   Życz mi powodzenia w boju, życz mi proszę
   Bym nie leżał martwy w trawie
   Bym nie leżał martwy w trawie
   Życz mi powodzenia w boju, życz mi powodzenia!

   Mogę zapłacić, ale nie chcę
   By wygrać za każdą cenę
   Nie chce nikomu stawiać nogi na gardle
   Chcę zostać tutaj z tobą
   Po prostu zostać tu z tobą
   Ale gwiazda wysoko na niebie pragnie bym szedł do przodu

   Moja grupa krwi – na rękawie
   Mój numer i ranga – na rękawie
   Życz mi powodzenia w boju, życz mi proszę
   Bym nie leżał martwy w trawie
   Bym nie leżał martwy w trawie
   Życz mi powodzenia w boju, życz mi powodzenia!”

   Polubienie

 8. grzanek

  Obawiam się, że radość pana Dariusza może być przedwczesna. USrAel najwyraźniej szykuje się do anty-chińskiej rozróby na morzach Wschodnio- i Południowochińskim (celem jest naturalnie również, per extensionem osłabienie Rosji). W roli szakala ma zostać użyta Japonia pod przywództwem Shinzo Abe, przedstawiciela skrajnie szowinistycznej (i rewizjonistycznej w stos. do Chin) japońskiej organizacji para-masońskiej Nippon Kaigi.

  Więcej u Billa Engdahla. Tłumaczę zajawkę:

  As the situation in the South-China Sea continues to detoriate, we should remember that it was Japanese Prime Minister Shinzo Abe who took advantage of Japan’s role as host to the recent Group of 7 industrial nations’ annual summit to introduce a provocative resolution criticizing China’s presence in controversial islands of the East China Sea known in China as the Diaoyo Islands and in Japan as the Senkaku islands. The G7 resolution was part of a carefully orchestrated escalation of tensions, ultimately between USA and its Asian allies, proxy-led by Abe’s Japan against the Peoples’ Republic of China.

  Podczas gdy sytuacja na Morzu Południowochińskim nadal się pogarsza, powinniśmy pamiętać, że to japoński premier Shinzo Abe wykorzystał pozycję Japonii jako gospodarza na ostatnim szczycie Grupy G7, by ogłosić prowokacyjną w wymowie rezolucję krytykującą Chiny za ich obecność na spornych wyspach Morza Wschodniochińskiego, znanych w ChRL jako Wyspy Diaoyo, w Japonii zaś jako W-y Senkaku. Rezolucja G7 była [jedynie] częścią starannie wyreżyserowanej eskalacji napięcia pomiędzy – w ostatecznym rozrachunku – USA oraz ich azjatyckimi sojusznikami, kierowanymi namiestniczo przez Japonię pod rządami Abe, a Chińską Republiką Ludowo-Demokratyczną.

  Źródło: http://journal-neo.org/2016/10/22/china-is-getting-lured-into-cheney-s-japanese/

  Polubienie

  • Wprawdzie Pentagon dysponuje dużo większą potęgą wojskową niż Chiny, choć te ostatnie w szybkim tempie doganiają USA. Pytanie tylko co takiego USrael zrobi Chinom będącym w sojuszu z Rosją po za ponadymaniem się jak indyk i postraszeniem lotniskowcami? Tym bardziej że Filipiny najwyraźniej widząc co szykuje się na Morzu Południowochińskim a co może zagrozić nawet dalszej egzystencji Filipin zaczynają się stawiać okoniem a rola samej Japonii też wcale nie jest pewna. Inna sprawa że rywalizacja i ewentualna wojna na Pacyfiku pomiędzy Chinami i USA przewidziana została już dawno i w dużej mierze wyreżyserowana przez sam zachód. Cele są oczywiste, sianie histerii wojennej i napędzanie kompleksu militarno-przemysłowego a także sztuczne tworzenie napięć i kryzysów w tym rejonie(i nie tylko) dla forsowania różnych projektów utrwalających i utrzymujących dominację USA w regionie, ostatnio na przykład TPP.

