Czy Niemcy są przyrodzonym wrogiem Polski?

22.07.1950r. TAG DER DEUTSCH-POLNISCHEN FREUNDSCHAFT – Dzień niemiecko-polskiej przyjaźni

W tym dniu w Zgorzelcu między Rzeczpospolitą Polską a Niemiecką Republika Demokratyczną podpisano układ o polsko-niemieckiej granicy.

Warto pamiętać, że podobne porozumienie między Polską a znajdującą się pod amerykańską (żydowską) okupacją NRF podpisano dopiero w grudniu 1970r. Był to jednak znacznie szerszy projekt, w którym syjoniści z USA współpracujący z żydowską V kolumną w Polsce przemycili mechanizm demontażu nie tylko PRL, ale całego bloku wschodniego. Mechanizm był prosty. Żydowscy doradcy z Komisji Planowania sprokurowali sytuację grożącego Polsce kilku milionowego bezrobocia już od początku lat 1970. (groziło bezrobocie w socjalizmie!). Z „pomocą” przyszedł Zachód. Do traktatu granicznego między Polską a NRF dodano aneks o udzieleniu Polsce kredytów pod warunkiem politycznej liberalizacji, czyli umożliwieniu żydowskiej V kolumnie kontestowanie władzy PRL i całego systemu. Proces ten – przy czynnym wsparciu V żydowskiej kolumny przez Kościół S.Wyszyńskiego – zakończył się w sierpniu 1980r. pałacowym zamachem stanu junty gen.W.Jaruzelskiego.  – D.Kosiur

___________________________________

Czy Niemcy są przyrodzonym wrogiem Polski?

za: http://chart.neon24.pl/

I tak, i nie…

Nie, bo historyczne problemy polsko-niemieckie związane były w ostatnich 160 latach przede wszystkim z wilhelminizmem, czyli prusactwem stosowanym – i z hitleryzmem, czyli oszustwem w łonie ruchu nazistowskiego. Pierwszy stanowił po prostu pruską dominację nad resztą Niemiec, niezdolną do trwałego przyjęcia racjonalnego kursu geopolitycznego, ani też efektywnej organizacji państwa. Drugi okłamał Niemców obiecując im prawdziwą odnowę wewnętrzną, a potem niemal doprowadził ich do samobójstwa realizując politykę wojenną, o celach przecież nie niemieckich, ale zgodnych z interesami międzynarodowej finansjery. Tak wilhelminizm, jak i hitleryzm były niemieckimi błędami wewnętrznymi, nie mniej stymulowane z zewnątrz – przyniosły negatywne skutki tak otoczeniu Niemiec (w tym zwłaszcza Polsce), jak i nim samym. Dziś oba są martwe – bo Prusy nie istnieją i nie odrodzą się, nie ma też podstaw do odtworzenia ruchu hitlerowskiego w historycznym kształcie.

Tak – bo Polskę i Niemcy dzielą autentyczne i łatwe do zdefiniowania pretensje terytorialne. Obecnie nie są one artykułowane – ale właśnie dlatego, że III RP jako całość jest częścią gospodarczego organizmu RFN. Gdyby stan ten uległ zmianie – kwestie graniczna i restytucyjna mogłyby znowu zostać postawione.

Tak – bo geopolitycznie rzadko w historii (co nie znaczy, że nigdy) Polska i szeroko rozumiane Niemcy znajdowały się w tym samym obozie geopolitycznym (a przecież to geopolityka powinna determinować rację stanu, a więc i cele polityczne zdrowego państwa i narodu). Tak – bo gdyby Niemcy choćby w ciągu ostatnich 100 lat dokonywali trafnych wyborów geopolitycznych i prawidłowo definiowali swoich wrogów – to Polski mogłoby w ogóle nie być. Nie – bo teraz jednak coś na kształt Polski istnieje, wrogowie są wspólni, a interes geopolityczny co do zasady ten sam. Gdyby i Niemcy, i Polska wyzwoliły się spod dominacji amerykańskiej i odnalazły swoją geopolityczną, euro-azjatycką tożsamość (a  bez wyzwolenia Niemiec wyzwolenie reszty Europy wydaje się mało realne) – wówczas po raz pierwszy trwale moglibyśmy ułożyć swoje stosunki.

Do znudzenia trzeba powtarzać, że kwestia podległości (gospodarczej) Polski Niemcom – jest wtórna wobec naszego (wspólnego) poddaństwa w stosunku do USA. Czy przy wszystkich naszych negatywnych doświadczeniach, obawach i odczuciach wobec Niemiec – powinniśmy zatem opowiadać się bezwarunkowo przeciw wszelkim niemieckim próbom wyzwolenia się spod amerykańskiego jarzma? Nie, bo przecież to właśnie w ramach przyznanej w jego ramach „wolnizny” Niemcy skolonizowały nas gospodarczo (choć np w interesie General Motors i innych nie niemieckich bynajmniej, ale amerykańskich i międzynarodowych korporacji). A zatem nie samowyzwolenia Niemiec powinniśmy się obawiać ale ich dalszego funkcjonowania jako namiestnika Waszyngtonu na Europe. Stąd właśnie nie powinniśmy się obawiać jakiegoś nowego komitetuFreies Deutschland czy czegoś w tym guście. Przeciwnie, mając wspólnego wroga – mamy też (być może tylko co czasu, ale jednak!) wspólne cele.

 autor:  Konrad Rękas

_____________________________

Od redakcji WPS

„Stąd właśnie nie powinniśmy się obawiać jakiegoś nowego komitetu Freies Deutschland czy czegoś w tym guście. Przeciwnie, mając wspólnego wroga – mamy też (być może tylko do czasu, ale jednak!) wspólne cele.” – Konrad Rękas

Teza jak najbardziej słuszna.
Problem w tym, że zarówno Niemcy i Polacy nie posiadają własnych, autentycznych partii narodowych (wszystko jest zinfiltrowane lub stworzone przez żydowską agenturę lub/i żydowską V kolumnę), których przedstawiciele nawiązaliby polityczny dialog.

