Obchody 11 Listopada w żydowskim anturażu

697e7866888b8336e4c2e7c90e0591c7,35,1„Precz z białą gęsią”, „precz z krzyżem” wrzeszczeli Żydzi na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie w początkach XX wieku. Wiemy o tym dzięki B.Prusowi i jego „Warszawskim kronikom”. Jednak nauczana w szkołach historia nic o tym nie wspomina, bo to Żyd układa programy nauczania dla polskiej szkoły.

Niech tylko nikt się nie pomyli i nie odczytuje hasła „precz z krzyżem” jako walki Żydów z religią katolicką. To była i jest walka wyłącznie z jej wyznawcami, z Polakami. A religia katolicka jest przecież żydowską, czego dzisiaj Kościół już nie ukrywa i sam oficjalnie wspiera żydowską, syjonistyczną, politykę, której źródła tkwią w żydowskiej religii. Bo czyż Kościół nie wspiera procesów integracji UE, globalizacji, depopulacji, bandyckiej polityki migracyjnej USA i UE naganiającej muzułmanów do Europy?

 

W żydo-reżimowej IIIRP Polacy nie mogą godnie uczcić obchodów narodowego święta. Każdy Marsz Niepodległości jest brutalnie zakłócany przez agenturalno-policyjne bandy, a wszystko, łącznie z samym Marszem Niepodległości, organizowane przez syjonistyczne, żydo-reżimowe elementy.

 

Przykłady bandytyzmu i żydowskiej nienawiści do Polski i Polaków

 

Oblewanie farbą, podpalanie pomnika R.Dmowskiego stało się już żydowską, szowinistyczną, tradycją. Żydowskie kreatury, żyjące na koszt polskiego podatnika, zarzucają R.Dmowskiemu antysemityzm – nienawiść rasową. Jak zatem określić stosunek zamieszkujących Polskę Żydów do Polaków i do Polski?

Naczelny antypolski organ żydowskich mediów, gadzinówka Michnika tworzy medialne fakty: „Arab wyprzedził i Żyda i Roma” – taka ma być kolejność polskiej nienawiści według Żydów.

Jest jednak faktem niezbitym, że nad wzniecaniem nienawiści do Arabów pracują pospołu koncesjonowani narodowcy, żydowska reżimowa władza IIIRP i Kościół.

 

Rondo im. R.Dmowskiego oraz jego pomnik mają zniknąć – tak planują żydowskie władze Warszawy.

https://i2.wp.com/www.rdc.pl/wp-content/uploads/2016/11/muzeum-pildudzkiego-sulejowek2.jpg

Ostaną się pomniki J.Piłsudskiego – socjalistycznego terrorysty i bojówkarza, niemieckiego agenta, syjonisty, prymitywnego destruktora IIRP, któremu nie udało się w 1920r. doprowadzić do likwidacji Polski na rzecz światowej żydo-bolszewickiej rewolucji – w tym celu został przecież przywieziony do Polski z opanowanych przez Żydów Niemiec.

Wczoraj prezydent Maliniak z PiS wmurował kamień węgielny pod muzeum Piłsudskiego w Sulejówku – to muzeum budowane jest za pieniądze polskiego podatnika.

 

A koncesjonowani narodowcy wyrzucają sobie, który z nich jest bardziej narodowy. Aj, coś się psuje w żydowskim obozie. Czyżby niepewna sytuacja USA zaczęła w końcu przekładać się na polityczne realia i żydowski reżim IIIRP i jego agentury zaczynają gubić priorytetowy azymut, zwłaszcza po wyborach w USA?

 

 

11 listopada będą maszerować także Żydzi i ich polityczne po-tworki. Żydowski KOD wśród patronów swojego marszu, m.in. takich antypolskich, żydowskich, kreatur jak J.Nowak-Jeziorański, czy T.Mazowiecki, umieścił wizerunek R.Dmowskiego.

Żyd A.Zandberg grający rolę lewicowca również sięgnął po wizerunek R.Dmowskiego, ale pod naporem swoich Żydów musiał się wycofać z tego pomysłu.

 

Wszystko to razem, wbrew żydowskim zamierzeniom, spełnia jednak pozytywną rolę. To trochę tak, jak z chorym organizmem – żeby przywrócić mu zdrowie trzeba pobudzić jego własne mechanizmy obronne. Więc ciągłe ataki i niszczenie Polski, Polskości, Polaków, uruchomią w końcu naszą świadomość, że z wrogiem trzeba podjąć bezwzględną walkę.