   Polubione przez 1 osoba

   • grzanek

    rola samej Japonii też wcale nie jest pewna

    Doprawdy? Wobec tego fragment z głębi artykułu:

    Nippon Kaigi supports revising the Japanese Constitution, especially Article 9 which forbids a standing army and calls for strengthening Japan’s Shinto roots. The group states that “the 1946-1948 Tokyo War Crimes tribunals were illegitimate”, and that “the killings by Imperial Japanese troops during the 1937 Nanjing massacre were exaggerated or fabricated”. They defend Japan’s claim in its territorial dispute over the Senkaku Islands with China. Their website lists as “advisers” eminent Shinto priests leading key shrines, some of them belonging to the Imperial family. It was more than symbolic that at the recent G/ Summit in Japan, Abe chose to bring the other leaders to Ise Jingu, Japan’s most revered Shinto shrine.

    Since his cabinet reshiuffle in 2014, 15 of the 18 Abe cabinet members, including the Prime Minister, are members of Nippon Kaigi. Most also belong to the Shinto Association of Spiritual Leadership’s Diet Members’ Caucus advocating State Shinto,a traditional nationalistic religious sect which was used by the monarchy until 1945 utilizing Shinto shrine worship to mobilize imperial loyalties. As of October 2014, a majority, 289 of the 480 Japanese National Diet members, were Nippon Kaigi. With little difficulty we can see an ominous echo of Japan prior to World War II and her savage invasion and occupation of China’s Manchuria in the 1930’s.

    Nippon Kaigi optuje za zrewidowaniem japońskiej konstytucji, zwłaszcza zaś artykułu 9. który zabrania Japonii posiadania stałej armii, oraz za wzmocnieniem szintoistycznych tradycji Japonii. Grupa ta twierdzi, że „trybunał wojenny w Tokio działający w latach 1946-1948 był nielegalny” oraz że „zbrodnie popełnione przez japońskie wojska podczas masakry Nankinu w roku 1937 zostały przesadzone lub sfabrykowane”. Stoją murem za japońskimi żądaniami w sporze terytorialnym z Chinami o Wyspy Senkaku. Ich strona internetowa jako „doradców” wymienia prominentnych kapłanów Shinto, przywodzących czołowym świątyniom, niektórzy z nich to członkowie rodziny cesarskiej. Było więcej niż symboliczne, że podczas ostatniego szczytu G7 w Japonii, premier Abe postanowił przyprowadzić przywódców państw do Ise Jingu, najbardziej czczonej japońskiej świątyni szintoizmu.

    Od czasu przetasowań w gabinecie premiera w roku 2014, piętnastu spośród osiemnastu członków gabinetu Abe to członkowie Nippon Kaigi. Ponadto, większość z nich należy jednocześnie do Szintoistycznego Stowarzyszenia Członków Duchowego Przywództwa Zgromadzenia Narodowego, forsującego Państwowy Szintoizm, tradycyjną nacjonalistyczną sektę religijną, używaną przez monarchię do roku 1945 w celu wykorzystania kultu świątynnego Shinto do mobilizacji wierności wobec cesarza. W październiku 2014 większość, tj. 289 spośród 480 członków Zgromadzenia Narodowego Japonii należało do Nippon Kaigi. Bez trudu dostrzeżemy złowieszcze echo Japonii z czasów przedwojennych oraz jej barbarzyńskiej inwazji i okupacji chińskiej Mandżurii z lat 30.

    http://journal-neo.org/2016/10/22/china-is-getting-lured-into-cheney-s-japanese/

    Polubienie

   • Japoński „rząd” to jedno a japońskie społeczeństwo to drugie. To co przytoczyłeś jest tak naprawdę wbrew interesom USA w Japonii i w regionie. Nie po to demolowali Japonię żeby ją teraz wzmacniać i odbudowywać jej armię. Japończycy mogliby jej spokojnie użyć przeciw samym jankesom z którymi jak sam wiesz mają niewyrównane rachunki z czasów II wojny światowej. Wprawdzie jankesi może by i chcieli żeby Japończycy walczyli przeciw Chińczykom ale czy Japończycy systematycznie napuszczani na Chińczyków a doświadczeni wieloletnią okupacją i zależnością wobec USA pójdą na taką samobójczą misję to nie jestem pewien.