To, co cieszy to obecny w Niemczech od 1945r. i ostatnio narastający silny antyamerykanizm oraz antysemityzm – antysemityzm jako obrona słusznych praw i niemieckich interesów narodowych. Coraz więcej Niemców nie identyfikuje się z żydowskimi reżimami NRF. Podobne zjawisko zachodzi w Polsce.

Pozycja NRF w UE nie jest rezultatem polityki niemieckiej, a wyznaczonej NRF roli przez okupanta – przez żydowską finansjerę świata anglosaskiego (podobnie rzecz się ma z Francją). To co budzi nadzieje, to skuteczne próby kruszenia okupacyjnego monolitu w NRF przez Rosję – głównie w sferze gospodarczej (wejście rosyjskich firm energetycznych).

Jednak źle by się stało, gdyby Niemcom udało się wyzwolić spod amerykańskiej (czytaj: żydowskiej) okupacji, a Polska byłaby nadal pod okupacyjnym żydowskim reżimem podległym amerykańskim (żydowskim) mocodawcom. Wariant z września 1939r. miałby znaczne szanse na powtórzenie. Dlatego tak ważna jest budowa polskiej narodowej świadomości politycznej i bezwzględna eliminacja żydowskiego reżimu i żydowskiej V kolumny w Polsce oraz wyeliminowanie antypolskiego Kościoła z przestrzeni politycznej.

D.Kosiur

Reklamy

60 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

60 responses to “Czy Niemcy są przyrodzonym wrogiem Polski?

 1. Słowianin

  Kogo wy kur… ludzie wybieracie na ministrów , premierów , prezydentów ? .
  Z ostatniej chwili :
  Kreatura rządu Ryżego niejaki Nowak ( ten od zegarka ) dostał obywatelstwo ukraińskie i wyrażał z tego powodu dużą radość na Ukrainie ) . Również członkowie rządu ukraińskiego wyrażili radość . Nowak ma pełnić na Ukrainie ważną funkcję w rządzie ? być może .
  W poniedziałek prezydent Białorusi wyraził pełne zadowolenie ze spotkania poniedziałkowego z żydem ministrem Judeopolonii Morawieckim .
  Wczoraj także Juda wypowiedz o rządzie PIS- dy
  ” Jeżeli Polacy się dobrze zastanowią to zauważą , że rząd PIS zrobił dla Polski dużo więcej niż rząd PO przez 8 lat ”
  Po prostu istne Tworki no bo co innego .

  Polubienie

  • antek.wariat

   Kreatura rządu Ryżego niejaki Nowak ( ten od zegarka ) dostał obywatelstwo ukraińskie i wyrażał z tego powodu dużą radość na Ukrainie

   I uwaga!!! ma tam zarabiać 1,5tys złotych, (coś tu mocno śmierdzi)
   http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wiemy-ile-zarobi-slawomir-nowak-jako-szef-ukrawtodoru/yxjtph

   Polubienie

   • Słowianin

    Niech ci banderowskie kut…. szukają głupszych od siebie , ale nie u Słowian z Polski , że ten gonzo PO-wski pojechał do żydów , aby robić u nich za 1800 PLN / mc . Moja wnusia chodż dziecko to jak to usłyszała dostała sraczki ze śmiechu . Gdy rządził gonzo Ryży to ten Nowaczyna wydawał więcej szmalcu na dobrą wódkę u Sowy . W dodatku jego żona jak wyleczy jednego ząbka kanałowego to pewnie kasuje 450 PLN włącznie ze zdjęciem . Takie są ceny w Parcharlandii . Także czytelnicy WPS nie pić hu…. coli i nie żreć hamburgerów ,a ząbki myć 3 razy dziennie tak jak mój pradziadek , który był ordynansem w Rosji i miał piękne ząbki , bo ty był warunek , aby być ordynansem . Wtedy wydatków na parchatych dentystów w Parcharlandii nie będzie i pójdą w pizdu z torbami .

    Polubienie

   • Słowianin

    A ,że bliża się wielkie święto katolickie to może kolęda w wykonaniu żydowskim . Pięknie żydki śpiewają i robią jednocześnie za publikę . Wiem ,ze to za wcześnie , ale Happy Christmas żydki no i słuchania fajnego po raz już milionowy ( Cliffa Richarda ) – czy on coś nie nabroił ? , a taką piękną kolędę zaśpiewał i oczywiście George Michael i jego kolęda .

    Polubienie

  • RZAD PiS,
   ZROBIL WIELE WIECEJ DLA POLSKI – JAK PO,
   nawet patrzac pana oczami, to dowiedz sie pan, ze
   TYLKO DLATEGO , ZEBY ROBIC NA ZLOSC TAMTEMU !

   WARTO TEZ WZIAC POD UWAGE – ILE NAROBIL ZLA ?!
   Jezeli bierzesz pan to wogle pod uwage, poniewaz istnieja na swiecie TAKIE LOTRY, ze nawet gdyby sie okazalo, ze ci w rzadzie to kanibale, ktorzy morduja i jedza dzieci swoich wrogow, TO I TAK BEDZIESZ ICH POPIERAC – TYLKO DLATEGO , ZE NA NICH GLOSOWALES …
   Tymczasem tylko KROWA NIE ZMIENIA NIGDA SWOJEGO ZDANIA !

