PiS – pora na Madagaskar!

PiS zaprzecza, że prowadzi w Watykanie rozmowy na temat beatyfikacji syjonisty L.Kaczyńskiego. Cóż, żydowski reżim IIIRP przyzwyczaił nas już do wielu absurdów, ale ten niestety, wcale nie musi być żartem. Zwłaszcza, że żydo-chrześcijańska hierarchia Kościoła w pełni wspiera syjonistyczną politykę żydowskiego reżimu IIIRP pod wodzą PiS, tak jak wspierała tę politykę pod wodzą PO. Dostojnicy Kościoła opłakiwali przecież L.Kaczyńskiego idąc za jego trumną w żałobnym orszaku na Wawel, co nie przeszkadzało im potem radować się i wyśpiewywać Bogurodzicę na cześć zaprzysiężenia nowego prezydenta IIIRP, poprzednika obecnego, Maliniaka z PiS.

 

A czy kogoś oburza tytuł tekstu? Jeśli tak to nie słusznie. Nawiązuje on bowiem do europejskiej tradycji. Pomysł wysiedlenia Żydów na Madagaskar był projektem czysto żydowskim, syjonistycznym, który przed 1939r. miały realizować państwa Europy. Znaczącą rolę w tym projekcie wyznaczono żydo-sanacyjnej Polsce (3,5 mln Żydów, najwięcej, gościło w naszym kraju), która miała ponieść jego koszty. Niestety, projekt upadł. Powstał nowy – Żydzi do Palestyny. Żydo-sanacyjna Polska i III Rzesza A.Hitlera bardzo się zaangażowały w kwestię żydowską według nowego projektu. Polska armia szkoliła żydowskie bojówki dywersyjne i dostarczała im ogromnych ilości broni. Nawet w trakcie wojny powstająca w ZSRR polska armia (tzw. armia Andersa podlegająca rządowi RP w Londynie) rekrutowała przede wszystkim Żydów, którzy potem zdezerterowali do Palestyny. Zaciąg Żydów do polskiej armii był tak duży, że zmusił rząd ZSRR do interwencji celem ukrócenia tego procederu.

III Rzesza w wyniku porozumienia z syjonistami, miała wszelkimi metodami, także drastycznymi (do czego została zobowiązana) zachęcać Żydów do opuszczania Europy i zasiedlania Palestyny.

Ten krótki historyczny wtręt ma uzasadnienie w odwoływaniu się PiS-u do tradycji żydo-sanacyjnej II RP, czego najlepszym dowodem członkostwo, nie najlepiej znającej język polski, A.M.Anders (córka gen. W.Andersa – W.Anders pochodzenie żydowskie) w PiS, fotel senatora oraz funkcja sekretarza stanu w kancelarii premiera.

 

A co zostanie po „dobrej zmianie”? Z pewnością odpowiednio większe zadłużenie Polski i Polaków i oby tylko nie coś gorszego, np. konflikt wojenny w interesie światowego syjonizmu.

Kto ma ochotę może sprawdzić w roczniku statystycznym, że przyrost zadłużenia kraju w latach rządów PiS, 2005-2007, był większy niż w ciągu dwu pierwszych lat rządów PO, 2008-2010. Na żadną, nawet na najmniejszą zmianę tego trendu liczyć nie należy. Konieczność zadłuża państwa jest zapisana w Konstytucji RP – jest to efekt skolonizowania Polski przez Międzynarodowe Żydostwo przy udziale V żydowskiej kolumny w Polsce oraz wydatnej współpracy Kościoła. Zresztą ta sama metoda okradania państw i narodów jest wmontowana jeśli nie w konstytucje, to w ustawodawstwo wszystkich państw tzw. Zachodu. To żydowska finansjera z USA i Wlk.Brytanii dyktuje pozostałym państwom warunki egzystencji. Wszystkie zachodnie państwa, nie wyłączając USA i Wlk.Brytanii są żerowiskiem pasożytniczej finansowej szarańczy, która inicjuje wciąż nowe podboje celem zdobycia kolejnych żerowisk. Czas zniszczyć paskudną szarańczę, przynajmniej przepędźmy ją z naszych pól.

 

Dariusz Kosiur

 

Reklamy

23 Komentarze

Filed under Polityka

23 responses to “PiS – pora na Madagaskar!