    Polubienie

  • Grzanek – każdy kij ma dwa końce. Z jednej strony jest w Japonii Nippon Kaigi wymachująca mieczykiem samurajskim przeciwko chińskim głowicom nuklearnym, z drugiej strony tysiące Japończyków wrogo ustosunkowanych jest wobec Usraela:
   https://pl.sputniknews.com/swiat/201606203197538-USA-Okinawa-bazy/

   Potencjały militarne Chin i Japonii są nieporównywalne – Chiny mogą obecnie walczyć z pięcioma, może nawet z dziesięcioma Japoniami naraz. Niewyobrażalnie górują nad Japonią liczebnością armii, głowicami nuklearnymi (Japonia ma ich zero) czy systemami rakietowymi zakupionymi w Rosji. Samo wysłanie okrętu chińskiego do Syrii pokazuje, jak Chiny „boją się” Nippon Kaigi. Dla Chin Nippon Kaigi to trochę jak Singer i jego przydupasy z MON podskakujący Rosji.

   Słowianin:

   „Tak to widzę”

   Masz prawo.

   „tylko czy faktycznie Netanjahu dawałby się nabierać na te strategiczne gry Putina”

   A czy ma inne wyjście? Popatrz na sytuację w Syrii. Asad nie zostanie strącony, czy to się Netanjahu podoba, czy nie. Na to ma za krótkie łapki. A Putin wie, że jeśli Telawiw da zielone światło dla Asada, to wojna szybko się skończyczy, bo usraelskie jastrzębie nie będą miały nic do gadania. Telawiw chciałby wszystkie sroki trzymać za ogon. Ale ruski niedźwiedź to nie sroka.. W tej rozgrywce to Putin rozdaje karty, a nie Telawiw. I gdy Rosja zapewni, że Syria, nie rezygnując z roszczeń do Wzgórz Golan, nie będzie o nie prowadzić wojen przeciwko Izraelowi, to sprawę można dogadać.

   Polubienie

   • Dzisiejsza Japonia to już nie Imperium Japońskie sprzed kilkudziesięciu laty, z potężną flotą, lotnictwem i armią zdolną napaść i okupować duże obszary ledwo zipiących ówczesnych Chin. Dziś Japonia to mało znaczący okupowany i zdemolowany przez Amerykanów kraik na obrzeżach Azji. Sytuacja się odwróciła i to Chiny rozdają karty w tym rejonie a nie Japonia. Swoją drogą napięcia pomiędzy krajami Azji południowo wschodniej są celowo podsycane przez USA. Wykorzystują wszelkie różnice, konflikty interesów, resentymenty i animozje dla poróżnienia tej części świata z Chinami. Stawką jest zahamowanie i okrążenie Chin i wdrożenie szeregu niekorzystnych dla Chin a przede wszystkim dla sąsiadów Chin projektów narzucających kolonialną kontrolę USA pod pretekstem ekspansji Chin właśnie.

    Polubienie

   • grzanek

    Niewyobrażalnie górują nad Japonią liczebnością armii, głowicami nuklearnymi (Japonia ma ich zero)

    Poprawka: Japonia ma ich zero dopóki nie poratuje jej USrAel, a że poratuje w razie potrzeby, to więcej niż pewne. Japończyki mogą nie mieć szans (w pojedynkę), ale wojna na dwa fronty to może być dla Chin za dużo. Gra zresztą toczy się o wyspy (i wody wokół nich), przez które przebiegają szlaki handlowe o żywotnym dla Chin znaczeniu. Cieśnina Malakka itd. – wystarczy, że będą się tam kręciły stada japońskich u-bootów i Chiny będą łatwo zaszachowane. Technologicznego zaawansowania japońskiego przemysłu (w tym pewnikiem zbrojeniowego) chyba nie trzeba przypominać. Jeśli obawy ma sam poczciwy Bill Engdahl, to nie mam powodu, by ich nie podzielać.

    Polubione przez 1 osoba

   • grzanek

    Aha, jeszcze ad vocem powyższego cytatu z Opolczyka – Chiny górują nad Japonią na razie. Jeśli Nippon Kaigi przeforsuje zmianę konstytucji umożliwiającą Japonii posiadanie stałej armii (na co USA zapewne skwapliwie zezwolą), to może się zrobić niezły burdel. Japonia na pewno ma potencjał przemysłowy, by w stosunkowo szybkim czasie rozbudować swoje wojska konwencjonalne do pokaźnych rozmiarów.