   PRZYMUSOWE SZCZEPIENIA – od ktorych male dziewczynki, beda dostawac raka macicy, zanim dorosna, TO WPRAWADZONO – ZA RZADOW PiSu,..
   ..nawet klamczucha KOPACZ , miala jakies subienia, zeby czegos takiego nierobic.
   Pani Burgemeister – zagorzala przeciwniczka szczepien, na ktora bylo juz kilka zamachow powiedziala:
   „POLACY ZADZECZAJA TO PANI DR. KOPACH, ZE W POLSCE TE SZCZEPIONKI NIE PRZESZLY..”
   Takich przykladow MOZNA MNOZYC BEZ KONCA !

   Haniebne zychowanie na Ukrainie, przepraszanie – za niepopelnione czyny
   CHYBY W POLSCE JUZ NIGDY SIE NIE SKONCZY !
   Podczas, gdy caly swiat wie, lub sie domysla, ze Zydzi-chazarscy specjalizuja sie w zarzucaniu swoich morderstw innym, szczegolnie na takich , ktorzy nie potrafia sie przed tym brobic,
   POLSKA DALEJ PRZEPRASZA – CHYBA TYLKO DLATEGO ,
   ZEBY – P L A C I C !
   C E TA,
   nie mowiac o KOMPROMITACJI SIEBIE I POLSKIEGO NARODU !

   Jak nie przemawia to do panskiej wyobrazni, to znaczy, ze reprezentujemy sprzeczne ze soba interesy!

   Polubienie

   • Słowianin

    Dlaczego ma to do mnie nie przemawiać? . Prawda zawsze przemawia . Przecież nie napisałem tego żeby chwalić PIS-de tylko zacytowałem co mówił Juda przecież dodając nazwę Tworki – siedziba ludzi chorych psychicznie . Pozdrawiam.

    Polubienie

   • POLSKA NIE POTRZEBUJE ZADNYCH PSUBRAOW DO TOWARZYSTWA !JEST WYSTARCZAJACO BOGATYM NARODEM !

    „ZASOBY GEOLOGICZNE W POLSCE.”

    „POLSKA KUWEJTEM EUROPY!”

    „POLSKA MLEKIEM I MIODEM PLYNACA”

    MOGLABY SMIALO BYC NEUTRALNA – TAK SAMO JAK SZWAJCARIA !

    Czyzby Polaka nie bylo stac , zeby wymyslec jakis leprzy sasrany zegarek?
    A kto zlamal szyfr- niemiecki podczas wojny tak naprawde?
    POLACY MUSZA SOBIE TYLKO PRZYPOMNIEC JAKA WIELKA POTEGA KATOLICKA BYLI, GDY DOBRY BOG BLOGOSLAWIL –
    ZANIM ZYDOSTWO ZDOZYLO TO SPIEPSZYLO !

    „1000 LAT POLSKI w 5 minut.”

    „Granice Polski od MIESZKA l do WSPOLCZESNOSCI”

    To, ze Polska byla od morza-do morza, to nie sa zadne bajki!
    1000-lat w DOBROBYCIE ,
    kiedy gdzie indziej ludzie umierali z GLODU I CHOROB(w Hiszpani najwiecej) NA POLSKIM WAWELU BYLY PIERWSZE LAZNIE, podczas gdy w Notre-dame, jeszcze przez kilka wiekow zalatwiano sie za drzwiami, a w Luwrze za wazonami i donicami kwiatow kilkaset lat dluzej.
    Po POLSKU mowiono w calej Europie – do samej Turcji , to od moich sasiadow Turkow, z ktorymi mieszkam w niemczech-dowiedzialam sie , ze w ich jezyku wpisaly sie Polskie slowa z tamtych czasow na stale. Polacy , oprocz tego ze byli najbogatsi(posiadali nawet swoje kolonie)mieli rowniez najlepsze prawo. Kazdy wtedy pchal sie do POLSKI –
    A NIE GDZIE INDZIEJ..Polacy byli wtedy najbardziej szanowanym narodem na swiecie:szlachetni i rycerscy ! Kazdy tez chcial byc
    POLSKIM SZLACHCICEM – czego nie mozna bylo sobie kupic za zadne pieniadze, jak np.tytul BARONA , ktorym mogl byc kazdy- nierzadko morderca, za wczesniej zrabowane pieniadze.
    SZLACHECTWO , mogl sobie tylko wysluzyc Rycerz, ktorym mogl byc nie kto inny — jak Katolik znajacy Pisma swiete.Dlatego kogo na to nie bylo zwyczajnie stac – chcial przynajmniej jak Szlachcic wygladac.
    TO POLSKA WTEDY DYKTOWALA MODE W EUROPIE ! Kogo bylo stac , szyl swoje ciuchy u KRAKOWSKICH KRAWCOW !

    WY POLACY NIGDY SIE O TYM – OD SWOICH – NIE DOWIECIE WE WLASNYM KRAJU , BO MACIE SAMYCH OBCYCH !

    POZATYM JEST NAGONKA NA POLAKA , ZEBY TAK JAK WCZESNIEJ ROBIONO WSZELKIMI METODAMI ZWYKLEGO – S M I E C I A –
    TAK SAMO TERAZ PRUBUJE SIE ROBIC MORDERCE !
    Sa takie stany w USA, gdzie jest tak silna propaganda, ze gdy sie odezwiesz po Polsku , to poleca kamienie !
    „DRUGA PRAWDA.”

    DLATEGO MUSICIE WZIAC SPRAWE WE WLASNE RECE!
    ZARZADAC -O D S Z K O D O W A N I E –
    ZA 800-LAT OGRABIANIA POLAKA NIE TYLKO Z POLSKIEJ ZIEMI, ALE I NIERUCHOMOSCI:DOMOSTW, KARCZM, GOSPODARSTW I ZAJAZDOW !
    https://pl.wikipedia.org/wiki/O_%C5%BBydach_i_ich_k%C5%82amstwach

    RABNAC PIESCIA W STOL – nie tak, ze tylko przestrasza sie same myszy,
    ALE TAK – ZE KAZDY USLYSZY ! ! !
    I ZARZADAC – TAK DLUGO STANOWCZO I UPARCIE I NIE DAC IM SPOKOJU – AZ ZACZNA TO ROBIC !
    TAK SAMO , JAK ZROBILA TO ANGLIA PO WOJNIE !

