Czy Amerykę da się jeszcze wyleczyć?

trump

Nie mamy złudzeń kim jest D.Trump.Podobnie jak H.Clinton jest członkiem amerykańskich elit, które świat uważają za nieograniczone pole penetracji żydowsko-amerykańskiego kapitału.

Arogancja amerykańskich elit napotkała zdeterminowany i inteligentny opór Rosji i przyczajonej siły przyszłości w postaci Chin. Część amerykańskich elit, tych najbardziej psychopatycznych i owładniętych ideą wybraństwa, traktuje starcie z Rosją i Chinami jako wyzwanie ezystencjalne i gotowa jest wywołać wojnę światową, aby osłabić pretendentów do wielobiegunowego świata i wspóldecydowania o własności światowych zasobów, kapitałów i zysków – i tym samym zrealiować psychopatyczny sen o Nowym Porządku Świata na wzór obozu koncentracyjnego z barakami o różnym standardzie.

Donald Trump daje nadzieję, że należąc do zdemoralizowanych elit amerykańskich zalicza sie do tej ich części, która zrozumiała, że nieograniczona hegemonia nie jest możliwa do kontynuowania, i że to Ameryka musi dostosować się do świata oraz do ambicji i praw innych narodów, a nie świat do samowoli Ameryki.

Niezależnie od wyników wyborów w USA narody słowiańskie winny dokonać prostego wyboru. Jeśli świat ma przetrwać należy popierać politykę W.Putina wobec USA i syjonistycznych terrorystów korporacyjno-lichwiarskim. Większe prawdopodobieństwo powstrzymania szaleńców i szanse na światowy pokój daje jednakże dialog Putina z USA pod prezydenturą D.Trumpa.

PZ

Reklamy

26 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

26 responses to “Czy Amerykę da się jeszcze wyleczyć?

 1. slawek

  Osobiście nie jestem wielbicielem jej przeciwnika Donalda Trumpa, wzorca bucowatego anglosaskiego miliardera, ale o ile jego można jeszcze rozważać w kategoriach ludzkich, o tyle chorą i obłąkaną Hitlerę (jak ją zwą w USA) Clinton, można jedynie sklasyfikować jako demona, którego rządzący światem szaleńcy potrzebują do naciśnięcia czerwonego guzika atomowego.

  http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/134636,iii-rp-w-okowach-wirtualnej-rzeczywistosci

  Polubienie

 2. slawek

  Niedawno ujawniony wykaz darczyńców na rzecz kampanii prezydenckiej Killary, zawiera takie nazwiska jak Spielberg, Katzenberg, Abraham, Soros i podobne. Strona internetowa Zero Hedge pisze, iż wydaje się on być listą osób zaproszonych na żydowskie wesele.
  Lista sponsorów CNAS:
  http://www.cnas.org/content/cnas-supporters)

  http://ram.neon24.pl/post/134644,o-tym-co-by-tu-jeszcze-rozwalic-na-swiecie-i-o-f-35

  Polubienie

 3. julius

  Moja analiza możliwych wyników z nadchodzących wyborów prezydenckich pokazuje, że Ameryka ma tylko 5% szans na pozostanie w stanie wewnętrznego pokoju po 8 listopada. To nie znaczy, że przemoc nastąpi w dniu 9 listopada, ale raczej, że zdarzenia zostaną wprawione w ruch po tym dniu co doprowadzi do eskalacji przemocy (95% szans, patrz poniżej).
  Scenariusz nr 1) Trump wygrywa popularne głosowanie
  Istnieją trzy sub-scenariusze poniżej tego wyniku:
  Najpoważniejszy to Scenariusz 1B (60% szans): Obama deklaruje, że zwycięstwo Trumpa nieważne, twierdząc, że Rosjanie ingerowali w głosowanie. Jeśli to nastąpi, rozpętuje się piekło w całym kraju, patrioci łapią za broń aby bronić demokracji przed antyamerykańskimi zdrajcami z Waszyngtonu.
  Scenariusz nr 2) Clinton wygrywa popularne głosowanie
  Scenariusz 2A (20% szans z 25%): Clinton wygrywa ale Trump kwestionuje ważność wyników wyborów.Ten scenariusz najprawdopodobniej rozpoczynie się od odwołań prawnych, że nastąpiło masowe oszustwo wyborcze ale może szybko przerodzić się w przewrót wojskowy lub bunt zbrojny oburzonych obywateli, gdzie Amerykanie dosłownie pomaszerują na Waszyngton w celu obalenia skorumpowanego reżimu u władzy. Oczekiwać należy ogromnego rozlewu krwi w tym scenariuszu. Nie ma wątpliwości, że mniej więcej połowa Ameryki po prostu nie może i nie będzie akceptować Hillary Clinton jako prezydenta. Ona jest zbyt zdegenerowana, zbyt zła i zbyt niebezpieczna, aby utrzymać zgodę rządzonych. (Hillary Clinton jest pospolitym przestępcą, który musi zostać oskarżony i uwięziony, jeśli Ameryka ma pozostać krajem który szanuje prawo).
  http://www.naturalnews.com/055755_election_outcomes_mass_violence_citizens_revolt.html