    Polubienie

   • Zapomniałeś opolczyku jeszcze o zdolnościach mobilizacyjnych. Porównanie ludności Chin i Japonii wypada bardzo niekorzystnie dla Japonii. Na tym poziomie Japończycy również nie mają szans. Na tle połączonych potęg Chin i Rosji Japonia wypada bardzo blado. Chyba że zakładają scenariusz ataku na dwa fronty, czyli skupić maksymalnie duże siły rosyjskie i chińskie w okolicach Syrii i Morza Śródziemnego dla odwrócenia uwagi i wbić nóż w plecy Chińczykom na Pacyfiku. Ale USA sama nie da rady Chińczykom będąc jednocześnie zaangażowana na innych frontach, uwzględniając działania na lądzie, na przykład atak NATO na Rosję w Europie Wschodniej, Japończycy są za słabi a na ich szybkie dozbrojenie lub nawet budowę armii i floty jest już za późno. Chyba że przeciągną ten pełzający konflikt o następne kilka lat w międzyczasie zmieniając konstytucję w Japonii i rozbudowując ich armię ale doścignięcie potencjału Chin nie będzie tak czy siak takie proste. Prawda jest taka że siły dużego USraela i sojuszników są nadmiernie rozciągnięte na wielu kierunkach daleko od USA i obecne w wielu państwach a siły rosyjskie i chińskie są daleko bardziej skupione i skoncentrowane głównie u siebie lub w pobliżu swoich granic, więc mogą znacznie szybciej zmobilizować i przerzucić swoje siły w zagrożony rejon czego nie można za bardzo powiedzieć o USA. Nie wspominając o tym że niektórzy sojusznicy USraela po prostu zaczynają fikać Faszyngtonowi i migają się od wypełniania rozkazów sępów z Pentagonu.

    Polubienie

   • grzanek

    @ przemex

    Prawda jest taka że siły dużego USraela i sojuszników są nadmiernie rozciągnięte na wielu kierunkach daleko od USA i obecne w wielu państwach a siły rosyjskie i chińskie są daleko bardziej skupione (…)

    A propos, tak mi sięprzypomniało, więc odświeżam: Imperialne rozciągnięcie uderza w Waszyngton :

    Problem w tym, jak przyznaje dziś wielu obserwatorów z głównego nurtu, że strategia obliczona na utrzymywanie globalnej hegemonii USA za wszelką cenę od zawsze skazana była na rezultat w postaci tego, co historyk z Yale Paul Kennedy w swej klasycznej książce Powstanie i Upadek Wielkich Mocarstw nazwał „rozciągnięciem imperium”. Jak proroczo podawał w swoim studium z 1987 roku, owo zjawisko miałoby swoje źródło w sytuacji, w której „całkowita suma globalnych interesów i zobowiązań USA przekroczy możliwości kraju do bronienia ich wszystkich jednocześnie”.

    Swoją drogą fajny ten neologizm Faszyngton – pierwszy raz się spotykam. Jak rozumiem, jest to portmanteau od „faszyzm” i „Waszyngton”, zgadza się? 🙂

    Polubione przez 2 ludzi

 9. zydozerca

  The US-Turkey “Escape Corridor” out of Mosul: ISIS-Daesh Terrorists “Transferred” From Iraq into Syria To Fight Syrian, Russian and Iranian Forces
  By Moon of Alabama, October 19, 2016,Global Research

  na pewno nie koniec bandytyzmu ,o ile Chiny nie włączą się szybko do akcji

  Polubienie

 10. slawek

  „Pomimo trzech wystrzelonych pocisków rakietowych, nie udało się nam ani zestrzelić ani zidentyfikować drona, który kilka godzin temu naruszył naszą przestrzeń powietrzną”.

  Tego rodzaju dziwne oświadczenie wydały Siły Obronne Izraela, zmuszone do wyjaśnienia zajścia mającego miejsce wczoraj po południu, kiedy to w kierunku niezidentyfikowanego drona wystrzelone zostały trzy pociski rakietowe.

  Jedyną pewną informacją jest ta, że dron zbliżał się od terytorium Syrii. Po kilku sekundach od wykrycia drona nad wzgórzami Golan, Izraelczycy wystrzelili dwa przechwytujące pociski rakietowe Patriot PAC−2, jeden po drugim, które jednakże nie dosięgły go.

  Naczelne dowództwo wysłało więc F−16 w celu wyeliminowania zagrożenia, jednocześnie stawiając w stan gotowości bojowej wszystkie stanowiska obrony rakietowej w północnej części Izraela. Myśliwiec wystrzelił rakietę, ale i tym razem dron nie został trafiony. Wszystkie trzy próby wyeliminowania obiektu nie powiodły się.