 

634164353541549083Pod pomnikiem R.Dmowskiego nie zabraknie i tym razem słynnego krzyżowca i kato-narodowca, doktora E.Sendeckiego. Tak jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku rozłoży pod pomnikiem swój pic-nik (czytaj z angielska: piknik). Obok pana Romana stanie więc okazała replika krzyża z Giewontu – krzyż na Giewoncie upamiętnia narodziny Jezusa. W tym roku ma to szczególne znaczenie, ponieważ biskupi potwierdzili akt przyjęcia Jezusa za króla – za króla Polski. Tak więc Polska żydo-katolicka ma już całą żydowską parę królewską – i czegóż więcej trzeba do szczęścia?

Obok pomnika pana Romana i obok krzyża będzie także świnia – świnia pieczona i nadziana. Nie wiem tylko, czy nasz słynny kato-narodowiec uzyskał certyfikat koszerności. To może mieć niejakie znaczenie, bo na pic-nik wybiera się ponoć prezydent Maliniak z PiS, któremu nasz słynny kato-narodowiec będzie miał – być może – zaszczyt uścisnąć prawicę.

Na pic-niku pojawi się także, zaproszony przez krzyżowca E.Sendeckiego, ks. prałat J.Maj (w młodości współpracował z żydowskim kołem poselskim Znak) wyróżniony przez senat USA za tajną współpracę z płk.R.Kuklińskim. Ks.Maj odprawi przy pomniku mszę.

 

Przyznam, że nie wiem, jakiego narodu kato-narodowiec E.Sendecki jest nacjonalistą, ponieważ do tej pory nie odpowiedział na pytanie, jak godzi swój żydo-katolicyzm z nacjonalizmem, gdy najwyżsi pasterze Kościoła, którzy od 1989r. popierają wszystkie partie rządzące i „opozycyjne”, czyli od PO do PiS, stwierdzili jasno i bez ogródek, że nacjonalizm jest herezją i zaprzeczeniem patriotyzmu, a antysemityzm jest grzechem. W którymś miejscu nasz słynny krzyżowiec i kato-narodowiec jest nieuczciwy – oszukuje najwyższych w hierarchii pasterzy albo nas, albo jednych i drugich – inaczej być nie może.

 

Dariusz Kosiur

PS

Zdjęcie numer 1 w galerii - 11 listopada w teatrze według byłego anarchisty.

11 listopada w Teatrze Polskim w Poznaniu syjonistyczna kreatura, niejaki Grzegorz Laszuk (antypolską działalność zaczynał w moim Otwocku) wystawi mroczny musical „Myśli nowoczesnego Polaka”. – http://wyborcza.pl/

W sytuacji, gdy miliony młodych Polaków są zmuszone przez żydowski reżim do podejmowania najgorszych prac poza ojczyzną, a ci, którzy w niej zostają pracują za pół darmo lub są bezrobotni, syjonistyczne gnidy, jak niejaki G.Laszuk, za swoją antypolską działalność są opłacane z pieniędzy polskiego podatnika przez wybierane przez nas samorządy. I jak to możliwe?

 

Reklamy

23 Komentarze

Filed under Polityka

23 responses to “Obchody 11 Listopada w żydowskim anturażu

 1. paziem

  Zamieszczam niżej fragmenty „dyskusji z „duchem sprawczym” hucpy „narodowej” pod krzyżem i pomnikiem Dmowskiego w Warszawie, Eugeniuszem Sendeckim.

  WPS
  Pozwalam sobie przekleić fragmenty dyskusji z panem z innego wątku, który spadł ze strony pierwszej:

  @Eugeniusz Sendecki 14:39:46
  Widzę także niezwykłą konsekwencję pana Eugeniusza w profanacji zarówno krzyża, jak i osoby Dmowskiego.

  Pałaszowanie świniaka, jako kulminacja „spektaklu narodowego” – tego nawet Żyd Mrożek by się nie powstydził. Przyznam, że z równym fajerwerkiem wyobraźni teatralno-dramatycznej, o cechach swego rodzaju ” orgiastycznego szczytowania narodowego”( a w istocie drwiny z idei narodowej) spotkałem się chyba tylko w powieściach St.I.Witkiewicza ( prześmiewczych wobec heroizacji i mitologizacji marszałka Piłsudskiego) .