    ZARZADALA OD POLSKICH PILOTOW ZA ZAPLACENIE Z KORZYSTANIA Z ICH ANGIELSKICH SAMOLOTOW !
    Nikogo nie obchodzilo, ze ci piloci z narazeniem wlasnego zycia
    walczyli – niczym mieso armatnie ,
    NIE TYLKO O LONDYN , ALE CALA ANGLIE !
    I POLSKA ZAPLACILA – LACZNIE Z PALIWEM, KTORE ZUZYLI…
    …TAK JAK SOBIE ANGLICY ZYCZYLI .

    ” POLSKA – HUZARIA”

    „S L O W A C J A -Rosnie liczba organizacji parlamentarnych.”

    „12 PULK ULANOW PODCHALANSKICH”

    „20 PULK ULANOW”

    „POLACY DO BRONI!”

    „WOJCIECH OSZANSKI!” w kazdej Parafii !

    Polubienie

 2. Słowianin

  Informuje Opolczyka ,że Mossad po wielu latach ciężkiej harówki ustalił kim jest drużyna APA na czele z majorem :
  Oto oni :
  Major Pyryt
  por. Gucio
  kpt Piernik
  kpt Rybka :

  Polubienie

 3. Z Islamską Rzeszą Niemiecką nic nas nie łączy i łączyć nie może. To bezbożny narodek spełniający każde żydowskie żądanie. Jeśli mowa o antysemityzmie, to proszę mi podać definicję tego chazarskiego słowotwórstwa. Według mnie antysemityzm, to niechęć do Arabów, Berberów i innych mniejszych ludów semickich. Tak również określa się zjawisko zoologicznej nienawiści żydów do ludzi myślących, nie poddających się syjonistycznemu zniewoleniu.

  Polubienie

  • Słowianin

   A Polacy to pobożny naród – ile procent może z 10 % faktycznie wierzy w swojego mistrza .
   co do Niemiec to wielu klechów polskich mówi , że Niemcy to pobożny naród .
   Co niedziela ZDF transmituje mszę przed południem a jak ci Niemcy się modlą tak sami jak nasi na mszy w niedziele w telewizorni o 8 rano , a po Kościele w ryj ateiście .

   Polubienie

  • jan gryko

   Oczywiście,,…w myśl tego pokrętnego określenia za antysemityzm powinno się ścigać wszystkich, którzy prześladują słownie i fizycznie – Arabów/Palestyńczyków – pochodzacych od Sema…czyli głównie ścigać należy Izrael i takzwanych żydów/chazarów, którzy semitami – nie są!…

   Polubienie

   • Słowianin

    Za to pani sądząc po nicku to jakaś Angielka ? . Zaprasza pani do modlitwy ? to chyba się pani pomyliła ojciec Rydzol to inny kierunek . Za 15 minut będzie miał msze . Może się pani pomodlić .

    Polubienie

   • „NAROD ZYDOWSKI ZOSTAL WYMYSLONY”
    http://www.rp.pl/artykul/398485-Narod-zydowski-wymyslony.html?template=restricted
    ZYDOW PRAWDZIWYCH NIE MA !
    To 5% sa to PALESTYNCZYCY – ktorzy ochrzcili sie u muzulmanow i przeszli na ISLAM!
    „Prof.Shlomo Sand obnaza klamstwo zalozycielskie Izraela.”
    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/01/31/prof-shlomo-sand-obnaza-klamstwo-zalozycielskie-izraela-zydzi-nie-sa-semitami/

    „Die Erfindung des Jüdischen Volkes (Shlomo Sand)

    „Etwa 90% der Juden sind keine Semiten und 90% der araber sind semiten.”
    https://h0rusfalke.wordpress.com/2013/03/25/etwa-90-der-juden-sind-keine-semiten-und-etwa-90-der-araber-sind-semiten/

    „Czy Pan Jezus I matka Boska byli Zydami?-Ks.Kneblewski”

    Ci dzisiejsi pseudo zydzi ok.95%, nie przywedrowali z IZRAELA , tylko z AZJI SRODKOWEJ!
    Sa to poganskie LUDY UGROFINSKIE(finsko uralskie)MONGOLSKO,TURECKO, TATARSKIE(plemie turskie) ,
    ktorych Z POWODU CIAGLYCH KONFLIKTOW I WSZCZYNANIA WOJEN , ludy oscienne wypedzily z Azji Srodkowej.
    Najpierw okupowali tereny DZISIEJSZEJ UKRAINY, ktore zdobyli podstepem – najazdami w nocy i z nienacka napadajac na tamtejsze slowianskie ludy niezwyczajne do walki: palac, gwalcac i mordujac. Brali tez w JASYR I LADNIEJSZE SLOWIANKI – SPRZEDAWALI ARABOM , A RESZTE JAK ZWYKLE BYDLO – za ta sama cene.
    Urosli w tak wielka potege, ze zalozyli sobie na tych ziemiach SWOJE WLASNE PANSTWO – CHAZARIE, ze stolica ITYL.
    To tam w 730r. ich CHAN-BULAN, zmienil im religie na JUDAIZM RABINISTYCZNY, ktory wydal mu sie bardziej atrakcyjny.Spodobala sie Chanowi Chazarow religia Hebrajczykow,ktorych Bog Jahwe uczynil „NARODEM WYBRANYM”, ktory zapanuje nad swiatem.Dlatego religie ta ustanowil PANSTWOWA i od tego czasu wprowadzil jako OBOWIAZKOWE OBRZEZANIE+PEJSY, ktore maja swiadczyc o glebokiej wierze i wielkiej poboznosci.
    Od tego tez czasu – przestali sie uwazac za CHAZAROW i zaczeli za HEBRAJCZAKOW 13- ZAGINIONE POKOLENIE, KTORE WLASNIE SIE ODNALAZLO.Dlatego ich jezylkiem nie jest zaden HEBRAJSKI, tylko
    ZARGON – JIDYSZ – MIESZANINA JEZYKOWA WYRAZOW MONGOLSKICH, TURECKICH I STAROGERMANSKICH, ktorych jest najwiecej…
    Z HEBRAJSKIEGO PRZEJELI TYLKO ICH ALFABEI I PISOWNIE..
    Maja odwage uwazac sie za tych najinteligentniejszych , a nie potrafili wymyslec wlasny jezyk.Gdymy nas na swiecie nie bylo, to do dzisiaj nie potrafili by mowic wcale !