  Według izraelskich sił obronnych, dron mógł zostać wyprodukowany w Rosji. Obecnie wojsko stara się zidentyfikować cel inspekcji niezidentyfikowanej maszyny. Władze Izraela obawiają się, że dron został wysłany przez Hezbollah − walczący dziś u boku syryjskiego prezydenta Bashara Assada – w celu sfotografowania izraelskich manewrów wojskowych na wzgórzach Golan.

  W przeszłości zdarzyło się już, że…
  http://ram.neon24.pl/post/134547,prezydenci-mordercy-i-ich-drony

  Polubienie

 11. Grzanek – odpowiem własnym cytatem, który przeoczyłeś:

  Samo wysłanie okrętu chińskiego do Syrii pokazuje, jak Chiny „boją się” Nippon Kaigi.

  Dalej…

  „Poprawka: Japonia ma ich zero dopóki nie poratuje jej USrAel, a że poratuje w razie potrzeby, to więcej niż pewne.”

  Wiem o tym – ale porównaj wielkość Chin i Japonii. Ile głowić musiałaby użyć Japonia, aby zniszczyć Chiny? A ile głowic potrzebują Chiny na Japonię? USrael sam potrzebuje dużo głowic bo Rosja jest dwukrotnie większa niż on, a jej bazy wojskowe rozrzucone są po całej Syberii.

  „ale wojna na dwa fronty to może być dla Chin za dużo”

  Jakie „dwa fronty”? Do Syrii poszedł jeden jedyny chiński okręt i garść doradców (militarnie jest to wsparcie wyłącznie symbolliczne, ale o wystarczająco dużym znaczeniu politycznym). U wybrzerzy Chin jest cała reszta chińskiej floty.

  „Jeśli obawy ma sam poczciwy Bill Engdahl…”

  Obawy powinni mieć ci, których koncepcja nowego usraelskiego stulecia wali się w gruzy. Co mnie zresztą niezwykle cieszy.

  „Jeśli Nippon Kaigi przeforsuje zmianę konstytucji”

  Na razie jest to wróżenie z fusów. Wszystko może potoczyć się inaczej. Przypomnę, że premierem Japonii we wrześniu 2009 został Yukio Hatoyama. Jego partia po raz pierwszy od dziesięcioleci wygrała wybory. Jedną z jego najważniejszych obietnic przedwyborczych była zapowiedź likwidacji wojskowej bazy USraela na Okinawie. Nie chodziło tylko o to, że wielu Japończyków czuło się upokorzonych tą bazą przypominającą im klęskę w II wojnie światowej (i bomby atomowe zrzucone przez USrael na Hiroszimę i Nagasaki). Swołocz usraelska z tej bazy co trochę gwałciła kobiety i dziewczęta japońskie. Do wyrzucenia usraelitów wtedy nie doszło, bo zrobili prowokację – zatopili południowokoreańską korwetę Cheonan zwalając winę na Koreę Płn. I pod pretekstem zagrożenia dla Japonii ze strony Korei Płn premiera zmuszono do odwołania obietnicy. Ale kto wie – może w następnych wyborach znów tamta partia wygra? I obietnicę zrealizuje…

  Nie wiem czy zauważyłeś pewną istotną rzecz – otóż od niedawna zarówno Rosja, jak i Chiny prowadzą politykę kroków dokonanych, nie oglądając się na jazgot żydo-mediów i zachodnich marionetek politycznych. Gdy Rosja przyjmowała Krym, wiedziała, jaką wywoła to wściekłość w Fashingtonie. Ale nie zawahała się. I gdy wysłała wojsko do Syrii też nie pytała o zgodę Telawiw, Fashington i Brukselę. Po prostu nie oglądając się na żydo-zachód robi swoje. A tamci tylko się pienią i odgryzają się sankcjami. Na więcej ich nie stać. Podobnie postępują Chiny – nie pytają o zgodę Fashington czy Tokio o sypanie sztucznych wysp w spornym terenie Morza Południowochińskiego tylko robią swoje. I to właśnie pokazuje, że w polityce globalnej nastąpił przełom i że z mimo jazgotu Usraela Rosja i Chiny idą drogą faktów dokonanych. Bo wiedzą, że są wystarczająco silne, aby ignorować jazgot Fashingtonu

  Polubione przez 1 osoba

  • grzanek

   Ile głowić musiałaby użyć Japonia, aby zniszczyć Chiny?