  Sądzę, że kandydatura p. E.Sendeckiego winna być zgłoszona niezwłocznie przez aktyw PDS do jakiegoś państwowego konkursu teatralnego, w kategorii wydarzenie roku 2016. Sądzę nawet, że uściśnięcie dłoni( koniecznie z towarzyszącym temu salutowaniem i strzeleniem obcasami przez pułkownika Ludwika Wasiaka) innej „osobowości polityczno-teatralnej” – prezydentowi A.Dudzie, zbliży nieuchronnie p. Eugeniusza do tego celu.

  Jeśli mogę coś doradzić, to sądzę, że wielce pomocne byłoby zaproszenie pod pomnik R.Dmowskiego, być może nawet do wspólnego pałaszowania świniaka – ministra Glińskiego (nie wiem tylko co na to względy koszerności?, ale ponoć współcześni, postępowi rabini mogą dla ważnych względów narodowych uchylić restrykcyjność dietetyczną i pozwolić na pałaszowanie świniny) ?

  A zatem panie Eugeniuszu proszę poszerzyć program biesiadowania pod krzyżem i Dmowskim!

  stanislav 08.11.2016 01:36:45

  @stanislav 01:36:45 – PAN NIE POWINIEN IŚĆ TĄ DROGĄ…
  Proszę, niech Pan nie opowiada nieprawdy, że profanujemy Krzyż wznosząc Go przy pomniku Dmowskiego. Monument stoi na terenie parafii p.w. Najświętszego Zbawiciela i to jest bardzo szczęśliwy zbieg okoliczności. Ryszard Walczak mi opowiedział, że właśnie proboszcz tej pobliskiej parafi p.w. Najświętszego Zbawiciela był tym polskim księdzem, który doprowadził Dmowskiego do Wiary Świętej po okresie zwątpienia. Wszystko się układa w logiczną całość. Dzięki Krzyżowi z Giewontu Dmowski dostał wsparcie od katolików polskich, dostał pieniądze na wielką działalność o skali międzynarodowej, dzięki tej parafii przy Placu Zbawiciela odzyskał Skarb Wiary Świętej. Nasza wygrana z Dmowskim i z Krzyżem, z Bogiem i z Kościołem. Jeżeli Pan interpretuje to, co nasza ekipa robi tak źle, tak nieprawidłowo, to znaczy – że jest Pan zamknięty na prawdę historyczną. Niech Pan zawróci z tej drogi niedowiarstwa i wrogości wobec Kościoła. Proszę Pana i – dobrze radzę. Niech Pan będzie taki jak Dmowski, pełen szacunku dla Wiary Świętej i Kościoła Matki Naszej. Idąc wbrew Bogu – strasznie się Pan ośmieszy i strasznie przegra.

  Eugeniusz Sendecki 08.11.2016 09:19:07

  @Eugeniusz Sendecki 09:19:07

  Pan już nie tylko profanuje świętości religijne i narodowe, ale nimi frymarczy, jak opasły opat odpustami, albo handlarz jasnogórski dewocjonaliami i zakąską dla pielgrzymów. Tenże jednak jest przynajmniej uczciwy, bo świadomie i otwarcie robi to dla celów komercyjnych i nie twierdzi, że pośredniczy w obcowaniu z Bogiem, Chrystusem , Matką Boską. Pan bardziej upodabnia się do elektryka Wałęsy, którego kłamstwa są tym większe, im większą Matkę Boską wpina sobie w klapy garniturów. Widzę tutaj pewną paralelę do wielkości krzyża, który montuje pan pod Dmowskim.

  stanislav 08.11.2016 15:16:0

  stanislav 08.11.2016 15:25:43

  za: http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/134851,cztery-dni-swieta-niepodleglosci-2016-pomnik-dmowskiego

  Po zakończonych dzisiaj nad ranem czasu polskiego wyborach prezydenckich w USA radził bym zaprosić także w ramach utrwalania przyjaźni polsko-amerykańskiej także ambasadora USA w RP , pana Paula W. Jones’a ostatecznie r.Dmowski podróżował też do skupisk polskich emigrantów w Stanach Zjednoczonych upowszechniając nie tylko myśl narodową, ale i powodując bardzo liczny napływ emigrantów polskich do Wojska Polskiego oraz powodując niezwykłą ofiarność materialną emigrantów polskich ( na co obecnie pewnie nie można już liczyć w takiej skali.

  Panie Eugeniuszu pan po prostu spełnić może niechcący rolę ( jakże chwalebną!) pośrednika w normalizacji stosunków polsko-rosyjsko-amerykańsko-japońskich.