 1. julius

  Całe nieszczęście naszego Słowiańskiego Narodu idealnie zdiagnozowali działacze przedwojennej Zadrugi. Kościół katolicki i żydostwo to podstawowe przyczyny naszego dzisiejszego położenia, od stuleci te dwie grupy żyją w idealnej symbiozie robiąc z tubylczego narodu stado bezmózgowych baranów. Tylko wyrwanie się z tych dwóch pęt może przynieść realny sukces

  Polubione przez 3 ludzi

 2. Pingback: PiS – pora na Madagaskar! — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | Pekok Antylichwiarz

 3. julius

  Świetny artykuł o zaangażowaniu przedwojennych polskich władz w budowę państwa Izrael
  http://historia.focus.pl/swiat/jak-polacy-stworzyli-izrael-296

  Polubione przez 2 ludzi

 4. Kalkstein powinien zostać błogosławionym, bowiem zdrada Polski stała się cnotą, a Patriotyzm zbrodnią.

  Polubienie

 5. zydozerca

  Naród degeneratów rządzony przez kastratów .

  Nawet w Indiach- kobiety !!! potrafiły się zorganizować i uzbrojone w kije tłumnie przeciwdziałać bezprawiu otaczając komisariaty,areszty,sądy,biura poselskie,itd.:
  „Gang różowego sari” Amana Fontanella Khan
  …gang liczył w 2006 r. klikadziesiąt kobiet,do 2008 ich liczba wzrosła do ok.20 tys. /dwukrotnie więcej niż armia irlandzka,ośmiokrotnie niż al-kaida/
  Przestępczość wśród polityków urosła do rangi problemu międzynarodowego -korzystając z bezkarności stają się coraz bardziej łupieżczy,podsycani perspektywą szybkiego zgromadzenia wielkich fortun. Nie ma gorszego bandyty od tego,który włada prawem.Politycy wychodza czyści z największych skandali . -cytaty z książki .

  Polubienie

  • Teka

   W tym artykule autor pisze min.
   W tych trzech koncernach Skarb Państwa ma następujące udziały: Orlen 27,5%,Lotos 53 %, PGNiG 72,4%. Można powiedzieć, że właścicielem 2 koncernów Lotosu i PGNiG jest jeszcze polski Skarb Państwa. Po połączeniu tych i zsumowaniu ich nominalnej wartości w nowym koncernie Skarb Państwa będzie miał udział tylko 40,3 %.
   dla mnie wychodzi prawie 51% z tym że 40,3% nominalnie. Czy to nie połprawdy i kołomyja.

   Polubienie

 6. kempes

  posłuchajcie sobie panstwo niejakiego – macieja bodasińskiego . np. w rozmowie chocby z panem skowrońskim. oraz z innymi . i w ogóle co mówi – ten człowiek. WARTO.bełkot kompletny. tam widac czym jest katolicyzm. pokuta za grzechy polaków. oczywiscie grzechów koscioła m.in. pedofilii ,trzymania z zachodami ,popierania kapitalizmu – pan bodasiński nie wymienił. a jakże . a gdzieżby tam.bo co by to było?? jeszcze przerózne ksiezulki i ojcaszki -by na tym mogły stracic. ja licze baaardzo na polska młodziez. . która ma wiedze z internetu chocby i nie da sie ogłupic. a zwierz koscielny RYCZY I KWICZY . 65 DO 70 % POLAKÓW – JUZ MA DOSYC TYCH BREDNI. WALI SIE IM- KASA. nabudowali plebanie . wystawne.a teraz ludzie nie chca płacic. i dobrze im tak. ogłupiacze. szerzyciele szkodliwego ducha w narodzie. opowiadajacy bajki.

  Polubione przez 2 ludzi

  • kempes

   nie myslałem ale.. pan bodasiński nie wezwał polaków na zwykła msze. tylko na wielka pokute. gdzie teoretycznie powinien stanac przed bogiem z pokornym sercem i SZCZERZE przeprosic za grzechy. a co otrzymujemy?? nie wielka pokute tylko….WIELKA MANIPULACJE. i gdzie wzywa sie tego samego ducha którego wzywał niejaki jp2 . to był pewnie bóg mamon. wiecej. kosciół i ksiadz glas wzywali go na KAZDEGO POLAKA. obojetnie czy zamieszkałego w polsce czy nawet za granica.CZY CHCE TEN „PREZENT „(MOIM ZDANIEM DEMONICZNY) CZY NIE. ale sa bezczelni. WIDZICIE PANSTWO??