   Chyba @opolczyk nie sądzi, że dojdzie do wojny nuklearnej o parę kamienistych wysepek? Głowice jądrowe to w obecnie obowiązującej doktrynie wojennej jedynie straszak, nuclear deterrent.
   I nie chodzi o zniszczenie Chin, wiadomo że Japonii na to nie stać. Bardziej idzie tu o możliwość związania walką pewnej części chińskich sił zbrojnych, by np. uniemożliwić ich wsparcie w potencjalnym konflikcie z Rosją. Przez drugi front miałem na myśli ogólnie obóz USrAela. USA mogą zaatakować z Oceanu Indyjskiego, a Japonia z drugiej strony. Jest wiele możliwych scenariuszy. Zresztą, pozostając już nawet przy wojnie z ISIS – to że póki co do Syrii pobieżył ledwie jeden chiński lotniskowiec nie oznacza przecież jeszcze, że Chiny nie mogłyby dosłać więcej sztuk w razie potrzeby. W każdym razie eskalacja sporu wokół wysp na Morzu Południowo- i Wschodniochińskim jest faktem. Pozostaje nam czekać na rozwój wydarzeń. Wszystko to wróżenie z fusów, jak p. Andrzej celnie zauważył.

   Polubione przez 1 osoba

   • „Chyba @opolczyk nie sądzi, że dojdzie do wojny nuklearnej o parę kamienistych wysepek?”

    Mam nadzieję że nie. Tyle że owe kamieniste wysepki mają strategiczne znaczenie dla Chin w tamtym rejonie.

    „Głowice jądrowe to w obecnie obowiązującej doktrynie wojennej jedynie straszak, nuclear deterrent.”

    I dlatego Japonia Chin nie zastraszy. Nawet jak pożyczy kilka głowic – Chiny mają ich kilkaset.

    „Bardziej idzie tu o możliwość związania walką pewnej części chińskich sił zbrojnych, by np. uniemożliwić ich wsparcie w potencjalnym konflikcie z Rosją.”

    Rosja ma jak się wydaje potencjał wystarczający jej na samodzielną wojnę z bandyckim NATO. To ona ewentualnie wesprze Chiny, choćby technologią wyłączającą radary i elektronikę wroga.

    „Przez drugi front miałem na myśli ogólnie obóz USrAela. USA mogą zaatakować z Oceanu Indyjskiego, a Japonia z drugiej strony.”

    To byłby w sumie jeden długi front – usraelsko-japoński od strony morza. Ale główne siły Usrael musiałby skierować przeciwko Rosji. A z tą resztką Chiny sobie poradzą.

    „Jest wiele możliwych scenariuszy.”

    Oczywiście że tak.

    „Zresztą, pozostając już nawet przy wojnie z ISIS – to że póki co do Syrii pobieżył ledwie jeden chiński lotniskowiec nie oznacza przecież jeszcze, że Chiny nie mogłyby dosłać więcej sztuk w razie potrzeby.”

    Mogłyby, ale po co. Rosja wysłała tam wystarczająco duże siły zbrojne. Chińskie są tam potrzebne tylko jako symbol poparcia Syrii i Rosji przez Pekin.

    „W każdym razie eskalacja sporu wokół wysp na Morzu Południowo- i Wschodniochińskim jest faktem.”

    Wiem – obserwuję to na bieżąco. Ale nie zmienia to faktu, że Chiny nie zważając na histryczne wrzaski Japonii i USraela robią swoje metodą kroków dokonanych. I póki co ani Japonia, ani Usrael nie znaleźli sposobu na powstrzymanie Chin.

    „Pozostaje nam czekać na rozwój wydarzeń.”

    Ano – nic innego nie możemy zrobić. Choć w mojej ocenie iluzoryczna supremacja Usraela została już złamana – co widać po stanowczym postępowaniu Rosji i Chin mimo wrzasku Fashingtonu i jego wasali.