    Wczesniej czcili boga FALLUSA- SIUSIAKA, na ktorego punkcie maja-tak jak zawsze mieli TOTALNEGO FIOLA, czym tez caly swiat- ZARAZILI…niektorzy podlaczyli sie juz nawet na stale..
    „MUZEUM POD FALLUSEM” Grzybowa3-MILOSNICY GAZETA TV”

    TO SA ONI:ICH DZIECI , WNUKI I PRAWNUKI I PRAWNUKOW-WNUKI DZISIEJSZE POLSKIE ELITY …

    Dlatego tez jest tam dzisiaj wojna – bo roszcza sobie do UKRAINY jakies prawa.
    Bowiem w 964r.PIERWSZY KROL ROSI-SWIATOSLAW, ktory pochodzil z Dunskich wikingow, obawiajac sie o swoj los, zlitowal sie nad teroryzowanymi slowianami. Zjechali sie wtedy z calej pln.Europy i skandynawi – WIKINGOWIE, zwani w Europie Waregami, zeby wesprzec brata w biedzie i w 965r. wypedzili Zydow Chazarow z ziemi ukrainskiej..
    wydawalo sie -na zawsze.

    TEN MSCIWY NAROD – PAMIETA SWOJE WYDUMANE KSZYWDY DO OSTATNIEGO POKOLENIA.
    Dlatego zafundowali tam, sztuczny glud, Katyn i Wolyn…
    …i tak juz zawsze nam beda fundowac – CZCICIIELE SZATANA !

    A CALA RESZTE – WSZYSTKO – Z TEGO CO NAJGORSZE
    TO ICH MISTERNA ROBOTA – JAK SIE SAMI CHWALA !
    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/zydzi-to-nie-semici-lecz-chazarzy/

    „SZOKUJACY WYWIAD Z RABINEM ABRACHAMEM FINKELSTEINEM”

    Polubienie

  • Słowianin

   Wiesz co to Szydło może chcieć? a jedynie piernąć sobie jak po ogórkach kwaszonych popije mleko , a i to musi się zapytać prezesa , czy wyraża zgodę , aby puściła bąka .

   Polubienie

   • Jurek

    żydło chce sankcji w interesie Niemiec 🙂 Niemcy inwestują niezłą kase w Rosji a konkurencja Polaków jest nie do przyjęcia dla Niemców. Niemcy kochaja żydłaczynę za to 🙂

    Polubienie

 4. antek.wariat

  Uczestnik zamkniętego briefingu w Kongresie zorganizowanego przez Radę Spraw Zagranicznych zaproponował rozwiązać syryjski kryzys poprzez zabójstwo prezydenta republiki Baszara al-Asada
  http://sptnkne.ws/c6fG

  Polubienie

 5. antek.wariat

  Najemnicy z Polski zostali rozmieszczeni w Gorłówce

  Wywiad DRL poinformował o przybyciu 40 polskich najemników do miejscowości Szyroka Bałka na północno-zachodnich obrzeżach Gorłówki oraz do 100 bojowników Prawego Sektora pod Jasynuwatę – oznajmił zastępca dowódcy sztabu powstańców DRL Eduard Basurin.

  Czytaj więcej: http://sptnkne.ws/c6zQ

  Polubienie

  • jan gryko

   A najemnicy z Polski wzieli ze sobą worki na zwłoki?
   Najprawdopodobniej większość z nich skończy – tak

   Polubienie

   • Słowianin

    Przeciwko komu te zbiry ? Przecież sam SPECNAZ zrobi z nich schabowy z jajecznicą . To brzmi dumnie najemnicy III RP . Nie wiem , ale czy to żydostwo i szabesgojstwo w Judeopolonii całkiem ma nasrane we łbach .

    Polubienie

 6. Pingback: Czy Niemcy są przyrodzonym wrogiem Polski? — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | Pekok Antylichwiarz

 7. ERROR 404 NSZ

  Ad Słowianin,

  nowak czy jak on tam się tam nazywa ( kultura zabrania mówić – wabi…)
  dostał cynk (gryps) , że będzie miał „ciepło” nad Wisełką i musiał wiać…
  dobra informacja musiała kosztować, choćby tylko złoty zegarek….

  Polubienie

  • Słowianin

   Bzdura . Już widzę rozliczenia jakie wykonują syjoniści anglosascy swoim kumplom syjonistom europejskim . Uruchomili tylko płatny hejt i tyle vide sok z buraka ,a Nowak przecież nie będzie siedział na utrzymaniu żony dentystki . Dostał fuchę u banderowców i wyjechał . Pewnie przebiła fuchę jaką mógłby dostać od kumpla Ryżego . Ot i cała tajemnica .