  Polubienie

 4. slawek

  Wrzodak Z.
  Większość autora tekstów jest już tak pro-usraelskich, że aż w oczy razi.
  Autor widzi w Rzymie pro- ,,moskiewskiej wtyczki” a z tekstu wynika, że jawny szpieg, wariat ,,robi porządki” i takiego chwali.. Trzeba byc takim samym jak ten jawny mossadowiec albo naiwnym głupcem do ogłupiania głupców.
  W/g autora warto walić mld zł na rzecz naszych okupantów, ale nie warto wykładać na Caracale. Wybór dla autora to wybór choroby syfu cz kiły.
  A gdzie nasze polskie zakłady zbrojeniowe, a no POPIS je oddał okupantom naszym, zamiast odbudowywać polską myśl techniczną, a nie straszyc wojną z Rosja by mld$ szły do kieszeni żyda z usraela na tzw. przestarzałe uzbrojenia, a po drodze napychają sobie kolesie z takich zamówień dla wojska mln zł.
  To nie jest problem dla Polski jeden czy drugi generał, problemem są agenci i złodzieje od lewa do prawa i takimi miernotami sprzątaczka z NY będzie zarządzać.
  http://monsieurb.neon24.pl/post/134595,black-hawki-kontra-wsi#comment_1340870

  Wiadome przecie że une mosieksurb (pisaliśmy) ma płacone słabo jak i neon ma płacone aby parcha promować

  Polubione przez 1 osoba

 5. Słowianin

  Ciekawostka :
  Clinton otrzymała gorące poparcie wszystkich laureatów nagród Nobla w Usraelu ( ponad 80 osób) i jak przeczytałem na niemieckim forum pewien laureat żydowski , o którym WPS niedawno pisał przekazał na kampanię wyborczą Clinton sporą kwotę . Nie wiem czy to prawda , ale na takie wiadomości natrafiłem .
  Nietrudno się domyślić , że cały syf hollywodzki ją poprze no może oprócz pewnego fajnego Clinta i Arnolda .

  Polubienie

 6. Jakby nie było, wojna jest nieunikniona. Nie ważne kto wygra „wybory”, ponieważ i tak pełnia władzy jest w łapskach żydowskich wyznawców lucyfera. Niestety, proroctwo Apokalipsy św. Jana cały czas się wypelnia.

  Polubienie

  • Słowianin

   Słyszałem już jak Świadkowie Jehowy zapowiadali koniec świata , a on niestety ciągle stoi tak samo jest z tą apokalipsą wymyślona przez żydów , aby straszyć ludzi . W latach 90 o mały włos nie uderzyła w Ziemię kometa ominęła ją o przysłowiowe centymetry . Gdyby Shoemaker-Levy 9 uderzyła ludzie wyginęły by jak dinozaury i żadna bajka św. Jana nie byłaby potrzebna .

   Polubienie

 7. slawek

  Prezydent Rosji Władimir Putin nazwał przestępstwem odłączenie wody i energii elektrycznej na Krymie, a tych, którzy to zrobili – „zadziwiającymi idiotami”.

  Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/polityka/201610274147136-Putin-Krym-idioci/

  Polubienie

 8. slawek

  Prezydent Rosji prezentuje swoją wizję świata przyszłości
  http://sptnkne.ws/c7AE

  Polubienie

 9. jan gryko

  USA spłynie krwią…

  Żeby nie było tak dobrze to w Polsce też szykują ‚drugi oświęcim’

  A wszystko to że tolerujemy w naszym kraju agentów, którzy bezczelnie plują nam w twarz….czyż byśmy sami sobie, świadimie kopali grób?

  Polubienie

  • słowianin

   Nie wiem janie czy my sobie kopiemy grób wiem natomiast jedno dopóki takie kreatury jak Morawiecki , Kalkstein , Singer oraz całe zastępy szabesgojstwa żydowskiego europejskiego czy anglosaskiego będą tu cię poniewierać jak kundle swoją Ojczyznę będę nazywał Kalksteinlandem i nic ponad to . Może moje wnuczka doczeka innej Ojczyzny .