    Polubione przez 1 osoba

 12. Słowianin – zadałaś pytania Przemexowi, do których się ustosunkuję:

  „Opolczyk pisze , że Izrael w pełni kontroluje Usrael dodał te przysięgi wierności zgoda , ale są wyjątki : Obama wbrew szczekaczom pejsatym zawiera sojusz z Iranem , gdzie parcharnia ostro szczeka , aby rozpierd.. Iran jak najszybciej”

  Usrael rzeczywiście szykował się do bombardowania Iranu (na żądanie Izraela). Tyle, że Iran posiadał dużo rakiet przeciwlotniczych. Nawet Rosja wcześniej sprzedawała Iranowi takie rakiety. Potem pod naciskiem „zachodniej opinii publicznej” i rezolucji ONZ Rosja wstrzymała dostawę rakiet do Iranu (wtedy nie była jeszcze gotowa do konfrontacji), ale Iran posiadał już ich wystarczająco dużo, aby zmasakrować flotę powietrzną Usraela. Atak z powietrza powiązany z widmem utraty dużej ilości samolotów był po prostu dla pentagonu zbyt wielkim ryzykiem. No i groziła utrata nimbu niepokonanej powietrznej armady. Dlatego od bombardowań Iranu bandyci odstąpili. Potem kilka lat trwały przepychanki – Izrael domagał się narzucenia Iranowi całkowitego zakazu posiadania technologii jądrowej, Iran się przy niej upierał, a Rosja to popierała, zastrzegając jednak, aby była to wyłącznie technologia „pokojowa”. Ostatecznie Iran przystał na to, zgadzając się na zagraniczne kontrole. Podpisana ugoda w tej sprawie była politycznym sukcesem Rosji – mimo sprzeciwu Izraela Iran może prowadzić własny program jądrowy, byle nie budował bomby atomowej. Politycznie przegrał to Izrael (i jego zamorska delegatura) – musiał zaakceptować fakt programu jądrowego realizowanego przez Teheran.

  „Nasze podwórko : Parchy rządzą , ale instaluje się prawo przeciwko ubojowi rytualnemu . Kto to robi Kalkstein . Parcharnia na całym świecie opluwała za to Judeopolonię . To są fakty . Wytłumaczysz to jakoś racjonalnie , bo mi nic do łba nie przychodzi .”

  To była inscenizacja. Kalkstein pokazał się przy tej okazji jako patryjota przeciwstawiający się środowiskom żydowskim, ale wiedział, że TK i tak uchyli to prawo. 10 grudnia 2014 roku TK rzeczywiście uchylił wyrokiem zakaz dokonywania uboju rytualnego, bo rzekomi naruszało to wolność religii i sumienia. Tak więc była to tylko polityczna ustawka i burza w szklance wody.

  Polubione przez 2 ludzi

 13. Pimpuś

  A tym czasem w Polin http://fakty.interia.pl/galerie/kraj/zdjecie,iId,2172381,iAId,217935 syjonistyczne mennty obrały sobie PATRONA !!!! Lepszej kanalii trudno szukać i jest bardzo wymowny w stosunku do Słowian. BEZ KOMENTARZA !!!

  Polubione przez 1 osoba

 14. Akurat ten patron (Kazimierz Odszczepieniec, wasal cesarski, syn Niemki Rychezy) do Singera pasuje. Tamten na czele 500 ciężkozbrojnych wojów niemieckich pod cesarskim patronatem pacyfikował kraj i dobijał resztki pogańskiego buntu. Singer sprowadzić chce do Polski usraelskie żołdactwo, które dzięki ustawie 1066 też będzie miało – do tego „legalnie” – możliwość ewentualnej pacyfikacji Polaków stawiających się zdychającemu współczesnemu „cesarzowi” żydo-zachodu. Wart Pac Pałaca – żydowski agent otrzymał nagrodę imienia renegata pół-Niemca.

  Eh… kiedy ta haniebna okupacyjna farsa się skończy…

  Polubione przez 2 ludzi

  • A swoją drogą – gdybym miał taką możliwość, kupiłbym od pentagonu rakietę Patriot, przywiązałbym do niej Patryjotę Roku Antka Ministra Singera i wystrzeliłbym Patriota spowrotem do pentagonu.

   Pomarzyć można…

   Polubione przez 2 ludzi

   • Słowianin

    Opolczyk jeszcze jedno może nie na temat , ale może w 3 zdaniach odpowiesz . Natrafiłem bodajże na wspomnienia Gierka w jego książce dosyć już dawno , że on przeprasza i mocno się kaja za swoje wystąpienie z 68 roku , w którym atakuje syjonistów . Zwalił to na tamtejszą atmosferę i emocje . Spróbuje znależć ten fragment to zacytuje .