   Polubienie

 8. ERROR 404 NSZ

  Ad Słowianin

  Nie sądzę, że bzdura niech będzie pierwszy z brzegu np. arabski via hiszpania..

  Polubienie

  • Słowianin

   Panie ERROR dobrze pan wie , że gdyby rządzili prawdziwi Polacy a nie mieszańcy czy inny odłam syjonistów – czyli inna mucha chodząca po krowim gównie w tym wypadku zwana PISda to Arabskim , Nowakom nie pomogłaby ani Upadlina , ani Espania .

   Polubione przez 1 osoba

 9. grzanek

  O! A od kiedy to WPS publikuje teksty „żyda” Rękasa, prezesa „żydowskiego” Powiernictwa Kresowego…? 😉

  Polubienie

 10. ERROR 404 NSZ

  Słowianin
  Tak wiem o tym …
  Jestem jednak niepoprawnym marzycielem .Był taki książę który pieczętował się jako i nieskromnie mówiąc ja, a rozwiązywał problem między innymi co większego drania osadzając na drewnianym palu..
  Działało na wyobraznie…
  W Polsce już nie realne , ze względu na eko terrorystów i środowiska
  tzw. lgbt , gdzie pal robiłby za konkurencję…

  Polubienie

 11. antek.wariat

  Ostatniego czasu mieliśmy pokaz walki. Pewne środowiska polityczne podniosły się przeciwko umowie CETA, która była przepychana za plecami mało zorientowanego społeczeństwa. Prym w tej walce chciała wieść partia RAZEM, która do tej pory nie dała się poznać bardzo z tej lewicowej strony. Nawoływała do zjednoczenia polaków oraz walki z tą groźna umową i arogancja naszego rządu. Jednak gdy do walki włączyły się praktycznie wszystkie środowiska nacjonalistyczne wybuchła afera. Nagle okazało się, że RAZEM nie chce widzieć nacjonalistów na swych niby neutralnych protestach. Nacjonaliści zorganizowali więc swoje protesty. I co bardzo cieszy naprawdę było ich sporo. RAZEM pluło także na partie ZMIANA za ich niby faszystowskie zapędy. Było naprawdę śmiesznie, protesty się skończyły, jeśli wszytko pójdzie dobrze CETA przepadnie w negocjacjach europejskich. My jednak, radykalni antykapitaliści musimy skomentować zaistniałą sytuację.

  http://antykapitalizm.pl/2016/10/25/nacjonalisci-vs-liberalna-lewica/

  Polubienie

  • APA

   A ta zmiana to niby czego ?
   Na czele szmule czy szwaby ,w dodatku w jakich kolorach czerwonych czy niebieskich ?
   Z sierpem i mlotem ,z gwiazda i orlem ???
   No nie ludzie ,dalej NA PARTYJNE RZADY CHCECIE SIE NABIERAC ???
   Czy wam szmulowskie pis-dzelce jeszcze malo oczy uchylili po piwnych zwidach ???
   WSZYSTKIE PARTIE TO OBCE PARTIE !
   WON OD RZADZENIA POLSKA !!!

   BEZPARTYJNI i NIEZRZESZENI NATYCHMIAST DO RZADZENIA !!

   Polubienie

 12. julius

  Rosja podciąga do Syrii znaczne siły. Amerykanie i Anglicy również nie próżnują i potajemnie szkolą tzw umiarkowaną opozycję do walki z Assadem. Wojna między Rosją i USA wisi w powietrzu. Jeśli wybuchnie konflikt w Syrii jestem przekonany, że Amerykanie uruchomią przeciwko Rosji drugi front w Donbasie. Tam wyręczą się Ukraińcami i najemnikami w tym z Polski. Akcja z góry skazana na porażkę ale czego to się nie zrobi dla swojego pana żeby tylko dogryźć Rosji i wciągnąć ja w konflikt również w Europie.

  Polubione przez 1 osoba

  • Słowianin

   Mnie interesuje natomiast kwestia, a mianowicie czy to chazarstwo jest bardziej głupie niż ustawy przewidują , które sami płodzą np 500 + czy przy pomocy zidiociałych gojów ogłupionych prawie 30 letnią polityką historyczną ( czytaj ameby na forum Niezależnej ) chcą ugrać coś w tym usmańskim gównie dla siebie . W dodatku Łukaszenka spotyka się z chazarem z Judeopolonii i chwali sobie tą wizytę . Ponadto na chwilkę przed wyborami dążyć do konfliktu z Rosją przy pomocy kundli ze wschodniej europy , ale to jest właśnie ta parchata usraelska demokracja . Wiadomo kto wygra , a jak będzie ciągłość władzy kogo obchodzi eskalacja konfliktu z Rosją czy będzie przed cyrkiem wyborczym czy po tym syfie . Jak mówił Dyzma ” mądra decyzja to szybka decyzja” , a w judeopolonii i Usraelu takie Dyzmy rządzą .Oj przepraszam obraziłem Dyzmę .

   Polubienie

  • APA

   Wszystko mozliwe alle najpewniejsze kolejne zburzenie Jerozolimy !
   SPRAWIEDLIWOSC NADCHODZI !!!

   Polubienie

 13. slawek

  @Rzeczpospolita 12:38:18
  Dziwna rzecz. Dałem 5* przy średniej punktów 2* i przy czterech głosach. Teraz głosów jest pięć, a średnia spadła do 1,8 * (?)

  Przecie to norma tam tak jak i porawianie wpisów ich trollom komentatorom, tak było od zawsze i tak jest nadal.

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/10/24/antek-minister-mon-patryjota-roku-im-kazimierza-renegata-odszczepienca-nazwanego-odnowicielem/#comment-20830

  Polubienie

  • slawek

   zrobiłem błąd w pogrubieniu ale myślę że wiadomo gdzie, cytat do „(?)” a gdzie me.