  I pomysśeć, ile to może dobrego zrobić jedna świnia, pardon „pieczony prosiak” ?!
  nadużycie link skomentuj usuń
  stanislav 09.11.2016 16:37:59
  @stanislav 16:37:59 – PAN NIE POWINIEN SIĘ UCIEKAĆ DO…
  …takich chwytów. Pan jesteś z Łodzi, a ja z Warszawy. Nie ma czego zazdrościć, naprawdę. Nam tu w Warszawie nie jest lekko. Pracujemy wytrwale nad tym, żebyście wy, tam na prowincji mieli jakiś punkt odniesienia w Stolicy. Doceńcie to, proszę Was, Prezesie Ziemiński.

  Eugeniusz Sendecki 09.11.2016 19:34:54

  @Eugeniusz Sendecki 19:34:54
  Słuchajcie , wy tam „słoiki” w Warszawie ( bo jeśli się nie myle pan rodzinnie, to chyba z Tomaszowa Lubelskiego, aj waj swoją drogą, to cudowny stetl, jak z piosenek Osieckiej), my tu na prowincji w Łodzi mamy swój punkt widzenia na teatrzyki polityczne . Te cymesy z pieczoną świnką my bardzo lubimy, ale najbardziej z piwem, bo Łodź, to miasto czterech kultur :)))

  za:http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/134906,kancelaria-prezydenta-rp-potwierdza-obecnosc-przy-dmowskim

  Polubione przez 1 osoba

 2. Upraszam o niepropagowanie na tym portalu rebe Apllebaumowskiego, agenta z koszerną licencją na polski patriotyzm

  Polubienie

 3. zydozerca

  bankier.pl
  komentarze
  To jest nieprawda, że Polacy nie chcą pracować i że brakuje rąk do pracy. Niech nasza władza skończy z przywilejami dla Ukraińców to te krzyki o rzekomym braku rąk do pracy się skończą. Ukraińcy są w tej chwili najbardziej uprzywilejowaną grupą pracowników. Za Ukraińca pracodawca nie płaci ZUS-u, dostaje 800 zł dopłaty co miesiąc, Ukraińcy są zwolnieni z płacenia podatku dochodowego. Te przywileje sprawiają, że pracodawcy chcą zatrudniać Ukraińców a nie Polaków. Obciążony podatkami Polak jest droższy od Ukraińca, dlatego pracodawcy tak krzyczą, że chcą zatrudniać Ukraińców. Niech skończą z tymi przywilejami, to ta moda na zatrudnianie Ukraińców się skończy.
  Ukraińscy studenci-stypendium 1000 zł/m-c gwarantowane przez 5 lat

  Polubione przez 1 osoba

 4. zydozerca

  Tytuł artykułu :
  Od 2017 r. zmiany w zatrudnianiu cudzoziemców w Polsce

  Polubienie

 5. zydozerca

  Forsal.pl
  Polscy żołnierze na straży świata. Zmieniamy strategię działania
  10 listopada 2016

  Sukces goni sukces ,wykonawcy dyrektyw unijnych już trenują połykanie ognia,bo żydowskie g.. trzeba czymś popchnąć,a trojan Morawiecki chwali się,że deficyt po wyłączeniu wydatków na zbrojenia nie przekroczy 40 mld zł
  K..wy i pajace przerobić na mace !

  Polubienie

 6. Koszerni „polscy” międzyNARODOWCY biorą się za łby. Parchy kłócą się, który z nich jest bardziej „polin”.. Ciekawe… P.S. Kowalski to Polak akurat. Tyle, że zażydzony prosty debil, który Polskę widzi przybitą do rzymskiej szubienicy, a królową Polski chce uczynić z puszczalskiej mężatki (żony niejakiego Józefa) żydówki Miriam. (Żydowskie „przykazania”, które sam pustynny demon ludobójca jahve pogwałcił ruchając in vitro CUDZĄ ŻONĘ): – nie będziesz cudzołozył – nie będziesz pożądał żony bliźniego swego) Ot polski idiota (szabas goj) żre się z parchem z koszer licencją na polski patriotyzm, o to który z nich jest większym patriotą żydowskim, hahahahahaha…

  Polubienie

  • jan gryko

   No a jak już wszyscy zaczną w końcu ze sobą tańczyć – Kowalski z Jabłonowskim, Chojecki z Mosakowskim, Braun z Cejrowskim, Kaczyński z Kukisem, Kwaśniewski z Dziwiszem, Duda z Komorowskim – to będziemy w domu – Polin – i zapanuje judejska zgoda…

   Polubione przez 2 ludzi

 7. julius


  Ivanka Trump i Jared Kushner Odwiedzają rabina z Chabadu Ohela z prośbą o błogosławieństwo przed wyborami.
  Brzmi to niewiarygodnie ale prawdopodobnie władze w USA mogli przejąć Lubawiczerowie z Trumpem na czele i stąd reset z Rosją gdzie Chabad jest rónież umocowany.