    Polubienie

  • Słowianin

   Nagroda dla maciory czy wypowiedzi tego pułkownika nie mają znaczenia no i faktycznie jak był w służbie czynnej taki gadatliwy nie był . Teraz ma ciepłą emeryturkę jak to wyższy wojskowy to może Pythona krytykować , czemu nie? . Żona obiad ugotuje potem nudy to wchodzi w internet – twitter i robi sobie jaja z głupoty zydowskiej . Pewnie podobnie będzie z tymi wyższymi wojakami co dali po mordzie judeopolonijnym glinom . Ciepła emeryturka i fajne życie . Żaden z nich nie poniesie żadnych konsekwencji . za PRL takie cyrki nie były możliwe bo milicja nie wchodziła w drogę żołnierzom i na odwrót . Zresztą przynajmniej kiedyś tak było , że ŻW nie mogła ruszyć żadnego od mjr zaczynając . Musiała być jakaś specjalna interwencja .
   Po drugie z nagrody dla maciory śmieją się jedynie syjonistyczne kut… od PO , Petru , SLD i tym podobne . Dodatkowo podstawieni pejsaci bo oni infiltrują internet . Podobnie jest z sokiem z buraka gdzie pejsy i szabesgoje z PO drwią z PIS-dy . Gdy rządziło PO było na odwrót . W internecie to jest jedynie opłacany hejt , który szkoda czasu czytać , a prawdziwej partii patriotycznej niezależnie jak by się nazywała jak nie było tak nie ma , no może Zmiana , która według parcharni ma poparcie 0, 6 % jej lider siedzi a goje ,cóż mają to w dupie .

   Polubienie

 15. Słowianin

  Jeżeli chodzi o śmiecia Odnowiciela to jest on w Parcharlandii uważany przez parchaczy i szabesgojów niemal za boga . Niech tylko w szkole ktoś by powiedział prawdę jaką napisał Opolczyk zaraz byłby postawiony do pionu.
  Niestety tak jest w Judeopolonii , że zwykłą gnidę mieszańca kreuje się na bohatera , a prawdziwych bohaterów vide Szczodry robi się bandytami a z sprzedajnych klechów gierojów , cóż ale jak gojom to pasuje i wszystko łykają to cóż zrobić . Zresztą cała historia Polski jest kontrolowana przez parcharnie vide historycy obrzeżani , którzy mają monopol na pisanie historii. Oni tylko zapraszani są do matecznika parchów – TV Historia . Wszystkie pisemka historyczne też kontrolują .

  Polubienie

 16. nina

  Pan Kosiur
  Proszę przeczytać KOMENTARZ pod postem :)).
  http://ninanonimowa.neon24.pl/post/134539,hurra-na-moskwe

  Polubienie

 17. Rosyjski lotniskowiec Kuzniecow wypłynął. „Desperacka odpowiedź na działania USA”http://www.defence24.pl/389567,rosyjski-lotniskowiec-kuzniecow-wyplynal-desperacka-odpowiedz-na-dzialania-usa

  A może jednak desperacki tytuł w żydowskich publikatorach jako jedyna możliwa odpowiedź syjonistów na działania Rosji.

  Polubione przez 1 osoba

 18. ZYDOSTWO MUSI ZOSTAC WYMAZANE Z MAPY
  SWIATA !!!
  DO CZASU JAK TO SIE NIE STANIE SWIATEM BEDA
  TARGALY WOJNY, SMIERC I ZNISZCZENIE W IMIE
  TAK ZWANEGO ZYDOWSKIEGO PORZADKU SWIATA !!!

  Polubienie

 19. artjac

  Cieszę że opolczykpl jest obecny na komentarzach W.P.S I i nie tylko ale również przekazuje nowe informacje na swoim portalu.Dziękuje opolczykpl za prawdę o Lechitach od czasów starożytności aż do czasów mieszka pierwszego.Kupiłem 3 książek o Lechitach-kronika Godzisława Baszko,kronika Prokosza i słowiańscy królowie Lechii autorstwa Janusza Bieszka.A to co obecnie dzieje na tym świecie to tylko modlić o to żeby nie było więcej wojen.

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s