   Polubienie

 10. zydozerca

  ukraińcy po to powielają metody żydów praktykowane na Palestyńczykach ,aby prowokować przywódcę Rosji do włażenia im jeszcze głębiej w d.. /gaz po 180 dol.,deklaracje braterstwa /
  Israel Imposes ‘Two Hour Per Week’ Water Supply Limit On Palestinians. Is it a Crime against Humanity?
  By Al-Jazeera
  Global Research, October 27, 2016
  od czerwca ceny wody podnieśli drastycznie /30% kwoty wydatków na życie /,umożliwiając pobór raz w tygodniu przez 2 godziny
  firma izraelska MEKOROT
  Pokojowy Nobel dla izraela i ukrainy -w przyszłym roku,o ile WW3 nie przeszkodzi.

  Polubienie

 11. Metro

  Ad vocem:

  „Donald Trump daje nadzieję, że należąc do zdemoralizowanych elit amerykańskich zalicza sie do tej ich części, która zrozumiała, że nieograniczona hegemonia nie jest możliwa do kontynuowania, i że to Ameryka musi dostosować się do świata oraz do ambicji i praw innych narodów, a nie świat do samowoli Ameryki.”

  Myślę że tak nie jest. W każdych wyborach kandydaci obiecują niestworzone rzeczy a potem „karawana jedzie dalej”. Prezydent nie ma żadnej realnej władzy, jest tylko konferansjerem polityki sił, które go wybrały (a nie są to wyborcy, oni tylko głosują).

  Trump zresztą obiecuje jedynie że nie chce wojny z Rosją, on chce TYLKO wojny z Iranem. Nawet jeśli ta obietnica się spełni, to nie uratuje świata. Rosją i Iran rozumieją że nie jest to zmiana strategii (całkowita dominacja nad światem) a jedynie zmiana taktyki, zmiana kolejności rozprawienia się z tymi, którzy odważyli się kwestionować plan.

  Poza tym, oczywiście, „pokojowa” obietnica Trumpa: wojna z Iranem zamiast wojny z Rosją, to może być zwykła obietnica wyborcza, niespełnialna, wygłoszona dla przyciągnięcia uwagi.

  Spójrzcie na zaplecze Trumpa, to tacy sami ludzie (żydowska oligarchia) jak w przypadku zaplecza Hillary C.

  Polubione przez 2 ludzi

  • słowianin

   Panie Metro brawa bić za ten wpis , ale zaraz tu będziesz miał opluwanie pyryta . On sądzi ,że Trump to jeżdziec na białym koniu , który uzdrowi Usrael . To już prędzej Ross Perrot . Jemu był bardziej ufał i na niego zagłosował , gdybym się cofnął w czasie i był usmańcem.

   Polubienie

  • Wielu pokłada(najpewniej naiwnie) nadzieje w Trumpie. Globalistyczne siły postawiły podobno na Killary Clinton ale skąd wiadomo czy to nie zmyła? Głosowanie i tak można odpowiednio zmanipulować tak by przeszedł Trump. Jego wybór to jak wspomniał Metro najwyżej zmiana taktyki, chwilowe odpuszczenie Rosjanom i Chińczykom, być może nawet dogadanie się z nimi(nowy podział stref wpływów) i ustąpienie w pewnych drażliwych kwestiach a skupienie się na utrzymaniu dominacji we własnej, tradycyjnej strefie wpływów czy likwidacji takich krajów jak Iran. Świat rzeczywiście może być nieco bezpieczniejszy po jego wyborze ale tylko na chwilę. Obietnice obietnicami ale jaka będzie prowadzona przez danego kandydata polityka jak wewnętrzna tak zagraniczna pokaże moment kiedy osiągnie fotel prezydencki. Inna sprawa że jak wspomniał Metro prezydenci USA(i nie tylko) mają gówno do gadania, kto inny kształtuje politykę USA. Po za tym czy którykolwiek z kandydatów wspominał o likwidacji Rezerwy Federalnej i odebraniu prawa banskterom do emisji pieniądza? Bo ja niczego takiego nie słyszałem. A to sprawa kluczowa dla przyszłości USA, nawet nie imigranci czy zmiana kursu wobec Rosji czy Chin ale właśnie kwestia likwidacji FED-u.