   Polubienie

 7. Metro

  „PiS zaprzecza, że prowadzi w Watykanie rozmowy na temat beatyfikacji syjonisty L.Kaczyńskiego. Cóż, żydowski reżim IIIRP przyzwyczaił nas już do wielu absurdów, ale ten niestety, wcale nie musi być żartem.”

  A dlaczego „niestety”?

  Skoro Wojtyła został świętym to dlaczego Kallkstein nie może (na początek) zostać błogosławionym? Jeśli syjonista Wojtyła tak szybko awansował w „hierarchii niebieskiej” to dlaczego tą „ścieżkę kariery” trzymać zamkniętą dla syjonisty Kallksteina?

  Ciemny lud będzie miał rozrywkę. Znam ludzi których ego podbudowało się jak Tusk został komisarzem, o wiele więcej (także obłąkanych) ludzi pocieszy się beatyfikacją Kallksteina. To beznadziejny folklor ale chyba nic się na to nie da poradzić.

  Polubione przez 2 ludzi

 8. Najwieksza tragedia dla Polski,i Polakow-Slowian jest to,ze administracja,zdominowana jest przez Zydow.

  Polubione przez 1 osoba

 9. Oświadczenie Społecznego Komitetu Budowy Bazyliki pw Błogosławionego Lecha/Lewi Kaczyńskiego/Kalksteina

  Jakkolwiek zabiegi o beatyfikację śp. Smoleńczyka, Wawelczyka, Lewi Kaczyńskiego/Kalksteina nadal nie zostały oficjalnie potwierdzone, ale istnieje realna szansa na to, że Głowa KK – Franciszek, pod naporem katolików z Polski wspieranych przez przyjaciół Smoleńczyka, starszych braci w wierze, ogłosi jego beatyfikację. Już dzisiaj musimy się na ten historyczny moment przygotować. W tym celu ukonstytuował się Społeczny Komitet Budowy Bazyliki pw Błogosławionego Lewi Kalksteina. Bazylika powstanie w centrum Warszawy w miejscu wyburzonego pałacu im Stalina, reliktu komunizmu, który koniecznie należy zburzyć. Nie pasuje on jako symbol byłej niewoli sowieckiej do wolnej już, szczęśliwej, bogatej, a przede wszystkim katolickiej Warszawy. Architektura potężnej bazyliki będzie połączeniem Bazyliki pw. św. Piotra i Pawła w Watykanie, Katedry Kolońskiej, Klasztoru Jasnogórskiego i Katerdy Wawelskiej na planie starożytnej Świątyni Jerozolimskiej. Jest to ważne w celu podkreślenia zarówno bliskich związków Lewi Kalksteina z Izraelem jak i faktu, że katolicyzm jest odroślą judaizmu i zrodził się na naszej wspólnej Ziemi Świętej nad Jordanem.

  Nie postulujemy przeniesienia doczesnych szczątek błogosławionego Lewi Kalksteina do Bazyliki pod jego wezwaniem. Ich miejsce jest na Wawelu, obok polskich monarchów. Ale proponujemy, starym katolickim obyczajem, odrąbanie jednej ręki Błogosławionego i umieszczenie jej jako Relikwi w przyszłej Bazylice.

  Bazylika będzie nie tylko katolickim Domem Bożym. Obok niej wybudowane zostanie mauzoleum Błogosławionego w kształcie samolotu Tupolewa naturalnej wielkości. A w przylegających do niego budynkach będzie miejsce na muzeum Lewi Kalksteina, na siedzibę Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Izraelskiej i na miejsce dialogu starszych i młodszych braci w biblijnej wierze. Ponadto będzie też można urządzić w pobliżu Bazyliki Synagogę, aby żydowscy przyjaciele Lewi Kalksteina, odwiedzający jego mauzoleum i muzeum mogli w niej wznosić modły do naszego wspólnego biblijnego Boga w podzięce za to, że dał naszym Narodom takiego pośrednika jak Błogosławiony Lech Kaczyński – Lewi Kalkstein.