  Polubione przez 1 osoba

 8. zydozerca

  07/11/2016 BY OPOLCZYK PL
  Donald Trump – patriota Usraelski, nadzieja dla wolnego od lichwy Usraela i świata, czy syjonistyczny Trampek…? video + tłumaczenie przemówienia

  Wizyta Dmitrija Miedwiediewa w Izraelu z rabinem Rosji Lazarem w dniach 10.-11.11.2016 to raczej nie przypadek,tylko uzgadnianie strategii po ustawionych przez żydostwo wyborach w USA wygranych przez D.Trumpa.
  Nie należy po nim oczekiwać nadmiernej asertywności.
  Pożyjemy-zobaczymy.

  Polubione przez 1 osoba

 9. jan gryko

  Plan nakreślony na Empire State Building….Przed nami Nowa Era….
  Dziś przed ‚białym donem’ podczas wizyty Trumpa u Obamy…skandowali żydzi z flagami us-izraelskich…i skandowali….Trump otworzy drogę dla Izraela…i dla nadchodzącego masjasza….

  Polubienie

 10. zydozerca

  The zog.info
  Who controlls Donald Trump ?

  Polubienie

 11. panach

  Ale destrukcja w tym tu kolku rozancowym. Czekajta ludziki na zbawienie przez Putina.

  Polubienie

 12. Dzisiaj, 11 listopada prezydent Maliniak z PiS wręczył akt nadania stopnia generalskiego dla płk. Ryszarda Kuklińskiego.

  Maliniak powiedział także:
  Ojcami niepodległości byli: Roman Dmowski, Wincenty Witos, Ignacy Paderewski, Wojciech Korfanty, ale przede wszystkim Józef Piłsudski.

  za: http://fakty.interia.pl/polska/news-andrzej-duda-polacy-to-narod-ktory-sie-nigdy-nie-poddal,nId,2304755

  Polubienie

 13. Pingback: 11 listopada Święto Podległości | hubalblog

 14. zydozerca

  Epoch Times.de 13. November 2016
  „Wir brauchen zügig ein gemeinsames Steuersystem, um die Steuerflucht und die Steuervermeidung effektiv zu bekämpfen”, sagte Schulz der „Bild am Sonntag”. „Das ist das beste Mittel gegen Populisten.”

  ŻYD półanalfabeta M. SCHULZ ZAPOWIADA WPROWADZENIE JEDNOLITEGO OPODATKOWANIA W CAŁEJ ŻYDOUNII w celu ograniczenia liczby złodziei unikających opodatkowania do członków mafii rządzącej i jej przydupasów

  Polubienie

  • mleko z nosa

   Żąda również by państwa EU zrzuciły się na ich emigrantów inaczej budżet nie wytrzyma, a jak ma wytrzymać skoro prosty pracownik fizyczny rocznie przebywa na zwolnieniu lekarskim 12 dni zaś urzędnicy 36 dni święte krowy unijne.
   Co 10 Niemiec ma dług w wyskości średnio 38.000 Euro i jest on niespłacalny. Auf W-n DE
   Najpierw niech sami zaczną płacić podatki nie je w Alpach bunkrować.

   Polubienie

 15. zydozerca

  Kne-sejm przez aklamację podjął uchwałę o zakończeniu budowy masońskiej świątyni najwyższej opatrzności /oko.press/

  na najbliższe tygodnie PiS zaplanował kolejne ekshumacje ciał ofiar K.S. i badanie ich DNA – co pochłonie kolejne miliony zł z pieniędzy podatników

  liczy na pomoc D.Trumpa w odzyskaniu wraku i rozwikłaniu przyczyn katastrofy smoleńskiej-ze wskazaniem na Rosję zamiast tuska,arabskiego,nadużywania alkoholu przez załogę i pasażerów….

  Korea Płn w porównaniu z PiSlandią lepiej dba o image ….

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s