   Polubienie

   • jan gryko

    Mamy doczynienia z globalną grą..Wiemy, że to jest tylko gra i wiemy, że jesteśmy na przegranej pozycji i wiemy, że nie mamy na nią bezpośredniego wpływu gdyż reguły tej gry są tajne…Mimo wszystko gramy…Gramy – ‚w ciemno’…my w ciemno – oni/przeciwnicy – ‚w jasno’..
    Z drugiej jednak strony wypieramy z naszego umysłu słowo ‚gra’ /coś co z góry zaplanowano z ostatecznym skutkiem/ – tłumaczac sobie, że całą rzecz da się kontrolować i ostatecznie ‚dobro’ zwycięży..

    Warto sobie postawić kilka pytań by ustalić, w ‚którym miejscu stoimy’
    Czy można było zapobiec I w.św.?
    Czy można było zapobiec II w. św.?
    Czy można zapobiec III w. św?
    Czy można zapobiec NWO?
    Czy ludzkość jest w stanie czemu-kolwiek zapobiec?
    Taka krótka kreskówka…nwo/info…

    Polubienie

   • jan gryko

    Rytuał Busha w przedszkolu…
    Prezydenckie marionetki bynajmniej nie są – ateistami…

    Polubienie

 12. hubalblog

  powiedzcie, który z goim zostaje milonerem przed 20 tką?

  Polubienie

  • słowianin

   Piłkarz Bayernu Lewandowski ponadto Piszczek itp.

   Polubienie

   • słowianin

    Dodałbym jeszcze zibi Bońka , który został znowu dziś preziem najgorszego gówna w Kalksteinlandzie zwanym PZPN . To jest niezła fucha gówno się robi , pierdzisz w stołek i kupę szmalu zarabiasz podobnie zresztą jak kumpel rudego gówniany trener Nawałka w Kalksteinlandzie wynoszony na piedestał czytaj Dyzma .

    Polubienie

 13. słowianin

  No i Radosław Majdan lubiący piwko i Doda , ale czy ona goim to nie wiem i grubiutki pączek Kowalczyk pierd… o futbolu w polszmacie sport .

  Polubienie

 14. czytelnik

  O reeety ,jaki ten „wynajety slowianin” oblatany we wszystkim ,nawet w sporcie dla naiwnych igrzyskodurni !
  Pelno go wszedzie zasiadl na WPS-u grzedzie.
  Portal przez takich trolli jak ten durnowaty wyzej schodzi na psy ,a tak sie dobrze zapowiadal .
  Tak bywa z najduchami bolszewikow na uslugach diabla.

  Polubienie

  • słowianin

   Pyryt ze ci ta cola i frytki oraz brak baby doskwiera , ale żeby do tego stopnia , a u psychiatry już był .Jaka diagnoza ? chyba taka : idioticus namienticus . Z łaciny na polski ci przetłumaczyć ?

   Polubienie

   • słowianin

    Pyryt a znajdą to ty jesteś wieczny idioto wszędzie wyrzucany na zbity pysk. Pana Opolczyka się nie lubi , bo zobaczył ,że dziadyga to idiota totalny kopnął to w dupę i do szamba . Stary dziadu ty sądami straszysz ludzi , jakąś 300 osobową drużyną przepraszam może to już armia usmańska . Przysyłaj ją do Słowianina na południowym – wschodzie Polski tylko najpierw niech ta twoja drużyna wykupi w Usraelu ubezpieczenie na dentystę , bo może im być potrzebne , gdy wrócą z powrotem bez ząbków głupi kretynie . Zacząłeś pierwszy ty śmieciu mnie wyzywać od szmuli , szwabów , bolszewików i myślałeś ty gnido , że ci człowiek o dumnym nicku Słowianin odpuści te zniewagi . Nigdy . Będę na tym portalu chodził za tobą jak cień i dobrze cię pilnował dziadku , który sam siebie kreujesz na legendę i gieroja pomniki sobie stawiasz . Wyjdz z Matrixa , a okaże się ,że jesteś tylko zwykłym dziadkiem co to po usmańskim żarciu gdy dostanie zatwardzenia wsadza sobie gruszkę do dupy kupioną za 2 usd. Wczoraj toronto ci na pomoc przyleciał . Przypadek? , a jeszcze nie tak dawno dwa dziadki koty ze sobą darły u Maciejczyka , ale ten wziął bat i wywalił to łajno . Toronto jednak mądrzejszy , bo jak wesz do dupy psa przyczepił się do forum suwerenność . Z mojej strony koniec chyba ,że kanalio znowu mnie zaatakujesz . Moja odpowiedz będzie błyskawiczna gruszkowy dziadku i trollu jednocześnie .

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s