  Ofiary na budowę Bazyliki prosimy przesyłać na konto dowolnej organizacji żydowskiej w Polsce oraz na konta TV Trwam i Radia Maryja.

  Za Społeczny Komitet Budowy Bazyliki pw Błogosławionego Lecha/Lewi Kaczyńskiego/Kalksteina:

  Przewodniczący Komitetu – Mosiek Rosenzwajg
  Zastępca Przewodniczącego – Icek Apfelbaum
  Skarbnik Komitetu – Lewi Goldsack

  Aj waj, szalom, na wieki wieków, amen

  opolczyk

  Polubione przez 3 ludzi

 10. jan1

  a znajoma[z warszawy ] kturej wujek byl szefem sztabu albo adiutantem andersa [dokladnie niepamientam ]nic niewiedziala,ze sporea czesc tej armi zostala w palestynie………………..

  Polubienie

 11. zydozerca

  DLACZEGO CZŁONKOWIE ZORGANIZOWANEJ GRUPY PRZESTĘPCZEJ na czele z H.GRONKIEWICZ-WALTZ JESZCZE NIE SIEDZĄ W ARESZCIE CZEKAJĄC NA KOLEJNE PROCESY ?
  KONFISKATA MIENIA RODZIN BENEFICJENTÓW DOTACJI =SITWY BUFETOWEJ KIEDY MA SIĘ ZACZĄĆ-JAK PRZEHULAJĄ SZMAL ?
  1.06.2016, 09:04
  Konfiskata nielegalnych majątków przestępców. Projekt Ziobry trafił do konsultacji
  • Trwają konsultacje nad projektem dot. kwestii konfiskaty nielegalnych majątków
  • Ziobro: chodzi o możliwość pozbawiania przestępców owoców ich działalności
  • Resort chce skutecznie zwalczać „wielkie oszustwa i afery gospodarcze”

  Dotacje z publicznej kasy. Na liście córka Komorowskiego, Agora S.A., Wujec… 24.10.2016
  niezalezna.pl
  Długa jest lista firm, organizacji pozarządowych, spółek medialnych, które otrzymywały wielkie sumy publicznych pieniędzy, którymi dysponowała prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. Wczoraj podaliśmy, że warszawski ratusz finansuje fundację kierowaną przez sędziego Trybunału Konstytucyjnego w stanie spoczynku, Jerzego Stępnia. Ale to nie wszystko. Jeden z użytkowników Twittera ujawnił, że dotacje trafiały do m.in. Agory S.A, AMS SA – agencji reklamowej należącej do Agory, fundacji gdzie jako wiceprezes zarządu widnieje Zofia Komorowska, fundacji Jolanty Kwaśniewskiej, czy spółki będącej właścicielem portalu Tomasza Lisa.
  Internauta zamieścił serię screenów dokumentów, potwierdzających dokonanie przez warszawski ratusz przelewów na konto Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej, prezesem której jest sędzia TK w stanie spoczynku, były prezes tej instytucji, Jerzy Stępień. Pisaliśmy o tym wczoraj.
  Dodatkowo może okazać się, że pieniędzmi w ratuszu rozporządzał zięć Andrzeja Rzeplińskiego.
  Czy dobrze rozumiem-zięć prezesa Rzeplińskiego z upoważnienia HGW kierował pieniądze miejskie do fundacji kierowanej przez s.Stępnia? Bajka. — Kamil Zaradkiewicz (@zaradkiewicz) 23 października 2016
  Jedna wielka rodzina. Albo raczej pajęczyna

  Polubienie

 12. zydozerca

  Większość stowarzyszeń i fundacji, jeśli spełniają warunki określone przez sponsora może ubiegać się o dotację. Bardzo często wśród wymaganych warunków jest posiadanie osobowości prawnej i prowadzenie działalność nie dla zysku.
  Od 20 maja 2016 r. o dotacje mogą ubiegać się stowarzyszenia zwykłe. Nowelizacja ustawy Prawo o stowarzyszeniach przyznała im taką możliwość, a „dotacje” jako sposób finansowania działań stowarzyszeń zwykłych zostały wprost wpisane do ustawy. Więcej zobacz: Stowarzyszenia zwykłe – dotacje są już dla Was!