   Ogólnie to dziwne rzeczy obserwuję na neon i nie tylko tam.

   Polubienie

   • Słowianin

    Bo dziwne rzeczy obserwuję się tam , gdzie żydki już położyli swoje łapska .
    Na innych forach tych całujących w dupę pewnego mgr chociaż o wiedzy większej niż niejeden prof opluwają Putina i jeszcze te syfy szmuglują na WPS ( wklejki Putina z rabinami itp ) , cóż pozostaje czytać blogi przemexa , Opolczyka może jeszcze parę innych rzeczy . Reszta to parcharnia .

    Polubienie

 14. nana

  Śmierdzi..
  .. jurgieltem od fundacji Adenauera, czy innego słynnego Szkopa.
  Płacą za pisanie tego typu tekstów w necie, już nawet niespecjalnie się z tym kryją.
  Zarabianie w internecie..
  Co do żydów, o których wspomina stolarz, to Niemcy nie potrzebują amerykańskich, mając pod dostatkiem swoich.
  Jest to wspólnota interesów, a nie podległość komukolwiek, co zresztą widać wyraźnie po działaniach takich żydowskich czynowników, jak choćby Soros.
  Rothschildowie, ani inna jewrejska arystokracja, w rodzaju Habsburgów, nie zapomnieli skąd wywodzą się ich korzenie.
  Panowie, (..) Szweda, bo Polak się nie da.
  P.S. Chciałbym, żebyśmy byli tak skolonizowani, żeby polska centrala amerykańskiej firmy na Europę zatrudniała 24 tysiące osób ze średnią pensją 40k euro rocznie, tak jak Opel w Rüsselsheim.
  nadużycie link skomentuj
  alek.san 25.10.2016 12:32:48

  Polubienie

 15. APA

  A ten wasz „slowianin” to co to za bohater bolszewicki nas czepiajacy sie ?
  Chce on spotkania w sadzie lub na ulicy z nami ?

  Ty GNIDO CZERWONA zejdziesz w koncu z nawiska mjr.Pyryta i innych POLSKICH ZOLNIERZY , przestaniesz trollowac i bluzgac/oczerniac nie znanych ci ludzi ???
  To statnie ostrzezenie ,takze dla wlascicieli portalu.

  Polubienie

  • Słowianin

   Szkoda mi na pyrytów czasu , ale odpisze . Gwoli sprawiedliwości to ty mnie facet zacząłeś wyzywać od szmuli i Niemców a moja osoba tylko się broni . Poznałeś na swojej skórze teraz jak to nieładnie majorku kogoś nazywać szmulem szwabem czy bolszewikiem , ale tobie wolno . W du. mam twoje grożby . Idż do sądu jeszcze dziś , tylko gorzej będzie jak Słowianin pójdzie do sądu i oskarży pyryta o zniesławienie . Ciebie to już z każdego forum wyrzucali jak syjonistę toronto . Także czekam pyryt na pozew i twoją drużynę , ale odpowiedz Słowianina tez będzie adekwatna do sytuacji . Ty pyryt Słowianinem nie jesteś , bo nie masz w ogóle poczucia humoru .

   Polubienie

   • Słowianin

    I ostatnia rzecz majorku . Nigdy nie nazywaj mnie czerwoną gnidą konusie z USA , bo ja pewnie w odróżnieniu od ciebie nigdy czerwonej legitymacji nie miałem podobnie jak i moja siostra , której z tego powodu nie puszczono na medycynę . Także uważaj gnoju z USA co piszesz .

    Polubienie

   • Zenek

    Jak czekasz to sie i doczekasz ale zaden Pyryt nie czepia sie GOWNA internetowego a tym bardziej realnego.
    Jestes MIERNOTA ,miales zadbac o chora zone ,wyzdrowiala juz LEJWODO ?
    Nie zapomnij ,ze jest nas „siedmiu wspanialych” i jeden komputer wiec napewno jednego z nas sie doczekasz.
    Co do blokowania nas na „polskich” portalach to jest wlasnie niezaprzeczalny DOWOD jaki to jest ten czy inny portal i kogo reperezentuje przy SPOTKANIACH Z PRAWDA !
    Pojales kmiotku wajchowy portalowy – rocznik 1945 ?
    Wyglada na to,ze jakis szwab lub bolszewik w czasie wojny dopadl twoja matke i teraz w tobie pulsuje „krew slowianska” .
    Zegnaj facio i nie wywoluj wilkow z lasu,bo pogryza cie !

    Polubienie

   • Zenek

    No prosze,przyznal sie „slowianin”,ze jest z niemieckiej roboty lub nadania .
    Jak pieknie podkreslil z duzej litery „NIEMCY” a Pyryta ujal z malej litery.
    Gramotny facio.
    Widzisz jak sie kmiotku mieszancu wysypales ,czyzby wykapany tatus ?
    Tak,tak tacy „slowianie” chca „pojednania” a potem pewnie i rozstrzeliwania jak chocby w Jedwabnym co historia zanotowala.
    Szubert moze przyjdzie z pomoca „slowianom” ?

    Polubienie

   • Słowianin

    Witam kolejne wcielenie Zenek potem będzie jak u Opolczyka gutek . To ty gutek nie wiesz , że do szpitala idzie się też ,aby robić konkretne ważne badania . Gutek o tym nie wiedział to właśnie gutka o tym informuje . Po drugie gutku żona wyszła po 7 dniach i się leczy z moją pomocą i faktycznie masz rację muszę jej teraz poświęcić czas i na chwilę opuszczam WPS , ale natychmiast wrócę gdy przeczytam , że stary dziadu nazwałeś mnie na WPS bolszewikiem , szmulem czy Niemcem . Ponjał major w stanie spoczynku ? . Liczyłem ,ze drużyna ma cztery osoby cóż lekka pomyłka bo ma siedem osób .