  Polubienie

 13. zydozerca

  Ministerstwo Zdrowia: Od przyszłego roku obowiązkowe szczepienia przeciw PiSozbokom
  Minister zdrowia Konstanty Radziwiłł podpisał rozporządzenie, według którego wszystkie dzieci urodzone od 1 stycznia 2017 roku, będą objęte szczepieniami przeciw pneumokokom – poinformował resort.

  4 tys.zł nagrody za urodzenie upośledzonego dziecka od rządu B.Szydło

  PIS – PORA DO WORA,A WÓR DO JEZIORA !

  Polubienie

 14. zydozerca

  Dodano: 03.11.2016 [13:02] niezależna.pl
  KURIOZUM! Fundacje chcą, by o nich nie pisać. Chodzi o teksty o dotacjach od HGW? – niezalezna.pl

  Tydzień temu w internecie zawrzało. Użytkownik „antyleft_” podrążył w BIP-ie i udostępnił informacje dotyczące dotacji z publicznej kasy. Lista firm, organizacji, spółek medialnych była długa: Agora, AMS, fundacja gdzie jako wiceprezes zarządu widnieje Zofia Komorowska, fundacja Jolanty Kwaśniewskiej, spółka będąca właścicielem portalu Tomasza Lisa, czy fundacja kierowana przez sędziego Trybunału Konstytucyjnego w stanie spoczynku, Jerzego Stępnia. Minęło kilka dni i otrzymaliśmy kuriozalne pismo – Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych (OFOP) wystosowała otwarty list, w którym skarży się, że śmieliśmy pisać o dotacjach.

  W obronę zostały wzięte Fundacja Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Sto cznia” – w zarządzie wiceprezesem jest Zofia Aleksandra Komorowska, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego – gdzie prezesem jest Katarzyna Sadło, Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych – gdzie członkiem rady nadzorczej jest Henryk Wujec, były doradca prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, Stowarzyszenie Biuro Obsługi Ruchu Inicjatyw Społecznych BORIS, Fundacja Rozwoju demokracji Lokalnej – gdzie prezesem jest Jerzy Stępień, sędzia Trybunału Konstytucyjnego w stanie spoczynku, czy Stowarzyszenie 61 – gdzie we władzach zasiadała Zofia Komorowska, a Róża Rzeplińska jest prezesem.

  Szczyt arogancji -ogólnopolska federacja organizacji pozarządowych !!!
  Natychmiast zdelegalizować i puścić z torbami wszystkie pijawki okołobudżetowe – po noclegu w areszcie won do przymusowych robót publicznych i na żebry pod kościoły & synagogi po pracy ,pier..ne sparszywiałe szmaty ,nieroby,wałkonie,złodzieje,naciągacze ,oszuści,pasożyty !

  Polubienie

 15. zydozerca

  „Kondycja sektora organizacji pozarządowych w Polsce 2015. Raport z badań”.
  Dane zebrane w raporcie pochodzą z siódmej edycji badań prowadzonych cyklicznie od 2002 roku.Stowarzyszenie klon/jawor.

  Badania z 2015 roku zostały sfinansowane w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG, a także z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich oraz środków Polsko–Amerykańskiej Fundacji Wolności.

  Zapraszamy do lektury !

  Polubienie

 16. zydozerca

  Stan na grudzień 2014 roku)
  ustaliliśmy, że w Polsce jest zarejestrowanych 17 tys. fundacji i 86 tys. stowarzyszeń. Szacujemy, że około 70% zarejestrowanych organizacji rzeczywiście prowadzi działalność. Pozostałe ją zawiesiły bądź zakończyły, jednak nie wyrejestrowały się z REGON-u. Na podstawie tych informacji możemy stwierdzić, że w Polsce faktycznie działa około 70 tys. stowarzyszeń i fundacji i właśnie nich dotyczy poniższy raport.

  Geografia sektora pozarządowego

  Liczba zarejestrowanych stowarzyszeń i fundacji różni się w zależności od regionu Polski – zdecydowanie najwięcej jest ich na Mazowszu, niemal 20 tys., w tym połowa w samej Warszawie. Po około 10 tys. organizacji jest zarejestrowanych w Wielkopolsce, Małopolsce, na Śląsku oraz na Dolnym Śląsku. Zdecydowanie najmniej stowarzyszeń i fundacji działa w województwie opolskim i podlaskim – po około 3 tys.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s