    Polubienie

   • Słowianin

    Takie wilki bez zębów by mnie pogryzły jak ty dziadu pyrycie i twoja kamanda ? . Przecież ty nie masz żadnego zęba a jak masz to sztuczną protezę , którą co drugi dzień myjesz corega tabs . Sztuczna proteza za słaba , aby Słowianina pogryżć . To Słowianin cię pogryzie , bo ma zdrowe zęby gdyż nigdy jak ty nie pił usmańskiej coli i nie żarł hamburgerów . Jeżeli chodzi o tego starego Niemca to może on dopadł , ale płeć żeńską od twojej strony . Ponjał majorku pierdzący w usmańskie łózko .

    Polubienie

   • APA

    Dalej sobie zaskarbiasz „zaslugi” ,,donosisz na „pyrytow” ,sprawdzasz och dzrzwo rodowe ?
    Wiec doradzimy ci :
    Jedz do ktoregos z nich i zapytaj kim sa,co robia i powiedz im to co szkalujesz na forum prosto w oczy ,napewno na odpowiedz nie bedziesz dlugo czekal „bohaterze internetowy”.
    Tylko sie pospiesz niz czym umrzesz,masz przeciez 71 lat – prawda ?
    Wiecej o tobie juz czytelnicy twych belkotow wiedza jakim czlowiekiem jestes ,to napewno do POLAKA nie pasuje .
    Moze i ktorys z Pyrytow ci to wybaczy i przyjmie przeproszenie za oszczerstwa kierowane przez ciebie do nich.
    Oto Polska wlasnie.

    Polubienie

   • Słowianin

    Pyryt proszę zamknij już swoja buzię bohaterze z Hameryki , bo nie mam czasu i chcę już z tumanem skończyć dyskusje .

    Polubienie

 16. APA

  O szwabach mowa/pisanie /ma swoj cel .to wiadomo ale BRATANIE sie to juz ZDRADA !
  Na to moga sobie pozwolic tylko SZMULE i ich SLUDZY !
  Cos zas sie tyczy BANDEROWCOW i ich potomkow tak na Ukrainie jak i w Polsce ,to i na to przyjdzie czas by im pewne sprawy WYJASNIC i rozliczyc ZA WSZYSTKO .
  Cierpliwosci prosimy, bez podjudzania i prowokacji .

  JESZCZE POLSKA NIE ZGINELA !!!

  Polubienie

 17. nana

  Słowianin,

  nie jest problemem to, że jakiś byle kto Cię wyzywa. Problem stanowi, że WPS to toleruje. Piszesz dużo, podtrzymujesz ten portal, a oni nawet nie zadbają o to, żeby Ci byle kto gówien ze swojego nocnika nie wylewał na głowę.
  Ja Cię rozumiem. Życzę wszystkiego dobrego – dla Ciebie i Twojej Żony, jeśli Ci to miłe.

  Ja tu praktycznie nie zaglądam, wiem z grubsza od Starego, co się tu dzieje, bo on przegląda czasem takie strony.

  Trzymaj się. Jeśli chcesz uczestniczyć – choćby internetowo – w polityce, to nie możesz nic, absolutnie nic brać osobiście. Przez niezrozumienie tej prostej zasady wielu wartościowych ludzi zrezygnowało – niesłusznie! z pisania komentarzy.

  Polubienie

 18. czytelnik

  Adwokatko !
  Nie zauwazas kto tu kogo z nazwiska szarga ,dostrzegasz tu jakiegos Pyryta lub innych z nazwiska na ktore sie pluje ???
  Chwileczke,a moze ty tez jestes „slowianka” lub zona „slowianina” ???

  Polubienie

 19. kto nami rzadzi ??

  bardzo ciekawe informacje

  Polubienie

 20. nina

  Smith
  26 października 2016 at 14:58 · Odpowiedz

  WAŻNE!

  Wczoraj, 25.10.2016 w pewnej ważnej dla kraju firmie (w jednym z oddziałów), odbyło się „szkolenie” wojskowe (prowadzone przez byłych żołnierzy mających mocne powiązania z ABW – obecnie pracowników wspomnianej firmy). Zostały przedstawione szczegółowe plany działania w przypadku stanu wojennego oraz w przypadku wojny, w tym: obrony oddziału (firma nie należy do militarnych), opracowano wyżywienie, noclegi, łączność (w tym satelitarną), rozdział broni i amunicji (konkretne typy i liczby) oraz z nazwiska przydzieleni wojskowi wartownicy. Zaznajomiono również zebranych ze szczegółami funkcjonowania państwa w w/w przypadkach (min. absolutny zakaz wyjazdu samochodem poza miasta, blokady na drogach, brak dostępu do paliwa dla cywili, itp.)

  Coś grubego się szykuje.

  W Apokalipsie Św. Jana widnieje informacja o tym kiedy będą czasy ostateczne: panna obleczona w słońce i księżyc pod jej stopami a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu.

  Tak się nieszczęśliwie składa, że gwiazdozbiór panny będzie w dokładnie w taki sposób wyglądać we wrześniu 2017r. Kto nie wierzy niechaj czyta.

  Na 13 maja zaplanowane jest ponoć wielkie ka-bum dokładnie 100 rocznicę objawień w Fatimie (bo niektórzy wierzą, że to nie Maryja a córka Mahometa).

  Jednoczmy się!

  Polubienie

 21. APA

  Wlasnie Niemcy zjednoczyli sie !
  Kiedy ponowne Gliwice ?
  Kaliningrad przygotowany.
  Baltyk rowniez.
  Bliski Wschod w ogniu.
  Godzina ZERO zbliza sie.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s